זומבים (המתים המהלכים) | ויקי נבלים | פנדום, זומבים | WIKI מתים מהלכים | פנדום

0

וויקי מתים מהלכים

Contents

ממזר
מונח המשמש לעתים קרובות דריל בימים הראשונים של האפוקליפסה.

ויקי נבלים

היי. זהו TheSecret1070. אני מנהל אתר זה. ערוך כמה שאתה רוצה, אבל דבר קטן אחד. אם אתה מתכוון לערוך הרבה, הפוך את עצמך למשתמש ולהתחברות. חוץ מזה, תיהנו מוויקי נבלים.

אין לך חשבון?

ויקי נבלים

זומבים (המתים המהלכים)

אם אתה בן 18 ומעלה או שנוח עם חומר גרפי, אתה חופשי לצפות בדף זה. אחרת, עליך לסגור דף זה ולצפות בדף אחר.

 • סדרת טלוויזיה
 • קומיקס
 • משחק וידאו

סדרת טלוויזיה

קומיקס

משחק וידאו

כינוי

המתים המהלכים
מתים
הליכונים
מסתובבים

עֵדֶר
עֵרֶב רַב
Biters

גזים צולעים
גיקים
מפלצות
בובות בשר
מרוקן
Deadies
מטפסים
שחיינים
מתים
אוכלים
Ghouls
חולים
נודדים
תועבות
זריקות מצמררות
גונים
מתרוצץ
נחילים
גופות הליכה
גוויות הליכה
אוכלי עור
הנגועים
מסריחים
לוכדי פרות
רוטרס
גופות קרות
Deadheads
תיקי עור
וונדיגוס
המתים
הבזבוז
מוארטוס
עכברי מעבדה

שדי רעב
Hungries
Monstro da Fome

העברו
הנדונים
מתנפחים
חוסמים
קרקע

היסרים
הומו מורטאוס
Jiāngshī

מָקוֹר

המתים המהלכים

Homeworld

יכולות

נשיכה זיהומית, שריטות ונוזלי גוף
שְׁרִיצָה
יוצרים המונים עצומים

חסינות לאש
עמידות משופרת
כוח משופר
אינטליגנציה מוגבלת

חברים

תַחבִּיב

הופכים בני אדם לזומבים.
נְדוּדִים.
נַהֲמָה.

יעדים

להביא סוף לתרבות האנושית (הצליח).

(מתמשך).
לאכול כמה שיותר בשר.

פשעים

הרס המוני
קָנִיבָּלִיוּת
הַטָלַת מוּם
אכזריות לבעלי חיים
הִתגַנְבוּת
לַעֲנוֹת

סוג מינים עוינים

זומבים קניבליסטיים

כולכם יודעים איך החרא הזה עובד. אתה מקבל ביס, אתה מקבל כל סוג של פצע מהדברים האלה, משהו מהם מקבל בך. ואתה f-cking die.
~ נגן למושיעים על הזומבים ב גיליון 122.

זומבים, ידוע יותר בשם הליכונים, הם האנטגוניסטים המרכזיים הכותרת של המתים המהלכים .

 • סקירה כללית
 • 2 זומבים של “המתים המהלכים”
  • 2.1 פתוגן
  • 2.2 מחדש
  • 3.סדרה קומית אחת
  • 3.2 יקום טלוויזיה
  • 3.3 שני היקומים
  • 5.סדרה קומית אחת
  • 5.2 יקום טלוויזיה
  • 6.סילוק 1
  • 7.1 הרגלי אכילה

  סקירה כללית [ ]

  אמנם לא בהכרח אלמותי, אך בני אדם המונחים מחדש לא “ימותו” בתנאים אופייניים שיגרמו בדרך כלל למותו של אדם חי. נראה שהם לא מרגישים או מגיבים לכאב, יכולים לשרוד אפילו את הפציעות האכזריות ביותר, ולמרות התיאבון חסר התחתון שלהם לבשר, הם אינם זקוקים למזון, מים או שינה כדי לשרוד.

  הם לא מראים שום תפקוד גוף אחר המתייחס לאדם, ואינו מראים סימנים של ריפוי עצמי או תגובה לטמפרטורות קיצוניות. המוח שומר על יכולות מוגבלות של הגוף, ומאפשר תנועה של הגפיים (בתנאי שהם לא מתפרקים עד לנקודה בה העצמות אינן מספיק חזקות להתכופף מבלי לשבור), לסתות, צוואר ואפילו השימוש במערכות החושיות שלו. בעוד שההליכונים חלשים יותר מבני אדם, הדרך היחידה להרוג אחת היא להשמיד את המוח. למרות מסגרות מוחלשות קשות, הם ימשיכו לצוד חיות חיות לצרוך. אפילו כאשר הוא ערוף, הראש יישאר פעיל, למרות שהוא לא יהיה מזיק כמעט בשלב כזה.

  זומבים של “המתים המהלכים” []

  רק כדי לקבל את זה ברשומה אחת ולתמיד. וזה מסובך, אני יודע. כך עובד זומב. כל מה שגורם לאנשים לחזור כזומבים אחרי שהם מתים-זה בתוכם. זה בתוך כולם. לא משנה איך מישהו נפטר, כל עוד המוח שלם. . נו. . . זה זיהום חזק שמוביל לחום שהורג מישהו. ואז “הנגיף” או כל מה שכבר נמצא בהם. הופך אותם לזומבי.
  ~ רוברט קירקמן בגיליון 147.

  זומבים בפנים המתים המהלכים . של רומרו ליל המתים החיים זומבים. זומבים הם חלשים יחסית ולא בוחנים כיחידים, אך הם מסוכנים במספרים גדולים ובמרחבים צמודים. הם האנטגוניסטים העיקריים בעולם הפוסט-אפוקליפטי של המתים המהלכים. רוב האנושות הידועה נמחקו על ידי זומבים, שהגיעו למספר בני אדם 5,000 עד 1. כמין, זומביו של קירקמן אינם מתפתחים ונטונים לצמיתות פשוט להתדרדר עד שלא נותר דבר מלבד השלד.

  פתוגן []

  כולם ב המתים המהלכים היקום איכשהו חלה בפתוגן שמסיבות ובאמצעים לא ידוע מחזיר את המתים ל”חיים.”לא ידוע כיצד מתפשטים המחלה, אם כי ככל הנראה שיעור הזיהום הכולל שלה ברחבי העולם מרמז שהיא מוטסת מים, מוטסת או באוויר או שניהם. הטקסונומיה המדויקת של הפתוגן אינה ידועה. הפתוגן עצמו אינו הורג את מארחיו, אך נראה שהוא מחליש את מערכות החיסון שלהם במידה ניכרת, עד כדי כך שאפילו מחלות קלות נוטות הרבה יותר קטלניות מהרגיל לבני אדם.

  Reanimation []

  הכלל הוא כל מה שזה גורם לזומבים, זה משהו שכבר יש לכולם. אם אתה רושם את הבוהן שלך, קבל זיהום וממות, אתה הופך לזומבי, אלא אם כן המוח שלך נפגע. אם מישהו יורה בך בראש ואתה מת, אתה מת. עקיצת זומבי הורגת אותך בגלל זיהום, או אובדן דם, לא בגלל “נגיף הזומבי”.
  ~ רוברט קירקמן

  גוויית המתים של כל מי שמת מכל סיבה שהיא תביא מחדש כזומבי, אלא אם כן מוחו של האדם נפגע או נהרס קשה או שהאדם מת לפני ההתפרצות. כאשר אדם נפטר, הזיהום שהם נושאים מפעיל מחדש את האזורים הקריטיים במוח התומכים במערכות חיוניות הכרחיות, וכתוצאה מכך Reanimation. מכיוון שרק חלק מהמוח מופעל מחדש.

  . זה מגיע למדינת גווייה מתה מאוד לפני שמתרחשת מחדש מחדש.
  ~ רוברט קירקמן

  בסדרת הטלוויזיה נאמר כי גופה יכולה מחדש בין שלוש דקות לשמונה שעות לאחר המוות, אם כי משחק הווידיאו מציע שזה יכול לקרות תוך שניות. . כפי שניתן לראות ב- MRI של קנדיס ג’נר, הפתוגן מתפשט למוח כמו דלקת קרום המוח. זה מדביק סינפסות, בעיקר מתרכז באלה בגזע המוח. זה בסופו של דבר גורם לבלוטות יותרת הכליה לדימום ולמוח לכיבוי, כל הפעילות המוחית תיפסק, ואחריהם האיברים העיקריים והגוף יהיה מת קלינית: אין פעילות מוחית מדידה, ללא רפלקסים וללא נשימה או דופק. זמן משתנה לאחר מכן, הפתוגן, באמצעים מסוימים, היה מחיה את הסינפסים שהוא נגוע ומפעל מחדש את גזע המוח וחלקים אחרים של המוח והמוח הקטן של הגוף המת.

  סדרת קומיקס []

  בספר הקומיקס, הקבוצה נתקלת בדרך כלל בשני סוגי זומבים: נודדים, רעש משך “רוטרים”, ו”אורבים “רדומים. בכרך הראשון נראה אורח אוכל צבי. זה מתעלם מריק ושיין. בכרך 5, לורקר נושך את אלן כשהוא מעביר אותו ברשלנות. בכרך 10, יוג’ין חוקר אורקר חלש מכדי לזוז, מה שמרמז שאחרי זמן וחוסר מזון, רוטרים הופכים לירבים שהופכים פחות ערניים ופעילים ככל שעובר הזמן.

  בטור מכתב שנערך לאחרונה, קירקמן מבטיח יותר רמזים לפיזיולוגיה של זומבים, ובטור האחרון הוא אישר זאת “. כל מה שגורם להם להסתובב זה גם למנוע מהם להירקב לעצמות תוך כמה שבועות. “חיים” זומבי משתנים, אם כי ידוע שאדם ככל הנראה יחיה זומבי במהלך שנים/עשורים רבים. גוף הגוויות, סביר מאוד דרך הפתוגן הזומבי, מצליח להימנע מפירוק מיידי כמו גוויות אנוש רגילות, היכולת לעצור או לפחות להאט, לפרק במשך שנים, אם לא עשרות שנים בכל פעם.

  יקום טלוויזיה []

  בתוכנית הוכח כי זומבים אינם דורשים מזונות על ידי אכילה, אך יש להם רצון עז לעשות זאת. זאת למרות העובדה שאין להם פעילות עיכול או מחזור הדם, מה שגורם להם לא להיות מסוגלים לעכל את כל הבשר שהם צורכים. זומבים אינם צריכים לנשום, עדות פיט דולגן שעדיין מנסה להגיע לבני אדם כשהם מתחת למים. זומבים עשויים לעיתים רחוקות מאוד “להתחמק” מתקפות תגרה על ידי נשען מהדרך מעט, וחלקם נצפו אוחזים בזרועותיהם כדי גם להתקפות חסימות. מילטון מאמט הצהיר פעם שזומבים אכן רעועים, אך “איטיים יותר” מבני אדם.

  שני היקומים []

  לזומבים יש את היכולת לאתר ניחוחות ויכולים להבדיל בין החיים למתים; הם מעדיפים להאכיל מבשר חי. כיסוי העצמי של האדם בניחוח הריקבון יכול לשמש כהווסת. הם יכולים גם להשתמש במראה כדי להבחין בין החיים מהמתים, אם כי נראה שיש להם ראייה לקויה כאשר אירוסים שלהם דוהים וריקבון לאורך זמן. הם מפצים על זה עם חושי שמיעה וריח מוגברים. נראה כי לחושך השפעה מועטה על חושי הזומבים בטווח הקרוב, ובאזורים נטולי אור הם עדיין יכולים למצוא את דרכם כמו שהם היו עושים היום. חוזק זומבי אינדיבידואלי תלוי באיפור הפיזי של האדם ובכמה זמן הוא הוחזר מחדש.

