חלון הראווה של Xbox Games 2023 ותכונה כפולה ישירה של סטארפילד: כל הכרזה וחשיפה – חוט Xbox, בלעדיות ה- Xbox הקרוב לא נוכל לחכות לשחק בשנת 2023

0

בלעדיות ה- Xbox הקרוב אנו יכולים לא לחכות לשחק בשנת 2023

נכון להיום קיבלנו טריילר קולנועי כבד על אסתטיקה ואור על פרטים. הכותרת הנוכחית היא פשוט “משל”, אך אין לדעת אם זה ייצמד בין עכשיו לפרסום. . . אם אלוהי המשחק מרגישים ידידותיים, נגלה בקרוב. “משל” צפוי בשנת 2023 לכל המוקדם, אך זה יכול להיות במידה ניכרת.

חלון הראווה של משחקי Xbox 2023 ותכונה כפולה ישירה של סטארפילד: כל הכרזה וחשיפה

גיבור מחדש מחדש

. ב- Xbox Games Showcase 2023, הראינו את עתיד הפלטפורמות שלנו-מהקונסולה, למחשב, ומעבר , הסאגה של סנואה: Hellblade II, פורזה מוטורספורט (שהכרזנו יגיעו ב -10 באוקטובר), מוּשׁבָּע ועוד.

במהלך חלון התצוגה של משחקי ה- Xbox, חלקנו 27 משחקים (21 מהם יהיו זמינים ל- Xbox Game Pass ו/או PC PASS PASS). לאחר מכן, Starfield Direct Shot for the Star.

החל מהסוף הראינו את הנתח הגדול ביותר של סטארפילד משחקיות עדיין נראית כחלק מה- Starfield Direct שלנו. לקראת השקתו ב -6 בספטמבר, מנהל המשחק של סטודיו של סטודיו של בת’סדה, טוד האוורד וצוותו, סיפקו צלילה עמוקה על התאמה אישית של דמויות, חקר, ספינות ועוד ועוד.

מאולפני ה- Xbox Game שלנו, חשפנו פרויקטים חדשים שנבנו עבור Xbox מ- Conpusulation ו- Inxile בצורה של דרומית לחצות וכן מהפכת עבודות שעון, וסיפק עדכונים מרגשים כמו כמו מָשָׁל, והעתיד של סימולטור טיסה של מיקרוסופט זִכָּיוֹן. אפילו חשפנו אוצר שאיש לא יכול היה לראות ים הגנבים: אגדת אי הקוף.

ומהשותפים שלנו ברחבי העולם, הראינו את רוחב המשחקים המגיעים לפלטפורמות Xbox. מלחמת הכוכבים מחוץ לחוק, Kunitsu-Gami: נתיב האלה Cyberpunk 2077: חירות פנטום, משחקים ייחודיים ושאפתניים של מפתחים עצמאיים בצורתם של צינוקים של Hinterberg והמשיכו במערכת היחסים המדהימה שלנו עם Masters Masters Atlus כפי שהביאו , Persona 3 טען מחדש, ו- Persona 5 Tactica.

כל דבר בתוכנית של היום יהיה ניתן לשחק במחשב האישי ובקונסולות החזקות והמשמעותיות ביותר בעולם, Xbox Series X ו- S. אם כבר מדברים על הקונסולות האלה, שמענו את המשוב שלך על שתי חזיתות. הצלחנו הגדל את האספקה ​​שלנו ב- Xbox Series X ברחבי העולם, ואנחנו יודעים שרצית יותר אחסון עם סדרת Xbox S, אז היו לנו כמה חדשות בשבילך שם, עם ההכרזה על סדרה שחורה עם אחסון של 1TB. הנה כל הכרזה וחושפת מתוך חלון הראווה של Xbox Games 2023 וסטארפילד ישיר:

כותרות הקרובות מאולפני Xbox Game ו- Bethesda

השקות מושבעות בשנת 2024

Xbox Series X | S, Windows PC, Steam, Cloud – מגיע ל- Xbox Pass Pass ו- PC PASS PASS DAY ONE

Overwatch 2: פלישה כמעט כאן! טוען את עצמך בדרכים חדשות לגמרי לשחק עם משימות סיפור, גיבור תמיכה חדש, מצב משחק פלאש נקודת פלאש, שליטת גיבור, טווח ירי וקבוצה עם חברים בחוויה חדשה לגמרי בשיתוף פעולה. מפות חדשות, משימות חדשות, מצבי משחק חדשים וחוויות חדשות מחכות בגדול ביותר Overwatch 2 תוכן יורד עדיין!

