אוזניות VR של Valve S חדשות אושרו – XFIRE, מדד שסתום 2: ציפיות ותאריך שחרור – ציפיות – PhoneArena

0

מדד שסתום 2: ציפיות וחדשות תאריך שחרור

בנוסף, למרות שלמדד השסתום הראשון יש FOV פנטסטי של עד 130 מעלות, הרבה מעבר לרוב המתחרים, Valve יכול לנסות לעלות עוד יותר עם איטרציה של המדד השני.

אוזניות VR השסתום הבא

האוזניות הנוכחיות של Valve כבר בת ארבע שנים.

שוק אוזניות המציאות המדומה אולי לא יהיה במצב הטוב ביותר אך שסתום עדיין מתעקש לפתח אוזניות חדשות יותר כדי להחליף את מדד השסתום, שיצא בשנת 2019.

. אבל, למרות שיהיה קל להניח ש- Valve תוותר על ענף ה- VR לאחר הצלחת סיפון הקיטור, זה לא המקרה. Valve המשיכה בשקט את מאמציו לייצר אוזניות VR חדשות. לדברי גרג קומר, מעצב מוצרים ב- Valve, החברה לא מוותרת על שוק ה- VR.

. עם זאת, הוא לא יכול לחשוף את הספציפיות של מכשיר ה- VR הקרוב.

מעניין לציין כי יש שמועות כי מחצית החיים של Valve: Alyx מגיע ל- PS VR2, שעשוי להיות קשור להתעניינות המתמשכת של Valve בשוק VR.

עם זאת, ברור ש- Valve לוקח את פיתוח החומרה ברצינות. בשנה שעברה הציגה החברה את סיפון הקיטור, שהפך ללהיט ענק בקרב גיימרים המחפשים אפשרות משחק ניידת. סיפון הקיטור הוא כיום חלק מהתכניות לטווח הארוך של Valve עם יורש שכבר נמצא בצינור.

ההצלחה של סיפון הקיטור נובעת בחלקה מההפעלה של המכשיר עם תג מחיר נמוך יותר בהשוואה למחשבים כף יד אחרים בשוק. עם זאת, מדד Valve מתומחר ב -1,000 דולר ומתמודד עם תחרות חזקה מצד אוזניות אחרות הזמינות במחיר נמוך יותר.

לאחרונה שיחררה סוני את אוזניות ה- PlayStation VR2 במחצית מחיר מדד השסתום. ה- PS VR2 קיבל ביקורות זוהרות של גיימרים על היותו מכשיר מלא תכונות.

. המכשיר הידידותי לתקציב קיבל ביקורות חיוביות ומטא נשלח מעל 10 מיליון אוזניות מאז שחרורו.

יהיה מעניין לראות כיצד שסתום מתחרה באפשרויות במחיר נמוך יותר הקיימות כיום בשוק. ההצעה של סוני כבר נחשבת לאופציית פרימיום ומכשיר במחיר יקר עשוי להיאבק בשוק שהוא באמצע המיתון.

יש לקוות, Valve תשתמש בהצלחת סיפון הקיטור כמקפצה לאוזניות ה- VR החדש שלה. מכשיר במחיר סביר ועמוס תכונות עשוי לבצע ביצועים טובים ממש בנישת VR.

מדד שסתום 2: ציפיות וחדשות תאריך שחרור

Rado Minkov

השמועות מתחילות לצוף על כך שאוזניות VR חדשות מה- VALVE עשויה להיות בדרך לשחרור בהמשך בשנת 2023 – מדד השסתום 2, שנקרא Deckard C כך.

.

  • תאריך הוצאה
  • מחיר
  • לְעַצֵב
  • מעקב
  • תצוגה, IPD, FOV
  • בקרים
  • תכונות ותוכנה
  • האם מדד השסתום 2 יהיה עצמאי ואלחוטי?
  • האם מדד השסתום 2 ישתמש בתחנות בסיס למעקב?
  • ?

מדד שסתום 2 תאריך שחרור

עם ההצלחה של Valve עם סיפון הקיטור, נוכל לשער כי החברה שמאחורי מחצית החיים והפורטל אולי העבירה את המיקוד שלה ממציאות מדומה קצת יותר מדי, כדי שנצפה לאוזניות אינדקס חדשות בזמן הקרוב בקרוב. עם זאת, אלה פשוט ספקולציות מופרכות, ולכן אנו בוחרים להישאר אופטימיים.