  בעת תקיפה, זומבים הופכים לעתים קרובות לתוסס יותר, ומציגים מאמץ בגוף מלא ויכולים לייצר מספיק כוח בכדי להציף במהירות אנוש בוגר. הוכח כי זומבים מסוגלים לקרוע בקלות נפגעי אנוש ובעלי חיים פתוחים, והם יכולים אפילו לקרוע גפיים אנושיות עם מספיק כוח. עם זאת, כאשר זומבים מתפרקים, שריריהם, וכתוצאה מכך, כל גופם, הופכים לאט, אך בטוח, חלשים יותר. זומבים לא מרגישים כאב. אף על פי שהוא לא איטי ולכאורה לא מובן כשלא פעילים, הם יכולים להגיב במהירות לגירוי מספיק, ויכולים להעלות במהירות על קורבן שהם הפתיעו בהפתעה. אף על פי שגופם אינו עמיד פחות או יותר מגוף אנושי שאינו מוגדר, הם יכולים לספוג כל מיני נזק גופני, גם כאשר הם מתפרקים קשות. כל דבר שאינו מתקפת ראש, ניתוק חוט השדרה או הפירוק משאיר אותם לכאורה לא מרוצים.

  כל עוד מוחם נשאר על כנו, כל מה שקשור למוח יכול להמשיך לתפקד כרגיל, גם אם רק הגולגולת נשארת וננותרת מהגוף. מלבד מוח שלם ברובו, נראה כי זומבים אינם דורשים מערכות חיוניות או תפקודי איברים כדי לשרוד, אם כי תפקידיה האמבולטוריים אכן פוחתים ככל שרמת הפירוק שלהם עולה. נזק פיזי מספיק יכול להאט אותם, או להפוך אותם לחוסר יכולת. בהשוואה לבני אדם, לזומבים יש ניידות מוגבלת למדי. לא מעוררים, זומבים עומדים בשקט, או מתנדנדים לאט לאט. .

  ניתן למצוא זומבים גם שוכבים על האדמה או בערימות של גופות אחרות, ויכולות להיראות מתות עד שגוררות. אם הם רודפים קורבן אפשרי, זומבים יכולים לנוע מעט יותר מהר, שווה בערך לקצב ריצה קל מאוד. הם יכולים גם לנגח מרחקים קצרים מאוד כדי לתפוס טרף קרוב. קשה להתנער מהם אם הם מצליחים לתפוס את קורבנותיהם, ולעתים קרובות מאפשרים לקרוע את זרועם לפני שהם יתחילו להרפות.

  התנהגות [ ]

  גוף המונח מחדש מגיב לגירויים כמו אור, ניחוח ורעשים רועשים. באופן מוזר, גם אם הראש מופרד מהגוף, כל עוד המוח שלם, הראש עדיין ינסה לאכול כל דבר בהישג יד. נראה כי גופתו של זומבי מתה באמת, מה שאומר שהוא אינו מרגיש כאב, אין לו רפלקסים, ופצעים בו לא יבריאו; קצב הפירוק שלה מאט באופן דרסטי אך אכן נמשך. ישנן עדויות אנקדוטיות לכך שחלקם שומרים על אלמנטים מבשלים של זיכרון ואישיות וזה מוצג התנהגות חוזרת ונשנית כמו להיצמד לרכוש, לנסות לפתוח דלתות ואפילו להשתמש בסלעים גדולים כדי לפרוץ דרך חלונות ודלתות.

  עם זאת, זומבים אינם מובנים להפליא ובדרך כלל אינם מסוגלים להשתמש בכלים או להבין את הצורך בהם. זה נרמז על כך שגוויות שהוחזרו לאחרונה שומרות על תחושת אינטלקט בסיסית ואולי זיכרון, ויכולות לבצע משימות בסיסיות מאוד כמו פתיחת דלתות. אין להם שום תחושה של שימור עצמי מלבד אכילה, והם לא יגיבו כלל למותם של זומבים אחרים או לסכנות קטלניות שעלולות להיות עצמן לעצמם. זומבים נושכים באופן אינסטינקטיבי בכל טרף שהם באים איתם במגע, אך נצפו גם הם טופחים, קורעים ואפילו אגרוף לבני אדם ובעלי חיים כדי להפיל אותם.

  זיהום []

  כאמור, הפתוגן הזומבי עצמו אינו קטלני, ו”הזיהום “הזומבי מתרחש כתוצאה מפתוגן היחלשות מערכת החיסון המארחת. זה הופך את החיידקים שנמצאים בזומבים, במיוחד בפה שלהם, להרבה יותר קטלניים ממה שהם בדרך כלל היו עושים. עם זאת, בפתוגן יש שני מצבים נפרדים אך מקבילים של זיהום: מגע סמוי ונוזלי/עקיצות/שריטות *סמטים: ב מת מהלך על פי ההערכה, יקום, רוב, אם לא כל אחד, בן אנוש על פני כדור הארץ נדבק, כאשר הפתוגן נשאר סמוי או רדום בתוכם. . *מגע נוזלי/עקיצות/שריטות: אם כי מגע פיזי עם הרוק או הדם של זומבי לא יגרום לזיהום קטלני אינדיבידואלי, כל מגע נוזלי עם פצעים פתוחים יוביל לזיהום בלתי הפיך של האדם.

  . הסבר אפשרי אחד הוא שבאמצעות עקיצות הפתוגן גורם לתגובה מהירה של מערכת החיסון המאיץ את הופעתם וחומרת התסמינים הנגרמים על ידי חיידקים בפה של הזומבי. שריטות עלולות לגרום לזיהומים דומים מסיבות דומות, עם זאת, אף אחד בקומיקס או מופע טלוויזיה לא קיבל את החום מעולם כתוצאה משריטה. בעוד שריטות זומבים וטיפוסים גורמים לעיתים רחוקות לזיהומים קטלניים, הגזים העמוקים שהותירו על ידי עקיצות זומבים כמעט תמיד קטלניות; ניתן להימנע ממוות אם הנגיסה נמצאת בתוספת, אשר אז יש לקטוע מייד. עם זאת, זה לא תמיד עובד, ונושך על פלג גוף עליון, או בעורקים או בעורקים הם תמיד קטלניים. גם אם קטיעה מוכיחה כמוצלחת בהסרת הזיהום, אובדן הדם הוא גם מסוכן ביותר בגלל הביצוע הלא מקצועי של ההליך בדרך כלל של ההליך.

  סדרת קומיקס []

  בסדרת הקומיקס, מקבלת דם זומבי, מרה, רוק או כל חלק בגוף ישירות לזרם הדם גורמת לזיהום, חום ומוות, כראיה של הטקטיקה המוצלחת של נגן לכיסוי נשק בבשר זומבי ואומץ למכה אחת הורג.

  יקום טלוויזיה []

  לא ברור בסדרת הטלוויזיה אם כלל הזיהום שלמעלה מסדרת הקומיקס או לא. סשה חתכה בטעות את זרועו של אברהם בסכין הספוג בדם הזומבי שלה, ובכל זאת הוא שרד, מה שמצביע על כך שהחוקים ביקום הטלוויזיה שונים. זה הוזכר מוקדם יותר בפרק העונה 2 “18 מיילים בחוץ”, שם שיין חותך את ידו שלו בסכין ששימשה בעבר להרוג הליכון, ובהמשך מנגב את ידו החתוכה על מקום שהליכון ליקק.

  תסמיני זיהום []

  תסמיני הזיהום כוללים:

  • סְחַרחוֹרֶת
  • חוּלשָׁה
  • עייפות
  • חום/הזיות/הזיות
  • צְמַרמוֹרֶת
  • בחילות והקאות
  • עור חיוור
  • אישונים מורחבים
  • כְּאֵב
  • פריקה נוזלית
  • תוקפנות או כעס ספונטני
  • הִתעַלְפוּת
  • אובדן שיער וחתיכות קרקפת חסרות
  • התייבשות
  • להשתעל דם
  • Sclera צהוב בהיר (מוצג במשחק הווידיאו בלבד)

  סילוק []

  . . עם הזמן, בשר ושרירים מתדרדרים, וזה הופך להיות פחות ופחות אימתני. הם נהרגים רק על ידי השמדת המוח, נושא נפוץ בווריאציות זומבים רבות. ראש כרות יישאר אנימציה ואגרסיבי עד שהמוח ייהרס או בסופו של דבר יתפרק מהפירוק. לאש יש השפעה מועטה על זומבים, מלבד שאולי מכעיס אותם עוד יותר, ובדרך כלל דברים קטלניים כמו חומצה או חשמל גם עושים מעט כדי להכשיל אותם. הם יכולים להיות משותקים אם מיתרי עמוד השדרה שלהם נותקים, אם כי זה לא הורג אותם, גם אם ראשם נותק מהגופות.

  אינטליגנציה [ ]

  אף על פי שזומבים שומרים על דמיון פיזי לחיים, קווי דמיון קוגניטיביים כמעט אינם קיימים מעבר לפונקציות ברמה נמוכה, אם כי ישנן דוגמאות להתנהגות המציעות שזומבים עשויים לשמור על שברי זיכרון קטנים מחייהם בעבר. לזומבים יש מספיק אינטליגנציה כדי ללכת זקוף, להשתמש בגופם כדי לשבור חפצים, ולטפס סביב מכשולים קטנים או יותר מדי כמו גדרות קישור שרשרת. זומבים יכולים לעלות ולרדת מדרגות, אם כי באופן מגושם מאוד ולאט. בדרך כלל הם לא יכולים להפעיל דלתות או שערים ורק מנסים לעשות זאת כאשר הם “טריים” יחסית; הם נוטים להתבונן במכשולים ולא לחצות אותם.

  . כאשר הם מעוררים, בין אם על ידי רעש, ראיית טרף, או פשוט להיתקל בבעיה שהם לא יכולים לפתור, כמו שלא להיות מסוגלים לפתוח דלת נעולה, הם יורדים במהירות למצב של תוקפנות רצחנית. אם הם מגלים טרף כאשר הם מגורים, הם יכולים לרדוף אחריהם ללא הפסקה, מראים רעב עורב. עם זאת, הם לא ציידים ואינם מעניקים להתריע בפני קורבנותיהם או מנסים לצוד אותם באינטליגנציה, ונראה שהם תמיד שואגים, לומנים ולנהום בכל פעם שהם מגורים.

  נראה כי זומבים נמשכים לרעש (כמו זה של ירי), ככל הנראה מכיוון שהם מייחסים את מקור הרעש שנגרם על ידי קורבנות פוטנציאליים. זומבים נוטים גם ליצור קבוצות ולהיצמד זה לזה, ומחקים את פעולותיהם של זומבים אחרים, ומעניקים להם מנטליות אספסוף. זה יכול להוביל לזומבים שיוצרים “עדרים”, המוני זומבים גדולים הם מסוכנים ואגרסיביים בהרבה מקבוצות קטנות יותר. ב”עיים “, זומבים שומרים על תכונה חיות נוספת ב”עדרים” שלהם, ונראים כ”מרחרחים “או בוחנים זומבים חדשים לפני שהשאירו אותם, כפי שהם עושים לריק וגלן, מה שעשוי להעיד על כך שזומבים נראים כזומבים מסוגלים להכיר את הסוג שלהם ולהיות זהירים באלה שהם לא מכירים. זומבים חדשים יותר עשויים לעיתים רחוקות להשתמש בכלים פרימיטיביים, כמו שימוש בלבנה כבדה כדי לרסק חלון, אך לאף אחת מהן אין יכולות ברמה גבוהה להשתמש בפריטים בסביבתם.

  הם חסרים כל יכולות דיבור שנותרו, ויכולים רק לגנוח, ללטף או לרצוף, כמו גם לשאוג ולצרוח כאשר הם מתריעים. זומבים לא מוצגים שהם מסוגלים “לתקשר” עם זומבים אחרים בשום אמצעי, אם כי לעתים קרובות הם יעתיקו את הפעולות בהן הם עדים לזומבים אחרים, כמו לבסס על דלת או לעבור בקבוצה, בסופו של דבר יצרו עדר. רוברט קירקמן כתב ב- Reddit: . בתחילת המופע ראינו שהולכים עושים דברים כמו להשתמש בסלע כדי לעזור לבסס את הדלתות או לסובב ידית דלת, האם יש סיבה שהפסקנו לראות אותם עושים את זה? . זומבים רעננים יותר, שהיו יותר בעונה הראשונה, מסוגלים לעשות יותר זומבים ישנים יותר ונרוקים יותר..

  הרגלי אכילה [ ]

  . . כאשר גופם “מלא”, הבשר הבלתי מעוכל ייאלץ דרך פי הטבעת. כאשר זומבים מתים, גופם ימשיך להירקב גם אם הם מאכילים היטב. זומבים לעולם אינם מוצגים בשום מדיה שמציגים נטיות קניבליסטיות, גם לאחר שעברו תקופות ארוכות ללא אוכל, ורק מראים עניין בבעלי חיים ובני אדם חיים.

