ברוס קמפבל | Wiki Dead Evil | Fandom, Bruce Campbell ראיון: אייקון האימה מדבר רוע מתים

0

ברוס קמפבל על עתיד האש והזכיינית המתה הרעה

ברוס קמפבל: . עם לי, מעולם לא דנו בזה. . כן, אבל זה בערך עכשיו.

ברוס קמפבל

ברוס לורן קמפבל (נולד ב- 22 ביוני 1958) הוא שחקן אמריקאי, מפיק, סופר ובמאי שמציג את אש וויליאמס ב תוכנית זיכיון וטלוויזיה, השמיעו את הדמות במשחקי וידאו מרובים והפיקה את הסרטים. בטלוויזיה, קמפבל ידוע גם בתפקידיו הראשונים בשניהם הרפתקאות מחוז בריסקו, ג’וניור. וכן , תפקידו בכיכובו של Autolycus (מלך הגנבים) ב הרקולס: המסעות האגדיים וכן זינה: נסיכת הלוחם, ובמיוחד לתפקידו כ- SAM AX בסדרת רשת ארה”ב לשרוף הודעה. הוא אחיו הצעיר של דון קמפבל.

תוכן

 • מעורבות 1 עם סִדרָה
  • .שחקן אחד
  • .

  מעורבות עם המתים הרעים סדרה []

  שחקן []

  • בתוך היער (1978): ברוס
  • המתים הרעים (1981): אש וויליאמס
  • מתים רעים II
  • צבא החושך (1992): אש וויליאמס/אפר רשע/מיני-אאם
  • מתים רעים: ברד למלך (2000): אש וויליאמס/ אש רעה (קול)
  • התחדשות מתה ברעה (2005): אש וויליאמס (קול)
  • הגנת צבא החושך צבא החושך)
  • מתים מרושעים: המשחק (2011): אש וויליאמס (קול) (אודיו בארכיון מ המתים הרעים)
  • רשע מת (2013): אש וויליאמס
  • אפר מול מתים מרושע (2015–2018): אש וויליאמס/אש רעה II/Evil Ash III
  • (2019): אש וויליאמס (קול)
  • (2022):
   • אש וויליאמס (המתים הרעים) (קול)
   • אש וויליאמס (מתים רעים II) (קול)
   • אש וויליאמס (צבא החושך
   • אש וויליאמס () (קול)
   • אפר מרושע (קול)
   • מיני אפר (קול)

   מפיק []

   • המתים הרעים (1981)
   • מתים רעים II (1987)
   • צבא החושך (1992)
   • רשע מת
   • מתים רעים עולים (2023)

   קישורים חיצוניים [ ]

   • ברוס קמפבל במאגר הסרטים באינטרנט
   • ברוס קמפבל בוויקיפדיה
   • האתר הרשמי של ברוס קמפבל
   • ברוס קמפבל על הרקולס/זינה וויקי

   רשע מת

   אגדת הסרט B מדברת גם מדוע אתה יכול לשמוע אבל לא לראות אותו מתים רעים עולים, דרישות אימה, ובדיקת מחוז בריסקו, ג’וניור.

   פורסם ב -19 באפריל 2023
   .

   משמאל: ברוס קמפבל ב- Evil Dead 2 (צילום מסך: קבוצת בידור דה לורנטיס/יוטיוב); המרכז: קמפבל משתתף בבכורה של עליית Dead Dead ב- SXSW ב- 15 במרץ 2023; מימין: קמפבל באש VS. מתים מרושעים (צילום: סטארז)

   Bludgesings את דרכה לתיאטראות ביום שישי הקרוב, Gorehounds ישמחו ללמוד שכל הדברים שהפכו את הזיכיון ל”החוויה האולטימטיבית המפורסמת בעצמה “ב”אימה מפרכת” עדיין במקום נמצאים במקום. . רק אל תצפו לראות את הבחור החכם-קרקין שקרא לרובה הציד הנסור שלו “בומסטיק.”אש וויליאמס, הלוחם הנבוא מהשמיים שחזרה” למסור אותנו מחוממות הדדים “, יושב את זה בחוץ. האפר של ברוס קמפבל לפחות צץ לקמיע קטן “גרובי” לאחר הקרדיט בגרסה מחודשת של פדה אלווארז לשנת 2013, אבל אל תטרח להמתין ברגע שהקרדיטים יתגלגלו הפעם.

   “דוקטור מוזר” מככב בנדיקט וונג ורחל מקאדמס על ניווט ב- MCU
   של ג’ורג ‘קלוני באטמן התחפושת עולה למכירה פומבית
   מדוע כריסטיאן בייל ישמח להיות חברים עם ברט ברנדן

   רשע מת . במהלך ראיון בלעדי עם הא.. מוֹעֲדוֹן, השחקן של סרט ה- B האגדי אישר כי ימיו משחקים את סלייר השדים הקנדריאן האהוב-לפחות כשמדובר בפעולה חיה. בנוסף לפטפט על תפקידו כמפיק ואיפה הכניסה החמישית משתלבת ב הרפתקאות מחוז בריסקו, ג’וניור. , מִשְׂחָק.

