כוח | Wiki Wiki Wiki | Fandom, Power in Chainsaw Man: סיפור, אישיות ומראה | Esports אחד

0

מיהו כוח במנסור איש? סיפור, אישיות והופעה ראשונה

כוח בוקע תוכנית להציל את Meowy בעזרת חברתה לקבוצה. מכיוון שהשטן יכול להשתמש במאווי נגדה, היא מבקשת מדנג’י לחסל את השטן. כשהגיעה לבית בו השטן נמצא, כוח מגלה בטעות שהיא משקרת, מפילה אותו ומציעה את גופו לשטן העטלף בתמורה למייווי.

כּוֹחַ

אַזהָרָה: דף זה מכיל ספוילרים גדולים בשביל ה איש שרשרת סִדרָה. אנא קרא על אחריותך בלבד.

כּוֹחַ

אנימה

מנגה

יַפָּנִית

רומג’י

דם דם
שטן דם
פוי
מספר אחד

מידע ביולוגי

מִין

מִין

גיל

מְקוֹם לֵידָה

סטָטוּס

מידע מקצועי

כיבוש

שיוך

 • שטן עטלף (בקצרה, כפייה)
 • ציידי השטן של ביטחון הציבור
  • חטיבה מיוחדת בטוקיו 4

  קרובי משפחה

  בני אדם חוזה

  הופעה ראשונה

  הופעת בכורה של מנגה

  הופעת בכורה של אנימה

  צִיוּר

  קול יפני

  קול אנגלי

  כּוֹחַ (パワ パワ パワ パワ パワ パワ パワ , פאווה ? ) היה הטריטגוניסט של סאגת הבטיחות הציבורית. היא הייתה דם דם (血 (ち) の 魔 (ま) 人 (じん) , צ’י לא מג’ין ? ) וצייד השטן של ביטחון הציבור שהיה חלק מהסגל המיוחד של מקמה.

  תוכן

  • מראה אחד
   • 1.טופס אחד של Fiend
   • 1.2 צורת שטן
   • 3.1 Meowy
   • .
   • 3.3 אקי הייקאווה
   • 3.4 מקמה
   • 4.יכולות פיזיות 1
   • 4.2 כוחות השטן
   • 4.3 מיומנות
   • 4.4 יכולות אחרות
   • .1 סאגה בטיחות ציבורית
   • 5.2 סאגת האקדמיה

   צורת FIEND

   כוח בעל גווייה של אישה או ילדה אלמונית עם שיער ארוך. צבע השיער שלה משתנה מבלונדינית ועד ורוד באיורים של מנגה, ואפילו מופיע בלונדינית מלוכלכת או חום בהיר באמנות רשמית כלשהי, ונראה בלונדינית תות באנימה. בתור סעיף, יש לה עיניים אדומות וצהובות היוצרות דפוס צלב, שיניים חדות עם ניבים מוגדרים וקרניים אדומות בהירות בולטות מראש ראשה. [1] אם הכוח מצטבר יותר מדי דם, קרניה נעשות גדולות ומעוקלות יותר, והיא יכולה להניב זוגות קרניים נוספים מצדי ראשה.

   . [1] בדרך כלל היא לובשת רפידות שד כדי להגדיל את גודל החזה שלה. [3] היא כמעט תמיד לובשת את הז’קט שלה תלוי באמצע גופה ומעניקה לה מראה לא מסודר וחצי לבוש. [4]

   צורת שטן

   בצורת השטן בדם שלה היא מופיעה כהומנואיד גבוה עם ארבע זרועות וגוף בעל עור בהיר בעיקר. לראשה מראה מחודד עם צבע אדום, שיניים חדות ושתי עיניים עגולות עם תלמידים דמויי צלב. יש לה גם קרניים ארוכות, הדומה לאופן בו נראית צורת האגף שלה עם יותר מדי דם, ושיער ארוך יותר בצורה זו. בחזה שלה יש כלוב צלעות פתוח המציג חלל חזה מלא במעי עד צווארה. לזרועותיה יש צבע אדום מיד למרפק. יש לה ידיים ארבע אצבעות וטפרים גדולים. לרגליה יש צבע אדום זהה מאמצע הירך למטה, מסתיימות בכפות רגליים דמויי עקב ויש לה זנב דמוי חתול.

