Uncharted: Legacy of Theives Collection – PC Steam | Gamestop, сооощесо steam: uncharted ™: наседие воров.

0

לא הוגדר על קיטור

לא הוגדר 4 סקירת סיום של גנב

לא הוגדר על קיטור

חפש את הונך והשאיר את חותמך על המפה ב- Uncharted ™: Legacy of Thieves Collection. חשפו את סיפור הסיפור הקולנועי המרתק ואת החלקים הגדולים ביותר של פעולת שובר הקופות בזכיינית הלא -מרוחקת, עמוסים בכל שנינות, ערמומית, וברגעים העליונים של הגנבים האהובים – נתן דרייק וקלואי פרייזר.

Unchartedtm 4: סוף גנב

זוכה פרסי משחקי השנה של למעלה מ -150. . . ההרפתקה הגדולה ביותר של דרייק תבחן את גבולותיו הפיזיים, את נחישותו, ובסופו של דבר מה הוא מוכן להקריב כדי להציל את אלה שהוא אוהב.

על הציד אחר האוצר של סרן הנרי אייברי, סם ודרייק יצאו למצוא את ליברטליה, האוטופיה הפיראטית בעומק יערות מדגסקר-מה שמוביל למסע ברחבי העולם דרך איי הג’ונגל, ערים רחוקות ושלג מכוסות שלג. שיאים בחיפוש אחר הונו של אייברי.

 • הרפתקה לטרוט גלובוס עם הסביבות הגדולות והמפורטות ביותר בזכיינית הלא-מרוחקת
 • סיפור אישי יותר עבור נתן דרייק, ומעלה את ההימור על סיפורי הסיפור עטור הפרסים של כלב שובב.
 • קרב נוזלים וחצייה עם השימוש בוו המתמודד יוצר חתיכות סט פעולה דינאמיות ומרתקות עוד יותר.

TM Uncharted: המורשת האבודה

על מנת לשחזר חפץ עתיק ולהרחיק אותו מידיו של חממה חסרת רחמים, על קלואי פרייזר לגייס את עזרתו של שכירי חרב הנודע נדין רוס ולהעזים לגאטים המערביים של הודו לאתר את טוסק הזהב של גנש. במסע הגדול ביותר של קלואי עד כה, עליה להתעמת עם עברה ולהחליט מה היא מוכנה להקריב כדי ליצור את מורשתה שלה.

 • תפאורה חדשה לגמרי להרפתקה בחוף הדרומי המערבי של חצי האי ההודי, הכוללת תערובת אקזוטית של סביבות עירוניות, ג’ונגל וחורבות עתיקות.
 • .
 • בונה על משחק הזכיינות המוערך שלא הוגדר עם מערכות ושכלולים מעודכנים, כולל לחימה קולנועית, חקר וחצייה של סביבות שוטטות לסת, חידות מורכבות ועוד.

*מחשב תואם ומכשיר תצוגה 4K נדרש.

.

*** השתמש ב- DualShock 4 מתאם אלחוטי USB או בכבל מיקרו- USB תואם כדי להתחבר למחשב.

**** השתמש בחיבור קווי כדי לחוות קבוצה מלאה של תכונות בקר DualSense.

דרישות מינימום:

 • יעדי ביצועים: 30 fps @ 720p – הגדרות בינוניות
 • CPU: Intel I5-4330, AMD Ryzen 3 1200
 • GPU: NVIDIA GTX 960 (4 GB), AMD R9 290X (4 GB)
 • זיכרון RAM: 8 GB (16 ג’יגה -בייט מומלץ)
 • מערכת הפעלה: Windows 10 אחסון 64 סיביות: 126 GB HDD (SSD מומלץ)

דרישות מומלצות:

 • יעדי ביצועים: 30 fps @ 1080p – הגדרות גבוהות
 • מעבד: אינטל i7-4770, AMD Ryzen 5 1500X
 • GPU: NVIDIA GTX 1060 (6 GB), AMD RX 570 (4 GB)
 • זיכרון RAM: 16 GB
 • מערכת הפעלה: Windows 10 אחסון 64 סיביות: 126 GB SSD

ביצועים

 • יעדי ביצועים: 60 fps @ 1440p – הגדרות גבוהות
 • CPU: Intel I7-7700K, AMD Ryzen 7 3700X
 • GPU: NVIDIA RTX 2070 (8 GB), AMD RX 5700 XT (8 GB)
 • זיכרון RAM: 16 GB OS:
 • Windows 10 אחסון 64 סיביות: 126 GB SSD

אוּלְטרָה

 • יעדי ביצועים: 60 fps @ 4k – הגדרות אולטרה
 • CPU: Intel I9-9900K, AMD Ryzen 9 3950X
 • GPU: NVIDIA RTX 3080 (10 GB), AMD RX 6800 (16 GB)
 • זיכרון RAM: 16 ג’יגה-בייט: Windows 10 64-bit
 • אחסון: 126 GB SSD