החל מאוגוסט, 2023, Valve היה שקט בכל הכרזות על תאריך השחרור למדד השסתום 2, אך המעריצים הלהוטים מתחילים לחשוד שאפשר להכריז על האוזניות החדשות ולקרוב השנה. . יש שסתום סיכוי טוב הוא הרבה יותר מעוניין לעבוד על מכשירי סיפון קיטור עתידיים ברגע זה, אבל רק נצטרך לחכות ולראות אם אינדקס 2 סביר לצפות השנה או לא.

אחרי הכל, אפילו אפל עומדת להיכנס לשוק VR/AR עם אוזניות ה- Vision Pro שלה בקרוב. סמסונג עשויה גם לעבוד על משהו שמאחורי הקלעים, טוענים הדליפות, וכמובן, מלך VR – Meta – משיק את Quest 3. אז שוק אוזניות ה- VR הוא הכל מלבד מת או גוסס, ושסתום צריך באופן תיאורטי עדיין לראות את הערך הפוטנציאלי בו.

מדד השסתום המקורי ערך את הופעת הבכורה שלו כל הדרך בשנת 2019, ועם המפרט שלו נופל כעת מאחורי אפשרויות נוחות יותר כמו ה- Quest 2, וחשוב מכך, עם Meta Quest 3 כעת באופק, שסתום ירצה לשחרר א ‘ מתחרה חדש יותר. לפחות אם זה עדיין רציני לגבי VR כמו שחזר כששחרר מחצית החיים: אליקס בשנת 2020; מהלך גדול ובלתי צפוי שהיה לו מטרה עיקרית אחת – מכירת מדד השסתום הראשון. אם להחיות את הזיכיון של מחצית החיים עם אליקס לא היה רמז שמסתם מאמין מאוד ב- VR, מה כן? ואליקס קיבל כמה עדכונים פנטסטיים, והוסיף דברים שלעולם לא היינו רואים

הישאר מעודכן לכל עדכונים ברגע שחדשות או דליפות רשמיות נותנות לנו תובנה לגבי תאריך שחרור מדד שסתום 2 פוטנציאלי.

מדד שסתום 2 מחיר

מדד השסתום מעולם לא היה אוזניות ה- VR הזולות ביותר שם, במחיר של 999 דולר עבור ערכת ה- VR המלאה, וכעת אנו משערים את מדד השסתום 2 כדי להתפאר במחיר דומה.

למרות ש- Valve עשוי להפסיק להשתמש בכמה אביזרים ארכיים כעת, כלומר תחנות הבסיס, שיכולות להפוך באופן תיאורטי לחבילת האוזניות לזולה יותר, מגמות השוק עשויות למעשה לקרוא לעליית מחירים פוטנציאלית.

ה- Meta Quest 3, למשל, שהוא אוזניות אחת שבהחלט יוצאת בהמשך השנה, הוכרזה על עליית מחיר של 100 דולר על קודמתה.

עם זאת בחשבון, בין אם Valve יעלה גם את מחיר האוזניות הבא שלה, או במקום זאת יכוון להפוך אותו לזול יותר, כך שהוא יכול להתחרות במחיר “סביב 500 $” של Quest 3 הוא ניחוש של כל אחד כרגע כרגע.

תיאוריה נוספת היא ש- Valve עשויה לשחרר שתי אוזניות-מדד שסתום יוקרתי 2, וגרסה זולה יותר, נמוכה יותר, אך עלינו לקחת שמועה שעם גרגר מלח.

עיצוב מדד שסתום 2

תמונה ממסמך בקשת פטנט שסתום, עלולה להציג אינדקס שסתום 2 - אינדקס שסתום 2: ציפיות וחדשות תאריך שחרור

תמונה ממסמך בקשת פטנט שסתום, שעלולה להציג אינדקס שסתום 2

.

.

מה שהיינו רוצים לראות הוא רצועת ראש ארגונומית וקומפקטית יותר, משהו דומה יותר ל- Quest 2, אך אם שסתום הולך פשוט יותר או לא עומד להשערות, כמו כל פרטים רשמיים על התכנון של אינדקס השסתום 2 עדיין לא נחשפים רצועת ראש.

