?, מדריך הכספת של Warframe Prime: כל מסגרות המלחמה העיקריות הנוכחיות שלא היו מסורות – Dexerto

0

מדריך קמרון פריים של Warframe: כל מסגרות המלחמה הנוכחיות שלא היו מסווגות

. קנייתם ​​בחנות Access Prime בדרך כלל צרורות בקוסמטיקה ובמודרים בלעדיים אחרים כמו מאיצי משאבים ועוזרים לתמוך בקיצוניות דיגיטליות.

Warframe Nyx Prime ו- Rhino Prime Vault Pack Pack – האם זה שווה את זה?

Warframeתכונות פתיחת הכספת העיקריות האחרונות NYX Prime וכן קַרנַף רִאשׁוֹנִי. החזרתם מהקמרון העיקרי פירושה שרכיביהם ניתן כעת להשיג באמצעות שרידים בטלים עד שהם מסתובבים שוב בעוד מספר חודשים. אבל כמו בכל פתיחת הכספת העיקרית, תוכלו גם לרכוש ישירות את NYX Prime ו- Rhino Prime, יחד עם הרבה תוספות. אז האם החפיסה הכפולה של NYX Prime ו- Rhino Prime שווה את זה?

מה אתה מקבל – NYX Prime ו- Rhino Prime Pack

ההצעה העיקרית לתכונות קמרון ראשוניות זו, כמובן, NYX Prime ו- Rhino Prime. זה כולל גם את הנשק , בולטור פריים, סקינדו פריים, וכן Hikou Prime. מבחינת הקוסמטיקה אתה מקבל את נורו ראש הממשלה סינדנה, סט שריון פריים טרגס, Vala Prime סוגטרה, וכן NYX רִאשׁוֹנִי וכן קַרנַף פריים גליפים. אתה מקבל גם זיקוק פריים חולץ וכן תכנית. לבסוף, החבילה כוללת 1200 פלטינה. המחיר הזה לחבילה זו הוא 59 $.99.

זה אולי נראה תלול עבור חבילת תוכן, אבל בואו נסתכל מקרוב. ראשית, הקוסמטיקה הכלולה כרגע בלעדית לחבילה זו. אם אתה אספן ערכי סנדנה או שריון, אתה לא יכול לקבל כרגע את אלה בשום מקום אחר.

מבחינת המסגרות עצמן, NYX Prime נחשב לאחת האפשרויות הפחות יעילות במשחק כרגע. היכולות שלה מסודרות להסתובב בה, נותנות לה לשלוט באויבים ולבטל נזק נכנס, אבל אין לה הרבה כלי עזר. לעומת זאת, Rhino Prime הוא מסגרת מאוד חזקה ופשוטה למדי, שיכולות ההגנה והחובבים ההתקפיים שלה הופכים אותו לשימוש באותה מידה במצבי סולו וצוותים. זה גם פשוט כיף להטעין במקום שמדפיקים את קורפוס גוונים.

רוב כלי הנשק מבוססי האגרוף אינם מהשורה הראשונה Warframe, ולמרבה הצער, אנקירוס פריים אינו יוצא מן הכלל. . Hikou Prime הוא נשק לזרוק בסדר לחריץ האקדח שלך, אם כי רוב השחקנים מעדיפים אקדחים בפועל. לבסוף, Boltor Prime הוא רובה הגון, אם כי שוב, הוא לא מצליח להגיע לגבהים של כלי נשק מהשורה הראשונה כמו הבובוניקו, איגגיס ריית ‘או רוביקו פריים.

  • מדריך למתחילים של Warframe – איזה מתנע Warframe צריך לבחור?
  • טיפים של Warframe לשחקנים חדשים

Warframe

אז האם החפיסה הכפולה של NYX Prime ו- Rhino Prime שווה את זה?

