כיצד לשחק משחקי Xbox One במחשב שלך עם Windows 11 – HP Store Canada, Xbox Game Pass Core, Console, PC ו- Ultimate. איזו שכבה הכי טובה עבורך? CNET

0

משחקי Xbox Pass Core, Console, PC ו- Ultimate. איזו שכבה הכי טובה עבורך

Contents

זהו מחשב נייד מצוין וקומפקטי עם יחס גדול למסך לגוף ושדרוג 15.הגדרה גבוהה באלכסון בגודל 6 אינץ ‘(FHD), IPS ותצוגה נגד גלגול. זהו מערך נהדר למשחקי סטרימינג ומדיה אחרת, כולל סדרת הטלוויזיה האהובה עליך.

כיצד לשחק משחקי Xbox One במחשב שלך עם Windows 11

כיצד לשחק משחקי Xbox One במחשב שלך עם Windows 11

עם עולמות גדולים יותר וחוויות מדהימות לחקור, מעולם לא היה זמן טוב יותר לשחק משחקי וידאו. וזה הולך כפול עבור גיימרים למחשבים, שנהנים כעת מגישה חסרת תקדים לכותרות קונסולה בלעדיות בעבר. סיבה אחת גדולה היא הדחיפה של מיקרוסופט להפוך את זה לחלק מהאנשים לשחק Xbox One ו- Xbox Series X | S במחשב האישי. משחקי Xbox One רבים, כולל הילוכים 5, ים הגנבים, וכן Halo: האוסף הראשי הראשי, גם הם פופולריים באופן מאסיבי, כאשר קהילות מרובות משתתפים בריאות שומרות עליהן פעילות. ועם יציאת Windows 11, ישנן דרכים עוד יותר לשחק במשחקי Xbox One במחשב. במדריך זה, אנו נלך אותך כיצד לשחק את משחקי ה- Xbox שלך במחשב האישי, החל מזרם ועד להריץ אותם מהמתקן שלך.

1.

 1. בקר באתר Xbox Play בכל מקום
 2. היכנס לחשבון Microsoft שלך
 3. התקן משחקים עם ה- Xbox Play בכל מקום רישיון משחק דיגיטלי ישירות למחשב האישי שלך
 4. לאחר שתוריד את המשחק, תוכל להפעיל אותו ישירות מחנות Microsoft

עכשיו רק וודא שבקר ה- Xbox One שלך ​​(או היקפי של צד שלישי) מחובר ואתה מוכן לשחק.

2. הירשם ל- Xbox Game Pass למחשב או למשחק Pass Ultimate

Xbox One ב- Windows 11

. השירות עולה 15 דולר לחודש עבור הגרסה האולטימטיבית ללא הגבלה, המאפשרת לך לשחק הן ב- Xbox והן ב- PC, או 10 $ לחודש עבור גישה למחשב בלבד. ויש מאות כותרות זמינות.

ממש כמו נטפליקס, מיקרוסופט לעתים קרובות מוסיפה ומסלקת משחקים מהשירות, למעט כותרות של צד ראשון כמו סדרת Halo, Forza ו- Gears. עם זאת, אנו ממליצים לעקוב אחר מה שבא והולך כדי שתוכל לשחק את מה שאתה רוצה לפני שהוא יעזוב.

אם תצטרף ל- Xbox Game Pass Ultimate, תקבל גישה לרוב, אם לא לכולם, Xbox Play כותרות בכל מקום. אתה יכול אפילו לעבור בין המחשב האישי שלך ל- Xbox כדי לשתף את ההתקדמות שלך בין שתי המכונות. חשבון אולטימטיבי כולל גם חברות ב- Xbox Live Gold, שעליך לשחק ביותר במשחקי Xbox Multipboy ברשת בקונסולת Xbox.

שחק משחקים המותאמים בענן עם משחקי ענן של Xbox

אחת ההטבות הגדולות ביותר של Xbox Game Pass Ultimate היא משחקי ענן Xbox (המכונה לעיתים Project Xcloud). שירות זה מאפשר לך לשחק כותרות משחק מסוימות של משחק ישירות דרך אפליקציית Gaming Cloud. זו דרך נהדרת לחסוך מקום בכונן הקשיח שלך או להמשיך לשחק משחק בזמן שמישהו משתמש במחשב האישי.

