כיצד אנט-מן וה- WASP Quantumania סיום מגדירים את הנוקמים 5, אנט-מן וה- WASP: סיום קוונטומניה הסבירו | DEN of Geek

0

אנט-מן והצרעה: סיום הקוונטומניה הסביר

למעשה, שמות הדמויות הללו עשויים להצביע על הרפתקאות תחום קוונטי יותר ב- MCU. . תאמינו או לא, קאי קשור לרוב לא עם אנט-מן, אלא עם גיבור גדול בהרבה: האלק. . וכפי שאתה זוכר, Hulk הציג את צופי ה- MCU לסאאר בפרק האחרון של .

איך אנט-מן וה- Wasp Quantumania סיום מגדירים את הנוקמים 5

אנט-מן וה- Wasp Quantumania .

לסרט יש את המזל המובהק של להיות המערך הישיר עבור הנוקמים 5, . .

. .

כפי שתזכרו, הזרז ל . .

אנטמן וה- Wasp Quantumania

ג’נט מתוודה כי בזמן שנלכדה בתחום הקוונטי היא התיידדה עם קאנג תקוע (ובכל זאת כדי לחשוף את דרכיו הנבלים) ועזרה לו לברוח כשהבינה, על ידי נגיעה בספינתו המוחלטת, שהוא מתכנן למגר עולמות שונים לשלוט הקניון. .

. .

. . הוא וסקוט נלחמים אך הופ מספקים את המכה הסופית, בועטים בקאנג לליבה שהם מתכווצים עם חלקיקי PYM, לכאורה מוחצים אותו למוות.

ג'ונתן מג'ורס, נמלה איש וה- Wasp Quantumania

בעולם האמיתי, קאסי פותחת מחדש את הפורטל עם בדיקת אות התחום הקוונטי שלה והשניים חוזרים הביתה, בשמחה. . .

!

אנט-מן והצרעה: Quantumania . .

פוסטר אנטמן וה- Wasp Quantumania

! . בקהל שני פרצופים מוכרים: לוקי למראה מודאג ומוביוס פחות נדמה.

אז מה המשמעות של הכל? . אֵיך?

מג’ורס עצמו הסביר את זה ריגול דיגיטלי .

. . “הם תופסים יקומים שונים, רב -גוונים, יש להם כוונות שונות. כולם יצורים שונים.”

.” ככל הנראה יראה כי קו דרך מתגבש לתוכנית שרק הנוקמים יכולים להפסיק (אנו מקווים).

כמה מעריצים עיניים נשר חושבים שיכול להיות טוויסט נוסף בסיפור הנמלים לפני שנגיע לזה. .

.

“אני חושב שזה מאוד מעניין,” אמרה לובנס ספר קומיקס של תורת המעריצים. “אני לא יכול להגיד הרבה. זה למעשה לא רחוק מדי מכמה אפשרויות, אבל אני לא יכול להגיד כלום.

הנוקמים: משחק קצה.

+.

אנט-מן והצרעה: סיום הקוונטומניה הסביר

האם סקוט לאנג (והופך ואן דין וקאסי לאנג והנק פים וג’נט ואן דין) הצילו את היקום שוב בסוף אנט-מן והצרעה: Quantumania? או שהאיום של קאנג הכובש עדיין נשאר? נשבר את זה בשבילך!

מאת ג’ו ג’ורג ‘| 17 בפברואר 2023 |

  • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף במייל (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

“בלי אני, בלי ה- TVA … הכל נשרף.”עם המילים המצמררות האלה מהסיום של לוקי עונה ראשונה, מי שנשאר מציב את ההימור החדש של ה- MCU. הרב -מגוון הוחזק באיזון קלוש על ידי מי שנשאר, וכשסילבי נקמנית הרגה אותו, היא חשפה את המולטיברס לאיום הגדול ביותר שלו: הגרסא שלו, קנג הכובש.

