כיתה – Wowpedia – מדריך הוויקי שלך ל- World of Warcraft, השיעורים הטובים ביותר ב- WoW Dragonflight – הכיתה הטובה ביותר ב -10.1

0

.1

בחלק הקרוב של המדריך שלנו, אנו נציג את שיעורי ה- PVP הטובים ביותר ב- WOW Dragonflight Patch 10.1 לכל תפקיד (DPS, מרפא, טנק) במצבי משחק 2V2, 3V3 ו- RBG. בוא ניכנס לזה!

מעמד

א מעמד הוא סגנון ההרפתקאות העיקרי של דמות שחקן. הכיתה של דמות קובעת את היכולות, הכוחות, הכישורים והכישופים שהם יזכו לאורך הרפתקאותיהם, וכתוצאה מכך את סגנונות המשחק העומדים לרשות הדמות. . הכיתה משקפת גם את נושאי הרקע של דמות: בין אם בחרו להמשיך באומנויות האפלות של הוורלוק או באור הקדוש של הפלדין; הכבוד העקוב מדם של הלוחם או הידע הארקני של המייג ‘.

.

לכל כיתה יש שלוש התמחות, מלבד דרואידים וציידי שדים (שיש להם ארבעה ושני מפרט, בהתאמה). . .

. . .

 • בחירת שיעור – מדריך משמעותי לבחירת שיעור, שלם עם סקירה של כל כיתה ותפקיד כיתה

 • סיכום 1 של כל כיתה
 • 4 צבעי כיתה
 • 6 ראה גם

כרגע ישנם שתים עשרה שיעורים הניתנים לשחק במשחק, עם כיתה שלוש-עשרה .

אביר המוות משלב יכולת לחימה עם אנרגיות חשוכות ונקרומנטיות. DK. . למרות שאביני מוות יכולים לגדל מיניונים מתים, ההתמחות הלא קדושה מעניקה תכונה זו מיקוד מסוים, הופכת לשיעור חיות מחמד אמיתי. . אבירי מוות הם מעמד הגיבורים הראשון וכתוצאה מכך מתחילים ברמה 8 באחוזת האבון במזרח הפלגואלנדס. על מנת ליצור אביר מוות, שחקן היה צריך להיות לפחות דמות 55 ומעלה הקשורה לחשבון שלו, גם אם הדמות הזו הייתה בתחום אחר. שרי – המלחמה של דרנור.

תפקידים: סוחר נזק גופני תגרה, טנק . האילידארי מחבקים את הקסמים הכאוטיים – אנרגיות שאיימו זה מכבר על עולמו של אזרות – מאמינים אותם נחוצים כדי לאתגר את הלגיון הבוער. . ציידי שדים הם מעמד הגיבור השני ומתחיל ברמה 8 במרדום, התהום המרוסקת. על מנת ליצור צייד שדים, שחקן היה צריך להיות לפחות אופי רמה אחת ומעלה על אותם תחומים כמו נוצר צייד השדים. עם זאת, דרישה זו הוסרה ב . .

דרואידים הם המעמד ההיברידי המגוון ביותר, תוך שימוש בכוח של הסטת צורה כדי לקחת צורות שונות ולבצע תפקידים שונים במפלגתם. דרואידים אפדיים הופכים ל [צורת דוב], הופכים לטנקים חזקים עם שריון גבוה ומשתמשים במערכת משאבי הזעם הדומה ללוחמים. . . . בעוד שכל התמחות מתמקדת בצורה שונה, כל ההתמחות מסוגלים להשתמש בצורת דוב וחתול, וכל אחד מהם זוכה לצורות הנוספות [טופס נסיעה], [צורה מימית] ו [צורת טיסה] כשהם מתרוממים. .

תפקידים: סוחר נזקי איות, מרפא Dragonflight .

. . מיומן מאוד בעפישות, יש להם המון כלים שמאפשרים להם להימנע מלחימה בתגרה, שהיא חולשה. מערך הציידים של צופים, מעקב והישרדות יחד עם שריון דואר הופכים אותם לדמויות סולו מעולות. התמחות כשרונות האנטר הם Marksmanship, Beast Mastery והישרדות.

