?

0

שומרי הגלקסיה כרך. שתי סצינות הזיכויים של 3, הסביר

קלף הבר הוא ילד הכוכב ללא שם. .

?

. 3 יש לך כמה דברים טובים נוספים עבורך במהלך הזיכויים.

  • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בלינקדאין (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף במייל (נפתח בכרטיסייה חדשה)

שומרי הגלקסיה כרך.

בשלב זה, סצינות שלאחר האשראי הפכו לשם נרדף לסרטי מארוול. מאז סמואל ל. . לפעמים זה מסתדר, כמו כאשר התאומים של מקסיף הופיעו בברון סטטרקר שומרים בסוף קפטן אמריקה: חייל החורף. .

בעוד שרוב מעריצי ה- MCU מצפים לסצנות שלאחר הקרדיט, ייתכן שהטיול האחרון של צוות הכוכב-לורד בדק את סבלנות הצופים עם חמישה קליפים נוספים ב . . . שומרי הגלקסיה כרך. יש רק שתי סצינות קצרות לאחר הקרדיט.

. !

עוד לפני שהוא נכנס לתפקיד כראש משותף של אולפני DC, ג’יימס גאן הבהיר את זה שומרים 3 . חלקם לקחו את זה כדי שהסרט יראה את האפוטרופוסים שלנו לוקחים נפגעים כבדים או פירוק. עד שהקרדיטים מתגלגלים, רבים מחברי המפתח החליטו פשוט להמשיך הלאה – אבל לא Groot, Rocket ו- Kraglin!

בסצנה הראשונה שלאחר הקרדיט, אנו מקבלים את המבט הראשון שלנו על האפוטרופוסים החדשים בפעולה. . . .

אבל ההפתעה הגדולה ביותר היא חבר חמישי, אחד הילדים הצעירים שהאפוטרופוסים חילצו מהאבולוציה הגבוהה. . .

הבחורה ההיא היא פילה-וול, אחת החברים הראשונים במודרניים . . . למרות שלפעמים, פילה השתמשה בקפטן מארוול מוניקר, כאשר זה לא שימש את אחיה ג’ניס-וול או קרול דנברס, היא גם עוברת על קוואזר ומרטייר.

הפלאים, בהחלט יש לה עתיד מאוחר יותר שומרים . ב- Comic. בעוד שגרסת ה- MCU של דראקס איבדה את בתו בידי רונאן המאיץ, יוצרי קולנוע עשויים לרצות לחקור גרסה כלשהי של מערכת היחסים ההיא בסיפורים עתידיים.

הסצנה השנייה שלאחר הקרדיט

. . גאן מכוון את האיחוד כדי להדגיש את ההימור הרגשי של בני המשפחה שמוצאים זה את זה שוב, והסצנה שלאחר הקרדיט נותנת לנו יותר מהמציאות היומיומית של זה.

שומרי הגלקסיה כרך. שתי סצינות הזיכויים של 3, הסביר

אלכס עבאד-סנטוס הוא כתב בכיר שמסביר מה החברה אובססיבית, ממארוול וסרטים ועד כושר וטיפול בעור. הוא הגיע לווקס בשנת 2014. .

שומרי הגלקסיה כרך. .

עם . 3, !

תמונה קוראת

כן, כן, בסדר. .

במה שנראה כסרט האחרון שלהם יחד, הרקטה החופשית של השומרים (שהושמעה על ידי בראדלי קופר) ממצמדי האבולוציה הגבוהה (צ’וקווודי איוווג’י) דרך כוחם של עבודת צוות ומשפחה. .

. להציל את היקום לא פעם – ולראות עד כמה היקום קרוב למחוק כל אחד מאותם זמנים – מכניס הרבה דברים לפרספקטיבה.

בעוד שלגמורה (זואי סלדנה) אין יותר קשר לשומרים (תוצאה מציקה של מסע בזמן), היא אכן מכירה בחיבה שלה לצוות לפני שהיא חוזרת לשודדי החלל הידועים בשם Ravagers. . . .