   אזהרה: ספוילרים קלים קדימה מתים רעים עולים.

   הא.. : זה הראשון רשע מת סרט בו אתה אף פעם לא מופיע על המסך. . מתים רעים עולים?

   ברוס קמפבל: כשפדה [אלווארז] עשתה את זה, זה היה רעיון אקראי, שלדעתי הוא בסדר. . . כן, אבל זה בערך עכשיו.

   AVC: אנו יודעים שפרשת מלהשחק את אש וויליאמס ומעדיפים להפיק רשע מת סרטים בימינו. אבל כשאתה צופה בגורם ובמהומה נפרשים על המסך עם צוות השחקנים החדש הזה, האם יש חלק מכם שמתגעגע אליו?

   לא בחיים שלך. זהו תרחיש מראה אחורי. הגיע הזמן לדור הבא כי אתה צריך אנשים צעירים וגמישים שיכולים להתמודד עם שעות ארוכות, נוראיות ואיפור מוגזם – וסיימתי. התיבה הזו היא אז נבדק אתה אפילו לא יכול לדמיין. אז עכשיו, כמפיק, התפקיד שלנו הוא להקיף את השחקנים, הבמאים והסופרים החדשים האלה עם הצוות הטוב ביותר שאפשר. [מפיק] רוב טפרט דאג לזה באוקלנד, ניו זילנד, וללי קרונין היה בעצמו צוות די טוב בו השתמשנו כבר 20 שנה. אז עם כל החבר’ה האלה, הקפנו את לי עם הטובים ביותר והוא מאוד קם לאירוע. חשבתי שהוא עשה עבודה טובה. אני חושב שזה סרט טוב שבעצם היה ראוי לשחרור תיאטרלי מכיוון שהוא היה אמור במקור לסטרימינג.

   AVC: במהלך הסצינה בה הם מגלמים את הוויניל הישן עם הכומר, הוא מזכיר למצוא את אחד משלושת ספרי המתים האבודים. מתים רעים עולים להיות חלק מאותו יקום? כאילו, הסרט החדש הזה כרוך בספר אחד מסוים, והאירועים של אש כבר התרחשו עם ספר אחר לגמרי?

   הכל קשור לספרים עכשיו. זה לא קשור לאפר או לדמות מסוימת. צבא החושך , ראינו לראשונה שלושה ספרים. אז אנחנו יודעים שיש שלושה בחוץ, ואף אחד מהם לא טוב. זה קשור: איפה הספר הזה מסתיים, מי משיג אותו ומה קורה? אבל היקום זהה. זה קשור לאנשים חפים מפשע ללא כישורים מיוחדים שנאלצים להילחם על חייהם, ובמקרה זה זו אחות סוררת והבת הצעירה הזו. אז זה עדיין סיר לחץ. . הדירה היא תא הנוסעים. העובדה שמדובר בגובה ישן ומפחיד במרכז העיר L.א. פשוט מגניב. אתה יודע, אני חושב שלי עשה עבודה טובה בשמירה על הישן והחדש, כמו הילד שמנגן את התקליטים היא וריאציה טובה לאופן בו אתה משחרר את השדים האלה.

   עליית מתים מרושע – טריילר ביקורת סופית

   ?

   לִפנֵי הַסְפִירָה: די עשינו כל מה שיכולנו מרחוק. רוב היה הבחור היום-יום. נכנסתי במהלך ההודעה. בשנה שעברה ביליתי חודש וחצי באירופה עם צליל שלאחר הייצור, שהוא תמיד החלק האהוב עלי. . אז מה שקרה היה, הם עמדו להזרים את זה. כבר עשינו הקרנת מבחן, וזה היה בסדר, לא הציונים הגדולים ביותר אי פעם. . כדי להקרין את הגרסה המוגמרת, והמספרים קפצו כל כך גבוהים, זה ממש גרם להם לשנות את דעתם.

   . .

   לִפנֵי הַסְפִירָה: אתה כן, כי ז’אנר האימה ממש טוב במובן הקהילתי. אתה מסתכל מסביב והולך, “בן אדם, הסרט הזה מפטיר אותי.. וכך זה סוג של בטיחות במספרים ואתה רוכב על גלי התגובות, והיה ממש כיף לראות את זה בדרום מערב. הם חיכו שהדבר המסודר הראשון יקרה – וכשזה קרה – היו להם שתי תגובות. אחד היה, “!”ואז המעקב היה,”כןההה!.

   AVC: אם כבר מדברים על הדברים הטובים, סימן מסחרי אחד של הזכיינית הזו הוא גייזרים של דם וגור, שאתם בהחלט מספקים. ולא רק נוזלי גוף אדומים, אלא שחור, ירוק, לבן, שהיה טריק ששימש במהלך . האם נמנעת מהתקשות עם ה- MPAA הפעם?

