פלטפורמת יצירת תלת מימד של מנוע UNEAR | מפתח NVIDIA, מהו מנוע לא מציאותי? | בלוג – ביירסדב

0

תוספי NVIDIA למנוע לא מציאות אפשרויות לפתרונות עוצמתיים, מהירים וניתנים להרחבה המסוגלים לחשב תאורה עקיפה אינסופית רב-עקיפה ללא זמני אפייה, עלויות יקרות לכל מסגרת, ודליפות קלות בהגדרה מעקב קרן. . . קרא פירוט מפורט של מעקב אחר ריי במנוע לא מציאותי.

מנוע לא מציאותי

מנוע Unreal היא פלטפורמת יצירה תלת מימד פתוחה ומתקדמת בזמן אמת. הוא מתפתח ברציפות מעבר למטרתו המקורית כמנוע משחק עדכני, הוא מעניק ליוצרים בכל תעשיות את החופש והשליטה כדי לספק תוכן מתקדמים, חוויות אינטראקטיביות ועולמות וירטואליים עצומים.

מנוע לא מציאותי לפיתוח פורטניט

. מפתחים בכל הרמות יכולים להתחיל ולרתום את הכוח על ידי שילוב של Nvidia Technologies ו- Unreal Engine כדי להניע משחקים וחוויות לרמה הבאה.

NVIDIA DLSS היא טכנולוגיית גרפיקה עצבית שמכפילה את הביצועים באמצעות AI ליצירת מסגרות חדשות לחלוטין ולהציג רזולוציה גבוהה יותר באמצעות שחזור תמונות-הכל תוך מתן איכות תמונה והיענות הטובים ביותר בכיתה.

Nvidia rtxdi מאפשר לאמנים להוסיף אורות דינמיים בלתי מוגבלים, אורות דינמיים לסביבות משחק בזמן אמת מבלי לדאוג לביצועים או אילוצי משאבים.

NVIDIA Reflex מאפשר למפתחי המשחקים ליישם מצב של חו”ל נמוך המאפשר בדיוק בזמן לביצוע ולייעל את חביון המערכת (לחיצה לתצוגה) עם סמני מדידה המחשבים גם את המשחק וגם את חביון.

RTX תאורה גלובלית (RTXGI)

NVIDIA RTXGI מספקת פתרונות הניתנים להרחבה לחישוב תאורה עקיפה רב-קפיצה ללא זמני אפייה, דליפות קלות או עלויות יקרות למסגרת.

מחבר Omniverse

Nvidia Omniverse, פלטפורמת שיתוף פעולה וסימולציה של שיתוף פעולה וסימולציה בזמן אמת לבנייה והפעלה של יישומים Metaverse, מאפשרת למפתחים להשתמש ב- AI ו- NVIDIA RTX ™ מאפשרים כלים, או לבנות בקלות את ההתאמה אישית, לייעל, להאיץ ולשפר את זרימות העבודה שלהם בפיתוח.

תוספי NVIDIA למנוע לא מציאותי

תוספי NVIDIA למנוע לא מציאות אפשרויות לפתרונות עוצמתיים, מהירים וניתנים להרחבה המסוגלים לחשב תאורה עקיפה אינסופית רב-עקיפה ללא זמני אפייה, עלויות יקרות לכל מסגרת, ודליפות קלות בהגדרה מעקב קרן. התוספים יכולים גם להגדיל את שיעורי המסגרות על ידי עיבוד פחות פיקסלים ובניית תמונות חדות יותר ברזולוציה גבוהה יותר באמצעות AI. הם מספקים נקודת התחלה אידיאלית להביא את היתרונות של מעקב אחר קרניים לכלים, ידע ויכולות קיימים. קרא פירוט מפורט של מעקב אחר ריי במנוע לא מציאותי.

