?

0

. . להלן מבט על גרסת ה- 4K של הטריילר, אם אתה סקרן:

מדוע אינך יכול לצפות בסרט ‘סופר מריו ברוס’ משנת 1993 ברשת, ואיפה אתה יכול לצפות בו

תלבושות ליל כל הקדושים של תרבות הפופ הטובה ביותר למבוגרים 2023: ברבי לסופר מריו

הזרם אותו או דלג על זה: ‘מלך הקופים’ בנטפליקס, פוצ’יפציה אמריקאית של קלאסיקה ספרותית סינית

הזרם אותו או דלג עליו: ‘האחים סופר מריו. סרט ‘על טווס, סרט משפחתי משובח לחלוטין, המוכיח עוד יותר כי ה- IP הוא המלך

סופר מריו ברוס. סרט נמצא בתיאטראות. . . סרט בכיכובו של בוב הוסקינס וג’ון לגיזמו.

לאחר צילום הרהר אסון המתוקשר בפראות שהוביל למטיילים, שתייה ופציעות על הסט, 93 ‘ מריו הסרט הפך ללהיט פולחן ידוע לשמצה. זה סוג הסרט שאתה רוצה לצפות בערב שישי בערב בזמן שאתה עושה צילומים עם חבריך, צועק בשכרות על המסך. עכשיו יהיה הזמן המושלם לשירות סטרימינג לארח את הסרט, או, לכל הפחות, לפלטפורמה דיגיטלית כמו אמזון פריים או Apple TV+ כדי למכור אותו בווידיאו על פי דרישה. תשלם 7 $ כדי לחיות מחדש את ילדותך, נכון?

. אני מצטער להיות הנושא של חדשות רעות, אבל 1993 . (ידוע גם כ .: הסרט) אינו זמין בפלטפורמות זורמות או דיגיטליות.

הוא 1993 סופר מריו אחיהסרט על דיסני פלוס?

לא. . הסרט לא זורם על דיסני+. !

איפה לצפות ב סופר מריו ברוס

1993 . הסרט אינו זמין בשום מקום בזרם, והוא גם לא זמין לרכישה בפלטפורמות דיגיטליות. ! הדרך היחידה לצפות בסרט היא לקנות DVD. השתמשו ב- DVDs של 1993 הסרט זמין עבור 4 $ באמזון באמזון. היזהר בעת הרכישה-חלק מה- DVD למכירה דורש נגן DVD ללא אזור.

הסיבה שאתה לא יכול לקנות עותק דיגיטלי של . הסרט יכול להיות בגלל ההיסטוריה המסובכת של הסרט של זכויות משפטיות. . . . דיסני הוציא סופר מריו ברוס. .ג. ב -2010. .ג. יציאתו בתקשורת הביתית של הסרט-מעולם לא קיבלה שחרור דיגיטלי או Blu-ray, ולא ברור מדוע. מריו .

סופר מריו ברוס. . . מריו הסרט, יהיה באפריל 2027.) יתכן כי העסקה הנטפליקס והאוניברסלית פירושה שאוניברסל היא אחרי זכויות הזרימה של 93 ‘ מריו . אבל כל זה ניחוש עבודה!

. .

איפה אני יכול לצפות בסרט המקורי של סופר מריו ברוס 1993?

? . הוא סרט סופר מריו 1993 בנטפליקס, פריים וידאו, HBO MAX או שירות אחר?

?

למרבה הצער, סרט סופר מריו ברוס משנת 1993 אינו זמין בשירותי סטרימינג ב- U.. . .ק. .ג. בְּכָל מָקוֹם. הסרט Super Mario Bros Live-Action אפילו לא זמין לקנות באופן דיגיטלי ב- Prime Video או Apple בתחילת 2023. . כאלטרנטיבה זורמת, קריקטורה של Super Mario Bros Super Show זמינה לזרם על רוקו, הופלה וטובי ב- U..

סרט סופר מריו ברוס משנת 1993 מככב בוב הוסקינס, ג’ון לגיזמו, סמנתה מתיס ודניס הופר. זה היה אז כישלון קריטי ומסחרי, אבל עכשיו הוא משהו של קלאסיקה פולחן. סרט המשך הוקנט בסרט אך מעולם לא התרחש, אם כי יש קומיקס לא גמור שממשיך את הסיפור לעיבוד גס של סופר מריו ברוס 2. סרט האנימציה של סופר מריו האנימציה משחרר ב- 7 באפריל 2023. הטריילר חשף הרבה פרטים חדשים, יחד עם האפרסק של אניה טיילור-ג’וי. עם זאת, הייתה ביקורת רבה על צוות השחקנים הקולי, ובמיוחד כריס פראט בתור מריו. המעריצים יגלו אם זה טוב או גרוע יותר מהסרט האקשן החי באפריל 2023.