תחנות העגינה הטובות ביותר של מחשב נייד בשנת 2023 | מחשב נייד מג, תחנת העגינה הטובה ביותר במחשב הנייד בשנת 2023 | הביקורות המובילות

0

תחנת העגינה של המחשב הנייד הטוב ביותר לשדרוג את ביצועי העבודה שלך

Contents

במילים פשוטות, 40 ג’יגה -ביט לשנייה.

תחנות העגינה של המחשב הנייד הטוב ביותר בשנת 2023

תחנות העגינה הטובות ביותר יכולות להפוך את המחשב הנייד, או הטאבלט שלך, למשהו כל כך הרבה יותר. אל תתנו למספר המוגבל של יציאות במכשיר שלכם להגביל את הפוטנציאל שלו, השקעה בתחנת עגינה פותחת עולם של אפשרויות. אפשרויות שיכולות לגרום לכך שהמחשב הנייד שלך יושב בלב תחנת עבודה רב-תערוכית וממוקדת בפריון; או כעמוד השדרה לתחנת קרב ממשחקים וממומשת לחלוטין.

כמובן שלא כל הגדרה תצטרך מספר תצוגות חיצוניות של 4K ועומס דלי של יציאות Thunderbolt 4. זו הסיבה שחשוב לבחור את תחנת העגינה המתאימה להתאים לצרכים שלך. אם כל מה שאתה צריך זה עוד כמה יציאות לעכבר או לכונן הקשיח החיצוני שלך- ואולי קורא כרטיסי SD כדי שתוכל לגבות את התמונות המשפחתיות שלך מדי פעם- ואז להרים תחנת עגינה מיוחדת עם 18 יציאות ובנוי- בחבילת הסוללות רק יעלה לך תכונות נוספות לתכונות, סביר להניח שלעולם לא תשתמש בהן.

במקום זאת, שימו לב למכשירים בהם אתם משתמשים (או מקווים להשתמש), ותנו לנו לעזור לכם לבחור את הבחירה הטובה ביותר שתוכלו עם הבחירה שלנו בתחנות העגינה הטובות ביותר בשנת 2023.

רשימה מהירה

1. תחנת עגינה של Triple 4K Triple 4K של USB-C

הטוב ביותר משתפר רק כשמדובר בתחנת העגינה המדהימה של ה- Plugable. העיצוב האנכי בלבד שלו אינו מיועד לכולם, אך המהירויות והתכונות שלו ללא תחרות.

תחנת העגינה של המחשב הנייד הטוב ביותר לשדרוג את ביצועי העבודה שלך

אם נמאס לך להיות קשור לשולחן העבודה שלך ורוצה לעבור למערך עבודה גמיש יותר, אז תחנת עגינה של מחשב נייד היא הפיתרון המושלם עבורך. תחנות עגינה של מחשב נייד נועדו להפוך את המחשב הנייד לשולחן העבודה, להרחיב את יכולותיו ולהפוך אותו לחזק יותר ומגוון יותר.

. אנו נסקור את התכונות השונות של הדגמים המדורגים ביותר, כמו גם את היתרונות והחסרונות שלהם, כך שתוכל לקבוע איזה מהם מתאים לך. אנו נספק גם כמה טיפים כיצד להפיק את המרב ממעגן המחשב הנייד שלך, כך שתוכל למקסם את הפוטנציאל שלו.

תמונה

תחנת עגינה למחשב נייד

תמונה

תחנת עגינה של מחשב נייד איוונקי

תמונה

תחנת עגינה למחשב נייד מוקין
הכי טוב למחשבים ניידים של HP Envy X360

תמונה

תחנת עגינה של מחשב נייד פלודי
רוב אפשרויות הקישוריות

תמונה

תחנת העגינה של מחשב נייד של Dell
הכי טוב למשרדי הבית

תמונה

תחנת עגינה של מחשב נייד ZMUIPNG
השוואה בין תחנות העגינה הניידות המובילות ביותר משנת 2023

 • 1 תחנת עגינה לנייד מחשב נייד – הטוב ביותר בסך הכל
 • 2 תחנת עגינה של מחשב נייד Ivanky – ריבוי המשימות הטוב ביותר
 • תחנת עגינה של מחשב נייד 3 Mokin – Best עבור HP Envy x360 מחשבים ניידים
 • 4 תחנת עגינה של מחשב נייד פלודי – רוב אפשרויות הקישוריות
 • תחנת עגינה של מחשב נייד 5 של Dell – הטובה ביותר למשרדי הבית
 • 6 תחנת עגינה של מחשב נייד ZMUIPNG – הקומפקטית ביותר

מדריך קנייה: תחנות עגינה של מחשב נייד

תְאִימוּת

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא האם המחשב הנייד שלך תואם לתחנת העגינה לבחירתך או לא. וודא שהמפרט והיציאות של המחשב הנייד שלך תואמים את אלה של תחנת העגינה שאתה שוקל.

מספר היציאות

גורם מכריע נוסף הוא מספר היציאות שיש למזח. אם אתה מתכנן לחבר בין ציוד היקפי מרובה, יתכן שכדאי להשקיע במזח עם יציאות נוספות כך שיש לך אפשרויות נוספות. עם זאת, וודאו כי היציאות הן אלה בהן תשתמשו.

יציאות וידאו

חשוב לקחת בחשבון אילו תפוקות וידאו מגיעות עם המזח לפני שקונים אותו. יש רציפים שמגיעים עם מספר יציאות וידאו, כמו HDMI, VGA, DisplayPort או Thunderbolt. אחרים עשויים לכלול רק אחד או שניים מהנמלים הללו.

קישוריות

ודא שהעגינה מציעה חיבורי Wi-Fi ו/או Ethernet אם אתה זקוק להם. לא כל הרציפים יגיעו עם תכונות אלה, אז הקפד לבדוק לפני שאתה קונה.

אספקת חשמל

בדוק כמה כוח המזח יכול לספק למחשב הנייד שלך לטעינה וודא שהוא עומד בדרישות הכוח של המכשיר שלך. מזח תחת כוח יכול לפגוע במחשב הנייד שלך, ולכן תמיד בדוק כפול לפני הקנייה.

משבצות הרחבה

בדוק אם לתחנת העגינה יש משבצות זמינות לרכיבים היקפיים, כגון כרטיס גרפי או רכזת USB. זה יכול להיות שימושי מאוד, תלוי במה שאתה צריך מהמזח.

תכנן ובניית איכות

האיכות העיצובית והבנייה של מזח יכולים לספר לכם הרבה על האמינות והביצועים שלו לאורך זמן. כמה רציפים מציעים עמדות מתכווננות ותומכות עד שלושה צגים. אחרים עשויים להיות בסיסיים יותר בעיצובם וחסרי אפשרויות התאמה. חשוב על הצרכים שלך לפני הקנייה.

מחיר

השגיח תמיד על כמה העגינה עולה בהשוואה למוצרים דומים בשוק. איכות גבוהה יותר בדרך כלל מגיעה בנקודת מחיר גבוהה יותר, אך וודאו שכל הקריטריונים האחרים נבדקים לפני שהם מתיזים באופציה יקרה יותר.

ביקורות

לפני שתבצע רכישה כלשהי, קרא תמיד ביקורות על המוצר שאתה מעוניין בו. משוב זה של בעלים קיימים יכול לספק תובנה שלא יסולא בפז לגבי ביצועי המוצר ואיכותו של המוצר.

השוואה בין תחנות העגינה הניידות המובילות ביותר משנת 2023

תחנת עגינה של מחשב נייד לניתוח – הטוב ביותר בסך הכל

תמונה

תחנת העגינה הניידת של המחשב הנייד 11-in-1 מגיעה עם אחריות לשנתיים, כך שאתה יודע שזה יהיה איתך לטווח הארוך. הוא כולל מגוון מרשים של יציאות וכוח, כולל שתי יציאות HDMI של 4K 60Hz, טעינה של 100 וואט, יציאת USB-C אחת, שלוש USB 3.0 יציאות, SD ו- MicroSD משבצות, אתרנט ואפילו 3.שקע שמע 5 מ”מ.