כדי להגדיר משחקי ענן של Xbox, עליך להיכנס לחשבון ה- Xbox Pass Pass שלך. לאחר מכן תוכל לגשת לכל כותרת מעבר משחק תואמת ענן דרך אפליקציית ה- Xbox Companion ולזרום אותה למחשב האישי שלך.

כל עוד יש לך חיבור אינטרנט מוצק, זה מבטל את הצורך במחשב משחק. אתה יכול לשחק את המשחק ישירות במחשב האישי שלך מבלי לדאוג לדרישות הגרפיקה מהתקנה ישירה.

אתה יכול גם ליהנות משירות זה בטאבלטים ובמכשירים ניידים אם שוב, יש לך חיבור אינטרנט יציב.

3. השתמש ב- Xbox Remote Play כדי להזרים ישירות ממסוף Xbox

מה אם המשחק שאתה רוצה לשחק הוא לא ב- Game Pass או Xbox Play בשום מקום? במקרה זה, האפשרות היחידה שלך היא להזרים את המשחק ישירות ממסוף ה- Xbox שלך עם משחק מרחוק של Xbox.

זו הדרך המורכבת ביותר לשחק Xbox במחשב נייד או במחשב. אבל זה גם נותן לך את האפשרויות הכי הרבה ועובד עם כל מחשבי Windows.

כך ניתן להפעיל משחק מרחוק של Xbox:

 1. הפעל את ה- Xbox One שלך ​​(או סדרה x | s) והלך ל הגדרות.
 2. בחר מכשירים וחיבורים.
 3. בחר תכונות מרוחקות.
 4. סמן את התיבה ל אפשר תכונות מרוחקות.

בדוק את הגדרת ההפעלה המרוחקת שלך

לאחר הפעלת משחק מרחוק של Xbox, בחר באפשרות ההפעלה המרוחקת לבדיקה. כשאתה מבצע בדיקת אבחון זו, תגלה אם יש בעיות חיבור עם קונסולת ה- Xbox One שלך. אם יש, ייתכן שתרצה לשקול חיבור לאינטרנט חוטי קשה.

התחבר ל- Xbox שלך

 • לאחר הפעלת משחק מרחוק מבחן, פתח את אפליקציית ה- Xbox שנבנה ישירות ל- Windows 11
 • בחר את חיבור אוֹפְּצִיָה
 • הפעל את ה- Xbox One שלך
 • לחץ על כפתור הזרם כדי לבחור ולשחק כל משחק שבבעלותך ב- Xbox One
 • התחל לזרום

מה אם יש לי בעיות סטרימינג?

אם אתה חווה בעיות חביון, ייתכן שתרצה להוריד את איכות הווידיאו של הזרם. זה יוריד את הרזולוציה ויאפשר לך לפגוע בקצב מסגרת עקבי.

 1. פתח את אפליקציית Xbox
 2. בחר בכרטיסייה Xbox One
 • 2.רשת אלחוטית 4 GHz: נסה להשתמש בהגדרות הנמוכות.
 • רשת אלחוטית 5 GHz: נסה הגדרות בינוניות או גבוהות (תלוי בעוצמת האות).
 • חיבור Ethernet: אתה אמור להיות מסוגל להזרים על הגדרות גבוהות מאוד. זה ינהל את המשחקים ברזולוציית 1080p המיועדת וישמור על קצב המסגרת.

המחשבים האישיים הטובים ביותר למשחק משחקי Xbox One במחשב האישי

אמנם ישנן דרכים שונות לשחק במשחקי Xbox One במחשב שלך, אך אתה זקוק למחשב עם המפרט כדי ליהנות מהמשחקים שלך כמתוכנן. אם תבחר לשחק באמצעות Xbox Play בכל מקום, למשל, תצטרך להוריד את המשחק להנעה הקשה שלך כדי לשחק אותו. במקרה זה, המחשב שלך חייב להיות חזק מספיק כדי להפעיל את המשחק.

עם זאת, אם אתה משתמש ב- Xbox Cloud Gaming או ב- Xbox Remote Play, המחשב שלך אינו זקוק לכרטיס הגרפי או המעבד האחרונים. הסיבה לכך היא שאתה פשוט זורם משחקים ולא מוריד אותם ישירות.

להלן מספר אפשרויות נהדרות מ- HP כדי לשחק ישירות במשחקי ה- Xbox One המועדפים עליך או באמצעות סטרימינג.

