מדריך מלא כיצד להשיג פינג נמוך בפורטניט ב- Windows 10/11? Minitool, 7 הדרכים האחרונות להשיג 0 פינג במשחקים 2023

0

0 פינג פורטניט

שלב 1. לחץ על גלגל שיניים אייקון לפתוח הגדרות Windows.

[מדריך מלא] כיצד להשיג פינג נמוך בפורטניט ב- Windows 10/11?

אם אתה זה שתוהה איך להגיע לפינג נמוך על פורטניט ואיך להשיג 0 פינג במחשב Fortnite, הגעת למקום הנכון. תוכלו למצוא את הטיפים והטריקים השימושיים ביותר על זה במאמר זה של אתר Minitool. ללא ADOS נוסף, בואו נתחיל את הנושא בבת אחת.

מה זה פינג בפורטניט?

פינג הוא החביון בין שרת המשחק ללקוח שלך. ככל שהפינג נמוך יותר. פחות זמן ייקח לך להגיב לשרת וככל שתקבל פחות חביון. לכן, הפחתת פינג כאשר המשחקים חשובים מאוד. במדריך זה תוכלו למצוא את ההנחיות המפורטות ביותר כיצד להשיג פינג נמוך בפורטניט כדי לקבל חווית משחק טובה יותר.

עֵצָה: כיצד להציג פינג ב- Fortnite PS4/PS5/PC? אתה יכול ללמוד לבצע בדיקת פינג מ – איך לבדוק את הפינג ב- Windows? בצע מבחן פינג עכשיו.

איך להגיע לפינג נמוך בפורטניט?

מבחינת מצבים שונים, אנו מגלים פתרונות תואמים עבורך. עכשיו, בואו נקפוץ לפתרונות למטה.

פתרון 1: השבת יישומי רקע

לפני שמשחקים משחקים כמו Fortnite, מומלץ מאוד לסגור את כל התוכניות הפועלות ברקע מכיוון שהם ינקזו את הרשת שלך פחות או יותר ובכך יגרמו לשהייה גבוהה במשחקים. כך איך לעשות את זה:

שלב 1. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על ה- שורת משימות לבחור מנהל משימות.

שלב 2. בתוך ה תהליכים כרטיסייה, לחץ על לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על כל תהליך שאינו רלוונטי ל Fortnite ובחר משימת סיום.

משימת סיום

שלב 3. עכשיו, הפעל מחדש את Fortnite כדי לראות אם אתה יכול לקבל פינג נמוך.

פתרון 2: מחדש שרת משחק

כיצד להוריד את הפינג במחשב Fortnite? השיטה השנייה היא לשחזר שרת מתאים יותר. Fortnite מאפשר לך לבחור ולשנות שרתים, כך שאם אתה נתקל עכשיו בחביון גבוה, אתה יכול לבחור לצבוט שרת. עליך לנווט לתפריט ההגדרות, לשנות את אזור יצירת הצפייה ולבחור את האזור שהוא הקרוב לביתך.

פתרון 3: אופטימיזציה של הגדרות מתאם הרשת

שינוי מתאם האינטרנט שלך מאפשר לך ליהנות מהביצועים הטובים ביותר בעת משחק Fortnite ואתה אמור גם לחבר את האינטרנט שלך באמצעות אתרנט.

שלב 1. לחץ על גלגל שיניים אייקון לפתוח הגדרות Windows.

שלב 2. גלול מטה ב הגדרות תפריט לבחירה רשת ואינטרנט.

שלב 3. ב סטָטוּס, לחץ על מרכז רשת ושיתוף.

שלב 4. לחץ על הגופן הכחול אתרנט.

שלב 5. מכה נכסים > הגדר > מִתקַדֵם.