   צורת שטן

   אִישִׁיוּת

   הכוח הוא ילדותי, חמדן, וכמעט לחלוטין מוטיבציה עצמית. . [5] היא מרגישה צורך להתפאר בעדיונותה על חבריה לציידי השטן בגלל מעמדה כ- FIEND. אין לה שום נאמנות לבני אדם או לשדים, מודה בגלוי שהיא תצטרף לאיזה הצד המנצח. [6] הכוח נהנה גם מהריגוש של קטטה ונהנה להפגין את כוחה ולהוכיח את עליונותה שלה. כשהייתה מול צבא זומבים היא התרגשה ואמרה לדנג’י לצפות בזהירות כיצד היא מנצחת ביד אחת את כולם. [7] היא מאוד אגואיסטית ולעתים קרובות טוענת שהיא מסוגלת לעשות דברים שהיא לא יכולה לעשות בפועל, רק כדי לנטוש אותם באמצע הדרך כשהמצב הופך חמוץ עבורה. לעתים קרובות היא מסיטה את השלכות מעשיה לסובבים אותה.

   כוח הוא שקרן רגיל כפייתי; לאחר שהסתבכה עם מקמה על כך שהרגת שטן כשהיא לא הייתה אמורה, הכוח האשים מיד את דנג’י וטען שהוא אמר לה להרוג את זה. [8] היא גם האשימה את דנג’י בכך שאכלה את כל אוכל החירום שהצוות אסף גם בזמן שהיו לה פירורים על פניה, [9] וכאשר היא מואשמת בנטישת קטטה מכיוון שהיא פחדה, הכוח הצהיר בכזב שהיא ברחה רק כי היא הייתה רעבה. [10]

   הכוח הוא גם גס רוח, לא מרושע, ומרגיש כאילו הסובבים אותה צריכים לנקות אחריה. לעיתים רחוקות היא לעיתים רחוקות מתרחצת או שוטפת את האסלה ורואה בבני אדם רגישים מדי לאכפתיות מההיגיינה שלהם כל כך הרבה. [11]

   לכוח יש נטייה לדמיין כמה דרכים לגרום לבני אדם לכרוך ולסבול. כשהם נלכדו במלון בגלל היכולת של השטן הנצחית, היא בילתה את רוב הזמן “תכנון” כדי לזכות בפרס נובל ולהפוך לראש ממשלת יפן כדי שתוכל להעלות את המסים שלהם עד 100%. [12]

   אין לה בעיה לרכל ולדבר על חבריה מאחורי גבם; חולק את סוד אורך החיים המקוצר של אקי עם שטן המלאך. [13]

   הכוח אינו רואה שום הבדל בין חזיר, בקר ובשר אנושי; להיות מוכן לאכול את כולם, גם אם הבשר הוא בשר זומבי מגעיל. . [15] כוח הוא גרגרן שאינו יודע שובע, אוכל את כל האוכל המאוחסן שהצוות היה זקוק לו כדי לשרוד את מלכודת השטן הנצחית ולאגור לעצמה האוכל במסיבה המופיעה במתחם החדש של חטיבה 4. [9] [16] כשנשאלה על ידי אקי על איזה תגמול היא יכולה לרצות כחלק מהמשימה שלהם, הצהירה כוח שהיא רצתה למצוץ את דם האדם עד שהם ימותו. כאשר הבטיח את דמו של דנג’י, הכוח נקלע לאקסטזה על הסיכוי. [4]

   לאחר שחזר מהגיהינום והיה עד לכוחו של השטן החושך, הכוח מפתח PTSD קשה, מפחד לחלוטין להיות לבד ולהרגיש שהיא תבלע על ידי השטן החושך. כתוצאה מכך היא זקוקה לאקי ודנג’י שיעזרו לטפל בה, לעזור לה לאכול, להתרחץ ולישון, לחשוף צד פגיע יותר. [17]

   למרות שהיא אנוכית ביותר, הכוח הצליח לחוות חמלה בפעם הראשונה כלפי חיית המחמד שלה, לאחר שדאגה רק מהריח והטעם של הדם ותחושת המוות כשהיא הרגתה משהו. החמלה הזו הניחה אותה לפעול למען ישות אחרת כאשר נחטף מיווי חיית המחמד שלה. [18] הכוח מתחיל גם לטפל בחברים קרובים בודדים, כמו דנג’י, כפי שמעידים לו עוגת יום הולדת, ובהמשך מכניסה את עצמה בסכנה ישירה כדי להגן עליו. נראה שהיא גם דואגת לאקי והיא עצובה ומפחדת כשהוא הופך לאקדח האקדח. בניגוד לערכי הליבה שלה, פאוור פיתחה נאמנות כה קיצונית לחברתה דנג’י, עד שהכחישה את הדחף שלה להקריב אותו למקימה כדי להציל את עצמה, בסופו של דבר הציל את חייו במחיר משלה, ולהוכיח שהיא מסוגלת להציב אחרים לפני עצמה.

