תמיכה של סופת השלגים – שינוי השם הפרטי בחשבון, יש לך קצת יותר משבוע לשנות את שמך בחינם | VG247

0

יש לך קצת יותר משבוע לשנות את שמך בחינם

שינוי השם של מקרי התרחש מכיוון שהמעצב ברמה ש- Outlaw Overwatch דמות נקרא על שם היה אחד מעובדי סופת השלגים המואשמים בהטרדה מינית, בריונות או הבחנה נגד עובדות.

.

אתה יכול לערוך את השם הפרטי שנרשם בחשבונך בכל עת.

  1. היכנס לקרב שלך.ניהול חשבון נטו
  2. לך ל
  3. בקטע המידע האישי, לחץ על עדכון

לעדכון שם המשפחה הרשומה בחשבון יש מגבלות מסוימות. בדוק את עדכון שם בעל החשבון לקבלת מידע נוסף.

אנא היכנס כדי להגיש משוב.
האם מצאת מאמר זה מועיל?

גדול! עזור לנו לשפר. אנא דרג את הדברים הבאים מסולם של 1 עד 5 כוכבים:

מצטער לשמוע! היינו רוצים לדעת מה לא בסדר.

!

מאמרים קשורים

.חשבון נטו

כיצד לבטל קישור בין רשת פלייסטיישן, Xbox Live או Nintendo Switch מקרב.חשבון נטו

מה לעשות אם אתה מקבל הודעת שגיאה כשאתה מנסה לחבר את חשבון ה- Xbox שלך לקרב שלך.חשבון נטו.

יש לך קצת יותר משבוע לשנות את הקרב שלך.שם נטו בחינם

.שם משתמש נטו לגמרי בחינם – אבל רק אם אתה מהיר מספיק.

חדשות מאת עורך הראשי של דום פפיאט
פורסם באוקטובר. 26, 2021

יתכן ששמעת ש- Activision Blizzard נמצא בתהליך שינוי שמו של מקרי ב- Overwatch מכיוון שהמפתח רצה לקרוא לדמות “משהו שמייצג טוב יותר” את מה שהמשחק עומד עליו, במקום שמקרי ישמור על המוניקר שקיבל בהשראת דיאבלו 4 מעצבת רמת עופרת ג’סי מקרי.

ובכן, לכבוד המפתחים המשנים את שמו של מקרי לאחר שג’סי מקרי היה מעורב בתביעה בקליפורניה נגד החברה, יש לך זמן מוגבל לשנות קרב משלך.גם תג נטו.

“כשאנחנו מציגים שם חדש, יתכן שיש לך הרצון לעשות את אותו הדבר”, ציין היזם בפוסט בבלוג. “החל מה 22 באוקטובר 2021 ונמשך עד 5 בנובמבר 2021, לכל השחקנים יוצעו שינוי שם Battletag בחינם. זה חל על כל מי שאינו כרגע יש שינוי שם בחינם. .”

אם אתה להוט לשנות את Battletag שלך – אולי היו לך הפניות למקרי שם בעצמך, או משהו כזה – כל מה שאתה צריך לעשות זה לעבור לתמיכה של Blizzard ולרשום כרטיס ועליך לראות שינוי שם תוך 30 יום.

ההגבלות הרגילות חלות; כמו גם הצורך לקבל את בקשתך עד 5 בנובמבר, לא תורשה גם לכלול שם כלשהו שיש לו מילים אסורות (נשבע, השמצות, מידע אישי וכו ‘).

שינוי השם של מקרי התרחש מכיוון שהמעצב ברמה ש- Outlaw Overwatch דמות נקרא על שם היה אחד מעובדי סופת השלגים המואשמים בהטרדה מינית, בריונות או הבחנה נגד עובדות.

היזם והמו”ל נמצא גם הוא תחת אש בגין נוהלי שכר לא הוגנים כלפי נשים ומיעוטים, והאשמות רבות הושלכו לעלות גבוהות על כך שלא נקטו אמצעים מתקנים יעילים למאבק ב”תרבות הנער הפרט “המשתוללת בסטודיו.

Activision-Blizzard הגיעה מאז לעסקה עם ועדת שוויון ההזדמנות השוויונית בקליפורניה בכך שהתחייבה ליצור קרן של 18 מיליון דולר לפצות ולתקן לתובעים זכאים.

עם זאת, המחלקה לתעסוקה ודיור הוגנים בקליפורניה התנגדה באופן רשמי להסדר בין החברה ל- EEOC, וקבע כי ההסדר יגרום ל”פגיעה בלתי הפיכה “לחקירת החברה שלה על החברה.

המחלוקת מאוד מבולגנת – ומאוד ציבורית – מתמשכת.

!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!