   . הייתה לנו דירה אפלה ומגביל חומר חלבי, זה מאפשר לך לראות את זה טוב יותר. . זה אפילו לא משנה באיזה צבע זה.

   AVC: האם יש שם חתוך קיצוני יותר או שהכל יקבל מעבר?

   לא, זהו זה. .

   AVC: כשראיתי את הטריילר לראשונה, חששתי שאולי יתאפקו כי היו ילדים בסרט הזה. אבל הצעירים האלה באמת נדלקים עם דלי דם. . . מכיוון שמדובר בזכיינית הידועה בגורם הקיצוני, היו שיחות על כמה רחוק היית הולך עם שחקן ילדים בתמהיל?

   לִפנֵי הַסְפִירָה: ובכן, אתה צריך ליידע אותם מה מגיע ואתה צריך ליידע אותם שהם בידיים טובות ושאנחנו נעשה כל שביכולנו כדי להפוך אותם לנוחים בין זה. . . . . אמא היא בדרך כלל המגן, כך שזה פיתול טוב כשאתה הולך, “אה, זו אמא שלי. .

   ?

   לִפנֵי הַסְפִירָה: זה לגמרי טקס מעבר. אמרתי לכל אחד מהשחקנים האלה, כנראה שלעולם לא תעבוד על צילום להמשך הקריירה שלך שהיה קשה כל כך. . – !

   . האם הרגשת צורך לענות בעדינות את הצוות החדש הזה מרחוק, כמו איך סם עשה איתך?

   לִפנֵי הַסְפִירָה: לא לא לא. הכל קשור לתמיכה, כי הם נכנסים לעולם מוזר באמת, ואתה רוצה שהם ירגישו בנוח. אני בטוח שללי היו מערכת יחסים משלו עם השחקנים האלה. . .

   . ? האם תרצה לראות בקנה מידה גדול יותר רשע מת . ?

   לִפנֵי הַסְפִירָה: הבעיה היחידה עם זה היא שהיא יכולה לצאת מכלל שליטה ואם נקפוץ לעולם ההוא מהר מדי, קשה להחזיר אותו. אני חושב שהסיפורים יתקדמו קצת יותר עכשיו. . זו גם הפעם הראשונה שסאם עובד עם אחיו איוון כדי ליצור תנ”ך כולל שייתן לסופרים ובמאים עתידיים מושג לאן הדבר הזה צריך ללכת לצד חלק מהסיפורים האלה. אז אני חושב שזה הולך להיות קצת יותר קשור ככל שהשנים עוברות. אבל כי הכל קשור לספרים. . .

   AVC: מתים רעים עולים, כמו הגרסה המחודשת של 2013, נמצא יותר בעורק המקור. האם יש לך העדפה לטון האפל והרציני של המקור, או להומור הספלאסטיק שהוצג ב מתים מרושעים 2?

   לִפנֵי הַסְפִירָה: . . . אז נתנו להם לבחור את הטון שלהם כי שניהם כתבו את הסרטים שהם ביים. . . .

   מתים רעים עולים

   . ?

   הוא אפר במות רעות עולה?

   ברוס קמפבל כאש וויליאמס בצבא החושך

   תמונות אוניברסליות

   מסכי הרעה של רוע מכה השבוע, אבל האם החמישי של הסרטים המתים הרעים יהיה הראשון שלא מופיע ברוס קמפבל? .

   . .

   . העברת הפעולה מהיער ולתוך העיר, עליית Dead Dead מספרת את הסיפור המעוות של שתי אחיות מנוכרות שהאיחוד שלהן נחתך על ידי עלייתם של שדים רואים בשר, ומדביקים אותם לקרב ראשוני על ההישרדות כשהם מתמודדים עם הכי הרבה גרסת סיוט של המשפחה שניתן להעלות על הדעת.”

   המאמר נמשך לאחר המודעה
   המאמר נמשך לאחר המודעה

   ?

   הוא אפר במות רעות עולה?

   אש וויליאמס לא מתים רעים עולה. אבל ברוס קמפבל הוא משחק כומר, אם כי אתה שומע רק את קולו.

   ברוס קמפבל הופיע עד כה בכל הסרטים המתים הרעים. .

   סם ריימי ביים את הטרילוגיה הזו, אך מסר את המושכות למות הרוע של 2013 לאורוגוואי הלמר פדה אלווארז. הסרט הזה הציג דמויות חדשות, וגיבורה מרכזית חדשה בצורת ה- MIA של ג’יין לוי. .

   הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
   פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

   במות רעות עולה, קמפבל מגלם דמות אחרת, שאנו שומעים, אך לא רואים, כפי שהשחקן מסביר ..

   . . אתה תשמע אותי בתקליט ישן שמושמע על הרמקולים.”

   . .

   .