תפקידים: סוחר נזקי איות טווחים . . . עצי כישרון של Mage הם אש, כפור וקרקנה, שכל אחד מהם מתמחה בכישופים ויכולות שונות.

. תלמידי טכניקות אומנויות לחימה פנדארן קדומות, נזירים מגלמים את המיומנות, המיקוד, המדיטטיביות והיעילות הקטלנית של אדון קונג פו מיומן, מכבידים אויבים עם טבילה של אגרופים או בדיקות מעופפות, אויבים בלתי מסוגלים עם ידע אינטימי במרכזי עצב ובנקודות אקרסורה, תוך כדי תכוכך, עם ידע אינטימי של עצב ושימוש ברוגע הפנימי והחיבור שלהם ליקום כדי לרפא ולהחזיר את האיזון לבני בריתם. . נזירים הם מעמד נייד ייחודי ומסוגלים לייצר תחומי בריאות וצ’י, חפצים מיוחדים שיש להעבירם כדי להשיג את היתרונות שלהם. זה יוצר שדה קרב נייד, כאשר נזירים מתגלגלים במהירות ומרגישים את הזירה כדי להחזיר את הבריאות לפני שזינקו חזרה לקלחת. נזירים של Brewmaster הם טנקים חריגים, המעסיקים טקטיקות שופעות שיכורות כדי להפסיק נזק נכנס; נזירי Mistweaver הם מרפאים עם קו צדדי התלהבות נזקים, תקשור ערפילי ריפוי ולעיתים קרובות עובדים בטווח תגרה; ואילו נזירי ווינדווקר הם אמני הלחימה הקלאסיים, עקבי תגרה שמנחלים נשק כדי לאבני אויבים עם אגרוף וכף רגל.

תפקידים: סוחר נזק פיזי/קסם, טנק, מרפא . עם נשמתו של כומר ובחץ של לוחם, פלדינים משלבים קסם קדוש עם נשק חזק ושריון יציב. בדומה לאבירי האגדה, פלדינים נלחמים במאבק הטוב, מכה אויבים עם זעם אלוהי ומחזיר בעלות ברית מסף המוות בכוח האור הקדוש. . . פלדינים ידועים גם במגוון החובבים שלהם ובכישופי התמיכה שלהם והם ככל הנראה כיתת התמיכה החזקה ביותר במשחק. פלדינים יכולים להעניק מספר ידיים וברכות שונות שיתאימו לכל אירוע, ולהשתמש בחותמות טווח כדי להעניק להם יתרונות ספציפיים בכל פעם שהם תוקפים. . פלדינים ומבצעים את יכולותיהם באמצעות שילוב של מאנה וכוח קדוש, סוג של מערכת נקודת משולבת המאפשרת להם לבנות לפרץ עוצמתי של ריפוי או נזק. .

חסידים אדוקים של האור הקדוש, הכמרים הם מעמד גלגלים לובש בד. באופן מסורתי אדוני ריפוי, הידע של הכומר על האור מעניק להם גם שליטה על כוחותיו הכהים יותר של הצל. כוהני משמעת הם מרפאים עוצמתיים המתמחים בהפחתת נזקים, תוך שימוש במגוון מגנים חזקים כדי להגן קסום על חיובים שלהם. . כוהנים קדושים הם המרפא הטהור הארכיטיפי, תוך שימוש בשילוב נרחב של ריפוי ישיר, מרפא לאורך זמן (חם), ו- AOE ורפואות רב-יעד להגיב לכל סיטואציה. . . . . .

