משחקי ה- Xbox Co -op הטובים ביותר לשחק בשנת 2022 – Gamespot, 32 משחקי הקואופ הטובים ביותר עבור Xbox One – Gameranx

0

32 משחקי הקואופרציה הטובים ביותר עבור Xbox One

Contents

אלדן רינג היה משחק ברשימות השחרור הצפויות של 2022 של המעריצים. אנו בטוחים שאתה כבר מעודכן היטב על המשחק. . אם אינך מכיר את שם האולפן, הם הוציאו את זיכיון Souls, והמשחק הבא שלהם הוא חווית קרב מאתגרת נוספת. בעזרת הסופר ג’ורג ‘ר.ר ‘. מרטין, אלדן רינג מציע לשחקנים עוד עולם פנטזיה עגום ואפל לעבור. השחקנים מקבלים מפה גדולה בעולם פתוח, שלל להתאסף, והרבה קרבות בוס כדי לעבור את הזמן הזה. בגלל המפה בעולם הפתוח, לשחקנים כאן יהיה יותר חופש כיצד הם מתקדמים במשחק. אתה יכול אפילו לקבל כמה מחליפים מתוך טבעת אלדן, מכיוון שלכותרת יהיו סיומים מרובים כדי לבטל את הנעילה. כמובן שיש משחק שיתופי. זה כן דורש תהליך כדי להתחבר לחבר, אבל ברגע שאתה במשחק, לעבור קרבות בוס שונים יכול להיות קצת יותר קל לנהל.

משחקי ה- Xbox Co-op הטובים ביותר לשחק בשנת 2022

.

ב- 11 באוגוסט 2022 בשעה 9:29 בבוקר PDT

. אם יש לך סדרת Xbox X | S או Xbox One ומחפשים כמה כותרות שיתופיות טובות, הגעת למקום הנכון. משחקי ה- Xbox Co-op הטובים ביותר יוצרים חוויות משותפות משמעותיות ומהנות. . ממשחקי שירות חיים כמו Sea of ​​Thieves ו- Destiny 2 וכל. ארגנו את הרשימה בסדר אלפביתי ונמשיך לעדכן אותה ככל שמשחקי שיתוף פעולה מצוינים יותר משוחררים עבור Xbox Series X | S ו- Xbox One.

אם אתם מחפשים משחקים נוספים לשחק ב- Xbox, עיינו ברשימות שלנו המכסה את משחקי ה- Xbox Series X הטובים ביותר, משחקי ה- Xbox One הטובים ביותר ומשחקי ה- Xbox Game Pass הטובים ביותר. יש לנו גם חבורה של Roundups לפלטפורמות אחרות, כולל משחקי ה- Nintendo Switch הטובים ביותר, משחקי ה- PS5 הטובים ביותר, משחקי ה- PS4 הטובים ביותר ומשחקי המחשב הטובים ביותר.

דרך החוצה

תומך: מרובי משתתפים מקומיים ומקוונים 2 שחקנים

אולפני האור הוא המפתח הנדיר שמחבק לחלוטין את Co-op בכל הקשור לעיצוב משחק. תואר הבכורה שלה, דרך החוצה, ניתן לשחק רק בשיתוף פעולה, מסך מפוצל או מקוון. . אף על פי שכל שחקן מבצע לעתים קרובות משימות שונות, היעדים שאתה משלים בהכרח עוזרים לבן הזוג שלך להתקדם, ולהיפך. . . מוצא הוא תואר EA Play, כך שמשחק עובר מנויים אולטימטיביים יכולים לשחק אותו בלי לקנות. יש לו גם מעבר באדי שמאפשר לחבר לשחק איתך ברשת מבלי שתצטרך לקנות עותק משלהם של המשחק.

Borderlands: האוסף הנאה

תומך: מרובי משתתפים מקומיים ואונליין 4 שחקנים

. בעוד שיורים רבים אינם מציעים קמפיינים לשיתוף פעולה (לא מקוון או מקוון), זיכיון Borderlands הוא אידיאלי לקואופרציה, והוא אפילו תומך במסך מפוצל של ארבעה שחקנים. . .

מתרסקות טירות הוחזרו מחדש

: מרובי משתתפים מקומיים ואונליין 4 שחקנים

. אמנם היא החזיקה די טוב, אך הגרסה המחודשת טובה אפילו יותר בזכות מרקמים טובים יותר וקצב מסגרת. . הסיפור אינו מה שבולט (זה די גנרי); ל- Castle Crashers יש משחק מעולה של גרזן וסלאש ומערכת פילוס המשפרת את היכולות שלך ככל שתתקדם בשלבים מלאי האויב. יש לו חזותיים מצוירים נהדרים, טון קליל ומגוון רחב של אויבים ובוסים להרג. אם אתה אוהב משחקי פעולה שמרגישים שהם שייכים לארקייד, Castle Crashers הוא בחירה מוצקה.

CUPHEAD

Cuphead של Studiomdhr הוא בעצם קריקטורה ניתנת להשמעה של שנות השלושים המלאה באנימציות אותנטיות, דמויות צבעוניות ופסקול ג’אזי שמתרוצץ וקופץ כדי להעביר אותך אחורה בזמן. בנוסף להיותו מדהים לחלוטין, Cuphead יש קרבות בוסים מעוצבים בצורה אדירה, בקרות הדוקות ומגוון מגוון של נשק והטבות שמשנים את הדרך בה אתם מתקרבים לכל קרב. Cuphead ואחיו מוגמן צריכים להשיג חוזי נשמה כדי לתת לשטן לאחר הימורים בחייהם. משחק Cuphead בשיתוף יכול להיות כאוטי, אבל התמודדות עם הבוסים ורמות ריצה ואקדח עם חבר יכולה להיות מתגמלת ביותר. החיסרון היחיד עם Cuphead הוא ששיתוף פעולה עם שני שחקנים מוגבל למרובי משתתפים מקומיים.