תחנת עגינה ניידת רב -תכליתית זו יכולה להרחיב את שולחן העבודה שלך על פני שני מסכים במהירות של עד 4K 60 הרץ במחשבי Windows ו- Chrome. אתה יכול גם להוסיף תצוגה אחת מורחבת של 4K 60Hz או שתי תצוגות שיקוף במערכות MAC. בזכות תאימות מתאם הכוח USB-C שלה, תוכלו להישאר טעונים במלוא. תחנת העגינה של מחשב נייד זה תואמת את Windows 10 וחדשה יותר, MacOS 11+ ו- Chromeos. אפשרות זו מנצחת את הערך הכולל הטוב ביותר עבור מכשיר הפרודוקטיביות פורץ הדרך של כל אחד מהם שנועד לענות על הצרכים של העבודה והנסיעה כאחד.

יתרונות

 • נקודת מחיר טובה
 • תחושה ומשקל נחמדים
 • כולל מדריך מהיר מועיל
 • עובד עבור מספר צגים ומכשירים

חסרונות

 • יתכן ובעיות במקלדות מסוימות

תחנת עגינה של מחשב נייד IVANKY – ריבוי המשימות הטוב ביותר

תמונה

תחנת העגינה של מחשב נייד IVANKY היא כלי חזק להפליא מה- Get-Go. עם 4K כפול ביציאות תצוגה 30 הרץ, אתה יכול להתחבר לשתי יציאות HDMI ולנצל חזותיות מדהימות ללא צורך להוריד מנהלי התקנים נוספים. אתה יכול גם לחבר עד חמישה מכשירים חיצוניים לתחנת העגינה, מכיוון שהיא מגיעה עם שני USB 3.0 ושני USB 2.0 יציאות למהירויות העברת נתונים של עד חמש גיגה -בייט לשנייה. לחריץ כרטיס SD/TF יש מהירות מקסימאלית של 104 מגה -בייט לשנייה, ואילו יציאת ה- Ethernet של RJ45 Gigabit שומרת על חיבורך יציב על 1000 מגה -בייט לשנייה.

מתאם הכוח יכול לתמוך במחשבים ניידים העולים על 85 וואט כוח ועדיין לשמור על 65 וואט אם יציאת ה- PD של 18 וואט תפוסה תוך טעינה של מכשיר אחר, ומאפשרת לך לרב -משימות מבלי לחוות פיגור או האטה. זה עובד עם מחשבים ניידים של Windows עם USB-C 4.0 יציאות, יציאות Thunderbolt 3/4 או יציאות USB-C מלאי-פונקציונליות, כמו גם SteamDecks, כך שאין צורך לדאוג לבעיות תאימות.

יתרונות

 • תואם סופר
 • מאפשר לך לרב -משימות
 • יכול לחבר חמישה מכשירים בכל פעם

חסרונות

 • החיבור יכול להיות לא יציב

תחנת עגינה של מחשב נייד Mokin – הכי טוב עבור HP Envy X360 מחשבים ניידים

תמונה

תחנת העגינה של מוקין היא אביזר מחשב נייד חובה לכל מי שצריך לייעל את זרימת העבודה שלו. הרכזת בגודל הכיס ממירה במהירות ובקלות את יציאת ה- USB-C שלך לשש יציאות, ומספקת מגוון של צדדיות שלא נראית בדרך כלל בחבילה כה קומפקטית.

יציאות HDMI במזח זה מציעות עד 4K רזולוציה ב 30 הרץ, ומאפשרות סטרימינג ברור או סרטונים שנראים מהממים בתצוגות גדולות יותר. אתה יכול אפילו להשתמש במוניטור במצבי תצוגה כפולים או משולשים, כך שתוכל למקסם את הפרודוקטיביות שלך או פשוט ליהנות שיש מספיק מקום כדי לעבור בין חלונות מרובים. ה- USB 3.0 יציאה ושני USB 2.0 יציאות מאפשרות העברות נתונים מהירות, כך שלא תצטרך לדאוג לחכות לקבצים או מצגות שיסיימו סנכרון.

המתאם גם ידידותי למשתמש מאוד ותואם למגוון רחב של מוצרי Windows. פשוט חבר אותו ואתה טוב ללכת!

יתרונות

 • איכות בנייה מוצקה
 • אין עכבר לה
 • קישוריות אודיו פאק
 • אלטרנטיבה כלכלית לתחנת עגינה של HP

חסרונות

 • לא תואם כמה דגמי מחשב נייד

תחנת עגינה של מחשב נייד פלודי – רוב אפשרויות הקישוריות

תמונה

תחנת העגינה של מחשב נייד של Falwedi היא מכשיר המספק למשתמשים אפשרויות קישוריות מרשימות לכל סוגי המחשבים הניידים שלהם. משתמשי Window.

הרכזת מאפשרת שיעורי העברת נתונים מהירים יותר בין העברות קבצים בזכות יציאת הנתונים של USB-C ושלושה USB 3.0 יציאות. שני ה- USB 2.. חריצי כרטיס ה- SD ו- TF תומכים גם בקצב של 5 ג’יגה-ביט לשנייה כדי להבטיח חווית שיתוף קבצים נטולת תקשורת ללא טרחה. לנוחות נוספת, זה כולל גם PD 3.0 יציאה המאפשרת טעינה במהירות גבוהה של מכשירים תואמים עד 100 וואט כוח ואינה דורשת מנהלי התקנים או תוכנה נוספים להתקנה.

תחנת עגינה זו מצוידת ביציאת Ethernet של ג’יגביט לחיבור אינטרנט אמין ומהיר במקרה של רשתות אלחוטיות נכשלות. . זה מגיע עם מארז אלומיניום בדרגת מטוסים לפיזור חום מה שהופך אותו למכשיר יציב יותר לשימוש ממושך.

יתרונות

 • נקודת מחיר משתלמת
 • תמיכה טובה במכשירים חיצוניים
 • ביצועי רשת טובים

חסרונות

 • אין יציאת תצוגה זמינה במעגן

תחנת העגינה של מחשב נייד של Dell – הטובה ביותר למשרדי הבית

תמונה

תחנת העגינה של Dell מציעה פיתרון עגינה עוצמתי, יעיל ורב -תכליתי לכל בית או משרד מודרני. עם העיצוב השחור שלו, הוא מציע מראה אטרקטיבי שמשתלב בצורה חלקה עם כל עיצוב.

בצד הקישוריות, ה- D3100 מציע שני USB 2.0 עד 4 פינים מסוג USB סוג A יציאות לחיבור לציוד היקפי, וכניסה/פלט אוזניות 3.שקע 5 מ”מ לשימוש במולטימדיה. נוסף.

מבחינת דרישות המערכת, Dell D3100 תואם ל- Microsoft Windows XP, 7, 8, 8.1, ו -10 מערכות הפעלה עם תצורת 32/64 סיביות.

יתרונות

 • עובד עם שני תפוקות HDMI
 • מאפשר מסכים מורחבים מרובים
 • תהליך התקנה מהיר וקל

חסרונות

 • לא תואם לכל המחשבים הניידים

תחנת עגינה של מחשב נייד ZMUIPNG – הכי קומפקטי

תמונה

תחנת העגינה של ZMUIPNG היא מוצר פנטסטי שמביא את כוח המשרד לכל סביבת בית או עבודה.

תחנת העגינה הזו מגיעה עם שמונה יציאות שיעזרו לך להתחבר ללא מאמץ למספר מכשירים. עם שלושת ה- USB 2 שלה.0 יציאות, אתה יכול להעביר במהירות נתונים, ואילו יציאת ה- USB C מציעה עד 100 וואט של משלוח טעינה חשמל. זה תואם לרוב המכשירים, כך שתוכלו להשתמש בו עם כל מחשב נייד.

. תחנת העגינה של מחשב נייד זה היא בחירה אידיאלית עבור חובבי טק הזקוקים למיטב באפשרויות מחשוב וידאו מתקדמות. העברת גישה נוחה לכל ציוד היקפי שלך במקום נוח אחד, זהו הפיתרון המושלם להשגת פרודוקטיביות אולטימטיבית ורב משימות חלקות.

