טבעת אלדן הכי לחשים הטובים ביותר 1.

0

אלדן טבעת הכי טוב לחשים, מכשפים, וניצולים עם מיקומים

Contents

.. .

טבעת אלדן הכי לחשים הטובים ביותר 1.09: רשימות שכבות, מכשפים, שחרורים ומיקומים

בעוד קרב תגרה לעתים קרובות עולה במרכז הבמה ב- RPGs הפנטזיה של FromSoftware, כישופי קסם הם לרוב יעילים באותה מידה והם שימושיים ביותר לשימוש לאורך כל ההפעלה שלך. . .

חיפשנו בכל פינה ונטילה של האדמות שבין כדי למצוא את הכישופים החזקים ביותר עבור דמויות הגלגלים שלנו, ואחרי שבדקנו את כולם בהרחבה, הרכבנו רשימות שכבה מוחלטות של הכישוף והמצביות הטובות ביותר. .

הכישופים הטובים ביותר לטבעת אלדן, המדורגים

. . .

. . . .

משהו אחר שכדאי לזכור הוא שבאופן כללי, רבים מהכישופים היעילים ביותר דורשים גם הרבה FP ו/או המון נקודות בסטטיסטיקת האמונה או המודיעין. המשמעות היא שאולי לא תוכל להשתמש בכמה מהכישופים שאנו מדגישים במאמר זה אם אתה משחק כדמות ממוקדת תגרה שזקוקה להשקעה בסטטיסטיקה אחרת כמו חוזק, מיומנות וסיבולת. אם אתה רוצה להשתמש בקסם, הטבעת הטובה ביותר של אלדן בונה לעשות זאת היא אמונה טהורה או גלגלית מודיעין בונה. גם דמויות היברידיות יכולות להפעיל מכשפים וריכוזים ביעילות.

להלן רשימת השכבה שלנו עבור הכישוף של המכשפים בטבעת אלדן:

החלק לגלילה אופקית

ג Glintstone Pebble, Comet, Comet Night, Carian Slicer, Slining Rock, Comet Azur, Terra Magica, הירח האפל של רני
א
ב חושך נצחי, קשת הגדולה של לורטה, יריות מאגמה, שרת לילה, שרד מארב, הירח המלא של רננלה, מטאוריט של אסטל, כוכבי גלינטסטון, מקלחת כוכבים, פטיש של היימה, קריאן פאלנקס, חימוש קפוא, קירן קירן, קסם גליינטבלייד
ג זעמו של ג’למיר, מאגמה סוררת, שרת גלינטסטון מהירה, ספירלת שרד, קשת גלינטסטון, ערפל קפוא, גומל רוח נפץ, כוח הכבידה, כוכבים מתמוטטים, קרח גלינטסטון, גלינטלייד פלנקס
ד Carian Greatsword, סיקור קריסטל, קריסטל מתנפץ, שחרור קריסטל, מגן מלומד, בועות אורקל, בועה אורקולרית נהדרת, מטאוריט, Rancorcall, Greatblade Phalanx
יסוד גשם של כוכבים, קסם זורם, להב בלתי נראה, צורה בלתי נראית, אור כוכבים, צלילות, אדמה מנופצת, פיצוץ סלע, ​​פרץ קריסטל, מחסום תופ, זימון טיביה, סערת קרח זאמור, שרירי עונש, שרירי חטא, ערפל של פיה, לילה הערפל של מיידן

החלק לגלילה אופקית

נִדבָּך שינויים
ג
א להבה, לנקות אותי, לשביתה של ברק דרקון עתיקה, חנית הברק של פורטסקס, הלהבה של אג’ל, דרקונקלאו, חיוניות הטובה ביותר, ערפל בוריאליס, שאגה של גרייול, הגליבה של לנססקס, להבה, להבה של טפולי, בולט, בולט, מגמה של המפלס, פלסידסקס, שושעת, שושעת, בולט בולט, המאגמה של פלסידוסקס, של פלסידקס, של זבובים, ריפוי לורד, פרץ תזזיתי, חנית ברק, ברכה של ברכה
ב
ג
ד
ברק מוות, גישתו של מתנקש, מערבולת, להבה, ריפוי דחוף, ריפוי, ריפוי גדול, מגן בלתי ניתן לשינוי, חושך, ביצור קסמים, ביצור ברק, ביצור אלוהי, ביצור להבה, ביצור האלוהי של לורד, ריפוי רעל, חוקה מיטבית, דחייה, ריפוי סדר , ערפל רעל, נחשול, הלהבה, כוכבי אלדן

בסעיפים הבאים סיפקנו פירוט מפורט של כל הכישוף וההתנשאות שדורגנו ברמת העליונה העליונה. זה כולל מידע על אופן הפעולה של כל כישוף, שם הם ממוקמים, כמה FP הם עולים להטיל ומה דרישות הסטטוס שלהם.

