על פי הדיווחים, ChatGPT של Openai עולה 100,000 דולר ליום להפעלה- CioCoverage- מונע למנהיגי טכנולוגיה, הוא Chatgpt Plus שווה את זה? בוא נגלה

0

האם Chatgpt Plus שווה את זה? בוא נגלה

Contents

אחד השימושים הנפוצים ביותר של ChatGPT הוא יצירת תוכן. בגלל זה, המשתמשים סקרנים לדעת אם ChatGpt Plus יכול לייצר תוכן באיכות גבוהה או לתת תגובות באיכות גבוהה יותר בהשוואה לגרסת ה- ChatGPT בחינם.

Openai הפתיע את העולם עם הישגיו בזמן האחרון. עם Chatgpt, Chatbot המופעל על ידי AI, החברה אפשרה ליצור שיחות בסגנון אינטראקציה. דבר אחד עם Chatgpt שיש לו את כולם על קצה מושבם הוא התגובות הדומות לאדם שלה. עובדה נוספת שמדלקת את ההתרגשות מהמיזם האחרון של Openai היא שהיא זמינה בחינם. בעוד שכולם יכולים לגשת ל- ChatGpt בחינם, Openai נושאת משקל חסון על מנת לשמור על צ’אט פועלת.

Netizens מיהרו למצוא רמזים לגבי ההוצאות שעל פותאי לשאת כדי להמשיך בצ’אט. יש רמזים לגבי פיתוח וניהול של שירות AI כזה מזעזע, בלשון המעטה. לדוגמה, העלות של הפעלת ChatGpt היא 100,000 $ ליום. על פי מקורות מרובים, ענן Azure של מיקרוסופט מארח את צ’אט כדי. בהתחשב בתעריפים הנוכחיים של מיקרוסופט, זה 3 $ לשעה עבור GPU יחיד A100, וכל מילה שנוצרה ב- CHATGPT עולה $ 0.0003. לפחות שמונה GPUs נמצאים בשימוש כדי לפעול בצ’אט יחיד. . .

מקור אחר טוען כי NVIDIA A100 GPU יחיד יכול להריץ מודל פרמטר של 3 מיליארד בכ- 6ms. בהתחשב במהירות זו כנקודת ההתייחסות, NVIDIA A100 GPU יחידה יכולה לקחת 350 מיליון שניות כדי להדפיס רק מילה יחידה ב- CHATGPT. מאז הגרסה האחרונה, chatgpt-3.5, יש מעל 175 מיליארד פרמטרים, הוא יצטרך בסביבות חמישה GPUs A100 כדי לבצע את הפעולה הדרושה כדי לקבל פלט עבור שאילתה יחידה. המספר הממוצע של לפחות 8 A100 GPUs נגזר לאחר שלקח את היכולת של צ’טגפט להוציא סביב 15-20 מילים בשנייה.

Chatgpt יכול לעשות הכל, החל מכתיבת קוד פיתון מורכב ועד ליצירת מאמרים ברמת המכללה על פי דרישה. כל מה שהוא צריך זה מהיר. . ככל שנראה מתנפץ על פני אדמה כפי שנראה AI Chatbot, ניכר כי צ’אטגט לא מחזיק את כל התשובות. יש להודות כי ה- Chatbot AI המתקדם ביותר בעולם מאומן בדגמים שנוצרו בשנת 2021 או לפני כן. לפיכך, יש משהו שחסר באופן ניכר בתגובות שהוא יוצר עבור כל שאילתה.

למרות המפלגה הקטנה הזו, Chatgpt צבר למעלה ממיליון משתמשים תוך מספר ימים מההשקה הרשמית. למרות שרוב המספר הגדול הזה של משתמשים אינם משתמשים פעילים, אין להכחיש כי הצ’אט של Openai עורר מספיק עניין אצל אנשים בזמן קצר מאוד. בהתחשב בעובדה שההמונים מסקרנים את ההצעה האחרונה של Openai, לחברה יש דרך ארוכה לעבור אם היא צריכה להפוך את צ’אט לכלי AI המשגשג.