דגימת סופר של למידה עמוקה (DLSS)

NVIDIA DLSS היא טכנולוגיית גרפיקה עצבית שמכפילה את הביצועים באמצעות AI ליצירת מסגרות חדשות לחלוטין ולהציג רזולוציה גבוהה יותר באמצעות שחזור תמונות-הכל תוך מתן איכות תמונה והיענות הטובים ביותר בכיתה. זה מספק את מרווח הראש של הביצועים למקסום הגדרות מעקב קרניים ולהגדיל את רזולוציית הפלט. DLSS מופעל על ידי מעבדי AI ייעודיים ב- RTX GPUs הנקראים ליבות Tensor.
DLSS 3, הכולל את התוסף רזולוציית העל ותוסף ייצור המסגרות, זמין עבור Unreal Engine 5..

תוסף RTX Global Slow (RTXGI) עבור Unreal Engine 4

RTX תאורה גלובלית (RTXGI)

NVIDIA RTX ™ תאורה גלובלית היא SDK שממנף מעקב קרני המופעל על ידי GPU כדי ליצור תאורה גלובלית דינאמית בזמן אמת עם תאורת קפיצה אינסופית וסתימת צללים רכים. (זמין רק ב- Unreal Engine 5.0 ו -4.27).

NVIDIA הקלה על מפתחי המשחקים להוסיף טכנולוגיות מובילות למשחקי המנוע הלא מציאותיים שלהם על ידי מתן סניפי מנוע לא מציאותיים בהתאמה אישית לטכנולוגיות NVIDIA ב- GitHub. סניפים אלה מקצרים את מחזור הפיתוח ומביאים פרטים מדהימים ועשירים למשחקים שלך.

NVIDIA RTX סניפים של מנוע לא מציאותי

סניף NVIDIA RTX של Unreal Engine (NVRTX) כולל שיפורים ל- DirectX Raytrace (DXR) המופעל לראשונה ב- Unreal Engine 4.26. זה אידיאלי למפתחים שמוסיפים מעקב אחר ריי למשחקים או ליישומים שלהם. .

סניף NVIDIA RTX (NVRTX) של מנוע UNEAR

NVIDIA RTX CAUSTICS סניף

NVIDIA RTX CAUSTICS סניף

סניף הקאוסטיקה של NVIDIA RTX הוא גרסה ניסיונית של סניף ה- NVIDIA RTX הפופולרי שלנו, המציג עומק שדה קרני קרני, ערפל קרני נפחי, סדר ביצוע של Shader (SER), מצב שיפור של תרגום היברידי, אופטימיזציה של שביעת שבירה מרובה-קפיצה, DLSS Swawing, רשת מעקב קרניים וקאוסטיקה מים.

מהו מנוע לא מציאותי?

Unreal Engine מעצבן כמה ממשחקי הווידיאו הפופולריים ביותר בשוק כיום. מה בדיוק זה, אבל? איך זה עוזר לצוותים להפוך את החזונות שלהם למציאות?

מאת אליזבת מוס

מנהלת פיתוח עסקי של ביירסדב, אליזבת מוס אחראית לצמיחת שותפות, הגדלת הרווחיות ורכישת לקוחות.

תמונה מצורפת

כל חובב משחקי וידאו אובססיבי למשחקים החדשים ביותר של ימינו, במיוחד פורטניט, כבר יודע מה זה מנוע לא מציאותי. לאלה החדשים במשחקים או לחפש ללמוד יותר על ההיבטים מאחורי הקלעים של הפלטפורמות שלהם, Unreal Engine דורש קצת הסבר.

במונחים הפשוטים ביותר, Unreal Engine הוא מנוע משחקי גרפיקה ממוחשבים תלת -ממדיים וכלי יצירה שאיתו יש למפתחי משחקי וידאו את היכולת ליצור יקומים ומשחקים מעבר לדמיונם הפרוע ביותר. מי שמעוניין להבין כיצד המשחקים שלהם עובדים או הופכים למפתח משחקי וידאו עצמם חייבים להבין מה עושה מנוע לא מציאותי, את שפת הקידוד שהכלי משתמש בו, ומגוון מידע חשוב אחר.