. . וזה מפתיע עוד יותר שהם מצליחים, בעיקר בזכות צוות של סופר-מוטציה מוטציה.

האם זה אומר את זה אנט-מן והצרעה: Quantumania מסתיים בכך שחשף את קאנג להיות נמר נייר והוא שנשאר מכה מודאגת? ובכן, לא בדיוק.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

?

. בזמן שהיא נלכדה בתחום הקוונטי, ג’נט התיידד עם קאנג ועבדה איתו לבנות רכב לברוח. עם זאת, לאחר שלמדה מי היה קנג באמת, ג’נט החליטה שעדיף לעולם לא לראות את האנק ותקווה מאשר לאפשר לכובש חזרה למולטיברס. בעזרת חלקיקי PYM היא גידלה את המנוע של המכונה של קנג לגודל ענק, והותירה את שניהם תקועים.

. אז כשהיא חוזרת לתחום הקוונטי עם האנק, סקוט, הופ וקאסי, היא מוצאת את עצמה צוד לא רק על ידי קאנג, אלא גם על ידי לוחמי חופש שנלחמים נגדו, כלומר הלוחם ג’נטורה (קטי אובריאן) וקוואז (וויליאם ג’קסון הרפר).

. . אף על פי שהוא הוצא פיזית, סקוט נחוש בדעתו למנוע מקאנג לעבור את הפורטל. .

האם נראה שוב את התחום הקוונטי?

תחום הקוונטים הוצג בסוף הנמלה הראשונה, מילא תפקיד מרכזי להפליא ב- MCU. הנוקמים: משחק קצה. יתר על כן, גם דוקטור מוזר וגם חברי סוכני מגן ביקרו בתחום הקוונטי.

אבל קוונטומניה . . .

. . תאמינו או לא, קאי קשור לרוב לא עם אנט-מן, אלא עם גיבור גדול בהרבה: האלק. . וכפי שאתה זוכר, Hulk הציג את צופי ה- MCU לסאאר בפרק האחרון של .

מודעה – התוכן ממשיך להלן

בשלב זה, איננו יודעים הרבה על סקאר, וגם איננו מכירים את התוכניות הגדולות של מארוול בשבילו. .

?

קאסי הייתה חלק מהסיפור של סקוט לאנג מאז הראשון איש הנמלה סרט, והאיחוד של סקוט איתה . אבל עם קוונטומניה, קאסי עוברת לקדמת הבמה כדי להפוך לגיבור -על בפני עצמה. בנוסף לחליפה הסגולה שהיא תורמת ולכוחות המשתנים בגודל שהיא מציגה, אנו מקבלים גם תחושה של המצפן המוסרי של קאסי, כלומר סירובה לעמוד מול הדיכוי.

, קוונטומניה מבססת את קאסי כגיבור -על, הבאים בדרכיה הענקיים של ספר הקומיקס שלה מבשר. בשנת 2006 נוקמים צעירים #6, קאסי הופיעה בתור קומה, ושקפה את יכולתו של אביה להפוך לגבר ענק. מאז, State הייתה חברת צ’רטר ב”נוקמים הצעירים “(פרט לתקופה שהיא מתה לאחר שהדוקטור דום הרג אותה, אבל היא אכן השתפרה).

קאסי היא רק הנוקמת הצעירה האחרונה שהופיעה ב- MCU, בעקבות בני וונדה ווויון טומי ובילי, נכדו של ישעיהו ברדלי אלי, ובאופן בולט ביותר, קייט בישופ כמו הוקיי. . הם התאגדו על ידי נער בשם Iron Lad, שנחשף לימים כגרסה צעירה יותר של קאנג הכובש, בתקווה למנוע פלישה על ידי העצמי הגדול שלו.

.

?

קוונטומניה מתחיל עם סקוט מתבונן בזוהר ההצלחה לאחר שעזר להביס את תאנוס ולהחזיר את האנשים שנחטפים. . אולי.