   יחסים

   Meowy

   למרות תחילה שרצתה לאכול אותה ולדאוג לה רק כדי שתוכל להיות משומנת, הכוח דואג לעומק לחתול שלה, Meowy. [19] היא הייתה מוכנה להקריב את חייו של דנג’י כדי להציל אותה מהשטן העטלף. [20] כשחשבה שמייווי מתה לאחר שנאכל על ידי שטן העטלף, הכוח הפך להיות נואש והדהים עם דנג’י לפני שאפשר לאכול את עצמה להיאכל. [21]

   דנג’י

   בתחילה היו כוח ודנג’י מערכת יחסים סלעית, כאשר הכוח היה מוכן לחלוטין להערים ולהקריב את דנג’י לשטן העטלף למען מיווי. עם זאת, לאחר שדנג’י מציל את השלטון והמייווי, הם מתחילים לחיות יחד בביתו של אקי הייאקאווה ומפתחים מערכת יחסים חביבה יותר. לעתים קרובות הם מתעצבנים זה עם זה, כמו גם גורמים לבעיות עבור אקי כזוג. הכוח בסופו של דבר מפתח חיבה חזקה עבור דנג’י, אפילו מרחיק לכת להכחיש את רצונותיו של מקמה ולהעמיד את חייה על הקו כדי לשמור עליו. הכוח מחשיב את דנג’י כחברתה הראשונה, ולכן מעריכה אותו מאוד. כפי שמוזכר על ידי מקמה, הכוח הפך לדמות אחות לדנג’י, והשניים לעתים קרובות מצמצמים כמו אחים.

   הכוח מתגורר בביתו של אקי לאחר שהיא מצטרפת לביטחון הציבור. אקי לעתים קרובות מתעצבן מהנטיות הגסות והפרוש של פאוור, ונראה שהיא נהנית מחט אותו. למרות זאת, היא אכן צומחת לטפל באקי ככל שעובר הזמן ונראה עצוב אחרי האירועים עם האקדח. השניים עשויים להיות מתוארים כפיתוח מערכת יחסים דומה לאח הגדול הממורמר ואחות הקטנה השופעת, עם כוח כל הזמן גורם לבעיות שאקי צריך להתמודד איתו.

   מקמה

   כוח תמיד היה פחד עמוק ממקימה, ((ככל הנראה בגלל יכולתה לשטן השליטה). . מקמה מציעה לכוח סיכוי להיות “חיית המחמד” שלה שוב אם היא תושיט את גבר המסור, ותפנה מיד את הדאגה בעיני הכוח להתרגשות. אך בגלל אישיותו הקרה של מקמה, מקמה הורג אותה ללא חרטה.

   יכולות

   בצורתה המקורית כשטן, הכוח טען כי הוא חושש מאוד עד כדי כך ששטנים אחרים היו בורחים מהניחוח שלה, אם כי זה אולי פשוט מתפאר. [22] כשטן, הכוח מחזיק בכל יכולות השטן הסטנדרטיות, כזו את היכולת לבצע חוזים עם בני אדם במחיר, להחזיר את בריאותה על ידי צריכת דם, להשתלט על גוף אנושי מת ועל תודעתם, הופכת לארגון, ו להחיות בגיהינום לאחר שנהרג.

   . [23] בתמורה להבטיח למצוא ולהתיידד עם שטן הדם המגלגל מחדש, הכוח נתן לדנג’י את דמה. דנג’י השתמשה בדם שלה כדי ליצור מסור דם ולהפריע להתחדשותו של מקמה.