  אם הזומבי מאבד את היכולת להאכיל, נראה שהם מאבדים את הרצון לעשות זאת – התנהגות שנצפתה בהליכי חיות המחמד של מישון. . נוכחותם של זומבים רבים הנצרכים באופן חלקי או חסרים גפיים מעידה גם על כך שזומבים, אם כי הם נראים רעבים ללא הרף, לא תמיד טורפים טרף באופן מלא, כלומר, לפחות לפרק זמן קצר, יכולה להרגיש “מלאה” ולא רוצה לעשות זאת לאכול. בסדרת הטלוויזיה, ההליכון שצרך את גופתו של לורי גרימס היה רדום, מיושן ומלא, ולא תקף את ריק כשהגיע למקום. ובכל זאת, הם יכולים להיות מונעים לתקוף ולצרוך טרף חי בגלל התוקפנות העצומה, נראה כי ההדבקה מחדש של ההדבקה העניקה להם.

  טריוויה []

  • בסדרת הטלוויזיה ההולכים מוצגים בעיקר ב “מעיים“ו”הַקָזַת דָם.
  • יתכן שדם של זומבי הנצרך באופן ישיר או בעקיפין אינו משפיע על אדם בשום דרך. זה מוצג מספר פעמים לאורך הסדרה.
  • בגמר העונה 5 של המופע, ריק צריך לדחוף את ידיו דרך גרונו של הליכון, ולגרום לו לדמם על פניו של ריק. אם מסתכל מקרוב, ניתן לראות את ריק נראה בולע/צורך את הדם.
   • מופע נוסף הוא בעונה 6, פרק 3, כאשר ריק נתקל בשני הליכונים, שאחד מהם יש סכין תקועה בכתף. הוא לוקח את אותה הסכין וחותך את עצמו בטעות עם זה עם הדם של ההליכון הנראה עליו. עד היום, ריק לא הראה סימנים לזיהום.
   • עדויות נוספות מגיעות מ . במהלך הבכורה של הביניים של עונה 2, ניק מתבונן באוטובוס נטוש כששני כלבים שתקפו אותו לאחרונה נטרפים על ידי נחיל ההולכים. . .
   • למרות זאת, ישנם כמה מקרים בקומיקס שבהם דמות מתייחסת למתים כ”זומבים “, דוגמא אחת היא כאשר ריק גרימס כינה את ווקר” זומבי “לאחר שהבחין בה בזמן שדיבר עם טייריס זמן קצר לאחר שפגש אותו. רוברט קירקמן הסביר כי הוא שכח באופן לגיטימי לקרוא להם כל דבר אחר מאשר שהפעמים הבודדות “זומבי (ים)” נאמר.
   • בפודקאסט FTWD פחד מהמתים המהלכים: גלי רדיו תיאורטיקן קונספירציה טוען כי מצא הוכחה לכך שהזיהום נגרם על ידי הממשלה כאמצעי לבקרת אוכלוסייה. .
   • בעונה השנייה, שיין ואוטיס משתמשים בתלקחויות כדי להסיח את דעתו של קבוצת הולכים תוך קבלת ציוד רפואי עבור קרל.
   • זה הוחזר מאוחר יותר בעונה אחת עשרה, עם ההתגלות שיש “גרסאות” של הליכונים. נחשף שיש גרסאות שיכולות לטפס ואפילו דלתות פתוחות. עוד צוין כי הגרסאות הללו קיימות מאז תחילת ההתפרצות.

   ניווט [ ]

   Webisodes
   ב.י. | ג’ו | טוני | גארת ‘| נגן | המושיעים | מרטין | אלברט | הליכונים | קלווין | ג’רמיה אוטו | טרוי אוטו | מלווין | ג’ונס | מייסון | Breannah | ריד | חורחה | דרק | אנדרס דיאז | ווילי | בלייק סרנו | דנטה אסקוויל | Othon | פרוקטור ג’ון | פרוקטור אחד -עשר | אמיל לרוקס | הרדי | אדגר | אניס | רולי | דוריס | לוגן | איזבל | וירג’יניה | ג’יימס | קליב | טרנס | גבעה | אדריאן | אופליה סלזר | אד | תיאודור מדוקס | ריילי | ארנולד | מרווה | ויקטור סטרנד | שריקה | CRM

   משחקי וידאו
   המתים המהלכים: הסתערות
   הליכונים | הזהב 99 (n.W. )

   וויקי מתים מהלכים

   ! אנא היה מודע לכך ספוילרים אסורים בוויקי . .) מהפרקים שפורסמו מוקדם ב- AMC+ לא יתווסף לוויקי עד שהפרק ישודר רשמית בשעה 21 בערב EST ביום ראשון הוא אמור להיות מתוכנן ל. תודה.

   אין לך חשבון?

   וויקי מתים מהלכים

   • דמויות Aftershocks
   • צבא זר
   • לבד, ביחד דמויות
   • קורבנות קטוע
   • אנטגוניסטים
   • דמויות ארקייד
   • מִקמֶרֶת
   • רץ אטלנטה
   • תווי אטרקציה
   • דמויות בנאי גשר
   • בנאי גשר
   • דמויות של סדרת קלמנטינה
   • סדרת קלמנטינה
   • אחסון קר
   • דמויות קומיות
   • יקום קומיקס
   • קומיקס
   • תווים של קומפנדיום 1
   • תווים קומפנדיום 2
   • תווים קומפנדיום 3
   • דמויות עיר מתות
   • עיר מתה
   • דמויות מחושבות מתות
   • מתים מתים
   • דמויות מפעילות מתות
   • מת במים
   • קורבנות ערופים
   • נפטר
   • פחד מהמתים המהלכים
   • הנה נגן
   • דמויות בינלאומיות
   • פְּלִישָׁה
   • דמויות גברים
   • מרץ לדמויות מלחמה
   • מרץ למלחמה
   • NPC
   • נגן חי
   • דמויות מתקפות
   • הדמויות העולמיות שלנו
   • העולם שלנו
   • דמויות טייס
   • קומיקס טייס
   • אנטגוניסטים ראשוניים
   • MACHETE אדום
   • חזור לוודברי
   • ריק גרימס 2000 תווים
   • ריק גרימס 2000
   • עליית הנגיד
   • דרך לדמויות הישרדות
   • דרך להישרדות
   • דמויות קדושים וחוטאים
   • דמויות עונה 1
   • עונה 2 תווים
   • עונה 3 דמויות
   • עונה 4 תווים
   • עונה 5 דמויות
   • עונה 6 דמויות
   • עונה 7 תווים
   • עונה 8 דמויות
   • עונה 9 תווים
   • עונה 10 תווים
   • משחק חברתי: דמויות דמויות
   • משחק חברתי: דברי הימים
   • תווים מיוחדים
   • מבצעים
   • דמויות אינסטינקט הישרדותיות
   • דמויות סדרות טלוויזיה
   • סדרת טלוויזיה
   • סיפורי המתים המהלכים
   • סיפורי הדמויות המתים המהלכים
   • יקום טלוויזיה
   • דמויות סדרת Telltale
   • סדרת Telltale
   • קלטות אלתיאה
   • הדמויות של האסקפיסטים
   • האסקפיסטים
   • נפילת המושל
   • השבועה
   • אלה שחיים
   • אלה שחיים דמויות
   • הדרך לוודברי
   • קרוע
   • דמויות טייפון
   • טַיִפוּן
   • ללא שם
   • תווים של Webisode
   • Webisodes
   • עולם מעבר
   • חַיִים
   • דמויות חיים
   • כל הכוכבים
   • דמויות של אולסטארס
   • ניצולים
   • דמויות ניצולים
   • אימפריות דמויות
   • אימפריות
   • טַיָס
   • קילומטר אחרון
   • דמויות קילומטר אחרונות
   • משחקי טלוויזיה
   • מסלולים
   • תווים של נתיבים
   • דמויות בגידה
   • קנדה
   • צָרְפַת
   • סְפָרַד
   • מקסיקו
   • דרום קוריאה
   • חרסינה
   • יפן

   זומבים

   מאמר זה עוסק בזומבים בסדרה. יתכן שאתה מחפש זומבים בולטים.

   זומבים

   שַׂחְקָן

   מִין

   גיל

   מוצא אתני

   סטָטוּס

   הופעה ראשונה הופעה אחרונה רק מראה
   גיליון 1 (סדרת קומיקס)
   (סדרת טלוויזיה)
   (סדרת Telltale)
   “יום חדש” (Webisodes)
   “טַיָס” (פַּחַד)
   “אַמִיץ” (עולם מעבר)
   “אווי / ג’ו” (סיפורים)
   (עיר מתה)
   “L’Ame perdue” (סדרת דריל)
   עונה 1
   “עליית המושל” (סדרת רומן)
   (סדרת קומיקס)
   “תנוח על משכבך בשלום”
   “קח אותנו חזרה” (סדרת Telltale)
   “האור האחרון” (עולם מעבר)
   (סדרת רומן)

   (סיפור קצר)
   (משחק בנדאי נמקו)

   . מהם מקבל . ואתה מזיין מת.

   – נגן למושיעים על הזומבים [src]

   זומבים הם כוח אנטגוניסטי המשמש כזרז העיקרי לאירועים שבתוכו המתים המהלכים . הם משמשים כאנטגוניסטים אוניברסליים.

   תוכן

   • 1 אטימולוגיה והגדרה
    • .
    • 1.הגדרה 2
    • 3.1 זומבים סטנדרטיים
    • .2 זומבים משתנים
    • .1 פתוגן
    • 4.
     • 4.2.
     • 4..2 יקום טלוויזיה
     • 4..
     • .3.2 שלב פעיל
     • .5.סדרה קומית אחת
     • 4.5.2 יקום טלוויזיה
     • .5.3 שני היקומים

     אטימולוגיה והגדרה []

     אטימולוגיה []

     המילה האנגלית “זומבי” נרשמת לראשונה בשנת 1819, בהיסטוריה של ברזיל על ידי המשורר רוברט סאותי, בצורה של “זומבי.”המילון האנגלי באוקספורד נותן את מקור המילה כמערב אפריקה, ומשווה אותה למילים של קונגו” נזמבי “(אלוהים) ו”זומבי” (פטיש). .

     הגדרה []

     .

     . נראה שהם לא מרגישים או מגיבים לכאב, יכולים לשרוד אפילו את הפציעות האכזריות ביותר, ולמרות התיאבון שלהם ללא תחתית לבשר, הם אינם זקוקים למזון, מים או שינה כדי לתפקד כדי.

     הם לא מראים שום תפקוד גוף אחר המתייחס לאדם, ואינו מראים סימנים של ריפוי עצמי או תגובה לטמפרטורות קיצוניות. . בעוד שההליכונים חלשים יותר מבני אדם, הדרך היחידה להרוג אחת היא להשמיד את המוח. למרות מסגרות מוחלשות קשות, הם ימשיכו לצוד חיות חיות לצרוך. אפילו כאשר הוא ערוף, הראש יישאר פעיל, למרות שהוא לא יהיה מזיק כמעט בשלב כזה.

     כינויים []

     ואילו המונח “זומבי” אכן קיים בתוכו המתים המהלכים יקום, לעיתים רחוקות משתמשים בו. בסדרת הקומיקס, כאשר הקבוצה של ריק גרימס מגלים את הכלא, גם ריק וגם טייריס דנים כיצד זה עדיין נשמע מצחיק להשתמש במילה “זומבי..

     “זומבי” לא שימש בסדרת הטלוויזיה; כאשר התראיין, לורן כהן (מגי) הצהירה כי זומבי סרטים של רומרו מעולם לא היו קיימים בסיפורת הפופולרית של היקום TV Walking Deadse. [2] הדמויות בפנים המתים המהלכים סדרות טלוויזיה וספרי קומיקס מציגים את המוניקרס והקטגוריות שלהם לבלתי מתים.

     . הזומבים האלה עדיין חיים קלינית וניתן לשחזר אותם, שם “ההולכים” של המתים המהלכים מתים למעשה, ככל הנראה לא בשום שליטה, ולא ניתן להחזיר אותם.

     למרות העובדה שהרעיון של זומבים מעולם לא היה דבר ביקום הטלוויזיה, וכך המונח לעולם לא היה פופולרי, המלצרית אומרת לטרוי כי הקוואסדילה מכילה “זומבי אנטוג’יטוס”.