גורל 2

תומך: מרובי משתתפים מקוונים 6 שחקנים

כמשחק שירות חי עם קהילה תוססת, אין זה מפתיע שגורל 2 מצא את דרכו לרשימה זו. ההמשך המשופר של בונגי הוא בעל כמות אדירה של תוכן, שכמעט כולם מותאמים לקואופרציה מקוונת עם חברים ושומרים אקראיים משוטטים ביקום. התאמה עם חברים הופכת את האתגרים למשחק מאוחר יותר של Destiny 2. למרות ש- Destiny 2 הוא בן כמה שנים, הוא עדיין מקבל עדכונים עקביים ותכנים חדשים, כולל הרחבת מלכת המכשפות שפורסמה לאחרונה. עם מספר רב של הרחבות בשריות זמינות כבר ויותר תוכן בדרך, Destiny 2 יישאר אחד ממשחקי הקואופ-אופ הטובים ביותר לשירותים בשידור חי במשך זמן מה. נתח סולידי של המשחק הוא חופשי למשחק, כך שתוכלו לנסות את זה לפני שתצטרכו להשקיע.

דיאבלו 3: אוסף נצחי

אחד ה- RPGs המודרניים הטובים ביותר, דיאבלו 3 עמד במבחן הזמן. אף כי באופן מסורתי נחשב כמשחק מחשב, דיאבלו 3 משחק בצורה יוצאת דופן עם בקר, ומעניק לו תחושה שונה ופעילה יותר תוך כדי כיסוח והתחמקות שדים עם חבילה של יכולות ספציפיות לכיתה. מערכת הכיתה הופכת את Diablo 3 לטובה עוד יותר כמשחק קואופ-אופ, מכיוון שאתה ושלישיית חברי הצוות שלך יכולים לאזן זה את זה עם מגוון יכולות ייחודיות. ניתן לשחק בשיתוף פעולה של דיאבלו 3 כולל עושר של תוכן קצה משחקי הקצה. כל דבר, החל ממערכות השלל והכיתה המרחיבות וכל.

אלוהות: חטא מקורי 2 – מהדורה מוחלטת

: דו-שחקנים מקומיים ומרובי משתתפים מקוונים

. . אלוהות: SIN Original 2 הוא CRPG של בית הספר הישן לעידן חדש, שלם עם עולם פתוח מרווח ומפורט, מערכת לחימה מבוססת תור מעוצבת בקפידה עם שכבות כמעט בלתי נגמחות, ודמויות צבעוניות שמושכות אותך לסיפור המתפתל שלה. Co-op מקוון תומך עד ארבעה שחקנים, ואילו הקואופרציה המקומית היא שני שחקנים בלבד. אלוהות: חטא מקורי 2 שופע עשרות על עשרות שעות של תוכן מדהים, וזה מספק עוד יותר כשאתה משחק עם חברים.

אל תרעב יחד

תומך: 2 שחקנים מקומיים ומולטי-משתתפים מקוונים 6 שחקנים

. אל תרעב יחד, התפקיד שלך הוא פשוט לשרוד. . . מחוץ למצב ההישרדות העיקרי, אל תתרעב יחד יש שני מצבים אחרים המציעים פחות תובעני למשחק.

Gears of War: מהדורה אולטימטיבית

: מרובי משתתפים מקומיים ומקוונים 2 שחקנים

למרות ששני משחקי Gears Gears of War שהושקו ב- Xbox One, אנו ממליצים על Gears of War: Ultimate Edition. רישום יפהפה של הכניסה הראשונה בסדרה, Gears of War: הקמפיין של המהדורה האולטימטיבית מתחזק בצורה מדהימה כל השנים אחר כך. הוא כולל את הסיפור הטוב ביותר והמעצבן ביותר בסדרה, וכל אחת מהרמות הארוכות בעלת תפקידים מעוצבים באופן מורכב שעוזרים להציג את משחק היורה המותאם לגוף שלישי. זה גם פשוט די מגניב לחזור למשחק שפופולרי את היורה “הכיסוי”. .

Grand Theft Auto Online

תומך: מרובי משתתפים מקוונים של 8 שחקנים

Grand Theft Auto Online הוא אחד המשחקים הפופולריים ביותר מרובי משתתפים מסביב. . . בין אם אתה רוצה להשלים עורים מורחבים וסטריים עם חברים או פשוט לראות איזה סוג של צרות אתה יכול לעורר, Grand Theft Auto Online הוא חוויה שיתופית רחבה שיכולה להיות מקום האיפוט שלך להירגע בלילה. . גם גרסה עצמאית של Grand Theft Auto Online היא בעבודות.

תומך

HALO: ניתן לתאר את האוסף הראשי של המאסטר כצלל האולטימטיבי לשיתוף פעולה בגוף ראשון עבור Xbox. הקומפילציה מגיעה עם ארבעת משחקי ההילה הראשונים של ה- Mainline כמו גם Halo 3: Odst ו- Halo Reach. כל ששת המשחקים כוללים קמפיינים שניתן לשחק בשיתוף פעולה באופן מקוון או מסך מפוצל. אתה באמת לא יכול להשתבש כאן, מכיוון שכמה ממשחקי ה- FPS הטובים ביותר שנעשו אי פעם מוצגים בקולקציה הזו. בנוסף לקמפיינים, תוכלו להצטרף לחברים כדי לנסות לשרוד ב- Fairway, מצב Horde המופיע ב- ODST ו- REACH. Halo: האוסף הראשי של Master זמין לשחק בחינם אם אתה מנוי Pass Pass. לאחר קבלת מילוי האוסף, Halo 5 שווה לשחק גם לצד משפחה וחברים. לרוע המזל, הקמפיין השיתופי של Halo Infinite עדיין לא זמין, אך משחק HALO האחרון ככל הנראה ימצא את דרכו ברשימה זו ברגע שהשקת הקו-אופ תושק.

