. ? (ספוילר: לא) | Windows Central, אשר Xbox הוא החדש ביותר?

0

? ציר זמן קצר של הקונסולות האחרונות של מיקרוסופט

. . אם אתה יוצר תוכן, ה- Xbox One X יספק לך קטעי וידיאו 4K וצילומי מסך כבונוס.

Xbox One S VS. ? (ספוילר: לא)

. בהתחשב בעובדה שהקונסולה הזו כבר לא מיוצרת והיא אמורה להיות מכה בסוף החיים, סביר להניח שאתה לא צריך לקנות אחד כזה.

  • מהירויות HDD משופרות לזמני טעינה מהירים יותר

  • דורש טלוויזיה 4K כדי להפיק ממנו את המרב
  • המחיר משתנה באופן מאסיבי בגלל אספקה ​​קצרה
  • .

ה- Xbox One S היה קונסולת משחק מלוטשת וסקסית עם כמה תכונות מדיה, כולל כל אפליקציות הבידור המועדפות עליך ונגן Blu-ray 4K כדי לאתחל. החיסרון היחיד הוא שהוא לא יוכל להריץ את גרסאות ה- 4K של המשחקים האחרונים. .

ל

  • יש אלפי משחקים

  • לא משחקי 4K
  • .

בסופו של דבר הקרב בין ה- Xbox One S ו- One X מסתכם בשאלה אם יש לך טלוויזיה 4K ללכת איתו. אם יש לך טלוויזיה או צג 4K, Xbox One X יספק את הוויזואליות הטובות ביותר שיש לתעשיית משחקי הווידיאו להציע מחוץ למחשב המשחקים המתקדם. .

. . סדרת Xbox x וכן סדרות Xbox S . . .

. . ישנם מחסור במלאי במסוף ה- Xbox Series X החדש של 4K Xbox, אך קל יותר לאחזת סדרות Xbox S זולות יותר, פחות כוחיות, ובכל מקרה אוחזות בהן וניתן לטעון טוב יותר מ- Xbox One X הקודם של ה- Xbox One X.

. Xbox One S: Spec Showdown

החלק לגלילה אופקית

קטגוריה
. .
גרָפִיקָה .
.. ..
כונן אופטי
לְעַצֵב

. למידע נוסף על האופן בו אנו בודקים.

. .

כאשר ה- Xbox One X הושק בסביבות 200 $ יקר יותר מה- Xbox One S, היה הוגן לצפות לרווחים מאסיביים. . . .. אבל מה המשמעות של כל זה?

. . יותר פיקסלים פירושם תמונות חדות יותר, פירוט רב יותר, וכך, יותר טבילה. שתי הקונסולות תומכות גם ב- HDR, המאפשר למשחקים להשיג צבעים עזים יותר ולמנף גווני אור וניגודים ריאליסטיים יותר, ומייצר אפקטים מרהיבים.

. . . . במשחקים מודרניים של AAA כמו Assassin’s Creed Odyssey ו- Shadow of the Tomb Raider, ההבדל הוא די ענק.

Fallout 76 הוא דוגמה מצוינת להבדלים בין 4K ב- Xbox One X ו- HD חזותיים על בסיס ה- Xbox One S, המראה כיצד בליטות רזולוציה יכולות לשפר באופן מיידי את האיכות הוויזואלית. . משחקים רבים תומכים ב -60 מצבי FPS בלעדי ל- Xbox One X, שתוכלו ליהנות ממנו על סט 1080p. .

. . גם אם הם משתמשים ברזולוציות של UHD, ערכת ה- HD שלך לא יכולה לקבל, ה- Xbox One X ישתמש בטכניקה שנקראת דגימה על סופר כדי לתפוס את תמונת 4K ולשפר את איכות הראייה שלו ברמת HD. תפיק תועלת גם ממהירות טעינה מהירה יותר, בגלל ה- HDD המשודרג של ה- X.

. זה מכה את ה- S הן גם על המהירות והן בכוח, כלומר, המשחקים לא רק ייראו פריכים יותר, אלא שהם יגיעו לשיעורי מסגרות גבוהים יותר לחוויית משחק חלק יותר. הוויכוח, בנקודה זו בשנת 2022, שוב מסתכם לדילוג על קונסולות Xbox One-Gen, ופשוט ללכת על סדרות Xbox S עבור 60 FPS 1080p Gaming, או Xbox Series X למשחקי 4K 60 fps.

עם זאת, השוואות אלה רלוונטיות יותר בוויכוח בין קונסולות ה- Xbox Series S VS Xbox Series X, בהתחשב בכך שמגוון ה- Xbox One כבר לא נמצא בייצור. הסדרה S היא גרסת “HD”, עם סדרת Xbox X כגרסת “4K”. . .

Xbox One X VS.

?

הדבר הראשון שיש לשים לב הוא ש- Xbox One X קטן מעט יותר מה- S. זה לא כל כך קטן שתבחר על סמך עובדה זו בלבד, אבל כדאי להיות מודע לכך. .

גם ה- Xbox One X וגם האחד פועלים בשקט להפליא, למרות גורם הצורה הדק של ה- X. .

שתי הקונסולות תומכות ב- HDMI ב- TV Transthroun. . לשתי הקונסולות יש גם פיצוץ IR לתקשורת עם מכשירים אחרים, כמו טלוויזיות, מערכות קול ושליטים מרחוק.

. . החיסרון היחיד הוא שאתה כבר לא יכול לשלוט על מערכת סאונד חיצונית עם אותה רמת קלות ככל שתוכל עם טווח ה- Xbox One, אם כי זה עדיין קצת מקרה שימוש בנישה.

לאף אחת מקונסולות ה- Xbox האחרונות אין יציאות המותאמות במפורש עבור הקינקט (המת), למרבה הצער, אך אתה יכול להרים מתאם USB של Kinect למטרה זו ב- Xbox One S או X. קונסולות ה- Xbox X | S אינן תומכות ב- Kinect כלל בהשוואה.

. לגבי ציוד היקפי אחרות, גם ל- X וגם ל- S יש את אותו מספר יציאות USB: שניים מאחור, אחד מקדימה.

ה- Xbox One S עודכן בתמיכה בהקלטת קליפ DVR של 1080p 30 fps FPS, לאחר שנים שהוגבלו ל- 720p. עם זאת, ה- Xbox One X תומך באפשרויות הקלטת וידאו מלאות של 4K 60 fps, להשלים עם HDR. עם הטכנולוגיה הנוכחית, מכשירי הלכידה הטובים ביותר של 4K הם מבוססי PCI-E (למחשבים שולחניים), או פתרונות מקצועיים-סטנדלון המקצועיים שעולים מאות דולרים.

בנוסף, ה- Xbox One X תומך בשיעורי רענון משתנים של FreeSync – Xbox One X משופרים יכולים להציע אפשרויות לשיעורי מסגרת בין 30 ל 60 fps ללא קריעת מסך. זה יספק חוויה חלקה גם אם מפתחים מחליטים להציע שיעורי מסגרת תת-60 FPS כדי להשיג 4K או שיפורים חזותיים אחרים במשחקים שלהם.

סדרות ה- Xbox S ו- X כוללות את כל האמור לעיל, אם כי ללא תמיכה ב- Kinect. גם ל- Xbox Series S אין כונן Blu-ray, מכיוון שהוא מתמקד כולו בהפעלת מדיה דיגיטלית ובמשחקים דיגיטליים. גם הסדרה X וגם הסדרות תומכות ב- VRR, שמשולב עם הטלוויזיות הטובות ביותר ל- Xbox, מייצר חווית משחק חלקה יותר באופן כללי.

.

מה אתה צריך לקנות? . אתה צריך לבדוק להרים סדרות Xbox S או חזק יותר סדרת Xbox x. שתי המערכות הללו נמצאות במשפחת הקונסולה של הדור הבא למשחקי Xbox, ומוגנים לעתיד לפחות בחמש השנים הבאות. קונסולות ה- Xbox One נסעו לשקיעה, כשפחות ופחות משחקים נעשים עבורם.

אם אתה בהחלט מתכוון להשיג קונסולת Xbox One ולא קונסולת סדרה X | S, הנושא העיקרי כאן הוא האם יש לך טלוויזיה 4K או לא. יש רווחים שיש להשתמש ב- Xbox One X עם סט 1080p, אך הם לא יהיו כמעט בולטים כמו שהם היו עם תצוגה של 4K עם HDR. . . בשלב זה, אפילו אנשים עם טלוויזיות 4K צריכות כנראה לבחור בסדרות Xbox S כדי לשחק במשחקים מודרניים, המשקיפים על טווח ה- Xbox One לחלוטין.

אם אתה על הגדר אם להצטרף למהפכת הרזולוציה של 4K, זה תלוי במה שאתה רוצה מחוויית הקונסולה שלך. אם אתה סוג של גיימר קונסולות שקונה את כל המשחקים האחרונים והגדולים ביותר ורוצה את החוויה הוויזואלית הטובה ביותר האפשרית, ה- Xbox One X עם טלוויזיה 4K היא האפשרות הטובה ביותר ללא ספק השנה. .

. . .

וכן . .

? ציר זמן קצר של הקונסולות האחרונות של מיקרוסופט

? . .

. . .

. .

לפני עשור, לא היו כל כך הרבה קונסולות Xbox לדאוג. . ככאלה, עבור קונים מזדמנים יותר, לגלות איזה Xbox הוא החדש ביותר יכול להיראות כמו קצת שדה מוקשים.

. כמה שנים לאחר מכן השיקה מיקרוסופט גרסאות משופרות של הקונסולה ההיא – ה- Xbox One S ו- Xbox One X.

. .

ה- Xbox One X היה יחידה חזקה יותר, המסוגלת לשפר משחקים מסוימים לרזולוציית 4K ומסגרת גבוהה יותר. . עם זאת, מאז הוא עבר על ידי קונסולות ה- Xbox האחרונות בשוק.

כדי להקל על הצרכנים, מיקרוסופט הפסיקה מאז את הייצור בכל דגמי ה- Xbox One, והעבירה את המיקוד שלה לממשיכי דרכו של Xbox One – סדרת Xbox X ו- Xbox Series S. .

?

למיקרוסופט אין אחת, אלא שתי קונסולות Xbox המשמשות כיום כדגמים האחרונים שלה – סדרת Xbox X ו- Xbox Series S. שימו לב לשימוש חוזר של ועידת שמות ה- X/S, כמו שקרה בדגמי המעקב של ה- Xbox One. .

. .

הדרך הקלה ביותר להבחין בקונסולות היא במראה. . . אתם עשויים לחשוב שזה נראה קצת כמו מיני מקרר, וכך גם מיקרוסופט, מכיוון שהחברה למעשה השיקה מקרר Xbox Xbox X Mini כדי לנצל את הבדיחות סביב המראה שלה.

סדרת ה- Xbox X היא כוח הכוח של מיקרוסופט לדור זה של קונסולות. . מעבד 12 Teraflops ו- 1TB SSD (כונן מצב מוצק) מאפשרים גם זמני עומס מהירים, שפע של אחסון וטיפול בהרבה בהשפעות אינטנסיביות לאחר עיבוד, כמו חלקיקים או השתקפויות.

סדרת ה- Xbox S, בינתיים, היא קונסולה פחות חזקה בהחלטה מאחיה. . .

. בנוסף, יש לו SSD קטן יותר של 512 ג’יגה -בייט ומעבד פחות חזק, ותמיכה של 4K היא נדירה, כאשר מרבית המשחקים במקום נע בין 1080p ל- 1440p רזולוציה. .

?

כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת אילו מהקונסולות החדשות ביותר של Xbox לקנות הם מחיר וזמינות. קונסולת סדרת ה- Xbox המועדפת עליך ברוב.

הסיבה לכך היא ש- Xbox Series X לרוב קשה למדי להגיע אליו, בזכות חלק גדול למחסור השבבים העולמי המתמשך שאינם משפיעים רק על זמינות Xbox Series X ו- PS5, אלא גם כרטיסי גרפיקה של מחשב ושרתים הדרושים למשחקים מקוונים.

גם אם יש לך זמן קל למצוא מניות של Xbox Series X, תג המחיר הגבוה יותר הוא עניין אחר. במחיר של 499 $ / 449 ליש”ט, זה ללא ספק הפרמיה יותר של שתי מכונות ה- Gen הנוכחיות של מיקרוסופט.

סדרת ה- Xbox S זולה בעסקה טובה במחיר של $ 299 / $ 249, מה שהופך אותו לאפשרות פנטסטית אם אתה רוצה דרך קלה יותר לחקור את המערכת האקולוגית של Xbox ולקבל גישה לשירותים כמו Fantastic Game Pass Pass. סדרות ה- Xbox S, באופן כללי, גם הרבה יותר קל לקנות בזכות רמת זמינות אמינה יותר אצל קמעונאים מקוונים.

עכשיו כשאתה מבין איזה Xbox הוא החדש ביותר, וכיצד להבדיל את סדרת ה- Xbox X/S ממערך ה- Xbox One הישן של הקונסולות, עליך להיות מוכן יותר לבצע רכישה מושכלת בדגם ה- Xbox הנכון עבורך או שלך מקבל מתנה.

זכרו שלמרות שמיקרוסופט שומרת על השימוש בכנס שמות X/S, מסמן המפתח כאן הוא השימוש ב”סדרה “מעל” אחד ” – כאשר המינוח לשעבר מייצג את החדש והכי טוב שיש למותג ה- Xbox להציע.

אתה יכול גם להיתקל בקונסולות במהדורה מיוחדת באופן מקוון או ברחוב הגבוה, כמו סדרת ה- Xbox האינסופית של Halo Infinite X. אמנם בדרך כלל אלה מוגבלים ולכן הרבה יותר קשים לקנות, רק דע שאם אתה מציב אחד, ההבדל הגדול היחיד בדרך כלל יהיה העיצוב החיצוני.

אחרת, כל מה שאתה צריך לדעת כשאתה קונה את ה- Xbox החדש ביותר הוא לפקוח עין על אותו מוניקר “סדרה”. .