מתחת ליאכטות הסיפון: שמות אמיתיים ועלות להשכרה שנחשפו | Yachtcharterfleet, Yacht Valor נחשף: הסקופ הפנימי על עיצוב ותכונות

0

יאכטת חיל חשופה: הסקופ הפנימי על עיצוב ותכונות

מופעל על ידי Twin 905 HP Caterpillar 3508 Dita D מנועי דיזל, ה- BG יכול לשוט ב -13 קשר ולהגיע ל -15 קשר. עם מיכל הדלק שלה בן 70,000 ליטר, יש לה טווח של כ -5,000 מיילים ימיים במהירות שייט.

מאז 2013, שובה לב את קהלי הטלוויזיה ברחבי העולם בכך שהציע הצצה מציצנית לחיים על סיפון יאכטות אמנת יוקרה מרובות מיליון דולר. יאכטה Charterfleet, לוקחת קוראים מאחורי הקלעים, מזהה את יאכטות המוצגות בתוכנית, כמו גם את אלה שהופיעו בסדרת הספין-אוף המהוללת מתחת לסיפון: ים תיכוני, מתחת לסיפון: שייט, והאיטרציה האחרונה, מתחת לסיפון: הרפתקה.

.

. העונות מצולמות במשך שישה שבועות, כאשר כל פרק כולל קבוצה חדשה של אורחי שכר.

מתקרב עוד יותר לאלה מתחת לסיפון כוכבי-על, אנו מסתכלים על כל אחד מהתכונות הבולטות של כל יאכטה שהופיעה בתוכנית.

מתחת לסיפון (אנחנו)

אנשי צוות רבים חוזרים על המופע; הקמתה הארוכה ביותר היא סרן לי רוזבך, שנמצא בתוכנית מאז 2013. חביב המעריצים, הוא היה בראש ההגה של כל יאכטה מתחת לסיפון וראו מספר תצורות צוות שונות.

האחרון על פי השמועה, עונה 10 הוא שיר הברבורים האחרון שלו, אם כי מורשתו בתוכנית היא כזו שמי שיחליף אותו יהיו נעליים גדולות מאוד למילוי.

התבשיל הראשי קייט מקשטת את היאכטה מסוגלת

בין אנשי הצוות, הדיילת הראשית קייט צ’סטיין הייתה חברה אינטגרלית בקבוצה מעונה שנייה לעונה שבע. .

במהלך המופע, יאכטות מילאו תפקיד חשוב.

מתחת לסיפון יאכטה תעלה החל מ- 140,000 אירו לשבוע – והמחיר הזה אינו כולל הוצאות כמו דלק. בעוד שחלק מהיאכטות קיבלו כינוי במהלך הצילומים, כעת ניתן לחשוף את שמם האמיתי להלן; כמו גם העלות המדויקת להשכרתם.

הופעה יאכטה שם אמיתי אורך שיעור שכר
עונה 10 סנט דייוויד סנט דייוויד 196 ” החל מ- 325,000 אירו לשבוע
עונה 9 סינה שלי חללית
עונה 8 סינה שלי 185 ‘ החל מ- 260,000 $ לשבוע
חַיִל Bg 153 ‘ החל מ -140,000 אירו לשבוע
סינה שלי חללית 185 ‘ החל מ- 260,000 $ לשבוע
עונה 5 חַיִל Bg החל מ -140,000 אירו לשבוע
עונה 4 חַיִל Bg 153 ‘ החל מ -140,000 אירו לשבוע
אֵרוֹס החל מ- 160,000 $ לשבוע
עונה 2 כוכב יהלום החל מ- 160,000 $ לשבוע
עונה 1 כָּבוֹד Barents החל מ- 155,000 אירו לשבוע

סנט דייוויד

היאכטה הגדולה ביותר בתולדות המופע, העונה העשירית של מתחת לסיפון . היאכטה הועברה בשנת 2008 על ידי המספנה האיטלקית Benetti.

הדגשים המשולבים כוללים את סיפון השמש שלה עם סאני-סולנרים ומשקפי שמש בהם האורחים יכולים לבעוט ולהירגע, בריכת ספא ​​ומסך הקולנוע שלה אל פרסקו שהוגדרו לילות סרט בלתי נשכחים.

אחד התכונות המובחנות ביותר של היאכטה הוא גרם המדרגות הספירלי המתוחכם שלה שמוביל דרך שלושת הסיפונים ומואר על ידי אור צוהר בבריכת הספא של סיפון השמש. היאכטה מאוד תכליתית למגוון תצורות מסיבות אמנות, עם מקום ל -12 אורחים בשש בקתות שמונו באלגנטיות.