     זומבים סטנדרטיים

     תועבות
     משמש על ידי מרל ב אינסטינקט הישרדותי .

     Apex Predetors
     מונח המשמש לתיאור המתים על ידי צ’אונצ’י.


     מונח משומש לעתים קרובות לתיאור המתים.

     ממזר
     מונח המשמש לעתים קרובות דריל בימים הראשונים של האפוקליפסה.

     דוב
     מונח המשמש את וונדל כאשר מתייחס להליכון. נראה שמדובר במילוי קוד לתאר את המתים בינו לבין שרה.

     חַיָה
     .

     חומר ביו -סקר
     מונח המשמש את המשמר הלאומי של צבא קליפורניה לתיאור המתים.

     מונחים אלה משמשים גם לציון כל דבר שעשוי להיות קשור למתים, כמו דמם, כל דבר שנמצא במגע עם המתים, כמו בגדים, או אנשים שנחשדים שהם נגועים.

     Biters
     אליס וורן, ד”ר. . .


     .


     מונח המשמש את תושבי הקהילה Oceanside, ובמיוחד אלה שהגיעו מהאוקיאנוס.

     בוגי
     מונח המשמש את שרה. משמשת במקור מהזמן בצבא, כעת היא משתמשת בזה כדי לתאר את המתים.


     .


     .

     קדבים
     .

     קניבלים
     .

     פגרים
     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. זהו אחד מאותם מונחים.


     מונח המשמש את תושבי פאדרה.

     פרס קרנבל
     .

     Chewies
     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. זהו אחד מאותם מונחים.

     Chompers
     מונח ששימשה איימי הריסון בסדרת הטלוויזיה ועל ידי דקוטה ב .

     ישבנים קרים
     .

     דמים קרים
     מונח המשמש את פאולה.

     גוויות
     נאמר על ידי חברי החיים.


     . כשנמלטת מהקהל של הליכונים, היא משביתת לסת הולכת ודוחפת את העדר עם ההליכון הזה, ומתייחסת אליו כאל לכידת פרה מכיוון שהיא עובדת ממש כמו לכידת פרה בחיים האמיתיים.


     .


     . מרל משתמש במונח זה כשהוא עומד להרוג מספר הליכונים.

     זריקות מצמררות
     משמש על ידי צ’אק בסדרת Telltale.

     מת חי
     מונח המשמש את גרצ’ן טרימבול.


     מונח המשמש את אנדראה בסצנה שנמחקו.

     עיניים מתות
     מונח המשמש את סנדרה.

     מפסידים מתים
     מונח המשמש ניצולים במתים המהלכים: אולסטארס.

     מתים
     זה משמש מספר פעמים לתיאור קבוצת זומבים.


     מונח המשמש את מורגן כשמנסים להסביר לריק על האפוקליפסה.

     מפלצות מתות
     .


     מונח המשמש את מרל דיקסון באינסטינקט ההישרדות, בהתייחס לעדר המתקדם לעבר הבר שחבורה שלו נקבעה ב.


     משמש על ידי ניקולס במהלך דיון ב”זכור “.


     . המונח משמש גם בסדרת Telltale על ידי רחוב אנדרו. ג’ון כאשר נזכר בהם נתפסים על הגדר החשמלית המקיפה את הסנט. חוות החלב של ג’ון. . משמש גם על ידי נגן בגיליון 165.

     פירוק חורים
     מונח המשמש את נגן סמית ‘.

     שדים
     .


     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. .

     ממזר מת מטומטם
     .


     מונח המשמש את מי שגרים במרכז הטיהור CRM.

     שק חרא מטומטם
     מונח המשמש את גייג ‘לתיאור ההליכון שנפל בבור ליד תא הגבעה.


     מונח המשמש את דריל ב”עדיין “.


     מונח המשמש במתים המהלכים: אולסטארס במהלך אירוע הניקיון של ווקר.

     אוכלים
     המתים המהלכים: אינסטינקט הישרדות.


     .

     מרוקן
     .

     זה גם המונח העיקרי שמשתמש בו .


     מונח יוג’ין המשמש לתיאור המתים.


     .

     אף על פי שלא נקרא ככזה, ההליכון שאיידן הורג בקבוצת ההפצה הסולארית Vega Zeta ייחשב גם כמתפוצץ.

     נָפוּל
     מונח המשמש בסדרה הרומן.

     מזינים
     . .

     גדר קוביצים
     .

     מחלה מטונפת הנושאת ממזר פרוקסי חסר אם
     מונח ששימש את דריל כשהוא מחזיק את הזומבי שאכל את הצבי שהוא ציד כדי להחזיר למחנה הישרדות באטלנטה.


     .

     בשר
     .

     צפים
     צפים הם זומבים שהפכו לנפוחים לאחר שבילו תקופה ארוכה במים. אחד מהם נתקל לראשונה על ידי הניצולים בחווה המשפחתית של גרין בסדרת הטלוויזיה שם היא נמצאה לכוד בבאר. מחשש כי ירי הצף עלול לגרום לזהם את הבאר, הניצולים מחליטים לשלוף אותו החוצה. זה מוכיח שהוא חסר תוחלת שכן הוא נתקע על השפה ומתפצל לשניים, החלק התחתון בגופו (ורוב הפנימיות שלה) נופל חזרה לבאר.

     פריקים
     מונח המשמש את האסירים.

     חבר
     מונח משומש לעתים קרובות על פני הזיכיון, בדרך כלל באופן סרקסטי.

     גיקים
     בסדרת הטלוויזיה, דריל דיקסון, תיאודור “T-Dog” דאגלס, שיין וולש וגלן ריי היו ידועים ככמורים זומבים “Geeks.”שם זה משמש גם את מולי מסדרת Telltale. היא אומרת שהיא קוראת להם גיקים כי ממש כמו חנונים קרנבל הם יאכלו הכל. שם זה אינו משמש בסדרה הקומיקס. אולם לאחרונה, המונח ננטש.

     Ghouls
     מונח זה משמש את טייריס בסדרת הקומיקס תוך כדי שיחה עם ריק על איך הוא חושש מהחי מאשר “הג’ול הרוקן למחצה שמנסה לאכול את הבשר שלי.”קרלי מהסדרה Telltale מכנה אותם באופן מכובד גם זאת כאשר לי שואל אם דאג הציל אותה. בְּמַהֲלָך אינסטינקט הישרדותי, קסלר אומר שהוא ננעל את עצמו מ”האדמות הארורות “.

     גו
     מונח המשמש ב”מתים המהלכים “: ארץ של איש לא משמשת לתיאור ההולכים המתפוצצים במשחק.

     עיניים גוגיות
     מונח ששימש את אד כדי לתאר הליכון שהוא נתקל בו.

     גונים
     ב אינסטינקט הישרדותי, שאר הניצולים באוקוויו מכנים “גונים” זומבים זומבים.

     גוננים
     משמש את התקליטן ב גלי רדיו ועל ידי הברמן ב עיר מתה.

     מגדלים
     מונח המשמש את הקבוצה של אנני.

     כלבי שמירה
     מונח המשמש לעתים קרובות באופן מטאפורי לתיאור המתים, במיוחד כאשר הם נמצאים באזור בעל חשיבות עיקרית.

     שומרים
     מונח המשמש את הלוחשים בסדרת הטלוויזיה.

     HAS-BEENS
     מונח המשמש את טוני דלמדו ופרסי.

     ראשים
     מונח כללי המשמש לתיאור המתים.

     היסרים
     בסדרת הטלוויזיה, עונה 10 פרק 5 (מה זה תמיד), אמיליה מכנה זומבים “ההיצרנים”.

     הומו מורטיס [3]
     מונח המשמש את DR. צ’אונצ’י אוורט.

     הוס
     מונח המשמש את דריל.

     עוינים
     מונח המשמש לעתים קרובות על ידי אברהם.

     שרידי אדם
     מונח המשמש את אברהם פורד.

     שדי רעב
     מונח המשמש את רפאל מכאדו.

     Hungries
     מונח המשמש את רפאל מכאדו.

     רעבים
     מונח המשמש בתיאורי הדמות של איזבל ולורן. [4]

     מְצוּלָה
     זהו מונח המשמש את אתנה מוכרג’י. בהתחשב בכך שאתנה אמרה את זה במצב החלום של גרייס, סביר להניח שמדובר במונח בו השתמשה גם גם.

     פולשים
     מונח משומש לעתים קרובות המשמש במת המהלכים: אולסטארס.

     זה
     מונח משומש לעתים קרובות לתיאור חבר יחיד למתים. מילטון אומר שהוא מעדיף להשתמש במילה זו כדי לתאר את המתים.

     Jiāngshī
     מבוטא (ג’אנג-שר) הוא מונח המשמש המתים המהלכים: טייפון לתאר סוג של גווייה מחודשת באגדות ופולקלור סיניות.

     Killjoys
     מונח המשמש את סם ואנה.

     KRISPY KREMES
     Speed ​​Wilkin.

     עכברי מעבדה
     משמש על ידי דייב וטוני ב”נברסקה “.

     גזים צולעים
     המונח “גזים צולעים” שימש לראשונה בפרק הטלוויזיה “נברסקה” על ידי דייב וטוני, זרים שהולכים בבר המקומי לא רחוק מהחווה של הרשל. נראה שזו קטגוריה רחבה עבור כל הזומבים, המקבילים למונח “הליכונים”.

     Les Himes
     מונח המשמש את המנזר של נזירות סנט ברנדט.

     לס מורטס
     התרגום הצרפתי ל”מתים “. נראה כתוב על קירות ה- La Biomédicine DDMI.

     אַריֵה
     מונח המשמש מטאפורית על ידי יוג’ין פורטר לתיאור המתים.

     חי מת
     מונח המשמש את נגן סמית ‘כדי לתאר את ההולכים על גדר המקדש.

     Looky-loos
     מונח המשמש את אברהם בפעם הראשונה שוב.

     אורבים
     אורבים הם הזומבים שפשוט יושבים סביב משחקים “מתים” עד שמשהו יתקרב אליהם ואז נושכים. אורבים יכולים להיות האיום האמיתי מכיוון שהם יכולים להיראות כגוויה מתה. אחד מהם היה אחראי למותו של אלן. בסדרת הטלוויזיה, הרשל גרין נשך את רגלו על ידי אורקר וריק נאלץ לקטוע אותו כדי שיוכל לשרוד. לעתים קרובות, אורבים סבלו מפגיעה גדולה מסוג כלשהו או שהם בדרך אחרת במצב של מצב מוחלש, ומונעים מהם להסתובב. המונח “לורקר” משמש בתדירות הגבוהה ביותר בסדרת הקומיקס ובסדרת Telltale. המונח “אורבים” משמש גם על ידי חלק בוודברי, ג’ורג’יה.

     פליירים בשר
     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. זהו אחד מאותם מונחים.

     בשר בשר
     מונח המשמש את שרה רבינוביץ ‘.

     בובות בשר
     שם זה משמש מושיע. מכיוון שהוא חלק מהמושיעים, יש להניח כי הכינוי הוא נפוץ בין הקבוצה. השם ככל הנראה מקורו בכך שרמות המודיעין של הזומבים נמוכות מאוד, כך שהם פשוט נחשבים לבובות בשר חסרות מחשבה.

     מטאלד
     מונח המשמש במתים המהלכים: ארץ של איש לא משמשת לתיאור ההולכים שראשיהם מוגנים במתכת מומסת. ההולכים האלה נוצרו בהשראת ההולכים שנמסו על גבים המפגינים שהמשיאים השתמשו בהם.

     פריקים חסרי דעת
     נאמר על ידי חברי החיים.

     MOFOS
     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. זהו אחד מאותם מונחים.

     מפלצות
     בסדרת Telltale, צ’ט, קלמנטיין, אלווין ג’וניור., ורחוב ברנדה. ג’ון קורא לזומבים, “מפלצות”. ריק מכנה גם את הזומבים “מפלצות” פעם אחת בסדרת הקומיקס. בסרט “כשהמתים באים דופקים”, כשמילטון ואנדראה מחכים שמייקל קולמן יפנה, היא מבינה שמילטון מעולם לא ראה אדם אהוב הופך להליכון ואומר: “אין מוח לא מודע, מילטון. כשהם פונים, הם הופכים למפלצות, זה הכל. כל מה שהם היו פעם נעלם.”

     Monstro da Fome
     מונח המשמש את רפאל מכאדו.

     עש
     מונח המשמש מטאפורית על ידי אלטון אורטיז כדי לתאר את המתים.

