תוספות חריגות ותחרות קהילתית, Valorant | Esports אחד | Esports אחד

0

תוספות חריגות

.

היי אוהדי Esports! .

אנו מגיעים ממגוון רקע של קציצות, ספורט ורקע קריירה תחרותי, אבל את כל מאיתנו אוהדים ענקיים של משחק וצפייה במשחקי FPS. מבחינתנו, עובד על חילול ועזרה בפיתוח המערכת האקולוגית התחרותית שלה – במיוחד ככל שהיא גוברת למרחב המקצועי – היא מרתיעה, משפילה ומעוררת השראה בבת אחת. אין ספק שכחוויה היפר-תחרותית, ל- Valorant יש את המרכיבים להיות ספורט מצליח ויש לנו חלומות גדולים למה שזה יכול להיות, אבל אנחנו רוצים להיות מתחשבים איך אנו מחברים את הכל יחד.

השאיפה שלנו היא לבנות חניון ראוי לתשומת לבך ולעניין שלך לכל החיים. אנו מתכננים לעשות זאת מונחה על ידי שלושה עקרונות ליבה: יושרה תחרותית, נגישות ואותנטיות.

  • יושרה תחרותית פירושו שאנו רוצים שפרוסים שואפים יזכו לכיוון הוגן להגיע לרמות המשחק הגבוהות ביותר באמצעות תחרות מבוססת זכות. אנו נעבוד ללא לאות כדי להבטיח שהמשחקים ינצחו ואבדו על סמך מיומנותו ועבודת הצוות של האדם ולא על גורמים חיצוניים.
  • האם ההבטחה שלנו היא שהאוהדים והשחקנים מכל הרקע יתקבלו בברכה לקהילה העריכה. אנו שואפים לבנות את חוויית השידור האיכותית ביותר המציגה את הרגעים היצירתיות, עבודת הצוות והמצמד שאנו אוהבים במשחק הזה, בעוד ששניהם מתקיימים לאוהדים ותיקים ומקלים על מעריצים חדשים לגלות את אהבתם לאספורטן.
  • אוֹתֶנְטִיוּת . אנו רוצים ש- Esports תואמים יגדלו עם הקהילה הזו, כמו גם לגלות את הקול, הכישרון והכוכבים שלה עצמה.

אנו מוצפים מהעניין וההתרגשות שמאחורי Valorant, ואנחנו נרגשים לצאת למסע האספורט הארוך הזה עם כולכם. אנו כבר שומעים שאלות על איך ייראה Esports, ובעוד מוקדם, אנו ננסה לשתף את כל הפרטים שאנחנו יכולים. אנחנו לא מחפשים לכפות שום דבר מהר מדי מבלי לדעת מה הכי טוב לאוהדי Esports. כיוון שכך, מיקוד ראשוני בשלב מוקדם יהיה ליצור שותפויות עם שחקנים, יוצרי תוכן, מארגני טורנירים ומפתחים – לא יכלו אותם כדי לעזור לנו לבנות את המערכת האקולוגית הזו.

. . .

. !

. . .

.

G2 Esports מכריז

הערך 23 בספטמבר 2023 11:19

מאת נייג’ל “ZIM947” זלמאה 23 בספטמבר 2023 11:19

הערך 20 בספטמבר 2023 17:29

הלאה ומעלה.

מאת נייג’ל “ZIM947” זלמאה 20 בספטמבר 2023 17:29

צילום מסך שנלקח משקיעת מפה חרדה מהטריילר הרשמי של Riot Games

מיטב הדו -קרב בשקיעה ל- Instalock

.

הערך 18 בספטמבר 2023 16:43

.

קאהיה

הערך ב- 16 בספטמבר 2023 17:00

תיזהר, קבוצות ליגת האוקיאנוס השקט.