   יכולות פיזיות

   • כוח משופר: כוח חזק בהרבה מהאדם הממוצע. היא יכולה להפעיל פטיש מסיבי העשוי מדמה שלה, להרוג דוב במעט מאמץ ולמעוך את גופת השטן של מלפפון בים בנדנדה אחת.
   • מהירות משופרת: כוח הוא לוחם מהיר, מסוגל להנחית התקפה על דנג’י כשגדדה בו תוך התחמקות מהנדנדה של דנג’י עצמו. [24] היא הצליחה להיעלם ממראהו של איש קטאנה כשהוא מבהיר את ציידי השטן לפני שנחתה עליון שהוא לא יכול היה לחסום. [25]

   כוחות השטן

   • מניפולציה בדם: כוח יכול לתפעל בחופשיות את הדם בגופה ליצירת נשק. [26] היא יכולה גם לתפעל דם של אנשים אחרים באמצעות מגע ישיר והיא מסוגלת למנוע מהם לדימום למרות שהיא מכירה בכך שזה קשה. [27] כוח יכול גם לעוות את היכולות ההתחדשות של היעד שלה על ידי ערבוב דמה שלה.
    • פטיש דם: כוח יכול ליצור פטיש עצום מדמה שלה בו היא משתמשת כדי לרסק את מתנגדיה. [26] היא יכולה גם ליצור גרסאות כף יד קטנות יותר. [28]
    • חנית דם: כוח יכול ליצור חנית מדמה שלה ומשתמש בו כדי לדקור את היעד שלה. על ידי הנחת דמה בבקבוקים והסתרתם באזור כמלכודות היא יכולה לגרום לספירס להופיע פתאום מהסביבה כדי להוציא את היריב שלה מחוץ לשומר. [29]
     • אלף אימה גשם דם (サウザンド テラ ブラッドレイン , Sauzando Tera Buraddo Rein? ): בצורת השטן המלאה שלה, כוח יכול לייצר אלפי חרבות דם וחניתות מהדם שמסביב לעצמה, לרחף ולזרוק אותם לאויביה. היא יכולה להשתמש בטכניקה זו מספר פעמים. טכניקה זו חזקה מספיק כדי לעצור את מקמה למשך כמה שניות.
     • העצמת דם: בתור פתיחה, הכוח מסוגל להחזיר את בריאותה על ידי צריכת דם. [30] גם כשטן הדם, כוחותיה המחודשים הם ברמה גבוהה יותר מאשר שדים אחרים. כשכוח שותה יותר מדי דם או שותה דם מהשטן החזק יותר אז הכוח שלה גדל באופן דרסטי. מוצג שהיא נובטת קרניים נוספות מראשה לאחר שתה יותר מדי דם. . [31] היא יכולה להתחדש מכמויות קטנות של דם גם לאחר מותה על ידי צריכת דמו של השטן החזק יותר. . לאחר שתיית דם של איש המסור, הכוח התייחס לשטן מכמות הדם הקטנה שדנג’י צרך. יכולות המהירות, הכוח, העמידות והמניפולציה שלה בדם הוגדלו באופן דרמטי. .

     ? סיפור, אישיות והופעה ראשונה

     קרדיט: כלומר מדיה

     האנימה של איש השרשרת מתהפכת כאחת הסדרות המודעות ביותר משנת 2022, אך חלקכם אולי לא מכירים יותר מדי את סיפורם של דנג’י ומחלקת הבטיחות הציבורית.

     כדי להכיר אותך עם השמות הגדולים בסדרה, הנה מבוא מהיר לשלטון ב- Chainsaw Man, כולל פרטים על סיפור הרקע שלה, אישיותה והופעה ראשונה במנגה.

     אזהרה: ספוילרים אם לא קראת את 13 הפרקים הראשונים של מנגה של Mainsaw Man Manga.

     מיהו כוח במנסור איש?

     דנג'י וכוח באיש השרשרת

     Power הוא דמות תומכת של Mainsaw Man, סדרת מנגה של קומדיה אימה שנכתבה ומוצגת על ידי טאטסוקי פוג’ימוטו. הסדרה מוגדרת בעולם בו השדים מתבטאים מפחדים אנושיים.

     הכוח מוצג כחבר השלישי בסגל המיוחד של השטן האנטר המיוחד של מקמה לצד אקי הייקאווה ודנג’י. מקמה מסבירה שהיא אדירה, גופה אנושית שהשתלטה על ידי שטן. זה נותן לה את היכולת להחזיר את הבריאות על ידי צריכת דם.