בעת ביצוע ההשוואה האחרונה שלנו ב- Meta Quest 2 לעומת Valve Index, הסקנו כי שיטת המעקב של האינדקס מתחילה להרגיש די ארכאית בשנת 2023, הדורשת מכשירי תחנת בסיס מחוברים, אשר על גבי מוסיפים לבלגן של הכבלים שיש למשתמש כדי להתמודד, אפילו לעשות רעש מיילל גבוה.

לעומת זאת, Meta Quest 2, ויורשו הקרוב, The Quest 3, אינם דורשים חומרת מעקב מיוחדת ויכולים לעבוד בצורה מושלמת על ידי שימוש במצלמות המובנות שלהן.

אז אנו משערים כי מדד השסתום 2 יכול להיות צעד גדול קדימה מהמקור, סוף סוף מפיל את תחנות הבסיס ולהסתמך על המצלמות שלו למעקב. שימו לב שמדובר עדיין רק שמועות וספקולציות, אך בכל זאת מתקבלות על הדעת. .

אנו מקווים כי מדד השסתום 2 יהיה צעד גדול קדימה מהמקור, שכן השימוש במדד השסתום לאחר ה- Quest 2 להשוואה האחרונה שלנו של השניים הבהיר עד כמה האוזניות של מטא לפני כן עברו.

.

שסתום ככל הנראה ירצה להתאים, או לעלות על התצוגה “כמעט 4K” של Quest 2, המציעה 1832 על 1920 פיקסלים לעין. אולי לעבור לטכנולוגיית LCD בהובלת מיני, מה שישפר גם את החדות ואת הצבעים של אוזניות ה- VR .

בנוסף, למרות שלמדד השסתום הראשון יש FOV פנטסטי של עד 130 מעלות, הרבה מעבר לרוב המתחרים, Valve יכול לנסות לעלות עוד יותר עם איטרציה של המדד השני.

בכל מקרה, יהיה לנו את הפרטים הרשמיים כאן ברגע שהם ייצאו.

בקר אינדקס שסתום ראשוני (משמאל) ליד בקר Meta Quest 2 (מימין)

בעוד שבקרי אינדקס השסתומים המקוריים הם מגושמים ועם רצועות מורכבות, ללא ספק מיותרות, בהשוואה לתחרות, אנו מקווים ש- Valve יפשט אותם מבחינת העיצוב, להיות דומה ל- Quest 2 או HTC Vive.

.

שסתום אינדקס 2 תכונות ותוכנה

. .

. סוללה מובנית, אחסון ומערכת הפעלה משלה, בין היתר.

מערכת ההפעלה של Quest 2 מבוססת על אנדרואיד, שהיא גם שסתום האפשרות המתקבל על הדעת שיכולה ללכת איתה, אם החברה תחליט להפוך את האוזניות הבאות שלה באופן עצמאי באופן דומה, ועם אפשרות לזרום תוכן PC VR ישר אליו באופן אלחוטי.

?

כאמור לעיל, ישנן ספקולציות כי Valve יכול להפוך את מדד השסתום 2 לעצמא מחשב דרך האינטרנט.

עם זאת, זו רק ספקולציות, ולמרות שזה נראה מתקבל על הדעת, ואנחנו באמת מקווים שזה נכון, שסתום עדיין לא יאשר או להכחיש אותו, אז הישאר מעודכן למידע רשמי ברגע שיש לנו את זה.

האם מדד השסתום 2 ישתמש בתחנות בסיס למעקב?

במדד השסתום הראשון של הגנים הראשון יש מערך מסובך, הדורש לפחות שני מכשירי תחנת בסיס למעקב ראש-מדד שסתום 2: ציפיות תאריך שחרור וחדשות

במדד השסתום הראשון של הגן הראשון יש מערך מסובך, הדורש לפחות שני מכשירי תחנת בסיס למעקב ראש

.

.

האם אתה צריך לחכות לאינדקס שסתום 2 ?

.

עם זה בחשבון, בהחלט כדאי לשקול לחכות למדד השסתום 2, במקום לקנות מדד שסתום מהשורה הראשונה בשנת 2023.

.