זה לוקח שניים

תומך: מרובי משתתפים מקומיים ומקוונים 2 שחקנים

פותח על ידי הצוות שמאחורי מוצא, לוקח שניים הוא גם באופן בלעדי משחק שיתופי. כפי שאתה בטח יכול לנחש לפי הכותרת, אתה ושותף עובדים יחד כדי לפתור חידות ורצפי פלטפורמות שלמים על עולם מעוצב מסובך מלא ביצירתיות ופליאה. כאשר רוז לומדת הוריה מתפצלים, היא מתייעצת עם ספרה על מערכות יחסים תוך שהיא מחזיקה בובות הדומות להוריה. כשדמעותיה פגעו בבובות, מוחם של הוריה משתולל בצעצועים. משחק כקודי או מאי, אתה ובן זוגך נוסעים בבית וסביבתה-שנראה עכשיו די גדול-בחיפוש אחר רוז. . למרות שנדרש שתי עסקאות בנושא כבד, יש בו הרבה לב והומור שנאפה בסיפור. .

אוסף לגו מארוול

תומך

קולקציית Lego Marvel היא בחירה נהדרת למשפחות המחפשות חוויה שיתופית קלילה ובריזה. . כל משחק תומך בשיתוף פעולה מקומי לשני שחקנים ומאפשר לך להשתלט על מגוון עצום של גיבורי מארוול. למשחקי הלגו של Traverer’s Talkes יש להם אווירה נהדרת לאיסוף ומשחק, עם מכניקה פשוטה שהן נהדרות לילדים צעירים הלומדים את החבלים.

אוהבים בחלל מסוכן

: מרובי משתתפים מקומיים 4 שחקנים

. . יחד, אתה טייס חללית ניאון מעוצבת באופן ייחודי בניסיון להציל ארנבות מהאנטי-אהבה-יצורים נוראים ששונאים אהבה מסיבה כלשהי. הספינה מצוידת בצריחים, לייזרים, מגנים ועוד; האתגר כאן הוא שאתה צריך לחשוב גם על עבירה וגם הגנה ולקבל החלטות מהירות. אוהבים בחזותי החזות החיים והעין המושכים את העין ושפע הקסם עוזרים לחזק את לולאת המשחק המוצקה שלה.

: 4 שחקנים מקומיים ומרובי משתתפים מקוונים

. . בלי קשר, כדאי להזכיר כאן Minecraft, מכיוון שהיא תומכת במסך מפוצל מקומי או מרובה משתתפים מקוונים עבור עד ארבעה שחקנים. . . .

תומך

. למרות שהוא כולל את המראה והמלכודות המוכרות של Minecraft, אתה לא צריך להיות מאוורר Minecraft גדול כדי לצלול עמוק בתוך צינוקים של Minecraft. זו פעולת-RPG שמשוחקת מנקודת מבט איזומטרית ומלאה בשלל והוני רעים לקצוץ. מערכת הלחימה די פשוטה אך נשארת טרייה לאורך כל הדרך בזכות שפע של תכונות ההתאמה האישית, רמות מגניבות ומגוון רחב של אויבים. אתה יכול לשחק בצינוקים של Minecraft עם עד ארבעה שחקנים באופן מקומי או ברשת, וזה זמין לשחק בחינם למנויי מעבר למשחקים.

Monster Hunter World: מהדורת המאסטר של Iceborne

תומך: מרובי משתתפים מקוונים 4 שחקנים

Monster Hunter World היה משחק פריצת דרך עבור Capcom. . . . אתה משחק כצייד המוטל על מעקב ולהרוג (או לכידת) מפלצות מאתגרות. העולם מתרפק בגרפיקה מפורטת יותר ובאנימציות מפלצות יחד עם סביבות חלקות ששמחה לחקור. מערכת הלחימה של Monster Hunter World היא קפדנית באופן ייחודי ומכריחה את השחקנים להכיר באמת את יכולותיהם כמו גם את הטרף שלהם. ההרחבה המסיבית של Iceborne מוסיפה קמפיין ארוך נוסף וערימות של תוכן קצה מדהים. קל לשקוע מאות שעות אל עולם המפלצת האנטר. . Monster Hunter World זמין ב- Game Pass, אבל אתה צריך לקנות את התרחבות הקרח בנפרד.

מבושל יתר על המידה: כל מה שאתה יכול לאכול

תומך: מרובי משתתפים מקומיים ואונליין 4 שחקנים

. למרות שזה מדויק לקרוא להם משחקי בישול, אף אחד מהמשחק לא מציע חוויה נינוחה בה אתה יכול לעצור ולהתפעל ממנות שלך. שיחק מנקודת מבט מלמעלה למטה, מבושל יתר על המידה הוא סים בישול תזזיתי הדורש שכל מהיר ויכולת להישאר רגועה במטבח. כל רמה מבקשת מכם ועד שלושה חברים להכין כלים לפטרונים רעבים. נשמע פשוט מספיק, נכון? לא בדיוק. יש לך רק זמן קצר להכין את הארוחות שלך, והמטבחים עצמם מתוכננים באופן דינמי לייצר מהומה. . כל מה שאתה יכול לאכול צרור הוא מלא של כיף מצחיק בין אם אתה משחק ברשת או באותה ספה עם חברים.

אגדות ריימן

תומך: מרובי משתתפים מקומיים 4 שחקנים

Rayman Legend. Rayman Legend. בנוסף לרצפי פלטפורמות חזקים, לריימן אגדות יש שפע של חידות נהדרות והמון סודות לחשוף.