תפקידים: סוחר נזק גופני תגרה . . . התנקשות בורגים משתמשים ברעלים ובסיום מהלכים כדי להתמודד עם פרצי נזק למטרותיהם; סורגי דקויות הם גבעולים כהים, מזנקים מהצללים כדי למארב אויבים לפני שהם גולשים חזרה אל הלילה; בעוד שסוגות קרב הם היוצא מן הכל. רוגס מסתמכים על מאגר האנרגיה המתפרק במהירות שלהם כדי להתמודד עם נזק, ומעניקים נקודות משולבת לבנייה לקראת מהלכי גימור הרסניים. סורגים הם אחד המעמדות הידועים לשמצה ב- PVP, המסוגלים להתנגד לחוסר יכולת לתקופות ממושכות עם מגוון רעלים, דימומים, פעלולים ואפקטים משביעים אחרים, בזמן שהם פורסים וקוביות את היעד חסר האונים שלהם. . . .

תפקידים: סוחר נזקי איות טווחים, סוחר נזק פיזי/קסם, מרפא . . שאמאנים יכולים לשפר את כלי הנשק שלהם עם השפעות אלמנטריות, להכות אויבים עם שביתות ברקים ופרצי לבה, ולזמן אלמנטים עוצמתיים לעשות את הצעותיהם. . . . שאמאנים מספקים חובבי פשיטה מצוינים דרך טוטמים ויכולות כמו [תאוות דם], הרס ב PVP עם נזק לפרץ שלהם, ויכולים לספק התאוששות למחוק לקבוצה באמצעות [גלגול נשמות] .

תפקידים: סוחר נזקי איות טווחים משעבדת שדים וקריאה לקסם כהה וקללות לשלוט ולהשמיד את אויביהם, וורלוקס הם מעמד גלגלי DPS לובש בד, הידוע במגוון הרחב שלהם ונזק לאורך זמן של אפקטים של זמן. המנעולים הם בעיקר סוחרי נזקי קסמים מטווחים ויכולים להעסיק מגוון של שדים נשלטים במלואם לטנק, לחוסר יכולת וטרף אויבים, כולל הסוקובוס המפתה, הריקוואלר האומלל, האשפה של האש והפלה המחרידה. . . נערות נגיעות הן אדוני הנזק לאורך זמן, ומנקזים את בריאות היעדים שלהם במגוון של דבוקים ונקודות חזקות; Demonology Warlocks זימון שיפרו את השדים כדי לבצע את הצעותיהם, לשאוב כוח מהמיניונים שלהם ואף הופכים לשדים עצמם; בזמן שהרס נוהג אויבים ומשרפים, המתמחה בנזקי פרץ חזקים ובכישופי אש.

לוחמים הם לוחמים קרובים עם צלחת קרובים המסוגלים למלא את התפקיד של DPS של טנק או תגרה. . . . . ללוחמים יש גם חסינות טבעית לפחד מהשפעות ויכולות להשתמש באנרי מלחמה כדי לעודד את בעלי בריתם או להפחיד את אויביהם. לוחמים אוהבים את הריגוש של קרב קרב ונמצאים בדרך כלל בעובי הקרב, נאבקים בהמונים של אויבים ב [מערבולת] של פלדה.

מירוצי כיתות []

בחירת הכיתה מוגבלת על ידי בחירת הגזע, כאשר שיעורים מסוימים זמינים רק למירוצים מסוימים. ישנם 213 שילובים זמינים כיום בתחומים החיים. Dracthyr Evoker כעת ניתן לשחק. .1..

קוסם נוכל מְכַשֵׁף אביר המוות Evoker
דראני
גמד
שדון הלילה
שדון בטל
קליל
מנגנום
דרקטיר
עֵרֶב רַב
שֵׁדוֹן
לילי
Mag’har
Vulpera

תפקידי כיתה []

הכיתה גם קובעת אילו תפקידי כיתה הדמות יכולה לבצע.

טַנק DPS
נע
אביר המוות
צייד שדים
דרואיד
כּוֹמֶר
נוכל

צבעי כיתה []

.