יתרונות

 • איכות תמונה ברורה
 • קל לשימוש
 • מספק טעינה עוצמתית

חסרונות

 • תחנת העגינה עשויה להטות בקלות

גם אנשים שאלו

כיצד אוכל להשתמש בתחנת עגינה של מחשב נייד?

א: כדי להשתמש בתחנת עגינה של מחשב נייד, חבר את המחשב הנייד לתחנת העגינה באמצעות יציאת USB או Thunderbolt ואז חבר את המכשירים ההיקפיים הרצויים. לאחר מכן, הפעל את המחשב והוא יזהה את ציוד היקפי המחובר ותגדיר אותם לשימוש.

ש: מהם היתרונות של תחנת עגינה של מחשב נייד?

א: היתרון העיקרי בשימוש בתחנת עגינה של מחשב נייד הוא בכך שהיא מאפשרת לך להגדיל בקלות את הפרודוקטיביות שלך על ידי חיבור במהירות של כל החומרה המהותית שלך במיקום נוח אחד. בנוסף, זה מבטל את הצורך לחבר כל מכשיר בנפרד בכל פעם שאתה רוצה להשתמש בהם מכיוון שכולם מחוברים למחשב הנייד בבת אחת.

ש: איזה סוג של מחשב נייד יעבוד עם תחנת עגינה של מחשב נייד?

א: רוב המחשבים הניידים המודרניים יעבדו עם תחנת עגינה של מחשב נייד, אך תלוי באיזו גרסה של חלונות אתה משתמש, ייתכן שתצטרך לבדוק תחילה תאימות. באופן כללי, מרבית המחשבים הניידים המריצים את Windows 7 ואילך צריכים להיות מסוגלים להשתמש בתחנת עגינה של מחשב נייד ללא בעיות.

ש: אילו אביזרים אוכל להתחבר למחשב הנייד שלי דרך תחנת עגינה למחשב נייד?

א: אתה יכול לחבר מגוון מכשירים שונים למחשב הנייד שלך דרך תחנת עגינה הכוללת מסכים, מקלדות, עכברים, מדפסות, כוננים קשיחים חיצוניים ומכשירי USB או Thunderbolt אחרים.

ש: האם יש בעיות תאימות עם מותגים או דגמים שונים של מחשבים ניידים ותחנות עגינה?

א: חשוב לוודא שהמותג והמודל של המחשב הנייד שלך וגם תחנת העגינה בה אתה משתמש תואמים לפני שמנסים להשתמש בהם יחד. וודא כי היציאות במעגן תואמות את אלה שבמחשב הנייד שלך וכי הם תואמים זה לזה.

ש: כמה עולה תחנת עגינה למחשב נייד?

א: עלות תחנת העגינה של מחשב נייד משתנה מאוד תלוי באיזה מותג ודגם תבחרו, כמו גם כל התכונות או החיבורים הנוספים המסופקים על ידם. באופן כללי, המחירים יכולים לנוע בכל מקום בין 50 $ עד כמה מאות דולרים, תלוי בגורמים אלה.

ש: האם עלי להתקין כל תוכנה נוספת שתשתמש בתחנת העגינה של המחשב הנייד שלי?

א: לא, רוב המחשבים הניידים המודרניים מגיעים עם מנהלי התקנים המותקנים מראש המאפשרים התקנה והתקנה קלה של המזח מבלי להזדקק לך התקנת תוכנה נוספת.

ש: האם יש בעיות אבטחה שעלי להיות מודע להן בעת ​​שימוש בתחנת עגינה של מחשב נייד?

כן, תמיד חשוב להבטיח שנתונים שנשלחו דרך רשתות Wi-Fi ציבוריות מוצפנות להגנה מפני ניסיונות פריצה פוטנציאליים באמצעות קשרים לא מאובטחים. בנוסף, וודא תמיד כי כל יציאות על המזח מוגנות לניסיונות גישה לא מורשים וכן לסרוק באופן קבוע עבור תוכנות זדוניות או וירוסים הן במחשב והן במכשירים החיצוניים המחוברים דרך המזח.

כאנליסט מחשב ומידע, דניס מוצאת את עצמה כל הזמן מנסה את מוצרי הטכנולוגיה האחרונים והגדולים ביותר. הניסיון האישי הנרחב שלה עם אלקטרוניקה מאפשר לה לשתף את הממצאים שלה עם אחרים ברשת. לשאלות הנוגעות לבדיקת מוצרים או מאמר ספציפי, אנא צור קשר עם [email protected]

הרציפים הטובים ביותר של Thunderbolt 2023: הרחב את היכולות של המחשב הנייד שלך

רציפי Thunderbolt יכולים להיות יקרים, עם גובי יציאות-אך יצרנים רבים יותר מעצבים אפשרויות בעלות נמוכה כך שיתאימו לתקציבים נוספים.

עורך בכיר, PCWorld 16 בספטמבר, 2023 6:00 בבוקר PDT

עגינה רעם ראשונית

תמונה: מארק האכמן / IDG

מזח רעם הוא כעת כמעט אביזר חובה, ומספק גישה/פלט לעכברים מדור קודם, מקלדות, כוננים חיצוניים ועוד. זהו מרכיב מרכזי למשרד פרודוקטיבי, בין אם בעבודה או בבית. ועכשיו יש קמט חדש: Thunderbolt 5.

רציפי Thunderbolt או תחנות עגינה עוזרות למלא את הפערים כאשר יצרני המחשבים הניידים רזים, חותכים עלויות ולבטל יציאות מרובות לטובת יציאת הרעם של כל זה. זה אולי נראה כאילו הם דוחפים לך את העלויות האלה (מה שהם) אבל זה גם אומר שאתה יכול לבחור רציף עם בדיוק את היציאות שאתה צריך.

למה לקנות מזח רעם? בגלל רוחב הפס שהוא מספק. מיטב רכזות ה- USB-C והדונגלים מספקים יציאות מדור קודם (USB-A, MicroSD ואחרים) לחיבור ציוד היקפי למחשב כמו עכברים, מדפסות, כוננים קשיחים חיצוניים ועוד. רציפי Thunderbolt משתמשים באותו מחבר USB-C. (חפש את הלוגו “ברק בורג” כדי להבדיל ביניהם.) אבל מציג, במיוחד תצוגות 4K, צורכים גובי רוחב פס. רכזת USB-C של 10 ג’יגה-ביט לשנייה יכולה רק להפעיל תצוגה של 4K יחידה ב 30 הרץ. Thunderbolt 4, עם 40 ג’יגה -ביט לשנייה שלה, מאפשר שתי תצוגות 4K בחתיכה של 60 הרץ. Thunderbolt 5 לא יהיה זמין עד 2024, אך יתמוך בשלוש תצוגות 4K, ב 144 הרץ כל אחת. רציפי Thunderbolt טובים, בין אם Thunderbolt 4 או 5, יכולים גם לטעון את הטלפון החכם שלך.

סיבוב זה מתחיל ברציפי הרעם הטובים ביותר, כולל אפשרויות תקציב. נסגור על ידי המלצה על רציפי USB-C המועדפים עלינו-פתרונות פתרונות זולים יותר שעלו לאחרונה צצו לאחרונה. רכזות ה- USB-C הטובות ביותר שלנו מכוסות בסיפור נפרד. ? אל תהיה. .

שים לב שלא כל מזח רעמים שאנו בודקים מופיע כאן, כמו קנסינגטון SD5760T, שבאמת רצינו לאהוב – אך לא יכולנו, בגלל בעיות יציבות.

הרציפים הטובים ביותר של Thunderbolt

Kensington Thunderbolt 4 Dul 4K Dock (SD5780T) – Dock Thunderbolt הכולל הטוב ביותר

קנסינגטון רעם 4 מזח 4K כפול (SD5780T) - מזח הרעם הכללי הטוב ביותר

 • ביצועים מוצקים
 • אין בעיות תרמיות
 • תערובת די מוצקה של יציאות, כולל רעם 4 במורד הזרם 4
 • קיצוצי מחירים עזרו להפוך את זה לזול יותר
 • אחד הרציפים היקרים יותר (MSRP) בדקנו
 • יציאות USB-A אחוריות מספקות פחות כוח מהצפוי
 • יציאת תצוגה אחת, הדורשת דונגל נוסף לשתי תצוגות

במקור חשבנו שהבחירה הטובה ביותר שלנו היא Kensington SD5760T, מזח שהציג תערובת אידיאלית של יציאות על נייר, אך גם כמה בעיות ביצועים. לאחר מכן חשבנו שה- UD-4VPD הניתן לתחום יתאים לחשבון, אך מושב משחק אינטנסיבי גרם למזח להתחמם יתר על המידה ולהכבה. אז שקלנו מחדש.