אם אתה מנסה למצוא אחד או יותר מהכישופים שדרגנו נמוכים יותר ברשימות הרובד שלנו, אנו ממליצים להשתמש במפה האינטראקטיבית של Fextralife של אדמות טבעת אלדן. עם כמה חיפושים קלים, תוכלו לראות בדיוק היכן כישופים ספציפיים נמצאים בעולם הפתוח של המשחק.

אלדן טבעת את הכישוף הטוב ביותר: מיקומים ודרישות

להלן תמצאו רשימה של מה שאנחנו חושבים שהם כישופי הכישוף המובילים בטבעת אלדן, כמו גם היכן תוכלו למצוא אותם ומה הדרישות שלהם.

Glintstone Pebble: מיקום ואיך להשיג

. Glintstone Pebble אינו נוצץ כמו רוב הכישופים האחרים במשחק, אבל עלות ה- FP הנמוכה עד כדי גיחוך יחד עם הנזק הגבוה להפליא שלה הופכת אותו לכישוף פנטסטי לאורך כל ההפעלה. המעקב לא טוב כמו לחשים אחרים והקל לשחקנים שלה להתחמק ב- PVP, אך מכיוון שאתה יכול לספאם זה כל הזמן בלי להשתמש אפילו בטון של ה- FP שלך, החסרונות האלה שווה להתמודד עם.

אם לא התחלת כאסטרולוג, אתה יכול לקנות גלינטסטון חלוק ממכושש סאלן בנקודת הדרך חורבות במרכז לימגרב, ממזרח לאגיל אגם. האיות עולה 1,000 רונות.

שביט: מיקום ואיך להשיג

ברחבי טבעת אלדן תוכלו למצוא לחשים שהם גרסאות משודרגות בעיקרם של Glintstone Pebble העוסקות בנזק רב יותר אך עולות יותר FP. באופן כללי, מרבית הכישופים הללו פחות יעילים ממה ש- Glintstone Pebble הוא, אבל אחד שכדאי בהחלט להצטייד בו הוא שביט. אמנם הדרישות הגבוהות שלו ועלות ה- FP הופכות אותו לא מושך עבור שחקנים שיש להם FP נמוך, אך הוא מסוגל להתמודד. זה יכול גם להמיס בוסים אם יש לך את המרחב והזמן להשתמש בו שוב ושוב, מה שהופך אותו לבחירה מדהימה עבור שיתוף פעולה.

שביט ניתן למצוא מאחורי חומה אשלייתית באקדמיה של ראיה לוסריה במרכז ליניה של האגמים, משמאל לדלת המובילה לאתר הוויכוח של החסד. ניתן לזהות את הקיר על ידי חיפוש מדף ספרים ללא ספרים עליו.

שביט לילה: מיקום ואיך להשיג

שביט לילה הוא גרסא שימושי להפליא של כישוף השביט הסוחר נזק מסוים ללהיטים מובטחים. . כתוצאה מכך, הם לא ינסו לחסום או להתחמק ממנו, מה שהופך אותו לאידיאלי למריבות נגד אויבים כמו זקיף עצים כמו גם בוסים שנמנעים לעתים קרובות על לחשים מסורתיים, כמו מלניה, להב מיקלה. עם זאת, אנו לא ממליצים להשתמש בו ב- PVP, מכיוון ששחקנים עדיין יכולים לראות את הקסם הנכנס ולהתחמק כדי להימנע ממנו.

ניתן לרכוש את כישוף שביט הלילה מחזה במרכז סליה, עיירת הכישוף במרכז Caelid. שימו לב שתצטרכו לפתוח את המחסומים בעיירה על ידי הדלקת השריפות בכל אחד מהמגדלים שם.

Carian Slicer: מיקום ואיך להשיג

יש הרבה מכששי תגרה שונים בטבעת אלדן, אבל הטובים שבהם הם Carian Slicer. עם עלות FP נמוכה מטורפת, נזק טוב ומהירות יציקה מהירה, Carian Slicer הוא כישוף מאוזן ועוצמתי שתוכלו להשתמש בו כדי לקרוס אויבים לרסיסים. אין לזה את הטווח הגדול ביותר בהשוואה לחשים כמו Carian Greatsword או Carian Slicer, אבל זה מפצה על זה עם DPS גבוה.

כדי לקבל את Carian Pricer, תצטרך להשיג את מגילת הבית המלכותי מגופה ליד אחד המבנים הגדולים בדרום לימגרב. אז אתה יכול קח את הגלילה לכישוף סאלן בהריסות נקודת הדרך וקנה את Carian Slicer ממנה תמורת 1,500 רונות.

