תכונת הפסקול של טוויץ ‘תוצאת הבכורה היום, והיא תאפשר לסטרימרים לנגן מוזיקה בזמן שהם בשידור חי – פסקול ה- Verge, Twitch

0

פסקול טוויץ ‘

. . .

30 בספטמבר 2020, 16:00 UTC | הערות

כיום, Twitch משחרר את פסקול, מוצר חדש המאפשר לזרמים לנגן מוזיקה בזמן שהם חיים – או, לפחות, זו הדרך הפשוטה ביותר להסביר אותה. אם המוצר עובד כמו ש- Twitch אומר שהוא כן, פסקול יהיה הרבה יותר מסתם דרך לנגן מוזיקה ניקוי זכויות בזמן שאתה משדר. זה עשוי לשנות את האופן בו אתה חושב על שימוש במוזיקה בטוויץ ‘לגמרי.

אֶלָא אִם . . עם זאת, אם הצופים מבצעים קליפים מהשידור הזה, או שה- VOD של הזרם נשאר ברשת, יתכן שהזרם יקבל שביתת זכויות יוצרים ממחזיק הזכויות המקורי. . (ראוי לציין כי VODs מושתקים אוטומטית אם הם נמצאים שהם מכילים מוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים.) זרמי טוויץ ‘נפגעו גם עם גל של שביתות העתקה מהתוויות ביוני, לפעמים מקליפים בני שנים שלא היו להם יד להכין.

. זהו יישום נפרד שמתממשק לתוכנת הסטרימינג שלך – הוא תומך כרגע ב- OBS ו- Streamslabs OBS, לעת עתה.

פסקול מפריד את זרם המוזיקה לערוץ משלו ומשדר אותו בו זמנית אך באופן מכריע, בנפרד. אינטגרציה זו מאפשרת לטוויץ ‘להפשיט את המוזיקה באופן אוטומטי מה- VOD של הזרם החי שלך – מכיוון ששירים שנפונים לשימוש חי לא בהכרח גם מנוקים לשימוש בהקלטות – ובו בזמן מאפשר לאתר לעשות הרבה מגניב דברים בצד הפלטפורמה עם המוזיקה עצמה. (במילה אחת: זה פותר את בעיית השמע השולחן העבודה.)

. בתחתית הזרם יש ווידג’ט שמראה איזה שיר מנגן כרגע, שמעדכן בשידור חי. זה גם מקשר לדף Spotify של האמן ערוץ הטוויץ ‘שלהם, אם במקרה יש להם אחד כזה.

הנחיות מוסיקה

טוויץ ‘מעריך את עבודתם של כותבי שירים, מוזיקאים ואמנים יצירתיים אחרים. .

אנו יודעים שאולי יש לך שאלות לגבי סוגי תוכן המוסיקה אתה יכול לשתף בבטחה בטוויץ ‘. .

 • שימוש במוזיקה בטוויץ ‘
 • שימושים ספציפיים במוזיקה

שימוש במוזיקה בטוויץ ‘

במילים פשוטות, עליך לכלול רק מוזיקה בערוץ הטוויץ ‘שלך אם אתה בטוח שיש לך את הזכויות או הסמכות הדרושות לעשות זאת. . אם בעל זכויות שולח לטוויץ.

שימו לב כי הרשמה לשירות הזרמת מוסיקה או קניית CD או MP3 בדרך כלל אינה מעניקה לכם זכויות לשתף את המוזיקה הזו בטוויץ ‘. רכישה או מנוי כזה בדרך כלל מעניקים לך רישיון אישי לגישה לתוכן רק עבור ההפעלה האישית והפרטית שלך. אנו ממליצים לך לבדוק את תנאי השימוש של כל שירות ודפים משפטיים רלוונטיים אחרים לפני הכללת מוזיקה מאותו שירות בזרמי העוויתות שלך.

שימושים ספציפיים במוזיקה

בקטעים להלן, אנו מתארים כמה שימושים במוזיקה שאולי אתה מכיר, יחד עם מידע כלשהו אם וכיצד ניתן להשתמש במוזיקה באותן דרכים בטוויץ ‘.

