המשקפיים החכמים הטובים ביותר ומפרט AR 2023: בחירות נבדקו מ- Snap, Meta ואמזון

Contents

רבים מהם בדקנו כחלק מהביקורות המלאות או שנלבשו במהלך הפגנות קצרות, עם כמה אפשרויות גם בתהליך שנבדק על ידי הצוות הביתי שלנו.

.

.

.

פייסבוק וריי-באנס הכינו זוג משקפיים חכמים מוצקים עם רמקולים ותכונות מצלמה.

אנו עשויים להרוויח הכנסות מהמוצרים הזמינים בדף זה ולהשתתף בתוכניות שותפים.

! יתכן שעדיין אין לנו מכוניות מעופפות אבל אנחנו יכולים לחיות את פנטזיות הסייבורג שלנו עם משקפי היי-טק שצולמים וידאו, תן לנו לדבר עם העוזרים הדיגיטליים שלנו ללא ידיים ועוד! הם עדיין יכולים להיות צעצוע טק מהנה למאמצים מוקדמים או כלי נגישות משתנה בחיים. . זו הסיבה שאנחנו כאן כדי לעזור לך לנווט בשוק כדי למצוא את המשקפיים החכמים הטובים ביותר לצרכים ולתקציב הספציפיים שלך.

.”לשפוט משקפיים עם פונקציונליות AR דורש גישה שונה מאשר לשפוט משקפיים שמנגנים מוזיקה ומצלמים תמונות. כדי לסקר את הסולם באופן הוגן, חילקנו את הבחירות שלנו לפי חוזקותיהם, בין אם ברצונך להאזין למוזיקה, להקליט סרטונים, לפרסם למדיה החברתית וכו ‘. .

המשקפיים החכמים הטובים ביותר: ביקורות והמלצות

. . .

הכי טוב בסך הכל:

זוג ממסגרות Bose מסגרות על רקע כחול לבן

מדוע זה עשה את החיתוך: .

  • עֲדָשָׁה: מקוטב בצבעים שונים (אפשרויות מרשם זמינות)
  • סוֹלְלָה:
  • N/a
  • אוזן פתוח
  • 2 מיקרופון מערך
  • עמיד במים:

  • דוברים ברורים

חסרונות

  • יָקָר
  • הדוק על ראשים גדולים

. Bose עושה שלוש וריאציות מהדור השני על המסגרות-Tenor, Soprano ו- Tempo-עם סגנונות ומפרט משתנים. . עם זאת, הדגמים האחרים קרובים מספיק לקצב באיכות הכללית שאסור לך לפחד לבחור את המשקפיים שמתאימים לסגנון שלך.

הכי טוב למדיה החברתית: סיפורי ריי-באן

מטא שיתפה בחוכמה עם חברה שמבינה את החלק “משקפיים” של משקפיים חכמים.

  • עֲדָשָׁה:
  • 3 שעות שימוש, שעה כדי לטעון
  • מַצלֵמָה:
  • שֶׁמַע:
  • מִיקרוֹפוֹן:
  • קישוריות: בלוטות
  • N/a

יתרונות

  • סגנון ריי-באן קלאסי
  • רמקולים נהדרים ואיכות קריאה
  • כיסוי מטעין
  • בקרות קלות

פייסבוק/מטא הוא בעל עניין אנכי ברור מאלי. עבור המסע הראשון שלה למשקפיים חכמים, הוא התחבר עם ריי-באן כדי ליצור זוג גוונים מסוגננים שאנשים ירצו ללבוש. סיפורי ריי-באן מגיעים בסגנונות שונים, כולל האורחים האייקוניים, עם מרשמים זמינים. פקדי מצלמת הצילום/וידאו הם אינטואיטיביים הן על המסגרות או עם פקודות קוליות. החיסרון העיקרי הוא שאתה צריך שיהיה לך חשבון פייסבוק כדי להשתמש בהם, למרות שאתה לא צריך להעניק את התמונות דרך פייסבוק או אינסטגרם. כפי שציינו בסקירה המלאה שלנו, הקשר עשוי להשאיר אנשים מסוכסכים. בסופו של דבר, הם גוונים מוצקים וחדים למראה עם פונקציונליות שמע ומצלמה כאחד.

משקפי שמש של Techken

זוג משקפי שמש של Techkesn על רקע כחול לבן

משקפי השמש של Techken הם זוג משקפי שמש חכמים של משקפי שמש ספורטיביים לחכמים כאשר אתה פשוט צריך את היסודות.