     מונצ’רים
     משמשות באופן לא ידוע על ידי ניצולים רבים.

     Muertito
     מונח המשמש את PABLITO.

     מוארטוס
     משמש על ידי חאבייר גרסיה ומשפחתו. פירושו “מתים” בספרדית.

     שד סיוט
     מונח ששימש את אד כדי לתאר הליכון שהוא נתקל בו.

     ברווז מוזר
     מונח המשמש את MRS. הלר.

     מתכון מקורי
     מונח המשמש את יוג’ין פורטר לאחר גילוי הלוחשים. משמש להבחנה בין חברי המתים מחברי הלוחשים.

     סבלני
     מונח המשמש את ה- CDC כדי לתאר מישהו שנדבק. אף על פי ששימשה מורסו כאשר מישהו שחי ונגוע, הוא שימש לתיאור המתים מדי פעם.

     פלשתים
     מונח המשמש מטאפורית על ידי יוג’ין פורטר לתיאור המתים.

     שק גרוע של ערימת חרא
     מונח המשמש את נגן כדי לתאר את ההולכים המתפרקים המגנים על המקדש.

     פוסטרים
     מונח המשמש את פולחן יום הדין והעקבים ב פחד מהמתים המהלכים עונה 6 ו -7.

     דוקרנים
     מונח משומש לעתים קרובות לתיאור המתים.

     פסיכולוג
     שם זה משמש את דריל ב אינסטינקט הישרדותי, במהלך שיחתו עם שוטר בשם ג’ימי בלייק, שמתחבא במקלט על גג הבניין.

     Pussebags
     מונח המשמש בסדרה הרומן.

     גופות מחודשות
     מונח המשמש לעתים קרובות מספר רב של ניצולים להתייחס לזומבים.

     חוזר מחדש
     מונח המשמש לעתים קרובות מספר רב של ניצולים להתייחס לזומבים.

     גוויות חוזרות מחדש
     מונח המשמש לעתים קרובות מספר רב של ניצולים להתייחס לזומבים.

     ריסינגס
     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. זהו אחד מאותם מונחים.

     קרקע
     מונח המשמש את וירג’יל.

     מסתובבים
     ידוע כי Roamers “משוטטים” סביב מחפשים אוכל. הם סוג הזומבים הנפוץ ביותר. המונח “Roamer” משמש בתדירות הגבוהה ביותר בסדרה הקומיקס.

     תיקי סיבוב
     מונח המשמש את נגן סמית ‘כדי להתייחס להולכים בתוך מנהרת הרכבת התחתית.

     רוטרס
     משמשת על ידי חברי משטרת אטלנטה בבית החולים לזכר גריידי ועל ידי הזאבים בשלב מסוים.

     דחלילים
     מונח המשמש את יונטאן לתיאור המתים.

     פגזים
     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. זהו אחד מאותם מונחים.

     מונח זה משמש גם על ידי אדווין ג’נר כדי לתאר את המתים.

     חוֹלֶה
     מונח כללי המשמש לתיאור המתים, בדרך כלל בתחילת האפוקליפסה.

     חולים
     מונח המשמש את הקבוצה של מגנה.

     אוכלי עור
     משמש לתיאור המתים של סם ואנה בעונה 4 המתים המהלכים, פרק 4 “אדישות”. [5]

     שונני עור
     מונח המשמש את שרה.

     תיקי עור
     משמש על ידי מוירס במהלך דיון ב”קובלט “.

     בּוּאֵשׁ
     משמש מטאפו בתארך על ידי מורגן ג’ונס-מוקרג’י.

     SleepWalkers
     מונח המשמש את אריק ואדליה.

     שבלולים
     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. זהו אחד מאותם מונחים.

     סונבולוס
     מונח המשמש את אריק ואדליה.

     מְמוּסמָר
     מונח המשמש ב”מתים המהלכים “: ארץ של איש לא לתאר את ההולכים עם דוקרנים שיוצאים מהם. הם מקבלים השראה ברובם מווינסלו שהיה הליכון ממוסמר בתוכנית.

     בֶּרֶז
     מונח המשמש את מולי.

     נוקשים
     לילי CAUL עושה רשימה של כמה שיותר מונחים לזומבים שהיא יכולה לזכור שטומי דופרי הגיעה עם. זהו אחד מאותם מונחים.

     מסריחים
     משמשת על ידי הקבוצה של מגנה בזמן שהם נוסעים ביער, לפני שנחנתה על ידי עדר מסיבי בהדרכת פול, יוג’ין, רוזיטה אספינוסה, אהרון, ועדר עדר אחרים בטעות.

     סטרגגלרים
     מונח המשמש לעתים קרובות לכל ההולכים שנותרו לאחר שהובס עדר גדול.

     סוּס הַרבָּעָה
     מונח שמשמש את התקווה, בדרך כלל עם הולכי גברים.

     שחיינים
     שם זה משמש כאשר דייל הורבת ‘ו- T-Dog נתקלים בזומבי נפוח שנלכד במעמקי באר בזמן שהם גרים בחווה של הרשל. הציטוט המדויק הוא “נראה שיש לנו שחיין.”המונח משמש גם על ידי לילי CAUL, לזומבים שמתחת לשיטפון.

     פרָאק
     מונח המשמש את הקבוצה של מגנה.

     טַנק
     .

     נושא הבדיקה
     מונח המשמש את החוקרים ב- CDC וברפובליקה האזרחית.

     זה שהשתנה
     מונח המשמש את סיליה פלורס.

     הארורים
     מונח שמשמש את יחזקאל בפרק “הארור”.

     המתים
     משמשות באופן לא ידוע על ידי ניצולים רבים, בעיקר עם הניצולים ב פחד מהמתים המהלכים, במיוחד דניאל סלזר.

     התפתחותו של האדם
     מונח המשמש את אן, מורסו כדי לתאר את רעיון המתים מאשר המתים עצמו.

     הרעבים
     מונח המשמש את אלפא כשהיא מאיימת על הנרי שהיא תיתן לבטא לשבור גם את זרועותיו ואת רגליו ותשאיר אותו למתים.

     זהו מונח נוסף המשמש בדרך כלל במתים המהלכים: דריל דיקסון.

     הנגועים
     משמש על ידי ה- U.ג. אנשי צבא ו- CDC כמו DR. אדווין ג’נר כהצהרת שמיכה לכל הזומבים, כמו גם כל בני האדם שהאמינו שהם מזוהמים על ידי הפתוגן הזומבי. משמש גם על ידי הניצולים ב פחד מהמתים המהלכים.

     העברו
     מונח ששימש את ג’ון דורי.

     הוחזר מחדש
     מונח המשמש לעתים קרובות מספר רב של ניצולים להתייחס לזומבים.

     הנדונים
     מונח המשמש את ריאן באחד הקלטות של אלתיאה.

     הבזבוז
     משמש את הקבוצה של ברנדון ב פחד מהמתים המהלכים, החל בפרק “אל תפריע”. זה משמש גם על ידי חברי הממלכה, החל מבנג’מין, ב”הבאר “.

     דברים
     מונח משומש לעתים קרובות לתיאור המתים.

     טימי
     מונח המשמש בציניות על ידי אברהם ליוג’ין בפעמיים רחוק.

     תגי בוהן
     מונח המשמש את אווי וג’ו.

     גביעים
     מונח המשמש לתיאור הראשים שהמושל שומר בביתו.

     משמש גם על ידי DR. אוורט לתאר את הראשים הערופים שנלקחים מגוויות הומו מורטוס על ידי Headhunters.

     TS
     גרסה מקוצרת של המונח “נושא מבחן”, המשמשת הן את ה- CDC והן על ידי הרפובליקה האזרחית. יש גם מספר במספר בסוף כדי לציין איזה מבחן נושא ההליכון הוא.

     מכסים
     מונח המשמש את אברהם פורד.

     מתים
     מונח משומש לעתים קרובות על פני הזיכיון.

     כלי שיט
     מונח המשמש את תושבי ההיקף.

     הליכונים
     “ווקר” הוא מונח לחבר הלגיונות של המנוח הנייד, שהגיעו לשלוט בעולם בעקבות פרוץ ההדבקה שהולידה אותם. זה המונח המשמש בתדירות הגבוהה ביותר על ידי קבוצות הניצולים של ריק גרימס ולי אוורט בהתאמה, וכדי להתייחס לגוויות מחודשות שאינן רדומות.

     ווקר קינג
     מונח ששימש את אלי ג’ורנה לתיאור ההולכים השזורים שמגי נלחם בביוב.

     גופות הליכה
     גייל מקונס, ב Webisodes המתים המהלכים: השבועה, מכנה את המתים, “גופות הליכה”.

     גוויות הליכה
     משמש לעתים קרובות ב המשחק החברתי המתים המהלכים: דברי הימים ומשמש לעתים קרובות על ידי הרלן.

     נודדים
     מונח זה, אם כי לא נאמר כל כך, משמש לתאר את ההולכים הבלתי נראים או המשוטטים.

     וונדיגוס
     משמש על ידי אלכס פיירבנקס במהלך שיחה עם מישון הות’ורן בסרט “מה שמגיע לנו”, אם כי לא ממש מזכיר את שמו. סבתו מתייחסת לזומבים כאל וונדיגוס, מפלצת קניבליסטית מיתולוגית מהפולקלור האלגונקי, שכן משפחת פיירבנקס הם ילידים-אמריקאים עצמם.

     מה לא
     מונח המשמש את קסטרו.

     אש בשדה קוצים
     מונח המשמש את מלווין כאשר מתאר עדר הליכונים. יש לציין כי מונח זה משמש גם על ידי DR. אדווין ג’נר לתאר את התפשטות הנגיף.

     זאבים
     מונח מטאפורי המשמש את סטרנד באנשים כמונו.

     אוּמלָל
     מונח המשמש את חברי הכת של קיליאן.

     זומבים משתנים

     סְטִיָה
     מונח ששימש את ג’רי כשהוא שואל את אהרון מה היו מחשבותיו על ההליכון שתקף אותם ב”ווריאנט “.

     ברולנט
     התרגום הצרפתי של מבערים.

     מבערים
     מונח המשמש לזומבים מוטציה עם דם חומצי ומגע בוער. [6]

     מטפסים
     מונח המשמש את אהרון עבור הזומבים שתקפו אותם ב”ווריאנט “.

     קבוצות
     קבוצות הן גרסאות עם זריזות מוגברת, מהירות, חוזק ואינטליגנציה. הם בולטים לזמן תחייתם של שלושים שניות לאחר המוות. הם הגרסאות המסוכנות ביותר להיתקל, אך ורק בצרפת.

     מגינים
     סוג ייחודי של גרסה שנצפתה על ידי דוקטור צ’אונצ’י אוורט במגזר המת. סוג של הליכון הדואג לצרכים של העדר שלהם בראש ובראשונה ומגן עליהם.

     גִרְסָה אַחֶרֶת
     מונח המשמש לתיאור כל הליכון שלא מתנהג כיצד היה הליכון טיפוסי.

     זה גם השמות של “וריאנט”.

     קבוצות שונות
     מונח המשמש את DR. אדווין ג’נר לתאר גרסה חדשה של זומבים שנוצרו בצרפת.

     הזומבים של “המתים המהלכים” []

     רק כדי לקבל את זה ברשומה אחת ולתמיד. וזה מסובך, אני יודע. כך עובד זומב. כל מה שגורם לאנשים לחזור כזומבים אחרי שהם מתים-זה בתוכם. זה בתוך כולם. לא משנה איך מישהו נפטר, כל עוד המוח שלם. הם הופכים לזומבי. נו. עקיצות, וישירות למגע בדם עם זומבי גאנק, [. ] גורם למוות. זה זיהום חזק שמוביל לחום שהורג מישהו. ואז “הנגיף” או כל מה שכבר נמצא בהם. הופך אותם לזומבי.

     זומבים בפנים המתים המהלכים יקום הם הגרסה של רוברט קירקמן לג’ורג ‘רומרו ליל המתים החיים זומבים.