זה הרבה אפוטרופוסים בדימוס! אבל האם זה באמת סוף הדרך לגיבורים האלה?

סצנת האמצע הקרדיט מציגה שומרי גלקסיה חדשים של סגל הגלקסיה

. זה רקטה, כלב טלקינטי קוסמו (שהושמע על ידי מריה בקלובה), העביר אותו מעצמה את אדם וורלוק (וויל פולטר), קלוצזי קרגלין (שון גאן), גרוט מסיבי מאוד, ואחד מילדי הכוכבים (ילדים עם שיער פלטינה שאולי או לא יכול לא או לא. להיות מעוצב -על) חולץ מהכלא של האבולוציה הגבוהה. . .

אחרי שרוקט מתחיל את השיר, חותם של חיות חייזרים יורדות בכפר והשומרים מעניקים לנו תנוחת גיבורי על קבוצתית לפני שהם מסתערים לקרב – כאשר המנגינה מנגנת.

הסצינה עובדת בשתי רמות. בעיקר, זה קובע את הסגל החדש של השומרים כעת כאשר הרוקט השתלט. . . . . קרגלין הוא עדיין קצת ליצן וגרוט הוא Groot, אבל גדול יותר.

צוות השומרים החדש הזה יכול לתפקד עם דינמיקה דומה לצוות המקורי.

. .

במהלך הסרט, אנו מגלים בהעברתו שהאבולוציוני הגבוה התמודד עם הגנים של הילדים האלה והפך אותם לחכמים ביותר. . עם זאת איננו יודעים בדיוק אילו כוחות הם עשויים.

על פי הקרדיטים המצורפים לסרט, הם פשוט מחויבים כ”ילדי כוכבים.”זה מונח שאין לו באמת התייחסות ישירה מספרי הקומיקס-יש דמות בשם Star-Child, גזע של דמויות בשם זברה Kid סמלי כוכב על מדיהם – אבל אולי נקבל את התמונה המלאה של כוחות הילד בסרט עתידי.

בחירת השיר של רוקט בולטת גם כן. שומרים המעריצים יאספו את זה מייד. סרט.

לפיטר השיר תור על ווקמן שלו בזמן שהוא גונב את אבן האינסוף מכוכב הלכת מוראג. .

סצנת הקרדיטים הסופית נותנת לנו הצצה למפגשו של פיטר קוויל עם סבו (גרג הנרי). הם ראו לאחרונה את זה בשנת 1988, ואחרי שבילינו את כל השנים הזה, השניים סוף סוף שוב להיות משפחה. ובדיוק כמו שאנחנו עושים עם המשפחות שלנו אחרי תקופות ארוכות משם, פיטר וגרמפס אוכלים יחד ארוחת בוקר ומתלוננים.

. . סבא של פיטר מסכים ואומר, בהתקשרות חוזרת לאסור איסור בסרט, לא להתחיל אותו.

.

בעוד סטאר-לורד יחזור בסרט עתידי, לא ברור אם אליהם יצטרפו שאר השומרים. סרטי סולו קרובים המציגים את השומרים או פיטר קוויל לא הוכרזו רשמית, אבל אם . 3 הוא מכה גדול כמו קודמיו, אל תצפו שמארוול יאפשרו להם לרקוד לשקיעה עדיין.

. עם בחירות 2024 באופק, יותר אנשים פונים אלינו להסברים ברורים ומאוזנים על הנושאים והמדיניות העומדים על כף המאזניים. . עלינו להוסיף 2,500 תרומות החודש כדי לפגוע במטרה זו. האם תרמו תרומה היום כדי לעזור לנו לפגוע במטרה זו ולתמוך בכיסוי המדיניות שלנו? כל סכום עוזר.