     בסיור הראשון שלה עם דנג’י, הכוח מריח את ניחוח השטן של מלפפון הים ונכנס בפתאומיות להרג. חבר החוליה קופץ מבניין ומטיח את השטן בפטיש העשוי מדמה שלה.

     . כוח משקר ומניח את האשמה על דנג’י, והשניים מתווכחים עד שמקימה מושיבת אותם.

     הצמד חוזר לסיור ומדבר כלאחר יד על חייהם. כוח מזכירה שהיא אוהבת חתולים ושונאת בני אדם בגלל האינסטינקטים השטניים שלה. היא מוסיפה שהיא שונאת את השדים כי אחד מהם גנב את החתול שלה, מיווי. .

     כוח בוקע תוכנית להציל את Meowy בעזרת חברתה לקבוצה. מכיוון שהשטן יכול להשתמש במאווי נגדה, היא מבקשת מדנג’י לחסל את השטן. כשהגיעה לבית בו השטן נמצא, כוח מגלה בטעות שהיא משקרת, מפילה אותו ומציעה את גופו לשטן העטלף בתמורה למייווי.

     מכיוון שהוא ציפה לאדם, השטן העטלף מתלונן על דמו של דנג’י ומעניש את הכוח בכך שהוא בולע אותה ושלמה של שלם. בתוך השטן, כוח מחזיק את אהבתה למיווי ועכשיו מבין שזה דומה איך דנג’י מרגיש לפוצ’טה.

     דנג’י מבטל במהרה את שטן העטלף וחוסך כוח ומייב, אבל הפינד תוהה מדוע הוא הלך כל כך רחוק כדי להציל מישהו ששיקר לו. דנג’י פשוט מסביר שהוא רוצה להרגיש את החזה שלה. הכוח חושב שהמניעים שלו טיפשים, אך מאפשרת זאת מאז שהיא החזירה.

     השטן עלוקה אז מארב אותם משום מקום. בהיעדר הדם לשינוי מלא, דנג’י עושה כמיטב יכולתו להילחם בשטן כשעוני כוח. .

     בבית החולים, אקי חוקר את דנג’י באופן פרטי על כוח שמנסה להרוג אותו. דנג’י מגלם מטומטם לכיסוי עבור ה- Fiend, ומניע את אקי להתנתק אותה.

     זמן קצר לאחר מכן, פאוור עובר לדירה של אקי ודנג’י כחלק מההוראות של מקמה. כשהיא מתיישבת, היא דבקה בהבטחתה לדנג’י ומאפשרת לו שלוש סחיטים: אחד להצלת מיווי, אחד שהרג את שטן העטלף ואחד לשקר לאקי.

     בעוד שלכוח כבר אין סיבה להיות צייד שטן מכיוון שמייווי בטוחה, היא נשארת לעזור לדנג’י בתפקיד. .

     אישיות וכוחות כוח באיש המשרפות

     כוח במנסור איש פועל לעתים קרובות לוחמני ומרוכז בעצמו עם כל מי שהיא נתקלת. היא מאמינה באמונה של. כאשר היא מכניחה במצבים מתוחים, היא לעתים קרובות משקרת ומביאה את האשמה על אחרים, בדומה למה שקרה עם שטן מלפפון הים.

     למרות התנהגות כל כך מטרידה, כוח מתחיל להראות חמלה לחברים קרובים לאחר שהתאחד עם Meowy.

     בעבר שטן הדם, לכוח יש את היכולת להשתמש בדם שלה ליצירת נשק. יש לה גם חוש ריח מוגבר כמו גם התחדשות מהירה יותר בהשוואה לשדים וארכיים אחרים.

     הופעה ראשונה של כוח ב- Chainsaw Man

     Power מופיע לראשונה בפרק הרביעי של המנגה, המציג אותה כחבר החדש בסגל המיוחד של מקמה, המופיע לראשונה בפרק הרביעי של המנגה, המציג אותה כחברה החדשה בסגל המיוחד של מקמה.

     איפה לקרוא ולצפות באיש המשרפות

     כל 97 הפרקים של החלק הראשון של איש השרשרת, סאגת הבטיחות הציבורית, זמינים רשמית באתר Viz Media.

     עיבוד האנימה החל לשודר ב -12 באוקטובר, ותשחרר פרקים חדשים בכל יום רביעי. הסדרה זמינה ב- Crunchyroll ו- Prime Video.