האם Chatgpt Plus שווה את זה? בוא נגלה

זה צ'אט שווה את זה, בואו נפתח את זה

הכלי של ChatGpt של Openai לקח את העולם בסערה והיה בחזית המהפכה בדרך בה אנו מייצרים תוכן, עושים מחקר ואפילו ליצור קוד. ובדיוק כשחשבנו שהדברים לא יכולים להשתפר עם צ’אט, Openai הוציאה גרסת פרימיום של הכלי שהם מתקשרים ל- Chatgpt Plus.

Chatgpt Plus היא תוכנית מבוססת מנוי מ- OpenAI שמבטיחה לשפר את חוויית המשתמשים. תמורת 20 דולר לחודש, Chatgpt Plus הצעות מודל GPT-4, עלייה במהירויות העיבוד, זמני תגובה מהירים יותר, וגישה עדיפות לתכונות חדשות. כמו הצליל של זה? ואז Chatgpt שווה את זה. שם זה יותר לסיפור הזה; קרא למטה למטה.

האם צ'אט שווה את זה

אבל, האם Chatgpt Plus באמת טוב יותר מהגרסה החינמית? מאמר זה יבחן את מה שיש ל- Chatgpt Plus להציע ויסייע לך לקבל החלטה מושכלת על ערכו עבורך על סמך היתרונות והחסרונות הפוטנציאליים שלו.

תוכן העניינים

?

דף הבית עבור Chatgpt Plus

Chatgpt Plus היא תוכנית מנוי פרימיום שמציעה Openai עבור משתמשי הצ’אט GPT שלה. יש לו דמי מנוי של 20 $ לחודש וההטבות כוללות:

 • גישה עדיפות ל- CHATGPT בשעות השיא.
 • זמני תגובה מהירים יותר.
 • גישה עדיפות לתכונות ושיפורים חדשים.

תוכנית זו זמינה ללקוחות ברחבי העולם.

מה זה צ’אט (גרסה בסיסית)?

ממשק נייד לצ'אט

כעת, לפני שתחליט על מנוי לשירות Chatgpt Plus, עליך להבין מה האלטרנטיבה המיידית ביותר שלה, הגרסה הבסיסית של שירות CHATGPT, צריך להציע ו איך ניתן להשתמש בו.

ChatGpt פותח על ידי Openai ומשתמש בבינה מלאכותית כדי לנהל שיחה עם משתמשים. .

ChatGpt יכול לשמש לתמיכת לקוחות, יצירת תוכן, למידת שפה, משימות עוזרות וירטואליות, חוויות אינטראקטיביות, אחזור לא פורמלי ועוד.

עכשיו כשיש לך מושג בסיסי לגבי צ’טגפט וצ’אט פלוס פלוס, גלה את הצרכים שלך ושקל אותם כנגד ההבדל בתכונות שמציעים שני השירותים.

כדי לעזור, ריכזנו כמה מתכונות המפתח של Chatgpt Plus וכיצד הם נערמים כנגד גרסת ה- ChatGpt בחינם.

1. Chatgpt Plus תכונה: גישה ל- GPT-3.דגמי 5 ו- GPT-4

Chatgpt Plus

למשתמשים ChatGpt Plus יש גישה לדגם GPT-4 שפורסם לאחרונה. זוהי גרסה משודרגת של דגם ברירת המחדל GPT-3.

 • הבנת הקשר טובה יותר
 • תוכן קוהרנטי ויצירתי יותר
 • יכולות פיתרון בעיות טובות יותר
 • יכולות תכנות טובות יותר
 • הטיה מופחתת ותגובות פוגעניות
 • יכולת לנתח גרפיקה ותמונות
 • חווית משתמש מוגברת

צ’אט

גרסה חינמית זו מציעה כרגע רק את ה- GPT-3..