     זומבים הם חלשים יחסית ולא בוחנים כיחידים, אך הם מסוכנים במספרים גדולים ובמרחבים צמודים. הם האנטגוניסטים העיקריים בעולם הפוסט-אפוקליפטי של המתים המהלכים. הרוב המכריע של האוכלוסייה האנושית (6.3 מיליארד אנשים נכון לשנת 2003 ו -6.9 מיליארד אנשים החל משנת 2010) נמחקו על ידי זומבים, שבשיאם, מספרם של בני אדם 5,000 עד 1. זה משאיר כ -1,200,000 ו -2,000,000 ניצולים שנותרו ביקומי הקומיקס והטלוויזיה בהתאמה. [7]

     כמין, זומביו של קירקמן אינם מתפתחים ונטונים לצמיתות פשוט להתדרדר עד שלא נותר דבר מלבד השלד. [8]

     פתוגן []

     ד”ר. אדווין ג’נר: “זה יכול להיות מיקרוביאלי, ויראלי, טפילי, פטרייתי.ג’קקי: “או זעמו של אלוהים?” – ג’נר וג’אקי דנים במקורותיו האפשריים של הפתוגן הזומבי המסתורי. [src]

     הפתוגן, ביקום הטלוויזיה, מכונה נגיף האש בשדה קוצים. כולם ב המתים המהלכים יקום איכשהו נדבק בפתוגן הזומבי, שסביר להניח שהוא מוטס, מחזיר את המנוח לאחרונה ל”חיים “.”לא ידוע מאיפה מקור המחלה וגם לא ידוע אם זו מחלה טבעית או מעשה ידי אדם. המדען ד”ר. אדווין ג’נר אפילו לא פסק את האפשרות שהמחלה היא ממוצא על טבעי. ביקום הטלוויזיה הוא נוצר על ידי צוות מדענים בלה ביומדיצין DDMI בצרפת.

     הטקסונומיה המדויקת של הפתוגן אינה ידועה גם היא. באופן מוזר, הפתוגן עצמו אינו הורג את מארחיו. במקום זאת זה נשאר רדום, ככל הנראה בתוך תאים עצביים במוח, ומשאיר את מארחו בריא ובריא פיזית. רק כאשר המארח נפטר, האם הפתוגן הופך לפעיל, מדביק ומחיה מבנים עצביים בגזע המוח ובאזורים מסוימים של המוח הקטן, הופך אדם לזומבי. זומבי הוא אפוא מצב שמארח שנפטר לאחרונה נכנס כאשר הפתוגן נמצא בשלב הפעיל שלו.

     הפצה [ ]

     נראה כי הפתוגן הזומבי הוא בעל שני מצבי זיהום נפרדים, אך מקבילים: מגע נטוי ונוזלי/עקיצות/שריטות.

     • סמוי: ב המתים המהלכים יקום, רוב, אם לא כל אחד, בן אנוש על פני כדור הארץ הוא נדבק על ידי זן רדום של הפתוגן הזומבי. נכון לעכשיו לא ידוע כיצד מתכווץ את השלב הרדום של הפתוגן, אם כי שיעור הזיהום הכולל לכאורה שלו ברחבי העולם מרמז שהוא נגרם באוויר, נישא במים או שניהם. לאחר שנדבק, הנגיף מתפשט בכל הגוף דרך הדם, ככל הנראה מתרכז במערכת העצבים המרכזית. עם זאת, כל עוד המארח נשאר חי, הפתוגן נשאר סמוי או רדום בתוכם והוא אסימפטומטי למארח.
     • מגע נוזלי/עקיצות/שריטות: אם כי מגע פיזי עם הרוק או הדם של זומבי לא יגרום לזיהום קטלני אינדיבידואלי, כל מגע נוזלי עם פצעים פתוחים יוביל לזיהום בלתי הפיך של האדם. עם זאת, עקיצות זומבים אינן קטלניות בגלל הפתוגן הזומבי הרדום. במקום זאת, הסבר אפשרי אחד הוא שבאמצעות עקיצות, הפתוגן הפעיל הנישא בתוך זומבים גורם לסערת ציטוקין קטלנית ובלתי הפיכה, והחמיר עוד יותר על ידי חיידקים השוכנים בפה של זומבי. שריטות עלולות לגרום לזיהומים דומים מסיבות דומות, עם זאת, אף אחד בקומיקס או מופע טלוויזיה לא קיבל את החום מעולם כתוצאה משריטה. בעוד שריטות זומבים וטיפוסים גורמים לעיתים רחוקות לזיהומים קטלניים, הגזים העמוקים בדרך כלל הותירו על ידי עקיצות זומבים הם כמעט תמיד קטלניים; ניתן להימנע ממוות אם הנגיסה נמצאת בתוספת, שיש לקטוע מייד. עם זאת, זה לא תמיד עובד, ונושך על פלג גוף עליון, או על ורידים או עורקים הם קטלניים אוניברסלית. גם אם קטיעה מוכיחה כמוצלחת בהסרת הזיהום, אובדן הדם והזיהום שלאחר מכן גם הם מסוכנים ביותר בגלל הביצוע הלא מקצועי של ההליך בדרך כלל.

     סדרת קומיקס []

     בסדרת הקומיקס, קבלת נוזל גוף זומבי (דם, מרה, רוק וכו ‘.) או כל חלק בגוף ישירות לזרם הדם גורם לזיהום, חום ומוות, כפי שמעידים הטקטיקה המוצלחת של נגן לכיסוי כלי נשק בבשר זומבים ואומץ להרג של פטיעות אחת.

     יקום טלוויזיה []

     לא ברור בסדרת הטלוויזיה אם כלל הזיהום שלמעלה מהסדרה הקומיקס או לא. סשה חתכה בטעות את זרועו של אברהם בסכין הספוג בדם הזומבי שלה, ובכל זאת הוא שרד, מה שמצביע על כך שהחוקים בסדרת הטלוויזיה שונים זה מזה במידה מסוימת. זה הוזכר מוקדם יותר בפרק העונה 2 “18 מיילים בחוץ”, שם שיין חותך את ידו שלו בסכין ששימשה בעבר להרוג הליכון, ובהמשך מנגב את ידו החתוכה על מקום שהליכון ליקק.

     . יתכן שפגיעות ישירות יותר לניצולים חיים כמו פצעי חדירה עמוקים וכמויות גדולות יותר של רקמת ווקר הנכנסת לזרם הדם מסוגלים לגרום לניצולים חיים למות ולהסתובב. בשלב מסוים, דריל דיקסון קובע כי שיטת זיהום זו אינה זהה לננשכת, שיש אנשים שחלקם לא. עם זאת, זה מנוגד על ידי טרה צ’מבלר שמציין כי כולם מלבד אותה שנפגעו מכלי נשק נגועים חלו והפכו. במקרה של טרה, ההערכה היא שדווייט ירה בה בכוונה בחץ נקי כדי להציל את חייה. ככל הנראה, הפציעות לשיין ואברהם שהוזכרו לעיל לא היו קטלניות מכיוון שפצעיהם לא היו מספיק עמוקים כדי להידבק.

     כפי שניתן לראות ב”ה- U המפחיד הגדול “, השימוש בטריק של ווקר מעיים יש חסרונות משלו ככל האפשר לאדם לחלות מהחיידקים והדבקות שנשאו בדם המתים ובעיים המתים. גבריאל סטוקס חלה באופן זה, אם כי נגן, שהשתמש בדם מאותו ווקר ושם אותו לא מוגן על עורו, לא עשה. עם זאת, זו פשוט העברת מחלות שכבר נוכחות ולא זיהום שהופך אנשים לזומבים.

     כפי שניתן לראות בעונה 10, נראה כי הפצת דם ההליכון דרך מקור מים אינה מזהמה אותו עם הפתוגן. כאשר מרי עשתה זאת לאספקת המים של אלכסנדריה, התושבים קיבלו רק כולרה. בנוסף, מסנני המים של הקהילה היו מפסיקים שזה היה דנטה לא כיבה אותם.

     תסמינים של זיהומים []

     נראה כי הפתוגן הזומבי הוא בעל שני שלבים: במה רדומה ובמה פעילה.

     במה רדומה []

     מיכון: “הם לא ננשכו.המושל: “לא משנה. עם זאת אנו מתים, כולנו פונים.” – המושל חושף את השלב הרדום של הזיהום למיכון ואנדראה. [src]

     כאמור, בשלב הרדום, הפתוגן הוא אסימפטומטי. המארח יישאר אפוא בריא למרות שהוא ‘נגוע’ מבחינה טכנית וימשיך להישאר כל כך הרבה זמן הם חיים. לאחר שהמארח נפטר, הפתוגן הרדום נכנס לשלב הפעיל ויתחיל בתהליך הדמיה מחדש של הגוף דרך הזיהום והפעלה מחדש של מבנים עצביים במוח. לא משנה איך אדם נפטר, אלא אם כן מוחו נפגע או נהרס קשה, הוא ימלא מחדש את זומבי בעקבות המוות. [9] [10]

     שלב פעיל []

     זה פולש למוח כמו דלקת קרום המוח. בלוטת יותרת הכליה דימום, המוח נכנס לכיבוי ואז האיברים העיקריים. ואז מוות. כל מה שאי פעם היית או אי פעם יהיה … נעלם.

     -ד”ר. אדווין ג’נר מתאר את השלב הפעיל של הזיהום. [src]

     הפתוגן נכנס לשלב הפעיל כאשר אדם נפטר ואחראי לריאנימום של המארח כזומבי. כאשר אדם ננשך על ידי זומבי, הפתוגן הפעיל מועבר לתוכם כמו גם שפע של חיידקים וסוכנים זיהומיים אחרים השוכנים בפה של זומבי. במקרה שקטיעה נכשלת או אינה אפשרית, ההערכה היא שהפתוגן הפעיל גורם אז לסערת ציטוקין קטלנית ובלתי הפיכה, וגורם לחום גבוה, כאבים, עייפות קיצונית ובחילה. עם התקדמות הזיהום, הפתוגן הפעיל פולש ומתפשט במוח כמו דלקת קרום המוח, מדביק סינפסות ומבנים עצביים אחרים המרוכזים בגזע המוח ובחלקים של המוח הקטן. בשיאו של הזיהום, בלוטת יותרת הכליה דימום ומוח נכבה לחלוטין. כל פעילות המוח תיפסק, ואחריהם האיברים העיקריים והגוף היו מתים קלינית: אין פעילות מוחית מדידה, ללא רפלקסים וללא נשימה או דופק. הזמן שבין הופעת הסימפטומים והמוות, ואחריו מחדש הוא תלוי מאוד בחומרת, במיקום ובכמות פצעי הנשיכה של אנשים שלא ניתן להצילם.

     ראיתי את זה. ראיתי מה זה עושה. העקיצות לא הופכות אותך, אך הזיהום אינו ניתן לטיפול. זיהום הורג אותך כמו כל דבר אחר.

     – ליזה אורטיז מתארת ​​את הזיהום בטרוויס מנאווה. [src]

     בסרט “האיש הטוב” של פחד מהמתים המהלכים, אליזבת אורטיז, לאחר שבילתה עם רופאה צבאית בתני אקסנר, מרמזת שכל הזיהום עצמו מהנשיכות עושה הוא להרוג את האדם. ההפעלה נובעת מהאדם שמת כמו שהיה מתו ממשהו כמו ירי או פצע דקירה.

     אלה שננשכו חווים את התסמינים הבאים ככל שהזיהום מתקדם, ומסתיים במוות:

     • סְחַרחוֹרֶת
     • חולשה ועייפות
     • חום
     • הזיות/הזיות
     • צְמַרמוֹרֶת
     • בחילות והקאות
     • עור חיוור
     • תלמידים מדוללים
     • כְּאֵב
     • פריקה נוזלית
     • תוקפנות או כעס ספונטני
     • הִתעַלְפוּת
     • נשירת שיער וחתיכות קרקפת חסרות
     • התייבשות
     • להשתעל דם
     • סקלרה צהובה בהירה
     • דימום פנימי
     • כישלון איברים

     Reanimation []

     הכלל הוא מה שתגיד זה שגורם לזומבים, זה משהו שלכולם כבר יש. אם אתה רושם את הבוהן שלך, קבל זיהום וממות, אתה הופך לזומבי, אֶלָא אִם המוח שלך נפגע. אם מישהו יורה בך בראש ואתה מת, אתה מת. עקיצת זומבי הורגת אותך בגלל זיהום, או אובדן דם, לא בגלל נגיף הזומבי “.”

     גופה מתה לא תהפוך להליכון עד שטמפרטורת גופו הייתה מורידה מספיק כדי שהליכון אחר לא יתפתה לנשוך אותו. זה מגיע למדינת גווייה מתה מאוד לפני שמתרחשת מחדש מחדש.

