אימון חילוני ושיעורים – Wecoach, אימון Jollz

0

. . על ידי בחירה ושכירת המאמן האידיאלי לדרישותיך, תהיה בדרך להשגת היעדים הרצויים שלך ב- Valorant. עם זאת, המאמנים העריכים שלנו זמינים ובשירותך 24/7. זה הזמן שלך עכשיו להצטרף לאלמותי; כל מה שאתה צריך לעשות זה לחוות את ההשפעה המדהימה של אפילו שיעור אחד של אימון ערכי יכול להציע.

מאמן מלא

אימון פרמיום

מחפש להגיע לקרן, או אולי יום אחד ללכת למקצוען? !

מצא את המאמן החרורי שלך

Xellosbrah

קוֹרֵן

קוֹרֵן

?

. . שפר את הדרגה שלך, למד אסטרטגיות חדשות וקבל משוב על המשחק שלך מכמה מהטובות בעסק. לא תמצא חווית אימון טובה יותר בשום מקום אחר.

שחק את המפה כמו מקצוען

כמו ברוב היורים התחרותיים, משחק נכון במפה הוא חובה אם אתה מחפש שיפור והצלחה. חיוני לדעת להסתובב במפה במהירות ובשקט ככל האפשר ולהתעצבן על צוות האויב, לבדוק כל זווית מהמיקום הנוכחי שלך והפך את השימוש ביותר ביכולות שלך – הן פוגעות והן של שירותים. . המאמנים שלנו יתאימו את ההוראה שלהם להיות ספציפיים יותר וממוקדים במקרה שלך ותוכל להבין כמה מהר התחלת לטפס על הסולם תוך זמן קצר. עצור את שחיקת הסולו חסרת השכל – רכוש את השירות שלנו ועלה לשיאים אישיים חדשים שיכולתם לדמיין רק לפני כן.

ההופעה של Riot על היורים

ההופעה של Riot על היורים

Valorant הוא אחד הכותרות החדשות שפורסמו על ידי Riot Games שלקח את ז’אנר ה- FPS בסערה עם שחרורו והוא נשאר בחלקו העליון מאז. זהו משחק של פעולה מתמדת, תנועת מפות מתואמת ודו קרב 1V1 אינטנסיבי, בו כל החלטה שתקבל יכולה לעשות את ההבדל בין ניצחון להרגה. . .

סוכנים

כשמדובר בסגל הסוכנים שלו, המוטו של Valorant הוא “היצירתיות היא הנשק הגדול ביותר שלך” מכיוון שלכל סוכן יש סגנון משחק ויכולות שונות והגבול היחיד של האופן בו אתה משתמש בהם הוא הדמיון שלך. . יוזמים – אתגר זוויות על ידי הקמת הצוות שלהם להיכנס לקרקע מעורערת ולדחוף את המגנים. Sentinels – מומחי הגנה תומכים שיכולים לנעול אזורים ולצפות באגפים, הן על תוקף והן על סיבובי מגנים. דו -קרב – שברים המספקים את עצמם שהצוות שלהם מצפה, באמצעות יכולות ומיומנויות, לקבל תחילה שברים גבוהים ולחפש התקשרויות. תלוי בבחירה האישית שלך בכיתה ובסוכן, המאמנים שלנו יספקו לך את כל הידע הדרוש כיצד להשתמש כראוי ביכולות שלהם ולהדריך אותך להשגת דרגת החלומות שלך.

. . . . .

מאמן מלא

. יש לי הבנה מעמיקה כיצד לשפר ולהשיג דרגות גבוהות יותר במשחקים! הגעתי לשיא מספר 2 על לוחות המנהיגים של NA עם מספר 100 גימורים מובילים בכל מעשים שונים כמו גם הישגי משחק משמעותיים אחרים כמו פגיעה באליטה העולמית ב- CSGO, Grand Master ב- Overwatch ודרגה 1 בגיבורי הסערה כדי להזכיר כמה! אני מאוד אוהבת אימון מכיוון שרואים אנשים משתפרים בהיבטים של חייהם שהם נלהבים מהם הוא אחד התחושות הגדולות בעולם.

טַרדָן

טַרדָן

היי בשמות שלי מזיק, אני קורן 12X ומאמן כבר למעלה משנתיים! . . עם למעלה מ -300+ סטודנטים ו -300+ דרגות UPS דיווחו אני בטוח לא משנה מה רמת המיומנות שלך אנו יכולים לקחת אותך לשלב הבא!

!

שפר את המשחק הטקטי שלך עם BetterGamer על ידי התחייבות במהירות עם שחקני עילית או קבלת אימון אסטרטגי, מה שהופך את העלייה שלך בשורות חלקות ומאורות עיניים.

המומחים המובילים:

-> אעשה זאת: הפוך את המטרה שלך לנקקה פריכה, -> אופטימיזציה ושיפור את תחושת המשחק שלך, -> לגרום לך לדרג מהיר וקל

Coverh3ll

Hkdanhan

צפו וניתוח המשחקים שלכם, מיקום מכוון/צולב מתקדם, מדריך של כל דבר ב- Valorant

5

המשחק פשוט היה קל

BetterGamer מאפשר לך להזמין מפגשי אימון 1 על 1 עם השחקנים הכי יוצאי דופן במשחקים.

קרא עוד על Bettergamer

?

. בדרך כלל, הרעיון יכול להיות קשור לקשר מקוון למורה-סטודנטית, במרכז השיפור של התלמיד במשחק, למעט כי אימון משחק מקוון עבור Valorant הוא תרגול הרבה יותר מספק מאשר שיטות החינוך המייגעות שרובנו משמשות. ? הם לא רק יספקו לך שיטות למידה מעודנות, אלא שהנוהל יוסיף להנאה שתקבלו ממשחק המשחק גם אחרי מפגש אחד של אימון ערכי.

בטל את נעילת הפוטנציאל המלא שלך ב- Valorant

. . . עם זאת, המאמנים העריכים שלנו זמינים ובשירותך 24/7. זה הזמן שלך עכשיו להצטרף לאלמותי; כל מה שאתה צריך לעשות זה לחוות את ההשפעה המדהימה של אפילו שיעור אחד של אימון ערכי יכול להציע.

למה להתאמן עם Bettergamer?

BetterGamer מספק את הבחירה במאמנים בעלי תוספות אלמותיות מוכשרים ומנוסים ביותר. אם אתם מחפשים להגיע לדירוג המטרה שלכם במשחק, השיטה הנעימה והמהירה ביותר היא ללמוד מהשחקנים האלמותיים הטובים ביותר הנוכחיים. . על ידי מתן הידע המעמיק שלהם ב- Valorant, ובעזרת פלטפורמה ממוקדת לקוחות, מטרתו של BetterGamer היא להציע פעילות אימון מסביב ומנחמת מאוד. עם שירותי האימון החסרי שלנו, אתה עדיין נמצא במרחק צעד אחד בלבד מלהגיע ליעדים שלך במשחק, כולל פגיעה באלמות.