ה- VPN הטוב ביותר Warzone בשנת 2023 | Techradar, Lobbygod – Warzone Loodbies Easy

0

להיות האל לובי שתמיד שנאת

. עם זאת, ישנן דרכים ש- VPN יכול לשפר את החיבור שלך.

ה- VPN הטוב ביותר ב- Warzone בשנת 2023 – מה זה ואיך להבטיח שדולות קלות יותר

שוטט דרך היערות הצפופים של מפת קלדרה, המבוסס על אי באוקיאנוס השקט במהלך מלחמת העולם השנייה, והבטח את החיבור שלך בזכות VPN אמין.

. בדרך כלל, VPN משמש כדי להסתיר את המיקום שלך, לשמור על בטיחותך באופן מקוון ומאפשר לך לעקוף תוכן מוגבל גיאוגרפי. אולם היכולת להפחית את הסיכון לרוחב פס מצערת על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) וכנגד התקפות DDOS ממתנגדים, VPN הטוב ביותר של Warzone יכול לעזור גם להוריד את ההימור במשחק ולהבטיח שדולות קלות יותר.

למרבה המזל, אחד ה- VPNs הטובים ביותר יכול לעזור לאלה שפשוט רוצים דרך חדשה להבטיח ניצחון. עם המשחק (ורבים אחרים) המשתמש ב- SBMM (עשיית משחק מיומן מבוסס) כדי לחבר שחקנים למתנגדיה הבאים שלהם, כשאתה צובק יותר ניצחונות אתה יכול להסתכל על משחק מאתגר בהרבה-והדברים רק יתקשו יותר. שימוש ב- VPN של Warzone יכול לאפשר לך לשלוט טוב יותר על מי יכול להיות היריב הבא שלך, לתת לך אפשרויות נוספות וקרבות קלים יותר.

לזרוק את ההטבות האחרות של ה- VPN הטוב ביותר למשחקים, המשיכו לקרוא כשאנחנו נכנסים לפרטי פרטים מדוע VPN של Warzone הוא חתיכת ערכה חיונית עבור נגני בקלה, כמו גם איך זה עובד וכיצד לאבטח את השדולות הקלות הללו.

שלושת שירותי VPN הטובים ביותר של Warzone:

ה- VPN הטוב ביותר בסך הכל

.

, .

ה- VPN הטוב ביותר עם AV

. זה נהדר גם לביטול חסימת נטפליקס, כך שתוכל בקלות להזרים את ההצגות האהובות עליך בין סיבובים.

ראה כיצד זה משתווה ל- ExpressVPN עם א אחריות לכסף של 30 יום .

SurfShark הוא ה- VPN הזול ביותר של Warzone מסביב וכרגע מחזיק בתואר ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו. זה מושלם לקפיצה סביב שדולות גלובליות, עם שרתים בלמעלה ממאה מדינות.

נסה את זה במכשירים בלתי מוגבלים עם א אחריות לכסף של 30 יום ומגרפים בניצחונות עם חבריך.

מדוע כדאי לך להשתמש ב- VPN כשאתה משחק Warzone

? אולי קצת מתוסכל שאתה לא יכול לנקות ניצחון? VPN של מלחמה יכול מאוד להיות התשובה. אמנם לא אושר בדיוק, אך מרבית השחקנים משוערים כי לובי COD שלך הוא מבוסס על אלגוריתם SBMM, לצד פינג וזמן ההמתנה. המשמעות היא שההתאמות שלך כמעט תמיד יהיו נגד שחקנים אחרים ברמת מיומנות דומה עבורך. בדרך כלל, זה נהדר מכיוון שהיא שומרת על התחרות אפילו די, אבל אם אתה מתקשה לנצח, ייתכן שתרצה לחקור אפשרויות להקל על המשחקים שלך קצת.

כמובן, זה גם יורד לאזור הזמן ובהמשך, למיקום; אחרת שחקנים היו מוצאים את עצמם מחכים למאבק הוגן אם הקריטריונים הנכונים כבר לא היו מקוונים. .