לחץ על מאפיינים

שלב 6. כעת, תוכלו לשנות את הגדרות מתאם הרשת בהתאם לתוכן הבא:

 • Offload ARP – נכה
 • ECMA – נכה
 • Ethernet יעיל באנרגיה – נכה
 • בקרת זרימה – נכה
 • הפסקת מתינות – נכה
 • Offload של IPv4 checkcesum – נכה
 • מסגרת ג’מבו – נכה
 • מספר מקסימלי של תורי RSS – תלוי במספר הליבות שיש לך מעבד. אתה יכול לבדוק זאת על ידי מעבר למנהל משימות ובחירת כרטיסיית הביצועים. בחר 4 תורי RSS אם למעבד שלך יש 4 ליבות או יותר. בחר 2 תורי RSS אם למעבד שלך יש 2 ליבות
 • כתובת רשת – אינו נוכח
 • NS OFFOLAD – נכה
 • קבל מאגרים – 1024
 • קבל קנה מידה צדדי – מופעל
 • כיבוי להתעורר – נכה
 • מהירות ודופלקס – בחר את ה- Mbps הגבוה ביותר הזמין והדופלקס המלא. לרוב זה יהיה 100 מגהביט לשנייה דופלקס מלא
 • SWOI – נכה
 • Offload של TCP Checksum – נכה
 • העבירו מאגרים – 1024
 • להתעורר על חבילת קסמים – נכה
 • להתעורר על התאמת דפוס – נכה

פתרון 4: שנה את שרתי ה- DNS

כדי לקבל פינג נמוך יותר בפורטניט בצורה יעילה ובטוחה, עליך לשדרג לשרת DNS טוב יותר. לעשות זאת:

שלב 1. לך ל הגדרות > רשת ואינטרנט > סטָטוּס > מרכז רשת ושיתוף.

שלב 2. לחץ על שינוי הגדרות מתאם, פתח את המתאם בו אתה משתמש ולחץ באמצעות לחצן העכבר הימני עליו כדי לבחור נכסים.

שלב 3. תַחַת רשת, לְאַתֵר TCP/IPv4 (פרוטוקול אינטרנט גרסה 4) ולחץ עליו כפולה.

שלב 4. חשבון השתמש בכתובות שרת ה- DNS הבאות ולשנות שרת DNS מועדף לְתוֹך 1.1.1.1 & & שרת DNS אלטרנטיבי לְתוֹך 1.0.0.1.

שלב 5. הקש בסדר כדי לשמור את השינויים.

עכשיו, אתה צריך לנקות את מטמון ה- DNS Resolver.

שלב 1. סוּג CMD לאתר שורת הפקודה ולחץ באמצעות לחצן העכבר הימני כדי לבחור הפעל כמנהל.

שלב 2. סוּג ipconfig /flushdns בחלון הפקודה ולחץ להיכנס. צא משורת הפקודה עד שתראה “השטף בהצלחה את מטמון ה- DNS Resolver”.

כיצד לתקן קרע מסך פורטניט, מהבהב והקפאה?

כיצד לתקן קרע מסך פורטניט, מהבהב והקפאה?

מה זה קרע מסך? למה אתה מקבל את זה בפורטניט? איך להתמודד עם זה? מדריך זה יראה לך כיצד להסיר אותו שלב אחר שלב.

 • פייסבוק
 • טוויטר
 • לינקדאין
 • Reddit

שגיאות קומיות

זהו ידע של קומנים שככל שתקבלו הפינג התחתון. אז גיימרים ינסו הכל כדי לקבל פינג נמוך יותר. אבל איך להשיג 0 פינג? האם 0 פינג אפשרי? מצא את התשובות הללו במאמר זה.

פינג הוא ערך חשוב מאוד לשחקני המשחק. חלקם תוהים אם אפשר להשיג 0 פינג במשחקים. בזמן שאתה מקבל 0 פינג, אתה תרגיש שהמשחק שלך רץ חלק יותר ויכול ליהנות מהעולם הווירטואלי המופלא. איך נוכל להשיג 0 פינג או להפחית את הפינג במשחקים? כאן אנו מציגים 7 דרכים אמינות להשיג 0 פינג למשחקים מקוונים ולשפר את מהירות המשחק שלך מאוד.

מפחית פינג של Lagofast

 • ✅ הפחיתו את הפיגור והפינג הגבוה.
 • ✅ הגבר את ה- FPS בו זמנית.
 • ✅ קבל 0 פינג במשחקים
 • ✅ תומך בלובי קל בכל משחקי COD

מה זה פינג במשחקים?