Kensington Thunderbolt 4 Dul 4K Dock (SD5780T) הוא המנצח. זה לא מושלם; מזח זה כולל רק תמיכה ביציאת תצוגה אחת, המחייבת אותך לקנות כבל ממיר או דונגל. אם גמישות היא מה שאתה רוצה, אנו ממליצים על איסוף המפתח שלנו, על ה- TBT3-UDZ הניתן לתחום, במקום זאת. המזח של קנסינגטון היה גם יקר בדאגה כשסקרנו אותו לראשונה, אך קיצוץ המחירים הביא את המחיר דֶרֶך ירידה מ- 399 $ לכ- $ 260 לערך.

עם זאת, המזח הזה לא הציג שום ביצועים או בעיות תרמיות, ואם אתה מבין שאחד מיציאות הרעם יכול לשמש לטעינה של הטלפון החכם שלך, תמצא את המזח הזה מספק כמעט את כל מה שתצטרך.

ניתן לתאום TBT3-UDZ רעם רעם-המוקדף הטוב ביותר של רעם הרעם של רעם הרעם

ניתן לחבר TBT3-UDZ רעם רעם-המוקד הכללי של רעם הרעם הכללי הטוב ביותר

 • טונות של נמלים
 • מעמד אנכי חוסך בחלל

TBT3-UDZ של Plugable היה בעבר הבחירה שלנו עבור מזח הרעם הכולל הטוב ביותר, ורק הגענו לו חריץ מכיוון שגרסאות חדשות ופחות יקרות זמינות. אבל זה זיכוי שניתן יהיה לחבר שאנחנו פשוט לא יכולים להכות את המזח הזה מהרשימה שלנו. בחלקו, הסיבה לכך היא ש- Plugable הפחית את המחירים שלה, כך שמזח שפעם היה במחיר של כ -300 דולר הוא עכשיו 230 דולר לערך.

בעוד שרציפי Thunderbolt 4 מציעים תיאורטית יותר יציבות, מעולם לא היו לנו בעיות במעגן זה. למה לקנות את זה? מכיוון שהוא מציע כמעט כל יציאה זמינה: שתי יציאות DisplayPort ושתי HDMI, בתוספת מטען סירה של אפשרויות אחרות. זה גם אחד הרציפים הבודדים שניתן להרכיב אנכית על דוכן כדי לפנות שטח שולחן.

Belkin Thunderbolt 3 Core Dock – Dock של Thunderbolt התקציב הטוב ביותר

Belkin Thunderbolt 3 Core Dock - Dock Thunderbolt התקציב הטוב ביותר

 • קוֹמפָּקטִי
 • HDMI 2.0 + DisplayPort 1.4 יציאה מכסה שתי תצוגות
 • יציאות USB-A ללא תווית נראות זהות
 • מופעל על אוטובוס

Core Dock של Belkin’s Thunderbolt 3 הוא רציף נסיעות “מופעל” מעוצב בצורה חכמה, וגם הוא לא יקר. שדרגנו את זה לבחירת התקציב הטוב ביותר שלנו בגלל קיצוצי המחירים האחרונים של בלקין.

בכיכר כמעט 5.2 x 6.5 x 1.5 סנטימטרים, ליבת המזח של Thunderbolt Black לא תופס מקום רב, וחוט הרעם 3 של 8 אינץ ‘כולל אורך רב לגמישות. יציאות מרוחקות כראוי סביב קוביית הפלסטיק השחורה השטוחה, עם HDMI 2.0 ו- DisplayPort 1.4 יציאות המספקות חוויה יציבה של 4K/60Hz לשני תצוגות ה- 4K שלי. .שקע שמע 5 מ”מ, אבל בהצלחה אומר ל- USB 3.1 ו- USB 2.0 הקלד נמלים זה מזה – הם לא מתויגים.

מצב קוונטי כפול של ioGear כפול Thunderbolt 3 Dock Pro (GTD737)-ה- Best Thunderbolt Dock Runke-up של התקציב הטוב ביותר

מצב קוונטי כפול של ioGear כפול Thunderbolt 3 Dock Pro (GTD737) - ה- Best Thunderbolt Dock Runke -up של התקציב הטוב ביותר

 • שילוב נהדר של תכונות
 • בטווח המחירים הזולים
 • 60 וולט של כוח טעינה
 • שתי יציאות DisplayPort מגבילות אפשרויות קלט/פלט
 • יכול להיות שקשה למצוא בחנויות

על הדפיקה היחידה נגד GTD737 של ioGear הוא השימוש שלה בשני DisplayPort 1.2 יציאות בחלק האחורי של המזח המשמשות כפלט התצוגה הייעודי היחיד. (אנו חושדים ש- HDMI פופולרי יותר.)

אחרת, המזח הזה מצוין, ומספק כמעט את כל התכונות שתרצו במחיר שווה לכל נפש: יציאת USB-A של 10 ג’יגה-ביט לשנייה בחזית עבור 7.טעינה של טלפון חכם 5W; מאחור, שני יציאות USB-A של 5 ג’יגה-ביט לשנייה לעכברים ומקלדות מדור קודם ושתי יציאות USB-C של 10 ג’יגה-ביט לשנייה להרחבה נוספת. . 2.רעם 3 רגל 3 רגל 3 ציוד כבל. ניתן למצוא פרטי ביצועים בסקירה שלנו.

. בדוק שוב את הביקורת שלנו כדי לוודא.

HP Thunderbolt Dock 120W G4 (4J0A2AA) – מזח הרעם הטוב ביותר לעסקים

HP Thunderbolt Dock 120W G4 (4J0A2AA) - מזח הרעם הטוב ביותר לעסקים

 • יציאות רבות, בתוספת טעינה
 • ביצועים מוצקים
 • אין חששות תרמיים

המזח של הרעם הקטן 4 הזה מרגיש הרבה יותר מוצק מהדירוג שלו 1.68 פאונד היו מציינים, ונבטים יציאות לכל הצדדים: יציאת USB-C של 10 ג’יגה-סיביות המסוגלת לטעון 15 וואט בחזית, יציאה USB-A של 5 ג’יגה-ביט לשנייה משני הצדדים, בתוספת שניים נוספים מאחור, כולם מסוגלים 7.5W החוצה. בגב יש גם שני DisplayPort 1.4 יציאות, HDMI 2.0 יציאה, אתרנט ו- USB-C 3.2 יציאת Gen 1 המיועדת לווידיאו. בדקנו רק את המזח הזה עם שני תצוגות חיצוניות של 4K/60, אך הוא מסוגל לנהוג בשלוש תצוגות 4K/60 בתנאי שיש לך DisplayPort 1.מחשב נייד בעל 4 יכולת עם דחיסת זרם תצוגה, או DSC.

. גם אז, לא היו בעיות תרמיות בכלל.

Kensington SD5780T Thunderbolt 4 תחנת עגינה – Best Thunderbolt 4 Dock

Kensington SD5780T Thunderbolt 4 תחנת עגינה - Best Thunderbolt 4 Dock

 • ביצועים מוצקים
 • 96W (מדורג) של כוח הנייד במורד הזרם
 • תערובת די מוצקה של יציאות, כולל רעם 4 במורד הזרם 4
 • אחד הרציפים היקרים ביותר שבדקנו
 • יציאות USB-A אחוריות מספקות פחות כוח מהצפוי
 • יציאת תצוגה אחת, הדורשת דונגל נוסף לשתי תצוגות

. (אמזון הפילה 15 אחוז מהמחיר בזמן העדכון האחרון שלנו, עם זאת, הורדת את המחיר במידה ניכרת.)

