שגרתי в קיטור, שגרה: נגררים, משחק, ועוד

0

שגרה לראשונה נחשף לפני עשור על ידי תוכנת האינדי לונר של צוות האינדי, ובמשך השנים היו עדכונים וטריילרים, יחד עם מספר תאריכי שחרור, אך המשחק מעולם לא נראה לפני שנאהב לאט מהציבור כשה- Devs השתתקו. תהילה של 2016, וה- Devs התחברו עם זעם גולמי כדי להחזיר אותה לחיים. אז לכל מה שאנחנו יודעים על שגרה, כולל תאריך השחרור, טריילרים, משחק ועוד, המשך לקרוא.

ЗAаанирדיר

. м наччно-פברע.

Кога жизнь на лнной санции зוחים, легая прога преращаеופים зé. А поиси оетов саливаю лицом к л к. A.

 • ИССЛЕДОВАНИЕ: Исследуйте сектора лунной станции, от заброшенных торговых центров до опустевших жилых отсеков.
 • .
 • Учше בזה:.
 • Ыживание: бегите и прчес с ии срוחים..

Оисание контента д зрос

Meзз?

Эа ираа может содержат конент, не походий л вех возрасדיר ти, конте בזה

Сисемные требויים דת

  • 64-EMAl
  • Дополнителה: יוכרז.
   Рекомендויהнרבה::

   • 64-EMAl

   שגרה: טריילרים, משחק וכל מה שאנחנו יודעים

   לראשונה נחשף לפני עשור על ידי תוכנת האינדי לונר של צוות האינדי, ובמשך השנים היו עדכונים וטריילרים, יחד עם מספר תאריכי שחרור, אך המשחק מעולם לא נראה לפני שנאהב לאט מהציבור כשה- Devs השתתקו. בקיץ משחק פסטיבל 2022 סוף סוף קיבלנו טריילר Revial ​​מחדש לתואר, שם אושר שהמשחק לא מת, הוא יקלע אותו על ידי מיק גורדון של אֲבַדוֹן תהילה של 2016, וה- Devs התחברו עם זעם גולמי כדי להחזיר אותה לחיים. אז לכל מה שאנחנו יודעים על שגרה, כולל תאריך השחרור, טריילרים, משחק ועוד, המשך לקרוא.

   האם יש תאריך שחרור שגרתי?

   נכון לעכשיו, למשחק אין תאריך שחרור או חלון שחרור, אך בהתחשב בכך שהוא סוף סוף נחשב מחדש אחרי כל השנים האלה, ואנחנו יכולים לאשר שהוא עדיין בפיתוח, סביר להניח שהוא יגיע מוקדם יותר מאוחר יותר. היינו מצפים לתאריך שחרור 2023 לכל הפחות.

   נגררים שגרתיים

   הטריילר Revial ​​מחדש שהגיע בפסטיבל משחק הקיץ מציג כמה קטעי מצלמה מטושטשים ונמוכים מאוד של כמה פנים לפני שמציגה תחנת חלל במסלול הירח, ואז צילום של מישהו שהביט אל האדמה. לאחר מכן הוא עובר לאיזה משחק, שם השחקן מתגנב לעבר רובוט שנראה כאילו משוטט באולמות הבסיס של הירח, לפני שאחד מתגנב עליהם והורג אותם. יש צליל אימה ברור מאוד, שמתאים היטב לטכנולוגיית המדע המדעית הרטרו והאסתטיקה המלאכותית.

   זה אושר כמשחק אימה מגוף ראשון, בו השחקן יחקור בסיס ירח שפתאום משתתק כשאויב רובוטי משתלט על. . יהיה גם דגש על ריצה והסתתרות מאויבים, אך ניתן לך נשק שנקרא C.א..

   פלטפורמות שגרתיות

   המשחק אמור לצאת לשחרור ב- Xbox One, Xbox Series X | S ו- PC. זה יגיע גם ל- Xbox Game Pass עם המהדורה.