העדכונים הבאים של Warframe כוללים מעבדה סודית Necralisk, Grimoires, והומאז ‘של סוס פרסי | רובה ציד נייר סלע, ​​Patchbot for Warframe

0

Warframe העדכון הבא

שבוע טנוקון שמח, כולם! הצוות זמזום בציפייה ליום הגדול ב -26 ואנחנו לא יכולים לחכות לראות אותך. תיקון חם זה מתמודד עם כמה דברים שרצינו לצאת לפני יום שבת, כולל שינויים באנקו אינקארנון שהוזכרו בתיקון החם בשבוע שעבר. נתראה בקרוב! שינויים ותיקונים של אינקארנון:

העדכונים הבאים של Warframe כוללים מעבדה סודית Necralisk, Grimoir

יצירות אמנות של מכון Warframe אוחז חרב, מפוצלות לארבעה ריבועים

ברכות, טנו! הודעה זו מגיעה אליך מאותה תקופה קדמונית המכונה “יום רביעי האחרון”, כאשר הקצוות הדיגיטליים התייחסו ל- RP וה -30 של האולפן. אבוי, “יום רביעי האחרון” היה עידן חשוך רגיל, ואנחנו הקדמונים המאובקים קיבלו רק הצצה חלקית לאזורים החדשים, כלי נשק, קוסמטיקה ותכני סיפורים, וקצוות דיגיטליים ששמרו כמה מהגילויים העיקריים לתקופה מאושרת יותר, ” היום ” – שלדברי הרואים הנאמנים ביותר שלנו יהיה עידן של הבנה ושקיפות. הפכפכים הם רוחות ההיסטוריה! ובכל זאת, אפילו עם התובנה המוגבלת של זמננו, תפסנו במובן כלשהו של גודל ההצעה. המשך לקרוא, אם אתה מעז.

העדכונים המתוכננים ביותר בעדכוני Warframe המתוכננים – לוחשים בקירות, המגיעים בהמשך החורף – הוא אזור חדש, המעבדה הסודית של אנטראטי אלברכט אחת, הממוקמת מתחת לנקרליסק על דיימוס, שם תסייע למזל”ט צף בשם Loid שלם/ הימנע משהו שנקרא רצף קלימוס, הכרוך במשהו או מישהו שנקרא Sleeperer.

אני מודה, אני לא מהירה עם העלילה המתמשכת של Warframe, אז הנה איך הכל נראה ונשמע לדיוט: מסדרונות זהב וכחול, מדרגות ספירלה רחבות, פסלים מבשרי רעות, טורבינות קוסמיות התלויות מהתקרה, Chonky Teslawatsits יורה ברגי ברקים בכל מקום, רעשי דופק מוזרים, קירות נשברים מסתתרים תאים סודיים, חתולים מגודלים עם עיניים זוהרות, אנכרוניזמות מרמזות כמו טלפונים הפוך ומוח ענקי על המדפים. האזור כולל טכנולוגיית תאורה חדשה, שבוודאי מתאימה לנושא המדע המטורף. זה סוג של קריפטה מצרית קדומה דרך עדשת טרון.

דמות מוצלת הולכת לעבר השחקן במעבדה בווארפרה

לדברי מנהלת הקריאייטיב של Warframe, רבקה פורד, “ההרחבה הראשונה שלנו למרכז האמיתי שלנו – אנו לוקחים את העדכון Necralisk, ואנחנו מוסיפים מרתף”. יש סיעה חדשה לחלוטין ביצירות (אולי אתה אפילו עכשיו מעינים על זה בטנוקון. . . אתה יכול למעשה לקרוא הספרים, אני חושב, אבל בעיקר תשתמש בהם כדי לקומץ הויק של אנרגיה אסטרלית על אנשים.

האזור החדש של נברליסק בצד, Warframe זוכה לעדכון איכות חיים גדול עם נושאי ליל כל הקדושים באוקטובר שנקרא Abyss of Dagath, הכולל Warframe חדש, The Titular Dagath, המבוסס על מושג של אמן הרעיון הוותיק של Warframe, קית תומפסון. הגותי נקרא “איכבודוד”, לאחר שמנהל בית הספר העליז שנצוד על ידי הסוס חסר הראש בסיפורו של וושינגטון אירווינג, אגדת סליפי הולו. מה שמסביר את הפנים החסרות, אני מניח. “יש לה עבר אפל מאוד ותלמד על הסיפור שלה וללכת דרך סבתא, שעומדת לעשות סיפור נוסף של נברוס ברכזת העולם הפתוחה של דיימוס”, העיר פורד. דגאת תקבל גם דוג’ו עם נושא אימה משלה.

. “אנו נבדוק כיצד לוויה שורדים”, הסביר פורד. “האם נוכל לשים אותם יותר על כוסות מופרך ולא מעריצים? ולוודא שכשאתה משחק, אתה לא מקבל דואר זבל עם קופצים ש- [חיית המחמד של מישהו מתה]. אנחנו באמת מנסים לייעל את זה ולהסתכל על איזון מחדש ולהפוך את הדרך בה אתה מתקשר עם חיות מחמד אמינות יותר, מתגמלות יותר. וכל בני הזוג ייגעו בזה, עליהם אנו עובדים כרגע.”

