.

0

SteelSeries Arctis Nova Pro סקירה

אם אתה נתקל בגרסה אחרת, אנא הודע לנו על הדיונים.

שמע יתברך

שמע שמע את Audio כמו שלא היה לך מעולם. העבירו את עצמכם לעולם אחר של משחקים ענקים. .

מערכת אקוסטית

. מהנדסי האודיו שלנו דחפו את המעטפה לביצועים אגדיים עם נהגי Premium High Fidelity, והשיגו טוהר קול שלא כמו כל אוזניות משחק אחרות.

.

קח שליטה מוחלטת על כל אלמנט סוניק עם דיוק קסום, והדגיש כל צעד קריטי, טען מחדש או ווקאלי, תוך שימוש ב- EQ הפרמטרי הפרו-כיתה, הראשון במשחקים.

מקרוב של Ess Saber Quad-Dac

Gamedac Gen 2

העלה את אודיו המשחק שלך עם ה- ESS Saber Quad-DAC החדש, והשיג 78% אות טהור יותר* עם רמות אולטרה-נמוכות של רעש ועיוות.

רזולוציית השמע מוגבהת ל 96 קילו הרץ נשגב/24 סיביות עם הסמכת שמע Hi-RES, עומדת מעל התחרות שלנו עם צליל מפורט יותר של 50X **.

*לעומת Gamedac Gen 1, ב 105 dB SNR

Multi-System Connect

הרכזת היא בסיס הבית שלך למספר מכשירים. חבר שתי מערכות בבת אחת והחלף בצורה חלקה ביניהן עם לחיצה על כפתור, מביא מחשב, מק, פלייסטיישן או העבר לפעולה בכל עת שצריך.

הגדרות EQ קבעו בקלות את תצורת פרופיל הקול תוך כדי תנועה עם שוויון 10 רצועות, מבס לטרבל, מבלי לעזוב את המשחק שלך.

Mix Chat The Gamedac Gen 2 מאפשר לך לשים את האיזון המושלם בין צליל משחק לצ’אט של חבר צוות, למצוא את ההגדרות האופטימליות לניצחון.

לחץ על החלל כדי להשהות תוכן נע

.

הגדרות EQ Mix Multi-System

.

מיקרופון מבטל רעש AI

התבלט עם Crystal Clear Comms כתוכנה לביטול רעש המופעל על AI מטהר את הצליל שלך.

אדם שיושב עם הפרופיל שלו מראה אוזניות משחקי Arctis Nova. הם מתאימים את המיקרופון הנשלף

המיקרופון הדו-כיווני באיכות השידור מפחית את הרעש ב- 25dB בכל פלטפורמה ומשתלב בצורה חלקה אל האוזן כאשר חזר בו במלואו.

מקרוב רנטגן במיקרופון Arctis Nova

ה- MIC עובד במקביל אלגוריתמי AI של Sonar Software* כדי להשתיק רעשי רקע, חיתוך הקשה על מקלדת ומיזוג כפתורים.

*עבור Windows 10/11

תאימות פלוס

 • נאמנות גבוהה של Premium עם הסמכת שמע Hi-RES
 • עובד עם כל 3.אוזניות קוויות 5 מ”מ

Arctis כריות אוזן נובה עור / שחור
זמין בשני חומרים

מוצר קשור הבא עבור כריות האוזניים של Arctis Nova שברון מימין

חבילת בוסטרים נובה: דובדבן אדום

מוצר קשור קודם לחבילת המאיץ של נובה: צ’יברון אדום דובדבן שמאלה

חבילת בוסטר נובה: לילך
זמין בארבעה צבעים

מוצר קשור הבא לחבילת המאיץ נובה: שברון לילך מימין

חבילת בוסטר נובה: מנטה
זמין בארבעה צבעים

המוצר הבא הקשור לחבילת המאיץ נובה: שברון מנטה מימין

חבילת בוסטר נובה: ורד קוורץ

מוצר קשור הבא לחבילת המאיץ נובה: רוז קוורץ שברון מימין

Arctis nova Pro 3..כבל 5 מ”מ

Arctis nova Dual 3.כבל מעמד 5 מ”מ y

שאלות נפוצות

מה המשמעות של אישור Hi-Res Audio?