  • סוֹלְלָה:
  • וִידֵאוֹ: N/a
  • אוזניות
  • קישוריות: בלוטות

יתרונות

  • אוזניות מובנות ומיקרופון

חסרונות

  • תכונות חכמות מינימליות

. . ואז שוב, הם עולים 16 $ לעומת $ 100- $ 300 עבור כל אפשרות מיצרן מרכזי. .

מה לקחת בחשבון בעת ​​קניית המשקפיים החכמים הטובים ביותר

. . אתה יכול לחשוב עליהם כחלופה סתמית יותר לזוג אוזניות אלחוטיות – הן מנגנות מוזיקה ומאפשרות לך לקחת שיחות טלפון, אך מבלי לחסום את העולם החיצון.

. אלא אם כן אתה מפתח AR, סביר להניח שיהיה לך כיף יותר עם הרמקולים והמצלמות.

כמעט כל הבחירות הנוכחיות שלנו שיש בהן השמעת שמע (מלבד אפשרות התקציב עם אוזניים מצורפות) השתמשו ב”אודיו פתוח.”במקום לכסות או להכניס משהו לאוזן, למשקפיים האלה יש רמקולים קטנים המובנים במסגרות שמצביעות לעבר האוזניים שלך, מנגנות מוזיקה שתוכל לשמוע בבירור תוך מאפשרת לך לשמור על מודעות לסביבתך.

. . . . משקפיים חכמים מותאמים לנוחות ונוחות, ולא לצליל נאמנות גבוהה.

. . . .

עמיד במים

. התקן שמוחזק על ידי הוועדה האלקטרוטכנית הבינלאומית, או IEC, נקרא דירוג IP, שקצר “הגנה על כניסה.”דירוג התנגדות המים/אבק כולל שני מספרים, שתראה בגיליון מפרט כחלק מדירוג ה- IP -” IPXX.”ה- X הראשון הוא ציון בין 0 ל 6, ומודד כמה טוב הוא שומר על מוצקים – אבק, חול וכו ‘. . X שנותר בשני נקודה פירושו שהמוצר לא נבדק על אותה התנגדות, בהתאמה.

. נראה שזה התקן הנוכחי, אם כי ישנם חריגים. לדוגמה, משקפי Snapchat 2 הציגו הגנה על IPX7, ומאפשרת לטבילה רדודה לצלם תמונות מתחת למים, אך יכולת זו הוסרה לאיטציה הבאה.

אם זה המסע הראשון שלך לחלל המשקפיים החכמים, יתכן שיש לך כמה ציפיות נשגבות לגבי המצב הנוכחי של המציאות המוגברת (AR), שתצטרך למתן אותה. משקפי AR הם עדיין חדשים מדי, מסובכים ויקרים לשימוש צרכני רחב. שמות שאולי שמעת כמו Microsoft HoloLens 2 מתחילים ב -3,500 דולר, מכיוון שהם מיועדים ליישומי מחקר ותעשייה, ולא מפטרים כיווני מפות Google ברחוב לפניך. כללנו אפשרות אחת ברשימה שלנו, להב Vuzix, שמפצל את ההבדל בין פונקציה לעלות טוב יותר מאשר לרוב עבור המאמצים המוקדמים הנלהבים ביותר. עבור כולנו, אמת א.ר.

אל תשכח: הם גם משקפיים!

אנשים רבים זקוקים למשקפיים החכמים שלהם כדי לתפקד גם כמשקפיים ישנים רגילים המספקים תיקון ראייה על גבי סוויטת ה- A/V. חלק מהיצרנים מציעים את היכולת לרכוש משקפיים עם אפשרויות מרשם מראש. . כך או כך, היו מוכנים לשלם יותר כסף משמעותית עבור זוג משקפיים חכמים עם המרשם שלכם.

ש: כמה עולים משקפיים חכמים?

מגוון מה שאנשים מכנים משקפיים חכמים הוא עדיין רחב במיוחד. . .

?

. . יש גם מספר קטן מאוד של משקפיים חכמים המותאמים ל- AR, המשכבים תמונות לשדה הראייה שלך, אך הם היוצא מן הכלל, ולא הכלל.

?

חיי הסוללה משתנים גם באופן די נרחב בין משקפיים חכמים. אפילו בתוך זוג נתון יכול להשתנות לא מעט, תלוי עד כמה אתה משתמש בהם בכבדות. . באופן כללי, עליכם לצפות שהקלטת וידאו על זוג משקפיים חכמים ינקזו את הסוללה שלהם מהר יותר מאשר האזנה באמצעות תכונות השמע שלהם.