לתבוע את עם משחקים אולטימטיביים אולטימטיביים עם שחרורו ב -10 באוגוסט כדי לקבל גישה מיידית לשישה גיבורים חדשים, עורות אגדיים וקוסמטיקה במשחק. למידע נוסף על עדכון ענק זה בפוסט המלא של חוט ה- Xbox שלנו.

אגדת האי קוף – ים חדש של גנבים קרוסאובר

Xbox Series X | S, Xbox One, Windows PC, Steam, Cloud – זמין לחברים ב- Xbox Game Pass ו- PC PASS PASS

ים הגנבים: אגדת אי הקוף הוא שיתוף פעולה חדש בין משחקי נדירים ללוקאספילם שמאגד שני יקומי פיראטים אהובים לספר סיפור גבוה חדש על הרפתקאותיו של גיאברוש ת’רפו בים של גנבים, הכולל את גיאברוש, פיראט לרפאים, ועוד דמויות מסדרת המשחק של אי הקונס.

מורכבים משלוש סיפורים גבוהים שנמסרו בתשלומים, כעדכונים בחינם, לבעלי כל ים הגנבים המהדורה וכל חברי משחקי ה- Xbox – החל ב -20 ביולי. ים הגנבים: אגדת אי הקוף הוא מכתב אהבה מצחיק ומקרב לב לסדרת משחקי ההרפתקאות האי האייקוני של אי קוף והפרק הראשון יהיה זמין לכולם ים הגנבים . עיין בראיון בלעדי ב- Xbox Wire.

. . האירוע יציע צלילות עמוקות יותר למה שראית , וכן סימולטור טיסה של מיקרוסופט – הרחבת דיונה, כמו גם משחקים מהשותפים היצירתיים שלנו שלא הראינו לך היום. יהיה לנו ראיונות מעמיקים, מאפיינים מאחורי הקלעים, דרך דרך משחק עם צילומים חדשים לגמרי, ועוד! ואולי אפילו תראו כמה אורחים מיוחדים מאוד מופיעים, אולי אפילו סלבריטאי אחד ..

בלעדיות ה- Xbox הקרוב איננו יכולים לחכות לשחק בשנת 2023

קונסולות Xbox

. משחקי וידאו עברו תקופות של פופולריות ותקופות של ערפול שביטח.

כיום, ענף משחקי הווידיאו משגשג עם בתי ייצור מיינסטרים המפזרים משחקים עם גרפיקה מתקדמת וסיפורי סיפורים עולים. יתר על כן, יש אינספור הפקות עצמאיות עם תקציבים נמוכים יותר וצוותים יצירתיים קטנים יותר שהם, בכל זאת, מספקים משחקים מדהימים להמונים.

בשנת 2021 בלבד, אלפי משחקים שוחררו ויסלחו לך על היותך קצת מוצף (דרך GameSpot). זה יכול להיות קשה לדעת אילו משחקים להתרגש ואילו מהם לשחק כשיש כל כך הרבה לבחירה. . למיקרוסופט מערך מוצק של כותרות בלעדיות המתוכננות לקונסולת הדגל שלה בשנת 2023.

פורזה מוטורספורט

פורזה מוטורספורט

“פורזה מוטורספורט”, הפרק השמיני הקרוב בסדרת “פורזה”, חוזר לשורשיה עם משחק מירוץ מסלול אמיתי, חמש שנים אחרי הפרק האחרון. זה אחרי סטודיו של Turn 10, הצוות היצירתי שמאחורי המשחק, הפנה את תשומת ליבם לכיוון המשחקים הפתוחים ב”פורזה אופק.