1. מחשב שולחני של HP Omen 30L

HP Omen 30L

קו ה- Omen HP הוא תקן הזהב בכל מה שקשור למחשבי משחק, ושולחן העבודה של HP OMEN 30L אינו יוצא מן הכלל. הוא מתהדר בכרטיס גרפי של NVIDIA® GeForce RTX ™ 2060 SUPER ™ ומעבד שדרוג Intel® Core ™ I5-10600K עם קירור נוזלי.

בנוסף לכל משחקי ה- Xbox המועדפים עליך, לא אמורים להיות לך שום בעיות שמפעילות את הכותרות האחרונות במכונה זו.

2. מחשב נייד של HP Pavilion 15T

HP Omen 30L

כשאתה יכול להזרים משחקים דרך משחקי ענן של Xbox ו- Xbox Play מרחוק, אינך זקוק למחשב משחקי ליבה קשה כדי לשחק את משחקי ה- Xbox המועדפים עליך. המחשב הנייד של ביתן HP בגודל 15 אינץ ‘מסוגל יותר לזרום, והוא מושלם עבור גיימרים בעלי אופי תקציביים הזקוקים למחשב לעבודה או לבית הספר גם כן.

זהו מחשב נייד מצוין וקומפקטי עם יחס גדול למסך לגוף ושדרוג 15.הגדרה גבוהה באלכסון בגודל 6 אינץ ‘(FHD), IPS ותצוגה נגד גלגול. זהו מערך נהדר למשחקי סטרימינג ומדיה אחרת, כולל סדרת הטלוויזיה האהובה עליך.

3. HP Specter X360 מחשב נייד להמרה – 15T -EB100 Touch

HP Omen 30L

אם אתה רוצה משהו קצת שונה לשחק במשחקים שלך, מחשב נייד להמרה של HP 15 אינץ ‘הוא עבורך עבורך.

בזכות הציר החזק שלו, אתה יכול להשתמש בו כמחשב נייד במצב Clamshell ואז להעיף אותו למצב טאבלט כדי לשחק או לזרום.

.מסך מחשב נייד AMOLED בגודל 6 אינץ ‘אולטרה הגדרה גבוהה (UHD) יוודא שהמשחקים שלך ייראו טוב מתמיד. בנוסף, אתה מקבל שילוב של אינטל WiFi 6 AX 201 (2×2) ו- Bluetooth 5, התומך במהירויות העברת קבצי Gigabit על חיבורים אלחוטיים. זה יעזור לנגום על כל סוגיות ההשהיה באיבו בעת הזרמת הכותרות המועדפות עליך.

סיכום

למזלם של גיימרים מכל הסוגים והתקציבים, ישנן מספר דרכים לשחק ולהזרים את משחקי ה- Xbox One שלך ​​למחשב האישי שלך. אם יש לך את הרכיבים הנכונים למשחקים, אתה יכול פשוט להוריד משחקים דרך Pass Pass או Xbox Play בכל מקום ולשחק אותם ישירות במחשב שלך.

אם המחשב שלך לא בנוי למשחקים, אל תזיע אותו. בזכות אפשרויות מרחוק וענן, תוכלו לגשת בקלות לכותרות משחק דרך משחקי ענן Xbox או משחק מרחוק של Xbox.

אפשרויות אלה משתנות מבחינת הידע הטכני, אך כולן יעילות כדי להבטיח שתוכלו לחקור עולמות חדשים, לשחק עם חבריך ולהרוויח הישגים חדשים תוך זמן קצר.

על הסופר: דניאל הורוביץ הוא סופר תורם עבור HP Tech Lake. דניאל הוא סופר מבוסס ניו יורק ונכתב לפרסומים כמו ארה”ב היום, מגמות דיגיטליות, מגזין בלתי ניתן להשגה וכלי תקשורת רבים אחרים.

משחקי Xbox Pass Core, Console, PC ו- Ultimate. איזו שכבה הכי טובה עבורך?

אנו מפרקים את ההבדלים בין ארבעת שכבות המשחקים.

כתב צוות אוסקר גונזלס

אוסקר גונזלס הוא יליד טקסס המכסה משחקי וידאו, תיאוריות קונספירציה, מידע שגוי וקריפטו.