מחשבות סופיות על המשקפיים החכמים הטובים ביותר

  • הכי טוב בסך הכל:
  • הכי טוב למדיה החברתית:
  • התקציב הטוב ביותר:

. לכל איטרציה חדשה יש פוטנציאל לבצע שיפורים תפקודיים מאסיביים במהלך האחרון. בין אם אתה רק רוצה להאזין בנוחות יותר למוזיקה תוך כדי תנועה, או שאתה מתרגש מהעתיד לאחר מכן של שיפור טכנולוגי, כנראה שיש זוג משקפיים חכמים בשבילך, או שבקרוב יהיו בקרוב.

למה לסמוך עלינו

מדע פופולרי . לא היה דבר כזה “כתיבת גאדג’טים” כשפרסמנו את הגיליון הראשון שלנו בשנת 1872, אבל אם היה, המשימה שלנו להרוס את עולם החדשנות לקוראים יומיומיים פירושה שהיינו היינו מסתדרים. .

הכותבים והעורכים שלנו שילבו עשרות שנים של ניסיון בכיסוי וסקירת האלקטרוניקה הצרכנית. לכל אחד מהם יש התמחויות אובססיביות משלנו-משמע יוקרתי למשחקי וידאו למצלמות ומעבר לו-אך כשאנחנו בודקים מכשירים מחוץ לבתי הגלגלים המיידיים שלנו, אנו עושים כמיטב יכולתנו לחפש קולות ודעות אמינות כדי לעזור להנחות אנשים ההמלצות הטובות ביותר. אנו יודעים שאנחנו לא יודעים הכל, אבל אנו שמחים לחיות באמצעות שיתוק הניתוח שקניות באינטרנט יכולים לדרבן כך שהקוראים לא יצטרכו.

. הוא כתב חדשות, ביקורות, תכונות, מדריכים, תוכן ממותג במגוון פרסומים, כולל מצולע, The Verge, Gamespot, Lifewire וטרנדים דיגיטליים.

המשקפיים החכמים הטובים ביותר ומפרט AR 2023: בחירות נבדקו מ- Snap, Meta ואמזון

המשקפיים החכמים הטובים ביותר המוגדלים את המציאות

אֲמָזוֹנָה

הניתן למלחמה הוא המונע על קוראים. אם תלחץ באמצעות קישורים באתר, אנו עשויים להרוויח עמלת שותפים.

  1. . ?
  2. 2.
  3. 3. רק ב: Apple Vision Pro
  4. .
  5. 5.
  6. 6. NREAL AIR
  7. .
  8. .
  9. 9.
  10. 10. Vue Lite 2
  11. 11. Lenovo ThinkReality A3
  12. 12. Engo 1
  13. .
  14. 14. כוס אוויר של Oppo
  15. 15. מהדורת גילוי זכוכית אלחוטית של Xiaomi
  16. . Snap Spectacles AR (Gen 4)

.

לכל אחד מהם מטרות שונות במקצת, אך למעשה, זוג משקפיים חכמים נוטים להתמקד בהשבת תכונות מחוברות שימושיות מול העיניים שלך. וכפי שתגלה ברשימת הבחירות שנבדקו למטה, חלקם לא פולשניים יותר מאחרים להשגת זאת.

.

מכיוון שמדובר עדיין בתחום לא ידוע למדי של לבישים, עשינו כמיטב יכולתנו כדי לעצב רק את האפשרויות המובילות ביותר שכדאי לקחת בחשבון ברגע זה. בואו נצלול לבחירות שלנו.

  • משקפיים חכמים בשנת 2023: מצב המשחק
  • דחיפת משקפי ה- AR של מטא: הפרויקט אריה הסביר

?

כשאנחנו מדברים על משקפיים חכמים, אנו מתמקדים בדרך כלל במשקפי משקפיים שהוגדלו את טכנולוגיית המציאות.

זה ממזג את מה שאתה רואה בעולם האמיתי עם מידע וירטואלי, ובדרך כלל מכסה את זה באחת העדשות.

.

.

איטרציות מוקדמות אלה של משקפיים נוטות להתמקד בתמיכה בעוזרים חכמים, השמעת מוסיקה או לכידת וידאו – ולא באמת מציעים טכנולוגיית AR כלשהי.

אנו נציין את אלה להלן ברשימת האפשרויות המנוסות והבדקו שלנו.

להלן, נדגיש כמה מהמשקפיים החכמים הטובים ביותר שזמינים שתוכלו לקנות בשנת 2023. יש טכנולוגיית אריזות AR, בעוד שאחרים קצת יותר בסיסיים.