RGB
(0-255)
.. RGB Hex תיאור
אביר המוות 30 . .12 0.23 #C41E3A אָדוֹם
צייד שדים 201 0. .19 .79 #A330C9
דרואיד 255 124 1.00 .49 0. תפוז
51 .20 .58 0.
211 .67 0.83 . פיסטוק
63 199 235 0. 0.78 0. כחול בהיר
נָזִיר 152 0.00 .00 0.60
פלדין .96 0.55 0.73
כּוֹמֶר 255 . 1. . לבן *
נוכל 255 244 104 1. 0. .
שאמאן 112 .00 .44 0. #0070DD
135 . 0.53 0.93 #8788EE סָגוֹל
198 109 0.78 0. 0.43 #C69B6D

.1

וואו פילוס מותאם אישית (1-70)

.1 ומציג את השיעורים הטובים ביותר עבור PVE ו- PVP בהרחבה האחרונה של המשחק. באופן כללי, במשחקים, בחירת הכיתה הנכונה או בניית הדמות שלך משפיעה באופן משמעותי על כל חווית המשחק שלך, .

ראשית, נתחיל עם היסודות, נבחן את סוגי השיעורים השונים הקיימים ב- World of Warcraft ונכסה את השיעורים הטובים ביותר למתחילים – במילים אחרות, שיעורי WOW הקלים ביותר למשחק עבור PVE, שיעורי הסולו הטובים ביותר ב- DragonFlight.

שיעורי DPS, מרפא וטנקים הטובים ביותר לתוכן משחק קצה PVE כמו צינוקים מיתיים+ פשיטה.

. . ? !

.1:

 • השיעור הטוב ביותר ב- WOW (הקל ביותר) עבור תגירת סולו DPS: אביר המוות
 • השיעור הטוב ביותר ב- WOW (הקל ביותר) עבור סולו טווחי DPS: Hunter

מהו המעמד הטוב ביותר ב- World of Warcraft בימינו, בשנת 2023? זו אחת השאלות הנפוצות ביותר שמציפות את כל קהילות ה- WOW. בין אם אתה שחקן חדש או סתם חוזר למשחק, זה הדבר הראשון שאתה רוצה לדעת.

זה לא סוד ש- WOW הוא משחק שוחק במיוחד הדורש השקעה רצינית בזמן רציני. ? עליכם לבחור את השיעור הטוב ביותר שיתאים לסגנון המשחק שלכם וקבלו את ההחלטות הנכונות לגבי הכיתה והמפרט שאליו אתם הולכים תוך כדי ליהנות מהמשחק האהוב עליכם.

. . בחירת השיעור הטוב ביותר עבור הדמות שלך בכל משחק, כולל WOW, דורשת מחקר כלשהו בשמך.

ראשית, בעת יצירת דמות ב- World of Warcraft Dragonflight, יש אתה יכול ללכת על זה, ומעבר לזה, כל כיתה מגיעה עם 2-4 מפרטים אפשריים שתוכלו להתגלגל אליהם. ? .

מדריך זה מציג בפניכם את השיעורים הטובים ביותר ב- DragonFlight על ידי הצגת ה- .. ? – אתה יכול לשאול; על ידי ניתוח שכבות הדירוג בכיתה באמצעות תרשימים ומודעות. , . .1 ומה תהיה האפשרות הטובה ביותר עבורך.

תוכן העניינים

הנה מה שאנחנו הולכים להתמקד בו במדריך הכיתות הטוב ביותר של World of Warcraft:

 • בחירת השיעור הטוב ביותר עבורך
 • שיעורי ה- WOW הקלים ביותר בשנת 2023
 • .
 • סטטיסטיקה של וואו: ניתוח, יומני וורקראפט ומודעות
 • שיעורי ה- DPS הטובים ביותר עבור PVE ב- WOW DragonFlight
 • .1
 • הטנקים הטובים ביותר ל- PVE ב- DragonFlight
 • דירוג PVP ורשימות שכבה ב- Dragonflight 10.1

בחלק זה נסקור את היסודות ונעבור את סוגי המעמדות השונים שנמצאים ביקום World of Warcraft, להסביר מה מייצגים שיעורי המטא, ומה יהיו כמה משיעורי הסולו הטובים ביותר שאפשר ללכת עליהם ב- WoW Dragonflight Patch 10..