זה אומר שה- Arctis Nova Pro מסוגל לקבל, לעבד ולשחק פורמטים של Hi-Res (קצב דגימה של 96 קילו הרץ, עומק של 24 ביט), וקיבל אישור נחשק זה מחברת האודיו היפנית.

איך Multi-System מתחבר לעבוד?

. נווט בתפריט המסך OLED כדי לעבור בין מכשירים פעילים.

?

כל הדגמים מגיעים עם שני חיבורי מערכת USB ישירים, אך אם בבעלותך Xbox, רק ה- Nova Pro Wireless עבור Xbox יאפשר לך להתחבר דרך יציאת ה- Xbox הייעודית (יציאת ה- USB השנייה גמישה למחשב, PlayStation 4/5, Switch , מק).

SteelSeries Arctis Nova Pro תמונה

ה- SteelSeries Arctis Nova Pro הם המקבילה החוטית של ה- SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless [PC, PS, Xbox]. אוזניות אלה משוחררות בשנת 2022, ומגיעות עם ה- Gamedac Gen 2, ממיר דיגיטלי לאנלוגי המציע מספר תשומות ותכונות התאמה אישית כמו Eq וערוץ שמתערבבים ממש בהישג ידך. עם זאת, למרות שהם מחוברים, הם נכנסים למחשב/פלייסטיישן או גרסת Xbox, שכן ל- DAC של דגם ה- Xbox יש יציאה ייעודית לקונסולה זו. ישנם גם כמה הבדלים קלים בין ביצועי המודל הזה לבין המודל האלחוטי, במיוחד באיכות בנייה ובידוד רעש.

פסק הדין שלנו

ה- SteelSeries Arctis Nova Pro טובים לסאונד ניטרלי. יש להם פרופיל סאונד נייטרלי למדי מחוץ לקופסה, אם כי טווח הטרבל שלהם אינו אחיד, וכתוצאה מכך שירה וכלי עופרת נשמעים קשים ועם זאת מעוטים. גם סיבילנטים כמו מצלתיים נוקבים. אוזניות אלה נוטות מאוד גם לחוסר עקביות במשלוח שמע, ותוכלו להבחין במיוחד בטיפה בסס אם יש לכם שיער עבה או משקפי ללבוש משקפיים. למרבה המזל, אתה יכול להשתמש בתוכנת המלווה שלהם כדי לכוונן את הצליל שלהם לטעמך או להשתמש ב- EQs המובנים של DAC תוך כדי תנועה.

צליל מאוד להתאמה אישית.
.
מועדים לחוסר עקביות במשלוח שמע.

. הם לא ממש מיועדים למטרה זו מכיוון שיש להם עיצוב מגושם ומרכזי גיימר. הם גם נאבקים לחסום את הרעש הנמוך של מנועי האוטובוסים והמטוס כמו גם פטפוט הנוסעים. הם חסרים פקדים הקשורים לשיחות ומוזיקה, כך שתצטרך לשלוף את המכשיר שלך אם אתה רוצה לעשות אפילו את הפקודות הפשוטות ביותר, כמו לשחק ולהשהות אודיו. על הפוך, הם נוחים ובנויים היטב.

.
בידוד רעש לקוי.
אין פקדים הקשורים לשיחה או למוזיקה.

ה- SteelSeries Arctis Nova Pro הם תת-חלק לספורט וכושר. . . עם זאת, יש להם עיצוב נוח ובנוי היטב.

.
.
.

ה- SteelSeries Arctis Nova Pro בינוני לשימוש במשרד. יש להם התאמה נוחה המתאימה למפגשי האזנה ארוכים ואל תדלפו אודיו רבים בנפחים גבוהים. . למרבה הצער, הם נאבקים לחסום צלילים בינוניים טווחים כמו פטפוט אווירה.

עיצוב נוח ומבנה היטב.
בידוד רעש לקוי.
.

SteelSeries Arctis Nova Pro הן אוזניות קווית, ואינך יכול להשתמש בהן באופן אלחוטי.

. בזכות הגמאדק שלהם, אתה יכול לחבר אותם לקונסולה שלך תוך שמירה על בקרות כמו ערבוב ערוצים ו- Eqs בקרבת מקום. . אתה יכול להתאים אישית את הביצועים שלהם לטעמך באמצעות ה- EQ של תוכנת המלווה שלהם והגדרות מראש.