.

אפל חשפה סוף סוף את Apple Vision Pro החדשה שלה, אוזניות המיועדות לעתיד מציאות מוגבר באמת.

במחיר של 3,499 דולר, זה נראה מיועד למפתחים וחובבים. עם זאת, האוזניות מבטיחות התקדמות פורצת דרך בחלל VR/AR.

ה- Vision Pro הוא מלוטש, דומה לאוזניות VR סטנדרטיות. העיצוב קל משקל, בזכות ההחלטה של ​​אפל למקם את הסוללה בחפיסה שחוקה בכיס. העיצוב שלו מעודד קשר עם העולם האמיתי, ומציע תכונות כמו ראייה המאפשרת אינטראקציה עם אחרים בסביבה ואף מציגה השלכה דיגיטלית של עיני הלובש.

החומרה מצוידת במערכת זרימת אוויר לנוחות ובעלת לוח פנים מודולרי להתאמה מושלמת. מבחינה טכנולוגית, הוא מאכלס לוחות מיקרו אולד כפולים עם 62 פיקסלים לחלל פיקסל של אייפון, ומספק חזותיים מעבר ל- 4K לכל עין. זה פועל על שני צ’יפס: ה- M2 וה- R1 החדש.

מערכת הבקרה היא אחת התכונות החדשניות של Vision Pro, תוך התנערות מבקרות פיזיות למעקב אחר עיניים, מחוות ידיים ושליטה קולית. אפל סבלה מכאבים לקרוא לזה “מחשב מרחבי”, שכבה על שולחן עבודה על העולם האמיתי. זה מאפשר ריבוי משימות ואפילו חוויה דמוית תיאטרון סרטים.

. .

להב Vuzix 2

להב Vuzix 2

קנה עכשיו: Vuzix.com | מחיר: 1,299 דולר.99

.

אנו חושבים שהם הזוג הראשון של משקפי AR מסחריים ממש שימושיים שנראים למעשה כמו זוג משקפיים. ולמרות שהם כמובן לא מסוגננים כמו ריי-באנס, הם גם לא ממש דמויי משקפיק ודמויי קונספט כמו אחרים ברשימה זו,.

. .

.

כאשר נאלצנו לנסות את הלהב הסטנדרטי של Vuzix לפני מספר שנים, חנות האפליקציות Vuzix לא בדיוק שופעת אפליקציות. . .

כאשר ה- Blade 2 פועל במערכת ההפעלה Android 11 ותמיכה בשניהם 2.גם 4GHz ו- 5GHz Wi-Fi.

NREAL AIR

משקפי אוויר של NREAL

.

יציקת האוויר מאפשרת לך לקחת את הטלפון שלך, קונסולת המשחקים או מחשב ולהשאיר את התצוגה למקבילה של 130 אינץ ‘, ואילו שולחן העבודה הווירטואלי (זמין כרגע רק לדגמי M1 ו- M2 MacBook) צג.

.

התפיסה עם ה- NREAL AIR היא שתזדקק למכשירים התואמים הנכונים כדי לנצל את מלוא המוצעים, אך זו עדיין פונקציונליות הרבה יותר ממה שאנחנו רגילים לחוות משקפיים חכמים.

סיפורי ריי-באן

סיפורי ריי-באן הם סכום של שיתוף פעולה בין מטא למותג משקפי יוקרה Essilorluxxotica.

הם אורזים מצלמות כפולות של 5 מגה-פיקסל כדי ללכוד ולשתף קטעי וידאו מגוף ראשון, תוך שהם כוללים רמקולים ומיקרופונים כדי להאזין למוזיקה ולטפל בשיחות טלפון.

. .

כשאתה מקליט או מצלם, LED קטן הממוקם ליד המצלמה מאיר כדי לציין לסובבים אותך שאתה נמצא בהקלטה או לחטוף את מצב. ובחזית ההאזנה, המשקפיים כוללים שני רמקולים פתוחים כדי להתמודד עם האזנה לנגינת אודיו מהטלפון שלך או לטיפול בשיחות.

. יש 20 וריאציות בסגנון בסך הכל, והם תומכים גם בעדשות מרשם.

ברור שאין כאן טק AR, אבל מנכ”ל Meta, מארק צוקרברג. .

מסגרות ההד 2 הן המאמץ האחרון של אמזון להעמיד את עוזר הקול של אלקסה ישירות על הפנים שלך.