אם אתה מתכוון לבזבז כסף Warframe, . כדי להמחיש, אם היית רוכש פלטינה בפני עצמה, אתה יכול להשיג 1000 תמורת 49 דולר.99. . מלבד החבילה הכפולה, אתה יכול גם לרכוש חבילות Prime ו- Rhino Prime הבודדות של NYX או אפילו רק את האביזרים עבור כל Warframe. כמובן שהחבילה הכפולה מסתדרת כעסקה הטובה ביותר, והאנשים הבודדים לא מגיעים עם פלטינה באותה.

הסיבה היחידה להוציא כסף במקום אחר Warframe יהיה אם אתה מעדיף לפתוח את הנעילה באמצעות שרידים בטלים ו/או אם אתה רק רוצה להוציא כסף על קוסמטיקה. גם אם זה המקרה, עם זאת, אתה עדיין יכול לקנות את החבילה הכפולה ואז למכור מייד את המסגרות והנשק, מה שישאיר אותך עם הקוסמטיקה והפלטינה – עדיין הרבה מאוד. . ציד טוב, טנו.

מדריך קמרון פריים של Warframe: כל מסגרות המלחמה הנוכחיות שלא היו מסווגות

צילום מסך של Garuda Prime Gameplay עבור Warframe

קיצוניות דיגיטלית

הבחירה של מסגרות הניתנות להפעלה של Warframe מדהימה.

.

Warframe אולי הגיע בשנת 2013, אך המשחק משתנה כל הזמן. היורה החופשי למשחק שלישי רואה שחקנים מקבלים על עצמם את התפקיד של טנו, לובשים מסגרות מלחמה שונות כדי לקרוע סיעות אויב עם אקדחים ונשק תגרה כאחד.

ניתן ליצור מסגרות מלחמה אלה באמצעות חומרי קציר (או תשלום כסף), ובעוד שכל אחד מהם מסוגל להפליא בדרכו, מסגרות מלחמה ראשונות הן גרסאות חזקות עוד יותר. אלה זמינים לתקופה מוגבלת, מסתובבים פנימה ומחוצה לה “קמרון ראשוני”, כך שתרצה לצלם אותם כשיש לך את ההזדמנות.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הנה כיצד לשים יד על מסגרות מלחמה ראשונות, ואילו מהן זמינות כרגע, עם שלנו מדריך הכספת של Warframe Prime.

תוכן

  • מה זה מלחמה ראשונה?
  • איך להשיג מלחמה ראשונה
  • מסגרות מלחמה ראשונות לא מסווגות

יצירות אמנות רשמיות של Warframe

לאיזה מלחמה ראשונה תעבוד?

מה זה מלחמה ראשונה?

על פי אתר Warframe הרשמי, “מסגרת מלחמה ראשונה, נשק, זקיף או אביזר מייצג טכנולוגיה כפי שהיה במהלך עידן אורוקין”.

מה שזה אומר במונחי משחק זה שיש בדרך כלל משבצות קוטביות נוספות עבור מצבים, כך שתוכלו להתאים אישית את הכיתה עם אלה ממוקדים יותר.

יש גם נשק ראשוני, שבדרך כלל להציע ביצועים מוגברים. לא לכל Warframe יש גרסה ראשונה, לפחות עדיין, אבל הקצוות הדיגיטליים אכן נוטים להוסיף כמה בכל שנה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

איך להשיג מלחמה ראשונה

אמנם אתה יכול לבזבז פלטינה, מטבע הפרימיום של Warframe, לקנות מסגרות ראשוניות, אך הם זמינים גם כדי להרוויח במשחק. .

.

פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

. ישנם גם שפע מזדמנים המציעים סיכוי מוגבר (או אפילו מובטח) לירידת שריד. לאחר שיש לך שריד בטל, תצטרך להשלים פיסורה בטלה כדי לפתוח אותו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קָשׁוּר:

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • שרידים קשורים למשימות, אך תראה את התוצאות הפוטנציאליות לפני שתקפוץ פנימה כדי שתוכל להחליט אם זה שווה את המאמץ או לא.
  • בתוך סדקי ריק, אתה יכול לאסוף עקבות בטל מאויבים מסוימים שיאפשרו לשחקנים למקד את השריד הריק על ציוד נדיר גבוה יותר.
  • ברגע שיש לך את התוכנית העיקרית, בתוספת אלה של השלדה, הנוירופטיקה והמערכות, תוכל ליצור את המלחמה על הספינה שלך בבית היציקה.
  • בנה את החלקים (זה ייקח 12 שעות לבנייה) ואז יבנה את המסגרת (מבנה בן שלושה ימים).

מסגרות מלחמה ראשונות לא מסווגות

הפרימטים הנוכחיים שלא הוסתרו הם כדלקמן (נכון ל 28 במרץ 2022):

Banshee Prime

Warframe Banshee Art Prime Art

Banshee Prime מחזיק.

Banshee Prime דורש דרגת שליטה של ​​8.

“>

סטטיסטיקה Banshee Prime באנשי
125 100
אֵנֶרְגִיָה 175/262 150/225
מהירות ספרינט 1.15 1.1
קוטביות מוד מדוראי x 2, נרמון מדוראי x 2

גרודה פריים

Garuda Prime Art Art for Warframe

Garuda Prime הוא גרסה מתפתחת יותר של קודמתה.

גרודה פריים הגיעה ב -28 במרץ ומסמנת מסגרת מלחמה חדשה.

“>

סטטיסטיקה גרודה פריים גרודה
שִׁריוֹן 400 300
אֵנֶרְגִיָה 160/360 120/270
מהירות ספרינט 1 1
קוטביות מוד נרמון, ווזרין, מדוראי נרמון, ווזרין

Mirage Prime

Warframe Mirage Prime Art

Mirage הוא לקוח התגנבות.

.

סטטיסטיקה Mirage Prime
שִׁריוֹן 175 100
אֵנֶרְגִיָה 110/330 80/240
מהירות ספרינט 1. 1.2
ווזרין, מדוראי

אז הנה לך את זה – זה כל מה שאתה צריך לדעת על הכספת של Warframe Prime.

למידע נוסף על Warframe, הקפד לבדוק את כל מה שאנחנו יודעים על CrossPlay ו- Cross-Save, כמו גם על כל קודי הפרומו הניתנים לפדיון כרגע.

Warframe מחליף את הכספת העיקרית בתחייה ראשונה ‘חדשה ומשופרת’

מסגרות ‘ראשונות’ היו משהו של חידוש מסתובב ב Warframe, בעיקרון לתת לשחקנים לקנות גרסאות מהודרות יותר וחזקות יותר של חליפות רובוט קיימות עבור כסף במזומן במשהו המכונה הכספת העיקרית. אולם מוקדם יותר השבוע, הכספת נסגרה לחלוטין והוחלפה בגרסה “חדשה ומשופרת” של התחייה של פריים.

מעריצים רגילים של Warframe ככל הנראה זוכר את התחייה העיקרית כאירוע בן 10 שבועות מהשנה שעברה כי “לא סגרו” מספר מסגרות והפכו אותם לזמינים באמצעות מטבעות רווחים או רכישה. אותה מערכת נכונה למעשה כעת, ושניהם מעניקים מטבע AYA באמצעות השלמת משימות במשחק שניתן להשתמש בהן לרכישת שרידים ריקים ספציפיים כדי להרכיב פריים מבוקשים ולמכור מטבע איה של Regal שניתן לקנות ישירות עם פלטינה. אגב, מחירו של Regal Aya לא השתנה מאז שהאירוע הושק לראשונה.

קיצוניות דיגיטלית בסופו של דבר רואה בהחלפה זו של הכספת חיובית נטו לשחקנים. “ראינו הזדמנות ברורה לשפר גם את הכספת הראשית ואת התחייה העיקרית, מה שמביא ערך רב יותר לתוכנית עבור קהילה ובסופו. .