ה- SD5780T משתפר בקודמו על ידי הוספת HDMI ייעודי 2.1 יציאה ועוד כוח טעינה למחשב נייד. המזח ביצע בצורה מצוינת במבחנים שלנו, אם כי הכוח החיצוני היה מעט נמוך במקומות ממה שקיווינו. (זה סופר איפה זה חשוב, עם זאת, הכולל טעינה של סמארטפון.)

OWC Thunderbolt Go Dock-Best Thunderbolt 4 Dock Runner-up

OWC Thunderbolt Go Dock - Best Thunderbolt 4 Dock Runner -up

 • לבני כוח מוסתרת בפנים, מסיר את העומס
 • 90W כדי לטעון את המחשב הנייד שלך
 • מספק 9 נהדר.5W לטעינה של סמארטפון
 • HDMI 2.
 • Ethernet נוצץ, ודורש נהג
 • גַס
 • יָקָר
 • אפשרויות תצוגה מובנות מוגבלות

קיצוץ מחירים שפורסם לאחרונה גרם לנו לשקול מחדש את שמות ה- Anker Apex (777) במקום זאת, אך הסקירה שלנו פשוט הזכירה לנו יותר מדי בעיות תאימות.

לרציף של Thunderbolt Go של OWC יש נקודת מכירה ייחודית לטובתו: היעדר לבני כוח חיצוניות. זה עוזר להפחית את עומס הכבלים, ולתיאוריה, מקל על הניתן את המזח של Thunderbolt 4 בדרכים. למרבה הצער, זה לא ממש משיג את הבטחתו.

רכזת Thunderbolt 5-in-1 (USB4-Hub3A

רכזת Thunderbolt 5-in-1 (USB4-Hub3A)

 • קומפקטי להפליא
 • מתאם USB-C ל- HDMI כלול
 • 15W/60W של כוח טעינה לטלפונים/מחשבים
 • יציאות מוגבלות
 • הכי טוב לתצוגות צמודות Thunderbolt

עולם ה- MAC נוטה להדגיש את המחובר בין Thunderbolt מציג הרבה יותר ממה שעולם Windows, כך שזה עשוי להיות מוצר נישה עבור רובכם. אבל הדבר הזה הוא זָעִיר (4.75 x 2.88 x 0.5 אינץ ‘) גם אם, למרבה הצער, לבנה הכוח הנלווית לא. זה ישלח כוח של 15 וואט דרך חיבורי Thunderbolt/USB-C כדי להטעין סמארטפונים, ו- 60W למחשב המארח.

חסר לנו תצוגה מחוברת לרעם בזמן הבדיקה. (יש לנו אחד עכשיו, ויכול לאשר שזה עובד.) אבל התיבה אכן כוללת מתאם USB-C ל- HDMI, כך שתוכל בהחלט לחבר תצוגה אחת באופן טבעי מחוץ לקופסה, ואז לצרף רכזת USB-C כדי לחבר אחר.

תחנת עגינה של אנקר 568 USB-C-תחנת העגינה הטובה ביותר USB4

תחנת עגינה של ANKER 568 USB -C - תחנת העגינה הטובה ביותר USB4

 • שתי יציאות לסמארטפונים בטעינה מהירה
 • ערך מוצק
 • אחריות של שמונה עשרה חודשים
 • חוסר יציבות מדי פעם בתצוגה שנייה או במכשירים מחוברים

תחנת עגינה של USB4 דומה מאוד לתחנת עגינה של Thunderbolt 4 – אתה יכול לראות יותר הסבר בעקבות המלצות המוצר שלנו. אבל אם אתה מחפש ספציפית תחנת עגינה של USB4, עליך לקנות את Dock של ANKER 568 USB-C.

תחנת עגינה זו 11 ב -1 מעדיפה את DisplayPort, עם שני DisplayPort 1.4 יציאות, ו- HDMI 2 יחיד.0 יציאת וידאו. עם זאת, תכונת ההבחנה של ANKER 568 היא זוג יציאות USB-C של 10 ג’יגה-ביט לשנייה בחזית, כל אחת מספקת 30 וואט של כוח כמו גם חיבור 100 וואט נפרד למחשב הנייד. זה די יוצא דופן, ושתי היציאות צריכות לטעון במהירות סמארטפון ואולי אפילו טאבלט.

שמנו לב מעט חוסר יציבות מדי פעם, אך באופן כללי ה- ANKER 568 סיפק חיבור מוצק לזוג תצוגות 4K וציוד היקפי אחר.

תחנת עגינה כפולה HDMI כפולה של USB4 (UD-4VPD)-ה- USB4 הטוב ביותר של תחנת העגינה לתחנת העגינה

תחנת עגינה כפולה HDMI כפולה של USB4 (UD-4VPD)-ה- USB4 הטוב ביותר של תחנת העגינה לתחנת העגינה

 • מחיר וערך נהדר, אפילו ב- MSRP
 • יכולות תצוגה 4K120 פותחות אפשרויות משחק
 • ביצועים יציבים
 • יכולות טעינה מעולות
 • בעיות תרמיות משמעותיות
 • בדיקות האחסון ברחבי המזח היו נמוכות מהממוצע

ההחלטה בין מזח ה- USB4 הטוב ביותר היא דילמה אמיתית. המזח של Plugable טוען יכולת 4K120 כפולה, אך 568 המזח של אנקר משחרר אותו במחיר ומעט בגמישות התצוגה. מה שחתם את העסקה עבורנו היו הבעיות התרמיות של UD-4VPD הניתנות לתחום. המזח של Plugable היה בסדר לחלוטין לעבודה במשרד, רק התחמם למדי למגע. אבל לאחר סשן משחק ממושך של מחשב RPG, המזח התחמם עד לנקודה בה הוא נסגר. זה יהיה בעיה עבור משתמשים מסוימים.

מה שאהבנו במעגן המופעל הזה הוא יכולות הטעינה החזקות שלו, אך הנושאים התרמיים נתנו לנו הפסקה. הסקירה שלנו נכנסת לפרטים נוספים.

תחנת Caldigit Thunderbolt 4 (TS4) – הטובה ביותר עבור משתמשי Apple Mac

תחנת Caldigit Thunderbolt 4 (TS4) - הטובה ביותר עבור משתמשי Apple Mac

 • רעם 4
 • 18 יציאות עצומות
 • משלוח חשמל 98W ל- Mac שלך
 • 2.5 Gigabit Ethernet
 • אספקת חשמל של 230W
 • רק שתי יציאות TB4 ​​במורד הזרם
 • יקר

המלצה זו באה באדיבות עמיתינו ב- MacWorld, שרכבו רשימה משלהם של תחנות העגינה הטובות ביותר של Thunderbolt עבור שוק Apple Mac. “כל הנמלים שתוכלו לרצות יחד עם טעינה גבוהה של וואטג ‘מצדיקים את מחיר המזח המלא הזה,” ומי אנו נתווכח? אנו יכולים להתחייב באופן אישי עבור אבותיו, ה- TS3 Plus, שדרגנו לטובה בין רציפי Thunderbolt אחרים.

אמנם טרם סקרנו את ה- TS4 בעצמנו, אך גנדר פשוט במחיר מאשר מחדש את הוודאות שלנו שמדובר במוצר לשוק ה- MAC.

DisplayLink Cont

DisplayLink USB-C רציפי, עליהם אנו דנים בפירוט רב יותר במאמר נפרד, אל תציע מספיק רוחב פס למוניטורים או משחקי דרגה גבוהה, אך הם עובדים בצורה מעוררת הערכה לעבודה יומיומית, כולל צפייה בסרטים. באופן אנקדוטי, לעתים קרובות הם היו יציבים יותר מאשר מזח רעם על חומרה ישנה יותר, מכיוון שלפעמים יש לרציפים של Thunderbolt בעיות “להתעורר” כאשר המחשב הנייד המארח מתעורר מהמתנה.

מה שנרצה לראות בתחנת העגינה של DisplayLink USB-C הוא מערך תכונות שמתקרב למזח Thunderbolt מן המניין, אבל זה מתומחר מתחת למה שתשלם עבור ביצועי Thunderbolt. הבחירה הנוכחית שלנו עושה בדיוק את זה.