להלן כמה סוגים של דוגמה של תוכן מוזיקה שאתה מאי ..,

 • מוזיקה בבעלותך – מוזיקה מקורית שנכתבה על ידך והוקלטה או הופיעה בשידור חי על ידך, ועבורך אתה הבעלים או שולטת בכל הזכויות הדרושות כדי לשתף את המוזיקה בטוויץ ‘, כולל הזכויות להקלטה, ביצועים ומוזיקה בסיסית ומילים. אנא זכור שאם יש לך קשר חוזי עם ארגון השולט בזכויות על התוכן שאתה יוצר, כגון חברת תקליטים או חברת פרסום, עליך לוודא שאתה לא מפרה את הקשר הזה על ידי שיתוף המוזיקה הזו בטוויץ ‘.
 • – מוסיקה המוגנת בזכויות יוצרים בבעלות כוללת או חלקית על ידי מישהו אחר שאינו שלך, אם הבטחת רישיון לשתף אותה בטוויץ ‘מכל בעלי זכויות היוצרים הרלוונטיים. .

להלן כמה סוגים של דוגמה של תוכן מוזיקה שאתה כלול בזרמי טוויץ ‘או בסרטונים מוקלטים (ה..,

 • -שידורי סגנון רדיו של מוסיקה מוקלטת ללא הופעה חזותית חיה, אלא אם כן אתה הבעלים של הזכויות הדרושות להזרים את המוזיקה בטוויץ ‘וקיבלת אישור מראש כתוב מטוויץ’ שמגדיר פטור לערוץ שלך מכלל זה.
 • סט DJ .
 • – שירה או הופעה עם הקלטת קריוקי אלא אם כן אתה בבעלותך או מורשה לשתף את המוזיקה הזו בטוויץ ‘.
 • – פנטומימיה, שירה או העמדת פנים לשיר למוזיקה שאינה בבעלותך או אינה מורשית לך לשתף בטוויץ ‘.
 • תיאור מוזיקה חזותית .
 • ביצועי שירי שער – ביצוע של שיר בבעלות מישהו אחר, למעט הופעה חיה בזרם הטוויץ ‘שלך. אם אתה מבצע שיר עטיפה בזרם טוויץ ‘חי, אנא עשה מאמץ בתום לב לבצע את השיר כפי שנכתב על ידי כותבי השירים (ים), וצור את כל אלמנטים השמע בעצמך, מבלי לשלב רצועות אינסטרומנטליות, הקלטות מוסיקה או כל אחד אחר אלמנטים מוקלטים בבעלות אחרים.

שימושים המותרים על פי חוק

הקהילה שלנו היא מקום לזרמים להתבטא בדרכים מדהימות, יצירתיות ולעיתים טרנספורמטיביות. בנוסף לשיתוף ההנחיות לעיל, אנו חושבים שחשוב לציין כי לא כל העבודות המוסיקליות מונחות בזכויות יוצרים ולא כל השימושים הבלתי מורשים במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים הם שימושים בפוגעים. . אנו ממליצים לבחון את מדיניות ההווזה והנסיגה הנגדית בהנחיות ה- DMCA שלנו אם אתה מאמין שקיבלת הודעת הסרה של בעל זכויות כתוצאה מטעות או זיהוי שגוי.

. .

טוויץ ‘סורק גם VODs וקליפים של יוצרים לאודיו המוגנים בזכויות יוצרים כאמצעי יזום כדי לעזור לשדרנים להימנע מיצירת סרטונים מוקלטים המכילים שמע המוגן בזכויות יוצרים. .

תהליך DMCA

ה- DMCA והחוקים הדומים ברחבי העולם מחייבים שירותים כמו טוויץ ‘לנקוט בפעולות מסוימות כאשר בעלי זכויות טוענים כי המשתמשים הפרים את זכויות היוצרים שלהם על השירות. טוויץ ‘קבע הנחיות המתארות כיצד טוויץ’ מקבל התראות על הפרה טעונה מבעלי זכויות, מאפשר ליוצרים לחלוק על הודעות אלה, מסיר לכאורה את המפר את החומר ומנפקת שביתות על פי מדיניות ההפרת החוזרת שלה. תהליך זה חל על כל סוגי העבודות המוגנות בזכויות יוצרים, כולל מוזיקה. .

טוויץ ‘מתקשר סידורים חוזיים עם בעלי זכויות מוזיקה מסוימים המגדירים כיצד ניתן להשתמש ביצירותיהם המוגנות בזכויות יוצרים בשירות. . . . . למידע נוסף, עיין בתהליך דיווח המוסיקה שלנו.