. יתר על כן, כל כיתה מגיעה עם קבוצת התמחות משלה (מפרט) עבור .

ביקום WOW, יש המון מירוצים ושיעורים לבחירה, כך שהדברים עשויים להתבלבל עם כל המגוון הזה.

דף יצירת תווים

ההתמחות הופכת לזמינות ברגע שהדמות מגיעה לרמה 10. .

מבחינת PlayStyle, ב- WOW, ניתן לשחק את הדמויות כ:

 • תִגרָה

 • DPS: קיצור של “נזק לשנייה.”הידוע גם בשם” סוחר נזק “, זה מתייחס לדמות שמתמקדת בעיקר בהפסקת נזק רב ככל האפשר
 • מְרַפֵּא

עם זאת, הנה השיעורים והמפרט שאתה מקבל מהם לבחור בהרחבת Dragonflight:

מפרט מספר 1 מפרט מספר 3
זעם (DPS)
כפור (DPS) לא קדוש (DPS)
הרס (DPS) נקמה (טנק)
איזון (DPS) פרא (DPS) אפוטרופוס (טנק)
קוסם
נָזִיר Windwalker (DPS)
פלדין קדוש (מרפא)
כּוֹמֶר משמעת (מרפא) קדוש (מרפא)
נוכל דקויות (DPS)
שאמאן Elemental (dps) שיפור (DPS)
מְכַשֵׁף
Evoker הרס (DPS)

בחירת המירוץ הטוב ביותר לשיעור שלך

. עליכם להבטיח שהוא יסתובב סביב סגנון המשחק האהוב עליכם (תגרה או טווחים) כך שזה יתברר . מעבר לזה, בחירת המירוץ הטוב ביותר עבור אותו שיעור מגיעה עם כמה יתרונות. עם זאת, מירוצים אינם מציעים יתרונות אדירים, ולכן אני ממליץ לבחור את המירוץ שאתה הכי אוהב, מבחינה אסתטית.

שיעורי Meta World of Warcraft

מהן שיעורי המטא ב- WOW? באופן מסורתי, אנו מגדירים “מטא” כראש ראשי תיבות משמעות “הטקטיקות היעילות ביותר זמינות. .

. מטרת השימוש במטא היא למקסם את היעילות שלנו לחוויית משחק חלק יותר. ב- World of Warcraft, כאשר אנו מדברים על שיעורי המטא, אנו מתייחסים לשיעורים הטובים ביותר שיכולים לשמש לפעילויות, תפקידים או משחקים ספציפיים.

.

הגבירו את דמות ה- WOW שלכם

מה שמקל על שיעור בעולם World of Warcraft? השיעורים הנגישים ביותר הם מאוזנים היטב מבחינת נזק ושרידות עם סיבובי איות קלים, וחשוב מאוד, אל תסתמכו על יותר מדי קולדאון.

שֶׁלִי שיעורי ה- WOW הקלים ביותר ב- DragonFlight 10.

.? . ימין?

נו, העצה הטובה ביותר היא לשחק בכיתה שאתה הכי נהנה. אם אתה חדש במשחק, בדוק כמה סרטוני יוטיוב ובדוק מה אתה הכי אוהב. . .1:

 • השיעורים הטובים ביותר: Warlock, Mage, Shaman, Druid.
 • .

זה עוטף את החלק המבוא של שיעורי WOW. עוברים לחלק הבא במדריך שלנו, נבדוק כמה נתונים סטטיסטיים על המעמדות השונים במשחק ועל שכבות הדירוג שלהם. כמו כן, נסביר מהו ניתוח וואו וכיצד להשתמש ביומני וורקראפט ולוחות המנהיגים כדי להבין טוב יותר את המטא המתמשך ואת השיעורים הטובים ביותר ב- DragonFlight. !

וואו דירוג דירוג.

?

. תווים הרשומים ברשימת שכבה של משחק ספציפי נחשבים לתווים חזקים בהשוואה לתווים בעלי ציון נמוך יותר, ולכן יש להשתמש בהם יותר בהגדרות תחרותיות ברמה גבוהה כמו טורנירים.