מיוצר על ידי Xbox ו- Bethesda, “פורזה מוטורספורט” מציג עולם מדהים סביב הרצועות, מה שכמעט גורם לך להרגיש שאתה באמת נוהג לשם. לפחות, ככה זה נראה מהטריילרים. נכון לעכשיו, למשחק אין תאריך יציאה יציב והפרטים מוגבלים, אך הוא מתוכנן לשחרור בשנת 2023 (באמצעות מכ”ם טק). הכותרת יכולה להיות מציין מקום, שנועד לשנות בין עכשיו לשחרור, אבל יש אינדיקציה שהיא תדבק, אולי כהנהון שהמשחק הוא אתחול מחדש של הסדרה.

על פי צוות הקריאייטיב, חוויות הנהיגה עוצבו מחדש לחלוטין, כולל שדרוג פיזיקה פי 50 מדויק יותר מאשר איטרציות קודמות. . דברים כמו שינוי טמפרטורה ותנאי מזג אוויר בתוך המשחק ישפיעו על הדרך בה אתה מנווט קורסים.

לכל הדעות, “פורזה מוטורספורט” יהיה משחק המירוצים השאפתני והציאותי ביותר שנוצר אי פעם, ואנחנו לא יכולים לחכות לעמוד מאחורי ההגה.

הסאגה של סנואה: Hellblade II

בשנת 2017, סטודיו למשחקים תיאוריית הנינג’ה העניקה לנו את “Hellblade: ההקרבה של סנואה”, משחק אקשן-אקשן בהשראת תרבויות נורדיות וקלטיות ואסתטיקה. . זה היה מועמד בחמש קטגוריות בטקס פרסי המשחק 2017, ולקח הביתה שלוש.

כעת, חמש שנים אחר כך, הפרק הבא בסדרת “Hellblade” אמור להגיע לסדרת Xbox X. “הסאגה של סנואה: Hellblade II” מחזירה את השחקנים לתפאורה הנורדית, שלמה עם מפלצות, כולל ענקיות גבעול מדהימות שלכאורה אטומות לכלי הנשק הבושלים שלך. הוויזואליות מדהימות, כשהמשחק והטריילר נבנו באמצעות Unreal Engine 5. בעוד שהפרטים דלילים, “הסאגה של סנואה” מבטיחה סיפור ענק עם נוף מדהים (ולעתים מפחיד).

סרט ההמשך “Hellblade” הוכרז לראשונה בטקס פרסי המשחק 2019, אך ההפקה המלאה התעכבה עד לפחות 2021 (דרך Radar Games). בעוד ש”ה- Hellblade “המקורי שוחרר ב- PlayStation, Nintendo Switch ו- Xbox, סרט ההמשך יהיה בלעדי לסדרה X, בזכות רכישת אולפן בשנת 2018. טרם אושר תאריך שחרור אך שחקנים מקווים שהוא יגיע בשנה הקרובה.

ג.T.א.L.ק.ה.ר ‘.

העוקב. 2: לב צ'רנוביל

בשנת 2007, המפתח האוקראיני GSC Game World שיחרר את משחק האימה ההישרדותי “S.T.א.L.ק.ה.ר ‘.”שלוקח שחקנים לאזור הרחקה משני סודי סביב הכור הגרעיני של צ’רנוביל הרס. . הניסויים שנערכו שם הובילו לאסון שני בשנת 2006 וכתוצאה מכך, אזור ההדרה הופך למנגנון של מוטציות מוזרות ותופעות ביזאריות שעליך לשרוד.

עכשיו, 15 שנה אחר כך, אנו נמצאים על חוזר של חזור לפריפיאט ב- “S.T.א.L.ק.ה.ר ‘. 2: לב צ’רנוביל.”המשחק היה אמור לצאת במקור ב- 28 באפריל 2022, אך מוקדם יותר השנה דיווחנו שהמשחק התעכב עד דצמבר. מאז, הדברים השתנו שוב (בחלקם הגדול בגלל הנסיבות בקייב, שם הוקם מפתח המשחק) והמשחק התעכב, מובן, עוד יותר.

כעת, זה מכוון לשחרור 2023 וממראהו, זה יהיה שווה את ההמתנה של עשור וחצי (באמצעות מגמות דיגיטליות).