איך עובד VPN של Warzone:

לספקי VPN רבים יש רשת שרתים באלפים, ושרתים אלה מבוססים במספר מקומות ברחבי העולם. אלה חדשות נהדרות עבור אלה שאחרי VPN של Warzone, המאפשרת לך להערים על המכשיר שלך – ולכן המשחק עצמו – כדי לחשוב שאתה במקום אחר.

המשחק בדרך כלל עסוק ביותר בערבים, כלומר אתה יכול להתחבר לשרת במדינה עם אזור זמן אחר ולשחק איפה זה הבוקר או אחר הצהריים המוקדמים. זה אומר פחות שחקנים ברשת. הצטרף לשרת הממוקם במדינה ההיא, וכנראה שתוכנס לובי עם הרבה פחות שחקנים מיומנים.

אלה בארה”ב שמשחקים בערב הם הטובים ביותר ומצטרפים לשרת בבריטניה, באירופה או באפריקה, שם זה מוקדם בבוקר. .

מה הופך את ה- VPN הטוב ביותר של Warzone?

מעל לכל, כשמדובר ב- VPN הטוב ביותר של Warzone, אתה רוצה אחד שמארח מספר שרתים ברחבי העולם כדי שתוכל לקפוץ אליו וממנה, כמו גם מהירויות חיבור אמינות. כמובן שתרצו גם כזו שתוכיח מאובטחת. ההמלצה העליונה שלנו היא ExpressVPN, שיושבת גם בראש הרשימה בכל הנוגע ל- VPN למשחקים.

לא רק שהיא מציעה אפליקציית נתב אם אתם מחפשים להקים נתב VPN עבור גיימרים לקונסולה (הכרח אם אתם משחקים Warzone ב- PS4 או Xbox One), אלא שזה גם אמור להיות מעט מאוד עלייה ב- פינג. למרות שלא הוכיח שהוא ספק ה- VPN המהיר ביותר בסבבי הבדיקה האחרונים שלנו, הוא אכן ראה תוצאות מעל לממוצע של 630 מגהביט לשנייה. Nordvpn ו- Surfshark שניהם פגעו קדימה עם מהירויות של מעל 950 מגהביט לשנייה.

. זה המקום בו הספק שלך יכול להפחית את רוחב הפס ולגרום לפיגור בעת גילוי משימות בעלות הורדה גבוהה כמו סטרימינג ומשחקים שאתה בהחלט לא רוצה לחוות בעת פתיחת אש על כמה נובים.

האם אתה יכול לאסור על שימוש ב- VPN ב- Warzone?

. למעשה, על פי מדיניות האבטחה והאכיפה של אזורי המלחמה בקלה, זה די דבר שבשגרה להשתמש ב- VPN כדי להפחית את הפיגור. אמנם יתכן שזו לא בהחלט הסיבה אתה יכול להיות שקופץ ל- VPN, היינו מסכנים את הניחוש שקשה יהיה לקבוע כך או כך.

ובכל זאת, כתמיד, חשוב לטעות בצד הזהירות ולהעריך את הסיכון, במיוחד אם אתה גיימר בעל פרופיל גבוה.

?

. עם זאת, ישנן דרכים ש- VPN יכול לשפר את החיבור שלך.

ראשית, וודא שאתה מקבל את חיבור ה- VPN החזק ביותר האפשרי, על ידי בחירת שרת מבוסס בקרבת מקום. כדאי גם לקחת רגע להפעיל ניסוי וטעייה כדי לראות איזה שרת מציע את המהירויות הטובות ביותר. בתורו, זה יכול להציע ביצועים אמינים יותר לאורך כל מפגש המשחקים שלך, ולהבטיח לך לשמור על מהירויות עקביות.

האלטרנטיבה מסתמכת על הרשת שלך, שעשויה לעיתים להיות מהירה יותר, אך עלולה להתרוקן במהירות במקרה שאתה מצומצם.

.

אין פיגור. .

