! – VR גל, SDQ.ST/קישור

0

מידע לחוקרים ואנשי מקצוע על שאלוני החוזקות והקשיים

הפעל מחדש את האוזניות שלך וחבר אותו למחשב שלך באמצעות כבל USB-C או קישור. אתה אמור לראות פופ -אפ באוזניות כדי לאפשר ניפוי באגים של USB, בחר ‘אפשר תמיד מהמחשב הזה’ ואז ‘בסדר’. אם אינך רואה את הקופץ הזה ייתכן שתצטרך להשבית את דפוס הנעילה שלך באפליקציית Oculus על ידי מעבר להגדרות> Quest> עוד הגדרות> ביטול נעילה.

!

Quest 2 SideQuest VR

יתכן ששמעת שיש דרך חדשה להשתמש באפליקציית VR הפופולרית, היישר מתוך האוזניות שלך! ! (למרות שאתה לַעֲשׂוֹת !).

אם אתה חדש לחלוטין בעולם הצדדי והטענה הצדדית, הרשה לי להסביר לך כמה דברים:

מה זה צדדי?
. !

SideQuest עצמו יכול גם לשנות הגדרות איכות חיים כמו רזולוציות הקלטה, שיעורי רענון גבוהים יותר, השבתת חיישן הקרבה והרבה יותר.

מה היה ה מְקוֹרִי ?
לפני אפליקציית האוזניות, היית צריך להשתמש בלקוח שולחן העבודה או באפליקציית Android ולחבר את האוזניות שלך . אתה עדיין יכול לעשות את זה כמובן, אבל עכשיו יש דרך הרבה יותר קלה ומהירה!

איך זה עובד עַכשָׁיו?
לַעֲשׂוֹת . לאחר מכן, תוכלו להוריד אפליקציות ומשחקים היישר מספריית SideQuest באוזניות, Untethered! !

וודא שמצב המפתח מופעל בחשבון Meta/Oculus שלך וכי כבר יצרת חשבון SideQuest. אם השתמשת ב- SideQuest לפני שאתה כבר צריך להיות טוב ללכת ותוכל לדלג על החלק הבא של מאמר זה, אך אם לא, המשך לקרוא!


אמיתי מפתח לעשות זאת.

ראשית, עבור אל לוח המחוונים.אוקולוס.. בחר שם ואז קבל את הסכם המפתח. אתה יכול לאמת את חשבונך באמצעות כרטיס אשראי או מספר טלפון בגורם 2, אך רוב החשבונות כבר יאומתו וייתכן שתוכל לדלג על חלק זה.

. למרות שהם אומרים ש- Oculus GO, אבל הם גם עובדים למען המסע. לאחר מכן התקן את הנהגים על ידי חילוץ תיקיית ה- zip, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על Android_winusb.קובץ INF ולחץ על התקן.

התקן מנהלי התקנים של ADB Oculus sidequest

הפעל את האוזניות שלך ופתח את אפליקציית Oculus בטלפון שלך. .

הפעל מחדש את האוזניות שלך וחבר אותו למחשב שלך באמצעות כבל USB-C או קישור. אתה אמור לראות פופ -אפ באוזניות כדי לאפשר ניפוי באגים של USB, בחר ‘אפשר תמיד מהמחשב הזה’ ואז ‘בסדר’. .

ניפוי באגים של Oculus Quest


. יש יותר אפשרויות למערכת הפעלה אם תזדקק להן אם תלחץ על “Show More”.

. . .

SideQuest Easy Installer פותר בעיות

ברגע שתקבל מסך שמאשר שהוא הותקן (Yay Confetti!. תמצא אותה תחת הספרייה שלך, ואז ‘מקורות לא ידועים’ מהרשימה בצד ימין למעלה.

לאחר מכן עליך לראות מספר וקישור באוזניות, עבור אל SDQ.ST/קישור בדפדפן האינטרנט והתחבר לחשבון הצד שלך והזן את המספר שאתה רואה באוזניות שלך.

קוד SideQuest

אפשר גישה ל- SideQuest על ידי לחיצה על “אפליקציית קישור” בפינה השמאלית התחתונה.

אפליקציית קישור SideQuest

כעת יש לך גישה למון משחקים ואפליקציות דרך SideQuest!

לחקור את האפליקציה
. הערה: כמה אפליקציות דורשות רכישות, זה יפתח את דפדפן Meta Quest בו תוכלו לרכוש כך. אם אתם מחפשים משהו ספציפי, השתמשו בזכוכית המגדלת בפינה השמאלית העליונה של התפריט!

SideQuest בתפריט הראשי של אוזניות

הכפתור עם שלוש השורות בצד שמאל למעלה של התפריט לוקח אותך לפרופיל שלך בו תוכל ללכת למסך המשחקים והאפליקציות, או לשנות את הסביבה הביתית שלך למשהו מותאם אישית (כך שאתה לא מוגבל לברירות המחדל של Quest). “מקורות לא ידועים” מחזיר אותך לקטע של הספרייה שלך שם השקת בתחילה את אפליקציית SideQuest, משחקים שאתה מוריד מ- SideQuest יופיעו בדרך כלל בקטע המקורות הלא ידועים.

SideQuest באפשרויות תפריט אוזניות

לעיון: הכפתור עם תשעת העיגולים בצד ימין למעלה פותח גם מקורות לא ידועים, הכפתור עם שלוש השורות מאפשר לסנן באמצעות אפשרויות חיפוש שונות, וזכוכית המגדלת מאפשרת לך לחפש שמות וכותרות ספציפיות.

SideQuest במסנני חיפוש אוזניות

! תיהנו לחקור את כל מה שיש ל- SideQuest להציע, היישר מתוך האוזניות שלכם!

  • שתף שתף בפייסבוק
  • הצמד אותו לפינטרסט

מידע לחוקרים
ואנשי מקצוע לגבי

הודעת זכויות יוצרים:
מסמכי זכויות יוצרים שאינם ברשות הרבים. ככאלה, יתכן שהם לא ישתנו בשום דרך (ה.. שינוי ניסוח השאלות, הוספת שאלות או ניהול רק קבוצות משנה של שאלות). זאת כדי להבטיח כי ה- SDQ יהיה דומה לחלוטין בין מחקרים והגדרות. באופן דומה, כדי להבטיח איכות גבוהה ועקביות, אסור לתרגומים בלתי מורשים. ניתן להוריד גרסאות נייר ולצלם לאחר מכן ללא תשלום על ידי יחידים או ארגונים ללא מטרות רווח בתנאי שהם אינם מחייבים שום חיוב למשפחות.

ב . אם אתה מעוניין לבצע תרגומים או ליצור גרסאות אלקטרוניות אתה צריך צור קשר ראשון תמיכה@YouthInmind.com.