מצב הריקבון 3

מצב הריקבון 3

כעת, כאשר “המתים המהלכים” הצטרפו לגיונות המתים עצמם, מעריצי זומבים עשויים לחפש משהו אחר לשקוע את שיניהם. הפרק השלישי של הזכיינית הפופולרית “State of Decake” פשוט עשוי לספק את הרעב שלך בשנת 2023.

המשחק הוכרז לראשונה בטריילר קולנועי במהלך חלון הראווה של משחקי ה- Xbox בשנת 2020, דבר שהמפתחים הרגישו לחוצים לעשות לפני שהם הרגישו מוכנים, על פי הטרנדים הדיגיטליים. כתוצאה מכך, המשחק היה איטי בבוא והפרטים נותרו מועטים. . כל מה שאנחנו מכירים מגיע מהטריילר.

זה נפתח על ניצול בודד שיושב ליד אש, מחודד ברגים לקשת כשתיתן כשמשהו מופיע ביער, עיניים לבנות נוצצות באור הנמוך. . זה לא הצעקה של מישהו שמפחד, זו הצעקה של מישהו שהספיק. היצור מתרחק. באשר למשחקים בפועל, נצטרך לחכות לראות את זה, אבל יש סיבה להאמין שזו תהיה נסיעה אימתנית. מאוחר יותר בטריילר הגיבור שלנו עוקב אחר מסלול דם ביער ומוצא צבי זומבים המפיל את גווייתו של זאב מת. גם זה צורח.

עידן האימפריות

עידן האימפריות

“גיל האימפריות” הוא משחק אסטרטגיה אהוב ושתי זמן רב, הדומה מבחינות מסוימות ל”ווארקראפט “,” סטארקראפט “, ומשחקי ההגנה של המגדל שאתה משחק בטלפון שלך. מבחינה היסטורית, “גיל האימפריות” נהנה ממחשב אישי, ומאפשר לשחקנים לתמרן את כוחותיהם באמצעות מקלדת ועכבר.

הניסיונות להרחיב את הסדרה לפלטפורמות אחרות היו לסירוגין ובהצלחה משתנה. “Age of Empires II” הציע גרסה לפלייסטיישן ו”עיש אימפריות III “הציע גרסה ניידת, אך אלה הם יוצאים מן הכלל לכלל המחשב האישי. .

בנוסף לנמל קונסולה של המשחק האחרון, שחקני Xbox יקבלו גם גרסת קונסולה של “Age of Empires II.”מיקרוסופט פרסמה את הסדרה יותר מ 25 שנה, כך שזה הגיוני שהיא בסופו של דבר תעשה את דרכה לקונסולה של החברה, אך זה מסמן את הניסיון המתואם הראשון לדחוף את הזיכיון ל- Xbox.

מעט ספקנות לגבי תרגום בהצלחה של המשחק לממשק המשתמש של ה- Xbox הוא סביר ומיקרוסופט חשבה על זה. אם אתה מגלה ששימוש בבקר פשוט לא מרגיש נכון, שחרור הקונסולה יתמוך בכניסות ממקלדת ועכבר, ויאפשר לך לשמור על חווית המשחק הקלאסית “עידן האימפריות” מהנוחות של הספה שלך (דרך מצולע).

המקרה האחרון של פוקס בנדיקט

מ- Plot Twist Games, סטודיו פולני שתרומותיו הקודמות כוללות “אלופי טקטיקול” ו”הסחף אזור “, מגיע משהו אחר לגמרי ומרגש. “Tacticool Champs” הוא יורה תחרותי מלמעלה למטה, ו”הסחף אזור “הוא משחק מירוצים עם דגש על הסחף, כפי שהשם מרמז. “המקרה האחרון של בנדיקט פוקס” לוקח את הסטודיו לשטח לא מוגדר עם פלטפורמה דו -מימדית דרך אחוזה רדופה.

הפרטים על המשחק מוגבלים לכמה תמונות סטילס וטריילר קצר, באדיבות Xbox. זה נפתח בלילה סוער ועיר אפל. מכונית מטפלת סביב פינות, מירוץ בגשם הולם עד שהיא מגיעה ליעדה: אחוזה מסתורית. מיד עם כניסתו, פוקס בנדיקטס מוטל על ידי רוח סגולה מזועזעת ונראה שהדברים רק מחמירים משם.

