אלכס וסאבי – גיל, משפחה, ביו | ימי הולדת מפורסמים, אלכס וסאבי | Wassabi Productions Wikia | פנדום

0

אלכס וסאבי

אלכס יוצא כרגע עם חברתו, לורן ריחימקי, אותו פגש לראשונה בעיר ניו יורק כחבר הכי טוב. היא גם YouTuber המכונה Laurdiy.

אלכס וסאבי

YouTuber שמנהל את הערוץ הפופולרי ביותר ווסאבי, שזכה ליותר מ -11 מיליון מנויים. הערוץ כולל אתגרים, vlogs המספקים עדכונים על חייו ומספר שיתופי פעולה עם YouTubers פופולריים אחרים. יש לו גם ערוץ Vlogging שכותרתו עצמית שצבר עוד 2 מיליון מנויים.

לפני תהילה

הוא השיק את הערוץ שלו בתור Wassabi Productions במקור עם שותפו לשעבר של הקומדיה רוי פביטו.

דְבָרִים בְּטֵלִים

הוא פיתח מעקב משמעותי באפליקציית הווידיאו בן 6 השניות, והעלה את הסרטון הראשון שלו לפלטפורמה ב -1 במאי 2013.

חיי משפחה

שמו האמיתי הוא אלכס בוריס. הוא גדל בלקסינגטון, קנטאקי. אחיו אנדרו ואהרון הפכו גם לכוכבי וידיאו פופולריים. יש לו גם אחות בשם מריה. הוא יצא עם עמיתו של YouTuber Lauren Riihimaki במשך כשלוש שנים לפני שנפרד בספטמבר 2018. הוא יצא בקצרה בקליל בשנת 2019. הזמרת לקסי פנטרה הפכה לחברתו בשנת 2020 אך הם התפצלו בהמשך 2021. הוא החל לצאת עם אלכסיס למיר בשנת 2022.

קשור ל

עם ROI, הוא יצר לעתים קרובות סרטוני פרודיה של שירי האמנים המובילים, כולל הסרטון הפופולרי להפליא “קרלי ריי ג’פסון קורא לי אולי – רולנדה וריצ’רד (פרודיה)” שצבר יותר מ 80 מיליון צפיות בשנתיים.

אלכס וסאבי

אלכס וסאבי, ידוע גם בשם אלכס או אלכסנדר בוריס, הוא כוכב יוטיוב שמנהל ערוץ מבוסס קומדיה בשם Wassabi Productions וערוץ הוולוגינג שלו עצמו שנקרא על שמו על שמו.

תוכן

 • ביוגרפיה אחת
  • 1.1 החיים המוקדמים
  • 1.2 השכלה וקריירה
  • 1.3 משפחה: הורים ואחים
  • 1.4 חיים אישיים
  • 2.1 הצטרפות להפקות Wassabi
  • 2.2 תפקידים כפולים
   • 2.2.1 ריצ’רד

   ביוגרפיה [ ]

   חיים מוקדמים [ ]

   אלכס בוריס נולד בגדול פולס, מונטנה, u.ג. כשהגיע לגיל 1, אלכס עבר לקנטאקי עם משפחתו וחי שם במחצית הראשונה של ילדותו. כילד בן 3, אלכס תיאר את עצמו כילד חמוד. בסופו של דבר הוא עבר שוב לצפון קרוליינה, u.ג. כשהיה בכיתה ה ‘. התבגרות, אלכס היה ליצן הכיתה; הוא רצה לשמח אנשים. הוא התעניין מאוד בכדור סל, שהוא השתתף בליגות המקומיות במשך 6 שנים עד שהוא הלך לתיכון.

   חינוך וקריירה []

   בחטיבת הביניים אובחן אלכס עם הפרעות קשב וריכוז, מה שאומר שקשה לו לשים לב בכיתה מבלי להסיח את דעתך. עם זאת, בדרך כלל הוא מקדיש תשומת לב רק לנושאים שהוא מעוניין בהם. אחרי הקולג ‘הוא עבר ללוס אנג’לס, קליפורניה כחלק מהיותו YouTuber.

   משפחה: הורים ואחים []

   לאלכס יש משפחה גדולה בת 6: אמו, אביו, אחיו הגדול אהרון, אחיו הצעיר אנדרו, אחותו מריה, ואת עצמו.

   חיים אישיים [ ]

   אלכס יוצא כרגע עם חברתו, לורן ריחימקי, אותו פגש לראשונה בעיר ניו יורק כחבר הכי טוב. היא גם YouTuber המכונה Laurdiy.