.
ביצועי מיקרופון כלליים טובים מאוד.
עיצוב נוח ומבנה היטב.
מועדים לחוסר עקביות במשלוח שמע.

ה- SteelSeries Arctis Nova Pro משביעים רצון לשיחות טלפון. אם לא אכפת לך מהעיצוב הממוקד שלהם בגיימר, יש להם התאמה נוחה ונבנית היטב. המיקרופון הנשלף שלהם מבטיח שהקול שלך נשמע ברור, אפילו בסביבות רועשות בינוניות. עם זאת, האוזניות לא חוסמות הרבה כשמדובר ברעש רקע, כך שאם אתה מתקשר בסביבה רועשת, יתכן שאתה מתקשה לשמוע את השיחה שלך בבירור.

ביצועי מיקרופון כלליים טובים מאוד.
עיצוב נוח ומבנה היטב.
.
אין פקדים הקשורים לשיחה או למוזיקה.

 • 7.7 צליל ניטרלי
 • 4.9 נסיעה/נסיעה
 • 5.6 ספורט/כושר
 • 6.משרד 2
 • 5.
 • 7.7 משחקים קוויים
 • .
 1. עודכן ב- 15 בנובמבר 2022: הוספנו השוואה בין אוזניות אלה לבוס אוזניות המשחק של Bose QuiteComfort 35 II בבסיס/מזח.
 2. עודכן 27 בספטמבר 2022: הודעה ציבורית: שמנו לב לטעות במדידות THD המשוקללות במבחן איכות ההקלטה. לאחר ההפעלה מחדש של המבחן, הערכים עברו מ- 0.0 עד 0.097. . טענו מחדש את גובה האוזניות עם כוסות האוזניים המוטלות על ניידות.
 3. עודכן 18 ביולי, 2022: סקירה פורסמה.
 4. .
 5. .
 6. עודכן ב- 17 ביוני 2022: המוצר הגיע למעבדה שלנו, והבוחנים שלנו יתחילו להעריך אותו בקרוב.
 7. עודכן 05 ביוני, 2022: רכשנו את המוצר ומחכים שהוא יגיע למעבדה שלנו.

הבדלים בין גדלים וגרסאות

. אוזניות אלה מגיעות גם במחשב/פלייסטיישן או בגרסת Xbox, כך שחשוב להבטיח שיש לך את הדגם הנכון לקונסולה שלך. בדקנו את גרסת ה- PC/PlayStation, שמגיעה רק בגרסת צבע אחת: ‘שחור’. אתה יכול לראות את התווית של הדגם שלנו כאן. ל- Gamedac של גרסת ה- Xbox יש יציאה ייעודית לקונסולה זו.

.

לעומת אוזניות אחרות

. הם מגיעים עם הדור השני של הגמדאק. בדומה לקודמו שנמצא עם SteelSeries Arctis Pro Gamedac, אתה יכול להתאים אישית בקלות את הביצועים שלהם עם תכונות כמו EQs מובנים וערבוב ערוצים. יש להם גם תמיכה חזקה של אפליקציות לוויה עם המון תכונות נוספות שיעזרו לך להפיק את המרב מהאוזניות האלה. הם לא מרגישים כל כך בנויים כמו ה- SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless [PC, PS, Xbox] בגלל הריפוד שלהם, והם לא נוחים.

Astro A50 Gen 4 Wireless 2019

תלוי איך אתה משחק, אתה עשוי להעדיף את Astro A50 Gen 4 Wireless 2019 או את ה- Steelseries Arctis Nova Pro. האסטרו הן אוזניות משחק אלחוטיות שהן נוחות יותר, בנויות טובות יותר ויש להן משלוח שמע עקבי יותר. גם פרופיל הסאונד המוגדר כברירת מחדל שלהם נייטרלי יותר, ולמיקרופון הבום יש ביצועים כוללים טובים משמעותית. עם זאת, ה- SteelSeries Arctis Nova Pro הם אוזניות חוטיות שמגיעות עם גמדאק כך שתוכלו לבצע התאמות שליטה בזמן שאתה משחק. תוכנת המלווה שלהם מציעה גם תכונות התאמה אישית משמעותיות.