ממשיכים עם הדברים הפונקציונליים יותר, הקצוות הדיגיטליים מתחייבים למבוא המודרך של Save השנה השנה. “Save-Save 2023 הוא אכן התוכנית,” אמר פורד. המפתחים מתכננים גם גרסת iOS של Warframe לשחרור בשנת 2024, כאשר ההרשמה מראש מתחילה בטנוקון.

האם אתה משתתף בטנוקון? כפוף על הקלף והקלף שלי בצינה החונקת של יום רביעי האחרון, אני יכול רק לדמיין את מה שאתה עדים לאילו פלאים, כמה עשרה רגעים ושעות מהיום. אבל יש לי חוכמה אחרונה של חוכמת אבני השיתוף: יש את Warframe עם נושאי יום נישואים ב- Offing. הקצוות הדיגיטליים זרקו יחד חבילת ירושה, הכוללת עורות מיוחדים שתוכננו על ידי מנהל האמנות המקורי של Warframe, מייקל ברנן. תענוגות אלה ילוו שינויים שונים אחרים המכוונים לאופנה, כולל חריץ קוסמטי חדש וחריץ מצורף לכיסוי ראש מסוג Halo, ועורות חדשים למפעילים וסחפים. תוכל למצוא פרטים נוספים באתר הרשמי.

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

Warframe

PatchBot ישמור על ערוץ הדיסקורד שלך עדכני בכל הערות התיקון האחרונות של Warframe.

עדכונים אחרונים

Patchbot בוט לפני שבוע

הדים של דובירי: תיקון חם 33.6.9

אופטימיזציות:

 • ביצע שיפורים נוספים לאופן בו המשגר ​​מטפל בעדכונים שנקטעו באמצע הדרך באמצעות תיקון המשגר. תיקונים:
 • מצב האינקארנון של Latron Prime לא נהנה ממצב הברז הכפול.
 • לקוחות קבועים שחווים אובדן פונקציה לאחר הגירת מארח ב- Undercroft.
 • קבוע להיתקע כמפעיל במאסטר -קרופט ואינו מסוגל להעביר בחזרה למסגרת המרה שלך בשלב השמיני של מסע הפרדוקס של דוברי. .

Patchbot בוט לפני שבועיים

הדים של דובירי: תיקון חם 33.6.

שינויים:

 • עדכן את תיאור ה- Cetus Wisp כדי לציין טוב יותר כיצד להשיג אותם.
  • “הנפוצות ביותר בלילה, צורות החיים האבן הללו נמשכות לקווי חוף שנגעו באיידולון. הם מתמהמהים סביב אגמים במישורי איידולון בכל שעות. מקורם נשאר מסתורי.”
  • יש לנו שינוי נוסף ב- QOL שמגיע ל- Cetus Wisps בתהום הקרוב של עדכון Dagath – הישאר מעודכן!תיקונים:

  Patchbot בוט לפני 3 שבועות

  ..7

  חזרנו לפעולה אחרי טנוקון מדהים! תודה לך טנו שהצטרפת אלינו לחגוג 10 שנות וורפרס ושיתפת את ההתרגשות שלך לעתיד עם כל גילוי. היום יש לנו תיקון חם עם שינויים ותיקונים שרצינו לצאת אליך לפני שצוות DE יוצא לסוף שבוע ארוך כדי לקבל מנוחה נחוצה מאוד. נחזור רשמית ביום שלישי, ה -5 בספטמבר, אך נמשיך לעקוב אחר סוגיות שיזדקקו להתייחסות עם חזרתנו. תודה! שינויים:

  Patchbot בוט לפני 4 שבועות

  הדים של דובירי: תיקון חם 33.6.6

  ! זהו תיקון חם לא בולט לחלוטין שאינו קשור לחלוטין לאירוע הטנונוקון המרגש שלנו מחר. אנו מצפים לראות את כולכם בלונדון, אונטריו – או כמעט בטוויץ ‘.טלוויזיה/Warframe. הכיף מתחיל בשעה 12:30 בערב ET! תיקונים:

  • התגנבות קבועה הורגת אפקטים קוליים לא מנגנים בזמן הנכון עבור Argo & Vel. .

  Patchbot בוט לפני חודש

  הדים של דובירי: תיקון חם 33.6.5

  שבוע טנוקון שמח, כולם! הצוות זמזום בציפייה ליום הגדול ב -26 ואנחנו לא יכולים לחכות לראות אותך. תיקון חם זה מתמודד עם כמה דברים שרצינו לצאת לפני יום שבת, כולל שינויים באנקו אינקארנון שהוזכרו בתיקון החם בשבוע שעבר. נתראה בקרוב! שינויים ותיקונים של אינקארנון:

  Patchbot בוט לפני חודש

  הדים של דובירי: תיקון חם 33.6.4

  שינויים ב- incarnon genesis:

  קצת יותר משבועיים חלפו מאז שהגנים הגמקור, אנגסטרום, חזיר וגורגון אינקארנון הפכו זמינים להרוויח במעגל. זה נתן לך זמן להכניס אותם לעבודה ולשתף אותנו במחשבותיך וחלק גדול מהפידבק שראינו כלל בקשות לשיפור צורות האינקארנון שלהם. אז התיקון החם של היום מביא לך ציוצים כדי להפחית את החיכוך לטעינה של טרנסמוטציה ולהגדיל את הנזילות בין המצבים. בשילוב עם.

  מחפש משחק אחר? להלן רשימת משחקים שאנו תומכים בהם.