תחנת עגינה אופקית של USB-C כפול 4K (UD-6950PDH)

תחנת עגינה אופקית של USB-C כפול 4K (UD-6950PDH)

 • תמיכה לשלוש תצוגות
 • גם DisplayPort וגם HDMI נתמכים
 • שישה יציאות USB-A
 • 60W של כוח מחשב נייד
 • שלוש תצוגות מעל כבל של 5 ג’יגה -ביט לשנייה משוגעות טוב
 • איכות תמונה נהדרת ויציבה נשברת מעט עם וידאו
 • אין יציאות USB-C
 • אין יציאות טעינה מהירה

אם אתה סוג האדם שלוקח גישה מקסימליסטית לתצוגות, אז ה- USB-C Triple 4K HDMI ותחנת DisplayPort Display (UD-6950PDZ) היא בשבילך. וכן, חיברנו שלוש תצוגות 4K באמצעות כבל USB-C. זה כמה דברים קסמים שחורים.

אל תצפו לשחק מספר משחקים במהירות גבוהה על המזח הזה. אבל לעבודה במשרד, זהו מזח מהשורה הראשונה. ישנם כמה חסרונות אחרים, כולל 60 וואט (בניגוד לרציפים האחרים של 90 וולט) של כוח טעינה. אבל תמיד מצאנו שרציפי DisplayLink הם יציבים ביותר, והעגינה הזו עומדת בהבטחה זו.

תחנת עגינה משולשת UGREEN UGREEN CRESTLE

תחנת עגינה משולשת של UGREEN UGREEN-BEST USB-C DisplayLink Dock Runper-Up

 • קוֹמפָּקטִי
 • בחירת נמל מעולה
 • השם לא תואם את מה שיש בתיבה
 • די יקר
 • נהגים נדרשים וזה לא מודגש מספיק
 • מטען לא כלול
 • לחיבור USB-C יש את הגבולות שלו

באופן מוזר, מה שתקנו באמזון (תחנת העגינה המשולשת של Ugreen USB-C) לא תואם את השם בתיבה (תחנת ה- USB-C Multifunction Docking Station Pro). הטרמפה האחרת? זהו מזח מופעל … אבל תצטרך לספק את המטען.

אלה כמה מוזרויות משונות, המוגדרות כנגד מה שהוא מוצר די יקר. ! רק הקפד להוריד את תוכנת DisplayLink כמפורט בסקירה שלנו, להלן.

למה אתה צריך לסמוך עלינו

סקרתי למעלה מ- 25 רציפי Thunderbolt, תחנות עגינה של DisplayPort USB-C וחומרה קשורה, עם הערכות מעשיות של כל אחת מהן. בין אתרי האחות שלנו, TechAdvisor ו- MacWorld, סקרנו עוד יותר. אמנם איננו טוענים שסקרנו לחלוטין כל מזח בשוק, אך יש לנו הבנה טובה של מה כולל רציף טוב של רעם, הטכנולוגיה שמניעה אותם ומה תרצו לקנות. אני באופן אישי עבדתי כעיתונאית טכנולוגית למעלה מעשרים וחמש שנים, החל משנת 1995.

שאלות נפוצות

כיצד אוכל לדעת אם למחשב הנייד שלי יש רעם?

התשובה הקצרה: התבונן במפרטים שפורסמו של המחשב הנייד כדי להיות בטוח. יציאת Thunderbolt עשויה להיראות בלתי ניתנת להבחנה מיציאת USB-C, מכיוון ששניהם משתמשים באותו חיבור USB-C פיזי. במילים אחרות, כל יציאות הרעם הן USB-C, אך לא כל יציאות ה- USB-C מצוידות ב- Thunderbolt.

יציאות Thunderbolt הן אמור שיהיה לי אייקון קטן של ברק ברק כדי לזהות אותם. אבל כמה יצרני מחשב נייד משתמשים בסמל בולט ברק דומה כדי לציין כי ניתן להשתמש ביציאת USB-C לטעינת הטלפון שלך ולא עבור Thunderbolt. יצרני מחשב נייד לפעמים לא רוצים לעמוד על הקווים הנקיים של המוצרים שלהם על ידי הוספת סמלי לוגו נוספים, זה נראה. .

ייתכן שתראה גם רכזות USB-C משווקים כ”תואם Thunderbolt.” זה נכון. אתה יכול לחבר עגינה של Thunderbolt ליציאת USB-C גנרית שאינו תחתון, גנרי. אבל זה יוגבל על ידי רוחב הפס הזמין שהנמל מספק, כך שהוא מטעה במקצת בהקשר זה.

Thunderbolt לעומת USB-C

אני כבר בעל דונגל USB-C. האם אוכל להשתמש בו עם Thunderbolt?

דונגל USB-C של 10 ג’יגה-ביט לשנייה לא יחליף מזח רעם של 40 ג’יגה-ביט לשנייה, מכיוון שיש מעגלים בתוך המזח שמאפשר לו לעבוד עם יציאת הרעם המהירה של המחשב הנייד שלך. עם זאת, אין שום דבר שאומר שאתה לא יכול לחבר את הדונגל ליציאת USB-C זמין במזח הרעם עצמה כדי להוסיף עוד יציאות. אם למחשב הנייד שלך יש שתי יציאות Thunderbolt, אתה יכול גם לחבר עגינה של Thunderbolt ליציאה אחת, ואת הדונגל לשנייה.

פיתרון זה יוסיף יותר עומס לשולחן העבודה שלך, אך הוא עשוי לאפשר לך לקנות גם מזח תקציבי זול יותר. זה תלוי בך!

כמה מהר הוא Thunderbolt?

.

רוב יציאות ה- USB-C בנויות על הדור השני USB 3.1 תקן העברת נתונים, המעביר נתונים במהירות של 10 ג’יגה-ביט לשנייה. יציאות Thunderbolt 3 ו- 4, התקן הנפוץ ביותר, העבירו נתוני עד 40 ג’יגה -סיביות לשנייה. Thunderbolt 4 שונה מעט מאוד בכך שהוא תומך במקסימום תיאורטי של 32 ג’יגה -סיביות למכשירי אחסון חיצוניים, אך סביר להניח שלא תבחין בהבדל.

אינטל צפויה לחשוף גרסת 80 ג’יגה -ביט לשנייה של Thunderbolt השנה, שנקראת Thunderbolt 5, כלומר תראה אפילו רציפי Thunderbolt עם יכולות עוד יותר כאשר מכשירים ישחררו בשנת 2024.

ישנם כמה חריגים, שתוכלו להתעלם מהם במידה רבה. .2 gen 2 × 2 מפרט יכול להזדווג שני ערוצי 10 ג’יגה -סיביות יחד, ויוצר רכזת של 20 ג’יגה -סיביות מצטברת. (זה באמת רק עבור SSDs מחלקות משחק חיצוניות.) ובעוד שהרוב המכריע של המחשבים הניידים המצוידים ב- Thunderbolt 3 מעוצבים עם ארבעה נתיבי PCIE בסך הכל 40 ג’יגה-סיביות, חלק מהמחשבים הניידים נשלחים רק עם שני נתיבי PCIE בסך הכל 20 ג’יגה-סיביות. (דף תמיכה של Dell, למשל, מפרט את המחשבים הניידים עם ארבעה נתיבים ושני נתיבים.בעיקר.)

. שבבי הליבה ה -12 של אינטל וה -13 של אינטל מציעים את חוויית הרעם העקבית ביותר, עם 40 מגהביט לשנייה רעם 4 מהירויות, כולל 32 ג’יגה-סיביות להעברת נתונים למכשירי אחסון וממנה.

מה ההבדל בין Thunderbolt 3, Thunderbolt 4 ו- Thunderbolt 5?

התשובה הקצרה: לא כל כך הרבה! Thunderbolt 3 ו -4 שווים לתפקוד, ומעבירים נתונים ב 40GBPS.

Thunderbolt 5 היא גרסת 80 ג’יגה -סיביות, אך היא תהיה תואמת לאחור לשני Thunderbolt 3 ו- 4. עם זאת, לא תראה את זה עד 2024. (אם בבעלותך מחשב נייד עם יציאת Thunderbolt 4, תוכל להשתמש במעגן Thunderbolt 5, אינטל אומרת. הקמט היחיד הוא שמחשבים ניידים של Thunderbolt 4 יעבירו נתונים רק במהירות המדורגת של 40 ג’יגה -ביט לשנייה.)