בניגוד למשקפיים מתקדמים יותר, אין כאן טק AR, אבל הם מספקים משוב של Alexa דרך ארבעה רמקולים כיווניים המובנים בכל גבעול.

.

.

מסגרות ההד השני מהן יכולות להתאים גם את נפח התוכן והמשוב על בסיס סביבת הסביבה, כאשר חיי הסוללה מועברים על ידי 40% מהמשקפיים המקוריים.

התוצאה של פירוש הדבר שהמסגרות יכולות להשיג בערך 60 דקות של מוזיקה, 30 דקות של שיחות טלפון ו -120 התראות נכנסות במשך 14 שעות.

צמד משקפיים 3

.

המשקפיים 3 הכוללים מצלמות HD כפולות ותכונות תלת מימד AR, זמינות בשני צבעים – קובלט (שחור) ומינרל (זהב ורד). .

איכות המצלמה משופרת בהרבה משני הדורות הראשונים, ומאפשרת לך לנצל מסנני תלת מימד, אפקטים ועדשות לצילומים והתמונות שלך.

.

.

עם זאת, פשוט ביישן של 400 דולר, אלה זוג מפרט חכם שאינו זול.

Vue Lite 2

קנו עכשיו: vueglasses.

.

קדימה מהירה לשנת 2023, והמפרט המחובר לחברה השנייה של החברה זמינים כעת בצורת משקפיים ומשקפי שמש, עם שלל סגנונות ומרשמים נוחים לבחירה.

אבל אין כאן AR. במקום זאת, ה- Vue Lite 2 לרתום רמקולים כיווניים כדי לאפשר לך להכניס את האוזניות לצד אחד ולהאזין למוזיקה או לקחת שיחות יותר בסגנון אוזן פתוח.

חיי הסוללה מיועדים לחמש שעות בשימוש רציף ושלושה ימים במצב המתנה, עם האפשרות לקנות מארז טעינה שיאחסן גם את המפרט.

אתה יכול לקרוא את ביקורת Vue Lite 2 שלנו כדי לראות איך הסתדרנו עם זוג המשקפיים החכמים האחרונים.

Lenovo ThinkReality A3

קנה עכשיו: לנובו.com | מחיר: 1,499 $ / 1,430 דולר

.

כאשר הם מחוברים לטלפון או למחשב, פרויקט A3S למראה שמנמן למראה סטריאוסקופי 1080p רזולוציה ויכול להציע תמיכה בעבודה או הצגת עד 5 תצוגות וירטואליות.

.

ניתן לשנות את המסגרות על המשקפיים כדי להפוך אותם להתאמה יותר לסביבות עבודה בהן אתה זקוק לעיצוב חזק יותר וזה גם מוצא מקום למצלמת RGB של 8 מגה-פיקסל לצילומי וידאו.

כשבדקנו את המשקפיים ב- MWC 2023, גילינו שאנחנו עדיין יכולים לראות – או לפחות יכולים להיות מודעים למעורפל – חלק גדול מהעולם סביבנו. אם מישהו היה ניגש לשולחן העבודה שלך בזמן שהיינו משתמשים בזה בעבודה, היית מודע.

.

אם אתה רוצה זוג למטרות ארגוניות, אתה גם תצטרך להוציא סכום ניכר כדי להביא אותם לפנים שלך.

Engo 1

אנגו הגדילה את המציאות

קנה עכשיו .com | מחיר: 400 $ / £ 330

Engo אולי לא יהיה שם בית במרחב הטכנולוגי, אך הוא מצליח לבנות משקפיים ספורטיביים אלה לרצים, רוכבי אופניים וטריאתלטים המסוגלים להקרין סטטיסטיקות בזמן אמת על מיקרו-סליי של AMOLED הנטוע בעדשות פוטכרומיות.

נתונים אלה מגיעים דרך היכולת לזווג אותם למכשירים כולל שעוני גרמין, חיישני אופניים כמו מד כוח וסמארטפונים.

זה יכול לכלול מרחק מכוסה, מהירות, כוח וקצב לב, ותוכלו גם להתעסק עם מסכי נתונים כדי לוודא שתראו את הנתונים שאכפת לכם יותר כשאתם פועלים או רוכבים.

יש אפילו בקרות מחוות שיאפשרו לך להחליף מסכים עם גל של היד – כולם מגובים ב -12 שעות חיי סוללה והגנה על 100% UV כדי לוודא שהעיניים שלך נשמרות כשאתה מתאמן בשמש המפוארת.

Engo 2 הזול יותר זמין כעת לרכישה גם.