     גוויית המתים של כל מי שמת מכל סיבה שהיא תביא מחדש כזומבי, אלא אם כן מוחו של האדם נפגע או נהרס קשה, או שהאדם היה מת לפני ההתפרצות. כפי שניתן לראות ב- MRI של קנדיס ג’נר, כאשר אדם נפטר, הפתוגן הפעיל הם נושאים נכנס לשלב הפעיל, ומפעיל מחדש אזורים קריטיים במוח שהוא נדבק, במיוחד גזע המוח וחלקים מסוימים של המוח והמוח הקטן התומכים נחוצים. מערכות חיוניות כגון תנועה, וכתוצאה מכך הומנה מחדש לאחר פרק זמן משתנה. מכיוון שהפתוגן הפעיל רק מפעיל מחדש את גזע המוח ולא חלקים מהמוח כמו האונה הקדמית והניאוקורטקס האחראים לתפקודי המוח בסדר גודל גבוה יותר, האדם המוחזר שומר רק על דמיון פיזי לעצמו הקודם.

     בסדרת הטלוויזיה נאמר על ידי ד”ר ד”ר. ג’נר כי (על פי כל הראיות והמחקר שנאספו באותה תקופה) גופה יכולה מחדש בין שלוש דקות לשמונה שעות לאחר המוות, אם כי ישנם מקרים שבה שניות.

     גלן מאזארה הרחיב על שיין שהפך לזומבי ב”המלאכים טובים יותר “הרבה יותר מהר מאיימי, ולא לקבל קצת: “עבדנו קשה כדי לוודא שהגילוי נחת. ידענו מה אנחנו עושים שם. ידענו שזה ינחת אגרוף. מעולם לא היה לנו דמות ראשית להפוך לזומבי במידה זו. אלה [הבזקים מהירים של זומבי מהומה] מייצגים את הסערה במוחו של שיין במידה מסוימת … איימי הייתה דמות חלשה יותר. שיין נמצא בזעם רצחני … הוא הולך שוב במהירות רבה יותר. יש פשוט יותר חיים בזומבי ההוא, תאמינו או לא. יש לנו כללים פנימיים לכך.

     פיזיולוגיה []

     סדרת קומיקס []

     בספר הקומיקס, הקבוצה נתקלת בדרך כלל בשני סוגי זומבים: נודדים, רעש משך “רוטרים”, וורבים רדומים “.”בכרך הראשון נראה אורקר אוכל צבי. זה מתעלם מריק ושיין. בכרך 4, לורקר נושך את אלן כשהוא עובר אותו ברשלנות.

     בכרך 10, יוג’ין חוקר אורקר חלש מכדי לזוז, מה שמרמז שאחרי זמן וחוסר מזון, רוטרים הופכים לירבים שהופכים פחות ערניים ופעילים ככל שעובר הזמן.

     בטור מכתב שנערך לאחרונה, קירקמן מבטיח יותר רמזים לפיזיולוגיה של זומבים, ובטור האחרון הוא אישר זאת “. כל מה שגורם להם להסתובב זה גם למנוע מהם להירקב לעצמות תוך כמה שבועות.” [11]

     “חיים” זומבי משתנים, אם כי ידוע שאדם ככל הנראה יחיה זומבי במהלך שנים/עשורים רבים. [12]

     גוף הגוויות, סביר מאוד דרך הפתוגן הזומבי, מצליח להימנע מפירוק מיידי כמו גוויות אנוש רגילות, היכולת לעצור או לפחות להאט, לפרק במשך שנים, אם לא עשרות שנים בכל פעם. [13]

     יקום טלוויזיה []

     בתוכנית הוכח כי זומבים אינם דורשים מזונות על ידי אכילה, אך יש להם רצון עז לעשות זאת. זאת למרות העובדה שאין להם פעילות עיכול או מחזור הדם, מה שגורם להם לא להיות מסוגלים לעכל את כל הבשר שהם צורכים. זומבים אינם צריכים לנשום, עדות פיט דולגן שעדיין מנסה להגיע לבני אדם כשהם מתחת למים.

     זומבים עשויים לעיתים רחוקות מאוד “להתחמק” מתקפות תגרה על ידי נשען מהדרך מעט, וחלקם נצפו אוחזים בזרועותיהם כדי גם להתקפות חסימות.

     מילטון מאמט הצהיר פעם שזומבים אכן רעועים, אך “איטיים יותר” מבני אדם.

     בדומה לקומיקס, הפירוק מאט באופן דרמטי בהשוואה לגופה רגילה. דואן ג’ונס עדיין היה פעיל כהוקר כמעט עשור לאחר מותו.

     שני היקומים []

     לזומבים יש את היכולת לאתר ניחוחות ויכולים להבדיל בין החיים למתים; הם מעדיפים להאכיל מבשר חי. כיסוי העצמי של האדם בניחוח הריקבון יכול לשמש כהווסת. הם יכולים גם להשתמש במראה כדי להבחין בין החיים מהמתים, אם כי נראה שיש להם ראייה לקויה כאשר אירוסים שלהם דוהים וריקבון לאורך זמן. הם מפצים על זה עם חושי שמיעה וריח מוגברים. נראה כי לחושך השפעה מועטה על חושי הזומבים בטווח הקרוב, ובאזורים נטולי אור הם עדיין יכולים למצוא את דרכם כמו שהם היו עושים היום.

     חוזק זומבי אינדיבידואלי תלוי באיפור הפיזי של האדם ובכמה זמן הוא הוחזר מחדש. בעת תקיפה, זומבים הופכים לעתים קרובות לתוסס יותר, ומציגים מאמץ בגוף מלא ויכולים לייצר מספיק כוח בכדי להציף במהירות אנוש בוגר. הוכח כי זומבים מסוגלים לקרוע בקלות נפגעי אנוש ובעלי חיים פתוחים, והם יכולים אפילו לקרוע גפיים אנושיות עם מספיק כוח. עם זאת, כאשר זומבים מתפרקים, שריריהם, וכתוצאה מכך, כל גופם, הופכים לאט, אך בטוח, חלשים יותר.

     זומבים לא מרגישים כאב. אף על פי שהוא לא איטי ולכאורה לא מובן כשלא פעילים, הם יכולים להגיב במהירות לגירוי מספיק, ויכולים להעלות במהירות על קורבן שהם הפתיעו בהפתעה. אף על פי שגופם אינו עמיד פחות או יותר מגוף אנושי שאינו מוגדר, הם יכולים לספוג כל מיני נזק גופני, גם כאשר הם מתפרקים קשות. כל דבר שאינו מתקפת ראש, ניתוק חוט השדרה או הפירוק משאיר אותם לכאורה לא מרוצים. כל עוד מוחם נשאר על כנו, כל מה שקשור למוח יכול להמשיך לתפקד כרגיל, גם אם רק הגולגולת נשארת וננותרת מהגוף.

     מלבד מוח שלם ברובו, נראה כי זומבים אינם דורשים מערכות חיוניות או תפקודי איברים כדי לשרוד, אם כי תפקידיה האמבולטוריים אכן פוחתים ככל שרמת הפירוק שלהם עולה. נזק פיזי מספיק יכול להאט אותם, או להפוך אותם לחוסר יכולת.

     בהשוואה לבני אדם, לזומבים יש ניידות מוגבלת למדי. לא מעוררים, זומבים עומדים בשקט, או מתנדנדים לאט לאט. כאשר במצב זה הם מכונים לעיתים “אורבים”, מכיוון שהם יכולים להפעיל במהירות, לתקוף ולהרוג. ניתן למצוא זומבים גם שוכבים על האדמה או בערימות של גופות אחרות, ויכולות להיראות מתות עד שגוררות. אם הם רודפים קורבן אפשרי, זומבים יכולים לנוע מעט יותר מהר, שווה בערך לקצב ריצה קל מאוד. הם יכולים גם לנגח מרחקים קצרים מאוד כדי לתפוס טרף קרוב. קשה להתנער מהם אם הם מצליחים לתפוס את קורבנותיהם, ולעתים קרובות מאפשרים לקרוע את זרועם לפני שהם יתחילו להרפות.

     התנהגות [ ]

     נמשך לצליל ותנועה. כפייה לאכול לעולם לא שוככת. רגישים להתנהגות קבוצתית שמקלה על התנועה לקלה לחיזוי ושליטה. הם יצורים פשוטים. קל להבין.

     Eugenene, ביחס להתנהגות זומבים. [src]

     גוף המונח מחדש מגיב לגירויים כמו אור, ניחוח ורעשים רועשים. באופן מוזר, גם אם הראש מופרד מהגוף, כל עוד המוח שלם, הראש עדיין ינסה לאכול כל דבר בהישג יד. נראה כי גופתו של זומבי מתה באמת, מה שאומר שהוא אינו מרגיש כאב, אין לו רפלקסים, ופצעים בו לא יבריאו; קצב הפירוק שלה מאט באופן דרסטי אך אכן נמשך.

     ישנן עדויות אנקדוטיות לכך שחלקם שומרים על אלמנטים מבשלים של זיכרון ואישיות וזה מוצג התנהגות חוזרת ונשנית כמו להיצמד לרכוש, לנסות לפתוח דלתות ואפילו להשתמש בסלעים גדולים כדי לפרוץ דרך חלונות ודלתות. [14] זומבים, עם זאת, אינם מובנים להפליא ובאופן כללי אינם מסוגלים להשתמש בכלים או להבין את הצורך בהם. זה נרמז על כך שגוויות שהוחזרו לאחרונה שומרות על תחושת אינטלקט בסיסית ואולי זיכרון, ויכולות לבצע משימות בסיסיות מאוד כמו פתיחת דלתות. אין להם שום תחושה של שימור עצמי מלבד אכילה, והם לא יגיבו כלל למותם של זומבים אחרים או לסכנות קטלניות שעלולות להיות עצמן לעצמם.

     זומבים נושכים באופן אינסטינקטיבי בכל טרף שהם באים איתם במגע, אך נצפו גם הם טופחים, קורעים ואפילו אגרוף לבני אדם ובעלי חיים כדי להפיל אותם. הם איטיים ומתקשים להתגבר על מכשולים, אך לעיתים הוכחו כמבצעים משימות כמו ריצה וטיפוס על גדרות.

     סילוק []

     הדברים האלה רק יורדים עם יריית ראש.
     Daryl Dixon מתאר כיצד להרוג זומבים. [src]

     מכיוון שזומבי נגזר מצורה אנושית, הוא מוגבל פיזית על ידי רבים מאותם אילוצים שיש לאדם. אבל מכיוון שזומבי הוא, בהגדרה, מת, הוא לאט לאט רוטט ומתקרר כמו אורגניזמים מתים אחרים. עם הזמן, בשר ושרירים מתדרדרים, וזה הופך להיות פחות ופחות אימתני.

     הם נהרגים רק על ידי השמדת המוח, נושא נפוץ בווריאציות זומבים רבות. ראש כרות יישאר אנימציה ואגרסיבי עד שהמוח ייהרס או בסופו של דבר יתפרק מהפירוק. לאש יש השפעה מועטה על זומבים, מלבד שאולי מכעיס אותם עוד יותר, ובדרך כלל דברים קטלניים כמו חומצה או חשמל גם עושים מעט כדי להכשיל אותם. הם יכולים להיות משותקים אם מיתרי עמוד השדרה שלהם נותקים, אם כי אם עדיין יש להם שימוש פונקציונלי מספיק בזרועותיהם רק הופך אותם להרבה פחות אמבולטוריים, טופחים וגרור את עצמם על פני האדמה. קרינה אינה מספיקה כדי למנוע ממישהו להסתובב ואם אדם מת ממחלת קרינה, ההליכון שלו נשאר רדיואקטיבי.

     אינטליגנציה [ ]

     רק פגז שמונע על ידי אינסטינקט חסר מחשבה.
     -ד”ר. אדווין ג’נר מתאר את האינטליגנציה של זומבים. [src]

     אף על פי שזומבים שומרים על דמיון פיזי לחיים, קווי דמיון קוגניטיביים כמעט אינם קיימים מעבר לפונקציות ברמה נמוכה, אם כי ישנן דוגמאות להתנהגות המציעות שזומבים עשויים לשמור על שברי זיכרון קטנים מחייהם בעבר. לזומבים יש מספיק אינטליגנציה כדי ללכת זקוף, להשתמש בגופם כדי לשבור חפצים, ולטפס סביב מכשולים קטנים או יותר מדי כמו גדרות קישור שרשרת. זומבים יכולים לעלות ולרדת מדרגות, אם כי באופן מגושם מאוד ולאט. בדרך כלל הם לא יכולים להפעיל דלתות או שערים ורק מנסים לעשות זאת כאשר הם “טריים” יחסית; הם נוטים להתבונן במכשולים ולא לחצות אותם.