לאוזניות Astro A40 TR + Mixamp Pro 2019 יש יתרון קל מעל Steelseries Arctis Nova Pro for Gaming. האסטרו הן אוזניות פתוחות שנוחות יותר, בנויות טוב יותר ויש להן שלב צליל פסיבי יותר. פרופיל הקול שלהם הוא גם נייטרלי יותר, וביצועי המיקרופון הכוללים טובים יותר. עם זאת, ל- SteelSeries יש ביצועים הניתנים להתאמה אישית יותר, והגמדאק שלהם מקל על התאמת הפקדים תוך כדי תנועה.

SteelSeries Arctis Pro Gamedac

. בעוד ששתי האוזניות נוחות ויש להן פרופילי קול דומים, מיקרופון הבום של Arctis Nova Pro מציע איכות הקלטה טובה יותר. יש להם גם יותר התאמה אישית באמצעות אפליקציית המלווה שלהם, והם משתמשים בכבל TRRRS 1/8 “במקום מיני פינים מיני B B, מה שמקל על ההחלפה אם הוא נפגע.

ה- SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless [PC, PS, Xbox] הם אוזניות משחק מגוונות יותר מאשר SteelSeries Arctis Nova Pro. אתה יכול להשתמש בגרסה האלחוטית Wired Wire. . עם זאת, ל- Nova Pro Wired יש שלב צליל פסיבי יותר.

אם הרבגוניות חשובה לך, אז ל- SteelSeries Arctis Pro Wireless יש את הקצה מעל Steelseries Arctis Nova Pro. . הם תומכים ב- Bluetooth, מה שאומר שאתה יכול להשתמש בהם יותר כלאחר יד יותר. הם גם בנויים טוב יותר, יש להם פרופיל סאונד ברירת מחדל ניטרלי יותר, וביצועי המיקרופון שלהם קצת טובים יותר. עם זאת, ה- Arctis Nova Pro מציע קצת יותר התאמה אישית, בזכות תוכנת המלווה שלהם.

תלוי בשימוש שלך, ייתכן שתעדיף את ה- SteelSeries Arctis 9x אלחוטי או steelseries arctis nova pro. בעוד ששתי האוזניות נוחות, אתה יכול להשתמש ב- Arctis 9x Wired ו- Wireless, אך הן מיועדות בעיקר לקונסולות Xbox. הם אפילו תומכים ב- Bluetooth, כך שתוכלו לקבל אודיו מהסמארטפון שלכם בזמן המשחקים על קונסולה. הם בנויים טוב יותר, יש פרופיל סאונד ברירת מחדל ניטרלי יותר, שמשתמשים מסוימים עשויים להעדיף, וה- Boom Mic שלהם מציע ביצועים כוללים טובים יותר. עם זאת, ה- Arctis Nova Pro הן אוזניות חוטיות המגיעות עם הדור השני של הגמדאק, שמציב תשומות ובקרות כמו ערבוב ערוצים ו- Eqs ממש בהישג ידך.

ל- SteelSeries Arctis Nova Pro ו- Bose QuiteComfort 35 II אוזניות המשחקים יש חוזקות שונות, ותוכלו ליהנות מאחת אחת. SteelSeries הם אוזניות משחקי קווית ייעודיות. ל- Boom Mic יש איכות הקלטה כללית טובה יותר באופן משמעותי, ולאוזניות יש יותר תכונות התאמה אישית יותר בזכות תוכנת המלווה החזקה שלהן. עם זאת, אם אתם מחפשים אוזניות אלחוטיות לשימוש מזדמן בו תוכלו להשתמש גם למשחקים, תרצו לבדוק את ה- Bose במקום זאת. פרופיל הסאונד שלהם הוא הרבה יותר ניטרלי, אשר משתמשים מסוימים עשויים להעדיף, יש להם מערכת ANC מצוינת והם תומכים בזיווג מרובי מכשירים, כלומר אתה יכול לחבר אותם למחשב ולטלפון החכם שלך בו זמנית. עם זאת, הם מיועדים למשחקים קווית אם אתה רוצה לנצל את מיקרופון הבום שלהם.