רשימות אלה משתמשות בשכבות (רמות, שכבות) כדי להבחין עד כמה נבדק חזק להשוות לאחרים. אוקיי, אבל איך זה חל על World of Warcraft והשיעורים השונים במשחק? לדרג את השיעורים מהפחות המועדפות ביותר, או מהחזקים ביותר לחזקים ביותר, .

.

מפרט רב עוצמה, עשוי להיות בעל חולשות קלות
מפרט שהם חזקים אך עשויים להיות להם כמה חולשות משמעותיות
C-Tier
D-Tier

כדי להקל עוד יותר, בואו לשקול את הדוגמה הבאה:

התמחות
צַיָד הישרדות
A-Tier
צַיָד B-Tier

.

זו הסיבה שאני ממליץ לך לבדוק כמה רשימות דרגת כיתות וואו אם אתה רוצה ללכת על אחד השיעורים הטובים ביותר במשחק. .

: אנא זכור כי שכבות הדירוג בכיתה שנדבר עליהן משקפות עד כמה טוב כל כיתה מתפקדת בפעילויות המשחק, סוג התוכן המאתגר והמורכב ביותר שניתן להשיג בעולם World of Warcraft, כמו צינוקים מיתיים, פשיטות ו- PVP ברמות הגבוהות ביותר. ..

?

בעולם וורקראפט, ניתוח הוא מספר שאתה מקבל בהתבסס על ה- DPS שלך בהשוואה לשחקנים אחרים באותה מעמד כמוך. מנתחים משמשים בעיקר ונלקחים בחשבון כאשר גילדות מגייסים שחקנים חדשים. . . עם זאת, מנתחים אינם מדויקים ב 100% מכיוון שמספרים אלה משקפים נזק בלבד ואינם שוקלים את רמת המכניקה או מקרי המוות.

.. באתר זה תוכלו לבדוק את השיעורים הטובים ביותר באמצעות דירוג כיתות, לוחות מנהיגים וסטטיסטיקה עבור כל בוס או צינוק ב- WOW Dragonflight 10.1.

והנה כמה צילומי מסך מהאתר שהוזכר לעיל:

דירוג DPS RAID ATSC 2

בשלב זה, עליך לראות בבירור כיצד דירוג הכיתה עובד ב- World of Warcraft וכיצד להשוות את השיעורים על בסיס רשימות שכבה. . החלקים הבאים של המדריך שלנו יציגו את מיטב ה- DPS, המרפא והטנקים הטובים ביותר ב- World of Warcraft Dragonflight.

.

מהו מעמד ה- DPS הטוב ביותר ב- World of Warcraft? . מאוד עשיר! . . .

ראשון, אין שיעור שהוא “הטוב ביותר” לכל הפעילויות. אין לנו שיעור DPS הטוב ביותר ב- World of Warcraft שיכול לשלוט במקום הראשון במדי DPS לכל פעילויות המשחק הקצה שם בחוץ. . ברגע שתבצעו מחקר על “ה- DPS הטוב ביותר ב- DragonFlight”, תוכלו למצוא תשובות שונות המצביעות על שיעור DPS “הטוב ביותר” עבור PVP, עוד אחד לפשיטה, ואולי עוד אחד לצינוקים.

כדי למנוע בלבול ולקבל תשובות רלוונטיות, נתייחס לכל פעילות משחק קצה עם דירוג DPS משלה ורשימת שכבה משלה. . לבסוף, נציג את השיעורים הטובים ביותר עבור PVP עבור מצבי משחק 2V2, 3V3 ו- RBG ב- WOW Dragonflight 10.1.

אנו אוספים את הנתונים עבור מדריך זה מאתרים ייעודיים כמו יומני Warcraft ו- WOW Meta. , אז וודא שאתה עוקב אחר המדריך ואל תחמיץ חדשות בנושא זה!

מיתי אברוס, כור היתוך המוצל .