משקפיים חכמים קרובים

כפי שהזכרנו למעלה, זהו כיום תחום ניסיוני מאוד בתעשיית הטכנולוגיה, ושוק המשקפיים החכמים עדיין מוכיח שהוא די קטן.

. כל זה אומר שיש המון משקפיים שאינם מוכנים למדפי חנויות.

להלן, אנו עוברים כמה מהמושגים הרשמיים שמרגלים למעשה את הדרך למוצר צרכני מפותח יותר להגיע במהלך השנים הקרובות.

כוס אוויר של Oppo

Oppo Air 2 משקפיים חכמים

תאריך שחרור: TBC

בעקבות הזכוכית האוויר המקורית שהושקה בשנת 2021, קיבלנו את ההזדמנות לבדוק את האיטרציה השנייה של קונספט משקפיים זה זמן קצר לאחר שהוכרז ב- MWC בפברואר 2023.

מבחינת העיצוב, אנחנו לא חושבים שזה משתפר הרבה יותר כרגע. Oppo Air Glass 2 נראה כמו זוג מפרט מתאים, ולמרות שהם קצת גדולים וכבדים מדי, הם בהחלט יכולים לעבור למשקפי רגיל.

. .

.

לא אחד שאנחנו משוכנעים לחלוטין אחרי מבחן קצר, אבל עדיין זוג משקפיים שאנחנו מעוניינים לראות להתפתח במהלך השנה הבאה בערך.

.

המשקפיים החכמים הטובים ביותר ומפרט AR 2022: Snap, Meta, Amazon Photo 14

תאריך שחרור: TBC

Xiaomi חשפה את הרעיון האחרון שלה ב- MWC 2023, וזה קצת פה מלא – אלה מהדורת גילוי הזכוכית של Xiaomi אלחוטי AR אלחוטי.

.

. זה גם מציג את התצוגות ‘רמת הרשתית’ של מיקרו -אלוף – אחת לכל עין – שיכולה לספק חזותיות בבהירות שיא של 1,200 ניטים.

עם זאת, נראה כי אלה הם רק מושג לעת עתה, ללא קו רשמי לתמחור או זמינות. הישאר מעודכן לעוד על זה.

Snap Spectacles AR (Gen 4)

Snap Spapecles ar

תאריך שחרור: לא למכירה כללית

Snap Spectacles AR מייצג קצת חיה אחרת ממה שראינו מהדורות האחרים של משקפיים חכמים, כשהחברה קפצה ל- AR לראשונה.

מתחת למכסה המנוע, יש את ביצועי ההפעלה של מעבד Snapdragon XR1 של קוואלקום. ובעוד ששדה הראייה הוא רק 26.3 מעלות, המנוע המרחבי Snap מאפשר שש דרגות חופש. .

יש גם שתי מצלמות RGB וכרית מגע על הידיים, והמשקפיים שוקלים רק 134 גרם. .

.

עם זאת, כמעט שנתיים מאז הגילוי הראשוני שלהם, לא שמענו עליהם שום דבר משמעותי.

המשקפיים החכמים הטובים ביותר בשנת 2023: סגנון וחומר

אדם שלובש משקפי מגן שחור

Freepik

אדם שלובש משקפי מגן שחור

? ברשימה שלהלן יש כמה משקפי ה- AR הטובים ביותר שמשתלבים בסגנון וביצועים.

בעוד שאוזניות VR ומשקפיים חכמים משחקים בזירות שונות, האחרונים שואפים להביא את הקסם של המציאות המוגברת היישר לטיול היומי שלך או לבית הקפה שלך.

תאר לעצמך להתנדנד משקפי שמש אולטרה-סטיליים המפוצצים את הרצועות המועדפות עליך, מטפלים בשיחות וזרמים תוכן; משקפיים חכמים יכולים לעשות את כולם.

. . .

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

המשקפיים של סנאפ? כמעט גאון. .

פגיעה בחנויות המקוונות המועדפות עליך עשויה להציף אתכם עם לבישים שמתהדרים בתכונות בסיסיות, אך משקפיים חכמים בפועל? .