סנט דייוויד מ- 325,000 $ לשבוע + הוצאות

הופעה בעונות 9, 8 ו 6 של , .

היאכטה נסעה לרחבה למופע המשייט לסנט קיטס ונביס היפים המפילים את הלסת בעונה 9, הקריביים הנשקים בעונה 8 ובאיי דרום האוקיאנוס השקט טהיטי בעונה 6.

. היאכטה הימית של דלתא דלתא יכולה להכיל 12 אורחים על פני 6 בקתות והיא מגוונת מאוד למגוון תצורות מסיבות אמנת יאכטות.

ספינת כוכבים מ- 275,000 $ לשבוע + הוצאות

מתחת לסיפון, . שמו האמיתי של היאכטה הוא BG, והיא נבנתה בשנת 1990 על ידי בוני הספינות הנערץ ביותר בעולם Feadship. .

. מאיי פי פי פי האייקוניים לחופים היפים של קו יאו יאי, היו הרבה ציוני דרך מרתקים לראות בדרך. עונה 5 לקחה את הצופים לשטח ההפלגה השלווה של סנט מרטין ואילו עונה 4 ראתה M/y BG במים הנוצצים של איי הבתולה.

.

יאכטת חיל חשופה: הסקופ הפנימי על עיצוב ותכונות

Safe Safe הוא אתר נתמך בקהילה. אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה, אך יש לנו אמון בכל המוצרים המומלצים.

מעט יאכטות עברו מערבולת כל כך של קיום כמו העיל, שהיה סביב הרחוב פעם או פעמיים. היאכטה נבנתה בשנת 1990 על ידי Feadship Builders Yacht Builder. יש לה גוף פלדה מעל מבנה -על אלומיניום.

. מאז השקתו בשנת 1990, היא עברה שינויים בשמות, שינויים בבעלים וריצה פורה למדי כאחת היאכטות שהופיעו בסדרה הפופולרית מתחת לסיפון, שהופיעה בעונות 4, 5 ו- 7 ו -7.

. עם זאת, שיפוץ 2021 ביצע שינויים נוספים גם בפנים.

שבבעלותה יאכטת החיל?

. עם זאת, אלן היה מאוחר יותר מתנה את החיל לאחותו ג’ודי אלן. .

ג’נובזה רכשה מחדש את היאכטה בשנת 2014 והוגבה אותה בשנת 2015. נראה שהיא אולי עברה גם שיפוץ שני בשנת 2021.

כמה שמות היו ליאכטת החיל?

אז הנה הדבר המוזר עם החיל. . מבלבל, נכון? כאשר הוזמנה היאכטה בשנת 1990, היא הייתה ידועה בשם המצעד. נראה שזה השם שקיים כשג’ודי אלן השתלט על בעלות מאחיה.

מהיר קדימה לשנת 2014, ובובי ג’נובזה לוקח בעלות. מה הוא קרא לזה? Bg. אז מאיפה הגיע חיל? זה כינוי. בתוכנית למטה הסיפון, הם מרכיבים לעתים קרובות שמות מזויפים ליאכטות המופיעות. כמו שחקן לוקח תפקיד, יאכטה אמיתית מגלמת אחת מזויפת בתוכנית, אולי כדי להסתיר את כל התכונות המזהות על הספינה למקרה שאנשים ינסו לעקוב אחריו ולהפריע לצילומים. יאכטות אחרות כמו שנה שלי עשתה את אותו הדבר (שאחד נקרא Starship).

אז מבחינה טכנית, זה מעולם לא היה הכבילה, אבל כך עדיין היו מעריצי התוכנית מזהים את זה. בחיים האמיתיים זה השתנה ממצעד לשמו הנוכחי, BG.

כמה גדול יאכטת החיל/יאכטה BG?

. מבחינת הרוחב, יש לה קרן של 28 ′ 11 ″ ודראפט של 9 ′ 6 ″. .

כמה עלתה יאכטה מוטורית BG?

פרטים על מה שפול אלן אולי בילה בשנת 1990 קשה למדי, ולכן קשה לומר מה עלתה היאכטה בעת שנבנה בתחילה. הערך הנוכחי שלה הוערך בין 15 מיליון ל -16 מיליון דולר. ההערכה היא כי ליאכטה יש עלות ריצה שנתית של כ -2 מיליון דולר.

האם אתה יכול לשמש יאכטה BG?