קלע סלע: מיקום ואיך להשיג

קלע סלע הוא אחד המכשפים הבודדים בטבעת אלדן העוסק בנזק גופני. זה מאפשר לך להשתמש בקסם הכובד כדי לשלוח שלושה סלעים גדולים שטסים לעבר מתנגדים, לעשות נזק מוצק לבריאות ו טוֹן של נזק לעמדות האויב והבוס. . גם הסלעים יכולים להיות קשה להתחמק, ​​מה שהופך את הכישוף הזה לבחירה טובה ב- PVP.

להשיג קלע סלע, פנו לחלק הצפוני של רחוב חורבות חכמים במרכז Caelid. תוכלו למצוא את הכישוף בחזה בתוך מרתף תת -קרקעי שם, מוקף במאגני רעל. וודא שאתה מקבל גם את צוות המטאוריט בקרבת.

. כישוף זה יכול להתפוגג ולהרוג על הסף להרוג את מרבית האויבים והבוסים בקלות יחסית, במיוחד כשאתה מזדווג אותו עם הכישוף הבא ברשימה שלנו ובקבוק של רקמת פיזיק מופלאה הכוללת את הדמעה הנסתרת של Cerulean.

כדי להשיג שביט אזור, תצטרך לך לכפר הנזיר במזרח מ.ט. . אתר המכשף הקדמי של האזור של גרייס עם גוויית אזור, והכישוף, בסמוך.

טרה מגהקה: מיקום ואיך להשיג

. האזור סטטי, כך שקשה להשתמש בו כאשר נלחמים באויבים או בשחקנים שמאלצים אותך להישאר ניידים. עם זאת, במריבות בוס או במצבי PVP שבהם אתה מסוגל לתקוף מתנגדים מרחוק עם הקסם שלך, החוף שמספק טרה מגה יכול להפוך את הכישופים החזקים שלך שכבר היו קטלניים עוד יותר.

כדי להשיג את טרה מגה, תצטרך להיכנס ולהשלים את צינוק מערת קריסטל האקדמיה, שנמצא ממש מערבית לאקדמיה של ראיה לוקריה. .

התהליך של השלמת קו המסע של ראני הוא ארוך, אך השחקנים מתוגמלים היטב עם המפלגה הגדולה של הירח האפל, שהוא אחד הנשק הטוב ביותר של אלדן טבעת. . כישוף זה דורש כמות אדירה של אינטליגנציה ו- FP לשימוש, אך הוא יכול בקלות לעסוק כלפי מעלה של 1,500 נזק לכל שחקנים עם מערך הנגיף הקסם הנכון (צוות הקריאן Regal Scepter, קסם עקרב הקסמים, קמע המוני-גן וה- כישוף טרה מגיה הם האפשרויות הטובות ביותר שלך). הירח האפל של רני בונה גם את מעמד הכביש המהיר במהירות רבה ומוריד את ההתנגדות של היריב שלך לנזק קסום, מה שהופך את היציקות נוספות של הכישוף להרסן עוד יותר. בסך הכל, כמו Comet Azur, זהו כישוף פנומנלי עבור הרפרטואר הנמס שלך.

בראש מגדל העלייה של צ’לונה בדרום ליניה של האגמים, על גבי מישור המזבח אור הירח. שימו לב שתצטרכו לצוד שלושה צבים מזוויעים באזור זה כדי לפתוח את החותם הקסום במגדל (הסרטון הזה מראה היכן הם ממוקמים).

טבעת אלדן הטבעות הטובות ביותר: מיקומים ודרישות

להלן מה שאנו מאמינים שהם כישופי ההטמעה העליונים בטבעת אלדן, כולל היכן ואיך אתה יכול להשיג אותם ואת הסטטיסטיקה שאתה צריך כדי להטיל אותם.

אלדן טבעת הכי טוב לחשים, מכשפים, וניצולים עם מיקומים

מחפש את הכישופים הטובים ביותר לשימוש בטבעת אלדן? להלן המדריך שלך למצוא אותם, וכל הכישופים האגדיים.

מדריך מאת קונור מקר סופר צוות
תרומות נוספות של קלסי ריינור
עודכן בדצמבר.

למצוא את הכישופים הטובים ביותר .04 חבט כמעט בכל איות וקיצר כמה זמני יציקה. .

עם זאת בחשבון, ריכזנו את רשימת זה של כישופי המשחק המוקדמים והמאוחרים הגדולים בטבעת אלדן, כולל כמה מכשפים ושיבויים נוחים, כדי לעזור לך להקל על חלקים קשים במיוחד של המשחק. כללנו גם כיצד להשיג כל כישוף אגדי, מלבד היותנו בין הטובים ביותר, נדרשים לאחד מההישגים של אלדן רינג.