המשקפיים החכמים הטובים ביותר שתוכלו לקנות כרגע

  • רוקיד מקס משקפיים
  • משקפי AR של Xreal Air
  • מסגרות הד של אמזון
  • סיפורי ריי-באן

סקירת רוקיד מקס ורוקיד

  • מסך: OLED
  • רזולוציה: 1920 × 1080 פיקסלים RGB לעין עם SRGB 106% סולם צבע
  • בהירות: עד 600 ניטים
  • יחס ניגודיות: 100,000: 1
  • שדה תצוגה: 50 מעלות
  • קצב רענון: 120 הרץ
  • התאמת דיופטר: 0.00D עד -6.00D
  • שני רמקולים פתוחים
  • מעקב ראש 3DOF

משקפי ה- Rokid Max AR הוצגו מתישהו בחזרה, ויחד עם בן זוגו, תחנת רוקיד, זו אחת משקפי ה- AR הטובים ביותר שתוכלו לקנות כרגע.

המאמר נמשך לאחר המודעה

דברו על יציקת הסמארטפון, המחשב הנייד או התצוגה של סיפון קיטור; ה- Rokid Max יכול לעשות הכל. זה מציע לך מסך HD מלא בגודל 215 אינץ ‘כדי ליהנות מהתוכן המועדף עליך. אתה יכול לצפות בסרטים, סדרות אינטרנט, לשחק משחקים, או אפילו לעבוד תוך כדי תנועה.

בעוד שתחנת Rokid מציעה אחסון וסוללה ויכולה להפעיל את ה- Rokid Max, זהו אביזר נוסף שיכול לאפשר לך ליהנות מטלוויזיה אנדרואיד מסיבית תוך כדי תנועה.יש לו גם תכונות חכמות הדומות למשקפי ה- AR האחרות; עם זאת, בסקירה שלנו, הרגשנו כי AR הוא ככל הנראה החלק החלש ביותר של משקפי Rokid Max AR. בכל מקום אחר, הם זורחים.

קָשׁוּר:

10 ה- NFTs היקרים ביותר שנמכרו אי פעם

המאמר נמשך לאחר המודעה

משקפי AR של Xreal Air

משקפי AR אוויר XREAL על רקע שיפוע

מפרט מפתח

  • מסך: OLED
  • רזולוציה: 3840 על 1080 פיקסלים עם סולם צבעוני של 108%, עומק 8 סיביות עבור 16.
  • בהירות: עד 400 ניטים
  • יחס ניגודיות: 100,000: 1
  • שדה תצוגה: 45 מעלות
  • תמונה מוקרנת: 130 ″ ב -4 מ ‘(שיקוף מסך), 201 ″ בגובה 6 מ’ (בתוך האפליקציה)
  • שני רמקולים פתוחים
  • מערך מיקרופון כפול, מיקרופוני mems כל -כיוונים

משקפי ה- AR של Xreal Air הם דוגמה טובה למה שאנחנו מחפשים בכוסות AR חכמות. זה משקפי ראייה שנראים קרובים למשקפי שמש רגילים אך יש לו לוח OLED משובץ כדי לחקות מסך HD בגודל 130 אינץ ‘בכל מקום. תצוגה זו יכולה להקרין תוכן מהטלפון או מהמחשב הנייד שלך, להפעיל סרטוני YouTube, או יותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה מגיע עם 3DOF למעקב ראש – טק הדומה לאוזניות VR ומסייע למשקפיים לעקוב אחר תנועת הראש כדי להקרין את התוכן נכון. בסך הכל, הסקירה שלנו ציין כי משקפיים חכמים אלה יכולים להיות טובים יותר ויש להם בעיות רבות שיש לטפל בהן מייד.

החברה מבצעת שינויים, כולל שם המותג, ששונה מ- NREAL ל- XREAL מיד לאחר שהסקירה שלנו יצאה לחיות. למרות ששינוי שם עשוי לא לשפר את הביצועים, אנו מקווים כי עדכוני תוכנה עתידיים ישפרו אותה.

צמד משקפיים 3

Snap משקפיים 3 על רקע שיפוע

  • מערך שמע של ארבעה מיקרופון
  • GPS מובנה וגלונאס
  • שתי מצלמות HD
  • שוקל 56.5 גרם
  • Bluetooth 5.0

המשקפיים של Snap מעוצבים עם תכונות ספציפיות ומקרים שימוש. במקום משקפי AR, חשוב על כמה מצלמות ספורט המותקנות בגובה העיניים כדי להציע לתוכן שלך נקודת מבט ייחודית ולעזור לך ליצור תוכן לסנאפצ’אט בדרכים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אתה לא מקבל שום תצוגה ברזולוציה גבוהה, אין הקרנת תוכן מול העיניים, או הקרנת AR על חפצים בעולם האמיתי, אבל אתה מקבל זוג משקפי שמש למראה חכם שיכולים לעזור לך לתפוס “תלת מימד” בלי הרבה מהומה.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

אתה מקבל אחסון מובנה של 4 ג’יגה -בייט המסוגל לאחסן עד 100 סרטוני Snaps 3D או מעל 1000 תמונות תלת מימד. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

מסגרות הד של אמזון (2 Gen)

Amazon Echo Frames 2nd Genration על רקע שיפוע

מפרט מפתח

  • ארבעה רמקולים של מיקרו (2 בכל מקדש), שני מיקרופונים מעצבי קרניים
  • IPX4 Splash עמיד
  • שני מיקרופונים של קורות
  • שוקל 34 גרם
  • Bluetooth 5.