פינג הוא משך הזמן שלוקח לנתונים לנסוע קדימה ואחורה מהמחשב לשרת המשחקים. זה תמיד קשור לנושאי חביון במשחקים. באופן כללי, המשחק שלך יפעל בצורה חלקה יותר עם פינג נמוך יותר. בנוסף, פיגור יורגש כאשר הפינג שלך עולה על 100 או אפילו 150. אמנם רצוי פינג נמוך, אך זה אולי חיוני יותר למשחקים מקוונים יש קשר עם כמה דוקרני פינג וחבילות שהוחמצו. דוקרני פינג הם כאשר הפינג שלך עולה לפתע לרמה גבוהה במיוחד, כמו מעל 200, ואתה מרגיש כאילו מישהו פוגע בגופך, מאבד שליטה על הזרוע שלך. התוודע יותר על מה זה פינג במשחקים.

איך להראות פינג בזמן המשחק?

אתה יכול לאמת בקלות את הפינג שלך בזמן אמת במשחקים רבים על ידי כניסה להגדרות התצוגה של פינג. למשל, במשחקי הווידיאו Fortnite, Apex וכו ‘. בנוסף, מנהל המשימות של Windows מאפשר לך לבחון את פינג המשחקים. לחלופין, אתה יכול להשתמש במבחן פינג Lagofast כדי להציג ולבדוק את הפינג שלך בזמן אמת. ובהשוואה לדרכים המציגות פינג אלה, מבחן הפינג של המשחקים בלגופסט יכול להיות מדויק יותר.

מבחן פינג משחקים

W Hy הוא הפינג שלי כל כך גבוה במשחקים ?

עם תנאי מערכת או מצבים שונים, הפינג שלך עשוי לגדול בזמן שאתה משחק משחקים. ה חיבור רשת יכול להיות הגורם העיקרי והתכוף ביותר לאלמנטים אלה. לדוגמה, אתה תיתקל בבעיית פינג גבוהה אם הרשת או רוחב הפס שלך צפוף יתר על המידה, החיבור שלך אינו יציב או שהניתוב שלך הוא תת -חלק. בנוסף, הגדרת חומרה פגומה עשוי לדרוש זמן נוסף לעיבוד נתונים, האטת זרימת הנתונים. יתר על כן, הפינג הגבוה שלך אפילו לא יכול היה להגיע ממך. הפינג שלך עשוי להתגבר אם שרת המשחק לא עובד טוב או אם יש יותר מדי אנשים ברשת בבת אחת.

כיצד להשיג 0 פינג ולתקן בעיות פינג גבוהות?

שיטה 1. השתמש במפחית פינג של Lagofast

אם אתה רוצה לדעת איך להשיג 0 פינג למחשב בזמן המשחק, ישנם אמצעים רבים שתוכלו לנסות. הדרך המומלצת היא להשתמש במפחתת הפינג הטובה ביותר Lagofast. זו הדרך הקלה ביותר, היעילה ביותר וגם הכי פחות יקרה. Lagofast יכול לספק לך תחילה מבחן פינג מדויק בזמן אמת. אתה יכול לדעת את הבעיה בפיגור המשחק שלך ואז לנקוט את הצעד המתאים ביותר כדי לקבל 0 פינג. אתה יכול לבדוק את התמונה למטה:

ו- Lagofast יכול להשתמש בפרוטוקול העברת הנתונים הייחודי שלה כדי להפחית את הזמן שהוקדש להעברה. מה שכן, הצמתים העולמיים והנתיבים הבלעדיים יכולים לעזור לך לפתור בעיות חיבור רשת. אתה יכול לבחור צומת אחד בהתאם למיקום הגיאוגרפי שלך ומצב הצומת. ואז להפחית משמעותית את מרחק ההעברה וגם לשפר את חיבור הרשת.

ובהשוואה למשחקים אחרים של PIN G גבוה מפחיתים למחשב האישי, Lagofast השיקה את התוכנית לדקה, Y O U יכול להשעות את שירות הפינג של Lagofast בכל עת ולא תחויב כשאתה לא משתמש במוצר. לכן, אם אתה לא משחק משחקי וידאו כל יום, Lagofast היא האפשרות החסכונית ביותר עבורך!