2. תכונה Chatgpt Plus: זמני תגובה מהירים יותר

מהירות מסמנת תמונה

Chatgpt Plus

בנוסף לתגובות מדויקות יותר, אחד היתרונות העיקריים של ChatGpt Plus הוא זמני תגובה מהירים יותר. גרסת פרימיום זו מבטיחה כי ה- AI Chatbot מספק שירות מהיר ויעיל יותר, ומאפשר למשתמשים להפיק את המרב מהאינטראקציות שלהם עם הצ’אט בוט.

המהירות המשופרת עוזרת להקל על חווית שיחה חלקה יותר ומאפשרת למשתמשים פרימיום לקבל סיוע מיידי על פני יישומים ופלטפורמות שונות אם יש צורך בה.

צ’אט

בממוצע CHATGPT רגיל יש זמן תגובה של בערך 15 עד 20 שניות ויכול להיות עד 60 שניות בשעות השיא.

. בתקופות עמוסות במיוחד, המספר הגדול של המשתמשים הגישה ל- ChatGpt בפעם אחת יכול לשים מאמץ על השרתים שלה ולהאט את זמני התגובה שלו.

3. Chatgpt Plus תכונה: זמינות בשעות השיא

אורות בולטים

Chatgpt Plus

בנוסף לתגובות מהירות יותר, משתמשי ChatGpt Plus יכולים גם לצפות לזמינות גבוהה יותר של ה- AI ChatBot בשעות שיא.

.

צ’אט

בשל הפופולריות של גרסה חינמית זו, מקובל שמיליוני אנשים ישתמשו בשירות בפעם אחת. זה נכון במיוחד בשעות השיא.

זה לא נדיר שמשתמשים מסוימים יקבלו את הודעת השגיאה המפוארת ‘ChatGpt הוא ביכולת כרגע’ בתקופות אלה. בהתאם לצרכים שלך, זה יכול להיות לא נוח מאוד ולהשפיע על היכולת שלך לקבל זרימת עבודה רציפה, במיוחד אם אתה זקוק לשירות CHATGPT בשעות השיא.

4. Chatgpt Plus תכונה: תמחור

ChatGpt תוכנית מנוי מוקפץ

Chatgpt Plus

Chatgpt Plus היא גרסה בתשלום של chatgpt. גרסת פרימיום זו היא תוכנית מנוי במחיר של 20 דולר לחודש.

תוכנית המנוי ChatGpt Plus מכוונת לספק חווית משתמש טובה יותר בהשוואה לגרסה החינמית של השירות. העלות החודשית מבטיחה כי המנויים יוכלו להשתמש ב- CHATGPT ללא הגבלות ויש להם גישה מוקדמת לתכונות והעדכונים העדכניים ביותר.

.

צ’אט

אולי היתרון הגדול ביותר של גרסה בסיסית זו בהשוואה ל- Chatgpt Plus הוא שהיא מציעה גישה כללית לכולם, ללא עלות.

5. Chatgpt Plus תכונה: גישה עדיפות לתכונות חדשות

יד רובוט

. המשמעות היא שכחבר ChatGpt Plus, אתה תהיה בין הראשונים לנסות כל התקדמות שהוצגה על ידי Openai.

לאחרונה, Openai שיחררה תוספים עבור ChatGpt והפכו אותם לזמינים למשתמשים בתוספת.

צ’אט

כמשתמש בגרסה החינמית, ייתכן שלא תקבל גישה עדיפות לפלטפורמה ולתכונות חדשות.

האם Chatgpt פלוס טוב לקידוד?

פלט קוד chatgpt

כן. רוב המקודדים יסכימו ש- ChatGpt Plus מציע חוויה משופרת בעת פיתוח קוד.

ישנם שני שיפורים עיקריים שהוצגו עם גרסת הפרימיום הזו שקוודרים מצביעים על כך שהופכים את ChatGpt Plus לאפשרות טובה יותר:

היתרונות של Chatgpt Plus עבור קידוד

פלט קוד chatgpt

 1. זמני תגובה מהירים יותר. זה נכון במיוחד בעת שימוש ב- GPT-3.גרסה 5 כחבר Chatgpt Plus. זה מאפשר לך לכתוב קוד הרבה יותר מהר עם גישה עקבית.
 2. : גישה ל- GPT-4 היא גם יתרון עצום עבור קודנים. GPT-4 יכול ליצור קוד מורכב יותר, להבין את ההנחיות בצורה מדויקת יותר ולייצר תגובות רלוונטיות יותר מהגרסה החינמית.