?

מנוע Unreal, הידוע גם בשם UE, הוא כלי לפיתוח משחקי וידאו מתוך משחקי וידאו ופיתוח תוכנה משחקי Epic Games . בעזרת כלי זה, למפתחים יש את היכולת לבנות סימולציה, לערוך סרטונים או צליל ולהעביר אנימציות. Devs השתמשו בו כדי לבנות כמה מהמשחקים הפופולריים ביותר גם בשוק של ימינו.

קבוצה מגוונת של מפתחים העובדים על מחשב יוקרתי המשתמשת במנוע Unreal כדי ליצור משחק

יתרון מרכזי אחד הוא שהוא בחינם וידידותי למשתמש למתחילים. משחקי אפי מבקשים לפופולרי את התוכנה שלה ברחבי העולם עם בעלי ברית האסטרטגיים הנכונים כדי להבטיח שיותר אנשים יוכלו להסתכן בפיתוח משחקי וידאו. כחברה עם ניסיון של למעלה מ 25 שנה, Epic Games פיתחה תוכנה שנחשבה לתקן AAA לפיתוח משחקי וידאו כחלק מהשוק הצומח במהירות בעולם.

נכתב ב- C ++, Unreal Engine כולל מידה גבוהה של ניידות, ולמשתמשים יש את היכולת להשתמש בו בפלטפורמות שונות, כולל iOS, אנדרואיד, Windows, PlayStation ו- Xbox.

אמנם יש איטרציות קודמות של מנוע Unreal, אך המהדורה האחרונה של מנוע המשחקים הייתה פיתוח חשוב, מכיוון שהוא מאפשר למפתחים ליצור ולכלול מפות בהתאמה אישית במשחקים שלהם. .

אילו שפות תכנות משמשות שימוש לא מציאותי בפיתוח משחקים?

מנוע Unreal משתמש ב- C ++ כשפת התכנות לפיתוח משחקים בתוך הכלי. C ++ מציע יציבות כוללת והקצאת זיכרון מעולה, וזו הסיבה שמפתחי מנועי לא מציאותיים משתמשים בה.

עם זאת, C ++ נחשב גם לשפה קשה למדי ללמוד למרות שהיא שפת התכנות הנפוצה ביותר בעולם של התפתחות המשחק.

.יד .CPP לכל כיתה, והוא מאוד תובעני. שפה זו מיועדת בהחלט למפתחים מקצועיים בגלל עקומת הלמידה הגבוהה שלה, אם כי היא נותנת למפתחים לא מעט אפשרויות לבצע את עבודתם.

בעוד שמנוע לא מציאותי הוא בחינם לשימוש, הוא מציע מנויים שונים המסייעים לחברה ומשחקי אפי לייצר הכנסה ממפתחי משחקים.

Unreal Engine VS. אחדות: שזו הבחירה הנכונה?

אחת ההחלטות הגדולות ביותר שמפתחים חייבים לקבל בעת הפעלת המשחק החדש שלהם היא לבחור את מנוע המשחק שהם מתכוונים להשתמש בהם. למרבה המזל, ישנם כמה מנועים טובים שהם בחינם לחלוטין למתכנתים בתחביב. שני המועדפים בקהילה הם מנוע ואחדות לא מציאותיים. מ- Hellblade: הקרבתו של סנואה וים הגנבים לקשת שישה מצור, פורטניט, ומשל המנוע של סטנלי, לא מציאותי ואחדות, כותרות AAA רבות.

לאחר עשרות שנים של פיתוח, באופן יחסי, נראה שלשני המנועים יש יתרונות משלהם אך גם מגיעים עם מגבלות. לדוגמה, מנוע Unity הוא אידיאלי למתחילים בפיתוח יישומי תלת מימד, מכיוון שהוא משתמש בשפת התכנות C#CALY COLE COLE, או CHREP CHREP, CHREP.