   כ- Wassabian []

   הצטרפות ל- Wassabi Productions []

   אלכס פגש לראשונה את רואי פביטו, מייסד Wassabi Productions, בחטיבת הביניים. ROI כבר עשתה סרטונים באותה תקופה, שהייתה לפני שיוטיוב אי פעם הייתה קיימת. אלכס הצטרף לווסאבי הפקות כשהיה בתיכון, שהיה שנתיים לאחר מכן כאשר ROI שאל אותו אם הוא רוצה לעשות איתו סרטון.

   תפקידים כפולים []

   ריצ’רד []

   הדמות, ריצ’רד, היא המקבילה הגברית לרולנדה, אך רולנדה לא אוהבת אותו.

   הילד האחרון של וסאבי []

   אלכס עשה סרטונים כחלק מהפקות Wassabi כבר 10 שנים. עד שנת 2010, מרבית הנערים וסאבי, שנדרשו, רוב, מרווין ומאט, התפטרו מהפקות ווסאבי כשהם עסוקים כשהם מתבגרים. רק רואי ואלכס נותרו והם המשיכו לעשות סרטונים, כמו הפרודיה “קרא לי אולי” שהפכה לוויראלית. בסופו של דבר, אלכס ו- ROI עברו ללוס אנג’לס בקליפורניה מכיוון שיש שם יתרונות עבור YouTubers. הם חיו באותה דירה במשך שנה עד שהחליטו לגור במקומות נפרדים. בינואר 2016 החליט ROI גם לעזוב את ווסאבי הפקות כדי להמשיך בתשוקותיו האחרות, במיוחד בערוץ המשחקים החדש שלו. המשמעות היא שאלכס וסאבי, כאינדיבידואל, אחראי כעת על הפקות ווסאבי והוא נושא את האחריות להפוך את ה -4.5 מיליון מנויים צוחקים כל שבוע.

   חולית קוקיה []

   אלכס יצר את ערוץ הסולו הראשון שלו כדי לשמור על קשר חזק בינו לבין הצופים שלו. Vlogging הפך לחלק עצום מחייו. הוא מביא איתו את #Cuckoosquad בכל מקום.

   אלכס ווסאבי

   מפרסי שורטי השנתיים העשירים

   אלכס וסאבי

   גמר ב Vlogger של השנה

   על אלכס וסאבי

   Vlogger Alex Wassabi מאמין, “אם אתה לא מחייך, אתה עושה את זה לא בסדר.”בן ה -27 המטופש, הנרגש מאחורי ערוץ ה- YouTube של המגה-פופולרי של המגה-פופולרי, תמיד לובש את הזעף שלו, ומביא את שמחתו הזיהומית לכמעט 10M מנויים. הוא התחיל את 2017 במפלט של זוג עם חברתו וחבריו לכוכב YouTube Laurdiy, והעלה סרטונים של הרפתקאותיהם בדרך. לאורך כל השנה, לורן, גופי הגור שלהם, ואורחים שונים עזרו לאלכס ליצור שירים מצחיקים, לבצע אתגרים ולחיות חיים מהנים עד כדי גיחוך. אתה יכול לומר שאלכס אוהב את מה שהוא עושה יותר מכל דבר אחר – חוץ ממשפחתו, הכוללת את האחים אהרון ואנדרו, ששניהם עקבו אחריו לכוכב ביוטיוב.

   העבודה הטובה ביותר של אלכס וסאבי בנושא חברתית

   • אתר אינטרנט
   • @Alexwassabi
   • אלכססאבי
   • אלכס וסאבי
   • אלכס וסאבי
   • אלכססאבי
   • @Realalexwassabi

   שתף את עמוד פרסי הקצר של אלכס וסאבי

   על פרסי שורט

   פרסי Shorty מכבדים את האנשים והארגונים הטובים ביותר במדיה החברתית ובדיגיטל.

   Shorty Frase® הוא סימן מסחרי רשום של פרסי Shorty LLC. מיוצר בניו יורק.

   קישורי שורט

   שדרג את הדפדפן שלך

   אתר פרסי שורטי החדש תוכנן לרשת המודרנית. אנא שדרג את הדפדפן שלך כדי ליהנות מאתר זה במיטבו. למרות שניסינו את המיטב שלנו, אתה עלול להיתקל בשגיאות מסוימות אם אתה משתמש בדפדפן מיושן.