יאכטה חיל/BG זמין לאמנה למי שרוצה לטעום את חיי יאכטות היוקרה שבוע בכל פעם. מחירי האמנה משתנים בהתאם לזמן השנה, ומחירי החורף תמיד זולים יותר מאלו הקיץ. שבוע ב- BG בחורף יחזיר לך כ- 155,000 $ ארה”ב בתוספת הוצאות. . ההבדל הזה די סטנדרטי לרוב יאכטות האמנה. בעלי יאכטות צריכים להחזיר את כספם על עלויות תפעול, וככל שביקוש יאכטה היא בעונת האמנה, כך אנשי הצוות מצפים לקבל שכר וכן הלאה.

כמה מהר היאכטה BG ואילו מנועים היא משתמשת?

מופעל על ידי Twin 905 HP Caterpillar 3508 Dita D מנועי דיזל, ה- BG יכול לשוט ב -13 קשר ולהגיע ל -15 קשר. .

מה הפנים של יאכטה של ​​יאכטה/BG כמו?

מכיוון שה- Callor/BG הוצג כל כך בכבדות על הסיפון מתחת וכעת הוא יאכטה של ​​שכר, היו המון מבטים בתוך היאכטה כדי להשוויץ בו לאורך השנים.

לגבי מקומות לינה לאורחי שכר, ל- Valor יש מקום ל -12 אורחים ב 6 סוויטות. . יש שמונה מיטות, כולל שתי מלכים ושתי מלכות. יש גם מקום על הסיפון לצוות של 10.

סוויטת הורים היא קרן מלאה עם ארונות ארונות וחדר אמבטיה צמוד. חדר האמבטיה אפילו כולל מקלחת של שני אנשים.

. .”שכלל צבע חדש, צעצועים חדשים וטכנולוגיה משודרגת לאורך כל הדרך.

. לבן משמש בהרחבה לאורך כל הדרך, כמו גם גוונים אפורים בהירים. . בסך הכל, האסתטיקה בכל הבקתות וחללי המגורים היא מינימליסטית, ללא יותר מדי נגיעות גלויות מכל סגנון מסוים שחלקם עשויים למצוא חשיבות. יש לו מראה של מלון מודרני במובנים רבים, ומספק את התחושה של מפלט יוקרתי מהתחושה הרגילה והיומיומית של להיות בבית, למשל.

. זוויות ופריסות מדויקות וניווטות בקלות הפכו את ההקפדה על היאכטה לקלה לאורחים ולצוות כאחד. זה כולל את פריסת הגופי והרהיטים כך שהכל יהיה יעיל ללא הפתעות ועיצוב טבעי ואינטואיטיבי.

היכן אוכל למצוא את תוכנית הסיפון של יאכטת החיל?

אם אתה רוצה מבט מקרוב ואישי של תוכנית הסיפון, אתה יכול לבדוק את זה כאן עם תמונה מפורטת של ארבעת הסיפונים של היאכטה.

תכונות ומתקנים

. .

 • ל- BG יש חדר כושר גדול עם מגוון רחב של הציוד העדכני ביותר לשיפור שגרת אימון
 • למשהו יותר מרגיע, יש גם סיפון גדול ג’קוזי
 • פלטפורמת שחייה הידראולית
 • מבחר יין מסיבי בסלון הראשי
 • טונות של שירותים טכניים משודרגים כוללים טלוויזיה לוויינית, טלפוני SAT ומערכות המשחקים האחרונות

צעצועים

ל- BG יש הרבה צעצועי מים ליאכטה מגודלה כדי להבטיח שהאורחים ייהנו על המים.

 • מגלשת מים מאסיבית ומתנפחת
 • למי שלא רוצה להישאר רטוב, יש גם קיר טיפוס מתנפח
 • זוג סילון ימאהה דו מושב
 • זוג קיאקים של שני אנשים
 • סקי מים
 • Wakeboard ועובדים אחרים
 • זוג לוחות ההנעה סטנדאפ
 • ל- Valor יש גם זוג מכרזים לטיולי קרקע הכוללים:
  • מכרז 32 ′ 2 ″ interpid

  בשורה התחתונה

  חיל יאכטה היה ידוע רק בשם זה בתוכנית מתחת לסיפון. בחיים האמיתיים, זה התחיל כמצעד לאחר שנבנה בשנת 1990 ושמו שונה ל- BG, שם שהוא עדיין מחזיק כיאכטה אמנתית.

  . זה יכול להכיל 12 אורחים וכולל שירותים רבים, כולל מגלשת מים מתנפחת ענקית, ג’קוזי סיפון וקולנוע סיפון אחורי. היאכטה שווה כ -15 מיליון דולר, ואמנת תעלה לך בין 155,000 $ לשבוע ל 162,000 $, תלוי בעונה ובזמינות.

  . כחניך מושבע, מטייל וחובב הטבע אני תמיד מחפש הרפתקה חדשה.