למען השלמות, אנו הולכים לפרט כמה מההבדלים להלן. אבל אם אתה חדש בזה, הבה נחזור על כך: Thunderbolt 3 ו -4 הם בעצם זהים, ו- Thunderbolt 5 לא יהיה בעיה עד 2024. אל תזיע את הפרטים.

חשוב על Thunderbolt 4 כגרסה המגבילה יותר של Thunderbolt 3, עם פחות מקום לכל Gotchas.

בעיקרו של דבר, Thunderbolt 3 ו- Thunderbolt 4 מאפשרים עד 40 ג’יגה -ביט לשנייה רוחב פס מקסימלי, מספיק לשני תצוגות 4K/60. “עד” הוא ביטוי המפתח: Thunderbolt 3 הוא בלבד נדרש לתמוך בחיבור של 10 ג’יגה -ביט לשנייה, ומאפשר א יחיד תצוגת 4K חיצונית (חיבור PCIE של 16 ג’יגה -ביט לשנייה, בשילוב עם USB 3.2). עם זאת, מרבית היצרנים חורגים מזה, והרציפים המומלצים שלנו תומכים במפרט המלא של 40 ג’יגה -ביט לשנייה (ושני תצוגות 4K) אלא אם כן צוין. Thunderbolt 3 תומך גם בחיבור PCIE איטי יותר (16GBPS) לחיבור לאחסון חיצוני.

Thunderbolt 3 הוא גם המפרט היחיד (לא Thunderbolt 4) שראינו מתחבר ל- GPUs חיצוניים, למקרה שתרצה לנסות את הגישה הזו.

Thunderbolt 4 אינו מאפשר שום מרחב-אתה מקבל חיבור מלא של 40 ג’יגה-ביט לשנייה (32GBPS PCIE + USB 3.2), אין שאלות שנשאלו. לאחסון חיצוני, Thunderbolt 4 תומך ב -32 ג’יגה -סיביות של העברת נתונים – זה באמת חשוב רק לווידיאו, חיבורי GPU חיצוניים, או אולי משחקים. Thunderbolt 4 תומך ב”עיר שינה “ממקלדת או עכבר חיצוני, המאפשר לך להקיש על המקלדת החיצונית שלך או להניע את העכבר שלך כדי להעיר את המחשב שלך, שהוא שימושי. Thunderbolt 4 מאפשר גם כבלים ארוכים יותר ויותר יציאות רעם במחשבים ניידים.

ליצרנית המכשירים ANKER יש סיכום נחמד של כל התכונות הטכניות הקשורות ל- Thunderbolt 3, Thunderbolt 4 ו- USB4, אם אתה בֶּאֱמֶת רוצה להיכנס להבחנות עדינות (למטה). מה זה USB4? אנו מתייחסים לזה בשאלה הבאה.

Thunderbolt 3 Thunderbolt 4 USB4 תרשים השוואה

המחשב הנייד שלי אומר שיש לו יציאת USB4, לא רעם. האם אוכל להשתמש בו עם מזח רעם?

כנראה. יציאות USB4 מופיעות בדרך כלל במחשבים ניידים עם מעבדי AMD Ryzen בפנים. USB4 ו- Thunderbolt 4 תואמים ושווים פונקציונליים. (אם כי Thunderbolt הוא תקן פתוח, אינטל מסרבת לאשר חומרה שאינה אינטל. זה אומר שמחשבים ניידים של Ryzen בסופו.)

בתור קבוצת משנה של Thunderbolt 4, מכשיר USB4 יפעל בסדר גמור מחובר ליציאת Thunderbolt 4. אבל יצרני המזח אומרים לנו שמכשיר Thunderbolt 4 עשוי לא לעבוד כצפוי כאשר הוא מחובר למה שהוא ספציפי יציאת USB4. במקום זאת, מרבית הרכזות והרציפים משווקים כ- Thunderbolt 4, בעוד שרוב המכשירים (כמו SSD חיצוני) מתוכננים סביב USB4. (אנו בודקים רציפי רעם במחשבים ניידים של Thunderbolt.) שם הם עם זאת, רציפי USB4, שתמצאו ברשימת הבחירות הטובות ביותר שלנו, שגם אנו בדקנו.

גרסת USB4 2 הוא תקן צפוי שיניע את USB4 ל- 80GBPS, ממש כמו Thunderbolt 5. המוצרים הראשונים יעלו לראשונה (בניחוש) בתחילת 2024, אך ה- USB-IO לא נתן לנו ציר זמן מדויק או היכולות של רציפי USB4V2.

שים לב כי Thunderbolt 3 ו- 4 דורשים לפחות 15W למכשירי חשמל המחוברים ליציאת Thunderbolt, כמו כונן קשיח המונע על אוטובוס. USB4 דורש רק מחצית.

מה כל כך חשוב ב- Thunderbolt 5?

Thunderbolt 5 יעלה לראשונה בשנת 2024, הן במחשבים ניידים והן ברציפים ומכשירים. המפרט דוחף רוחב פס של קלט/פלט מ- 40 ג’יגה -סיביות בשנייה ברעם 4 עד 80 ג’יגה -סיביות ברעם 5, ואפילו ל -120 ג’יגה -סיביות בחלק מהמקרים במקרים מסוימים. דרך טובה נוספת לחשוב על Thunderbolt 5 היא בהקשר של מה שהוא יכול לעשות. Thunderbolt 4 מאפשר מספיק רוחב פס לשני תצוגות 4K, הפועלות ב 60 הרץ. Thunderbolt 5 תציע מספיק רוחב פס כדי להתחבר לשלוש תצוגות 4K, בחתיכה של 144 הרץ. .

Thunderbolt 5 יאפשר גם 64 ג’יגה -סיביות של רוחב פס ייעודי לאחסון ו- GPUs חיצוניים, כפול 32 ג’יגה -ביט לשנייה ב- Thunderbolt 4.

לבסוף, יש כוח. Thunderbolt 5 יספקו עד 240 וואט (140 וולט) של כוח טעינה למחשב הנייד שלכם. מרבית המחשבים הניידים דורשים 65W עד 90W כיום, אך מחשבים ניידים משחקים דורשים יותר. כל המשמעות של זה הוא שמזח של Thunderbolt 5 יבטל פוטנציאל את הצורך לשאת את המטען של מחשב נייד למשחקים סביב. (זה לא יהיה בכל המקרים, אבל חלק.)

באיזה כבל עלי להשתמש במזח רעם?

כמעט כל מזח רעם תשלח עם כבל משלו. אנו ממליצים להשתמש בכבלים של Thunderbolt 3 עם מוצרי Thunderbolt 3, וכבלים של Thunderbolt 4 עם Thunderbolt 4 מוצרים. דיטו עבור Thunderbolt 5, כשהוא נשלח בשנת 2024.

מה מבדיל תחנת עגינה של DisplayLink USB-C ממזח רעם?

תחנת עגינה של DisplayLink USB-C היא קטגוריה חדשה של תחנת עגינה. לעתים קרובות הם משווקים בדיוק כתחנת עגינה של USB-C, למרבה הצער, אם כי הלוגו DisplayLink מופיע באופן בולט על התיבה. המפתח כאן הוא שטכנולוגיית DisplayLink (כיום בבעלות Synaptics) משתמשת בדחיסת נתונים בין המחשב האישי שלך למזח כדי להתקרב לחוויית רעם (זוג תצוגות של 4K במהירות של 60 הרץ, בתוספת ציוד היקפי נוסף) על פני האוטובוס הצר יותר, USB-C איטי יותר. תצטרך להתקין מנהל התקן תוכנה למחשב שלך כדי לתקשר עם שבב ה- DisplayLink המובנה במעגן.