אביר מוות לא קדוש, Augmentation Evoker, אביר המוות של כפור,
א Frost Mage , נגיעה וורלוק, , Evoker הרס, ,
, צייד Marksmanship, , , דרואיד פראלי, נזיר ווינדווקר, , Beast Mastery Hunter, כומר צל
ג לוחם זעם, , , תגמול פלדין, רוגן דקתי, ,

.

צינוקים מיתיים+

נִדבָּך
ג קוסם אש, כומר צל, Augmentation Evoker
, , הרס וורלוק, שיפור שאמאן, , , סורר מחוץ לחוק,
תגמול פלדין, , לוחם נשק, נזיר ווינדווקר, , שאמאן יסודי, , צייד הישרדות, , נגיעה וורלוק, , Havoc Demon Hunter
ג , , , אביר מוות לא קדוש

זה עוטף את כל מה שאתה צריך לדעת על דירוג ה- DPS ורשימות הרובד במטא המתמשך בכתם Dragonflight 10..

יש לקוות, עד עכשיו, יש לך תצוגה טובה יותר של שיעורי ה- DPS המובילים עבור PVE ב- WOW, ותוכל לבחור בקלות את הכיתה הטובה ביותר עבור הדמות שלך על סמך הנתונים האמורים. ..

.

ב- World of Warcraft Dragonflight 10., . .

מיתי דירוג פשיטה מרפא בתיקון 10.

נִדבָּך שיעורים והתמחות
ג כומר משמעת
,
כומר קדוש,
ג ,

.?

:

ג פלדין קדוש, כומר משמעת
א , ,
, שימור Evoker

זה מכסה את כל מה שקשור למרפאים ולרשימות רכבת המרפא לפשיטות וצינוקים. כעת, לאחר שדיברנו על ה- DPS הטובים ביותר ובשיעורי המרפא הטובים ביותר במטא WOW המתמשך, יש עוד תפקיד אחד שעלינו לכסות: הטנקים. אז בואו נראה איך טנקים מופיעים בכתם Dragonflight 10.1. הבה?

.

. . אבל שוב, ננתח את הטנקים הטובים ביותר ואת רשימות שכבת הטנקים הן לפשיטה והן למיתולוגי+ צינוקים.

אברוס, כור היתוך המוצל דירוג מיכל הפשיטה בתיקון 10.

נִדבָּך
, Brewmaster Monk
,
ב ,

.?

ג שומר דרואיד
, , Brewmaster Monk
הגנה פלדין,

. אנחנו מדברים על שחקני WOW המנוסים והמיומנים ביותר עבור תוכן משחק קצה מסוג PVE.

. אתה אף פעם לא צריך לצאת מגדרך ולשחק כיתה שנסוב סביב סיבוב איות מורכב יותר ממה שאתה רגיל וליהנות רק בגלל שהוא מדרג טוב יותר ברשימות הרובד האלה.

.

.1 לכל תפקיד (DPS, מרפא, טנק) במצבי משחק 2V2, 3V3 ו- RBG. !

.

, , , צייד הישרדות, ,
, תגמול פלדין, דרואיד פראלי, . Beast Mastery Hunter, כומר צל, איזון דרואיד, הרס וורלוק
קוסם אש, , , סורר מחוץ לחוק, , , שיפור שאמאן, דמונולוגיה וורלוק,
ג , אביר המוות של כפור, ,

שיעורים והתמחות
לוחם נשק, תגמול פלדין, , , , , הרס וורלוק
א , רוגן דקתי, שאמאן יסודי, קוסם אש, Havoc Demon Hunter
, שיפור שאמאן, , , דמונולוגיה וורלוק, נגיעה וורלוק
Frost Mage, , Mage Arcane, , , , אביר המוות של כפור,

שיעורי ה- DPS הטובים ביותר עבור PVP במצב משחק RBG

, , , לוחם נשק, ,
, כומר צל, , , דרואיד פראלי
ב Beast Mastery Hunter, נגיעה וורלוק, , קוסם אש, , , ,
ג דמונולוגיה וורלוק, , , אביר המוות של כפור, , שיפור שאמאן, ,

.