לוביגוד יש לחלוטין אין השפעה על הפינג שלך במשחק . אתה מחובר היטב כרגיל.

אתה אפילו לא תשים לב שהוא שם ועושה את הקסם שלו.

עובד על כל הפלטפורמות

Lobbygod עובד בכל מקום – כולל קונסולות, והכל תחת חשבון וממשק יחיד. מעולם לא היה קל יותר לשלוט בכל הפלטפורמות.

נסה את זה באמצעות שלנו ניסיון חינם על כל אחד מהלן:

– Xbox One, Series S ו- X
– PS4 ו- PS5
– מחשב (קרב.Net & Steam)

. .

מתג המיקום הייחודי מבוסס האינטרנט שלנו נבנה על ידי צוות מהנדסי הרשתות המומחים שלנו עם קלות בחשבון.

עובד עם

פנה במקום הנכון

המיקומים שנבחרו אסטרטגיים שלנו יספקו את חווית המשחק הטובה ביותר ללא הפסד נוסף של פיגור או מנות לא משנה היכן אתם נמצאים.

הכל בזכות רשת השרתים הפרטיים והאמינים ביותר שלנו. אנו מבלים את הזמן והמשאבים שלנו על מה שחשוב – השרתים.

התמיכה הטובה ביותר שתקבל אי פעם

אָנוּ להבטיח חווית התמיכה הטובה ביותר שתקבלו. לצוות התמיכה שלנו יש ניסיון של שנים והם ישמחו לעזור לך להתעסק או בדוא”ל.

קהילת הדיסקורד הפעילה שלנו כוללת את המצבים, צוות התמיכה ואפילו חלק מהמפתחים שלנו!

איך עובד לוביגוד

בחירת מיקום רחוק עם לוביגוד מבלבלת את השידוכים המבוססים על מיומנות בעת הכנסת לך לובי. זה אומר .

 • הירשם והפעיל את LobbyGod ברשת שלך
 • בחר מיקום רחוק והפעל מחדש את המשחק

אתה לא צריך לקחת את המילה שלנו על זה או להתחייב לשום דבר.

נסה את עצמך 3 ימים בחינם לחלוטין ואשר את מה שכולם אומרים.

שאלות נפוצות

במה שונה לוביגוד?

יצרנו את LobbyGod מהתשוקה שלנו ל- COD ואנחנו מבדילים את עצמנו על ידי הצעת שירות אמין וצוות תמיכה בפועל.

להתחיל עם – בניגוד לתחרות שלנו – Lobbygod עובד על כל הקונסולות, ולא רק על מחשב. אנו מציעים א ממשק אחיד יחיד גם לקונסולות וגם למחשב האישי.

אנו מנהלים גם את רשת השרתים שלנו בצורה ייחודית לדרוש רק שינוי DNS יחיד במסוף או במחשב האישי שלך כדי לאפשר ולהתחיל לשלוט. כחלק מאותו פיתרון, ההתרחשות שלנו הוגדרה כעמידה להפליא ואמינה ביותר בכל המצבים.

ולבסוף, יש לנו פשוט את הצוות המנוסה ביותר בתחום – מהנדסי הרשתות שלנו הם בעלי ניסיון של שנים עם תפקידים אטומים בחברות רשת ותשתיות מרכזיות.

הוא חינם לוביגוד? האם אוכל לנסות לפני שאקנה?

, לגמרי חופשי .

אז תן לזה צילום לכמה משחקים ותודיע לנו על מחשבותיך על אי -הסכמה או דוא”ל!

עם איזה משחק?

Lobbygod עובד כרגע עם Warzone, Warzone 2.0, Vanguard Multiplayer ולוחמה מודרנית 2 מרובי משתתפים. גם תמיכה בעוד משחקים!

Lobbygod עובד על כל הפלטפורמות העיקריות – Xbox, PlayStation ו- PC

האם לוביגוד משפיע על הפינג במשחק שלי?