תומך: מרובי משתתפים מקוונים 4 שחקנים

ים הגנבים מאפשר לך ולחבריך לחיות את חלומות הפיראטים שלך. הפלגה בים הגבוה בחיפוש אחר אוצר היא חוויה המותאמת לקואופרציה. היקום המשותף של ים הגנבים פירושו שאתה וחבריך הרפתקנים במים עכורים; אתה אף פעם לא יודע מתי קבוצה אחרת תתקוף ותנסה לגנוב את השלל שלך. בעוד שלם הגנבים יש חזותיים מצוירים וטון הומוריסטי יחסית, זו חוויה מרתקת עמוקה מלאה בשפע של פעילויות. נדיר עשה צעדים גדולים עם ים גנבים מאז שהושק במקור בשנת 2018, וכעת הוא דחוס לחלוטין במשימות ופעילויות מרגשות להשלים. משחקי Xbox עוברים מנויים אולטימטיביים יכולים לשחק ים של גנבים בחינם.

Spelunky

: מרובי משתתפים מקומיים 4 שחקנים

Spelunky למעשה שוחרר במקור ב- Xbox 360, אך תאימות לאחור החזיקה את הקלאסיקה המודרנית הזו של Roguelike מאז. בספלונקי אתה משחק כהרפתקן המנווט במנהרות מסוכנות בחיפוש אחר אוצר. 16 רמות מרכזיות מפוצלות על פני ארבעה עולמות מובחנים. . בכל פעם שאתה מת, אתה צריך להתחיל מההתחלה. כדי לשמור על דברים רעננים, כל הרמות נוצרות באופן פרוצדוראלי, ולכן מתווה המנהרות כמו גם המכשולים המסוכנים שלהם ואויבים משתנים עם כל ריצה. Spelunky הוא אחד המשחקים האלה שאתה באמת צריך לשחק כדי להעריך את זה באמת. למכניקת הפלטפורמה יש תחושה ייחודית שלוקח זמן לשלוט. הלולאה של Spelunky מהנה שטנית; לא עבר זמן רב, תסתלק את הרמות המסתוריות של Spelunky כדי לחשוף את שפע הסודות שלה. כשאתה משחק בשיתוף פעולה, אתה יכול להחזיר את חברי הצוות שלך מהמתים, וזה די שימושי במשחק בו אתה צריך להתחיל מחדש כשכולם פוגשים את סוף המדמם שלהם.

עמק סטארדו

: מרובי משתתפים מקומיים ואונליין 4 שחקנים

.5 עדכון נוסף שיתוף פעולה עם מסך מפוצל עבור עד ארבעה שחקנים, אז עכשיו אתה יכול לשחק את סים החקלאי המדהים עם חברים באותה ספה כמו גם באינטרנט. אם שיחקת בעבר סטארדו עמק, מצב מרובי משתתפים כמעט זהה. אתה וחבריך יכולים להיות נוטים לחווה שלך, לבנות מערכות יחסים עם NPCs, לחקור את המכרות ופשוט ליהנות מחברה של זה של זה. למרות ש- Stardew Valley התחיל את דרכו כשיבוט ירח קציר, הוא נפל והפך לאחד ממשחקי הסימולציה הטובים ביותר אי פעם. Stardew Valley הוא משחק עם קסם וערך משחק חוזר אינסופי, הוא משחק קואופרופ אידיאלי למי שמחפש חוויה שלווה יותר.

רחובות הזעם 4

תומך

רחובות הזעם 4, הכניסה הראשונה בזכיינית הקצב הקלאס. זה משחק כמעט בדיוק כמו קודמי בית הספר הישן שלו, ומעניק לו תחושה אותנטית שמחזיר אותך לימי הזוהר של הז’אנר. אבל משחקים כמו רחובות זעם 4 אינם נפוצים מדי בימינו, ולכן שמחה לחזור לסגנון כל כך מהנה ופשוט של משחק פעולה. לרחובות זעם 4 יש חזותיות מודרניות ואנימציות מורחבות יותר, שעוזרות לתת לו אווירה חדשה בהחלט. . . כמו משחקים אחרים בסדרה, עדיף לשחק עם חברים על הספה. רחובות Rage 4 תומך בשיתוף פעולה מקומי בן ארבעה שחקנים ושיתוף פעולה מקוון דו-שחקני, ומנויים של משחקי מעבר יכולים לבדוק זאת בחינם.

: מרובי משתתפים מקוונים 4 שחקנים

. . בעוד שהעולם שלאחר הפנדמי הוא מעט לא מרתיע בהתחשב באירועים אחרונים, לחטיבה 2 יש לולאה חזקה באמת שמתמקדת בשלל ובשיפור הבנייה של הסוכן שלך. הסיפור המרכזי הארוך מלא במשימות מרתקות ובטונה של תוכן צדדי. כאשר הזיכויים מתגלגלים, עדיין יש לך הרבה מה לעשות בזכות כמות רצינית של תוכן קצה מאתגר. אם אתה תופס את ה- Farlords of New York Edition, תקבל גם את ההרחבה המצוינת בעיר ניו יורק. .

UNRAVEL 2

Unravel 2 הוא פלטפורמה מקסימה בכיכובו של שני יצורי חוט שקשורים זה לזה. ההנחה עצמה מסמנת כי אתגרי הפלטפורמה של Unravel 2 דורשים עבודת צוות, ולמרבה המזל המכונאי הזה עובד בצורה מדהימה כשאתה מנסה לחצות פערים מסוכנים או לפתור חידות. . הקואופ-אפ של UNRAVEL 2 מוגבל למשחק מקומי, מה שהופך את זה למשחק נהדר לשחק עם בן / בת הזוג או הילדים שלך. ככותרת של EA Play, אתה יכול לשחק ב- Unravel 2 בחינם אם אתה מנוי Ultimate Pass Pass Pass.

לפעמים נהנים מהמשחקים עם חבר או שניים. יש מספר כותרות משחקי וידאו נהדרות שהושקו המציעות משחק שיתופי. אם אתה נמצא בשוק לתואר חדש ליהנות עם חבר אז תסתכל על הבחירות האהובות עלינו למטה. תוכלו למצוא אוסף מאסיבי של משחקים שאולי אתם נהנים איתם. .

פלטפורמה: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
תאריך השחרור: 06 ביוני 2023

כמו שאמר פעם משחק, “זה מסוכן מכדי ללכת לבד”, אז למה לא לקחת המוני מפלצתי עם חברים? יאפשר לך לעשות את זה!

. בין אם אתה מוביל את החלק או שאתה אחד מחברי המפתח שלו, תצטרך לעבוד יחד כדי להתריס על המוני לילית וכוחות אחרים.

? או שכולכם יוכו בחזרה עד שתעשו את “Git gud”? לצלול פנימה ולברר!

#31 אי מת 2

פלטפורמה: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
תאריך השחרור: 21 באפריל 2023

. למרבה המזל, ההמתנה הסתיימה, ותוכלו לצלול היישר לאי מת 2. המשחק מתרחש מספר שנים לאחר הפרק הראשון, בו אנו מתמודדים כעת עם התפרצות מגפת זומבים בקליפורניה. אתה רק אחד המעטים חסרי המזל שנתקעים בלוס אנג’לס ובמסע למצוא בריחה. בקרוב למשחק, גיבורך יגלה שהם חסין מפני המחלה, והדם שלהם יכול להיות התרופה, אבל זו דרך ארוכה להגיע לנקודת מיצוי. המשחק דומה לפרק הראשון, תוך התמקדות בלחימה בתגרה. . נכון לעכשיו, בזמן כתיבת התיאור הזה, Dead Island 2 תומך עד שלושה שחקנים ברשת. כל שעליך לעשות הוא להגיע כשלושים דקות לקמפיין לפני שנפתח המצב השיתופי. .

#30 הפלאות של טינה

  • מו”ל: משחקי 2K
  • מפתח: תוכנת תיבת הילוכים
  • פלטפורמה: PS5, PS4, Xbox Series S/X, Xbox One, PC
  • תאריך השחרור: מרץ 2022

ארץ הפלאות של טינה טינה היא ממצא נדיר מבחינת משחקי הקואופרציה, בכך שהוא מתאים הן למולטי משתתפים מקוונים והן לשיתוף פעולה מקומי עם מסך מפוצל. עבור Xbox One ו- PlayStation 4, ניתן לשחק את המשחק במצב מסך מפוצל דו-שחקני מקומי. זה אפילו תומך במסך מפוצל של ארבעה שחקנים הנתמך ב- PlayStation 5 ו- Xbox Series X | S. זה בנוסף ל- Co-op המקוון ו- CrossPlay. רמת האתגר שמציגה אויבי המשחק עולה עם גודל המסיבה שלך, כדי להבטיח שהמשחקים באמת מרתקת כשאתה מתקדם בארצות הפלאות. זהו משחק נהדר עבור אוהדי הקו-אופ, עם כל כך הרבה מה לחקור ולעשות, ובאופן מרענן, כל כך הרבה דרכים לעשות זאת במצב קואופרטי.

#29 LEGO מלחמת הכוכבים: סאגת Skywalker

זיכיון מלחמת הכוכבים של לגו הוא בסתר אחד הזכיינות הטובים יותר לשיתוף פעולה. מכיוון שעם סגל הדמויות הגדול שלה אתה יכול להשתעשע, אתה וחבריך יכולים לקבל הרפתקה ייחודית ב’גלקסיה רחוקה, רחוקה ‘, בעוד שלא נדרשים להרגיש כאילו משחק הקואופ שלך לא משנה.

. עם תשעה סרטים לשחק בהם הם “סגנון לגו” יהיו לך המון דמויות להיות, יכולות להשתמש, וכן, פריטי אספנות למצוא.

רחובות הזעם היו זיכיון משחקי וידאו מאסיביים במהלך ימי הסגה ג’נסיס. זה היה תואר “Em Up” שהשחקנים עברו עיר מושחתת ונלחמים בפושעים שגרמו לכל כך הרבה מהומה. . .

. הכותרת הושמעה בסגנון דומה לגלילה צדדית, הכותרת מוציאה כמה דמויות איקוניות ופנים חדשות לתערובת. רמות מרגישות ארוכות מבעבר ויהיה לך מגוון רחב של בוסים באויב להילחם איתם. למרבה המזל, תוכלו להתחבר לחברים ולעבור את הכותרת הזו בדיוק כמו שעשיתם במהלך אותם ימי סגה בראשית.

#27 Borderlands 3

ל- Borderlands יש את הבאות החזקות למדי, כך שהסיכויים שאולי כבר עברתם את Borderlands 3. בעוד שהמשחקים הקודמים מרגשים, עדיין ניתן ליהנות מ- Borderlands 3 מבלי לשחק במשחקים הקודמים. . . יש לך נרטיב לעבור ויש התקדמות עלילה, אבל הרבה מהנה הוא פשוט לטחון לשלל גדול וטוב יותר. .

#26 מוציאים

אלה מכם שמתעניינים ביורה של בוזטר עשויים למצוא קצת כיף עם אופיס. . בכותרת, אנו נזרקים לעולם אחר שנקרא חנוך לאחר כדור הארץ החל לרדת במשאבים. עם זאת, בתוך העולם הזה, בני האדם החלו להתפתח עם כוחות על טבעיים חדשים שבהם תשתמשו כדי להילחם נגד אכסניות חייזריות שונות.

בעוד שהמשחק חדש ובוודאי שיש הרבה עדכונים כאמור, בעת כתיבת התיאור הזה, ישנם כמה באגים ונושאים טכניים שהאולפן יכול כנראה לצבוט. כתוצאה מכך, זו כותרת שכדאי לשמור על כרטיס.

#25 טייסות מלחמת הכוכבים

יש המון משחקי מלחמת הכוכבים הגדולים ואחד שנראה שתמיד מקבל מכירות הוא כותרות המבוססות על קרבות חלל. בדיוק כמו כל משחק טיסה טיפוסי, הפקדים יביאו לשחקנים שיסתובבו כשאתה נלחם נגד אוניות אויב עוינות. . כפי שאתה יכול לצפות עם סוגים אלה של משחקים, ישנם כמה מצבי PVP מקוונים שבהם אתה יכול להצטרף לחברים כדי להשלים את המטרה כמו תקיפה של ספינת דגל. כאן תעבוד יחד בקרבות החלל האלה שבה. אם נהניתם מכמה מהחלל העבר שנלחם בכותרות מלחמת הכוכבים כמו סדרת טייסת הכוכבים של מלחמת הכוכבים, רוב הסיכויים שתמצאו את הכותרת הזו לא פחות מהנה.

#24 מקורקע

מבוסס הוא תואר גישה מוקדמת בזמן כתיבת זה שאתה עשוי למצוא עניין מסוים. במשחק הזה, שחקנים לוקחים את התפקיד של ילד בו אתה מתכווץ לגודל קטן יותר מאשר נמלים. כאן תצטרך להילחם במזיקים המסוכנים מתוך החצר האחורית כמו עכבישים מסיביים. תצטרך גם ליצור פריטים ולבנות מקלט. כמובן, יש כאן משהו קצת יותר משחק כשאתה חוקר בסביבה, אבל נמנע מלהקלקל כאן כל דבר אחר. .

#23 טבעת אלדן

אלדן רינג היה משחק ברשימות השחרור הצפויות של 2022 של המעריצים. אנו בטוחים שאתה כבר מעודכן היטב על המשחק. זה האקשן המרתק הבא שחרור ה- RPG מהאנשים ב- Fromsoftware. אם אינך מכיר את שם האולפן, הם הוציאו את זיכיון Souls, והמשחק הבא שלהם הוא חווית קרב מאתגרת נוספת. בעזרת הסופר ג’ורג ‘ר.ר ‘. . השחקנים מקבלים מפה גדולה בעולם פתוח, שלל להתאסף, והרבה קרבות בוס כדי לעבור את הזמן הזה. בגלל המפה בעולם הפתוח, לשחקנים כאן יהיה יותר חופש כיצד הם מתקדמים במשחק. . כמובן שיש משחק שיתופי. .

State of Decap. בעוד שנאבק בזומבים הוא מאוד היבט מרכזי בתואר, השחקנים מעודדים לעבוד יחד בהקמת קהילה משלהם שמסוגלת להוציא בהצלחה את האיום המתים בהצלחה.

חלק גדול מהמשחק הוא גם ניהול ושדרוג הבסיס שלך. ככל שהבסיס שלך יקבל יותר משאבים שהוא יצטרך להכריח אותך לצאת למדבר מלא במפלצות אוכלות בשר. כמובן שתוכלו לעבוד עם חברים מכיוון שהמשחק אכן מציע משחק שיתופי של ארבעה שחקנים.

#21 ים הגנבים

ים הגנבים עוסק בלהיות פיראט עם צוות. התנער מאוצר, איי השלל, קח לים הפתוח ונלחם נגד צוותים אחרים שהם מצערים מספיק כדי להיתקל במסלול שלך.

מאז שהמשחק שוחרר, מפתחים ב- Rare תמכו בעדכוני תוכן חדשים והרחבות שמוסיפים אזורים או אויבים לעולם. אנו מדמיינים שהמשחק הזה יתמך לזמן מה אם כי המשחק מסתמך מאוד על שחקנים שקופצים ברשת ומשחקים את המשחק עם חברים.

#20 Far Cry: שחר חדש

אם אתה זוכר את Far Cry 5, משחק הווידיאו הסתיים במצוק שהעולם נפגע עם מספר התקפות גרעיניות. כתוצאה מכך, שחקנים אוספים גיבוי שנים אחר כך באותה מחוז הופ בה הצמחייה העולמית החלה לצמוח בחזרה. . קבוצה שנמצאת על ידי תאומים המכונה “אנשי הכבישים” לוקחת את כל המשאבים הזמינים ונשאר לך לחסוך את היום.

לא נקלקל את הנרטיב אבל אתה עלול למצוא כמה מיקומים ואנשים פרטיים מוכרים השוכנים את האדמות. באופן דומה, בדומה ל- Far Cry 5, יש מצב משחק שיתופי מרובה משתתפים בו תוכלו לעבור משימות שונות עם חברים. עם זאת, Far Cry 6 יוצא באוקטובר 2021 אז זה יכול להיות משחק להחזיק אותך עד אז.

ארץ הפלאות של טינה טינה היא ספין אוף של זיכיון ה- Borderlands הפופולרי להפליא. נעבור את המשחק הזה בעקבות הדמות האייקונית והגבולית הכאוטית 2, טינה זעירה. . במקום זאת, שחקנים מקבלים כאן חוויה עצמאית בה המוקד הוא סביב עולם פנטזיה בו לחשים ונשק תגרה לוקחים את ההובלה. עם זאת, שחקנים יכולים לצפות לאותה מערכת השלל בה תיתקל בשפע של חתיכות הילוכים ייחודיות. תגלה גם שהמשחק הזה ישגשג כאשר הוא משחק עם חברים. אתה וקבוצת החברים שלך יכולים לעבור את ההרפתקה הגחמנית החדשה הזו, להילחם במפלצות ולבקש לסיים את לורד הדרקון הרודני עוד היום. .

#18 דרך החוצה

מוצא החוצה הוא מסע בהרפתקאות פעולה מאולפני האור לוז. זה יהיה משחק הווידיאו השני לביים על ידי יוזף פארס שאולי אתה מכיר את התואר הקודם שלו, אחים: סיפור של שני בנים.

. בלי קשר אם אתה משחק באופן מקומי או מקוון, התצוגה תתפצל כדי להציג את שני השחקנים כשאתה עובד יחד כדי להימלט בהצלחה עם הכליאה שלך. שני סיפורי הדמות יסופרו בו זמנית ובעוד שדמות אחת עשויה להיות בקצרה, השנייה תוכל לזוז בחופשיות ולבצע את המשימות שלהם מה שהופך אותו למשחק שמתמקד מאוד בעבודת צוות.

מספר תשלומי Call of Duty מציעים מצב משחק מרובי משתתפים משותף המכונה לעתים קרובות זומבים. שחקנים מוטלים לרוב לשרוד גל של זומבים ועליהם לעבוד יחד על מנת להשלים משימות או לפתוח אזורים חדשים במפה.

נכון לעכשיו, הפרק האחרון בזכיינית, Call of Duty: Black Ops מלחמה קרה, מציע את מצב המשחק של זומבים שניתן ליהנות ממנו באופן מקוון או באמצעות שיתוף פעולה מקומי של ספה מקומי. .

מבושל יתר על המידה הוא משחק וידאו מסוג סימולטור בישול. שחקנים שפותחו על ידי Ghost Town משחקי. עם זאת, המשחק מלא במכשולים ובסכנות שמאלצות שחקנים לעבוד במהירות יחד על מנת לשלוח את מתכוני הארוחה הרצויים שעולים. אתה יכול אפילו למצוא סרט המשך זמין למשחק זה אם אתה נהנה מהמשחק.

ההמשך של Ubisoft, שנקבע לאחר אירועי החטיבה, עוקב אחר אזרחים חפים מפשע של Ubisoft. הפלגים המשגשגים הקשו על אנשים להסתדר וכאן נכנסת קבוצת האגף. נותרו לסייע ולעזור למי שמנסה לחייב את חייהם לאחר המגיפה הראשונה בליגה, נותרו לשחקנים לנסות לשמור על הסדר שוב.

זהו גם משחק וידאו מבוסס מקוון וזה עובד הכי טוב עם קבוצת שחקנים עמיתים. צוות הפיתוח מספק גם שפע של תוכן שלאחר ההשקה כדי לשמור על השחקנים להיכנס שוב. יתר על כן, אינך צריך לעבור את הכותרת הראשונה כדי ליהנות מהפרק הנוכחי הזה היום. למרות שאנחנו כרגע בשנת 2021, נראה שצוות הפיתוח ימשיך לתמוך במשחק הזה, אך אסור לנו להיות רחוק מדי מהפרק החדש שהשתלט על.

#14 סוניק מאניה

סוניק הקיפוד הוא דמות משחקי וידאו מצרכים. עשרות שנים עברו ועד היום ישנם עדיין משחקי סוניק חדשים שנשאבים. Sonic Mania הוא פלטפורמת גלילה צדדית שמעריצי משחק הווידיאו המקורי של סוניק הקיפוד יכירו כי הכותרת הסונית הספציפית הזו תחזור למשחקים המקוריים וסגנונות האמנות החזותית. . .

#13 דיאבלו 3

הפרק השלישי של סדרת דיאבלו של המפתחים Blizzard Entertainment עשה את דרכו למחשב, אך גם מנחם. משחקים כמו קודמותיה, גיימרים בוחרים אחד משש שיעורי תווים אפשריים ומתחיל את מסעיהם של לקחת משימות ולתפוס שלל יקר. כמובן שהמשחק עובד הכי טוב כשאתה אוסף קבוצת חברים כדי לעבור את הכותרת הזו של האק-ו-סלאש של הפעולה הזו.

. כותרת זו ממשיכה לשגשג היום הרבה אחרי ההשקה הראשונית שלה. כאן השחקנים עובדים להיות האיש או הקבוצה האחרונה שעומדים בזמן שהמפה ממשיכה להתכווץ בגודל. לאורך כל המשחק שחקנים מבזבזים על כלי נשק או ציוד טובים יותר בזמן מוציאים את שחקני האויב שצצים. אחת הסיבות לכך ששחקנים רבים כל כך מצטרפים ברשת כדי להתמודד במשחקים אלה היא אירועי הקרוסאובר. תוכלו למצוא דמויות מתוכניות, סרטים ומשחקים שונים המופיעים בכותרת זו. בינתיים המפה תשתנה עם הזמן עם כל עונה חדשה. .

Halo 5: Guardians הוא כרגע הפרק העיקרי האחרון לזכיינית Halo. תחת צוות הפיתוח החדש, 343 תעשיות, אוהדי הזיכיון קיבלו לקחת קצת שונה למשחק הילה. במקום שהמוקד העיקרי הוא ראש המאסטר, השחקנים חולקו בין הגיבור האהוב שלנו לקבוצה חדשה של ספרטן.

. .

#10 ליגת רקטות

לא צריך כל כך לתאר את ליגת הרקטות. המשחק התפוצץ במהירות בפופולריות כאשר הושק בשנת 2015 והפופולריות שלו עדיין מתחזקת עד היום. . עם זאת, מאז שחרורו המשחק הזה הלך בחינם למשחק כך שאתה וחבריך יכולים להצטרף יחד כקבוצה תוך כדי התחרות בשחקנים אחרים ברשת.

Cuphead, שפותח על ידי Studiomdhr Entertainment, הוא תואר אינדי פלטפורמת ריצה ואקדח. בסך הכל, הנרטיב עוקב אחר Cuphead ואחיו מוגמן, מכיוון שהם בסופו של דבר הימור נורא נגד השטן. .

. . . שחקנים יוכלו לשחק יחד כשהם מתמודדים מול שלל קרבות בוס ורמות פלטפורמה.

זיכיון הגורל של בונגי ממוקד מאוד בחיבור לחברים כשאתה עובר את משימות הקמפיין השונות. הפרק האחרון, Destiny 2, מכניס קמפיין חדש לגמרי, נשק אקזוטי, מפות כור היתוך, שביתות, פשיטות ועוד.

תפנית מהירה עבור גיימרים מסוימים עשויה להיות החזרתיות שאתה יכול למצוא את עצמך בה בעת מעבר לגורל 2 מכיוון שיכולים להיות טחינה שמעורבת. באופן דומה, מכיוון שיש השפעה גדולה יותר לעבור את הקמפיינים או משימות הצד עם קבוצה, זה יהיה משחק הכי טוב שמשחק עם כמה חברים. מפתחים בבונגי המשיכו להוסיף הרחבות ותכנים חדשים למשחק הזה. .

#7 אגדות איפקס

Apex Legend. זה הופך במהרה לגדולה והגדולה ביותר בז’אנר בגלל העובדה שהיא גם עוד כותרת משחקי וידאו בחינם להורדה. באופן דומה, Respawn Entertainment שמר על המשחק הזה בסוד שיצר המון הייפ כאשר הוא שוחרר לשוק. גיימרים הורידו במהירות את התואר הזה והוא אסף מיליוני שחקנים בשבוע ההשקה הראשוני שלה. . השחקנים יגלו שהמשחק יתמקד בקבוצות של שלוש וכי הדמויות המוצגות הן מבוססות גיבור מבוסס המציע תכונות ויכולות ייחודיות משלהם.

#6 אלוהות: חטא מקורי 2

אלוהות: חטא מקורי 2 מתרחש לאחר הפרק הראשון. בתקופת מלחמות ורדיפות דתיות, הבישוף אלכסנדר החפים מפשע מכריז על כל המכשפים כפושעים. . . המשחק שוחרר במקור בפלטפורמת המחשבים בשנת 2017, שם היה להיט מסיבי של מבקרים ואוהדים כאחד. .

#5 צייד מפלצות: עולם

זיכיון המפלצת האנטר צומח בעקביות ועם כל פרק חדש מספר גיימרים חדשים חוקרים את המפלצת המלאה עולמות הפיתוח סטודיו Capcom יצר. . ? . אמנם זה לא הפרק האחרון לזכיינית Monster Hunter, אבל זה אחד שתוכלו לשחק עם חברים ב- Xbox One.

#4 אור גוסס 2 הישאר אנושי

אחד מהמשחקים המשחקים הצפויים יותר לשנת 2022 היה סרט ההמשך של Techland ל- Dying Light. עם אור גוסס 2, אנו מקבלים נרטיב שנקבע כמה שנים לאחר האירועים של המשחק הראשון. הנה, שחקנים לוקחים את התפקיד של איידן, מחפשים מידע על היכן יכולה להיות אחותו הנעדרת. . חלק גדול מהמשחק הוא עדיין מאוד פארקור טרברסל. איידן מיומנת במעבר במהירות בעיר ומשתמשת בלחימה בתגרה, וזה די מכריע להסתובב במהירות בעיר משני הבריונים וגם מהמתים. והכי חשוב, אם אתה רוצה לשחק עם חברים, Dying Light 2 Stay Human מציע עד תמיכה שיתופית של ארבעה שחקנים.

יש כאן תפיסה קלה מכיוון שאתה לא יכול ממש להתחיל את המשחק ממש מחוץ למחבט עם Co-op. . . לאחר מכן, תוכל לאפשר תמיכה בשיתוף פעולה בה תוכלו להצטרף או להזמין חברים למשחק. . . .

. משחק הווידיאו קיים מאז 2011 בו השחקנים אמורים לשרוד בעולם בלוקים בפיקסלים. כדי לעשות זאת, המשחק יביא לשחקנים לחפש משאבים שונים תוך בניית מקלט שיגן על השחקן מפני האויבים העוינים המולידים בעולם. זה ממשיך להיות משחק מרגש לשחק עם חברים כשאתה מנסה לשרוד את ההמון והסכנות הסביבתיות הקשות. אחרת, אתה יכול פשוט להיות יצירתי ולבנות יחד את העולם הייחודי שלך.

#2 Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto V הוא להיט מסיבי וזה משחק אחד שלמרות היותה מספר שנים עכשיו, הקהילה פעילה מאוד. . עם זאת, היה קצת אחר כך לאחר ההשקה הראשונית של המשחק הזה שהמפתחים הוציאו רכיב מקוון.

. בין אם זה אוסף צוות כדי לצאת ולהשלים משימות קמפיין מקוונות, מירוץ נגד או האירועים האקראיים שיתרחשו, ללא ספק יהיה לך הרבה כיף כאוטי. .

#1 זה לוקח שניים

? ובכן, זה לוקח שניים, ככל הנראה אתה הולך להפוך אותם לבובות האהובות שלך והם יצטרכו להבין איך לחזור לשגרה, כל הזמן לפתור חידות ולעבוד את הדברים שלהם. .

ואם אתה יכול לחרוג מהנחת היסוד המטורפת, זה לוקח שניים אכן משנה את הדרך בה אתה חושב על משחקי Co-op כי זה הוא משחק קואופרציה מלא עצירה. אתה צריך את בן / בת הזוג שלך כדי לעבור את דרכך ברמות והחידות. וכמו נישואים אמיתיים, אתה טוב רק כמו הקשר שלך עם החצי השני שלך.

אז אם אתה רוצה משחק שיבחן את כישוריך בעבודה משותפת, זה לוקח שניים הוא בהחלט המשחק בשבילך