לא הוגדר על קיטור

זהו מדריך מפורט מלא על מציאת כל פריטי אספנות אפשריים עבור ה- Uncharted 4 המקוריים: משחק הסיום של הגנב וה- DLC Legacy Legacy. מציאת פריטים איסוף אלה תאפשר לך לפתוח כמה הישגים כדי לנצח את המשחק ב 100% כאן ב- STE

מדריך הישגים של 100% + DLC | Uncharted ™: Collection Legacy of Thieves ��

זהו מדריך מקיף המפרט דרך להגיע לכל ההישגים במשחק. אם מעולם לא שיחקת את המשחק הזה או שאתה רק ציד אחר הישגים, מדריך זה יראה לך איך להשיג את כולם. פונקציית החיפוש של דפדפן עשויה להיות שימוש.

Uncharted: a

В данном руоводе иееет в нגות ноходимая информация, чоыоыомочам нахожежоыדון ыиоиоטע ftлftлftлftлftлftлftлftлftлftлftлftлftлfыалftлfыалftлfыалftлfыалftлftлftлf алגות мגות мגות мגות мגות мגות мגות f ниדיה мf иееדיה е вех [101] le.

Uncharted ™: 盗贼 传奇合辑 全 成就 成就 全 收集 指南
Uncharted ™: 盗贼 传奇合辑 全 成就 成就 ((包含 海域 4 盗贼末路 及 dlc 作 神秘 海域 : : 失落 的 的 全 指南 指南) 章节 里 的 所有 收藏品 对话 隐藏 等 均 已 列举 完成。。。。。 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成 完成

מורשת בירות לא מוארת

Uncharted 4: סוף הגנב ► פרק 6 שהיה בעבר גנב מספר 3
Пדיר

לא הוגדר 4 סקירת סיום של גנב

עוד באותו היום, ניסיון של 4 Uncharted היה קידום טכנולוגי וקולנועי בעידן PS4, אך ככל שחלף הזמן, המשחק הזה לא התיישן כמו שדמיינתי.

UNCH 4, כמו כל משחק ND הוא הרפתקה ליניארית פשוטה המתמקדת בחוויה קולנועית עם ערכי ייצור גבוהים, בעוד שהיא מצליחה ברוב הדרכים שהיא גם נופלת ברבים בגלל המרחב המוגבל שלו בכל רצף.

בעוד 4 חבילות Uncharted 4 חבילות ההרפתקה המגוונת ביותר שנתן דרייק חווה אי פעם, היא מגיעה עם הרבה חורים עלילה מביכים שמשאירים את כל הזיכיון במצב מסורבל. צעדים של סיפורים גם לא עוזרים לשפר או לכסות את האזורים האפורים האלה, אלא הם מרגישים כמו מילוי כדי להאריך את אורך המשחק.

. עם זאת, פרק לפרק החוויה נפרשת בדרכים שונות. עם זאת, Uncharted 4 סובל משימוש מוגזם במכניקה חוזרת.

. זה כמה שעות במשחק וכמעט לא עשית דבר מלבד לנווט במסדרון למסדרון או לעבור מנקודה A לנקודה B.

כל סצנת הכלא היא קטע מבולגן ומשעמם שמקים את החבורה למסע לחפש את אייברי. . בתחילה בהיותה חלום של אם הפכה כעת לאובססיה ארוכה של סם מפגישה את המשחק כולו (למעט קלואי) לכבוש את החלום הארוך הזה. עם זאת, טוב וכמו רגשי וכמי שדרמטי זה נשמע, נאט לא מעוניין בבירור בכך והסיבה היחידה שנאט מכניס את דרכו בדרך זו היא להציל את סם מהחובות שלו (שזה סיפור מורכב רק כדי לגרום לאנשים קטנוני עליו). אין שום תחושה של משפחה עם האחים האלה והמוזרים שלה שנאט שבר את הבטחתו לקיים חיים ללא הרפתקאות. זה קורה בזמן שהמשחק מנסה להראות את נאט צמא להרפתקה מטורפת אחרונה שנוגדת עם כל ההתקנה.

הבא על הקו הוא סאלי שמזמין טיול בבית מכירה פומבית פרטית, שפיסת חידה מרכזית למציאת גן העדן של פיראט (שנקראת כיום ליברטליה) נמצאת שם. זה אחד הפרקים הטובים ביותר במשחק.

הפרק הבא הנערים לוקחים אותו לבית קברות ישן בו הם מניחים שהם יכולים לחפש רמזים למקום בו הליברטליה נמצאת. זה המקום בו, קו החוף מוצג כראוי למשחק ואויב האחים של דרייק, רייף ונדין מוסברים גם הם. . . נדין ת’ו, שהוצגה כמנהיגת קו החוף, מקבלת קצת יותר סיפור ופיתוח דרך המשחק עצמו ומציבה את עצמה יותר בזרקור מאשר RAFE.
קטע המשחק הזה מציג גם את השחקן להתגנבות וזה לוקח אותך סביב טיול משעמם של מערות וקליפים והפלטפורמה הרגילה שפשוט גוררת יותר מדי זמן לפני שוחק את הקריפטה עם כמה חידות מעניינות.

