Веаерикансий (סדרת טלוויזיה 2018–) – רשימת פרק – IMDB, כל עונה 5 אמריקאית: כמה פרקים יש?

0

כל עונה 5 אמריקאית: כמה פרקים יש

כשחייו של ספנסר פוגעים בנקודה סלעית, הוא לוקח כמה עצות מג’יי ג’יי וקופ כדי לחבק את חיי המכללות. החשדות של אוליביה ובילי לגבי המאמן גארט משטח מחדש וגורמים למתח ביניהם לבין ירדן. ליילה עושה משחק כוח שתופס סבלנות בלתי מעורערת מחוץ לשומר. בינתיים, אשר נאבק בניסיון להיות המאמן של ג’יי ג’יי ולשמור על החברות שלהם.

רשימת פרק

קודי כריסטיאן בלודאקריסאס (2022)

Веамерикансий

עם כולם בחופשת החג, ספנסר, מחליט לזרוק מסיבת חג מולד אפית, בעזרת ג’יי ג’יי ואשר, כתירוץ לקרב אותו ואוליביה. ג’ורדן מקבל חדשות על ידו, אבל הוא לא בטוח מה לעשות. לאחר שבועות של מחקר, אוליביה ובילי חושבים שיש להם פריצת דרך בחקירה שלהם. ליילה מחליטה לקחת את העניינים לידיים שלה כדי להחזיר את החברה של אביה. בינתיים, קופ מרגישה שהוחלפה כאשר לורה עושה שינוי במשרד, מה שגורם לקופ לחשוב על עתידה.

דניאל עזרא אל תזיע את הטכניקה (2022)

S5.E2 ∙ אל תזיע את הטכניקה

כשחייו של ספנסר פוגעים בנקודה סלעית, הוא לוקח כמה עצות מג’יי ג’יי וקופ כדי לחבק את חיי המכללות. החשדות של אוליביה ובילי לגבי המאמן גארט משטח מחדש וגורמים למתח ביניהם לבין ירדן. ליילה עושה משחק כוח שתופס סבלנות בלתי מעורערת מחוץ לשומר. בינתיים, אשר נאבק בניסיון להיות המאמן של ג’יי ג’יי ולשמור על החברות שלהם.

קארימה ווסטברוק ודניאל עזרא בהרגשת עצמי (2022)

S5.E3 ∙ מרגיש את עצמי

כאשר ספנסר מצטרף לאוליביה במסע שלה לגרום לשחקנים לשעבר לדבר על המאמן גארט, הדברים מתחילים להיות אמיתיים עבורם. בעידודו של ג’ורדן, ליילה מסכימה להשתתף בשטיח אדום בסבלנות, אך סבלנות עדיין לומדת את הפרטים הקטנים של האירועים הבלעדיים הללו. ספנסר מבחין שגרייס עושה הרבה דברים לחתונה סולו, ולכן הוא בא עם פיתרון כדי לגרום לה להרגיש מיוחדת. אשר מקבל הזדמנות לעשות את הצעד הבא בקריירה שלו על ידי לצאת לטיול גיוס. בינתיים, Coop מסתבך מדי במקרה בעבודה, מה שמוביל את לורה להיכנס.

כל עונה 5 אמריקאית: כמה פרקים יש?

ספנסר ג'יימס בוהה

מאז הופעת הבכורה שלה ב -2018, “All American” של CW המשיכה להשוויץ בסוג הדרמה הנוער המרתקת, הידוע כי הרשת מספקת. עם זאת, בהשוואה לכמה מה”הצגות האחרות של CW “, כל האמריקני” יש את ההבחנה הייחודית של להיות מבוסס באופן רופף על סיפור אמיתי. הסדרה מתרכזת בספנסר ג’יימס (דניאל עזרא), שחקן כדורגל כוכבים שגויס לשחק בתיכון בוורלי הילס היוקרתי. המהלך שלו מתגלה כמתאים, שכן בית הספר Ritzy החדש שלו הוא רחוק מהזקנה שלו בקרנשו.

בשנה שעברה, האוהדים דגלו בחזרתם של “כל האמריקנים” כשהחלה את העונה החמישית שלה. עונה 5 התחיל באופן רשמי ב- 10 באוקטובר 2022. אבל כל הדברים הטובים חייבים להסתיים, ובעוד שיש שעות נוספות במשחק הכדורגל, הדבר אינו בהכרח חלים על עונות טלוויזיה. עונה 5 “כל אמריקאית” עטפה סוף סוף את הכל ב -15 במאי 2023. חלק מהסיבה למשך הזמן הארוך של עונה 5 היא שזה לקח כמה הפסקות. לדוגמה, לא הוצגו פרקים חדשים בכלל במהלך דצמבר האחרון. בנוסף, “כל האמריקנים” עונה 5 הכילה 20 פרקים עצומים, סכום זהה לעונה 4. לאלה שהחמיצו, ישנם המון פרקים להתעדכן בהם, במיוחד מכיוון ש”כל האמריקני “כבר חודש לעונה 6.

כל האמריקני יחזור עם עונה נוספת

אוליביה בייקר וספנסר ג'יימס בוהים זה בזה

מוקדם יותר השנה הודיע ​​ה- CW כי “כל האמריקני” יחזור עם עונה 6 מתישהו במהלך עונת השידור 2023-24. החדשות עשויות להוות הקלה עצומה עבור המעריצים בעקבות ביטולים אחרונים בסדרת CW אחרת. “הווינצ’סטרים”, ווקר: עצמאות “, ו”קונג-פו” סבלו מהביטולים במאמץ המתמשך של הרשת להפחית את העלויות על ידי היפטר מתוכניות תסריטים יותר. מה שעזר ככל הנראה “כל האמריקני” להימנע מאותו גורל חיתוך הוא שהסדרה קלעה בעקביות טאצ’דאונים עבור ה- CW בכל מה שקשור לצופים.

“כל האמריקני” משך דירוגים מנצחים בקרב מבוגרים 18-49 בעונה הרביעית והיה מופע מוביל עבור ה- CW, במיוחד כאשר פקטורינג בסטרימינג. באותה הכרזת CW על חידוש התוכנית, אמר נשיא CW Entertainment, בראד שוורץ, “במהלך חמש העונות האחרונות, ‘כל האמריקני’ ביסס את עצמו כאחת מזכיינות הדגל של CW בכל הזמנים. ‘הכל אמריקאי’ הוא לא רק הסדרה הצעירה ביותר של הרשת, אלא גם הביצוע החזק ביותר בעת שילוב של כל הפלטפורמות שלנו. אם “כל האמריקני” ממשיך במגמה זו, עדיין נוכל לראות את המופע פורח בעתיד, לא משנה מה השינויים המעבירים של CW.