היתרון כאן הוא כפול. ראשית, DisplayLink מאפשר לך “לרמות” ולקבל חווית מזח של Thunderbolt במחשב נייד ישן יותר. לחלופין, גם אם יש לך מחשב נייד עם יציאת Thunderbolt, ייתכן שתוכל למצוא מזח USB-C DisplayLink במחיר זול יותר מאשר Thunderbolt. זהו פיתרון בר -קיימא, במיוחד אם לא אכפת לך לא לשחק משחקי מחשב.

לסיפור הנפרד שלנו ברציפי DisplayLink יש יותר.

מה זה HBR3 עם DSC?

אנו מתחילים לראות כמה תחנות עגינה של USB-C מנצלות אַחֵר טכנולוגיה: HBR3 (קצב סיביות גבוה 3) עם DSC (דחיסת זרם תצוגה). חשבו על זה כגרסה הסטנדרטית בתעשייה, יצרנית-אגנוסטית של DisplayLink. זה עובד מעל יציאת ה- USB-C, ושוב מספק חווית תצוגה כפולה של 4K60.

הבעיה? זה מנוסה. גילינו שהתמיכה בטכנולוגיה הייתה מאוד אם בחומרה 11 של Gen, ונראה שהיא באמת עובדת בעקביות במחשבים ניידים של ליבה 12 או גננת ה -13 (ומעלה כשהם שולחים). אמנם איננו יכולים להמליץ ​​עליו באמת כרגע, אך אנו עוקבים אחר זה.

?

כן אתה יכול. יצרנים מסוימים (Razer הוא אחד, אם כי ישנם אחרים) יש מארזים בנו שיכולים להכיל כרטיס גרפי שולחני רגיל, המחובר למחשב הנייד שלך דרך רעם. למרות שמחשב נייד למשחקים ניידים עם GPU חיצוני עושה עבודה טובה המאפשר משחק נייד, GPU שולחני עושה אפילו טוב יותר. Thunderbolt פשוט מחבר בין השניים. ? .

ה- Egpus היחיד שראיתי עם Thunderbolt משתמש ב- Thunderbolt 3, לא Thunderbolt 4. למה?

לדברי נציג Razer, ההבדלים בין Thunderbolt 3 ל- Thunderbolt 4 היו קטנים מדי. “כשאנחנו משחררים מוצר כלשהו, ​​אנו עושים זאת רק כאשר יכול להיות יתרון מהותי על הדור הקודם,” נאמר לנו.

מכיוון ש- Thunderbolt 4 היה תואם לאחור ושווה ערך לתפקוד לרעם 3, Razer פשוט סירב להשקיע בייצור ובדיקה של Thunderbolt 4 EGPU. .

כבל רעם 3

מדריך קנייה: מה לחפש במעגן רעם

יציאות, כבלים, ציוד היקפי: אלה הם שלושת השיקולים העיקריים בעת קניית מזח רעם.

אנו מתחילים לראות את שוק המזח של Thunderbolt מתפרק בכמה דרכים שונות. ראשית, יש את התקציב לעומת הרציפים המלאים שהדגשנו לעיל. אבל אתה עשוי גם לראות משהו דומה לרכזות ה- USB של הישן: מכשירים שלוקחים את Thunderbolt ב ואז לספק מספר יציאות USB-C (כולל Thunderbolt) הַחוּצָה. יש מספר קטן של תצוגות עם כניסות רעם, שניתן לחבר ישירות לרכזות אלה. האם יש לך דונגל USB-C זול קיים? אתה בהחלט יכול לחבר את זה לרציף רעם ולהוסיף עוד יותר פונקציונליות קלט/פלט.

בעיקרון, שקול מה תרצה לחבר למזח כמדריך לרכישת אחד. אנו מעדיפים מכשירים עם יציאות המובנות (כמו HDMI, USB-A וכן הלאה) שכן המערכת האקולוגית של מכשירי USB-C עדיין נמצאת בחיתוליה. אבל שאל את עצמך כמה שאלות. האם אתה רוצה עגינה בסיסית של Thunderbolt, עם רק זוג יציאות HDMI לחיבור שתי תצוגות? האם משבצת כרטיס SD משנה? כמה USB סוג ציוד היקפי A אתה מתכנן לצרף? האם אתה רוצה להשתמש בכבל הרעם כדי להטעין את המחשב הנייד שלך?

גם כבלים יכולים להיות שיקול חשוב באופן בלתי צפוי. . אך קחו בחשבון את התצוגות שבבעלותכם (בדרך כלל HDMI או DisplayPort) ושקול אם המזח יכיל אותן.

בדוק את ספק הכוח של המחשב הנייד שלך. האם זה מתחבר למחשב הנייד שלך באמצעות USB-C? אם כן, מזח רעם סביר להניח שהוא יפעיל אותו. תצטרך להבין כיצד המזח מספק כוח, עם זאת. בדוק את המטען של המחשב הנייד שלך כדי ללמוד כמה כוח הוא מספק, וכמה הרציף יצטרך לספק כדי להחליף אותו. אם המחשב הנייד או המכשירים שלך לא מקבלים מספיק כוח, אתה עלול לראות אזהרה צצה.

מזח “המונע על אוטובוס” לא יגיע עם מטען חיצוני בחבילה, וחוסך כמה חששות עלות, שטח וכוח. מזח עם “מסירת חשמל” יספק כוח משלו וכן טען את המחשב הנייד שלך ו/או טלפון באמצעות מטען ה- USB-C הקיים של המחשב הנייד שלך. (רוב הסיכויים שזה לא יציע את יכולות הטלפונים המהירים של יכולות הטענה המהירות, אם כי.) ככל שספק המזח שלך יותר כוח, כך גדלה היכולת להטעין את המחשב הנייד שלך וכן כל מכשירים המונעים באוטובוס. זהו Gotcha שרוב האנשים לא חושבים עליו, כך שאם אתם מתכננים לחבר כמה כוננים קשיחים או SSD המונעים על ידי אוטובוס, קנו מזח עם אספקת חשמל כבדה. . אל תדאג לגבי אלה.)

אספקת חשמל של Thunderbolt

מארק האכמן / IDG

יש עוד שיקול אחד: אורך כבל הרעם בין המחשב הנייד שלך לרציף עצמו. יתכן ששמת לב או שמעת על יציאות USB-C הנשמטות בסמארטפונים; מחבר רופף או מתנדנד במזח רעם יכול לגרום לצג להבהב או לאבד באופן בלתי צפוי חיבור. שקול כמה מתח יושם על כבל. . אתה לא רוצה את זה!

אם אתה משתמש ב- Mac שנתקל במאמר זה, ברוך הבא. אך אנא שימו לב שמקדמי ה- MacBook המוקדמים המופעלים על ידי אינטל סיליקון תמכו עד שתי תצוגות 4K. המקצוענים הראשונים של MacBook המופעלים על ידי שבב Apple M1 תומכים רק בתצוגת 4K יחידה. משתמשי Mac רבים השאירו לאחרונה ביקורות שליליות ברציפי Thunderbolt באתרי קניות בגלל זה. קנה מחשב!

כיצד אנו בודקים את הרציפים של Thunderbolt

. רזולוציות נמוכות צריכות להיות הרבה יותר קלות להפעלה בהצלחה. המבחן הראשון שלנו פשוט חיבר כל מזח לזוג של תצוגות 4K/60Hz, שכל אחת מהן יכולה לקבל כבלים של DisplayPort ו- HDMI, ודאגה שלא יהיו ממצאים חזותיים ברזולוציית 60 הרץ.

שנית, בדקנו אם היציאות הזמינות העבירו את רוחב הפס שאליו אנו מצפים, חיברו אותם ל- SSD חיצוני והעבירו אוסף של קבצי בדיקה על כבל הרעם והיציאה. השתמשנו גם בכלי מבחן המערכת של AJA (וכעת PCMark) כדי לבדוק שוב את המספרים שלנו ולבדוק אם מהירויות הקריאה והכתיבה היו עקביות.

לבסוף, בדקנו את משיכת הכוח הזמינה של הרכזות והיציאות עם מד כוח USB, כמו גם פשוט חיבורם למכשירים המונעים על ידי אוטובוס כדי לראות אם הם יכולים לספק מספיק כוח כדי לאפשר להם לפעול.

הסיפור הזה עודכן בספטמבר. 12, 2023 עם מידע נוסף על Thunderbolt 5.