הפרק הבא, לוקח את הכנופיה לשטח פתוח יותר בו אתה משתמש במכונית כדי לחצות את האזורים הליניאריים אך הגדולים יותר עם כמה חדרים לחקירה וציד אוצר. למרבה המזל אתה נקי מפלטפורמה מוגזמת ופיזיקת המכונית למעשה מדהימה. נהנתי מאוד לחקור את הארץ הזו מכיוון שהיא עשירה בפרטים, דיאלוגים ומקומות לראות. ישנן זירות מרובות במפה זו בה המשחק מאפשר לך דרך משלך להתקרב לאויב שהוא שינוי טרי מהקצב הליניארי הרגיל שלו.

. בניגוד לפרק הקודם, פרק זה הוא עוד משעמם, רק בוחן את הפרק. אמנם זה נעים מבחינה ויזואלית והנופים יפים אך למעשה שילוב של פלטפורמה, לחקור.

. זה המקום בו המשחק טרולי מחבק את הנשמות הישנות של משחק בלתי מוגבל שנשכח מזמן בשעות מוקדמות בגלל סיפור כבד ופלטפורמה. . נאט מאחד מחדש וסאם והם מגלים את ליברטליה, ארץ הפיראטים האבודה ארוכה. אמנם לוקח זמן להרים את הקצב שוב הליברטליה שווה את כל ההמתנה לנקודה זו.

נאט וסם מוקסמים כמו שהשחקן הוא עם הארכיטקטורה המלכותית של הליברטליה וזו נסיעה כל כך משמחת לראות את חיי הפיראטים, בתיהם, מחוזות, מכתבים ותווים שנשארו ועוד הרבה כדי לראות.

הפרק הבא מתרחש (סוף סוף) עם נאט ואלנה. תו, הסיפור אף פעם לא מסביר איך אלנה מצאה את נאט, סוף סוף מדהים לראות את הצמד של fav שלי שוב חוזרים יחד. ההרפתקה הקצרה הזו היא החלק הטוב ביותר של IMO Uncharted. זה בוחן את ההתפתחות הנחוצה שחיפשנו בין נאט לאלנה וזה גם מקדם את הסיפור עם סם ונאט כשהוא סוף סוף שואב קו בינו לבין מערכת היחסים שלו. אתה צריך לפתור חידות עם אלנה, להוציא אויבים יחד, לנהוג במכונית, לעבור דרך חורבות מתפוררות, חוקר את המסעדה האחרונה של אייברי ומטייל בחיי היוקרה והרחובות שלהם לפני שאתה הולך למקום בו אוצר נמצא. בכנות, החלק הזה היה החלק הזכור ביותר בקמפיין.

הפרק האחרון של המשחק לוקח את נאט למקום בו נמצאת הנרי ספינה והמשחק מסתיים במאבק בוס גימיקי וצולע בין נאט לרף. בעוד שהקונספט שלה מרגש לחזות מכיוון שהוא פורטארס שני שודדי ים בספינה שנגרמה על ידי מלחמה משלהם, המאבק עצמו הוא מדהים.

קמפיין זה מלא עליות ומורדות והמשחקים ממש תלויים בפרק שאתה. אני פשוט מרגיש שהסיפור מבולגן מדי ויש הרבה חומרי מילוי משעממים רעים והשימוש המופרז בפלטפורמה הופך בסופו של דבר מביא הרבה רגעים משעממים ומשעממים.

לעומת זאת, Logacy Legacy מתקנת כמה מהנושאים האלה על ידי סיפורי סיפור חלק מאוד המערוך קלואי ונדין על ציד האוצרות בהודו לעומת אנטגוניסט קלישאה מפותח הרבה יותר, ASAV, ASAV. הדמות של נדין אף פעם לא ממש מדביקה את זה. היא צולעת, רעה ולא מוסברת. למרות שבסופו.

הרוב המורשת האבוד הוא לבזבז באזורים עולמיים עולמיים פתוחים עם תוכן עיקרי וצדני הרבה יותר צפוף לחקור ויש חידות מאתגרות יותר מהמשחק הראשי. Logacy Legacy בסופו של דבר לוקח אותך לסיור מדהים בתוך מקדשים הודים ויש הרבה קטעי סט ומיקומים בלתי נשכחים. אני לא יכול להאמין, אבל DLC זה מציע משחק הרבה יותר מלוטש מאשר משחק מקורי. אמנם העלילה אינה מסובכת, אך היא מתמקדת בקלואי כצייד אוצרות והיא מקבלת דמות מדהימה עם רגעים הרבה פחות משעממים ומילוי.

7/10 לסוף הגנב
8/10 למורשת אבודה
בסך הכל 7.5