השתקה או הסרה אוטומטית של סרטונים מוקלטים

בנוסף, טוויץ ‘עשוי להשתיק VODs ולמחוק קליפים שבהם מערכת זיהוי השמע שלנו מגלה בהם שמע עם זכויות יוצרים. אם יש לך את הזכויות הדרושות לשתף מוזיקה או שמע אחר המוגן בזכויות יוצרים ב- VODs שלך, אנו רוצים להבטיח שה- VODs שלך לא יושתקו. .

.

רוצה להעמיד את המוזיקה שלך לסטרימינג בטוויץ ‘? .

. כל השירים מנוקה להאזנה ברחבי העולם בכל ערוץ טוויץ ‘.

המוסיקה מופרדת לערוץ שמע משלה, כלומר יוצרים יכולים לנגן רצועות מבלי לדאוג להשתקה או לקבל שביתות נגד הערוץ שלהם. בעבר, אם יתגלה אודיו המוגן בזכויות יוצרים בזרם של יוצר, טוויץ ‘היה משתיק אוטומטית את החלק הזה של הסרטון. אם זה היה קורה פעמים רבות, יוצרים יכלו להשיג שביתת DMCA נגד הערוץ שלהם, כלומר ניתן לחסום אותם או לאסור עליהם לטוויץ ‘.

יוצרים יכולים גם לבחור מוזיקה לפי נושא או ז’אנר מתוך קבוצה של תחנות ורשימות השמעה שאוצר.

?

. ההבדל הגדול ביותר בין טוויץ ‘לפלטפורמות אחרות במדיה החברתית הוא שאנשים לא סתם גולשים על פני התוכן שלך, הם מסתובבים איתך באופן פעיל, לפעמים במשך שעות.

כיצד להגיש את המוזיקה שלך לפסקול על ידי טוויץ ‘

אמנים עצמאיים יכולים להגיש את המוזיקה שלהם לפסקול עם חשבון משעשע או לשפר את החשבון. העלה את המהדורה שלך באמצעות אפליקציית הסלולר או האינטרנט שלנו, ובחר את פסקול על ידי טוויץ ‘כאחד משירותי הזרם שאתה רוצה שנפץ אליו את המהדורה (אתה יכול לבחור מבין כל שירותי הזרמת המוסיקה העיקריים כמו Spotify, Apple Music, Facebook, Instagram ו- טיק טוק).

FYI: מוזיקה בפסקול של טוויץ ‘אוצרת על ידי צוות עורכים, מה שאומר שהגשת רצועה אינה מבטיחה שזה יתווסף.

 • .
 • ודא שההקלטה באיכות גבוהה (עם ערבוב/שליטה מקצועית).
 • .

כדי לגלות כמה מכלי הצליל המקוונים האהובים עלינו, עיין במאמר שלנו המכסה את “כלים הטובים ביותר, ערבוב ושליטה לאמנים עצמאיים”.

כיצד להגדיר פסקול ולהשתמש במוזיקה בזרמים החיים שלך

 1. ראשית, עליך להוריד ולהתקין פסקול כאן (זמין כרגע במחשב ותואם ל- Obs* ו- StreamLabs Obs).
 2. לאחר התקנת פסקול, הפעלת אובייק. לאחר שנוספו למקורות שלך, מקור זה והתוסף OBS שהפסק פסקול מתקין עבורך ידרשו בצורה חלקה את המוזיקה של פסקול לערוץ החי שלך תוך מונעת הקלטה לארכיוני הזרם שלך ולקליפים שלך. .
 3. . אם פסקול מתחיל לאחר תחילת הזרם שלך, אודיו מפסקול יופיע ב- VOD שלך ועשוי להיות מושתק על ידי Audible Magic, שאינו הפעולה המיועדת.

*פתיחת תוכנת שדרן (OBS) היא יישום וידיאו מקוד פתוח בחינם, אידיאלי לסטרימינג בטוויץ ‘.

*וידאו על פי דרישה (VOD) VOD מייצג “וידאו לפי דרישה.”במרחב הזרמת הווידיאו, VOD מתייחס לתוכן המועלה לספריה לצופים לגשת לפנאי שלהם.

, .