     לרוב, זומבים בטלים מכל ביטוי ומחשבה רגשית. כאשר הם מעוררים, בין אם על ידי רעש, ראיית טרף, או פשוט להיתקל בבעיה שהם לא יכולים לפתור, כמו שלא להיות מסוגלים לפתוח דלת נעולה, הם יורדים במהירות למצב של תוקפנות רצחנית. אם הם מגלים טרף כאשר הם מגורים, הם יכולים לרדוף אחריהם ללא הפסקה, מראים רעב עורב.

     עם זאת, הם לא ציידים ואינם מעניקים להתריע בפני קורבנותיהם או מנסים לצוד אותם באינטליגנציה, ונראה שהם תמיד שואגים, לומנים ולנהום בכל פעם שהם מגורים. נראה כי זומבים נמשכים רק לרעש (כמו זה של ירי), ככל הנראה מכיוון שהם מייחסים את מקור הרעש שנגרם על ידי קורבנות פוטנציאליים, וריח כל דם שאינו שייך לזומבי. עם זאת, הוכח כי מדי פעם הם מסוגלים לתפוס את קורבנותיהם בהפתעה, ובמיוחד ההליכון שפצע אנושות את דייל הורבת, שהתקרב אליו בשקט ולפני שהפך אותו רק גירוי כשדייל פנה לראות אותו.

     זומבים נוטים גם ליצור קבוצות ולהיצמד זה לזה, ומחקים את פעולותיהם של זומבים אחרים, ומעניקים להם מנטליות אספסוף. זה יכול להוביל לזומבים שיוצרים “עדרים”, המוני זומבים גדולים הם מסוכנים ואגרסיביים בהרבה מקבוצות קטנות יותר. ב”עיים “, זומבים שומרים על תכונה חיות נוספת ב”עדרים” שלהם, ונראים כ”מרחרחים “או בוחנים זומבים חדשים לפני שהשאירו אותם, כפי שהם עושים לריק וגלן, מה שעשוי להעיד על כך שזומבים נראים כזומבים מסוגלים להכיר את הסוג שלהם ולהיות זהירים באלה שהם לא מכירים.

     זומבים חדשים יותר עשויים לעיתים רחוקות להשתמש בכלים פרימיטיביים, כמו שימוש בלבנה כבדה כדי לרסק חלון, אך לאף אחת מהן אין יכולות ברמה גבוהה להשתמש בפריטים בסביבתם. יותר מעשור לאחר תחילת ההתפרצות, זומבי מהסוג הזה נתקל על ידי אהרון, ג’רי, אליהו ולידיה ואהרון מגיעים למסקנה שהם למעשה סוג זומבי משתנה שרק לעתים רחוקות נתקלים עד כדי כך שהם בעיקרם הם בעיקר ירד רק לסיפורים.

     הם חסרים כל יכולות דיבור שנותרו, ויכולים רק לגנוח, ללטף או לרצוף, כמו גם לשאוג ולצרוח כאשר הם מתריעים. זומבים לא מוצגים שהם מסוגלים “לתקשר” עם זומבים אחרים בשום אמצעי, אם כי לעתים קרובות הם יעתיקו את הפעולות בהן הם עדים לזומבים אחרים, כמו לבסס על דלת או לעבור בקבוצה, בסופו של דבר יצרו עדר.

     רוברט קירקמן כתב ב- Reddit:

     . בתחילת המופע ראינו שהולכים עושים דברים כמו להשתמש בסלע כדי לעזור לבסס את הדלתות או לסובב ידית דלת, האם יש סיבה שהפסקנו לראות אותם עושים את זה?

     “זומבים ישנים פחות ביחד ומסוגלים או עושים דברים כאלה. זומבים רעננים יותר, שהיו יותר בעונה הראשונה, מסוגלים לעשות יותר זומבים ישנים יותר ונרוקים יותר.

     הרגלי אכילה [ ]

     זומבים מעדיפים לאכול כל דבר מת או חי: בעלי חיים ואנשים. זומבים לא מעכלים אוכל. כאשר גופם “מלא”, הבשר הבלתי מעוכל ייאלץ דרך פי הטבעת. [15] כאשר זומבים מתים, גופם ימשיך להירקב גם אם הם מאכילים היטב.

     זומבים לעולם אינם מוצגים בשום מדיה שמציגים נטיות קניבליסטיות, גם לאחר שעברו תקופות ארוכות ללא אוכל, ורק מראים עניין בבעלי חיים ובני אדם חיים.

     אם הזומבי מאבד את היכולת להאכיל, נראה שהם מאבדים את הרצון לעשות זאת – התנהגות שנצפתה בהליכי חיות המחמד של מישון. עם אובדן הרצון שלהם לאכילה מגיע גם עם אובדן של תוקפנות ופעילות; אלא אם כן נוכחים סביב זומבים אחרים, מי שאיבד את הרצון לאכול יישאר שקט ורדום, ילך ללא מחשבה בכל כיוון נתון ולא ישלם לב לבני אדם.

     נוכחותם של זומבים רבים הנצרכים באופן חלקי או חסרים גפיים מעידה גם על כך שזומבים, אם כי הם נראים רעבים ללא הרף, לא תמיד טורפים טרף באופן מלא, כלומר, לפחות לפרק זמן קצר, יכולה להרגיש “מלאה” ולא רוצה לעשות זאת לאכול.

     בסדרת הטלוויזיה, ההליכון שצרך את גופתו של לורי גרימס היה רדום, מיושן ומלא, ולא תקף את ריק כשהגיע למקום. ובכל זאת, הם יכולים להיות מונעים לתקוף ולצרוך טרף חי בגלל האגרסיביות העצומה, נראה כי ההדבקה מחדש של המפגש העניקה להם.

     הסוואה []

     ניצולים התגלה כי ישנן דרכים להתמזג עם זומבים מבלי שתבחין בהם. . שיטת ההסוואה הראשונה שהתגלתה הייתה שימוש בטכניקת האומץ. על ידי מריחת חלקים מהגוף בדם זומבי, אדם מסוגל להיתקל בזומבים שלא זוהו. לרוע המזל יש שתי בעיות בטכניקה זו. הבעיה הראשונה היא שהדם יכול להתייבש בקלות או לשטוף אותו, ולהשאיר אותך שוב לשים לב אליהם על ידי זומבים עוברים. הבעיה השנייה היא שזומבים יתקפו ללא קשר לריח אם המשתמש מפנה את תשומת הלב לעצמם כמו לגרום לרעשים חזקים במיוחד או יתחיל לדמם את הדם שלו. טכניקה זו התגלה לראשונה על ידי ריק וגלן כשהם עוברים באטלנטה. ניקולס קלארק הצליח להשתמש בטכניקה זו מספר פעמים ללא אירוע לאחר שגילה אותה במקרה. ראוי לציין שבפעם הראשונה הוא עשה זאת, ההליכים המשיכו להתעלם ממנו גם לאחר שניק הרג כמה. בשל הסכנה של חולה מהתבוננות תקינה בתוך הדם, הניצולים נוטים להפיץ את הדם ואת האומץ על סדין או על פיסת לבוש שהם לובשים ולא מגע ישיר בעור. במהלך הקרב האחרון של מלחמת הלוחש ב”אבדון מסוים “, הקואליציה השתמשה בטריק זה כדי להעביר עדר מסיבי ובהמשך כדי להסתנן לו ולהתנקש בשקט באויביהם בתוכם.

     הטכניקה השנייה הידועה היא “חיות מחמד ווקר”. בכך שהם נמצאים בסמיכות עם זומבי מבלי להינשך, הזומבים האחרים יניחו באופן אינסטינקטיבי שהאדם הוא גם זומבי. בסדרת הטלוויזיה, המושל ציין פעם שעל ידי “ללכת [ללכת] עם הביטרס, הם חושבים שאתה ביטר”. למרות שהקרבה של המשתמש לזומבי בדרך כלל מחלקת את הזומבים האחרים, הם עדיין יכולים למשוך תשומת לב מכיוון שהניחוח שלהם עדיין חשוף. טכניקה זו התגלה לראשונה על ידי מישון שהחזיק את החבר הזומבי שלה וחברו בשרשראות לאחר שנתק את זרועותיהם ולסתותיהם.

     הטכניקה השלישית הידועה היא עור זומבי. בדומה לטכניקת האומץ, המשתמש מסווה את ריחו על ידי עריכת העור בזומבים, ריפוי עור אנושי (שמבטל את סכנת ההדבקה), ולובש אותם כבגדים. פרצופים וקרקפת משמשים בדרך כלל ליצירת מסיכה, אותה ניתן לתקן על ידי תפירה בחתיכות חדשות יותר מזומבים אחרים כרצונך או על ידי הכרח. זה אולי הטוב מבין השלושה בכל מה שקשור להסוואה מכיוון שלא ניתן לשטוף אותו ואינו משאיר ניצול חשוף. עם זאת, הם עדיין יכולים להיות מותקפים על ידי זומבים אם הם מפנים את תשומת הלב לעצמם. בנוסף, ניצולים לא מוכרים עשויים לירות בבני אדם מוסווים, מתוך מחשבה שהם זומבים. טכניקה זו משמשת בעיקר על ידי קבוצה הנקראת הלוחשים.

     כמו כן, יש לציין כי ההולכים נוטים לא להבחין או למקד לאלה במצבי זיהום מתקדמים, כפי שמעידים מינרווה ליפול חזרה לעדר ב”קח אותנו בחזרה “ללא אף אחת מהטכניקות שהוזכרו לעיל. עם זאת, הוכח כי יש לה כמות גדולה של דם ווקר וגור על גופה, ככל הנראה מהקטל בו היא נתפסה קודם לכן, מה שעשוי לעזור בה הסוואה, אם כי בסופו של דבר ההליכים שמו לב אליה ותקפו אותה אחרי היא נורתה על ידי קלמנטינה.

     לאחרונה נחשף שכאשר ניצול סובל מפצע ספיגה או גנוצי, ריח הפצע יסווה את ניחוחם מהולכים. זה גורם להליכים להתעלם מהם, עד שהם גורמים לרעש רב מדי או להיות מורגשים להולכים. עם זאת, שיטה זו אינה בטוחה בגלל העובדה שהניצול מסתכן בהרעלת דם ונמק נוסף של בשרם בגלל אופי הפצע הספיגה/גוודר.

     גרסאות []

     אמנם לא נדון ביקום עד למעלה מעשר שנים לאחר ההתפרצות, אך היא אושרה על ידי הראווה אנג’לה קנג והמפיקה סקוט גימפל כי זומבי הווריאנט היו קיימים מאז תחילת הסדרה.

     על הזומבים הווריאנטיים, אנג’לה קנג אמרה: “בדרך כלשהי, זה נזרק לכמה מההולכים שראינו שוב בעונה הראשונה מאוד של ‘המתים המהלכים’. אבל לא כולם מעולם לא נתקלו בהליכונים האלה, זה כמעט כאילו זה היה וריאנט שפשוט היה אזורי. ובכל עת שיש שינוי בחוקים, זה אומר שאנשים פשוט צריכים להיות כל כך הרבה במשחק שלהם מכיוון שהם מבינים שהשיטות בהן נהגו לשרוד לא ממש עובדות באותה צורה. הניצולים שלנו צריכים להיות מאוד מאוד חכמים ולנסות להסתגל לזה, וזה אחד הסכסוכים הרבים שהם יתמודדו איתם בגוש הסופי של הפרקים.”

     לגבי האינטליגנציה של הזומבים הגרסאיים, סקוט גימפל הבהיר: “‘עולם מעבר’ מבחינת ‘, אני רק אומר, לא הייתי חותם יחד על המילה’ חכמה ‘עבור ההולכים. יש שם משהו.”

     לדוגמאות לגרסאות ראו:

     מאמר עיקרי: גרסאות

     דמויות שהפכו []

     להלן רשימת תווים מ שכולם מתו והועברו מחדש כזומבי. קטע הסדרה Telltale מציג את כל הדמויות שיכולות להפוך את מתים, ללא קשר לבחירת הנגן.