עקוב אחר הצעדים וקבל 0 פינג עכשיו עם Lagofast.

שלב 1. הורד את Lagofast ולהיכנס;

שלב 2. לפני שמריץ את המשחק, אתה רק צריך למצוא את המשחק שאתה רוצה לשחק ב- Lagofast ולחץ על כפתור “Boost”, Lagofast יבטיח את חווית המשחק החלקה שלך ברקע.

פינג דחיפה

שלב 3. בחר את השרת והצומת המועדפים שלך למשחק שאתה מוסיף והתחיל להתפטר.

Lagofast תומך גם ב -1000+ משחקים מקוונים פופולריים יותר, אתה יכול להשתמש בו כדי לקבל פינג נמוך יותר במשחקים אחרים.

פינג בוסטר

שיטה 2. שנה את השרת לקרוב יותר

כאמור, פינג במשחקים מתייחס לזמן הקבלה בהעברת נתונים בין המיקום שלך לשרת המשחק. לכן המרחק והפינג יקטנים אם תבחר בשרת משחקים קרוב למקום בו אתה נמצא.

שיטה 3. קבל חיבור קווי

בהשוואה לחיבורים אלחוטיים, חיבורים קוויים מייצרים פחות הפרעות. לדוגמה, חיבורים אלחוטיים אחרים יתכן שלא יוכלו להיראות בחיבור המחובר לאתרנט. והובלת נתונים דרך חיבור הכבלים תהיה מהירה יותר ואמינה יותר אם לא היו קירות בטון או חסימות אחרות. אם ברצונך לשפר את מהירות חיבור הרשת ואת היציבות ומכאן להפחית את דוקרני הפינג ופינג רע במשחקי וידאו, מעבר לחיבור קווי של אתרנט יכול להועיל.

שיטה 4. הסר עומס מיותר

עומס מיותר הוא גורם מרכזי לבעיות גודש ברשת בעת המשחק. כדי למנוע זאת, וודא ששום דבר לא מוריד בזמן שאתה משחק את המשחק. בנוסף, וודא שלא הרבה אנשים אחרים משחקים משחקים באותו חיבור לאינטרנט כמוך.

שיטה 5. הפעל מחדש את חיבור הרשת שלך.

לפעמים אם אין לך פינג טוב למשחקים, אתה יכול לנסות להפעיל מחדש את חיבור הרשת שלך. אתה יכול להפעיל מחדש את הניתוב או את ה- WiFi, ותוכל גם לנסות להפעיל מחדש את המשחק ואת החלונות שלך כדי לקבל טעינה חדשה.

שיטה 6. בדוק את מצב שרת המשחק

אתה יכול להיכנס לאתר הרשמי של המשחק כדי לגלות אם יש כמה בעיות בשרת המשחק. לדוגמה, אם אתה משחק את הקצה, אתה יכול לבקר באתר הרשמי של EA.

שיטה 7. עדכן את תצורת החומרה

הגבוה למשחקים עשוי להיות תלוי גם בביצועי המחשב. אם תצורת החומרה שלך אינה ממלאת את דרישות המערכת המינימליות, עליך לבחון אותה. בנוסף, תוכל לנסות לעמוד בדרישות המערכת המומלצות כדי להשיג 0 פינגים ככל האפשר.

האם זה אמין לשימוש Lagofast מפחית פינג?

LaGofast, שונה ממפחית פינג נפוץ, משתמש. לכן אינך צריך לדאוג לחשבונך שנאסר על ידי המפתחים. זה כלי שימושי למשחקים בלבד וזה תמיד יעזור לשחקנים להשיג את מצב המשחק הטוב ביותר ללא פיגור, 0 פינג, FPS גבוה וללא הפסד מנות.