בעוד ש- GPT-4 הוא כלי משודרג לקידוד, הוא יכול להיות איטי כמו הגרסה החינמית של GPT-3.5. ל- GPT-4 יש גם מגבלה של 25 הודעות לשלוש שעות. זה עשוי להציג בעיה אם אתה צריך לפתח מספר שורות של קוד מורכב לאורך כל היום.

מה שקודם כמה קודנים נקטו לעשות הוא להשתמש בגרסה בתשלום של GPT-3.5 עבור מרבית פונקציות הקידוד ורק באמצעות GPT-4 לצרכי קידוד מורכבים במיוחד.

האם ChatGpt פלוס נהדר ליצירת תוכן?

Chatgpt Chatgpt Sonnet

אחד השימושים הנפוצים ביותר של ChatGPT הוא יצירת תוכן. בגלל זה, המשתמשים סקרנים לדעת אם ChatGpt Plus יכול לייצר תוכן באיכות גבוהה או לתת תגובות באיכות גבוהה יותר בהשוואה לגרסת ה- ChatGPT בחינם.

היתרונות של ChatGpt Plus ליצירת תוכן

במובנים מסוימים, Chatgpt Plus, ובמיוחד GPT-4, מציע תכונות ויצירת תוכן מתקדמות. GPT-4 מתקדם יותר בהבנת ההקשר והטון והוא יצירתי יותר עם התפוקה שלו.

תוכן GPT-4 משתמש בשפה טבעית הרבה יותר ודורש פחות ליטוש ועריכה. זהו חוסך זמן נהדר עבור יוצרי תוכן.

.5 הוא גם יתרון עצום עבור יוצרי תוכן עם עומסי עבודה כבדים ויוצרים שצריכים לייצר תוכן בשעות שיא.

מכתב שנוצר בצ'אט

החסרונות של Chatgpt Plus ליצירת תוכן

מועיל כמו chatgpt Plus מיועד ליוצרי תוכן, יש לו כמה חסרונות ברורים.

ראשית, עליכם לזכור של- GPT-4 יש כרגע את 25 השאילתות כל 3 שעות מגבלה. אז אם אתה זקוק למספר חתיכות תוכן ניואנס, ייתכן שתצטרך להשתמש בתערובת של GPT-4 וגם GPT-3.5 ועשו את העבודה הנוספת של הבאת ה- GPT-3.5 תוכן עד שריטה.

שנית, בואו נדבר על המילה גבול. זו אחת השאלות הפופולריות ביותר שנשאלו על ידי יוצרי תוכן; האם ל- Chatgpt Plus יש גבול מילים גבוה יותר?

כעת, אין מגבלת מילים רשמית לצ’אט, אבל יש גבול לא רשמי של כ -500 מילים או 4,000 תווים. לרוע המזל, מגבלה זו בתוקף גם עבור ChatGpt Plus, כך שאין יתרון נוסף עבור ChatGpt Plus חברים.

איך ChatGpt Plus משווה לצ’אט בוטות AI אחרות?

להלן כמה מהמתחרים הבולטים ביותר.

1. Chatgpt Plus vs. גוגל בארד

ממשק סלולרי של גוגל ברד

מְשׁוֹרֵר . שירות AI זה מופעל על ידי דף 2 של דגם השפה הגדולה של גוגל (LLM) ויש לו הרבה מאותן פונקציות כמו chatgpt Plus.

אז איך הם משווים?

שם גוגל ברד מכה את Chatgpt Plus

סביבת העבודה של גוגל ברד

 • גוגל ברד הוא בחינם בזמן ש- Chat GPT פלוס עולה 20 דולר לחודש
 • גוגל בארד הרבה יותר טוב במתן תגובות דמויי אנוש עם שפה טבעית מאשר ChatGpt Plus Plus Its.
 • .
 • .