לא! אנחנו עושים דברים שונים מזה של VPN. רוב ה- VPN ינסו לדחוף את כל התנועה שלך דרך שרתי ה- VPN שלהם וכתוצאה מכך ביצועים ירודים, אובדן פינג ואובדן מנות גבוה במיוחד.

.

? האם אוכל לאסור או לאסור צללים?

Lobbygod לא יכול לאסור אותך בשום דרך מכיוון ששירות מסוג זה אינו נחשב לרמות או פריצה ואינו נגד תנאי השירות של Activision-Blizzard.

?

שידוכים מדורגים על מצבי משחק מבוססים על MMR/ELO המחושב לפי הדרגה שלך ומשחקים קודמים. זה נפרד לחלוטין לשידוך שאינו מבוסס על מיומנות ואינו מושפע על ידי לוביגוד.

Lobbgod לא תהיה השפעה על מצבי משחק מדורגים אך אכן עובדת עם Warzone, DMZ ו- Multiplayer.

סוגיות משחק

מדי פעם, אנו רוצים לקחת הפסקה מקצב המלחמה ההדוק באזור מלחמה ולהתעלל בלבנו לשמחת ליבנו. במאמר זה, נספר לכם את המיקומים הטובים ביותר עבור שדולות בוט וואזון ודברים קשורים.

Call of Duty: Warzone הוא משחק פופולרי מקוון רויאל יורה עם שחקנים רבים. . אמנם זה יכול להיות מבדר במשחק, אך המתח על העצבים לתקופות ממושכות יכול להשאיר שחקנים מותשים. במקרה זה, שחקנים היו צריכים להיות מסוגלים לצלם את דרכם במשחק תוך כדי שיפור בקלות של דירוג המובילים שלהם. כתוצאה מכך נולד לובי הבוט. ב- Warzone 2 Lobbies, אתה מתאמן צילום תוך כדי רודן רובוטים. . . !

 • הדרך הטובה ביותר לקבל שדולות בוט של מלחמה
 • ✅ אין פיגור ומשחקי פינג vpn
 • ✅ תומך ב -1000+ משחקים מקוונים פופולריים.
 • ✅ הגבר את המשחק FPS בלחיצה אחת
 • חלק 1: מיקומי ה- VPN הטובים
 • חלק 2: Lagofastלובי בוט – בטוחים ואמינים

מיקומי ה- VPN הטובים ביותר עבור לובי בוט מלחמה

ב- Call of Duty: Warzone, חלק מהשחקנים מחפשים במפורש שרתים עסוקים בחיפוש אחר מתנגדים חזקים יותר, אך אחרים מעדיפים שרתים שקטים יותר. . באשר באותה תקופה, התקופה מ- 7 עמ ‘.M. .M., שרתים עסוקים מאוד. מכיוון שלרוב האנשים יש זמן לשחק את המשחק בשלב זה, יתכן שתצטרך לחכות הרבה זמן כדי להיכנס ללובי. לקבלת חווית משחק מרגשת יותר, שחקנים מנוסים יבחרו לשחק במהלך תקופה זו. עם זאת, אם אנו רוצים להיכנס ללובי הבוט בקלות רבה יותר, עלינו להימנע מתקופת זמן זו.

כשמדובר במיקום, חמש המדינות המובילות עם ספירת השחקנים הגבוהה ביותר הן ארה”ב, סין, בריטניה, ברזיל וגרמניה.

בנוסף לשחקנים ממדינות אלה, 44 מיליון השחקנים הנותרים חולקו בין המדינות שנותרו. ישנם בערך 13 מיקומים הנחשבים למיקומי ה- VPN הטובים ביותר/מדינות עבור Warzone, ואלו הם סנטיאגו, אמסטרדם, פריז, מדריד, רומא, שטוקהולם, קייפטאון, מוסקבה, ריאד, סינגפור, סאול, טוקיו וסידני. שימוש ב- VPN לגישה לאחד מאלו יאפשר לך להתאים בקלות ללובי בוט. עם זאת, זה יכול גם להרוס את חווית המשחק עבור שחקנים חדשים.