המסגרות מהדור השני של אמזון אקו נראות כמו זוג משקפי שמש סטנדרטיים אך עם מקדשים עבים מעט יותר המאכלסים את כל הטכנולוגיה, כולל סוללה, רמקולים ומיקרופונים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

משקפי השמש החכמים האלה מאפשרים לך להזרים את המוזיקה האהובה עליך, לענות על שיחות, לשלוט במכשירי הבית החכם שלך ולקחת איתך את אלכסה. משקפיים אלה יכולים להיות אידיאליים להאזנה לפודקאסטים או להגיב לשיחות תוך כדי נסיעה למשרד. זה מתאים גם לאדם המשתמש בעוזר חכם של Alexa באופן קבוע מכיוון שהמשקפיים הללו מתפקדים כהרחבה ליישום.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, עם מקרה שימוש מוגבל ומחיר גבוה, משקפיים חכמים המופעלים על ידי Alexa מיועדים בהחלט למעט סקרנים.

סיפורי ריי-באן

מפרט מפתח

  • אחסון פלאש של 4 ג’יגה -בייט
  • שוקל 49 גרם
  • .0

סיפורי ריי-באן הם התשובה של פייסבוק או מטא למשקפיים של סנאפ. משקפי שמש כמעט חכמים אלה מגיעים עם מצלמות 5MP וכמה רמקולים ירייים באוויר הפתוח להאזנה למוזיקה, פודקאסטים או שיחות. .

ריי-באן גרם למשקפיים אלה להגיע בדרך, עגול ומטאור. . כמו כן, תתגעגע לקבל תכונות חדשניות אמיתיות כמו AR, הקרנת תוכן ועוד בנקודת מחיר זו.

מלבד אלה שהוזכרו לעיל, כמה מוצרים נוספים שהוחמצו בקושי שהופכים אותם לרשימת המשקפיים החכמים הטובים ביותר מסיבות שונות, כולל שימוש בעולם האמיתי, תמחור ותכונות (או הצורך בהם). אלה כוללים את משקפי ה- Vue Lite 2 החדשים והמשופרים, מסגרות Bose, משקפיים חכמים של Razer Anzu, Lenovo ThinkReality A3, Vuzix Blade 2 ו- Engo 1.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ZTE NUBIA זכוכית NEOVISION על רקע שיפוע

משקפיים חכמים כקטגוריית מוצרים מתפתחים בקצב מהיר. עם הכיוון שמוצג על ידי Google Glass והגעת אוזניות Vision Pro VR של אפל, אנו יכולים לצפות שיגיעו משקפיים חכמים חדשים וחזקים רבים. . בואו נסתכל במהירות על כמה מהמשקפיים החכמים הקרובים.

ZTE NUBIA זכוכית NEOVISION

לאחרונה הוכרז, ZTE Nubia Neovision Glass היא זכוכית חכמה של AR שתתחיל לקבוע בקרוב. . זכוכית Neovision מספקת שדה ראייה רחב של 43 מעלות ובהירות של עד 1800 ניטים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

זכוכית Neovision נחשפה לראשונה ב- MWC 2023 והיא תהיה זמינה באזורים שונים.

יצרנית סמארטפונים סינית נוספת Oppo הדגמה את זכוכית האוויר בהשראת גוגל זכוכית ביום האיננו 2021 ונשארה בעיקר ניסוי. זה סלל את הדרך לזכוכית האוויר 2, זכוכית AR קלה וקומפקטית. יש לו תצוגה מוסתרת במשקפיים ויכולה לכסות תוכן על גבי מה שאתה רואה דרך המשקפיים. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

. המשקפיים החכמים הקרובים מ- SNAP נראים כמו מוצר מממשקי המשקפיים העתידניים של פעם. בניגוד למוצרים אחרים מהחברה, המשקפיים 4 מיוצרים בכמויות מוגבלות וזמינים ליוצרים ולחובבים שרוצים לנסות אותם.

.