? ?

0

? הוא 8GB של זיכרון RAM מספיק למשחקים? מאמר זה עומד לנקות כמה זיכרון RAM באמת צריך למשחקים, ולכן בלי להתייחס עוד יותר, בואו נכניס את השיניים לאיזה RAM.

?

. . זיכרון RAM (זיכרון גישה אקראית) מחזיק חלקים מהמשחק שלך באחסון לטווח קצר לגישה נוחה, ללא קשר למהירות כונן האחסון שלך. .

איזה סוג משחק אתה עושה?

?. . . . כולנו רוצים מערכת עם מפרט המשחקים הטובים ביותר כדי להגביר את הביצועים שלנו.

המלצות זיכרון משחק

. קיום זיכרון RAM כל כך במחשב שלך יאפשר לך לשנות את המשחקים שאתה משחק, ולהימנע מבעיות עם פיגור וגמגום.

. . .

?

? עכשיו כששנת 2023, הגיע הזמן לבחון במהירות את כמות ה- RAM המומלצת שהיית צריך להתקין במחשב המשחקים שלך.

. . .

שמנו לב כי נראה כי משחקים מודרניים דורשים יותר ויותר זיכרון, והצרכנים מומלצים לקבל 16 ג’יגה -בייט עבור משחקי מודרניים ו- AAA רבים!

הוא 16 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM באמת צריך למשחקים, אם כי? הוא 8GB של זיכרון RAM מספיק למשחקים? מאמר זה עומד לנקות כמה זיכרון RAM באמת צריך למשחקים, ולכן בלי להתייחס עוד יותר, בואו נכניס את השיניים לאיזה RAM.

מה עושה RAM כדי למשחקים בכל מקרה?

זיכרון RAM (זיכרון גישה אקראית) הוא המקום בו המחשב האישי שלך מאחסן נתונים ותוכניות בזמן שהם מעובדים. . . .

.

ראוי לציין כי GPUs ייעודיים מגיעים עם RAM מובנה משלהם המכונה VRAM. VRAM מבדיל את עצמו מ- RAM של המערכת מכיוון שהוא מתמקד אך ורק בשליחת גרפיקה לצג שלך. זה המקום בו זה מעניין, באשר למשחקים ב- 4K, היית רוצה להגדיל את ה- VRAM שלך על זיכרון ה- RAM שלך כדי להפסיק את בעיות הביצועים.

חלפו הימים שבהם 4 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM הוא הסטנדרט למשחקים. עם כל כך הרבה עדכונים והתפתחויות לאורך השנים, 4GB של זיכרון RAM למשחק הממוצע שלך פשוט כבר לא מספיק. .

1. ערים-סילינות-4GB-8GB-16GB-RAM-Comparision 2. Grand-Theft-Auto-V-4GB-8GB-16GB-RAM-Comparision 3. סה

.

.

עבור גיימרים התקציביים שלוקחים כל אגורה עד קיצונית, 8 ג’יגה -בייט אולי נראים מיותרים, אבל כדי לאפשר למערכת שלך להאיר, אין מעט טעם לדרך על גודל האיל המינימלי החשוף המוחלט.

גרף המציג את ספירת ה- FPS של עליית הקבר ריידר, Deus Ex: Mankind מחולק, ולכבוד, תוך שימוש ב -4 ג’יגה -בייט, 8 ג’יגה -בייט ו- 16 ג’יגה -בייט, בהתאמה.