בחירה בטוחה יותר עבור Lobbies Lobbies-Lagofast קלה

עם זאת, בעוד ש- Activision לא הצהיר במפורש כי השימוש ב- VPN אסור, תקנות מסוימות רומזות על הסיכונים לעשות זאת. מדיניות האבטחה והאכיפה של Call of Duty קובעת כי כל ניסיון להסתיר, להסוות או לערוך את זהותך או זהות מכשירי החומרה שלך עלולה לגרום להשעיה קבועה. מכיוון שהעיקרון הבסיסי של השימוש ב- VPN הוא להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית, השימוש ב- VPN לגישה ללובי הרובוט עשוי להפר את המדיניות לעיל.

מהסיבות לעיל, אנו ממליצים להשתמש בכלי בטוח יותר – Lagofast, שנבנה על ידי צוות אנשי מקצוע עם 8 שנים + ניסיון. ! אין צעדים נוספים להפעלה, אין קבצים מרובים להורדה, ו -3 שלבים להורדת KD של Warzone שלך! אל תבזבז את זמנך על מוצרים שקשה להשתמש בהם ויש להם מספר באגים!

להלן תכונות נוספות של Lagofast:

 • !
 • לקוח מקצועי יותר, צמצם את ה- KD שלך בשלושה שלבים בלבד
 • מבחן פינג בזמן אמת ושיעור אובדן מנות
 • 100% הגדלו את ה- FPs בעת הירי
 • בטוח יותר מ- VPNs נפוצים

הנה כיצד להשתמש ב- Lagofast:

שלב 1: הורד את Lagofast ולהירשם, זכור לקבל זמן ניסיון בחינם.

שלב 2: הקלד “לובי קל” בתיבת החיפוש ולחץ על זה שאתה צריך.

המדינה הטובה ביותר עבור Bot Lobies Warzone

לאחר מכן, אתה יכול להתאים את השרת שרצית.

המיקום הטוב ביותר עבור Bot Lobies Warzone

שלב 3: .

.

השרתים הטובים ביותר עבור Bot Lobies Warzone

צפו לקבלת לובי הבוט של Warzone, Lagofast יכול להיות גם עוזר אם ברצונך לשפר את ביצועי ה- FPS שלך במשחק, אתה יכול גם להשתמש ב- Lagofast כדי להתאים את ההגדרות שלך. להשיג את זה:

שלב 1: בחר בכרטיסייה של FPS Boost משמאל לשולחן העבודה.

לובי בוט של Warzone

שלב 2: !

מיקום ה- VPN הטוב ביותר עבור Bot Lobies Warzone

מדוע להשתמש במאיץ משחק במקום VPN?

. VPN עובד על העיקרון של חיבור המחשב שלך לשרת אחר ואז משתמש במידע מאותו שרת כדי לגלוש באינטרנט. כל רשת העוקבת אחר נתוני משתמשים יכולה לראות רק מידע משרת VPN. יש שחקנים שעושים זאת כדי לשפר את חווית המשחק שלהם, בעוד שאחרים עושים זאת כדי לקבל הצצה למשחקים שלא פורסמו. Steam אוסר במפורש על שימוש ב- VPNs כדי להשיג רכישות משחק זולות יותר, ו- Activision אוסר על שחקנים להסתיר את כתובות ה- IP שלהם. היו גם דיווחים על כך שנאסרו דיווחים על שחקנים ב- Warzone. אנו ממליצים לך לא להשתמש ב- VPN כדי להימנע ממוצב ברשימת האיסורים הקבועים. !

יתר על כן, יש חסרון לשימוש ב- VPN. מכיוון שאתה מחובר לשרת רחוק יותר, לוקח יותר זמן לנתוני הרשת להתפשט, מה שגורם לערך הפינג להגדיל את המשחק והמשחק להיות מפוגע. ! זה קיים כדי לשפר את החלקות של המשחק. .

אנו גם מבצעים השוואה בין Lagofast ומוצרים אחרים בתפקוד לובי קל.