מומחיות משחקי וידאו, מידע שגוי, תיאוריות קונספירציה, cryptocurrency, NFTs, סרטים, טלוויזיה, כלכלה, מניות

ספטמבר. 23, 2023 5:00 א.M. Pt

Xbox Series X בשחור וסדרות בלבן עם בקרים בהתאמה

יש הרבה מה לקחת בחשבון בעת ​​השוואה בין קונסולות משחק, כולל משחקים זמינים. סדרת Xbox X ו- S עשויה להיות מעט חסרה מבחינת הכותרות הנוכחיות והבלעדיות הקרובות, בהשוואה ל- PS5 ו- Nintendo Switch. אבל ל- Xbox יש יתרון מובהק באפשרות המנוי שלה ל- Game Pass, המאפשרת לבעלי Xbox לשחק יותר ממאה משחקים תמורת תשלום שטוח יחיד, מחויב חודשי, רבעוני, מדי שנה או אפילו כחלק ממחיר הרכישה של חומרת Xbox .

מיקרוסופט מחודש.

? תמשיך לקרוא.

מעבר משחק Xbox

10 עד 17 דולר לחודש

משחק משחק הוא מנוי המשחקים “כל מה שאתה יכול לאכול” של Xbox, שם עמלה חודשית אחת מקבלת לך גישה מלאה לעשרות משחקים. זה התחיל ביוני 2017 עם קטלוג מוגבל, שהיה שילוב של כותרות שפורסמו על ידי מיקרוסופט (המכונה גם צד ראשון) ומפרסמים אחרים (צד שלישי). במהלך השנים זה צמח להקיף יותר ממאה משחקים. מיקרוסופט גם ממותק את העסקה בכך שהציעה כל משחק שהוא פרסם כדי להיות זמין בשירות ביום הראשון של יציאתו. זה כולל משחקים מ- Zenimax Medi. מיקרוסופט מחפשת גם להשלים את העסקה שלה לרכישת Activision Blizzard, שתוסיף עוד יותר כותרות ל- Game Pass.

יש כרגע ארבעה שכבות ל- Xbox Game Pass: Core, Console, PC ו- Ultimate. Core, שהיה ידוע בעבר בשם Xbox Live, מאפשר מרובי משתתפים מקוונים ב- Xbox ומגיע עם גישה ל 25 משחקים בחינם כולל Doom Eternal, Forza Horizon 5 ו- Fallout 76. קונסולת Pass Pass כוללת גישה ליותר ממאה משחקי Xbox למשחק אך אינה כוללת מרובי משתתפים מקוונים בקונסולה. מעבר משחק מחשב מעניק גישה לקטלוג של כותרות מחשב של Windows, ו- Ultimate Eltimate הן פלטפורמות והן מרובות משתתפים קונסולות. יתר על כן, מחשב אישי ושכבות אולטימטיביות כוללות גישה ל- EA Play, המורכבת מגישה למשחקי EA, תגמולים ותכנים אחרים בלבד לחברים בלבד. מנוי בדרך כלל יעלה 5 דולר לחודש.

Game Pass Ultimate מספק גם גישה למשחקי ענן Xbox (לשעבר ידוע בשם Xcloud), הזורם כותרות מסוימות למכשירי אנדרואיד ו- iOS באמצעות בקר Bluetooth או בקרות מגע, כמו גם לזרם באמצעות דפדפני אינטרנט נתמכים.

משחקי Xbox עוברים שכבות

Game Pass Core קונסולת מעבר משחק משחק PASS PC משחק עובר אולטימטיבי
משחקי Xbox, Xbox 360, Xbox One ו- Xbox Series כן כן לא כן
משחקי מחשב לא לא כן כן
קונסולה מקוונת muiltiplayer כן לא לא כן
הנחות והטבות של חברים כן כן כן
EA Play לא לא כן כן
משחקי ענן לא לא לא כן
תשלום חודשי 10 $ 11 $ 10 $ 17 $

לאיזה שכבה של משחקי ה- Xbox מעבר לי צריך להירשם?

זה תלוי בהרגלי המשחק שלך. Game Pass Core הוא המינימום החשוף הדרוש אם אתה רוצה לשחק משחקי Xbox ברשת. התוספת של 25 המשחקים היא בונוס נחמד, אבל אם כל מה שאכפת לך הוא לשחק משחקי מרובי משתתפים מסוימים, הליבה היא כל מה שאתה צריך.

קונסולה ומשחקי מחשב פס הם מסבירים את עצמם. אלה צריכים להיאסף על ידי מי שיש לו רק קונסולת Xbox או מחשב משחק.

מצד שני, אם אתה רוצה מה המקבילה ל”נטפליקס למשחקי וידאו “, אז Xbox Game Pass Ultimate היא בחירה קלה. יש לך יותר ממאה משחקים לבחירה, ותוכל לשחק אותם ממכשירים מרובים. יש מאות משחקים, הכוללים כותרות מרכזיות הזמינות בהשקה, זה מה שהופך את האולטימטיבי לעניין רב.

מהי Xbox All Access?

Xbox All Access היא אפשרות תשלום חודשי לתשלום עבור סדרות Xbox חדש או x. לקוחות יכולים להירשם לתוכנית לשלם 35 דולר לחודש עבור Xbox Series X או 25 $ לחודש עבור Xbox Series S. שתי התוכניות כוללות 24 חודשים של משחק Xbox Pass Ultimate. אין עמלות מקדימות ו- 0% אפריל. Best Buy, Gamestop, Microsoft Store, Target ו- Walmart הם כולם משתתפים בתוכנית.

משחקי מחשב טובים יותר עם Xbox

משחקי שולחן עבודה המוגדרים עם Gears 5 Art on the Monitor

נצל את מלוא המחשב המשחקים שלך כדי לשחק במשחקים שאתה אוהב פלוס שוברי הקופות האחרונים כמו Halo Infinite. גלה מעל 100 משחקי מחשב איכותיים עם PC PASS ואפליקציית Xbox עבור Windows. ללכוד, לשתף ולשלוט במערכת שלך באמצעות סרגל משחק Xbox. לא משנה איך תרצו לשחק, המשחקים טובים יותר עם Xbox ב- Windows.

מבחר משחקים זמינים או בקרוב עם מעבר משחק מחשב כולל סטארפילד, ערים: Skylines II, Lies of P ו- Forza Motorsport

גלה את המשחק האהוב הבא שלך

שחק מאות משחקי מחשב איכותיים עם חברים וקבל חברות של EA, והכל במחיר חודשי אחד נמוך.

לחוות מבחר מדהים של משחקים

שחק משחקים נהדרים בחלונות, כולל Halo Infinite, Forza Horizon 5, Age of Empires IV ו- Microsoft Tilling Simulator. מהמשחקים המזדמנים הטובים ביותר לדור הבא של משחקי מחשב.

נוף קדמי של הראשי הראשי מול רכס הרים

הילה אינסופית

נוף קדמי של קסדת הראשי של Halo Master על רקע של סצינות קרב

אוסף הראשי של Halo Master

עידן האימפיריות IV דמויות על רקע של סצינות מהמשחק

גיל האימפריות IV

מרצדס-AMG פרויקט ONE ומירוץ פורד ברונקו 2021 בכביש עפר ​​ליד חוף ים

פורזה אופק 5

מטוסים מתנשאים בשמיים

סימולטור טיסה של מיקרוסופט

Windows 11 היא הפלטפורמה הטובה ביותר למשחקי מחשב.

סרגל המשחקים של Xbox

WIN+G IT עם סרגל המשחקים של Xbox, שכבת העל של המשחקים ההתאמה אישית המובנית ב- Windows 11. סרגל המשחקים של Xbox עובד עם רוב משחקי המחשב, ומעניק לך גישה מיידית לווידג’טים ללכידת מסך ושיתוף, מציאת חברי צוות חדשים עם LFG, פיקוח וסגירת יישומים כבדים של משאבים, ולפטפט עם חברים Xbox ברחבי Xbox Console, Mobile ו- PC-הכל בלי לעזוב את המשחק שלך. הפעל וידאו ->

 • ביצועים
 • שֶׁמַע
 • ווידג’טים

ביצועים

ראה אילו יישומים משתמשים במשאבי המערכת הרבה ביותר כדי למקסם את הביצועים. השתמש בקיצור הדרך החדש WIN+ALT+B כדי להפעיל או לכבות את המערכת HDR, ולמשחקי מחשב נתמכים, התאם אוטומטית HDR ועוצמה, והכל מסרגל המשחקים של Xbox.

השמע שלך. הדרך שלך. שלוט במכשיר שלך, במיקרופון, במשחק ולמוזיקה אודיו, כולם ממקום אחד.

לכידת ושיתוף

התחל את המסך והווידיאו לכידת מייד, ואז הפוך את הלכידות שלך למאמרים שאתה יכול לשתף בטוויטר או עם חבריך.

ווידג’טים

התאם בקלות את שכבת העל שלך כך שתתאים לצרכים שלך – פשוט בחר אילו יישומונים מופיעים והיכן. שנה את השמע שלך באמצעות Spotify, צפה בתמונות בגלריה ועוד הרבה.