בשורה התחתונה

קבלת 0 פינג למשחקים מקוונים חשובים בהרבה מאשר רק הפחתת פינג. בהנחה שאתה גר רחוק משרת המשחקים והפינג תמיד כל כך גבוה כשאתה נאבק, זה דחוף ליהנות מ -0 פינג. לחלק מהמשחקים כמו Fortnite יש שרת 0 פינג ואנחנו יודעים להשיג 0 פינג בפורטניט. אבל למשחקים אחרים, מוטב שתנסה את השיטות שלמעלה כדי לצמצם קבל פינג נמוך יותר. השתמש ב- Lagofast כדי לקבל 0 פינג במשחקי מרובי משתתפים ולחוות את הירי החלק ביותר.

שחרר את פיגור המשחק, נפרד מ- FPS נמוך!

 • ✅ הפחיתו את הפיגור והפינג הגבוה
 • ✅ הגבר את ה- FPS בו זמנית
 • ✅ קבל 0 פינג במשחקים
 • ✅ תומך בלובי קל בכל משחקי COD

יֶדַע

מעריצים רבים של Fortnite חושבים שלקצב הפינג קשור לחביון. קצב הפינג נפוץ בפורטניט אך נושא פינג גבוה הוא בלתי נמנע. אז מה המשמעות של קצב הפינג? האם 0 פינג אפשרי בפורטניט? איך להשיג 0 פינג בפורטניט במחשב ללא אתר

סגנון הלחימה המהיר של פורטניט ומערכת הנשק העשירה והמלאה אקראית מבטיחים שהשחקנים ייהנו בכל קרב, מערכת הבנייה החדשנית שלה מרחיבה מאוד את תוכן המשחק של המשחק, והעדכונים המסיביים שלו כל חודשיים והעונה ממשיכים לעורר את רעננות המשחק. הוא מצויד בשני מצבים: PVP ו- PVE. ב- PVP (אקשן מוטס), שחקנים משחקים סיבוב עם שחקנים אחרים כדי לקבוע את המנצח; במצב PVE, שחקנים יכולים להתחבר לחקור את העולם, ואז לתקוף מפלצות נכנסות ולציל ניצולי סיפור. כך או כך, ישנן כמה דרישות לרשת הנגן ולתצורת המחשב. האם שמתם לב שאי פעם נראה כי הפינג בפינה הימנית העליונה של משחק משקף את מצב הרשת במידה מסוימת? ככל שהפינג גבוה יותר, חביון גבוה יותר בפורטניט. אם אתה תוהה כיצד להשיג 0 פינג בפורטניט והוא 0 פינג אפשרי בפורטניט, עקוב אחר מאמר זה.

מה המשמעות של פינג גבוה בפורטניט

כשמדברים על קצב פינג, חלק מהאוהדים יקבלו את זה לחביון. למעשה, הסימן הישיר ביותר לערך פינג גבוה הוא מהירות גישה איטית, כמו אי הצגת רמה תוך משחק משחק בגלל השהיה. אבל הם לא זהים. פינג הוא אות שנשלח ממחשב אחד למחשב אחר באותה רשת, והשהייה היא הזמן (באלפיות השנייה) שלוקח לפינג לחזור למחשב. לפיכך, העיכוב הוא מדד לסך המסע הלוך ושוב של האות, ופינג הוא רק שיטה אחת. שוב, חביון מתייחס לאיכות חיבור רשת ולא למהירותו. מהירות חיבור הרשת מורכבת משני אלמנטים. הראשון הוא רוחב פס (או כמות הנתונים שניתן להעביר בפרק זמן נתון); השני הוא זמן ההמתנה, שהוא הזמן להעברת כמות נתונה של נתונים. חביון מתייחס למעשה לעיכובים או להאטים לפעמים הנגרמים על ידי פינגים גבוהים (או חביון גבוה). במהלך המשחק, חביון גבוה יכול לגרום לפיגור, שהוא פיגור מקומם בין פעולות השחקן לתגובת המשחק, להשפיע על הביצועים, לגרום להפרעות משחק ואפילו לקרוס את המשחק. למרות שעיכובים נגרמים בדרך כלל כתוצאה מהשהייה גבוהה, הם יכולים להיגרם גם כתוצאה מבעיות במחשב עליו המשחק פועל. אלה כוללים כוח לא מספיק ליחידת העיבוד המרכזית (CPU) או לכרטיס גרפי (GPU), או זיכרון מערכת נמוך (RAM) או וידאו (VRAM).

במקרה כזה, הוא 0 פינג הכי טוב? האם 0 פינג אפשרי בפורטניט? בעולם המשחקים, כל דבר שמתחת ל -20 שניות נחשב יוצא דופן ו”נמוך “, כאשר ערך בין 50 ms ל 100 ms הוא ממוצע לטוב, וערך של 150 ms ומעלה פחות נחשק ומכונה” פינג גבוה ” . בהתחשב בעובדה שהעברת הנתונים אינה מיידית, 0 פינג קשה מאוד לקרות. ערך פינג קרוב ל 0 פינג לא ממש משפיע על חווית המשחק. אתה יכול נוטה לאיזה מפחית פינג במשחקים בפורטניט לעזרה קרוב ל -0 פינג.

כיצד להשיג 0 פינג ב Fortnite במחשב

למרות שישנן דרכים רבות להפחית את פינג, יש להם משהו לא בסדר איתם. אם אתה תוהה כיצד להשיג 0 פינג בפורטניט, הנה מפחית פינג הכי טוב אתה יכול לקחת בחשבון —- Lagofast. עם היסטוריה של 8 שנים, Lagofast עובד על בדיקה ופתרון של אותם סוגיות בלתי נמנעות לגבי Fortnite. רגע לאחר לחיצה על הכפתור, קצב הפינג יקטן במהירות ופיגור פורטניט. הוא מציע פרוטוקול העברת נתוני משחק מפותח בעצמו. יתרון מפותח עצמי זה פירושו שהוא יכול להגדיל את מהירות הרשת של השחקנים ללא הפרעות רשת אחרות. מעריצים שלא הולכים למחיר של חודש מלא יכולים להרשות זאת לעצמם. בהשוואה למוצרים אחרים, יש לה תוכנית תשלום לדקה והתכנית החודשית הנמוכה ביותר. באופן כללי, זהו המאיץ הטוב ביותר של משחק Fortnite ששווה את הבחירה שלך. התכונות הבאות הן גם הסיבות לכך שמוצר זה מומלץ.

התכונות של Lagofast הן כדלקמן:

 • מסלולים מהירים עם כיסוי גלובלי.
 • יש תוכנית בתשלום לדקה, תוכנית חסכונית
 • ניטור בזמן אמת כדי לבדוק את סוג הרשת, פינג ואובדן מנות.
 • להגן על פרטיות השחקנים באופן מוחלט
 • פשוט לשימוש, רק לחיצה אחת
 • הגבירו עבור 1000+ משחקים מקוונים פופולריים

עקוב אחר הצעדים הבאים אם ברצונך להפחית את קצב הפינג בפורטניט.

שלב 1: הורד את Lagofast

שלב 2: הקלד ‘Fortnite’ בספריית החיפוש ולחץ על כפתור Fortnite.

שלב 3: בחר את השרת שאתה צריך. אולי קל יותר מאשר לפני השהיה או פחות.

שלב 4: אז אתה יכול לראות קצב פינג ומצב אובדן מנות לאחר חיזוק Fortnite.

היתרונות של קבלת 0 פינג בפורטניט

ערך פינג של 0 פירושו בדרך כלל כי חביון הרשת נמוך מאוד, כלומר מהירות העברת הנתונים מהירה מאוד. להלן כמה יתרונות אפשריים:

חווית משחק מקוונת טובה יותר: עבור גיימרים מקוונים, פינג של 0 פירושו חביון ברשת נמוך מאוד, שיכול לעזור בשיפור חווית המשחק ב Fortnite. שחקנים עם חביון נמוך נוטים יותר לנצח את המשחק, בעוד ששחקנים עם חביון גבוה עלולים לחוות בעיות כמו Studing and Lag.

יציבות רשת גבוהה יותר: חביון רשת נמוכה יותר בדרך כלל פירושו יותר יציבות רשת. זה יכול להפחית את הפסקות הרשת ובעיות קישוריות אחרות ולשפר את חווית המשחק.

0 שיעור פינג נאלץ להגיע. Lagofast עוזר לממש 0 פינג בפורטניט בקלות ואולי.