איפה chatgpt Plus מכה את גוגל בארד

 • .
 • Chatgpt Plus מציע תמיכה מקוונת ואילו גוגל בארד לא.

2. Chatgpt Plus vs.

דף הבית של ג'ספר

אם אתה יוצר תוכן, בטח שמעת על ג’ספר. יָשׁפֵה הוא כלי כתיבת AI המדורג ביותר המתמחה בייצור כותרות במדיה חברתית, פוסטים בבלוג, BIOS ועותקי שיווק אחרים.

?

איפה שג’ספר מכה בצ’אט פלוס

ג'ספר הירשם קופץ

 • ג’ספר מציע ניסיון חינם ואילו צ’טגפף פלוס לא.
 • ג’ספר מציע תמיכה חיה ותמיכה מקוונת 24/7 בזמן צ’אט פלוס פלוס מקוון מציע תמיכה מקוונת.

איפה Chatgpt Plus מכה את ג’ספר

 • זה זול יותר. Chatgpt Plus גובה 20 דולר לחודש בתשלום מנוי ואילו ג’ספר עולה 49 דולר לחודש.
 • ל- Chatgpt Plus יש גרסה בחינם (ChatGPT) שיכולה ליצור תגובות באיכות גבוהה. לג’ספר אין שום סוג של גישה בחינם.
 • . ג’ספר אינו תואם לנייד.

3. Chatgpt Plus vs. צ’אטסוניק

דף הבית של צ'אטסוני

אחרון חביב צ’אטסוניק AI. . הפלטפורמה משתמשת במערכת עיבוד שפה טבעית (NLP) והיא תוכננה להיות טובה וטבעית יותר מאשר צ’אט gpt.

אז איך שתי הפלטפורמות נערמות זו בזו?

איפה Chatsonic מכה את Chatgpt Plus

סביבת עבודה של צ'אטסון

 • התפוקה שלו טבעית ושוחחת יותר מאשר צ’אט GPT Plus.
 • ל- Chatsonic יש תכונה של פקודה קולית.
 • . CHATGPT נותן רק פלט של טקסט וקוד.
 • אם אתה מאפשר את התכונה “כלול את נתוני Google האחרון”, Chatsonic תשתמש בכל המידע העדכני ביותר כדי לייצר את הפלט שלך. Chatgpt Plus מסתמך על מידע עד 2021.
 • יותר נגיש. ניתן להשתמש בו באייפונים, מכשירי אייפד, אנדרואיד ובאינטרנט. Chatgpt Plus מציע רק את השירות באייפונים ובאינטרנט.
 • . צ’אטסוניק עולה 12 דולר.67 לחודש ואילו CHATGPT עולה 20 $ לחודש.

 • . ל- Chatsonic אין גרסה בחינם.
 • ל- CHATGPT יש המון אינטגרציות זמינות ואילו צ’אטסוניק לא.

.

כיצד להירשם ל- ChatGpt Plus

אם תרצה להצטרף ל- ChatGpt Plus, הנה כמה צעדים פשוטים להנחות אותך בתהליך.

1.

אתה יכול לעשות זאת בצ’אט . תהיה לך אפשרות להתחבר באמצעות כתובת דוא”ל, חשבון Google או חשבון Microsoft.

2. לחץ על כפתור ‘שדרוג לפלוס’

סביבת עבודה של צ'אט

. אתה אמור לראות כפתור ‘שדרוג לפלוס’. לחץ על זה.

3. לחץ על כפתור ‘שדרוג תוכנית’ בפופ-אפ

. .

תחת Chatgpt Plus, לחץ על כפתור ‘תוכנית השדרוג’.

.

לאחר לחיצה על כפתור ‘שדרוג תוכנית’, תועבר לדף Checkout. יהיה עליכם להזין את פרטי התשלום שלכם ואז ללחוץ על כפתור ‘הירשם’. נכון לעכשיו, אפשרות התשלום היחידה הזמינה היא כרטיס חיוב או כרטיס אשראי.