. 3 ‘סצינות לאחר הקרדיט מציעות עוד יותר סרטי המשך שמארוול טרם הודיעה

שומרי סצנה לאחר הקרדיט

בשלב זה, זה לא סוד שאולפני מארוול איבדו חלק מהברק שלה בעידן “הנוקמים: Endgame”. ., כריס אוונס, סקרלט ג’והנסון ובוסמן צ’אדוויק המנוח, סאגת מארוול הרגישה לעתים קרובות יותר מדי ולא מספיק: שופע בלי מרכז.

. . . עבור אחרת, האפוטרופוסים עצמם-לפחות, ככל שהקהלים התמלאו להכיר ואוהבים אותם-עוזבים גם את היקום הקולנועי של מארוול, בין הכוכבים זואי סלדנה לדייב באוטיסטה ומבהירים שהם סיימו עם התפקידים שלהם, לבין סופר-במאי ג’יימס גאן עוזב את מארוול לאולפני DC המנוהל יחד עם פיטר ספראן.

. . . . (פילה היא גם שמה של דמות מארוול קומיקס שהייתה חלק מהשומרים, אך הסיפור האחורי שלה שונה באופן קיצוני מהדמות מהסרט.)

אפילו פיטר קוויל זוכה לסצנה משלו שלאחר הקרדיטים בעקבות איחודו עם סבו האנושי (גרג הנרי) על פני האדמה, בו הם מתנפחים על דגני בוקר ומדוע בנה הבוגר של השכן לא יסחף את הדשא עבורה, ואחריו תייג כי “הכוכב האגדי-לורד יחזור.”

עם זאת, מקסים כשתי הסצינות הללו, עם זאת, הם למעשה מצליחים לתרום לכאב ראש מתקרב ליקום הקולנועי של מארוול. במהלך 21 החודשים האחרונים, מארוול השתמשה בסצנות הסימן המסחרי שלה לאחר הקרדיט כדי להקניט עד שש-או יותר! .

! .

.

• סרט המשך ל”דוקטור סטריינג ‘במולטי טירוף “שכולל מוזר (בנדיקט קמברבץ’) בשיתוף עם הקוסם קליאה (שרליז ת’רון) לתיקון פלישה בתוך הממד האפל.

• סרט המשך ל”טור: אהבה ורעם “שכולל את זאוס (ראסל קרואו) שיגור את בנו הרקולס (ברט גולדשטיין) כדי להרוג את ת’ור (כריס המסוורת ‘).

• סרט המשך ל”פנתר שחור: וואקנדה לנצח “שכולל את שורי (לטיטיה רייט) ונקיה (לופיטה ניונגיו) המתמודדים עם ההתגלות כי ט’צ’אלה המנוחה (צ’אדוויק בוסמן) היה בן ויורש חוקי לממלכת וואקנדה.

• ועכשיו, סרט המשך – או המשך! – “שומרי הגלקסיה כרך. 3 ”שכולל את האפוטרופוסים הטיטולריים המורכבים מחדש ו/או על מעלליו של כוכב-לורד לאחר שחזר למשפחתו על כדור הארץ.

. עם זאת, מארוול מעולם לא הייתה סטודיו להבטיח סרק. למה ללכת לכל הבעיה של סגנונות שכירים בסתר, ת’רון וגולדשטיין רק לקמיע של 90 שניות? לצורך העניין, מדוע לבטל את תעלומת הטבעות של שאנג-צ’י, או את הפוטנציאל של שושלת האצילה של ט’צ’לה, אם אתה לעולם לא מתכוון לשלם את זה? . ?

שְׁלוֹשָׁה . . 26, 2025 ו- 13 בפברואר 2026.

כמובן שחלק מה”המשך “הנזכרים לעיל עלולים להימשך לאירועי” מלחמות סודיות “והקודמות שלה,” הנוקמים: שושלת קאנג “של 2025, 2025.. . עם “אנט-מן והצרעה: קוונטומניה” כמעט בטוחים להפסיד כסף, ועייפות גיבורי-על פוגעת בקופות באופן כללי, מארוול הייתה טובה יותר לקוות שללואת ליריקה מהפסקול הראשון “השומרים”, הדברים יתקבלו לקל יותר – וכולי.