. . אתה מלווה דרך הסיוט הזה של Lovecraftian שנערך בבוסטון של שנות העשרים על ידי בן לוויה שלך, ואנחנו בטוחים שזה נוחות.

Everwild

Everwild

מהנדירים, אותם אנשים שהביאו לנו “Battletoads”, “ארץ חמור קונג”, “עין מוזהבת”, ולאחרונה “ים הגנבים”, מגיע הקלאסיקה הבאה של Surefire “, Everwild.”המפתחים לא בדיוק שפכו את השעועית על אופן משחק המשחק, אבל טריילר קצר אכן חושף את העולם והוא מדהים. שלא לדבר על כך, נדיר שואב מכה לאחר שנפגע במשך עשרות שנים, ולכן הם הרוויחו מעט חיוביות חזקה.

. הדמויות הניתנות לשחק נקראות נצח והן אנושיות פחות או יותר, אך הן חיים בעולם מלא ביצורים מגוונים. חלקם שלווים, אחרים לא כל כך, והיצורים האלה נעים בין כמעט מוחלטים לחלוטין לבלתי רגיל באמת. עד כה הוכח על ידי הטריילר בלבד.

זה מראה עולם יפה וקסום מלא בבעלי חיים מוכרים שכולם יורדים מעט, בדרך זו או אחרת. .

לא ברור בדיוק מה תהיה מכניקת המשחק. .”זה נשמע כמו” Everwild “יערבב סים סביבתי נעים עם הרפתקאות לחימה בפנטזיה, ובכנות, זה נשמע מדהים.

העולמות החיצוניים 2

העולמות החיצוניים 2

בשנת 1901 נורה הנשיא דאז וויליאם מקינלי ונהרג בתערוכה הפאן-אמריקאית בבופלו, ניו יורק. הוא הפך להיות ה- U השלישי.ג. הנשיא להתנקש והוחלף בתפקידו על ידי סגן נשיאו, תיאודור רוזוולט (באמצעות היסטוריה). לאחר מכן, רוזוולט המשיך לפרק את הנאמנויות העסקיות הגדולות שהיו באותה תקופה. ב”עולמות החיצוניים “, משחק 2019 מאובסידיאן בידור, שמעולם לא קרה. במקום זאת, התאגידים הפכו לחזקים יותר ויותר עד שהם שלטו בכל מרכיב בחברה. התוצאה היא, במציאות חלופית זו, חקר החלל נבעט להילוך גבוה קודם לכן והאנושות בוחנת מערכות כוכבים רחוקות.

כעת, אובסידיאן עוקב אחר ה- RPG האקשן המוצלח שלה עם סרט המשך, שכותרתו כראוי “העולמות החיצוניים 2.”זה מבטיח להרים איפה המשחק האחרון הפסיק, עם קו התג” מערכת השמש החדשה, צוות חדש, אותם עולמות חיצוניים “(דרך מגזין הנייד).

אחרת, הפרטים הם מעטים, אך אתה יכול לצפות ליותר מאותה פעולה חייזרית שקיבלת את הפעם הראשונה עם חומרה מעודכנת, תווים חדשים ולעולם לא נראו לפני כן הגדרות. .

Redfall

Redfall

הוכרז ב- E3 בשנת 2021, “Redfalle” הוא המשחק הבא מאולפני ארקיין, אותם אנשים שהביאו לנו “דיונור”, “טרף”, ושני משחקי “וולפנשטיין” לשנת 2019. במשחק רשמי חושף מ- Xbox, דמות חוקרת כנסייה מלאה בדם עם פיצוץ דם וכומר חסר. כל דלת שהם פותחים חושפת יותר קטל וישנם רעשים וקולות זדוניים המגיעים ממקומות אחרים בבניין.

כאשר דמות ה- POV הולכת בטיפשות לעבר מקור הדם, הם מגלים מאוחר מדי שהם מוקפים בערפדים ונאלצים לפוצץ את דרכם החוצה או למות מנסים. המשחק לוקח את שמו מהעיירה הבדיונית רדפל, מסצ’וסטס, ומציע יורה מונע סיפור מלא בדמויות צבעוניות ומפלצות אימתניות. האסתטי ממזג אימה עם סוג הסגנון של פופ ארט המוכר לשחקנים של “Fornite.”

. . היורה ציד ערפדים שיתופי זה בטוח ישאיר את הדם שלך בשנה החדשה. זה אמור לשחרר במחצית הראשונה של 2023 (דרך גיימר PC). .

ארון השני

ארון השני

המשחק הראשון “ארון” גילף נישה קטנה ונוחה בקרב אוהדי משחקי היצירה וההרפתקאות. היא מכרה מיליוני עותקים ברחבי מחשב וקונסולות מאז שחרורו, והמשך המשך היה צפוי בחום על ידי האוהדים (דרך Gamespot).

סרט ההמשך הזה, שכותרתו “Ark 2” הוכרז בטקס פרסי המשחק 2020 עם תאריך שחרור מיועד לשנת 2022 (דרך Radar Games). כפי שקורה לעתים קרובות בפיתוח משחקי הווידיאו – במיוחד במהלך מגיפה עולמית – ציר הזמן המקורי שנפל דרכו, הדברים התרגשו, ו”ארק 2 “נדחף לשנת 2023. עד כה, רוב מה שעלינו להמשיך הוא בטריילר שליווה את הכרזת 2020. זה מבטיח עולם מורחב ולחימה אינטנסיבית יותר.

חוץ מזה, מעריצי המשחק המקורי יודעים פחות או יותר מה הם הולכים להשיג, משחק יצירה והרפתקאות גישוש בעולם מלא ביצורים פרהיסטוריים. הטריילר לא מגלה מידע רב, אך הוא קובע את האווירה ומציג מחדש יצורים והגדרות מוכרות, כמו גם סולר וין מונפש רוכב על T-Rex משוריין. זה כמעט מוכר את עצמו.

משל 4

סדרת “המשל” הייתה מצרך ארוך טווח בארסנל של ה- Xbox. זה היה בלעדי קונסולה מאז שהפרק הראשון שהושק ב- Xbox המקורי בשנת 2001. .

זמן קצר לאחר מכן, ה- Scuttlebutt סביב מקררי המים של קהילת המשחקים היה שמשחק “משל” חדש היה בפיתוח ממשחקי משחקים. בשנת 2020 אושרו השמועות הללו כאשר הוכרז הפרק הרביעי בסדרת משחקי הווידיאו הפנטזיה ב- The Xbox Games Discant (דרך PC Gamer). זה אמור לשחרר קצת זמן בעתיד הקרוב יחסית – היחסי הוא המילה האופרטיבית.

נכון להיום קיבלנו טריילר קולנועי כבד על אסתטיקה ואור על פרטים. הכותרת הנוכחית היא פשוט “משל”, אך אין לדעת אם זה ייצמד בין עכשיו לפרסום. . יש גם קצת חשד שאולי אנו מקבלים פריקוול, שנקבע מוקדם יותר משאר המשחקים בסדרה (באמצעות מכ”ם טק). אם אלוהי המשחק מרגישים ידידותיים, נגלה בקרוב. “משל” צפוי בשנת 2023 לכל המוקדם, אך זה יכול להיות במידה ניכרת.

סטארפילד

סטארפילד

בשנת 2023, גיימרים יקבלו את התוספת הבאה לאוסף ה- RPG של בת’סדה, עם יציאתו של “סטארפילד.”סטודיו למשחקי Powerhouse מאחורי” Fallout “ו-” The Elder Scrolls “מביא אותנו להרפתקה חדשה שנקבעה בחלל עמוק. .

. בדומה למשחקים האחרים בתיק האולפן, “סטארפילד” ישאיר את השחקן ברובו לחקור את השמים על פי גחמותיהם ולהתקדמות דרך העלילה העיקרית בקצב שלהם, והכל בזמן שהם נהנים ממבחר מרשים של עולמות חייזרים. .

על פי מפתחי המשחק, ישנן בערך 100 מערכות כוכבים במשחק עם סך של כאלף כוכבי לכת. כולם שונים, ניתן לחקור את כולם וכולם קטלניים. . ובהתחשב בכך שאתה תמיד רק קפיצה של ספינה אחת מעולם חדש לחלוטין, יש לך הרבה מה לראות, ללמוד ולירות בגרסת בת’סדה לאותה גבול סופי.