זכור כי הכרטיס שלך יחויב אוטומטית 20 $ בכל חודש עד שתבטל את המנוי שלך.

?

Chatgpt ממשק סלולרי ו- ChatGpt Plus Plus

אם צ’אט Gpt Plus שווה את דמי המנוי שלה או לא, יהיה תלוי לחלוטין במה שאתה צריך עבורו. אז בואו נעבור על כמה עובדות בחלק הזה.

1. ?

Chatgpt ממשק נייד

מכיוון שהגרסה הסטנדרטית של ChatGpt היא כלי AI כל כך חזק ושימושי, יתכן שלא תמיד תזדקק לגרסת הפרימיום. אז מתי יכול להיות שה- ChatGpt Plus לא יהיה שווה את זה?

 1. אם אתה משתמש רק בצ’אט GPT מעת לעת או מחוץ לסקרנות.
 2. אם אתה משתמש בכלי AI למידע בסיסי או משימות פשוטות שאינן רגישות לזמן.
 3. אם אתה עובד בשעות השינה בארה”ב או באירופה. אלה הפעמים שהגרסה הבסיסית של CHATGPT צפויה להיות מספר עצום של משתמשים שעלולים לגרום לבעיות זמינות ו/או מהירות תגובה.
 4. משתמשים המניבים תוכן רגיל שאינם זקוקים לתגובות כדי להיות ניואנסים או מורכבים להפליא.
 5. אם אינך יכול להרשות לעצמך 20 $ לחודש.

2. מתי Chatgpt Plus שווה את זה?

מוח AI

. להלן כמה תרחישים שבהם מנוי Chatgpt Plus בהחלט היה מועיל:

אייקון צ'אט

 1. אם אתה משתמש ב- CHATGPT לעבודה שלך או משתמש בה בדרך אחרת בעקביות, ייתכן שכדאי להשקיע בשירות CHATGPT Plus.
 2. אם אתה משתמש ב- CHATGPT בשעות שיא וצריך לשמור על מהירויות גישה ופלט עקביים עבור הכלי.
 3. אם יש לך עומס עבודה כבד, מהירויות התגובה המהירות של גרסת הפרימיום עשויות להיות שומר זמן שימושי.
 4. .

כשאתה מקבל את ההחלטה הסופית שלך, קח בחשבון שלמרות ש- Chatgpt Plus מציעה שימושים בגישה מוקדמת לתכונות כמו GPT-4, צפוי שתכונות נוספות אלה עשויות בסופו של דבר להיות עומדות לרשות הגרסה החינמית.

.

. שוחחנו על צ’טגפף פלוס, וזה די ברור שה- AI הזה הוא מחליף משחק רציני. זה חכם יותר, זה חד יותר, ויש לו דרך עם מילים שהופכות את אחיה הישן יותר, צ’טגפט, להיראות כאילו הוא עדיין לומד את האלף -בית.

עכשיו, אל תבינו אותנו לא נכון. Chatgpt Plus אינו מושלם. יש לזה עדיין כמה מוזרויות. זה יכול להיפטר על ידי סרקזם, וייתכן שזה לא תמיד מקבל את הבדיחות שלך. אבל היי, אף אחד לא מושלם. .

? לֹא מוּטָל בְּסֶפֶק. זה כמו להשוות טלפון הפוך לסמארטפון. שניהם עושים את העבודה, אבל לאחד מהם יש עוד כמה טריקים בשרוול. . זה קשור למה זה אומר לעתיד. זה קשור לדלתות שזה נפתח, האפשרויות שהיא מביאה, ועל הדרך בה היא משנה את האופן בו אנו מתקשרים עם הטכנולוגיה.

בסופו של דבר, Chatgpt Plus הוא הצצה לעתיד AI. זה סימן למה שעתיד לבוא, העתיד נראה די מרגש. !

למידע נוסף על אינטגרציות עם ChatGPT, עיין בסרטון הווידיאו למטה: