מושכות הנמר הספקטרלי – Wowpedia – מדריך הוויקי שלך ל- World of Warcraft, Spectral Tiger ו- Swift Spectral Tiger WOW TCG Mount Loot

0

נמר ספקטרלי

. ��

מושכות הנמר הספקטרלי

נמר ספקטרלי הר הנמר הספקטרלי (4 חלק)

ה מושכות הנמר הספקטרלי ללמד אותך איך לזמן א נמר ספקטרלי הר. פריט זה מתקבל על ידי מתן Landro Longshot קוד שנמצא בכרטיס השלל הנמר הספקטרלי משריפות סט TCG Outland. כאשר נקבע קוד נמר ספקטרלי, הן מושכות הנמר הספקטרלי והן [מושכות הנמר הספקטרלי המהיר] יופיעו במלאי שלך.

ניתן למצוא את כרטיס השלל הנמר הספקטרלי בכ- 1/484 שריפות של חבילות בוסטר אאוטלנד. זה נוכח גם בארכיונים ובשלטון של מערכות אש.

Mount Journal []

באופנת גובלין אמיתית, Landro Longshot הציבה אחזקה חנקת על התפלגותם של הרכבים האינטרנט המסתוריים הללו.

נמר ספקטרלי

נמר ספקטרלי מהיר

הר הנמר הספקטרלי

למרות שמדובר רק בהר טחון בלבד, הנמר הספקטרלי המהיר והנמר הספקטרלי הם עדיין ההרכבים הרצויים ביותר בכל וואו. הנדירות שלהם בשילוב עם אחד המראה החם ביותר האפשרי, מציבה את שני ההרכבים האלה בראש רשימת המשאלות השלל של כל נגן וואו.

כרטיס השלל הנמר הספקטרלי שוחרר במקור עם שריפות ההרחבה של Outland. מאוחר יותר הוא צץ מחדש בהרחבת הארכיונים, ואז שוב בשלטון הרחבת האש.

2 מושבים במחיר של 1

כרטיס השלל הנמר הספקטרלי גואל עבור 2 גרסאות של ההר: המושכות האפיות של הנמר הספקטרלי המהיר והמושבים הנדירים של הנמר הספקטרלי. שתי הגרסאות של ההר נקשרות ב- Equip, מה שאומר שאתה יכול לבחור לשמור על שניהם, לשמור אחד ולמכור את השני, או למכור את שניהם ולהפוך לעשיר מסריח מטונף. כמובן, אלא אם כן כבר היה לך אחד מההרכבים האלה אני לא בטוח למה אתה מוכר את זה-במיוחד במשחק. בעולם האמיתי, כרטיס השלל הזה יכול בדרך כלל להביא למעלה מ 5000 $!

שתי הגרסאות של הר ההר הזה לכיוון הישג ההר O ‘Mounts.

שני הרכבים דורשים רמה 20 ורכיבה על חניכים.

מה ההבדל בין שני ההרכבים?

לשני הרכבים יש את אותן דרישות רכיבה ורמה, ונראות כמעט זהות. מלבד טיפי הכלים המציינים אחד כאפוס ואחד נדיר, ההבדל היחיד האחר הוא זה … המושכות של הנמר הספקטרלי המהיר משתמש בעור משוריין יותר. . .

סוויפט ספקטרלי נמר נגד נמר ספקטרלי

תושבי נמר ספקטרליים בהשוואה

להלן תמונה נוספת של שני ההרכבים על רקע עקבי יותר. .

סוויפט ספקטרלי נמר ונמר ספקטרלי

תושבי נמר ספקטרליים בהשוואה

.(לחץ כדי לשלב)

הבדלי הר הנמר הספקטרליים

סוויפט ספקטרלי טייגר ונמר ספקטרלי זה לצד זה

יש כמה מכם שעשויים להעדיף את המראה המאופק של הנמר הספקטרלי הרגיל, ואחרים שאוהבים את גרסת השריון יותר של השריון, או אולי אינכם יכולים להחליט. בכל דרך שתשען, השגת כרטיס השלל פירושו שאתה מקבל את שני ההרכבים!

אם אתה מחליט למכור את זה או אחר, אז שיעורי המשחק במשחק עבור הרכבים הללו הם בערך ..

  • מושכות הנמר הספקטרלי המהיר: 3.
  • מושכות הנמר הספקטרלי: זהב 5 מ”מ

מחירי רכישה אלה הם ממוצעים והם עדכניים החל מהתיקון 9.0.1.

מושכות של סרטי הכלים של הנמר הספקטרלי המהיר

מושכות של מסמך הכלים של הנמר הספקטרלי

וידאו מקדימה של Swift Spectral Tiger

וידאו מקדימה של Spectral Tiger

כרטיסי השלל הנמר הספקטרלי ב- eBay:

חיפוש במכירות פומביות של eBay הנוכחיות אחר זמינות ותמחור של השלל הנמר הספקטרלי.

כרטיס השלל הנמר הספקטרלי

כרטיס השלל הנמר הספקטרלי נמצא במקור בחבילות בוסטרים משריפות התפשטות Outland. יש לו גם סיכוי להימצא בחבילות בוסטרים מהרחבת ארכיוני ה- WOW TCG, כמו גם שלטונו של הרחבת האש.

כרטיס השלל הזה הוא נדיר מאוד, . לתפקידים הכלולים בארכיונים ובשלטון האש יש קצב פניות גבוה יותר של 1 ב 242 חבילות, אך הסיכוי שללוט הר האקראי הוא הנמר הספקטרלי עדיין די קלוש.

. בהתחשב בעובדה שהנמר הספקטרלי הוא סיכון של 1 מכל 484 חבילה, מוטב שתנסה אותו בחבילות מארכיונים או שלטון האש. הסיכוי למשוך אותו עדיין קלוש מאוד, אבל לפחות יהיה לך זריקה להשיג כמה שלל מתוק אחר ברכישה נמוכה יותר.

המושכות של הנמר הספקטרלי המהיר … ללא ספק ההר הנחשק ביותר בכל וואו … ובסיבה טובה. אין הר אחר שהוא מדהים להפליא, או שיכול להשיג תשומת לב רבה כמו הנמר הספקטרלי שנראה לעיתים רחוקות. לא רק שהר זה הוא אחד היפים ביותר, אם לא אתה הר היפה ביותר בכל וואו, הוא גם בקלות אחד הנדירים ביותר.

ישנן כמה דרכים שאפשר לרכוש את השלל היקר הזה, אבל כל אחד מהם יעלה לך. בין אם זה זהב במשחק, או בדולרים שהרוויחו קשה, הר היוקרתי הזה דורש מחיר גבוה.

1. קנו את כרטיס השלל הנמר הספקטרלי ב- eBay

הדרך הקלה ביותר לרכוש את הנמר הספקטרלי היא רק לקנות אותו על הסף ממוכר ב- eBay. תג המחיר של 5000 דולר הוא די תלול, אך כרטיסי השלל האלה הופכים להיות נדירים יותר ויותר.

כעת, כאשר כל ההרכבים נוסעים במהירויות השיא שלהם לאדמה או אוויר, מושכות הנמר הספקטרלי והמושכות של הנמר הספקטרלי המהיר הם שניהם 100%. כשאתה רוכש את כרטיס השלל בפועל, אתה מקבל את שתי הגרסאות של ההר!

היופי בזה הוא שאתה יכול גם:

  • השתמש בשניהם (שני ההרכבים נחשבים לעבר הישג ההר O ‘Mounts אגב …)
  • . .

נמר ספקטרלי

2. שריפות של קופסאות בוסטר אאוטלנד

ארגזי המאיץ האלה הופכים נדירים ביותר, ומניעים את תג המחיר חודש אחרי חודש. ידוע כי קופסאות אטומות של שריפות אאוטלנד משיגות סביב 1,000 דולר לחתיכה. כל תיבה מכילה 24 חבילות, עם הסיכויים למצוא את כרטיס השלל הנמר הספקטרלי 1 ב 484 חבילות.

בואו נעשה את המתמטיקה ..

במחיר של 1000 דולר לקופסה, זה מכניס כל חבילה ליותר מ 40 $. עם שיעור תוספות של 1 ב 484 חבילות בוסטר, זה יכול להיות פירושו להוציא 15,000 $ – 20,000 $ (או יותר) על חבילות בוסטרים ללא כל התחייבות שתמשוך כרטיס נמר ספקטרלי. לייקים!

כמו כן … הבינו ש -1 מכל 484 הם סיכויים משוערים. .

בכל אופן, עבור אנשים עם רוח הימורים, שריפות של קופסאות בוסטרים אאוטלנד הן דרך מרגשת לנסות להשיג את הנמר הספקטרלי. ו … גם אם אתה לא מוצא את השלל שלך, עדיין יש עוד כמה כרטיסי שלל נחמדים בהרחבה הזו. Gumbo של Fishin ‘ו- Goblin Gublin ניתן למצוא את שניהם בחבילות שריפות של Outland.

מושכות של הנמר הספקיטרלי המהיר

. World of Warcraft TCG ארכיון קופסאות בוסטרים

קופסאות המאיץ של ארכיוני ה- WOW TCG הן מקור נוסף לכרטיס השלל הנמר הספקטרלי. אני לא בטוח בנדירות הכרטיס בתוך הסט הזה, אבל אני כמעט חיובי שזה ממצא קשה יותר מאשר בשריפות של אאוטלנד.

ניתן לאסוף את ארכיוני ה- TCG חבילות בוסטר בכ -80 $ בממוצע, ויש להם אפשרות להכיל כל מיני שלל נהדר. למידע נוסף על כרטיסי נייר כסף בלעדיים של ארכיוני WOW TCG, אנא עיין בפוסט זה.

. נמר ספקטרלי מהמתנה של לדרו

לדרו

דרך נוספת להשיג הר זה היא באמצעות כרטיס שלל מתנה של לנדו. עם זאת, פריט השלל הזה אינו מעניק את שני ההרכבים, וקצב הירידה נמוך מאוד. עדיין … זו דרך נוחה יותר להימורים לפריט זה והיא בטוחה לגרום לדם שלך לשאוב כשאתה פותח את קופסת המתנה. כרטיסי השלל של לדרו של לנדו בדרך כלל פועלים בסביבות 150 $ כל אחד ב- eBay. עיין בדף המתנה של Landro למידע נוסף.

!

הסיכויים להשיג הר הם קטנים מאוד (מוערך להיות בסביבה .3%, אני.., 1 ב 333 בערך), עם סיכויים קטנים עוד יותר שהנמר הספקטרלי יהיה אחד מהם.

. לא משנה מה, מובטח שתקבלו מזה משהו, ובנוסף יש את הסיכוי הקטן והקטנטן הזה שנמר ספקטרלי עשוי לצוץ!

. קנו אותו בבית המכירות הפומביות (במשחק, כמובן)

. . .

עם זאת, יש להזהיר … שתי הגרסאות של ההר פיקד על מחיר חסון – בדרך כלל למעלה מ -3 מיליון זהב. כמו כן, בגלל הנדירות של השלל הזה, אין שום ערובה שהוא יופיע בבית המכירות הפומביות של התחום שלך בזמן הקרוב, אם בכלל.

בכנות … אם אתה באמת חייב להיות בעל הר המלכותי הזה, קניית כרטיס השלל עשויה להיות ההימור הטוב ביותר.

.

איך זה למשוך כרטיס שלל נמר ספקטרלי מחפיסה?

טייגר ספקטרלי הוא כרטיס השלל המבוקש ביותר המיוצר אי פעם עבור ה- WOW TCG, יחד עם היותו החשוב ביותר. .

משיכת אחת מחפיסה אינה דומה לזכייה בגדול עם מגרד לוטו. ?!

מעולם לא התמזל מזלי למשוך בעצמי כרטיס שלל נמר ספקטרלי, אבל זה כנראה משהו כזה ..

אזהרה: התגובות למשיכות הן ספונטניות ולא מצונזרות ברוב המקרים, כך שהסרטונים הללו הם בהחלט NSFW. ��

נמר ספקטרלי בשעה 10:57

Reign of Fire היה מערך ההתרחבות האחרון ששוחרר עבור ה- WOW TCG. במקום ליצור שלל חדש לסט, Blizzard ו- Cryptozoic החליטו לזרוק כל כרטיס השלל שהיה קיים עבור ה- TCG! ! הבחור המזל הזה הצליח לחטוף נמר ספקטרלי מהקופסה שלו. הבחור הזה תופס את מה שנראה כמו החבילה האחרונה שלא נפתחה ו … בום!

וואו ארכיוני TCG קופסא קופסא

נמר ספקטרלי ב: 50

מערך הארכיונים מכיל מבחר שלל נדיר, כולל כמה תושבי פרמיום וחיות מחמד. .

כמה דקות לסרטון הבחור הזה מושך סוף סוף נמר ספקטרלי. התגובה שלו לא יסולא בפז.

נמר ספקטרלי בשעה 5:48

סרטון זה כולל הפסקה של קופסאות ארכיונים בשידור חי, שם יש לנגן כבר את השלל ביד ממשיכה קודמת. הוא מנסה לקלוע עוד כדי שיוכל למכור אותו ולקבל כמה נעלי ספורט חדשות. אז, האם יש לו מזל. Ff עד 5:48 וראה. ��

.

נמר ספקטרלי בשעה 1:39

נמר ספקטרלי ב: 28

אם אתה רוצה לחתוך למרדף, ויש לך את הדולרים לעשות את זה, קניית כרטיס השלל מ- eBay או אמזון היא באמת הדרך ללכת. אתה יכול ללכת לשבור מנסה להמר את דרכך דרך חבילות בוסטרים, ובנוסף אם תלך ישר לכרטיס השלל, יהיו לך שתי הגרסאות של ההר. אם אתה צריך להחליט למכור אחד מהם תבנה ביצת קן WOW קטנה ונחמדה שתעזור לתדלק את הקמפיין שלך בהרחבה הבאה.

נמר ספקטרלי

כרטיס השלל הנמר הספקטרלי הולך על פרמיה. מצפה לשלם 5000 $ ומעלה אם אתה יכול לאתר אחד.

כרטיסי השלל הנמר הספקטרלי ב- eBay:

חיפוש במכירות פומביות של eBay הנוכחיות אחר זמינות ותמחור של השלל הנמר הספקטרלי.

הראה תוצאות

WOW TCG MOUNT LOOT WOW TCG PET שלל WOW TCG TABARD שלל WOW TCG MISC שלל וואו TCG שלל מתכלים

כיצד לממש קודי שלל

Landro Longshot

.com