לעומת זאת, מנוע לא מציאותי הוא כלי מקצועי רב עוצמה שמכניס למבחן מפתחי תלת מימד מנוסים בגלל השימוש בו בשפת תכנות C ++ מורכבת. . היתרונות והחסרונות של כל מנוע הם כדלקמן:

  • מנוע לא מציאותי – Unreal הוא לגמרי בחינם למתחילים. משתמשים צריכים רק להוריד את המנוע מהאתר, להשיק אותו, והם טובים ללכת. . בנוסף, מנוע לא מציאותי הוא מגוון להפליא ומאפשר למשתמשים ליצור משחק מורכב מאוד כמעט מכלום. עם זאת, כוח זה הוא יותר בעיה עבור מתחילים רבים בגלל שפות מורכבות.

    עבור משחקי וידאו חדשים Devs או לא מנוסים, התפקודים הרבים ב- Unreal לפעמים הופכים במהירות לבלבלים ומוחצים. כמתחיל, מספר תכונות נחמדות שיש אך בסופו של דבר אינן נחוצות לתכנות את המשחק הראשון. .

  • מנוע יוניטי – מנוע יוניטי הוא גם אחד המנועים החשובים והמשומשים ביותר. מה שהופך את האחדות למיוחדת כל כך היא הקהילה המקוונת הגדולה שלה, כמו של Unreal, אבל הפלטפורמה מקלה על מתחילים ומפתחים מתחילים לגשת לפונקציונליות העיקרית שלה. זה מנוע משחק אטרקטיבי למתחילים.

    . לא משנה אם המשתמש רק מתחיל או שהוא בעצם רוצה ליצור פרויקט אינטנסיבי וכבד: אחדות קל להבנה ועדיין יש את כל הפונקציות הבסיסיות המשתמשים יצטרכו.

    לאנשים פרטיים יש גישה למנוע ללא תשלום לחלוטין, ואילו התלמידים מקבלים כמה תכונות נוספות כמו מצב אפל ואבחון ענן בזמן אמת. כל המשתמשים מקבלים גישה ללימוד פרימיום, פלטפורמת הלמידה של Unity. כאן המשתמש יכול לקבל את כל המידע שהוא דורש, להשתתף במפגשים חיים ולהירשם לקורסים שונים.

    ראוי לציין שברגע שהמשתמש יתגבר על יותר מ -200,000 דולר תוך 12 חודשים, עליו להירשם לאחדות פלוס, שעולה 37 דולר לאדם בצוות כמנוי.

שוק המנועים הלא מציאותי

משתמשי מנוע לא מציאותיים יכולים למכור את היצירות שלהם דרך שוק המנוע הרשמי של Unreal Engine או לרכוש את עבודתם של מפתחים אחרים. .

שוק המנועים הלא מציאותי המציג מגוון נכסים כולל דמויות, סביבות משחק, אפקטים קוליים וקטעי קוד

שוק המנועים הלא מציאותיים מכוון לאולפני פיתוח ומפתחים אשר רישימו את מכשיר בסיס הפיתוח של החברה כנקודת מכירה מרכזית לנכסי משחק מוכנים לשימוש על בסיס מנוע המשחק הביתי.

הנכסים מכסים מגוון שלם של חומרים, כולל סביבות משחק מלאות, תווים, צלילים ואפילו קטעי קוד C ++ שנבנו מראש. למשתמשים יש גישה לכל הדברים האלה במצב הנוכחי שלהם או, במידת הצורך, להסתגל לפרויקטים הנוכחיים. בנוסף, ישנן גם הדגמות, הדרכות שונות, וכבר הושלמו משחקים ממשחקים אפיים בשוק המנועים Unreal, שמטרתו להציע למפתחים נקודת מוצא לפיתוח כותרות משלהם.

אגב, מי שיוצר תוכן לשוק מקבל נתח של 88% מההכנסות שנוצרו. זה תואם לאותה חלוקת רווחים כמו בחנות הנכסים של Unity. .

מאת אליזבת מוס

. .