נִדבָּך
ג , , פלדין קדוש
,
כומר משמעת,

שיעורים והתמחות
כומר קדוש
שיקום דרואיד, שיקום שאמאן, , כומר משמעת,

,
, פלדין קדוש, ,

דירוג טנק PVP ב- WOW 10.

שיעורים והתמחות
ג
Brewmaster Monk
, ,

נִדבָּך שיעורים והתמחות
הגנה פלדין,
צייד השדים הנקמה, שומר דרואיד, לוחם הגנה
ב ,

שיעורי הטנקים הטובים ביותר (טנקים) עבור PVP במצב משחק RBG

נִדבָּך שיעורים והתמחות
ג שומר דרואיד
, הגנה פלדין, לוחם הגנה, Brewmaster Monk

זה מכסה את כל מה שקשור לשיעורי ה- PVP הטובים ביותר ב- WOW Dragonflight Patch 10.1. יש לקוות שבשלב זה, בחירת הכיתה הטובה ביותר לדמות שלך הפכה להרבה יותר קלה 🙂

הגברת הילוכים PVP

ב- WOW תיקון 10.1:

 • Augmentation Evoker
 • אביר המוות של כפור
 • Frost Mage
 • דמונולוגיה וורלוק

.1:

 • שיקום שאמאן
 • כומר קדוש
 • שימור Evoker

5 הטובים ביותר אברוס, שיעורי טנק הפשיטה הכור היתוך .1:

שיעורי DPS מיתיים+ צינוק ב- WOW תיקון 10.

 • קוסם אש
 • איזון דרואיד

5 הטובים ביותר ב- WOW תיקון 10.1:

 • פלדין קדוש
 • כומר קדוש
 • שיקום דרואיד

ב- WOW תיקון 10.

 • שומר דרואיד

. ?

יש כרגע 13 שיעורים ייחודיים ב- WOW Dragonflight: לוחם, צייד, קוסם, סורר, כומר, וורלוק, פלדין, דרואיד, שאמאן, נזיר, צייד שדים, אביר המוות ואובר.

2. מה הכיתה הקלה ביותר ב- WOW?

.

3. מהן שיעורי ה- WOW הכי כיפיים?

.

. ?

נראה שהשיעור הכי משחק ב- WOW הוא הצייד, עם אוכלוסיית שחקנים של 10.5% – 11%, ואחריו הלוחם (9.9%), דרויד (9.9%), ופלדין (9.5%).

. .?

בתיקון Dragonflight 10.1, נראה כי הרוג.

מחשבות סופיות

זה מכסה את כל מה שכדאי לדעת לגבי השיעורים הטובים ביותר והמטה המתמשכת ב- World of Warcraft Dragonflight עבור תיקון 10.. . יש לקוות שמדריך זה הופך את כל התהליך של בחירת הכיתה הטובה ביותר עבורך הרבה יותר קל.

. .

בטבלה למטה אנו מציגים מדריכים מעמיקים לכל התמחות וואו דרקונפלייט עונה 2

מדריך צייד הישרדות מדריך סורר דקתי מדריך סורר מתנקש
מדריך וורלוק של דמונולוגיה מדריך נזיר ווינדווקר מדריך MistWeaver Conk מדריך נזיר Brewmaster
מדריך שאמאן יסודי מדריך לשמאן שיפור
מדריך כומר צל מדריך הכומר המשמעי מדריך הלוחמים של Fury
מדריך פלדין קדוש מדריך כיבוי אש מדריך קוסם ארקני
מדריך צייד השדים של נקמה איזון מדריך דרואיד מדריך דרואיד פראלי

. האם ידעת את זה ב , אנחנו לא נוגעים רק למדריכים ומאמרים? אנו מספקים גם שירותי הגברה כדי להקל עליכם את הדברים. וואו שירותי הגברה, תן לנו להתמודד עם הכל בשבילך בזמן שיש לך כיף אמיתי במשחק!

מדריכים וטיפים בלעדיים