אם אתה הולך לבניית אמונה, עיין גם ברשימה שלנו על הכישורים הטובים ביותר ואחת האמונה.

אם עדיין לא הגעת כל כך רחוק!

החזה, למעשה, יהיה טלפורט ל מנהרת קריסטל סיליה. אם אתה נמצא במשחק המוקדם, דאג לאויבים ברמה גבוהה, וקפץ על פנינו עד סוף המנהרות ומעלה סולם שמביא אותך למערה משמאל. .

בצריפים כאן יהיה חזה שמכיל פיצוץ סלע.

Glintstone Pebble

אסטרולוגים שמחים! .

אם אינך אסטרולוג, אתה יכול לקנות את הכישוף הזה מאף אחד מהם מכשף סאלן במרתף ההריסות במזרח לימגרב, צפונית לגשר ההקרבה. .

לחלופין, אתה יכול גם לקנות כישוף זה מ- מכשף Thops ב- כנסיית אירית ‘ .

Carian Pricer

Carian Slicer הוא כישוף מבריק, שם הקליל מחליק חרב קסומה העוסקת בנזק מצוין מבלי לעלות יותר מדי FP. ככאלה, זו אפשרות נהדרת כאשר אויבים מתקרבים מדי ואין לך זמן לגבות ולהטיל כישוף חזק.

כדי ללמוד כישוף זה, עליכם לתת תחילה למכשף סאלן (נמצא במרתף ההריסות, צפונית לגשר ההקרבה) א מגילת הבית המלכותית.

כדי למצוא את הגלילה, התחל באתר Agheel Lake South של גרייס, ואז פנה ישירות מזרחה עד שאתה נתקל בשני מבני אבן גדולים. עשו את דרכם למבנה המזרחי ביותר, טפסו על הסלעים לצד הבניין וקפצו על הגג. שם, תראה אביר עומד ליד גופה. הרוג את האביר הזה, ואת הגלילה ניתן למצוא על הגופה שהוא שמר עליה.

מילת המפתח של הקריאן דומה לסליידר הקריאן, אך יש לו AOE גדול יותר עם הנדנדה המוגברת שלו, ובכך מטפל נזק רב יותר לאויבים הסובבים אותו.

מצד שני, Glintblade הקסם פועל על ידי השילוק שלט לאוויר, ואז יפטר להב אל האויב הממוקד שלך.

כדי לרכוש אחד מהפריטים האלה, עליך להגיע אל כנסיית הנדרים אתר החסד על ראש ההר ממזרח לרעיה לוקריה ומדבר עם מוריאל, כומר של נדרים כמה פעמים. אתה לא ממש יכול לפספס אותו, כי ובכן, הוא צב ענק עם כובע.

לאחר סיום הדיאלוג שלו, תוכלו לרכוש ממנו את כישוף ה- Glintblade הקסם עבור 3000 רונות, ואת הכישוף של Carian Greatsword עבור 10,000 רונות.

הגדולה של לורטה

בניגוד לכמה מהכישופים הטובים ביותר, הגדולה של לורטה נעולה מאחורי קרב בוסים – עם זאת, יש לה את רמת הכוח להתאים. כישוף זה לוקח צורה של קשת שניתן להטיל בטווח הארוך, ויכול להתמודד גבוה יותר מהנזק ככל שהוא נטען זמן רב יותר.

לך אל אחוזת קאריה בצפון ליניה של האגמים ולעשות את דרכך על פני הידיים הזועפות המפחידות והאבירים הספקטרליים לפסגה. אזור זה הוא גם המקום בו אתה מוצא את אחד הנשק הטוב ביותר של אלדן רינג, ותצטרך להילחם נגד הבוס, אביר רויאל לורטה, כאן.

כשנפל סוף סוף, האביר המלכותי לורטה יפיל את כישוף ה- Greatbow של לורטה – בולט הענק של OP שהם מסווגים אותך לאורך כל הקרב. תיהנה להרוס את היום של אנשים אחרים עם זה כמו שהם הרסו את שלך.

כישוף המשחק המאוחר הטוב ביותר: שביט אזור

אין שום דבר קריר יותר מקורת לייזר ענקית, ובצלילה של אלדן אחד הכישופים הטובים.

כישוף זה קל למדי להשיג, אם כי אתה צריך להיות רחוק דרך המשחק כדי למצוא אותו. את הכישוף ניתן למצוא ישירות ליד אתר החסד ישירות מצפון לכפר הנזיר בהר הגעש צפון מזרחית לרמת אטלוס (לא קראנו לאתר החסד כי זה ספוילר ענק). פעם באתר זה של גרייס, יהיה קוסם מגושם ידידותי שיושב בקרבת מקום. ניגש אליהם ושוחח עם החבר החדש שלך, והם יתנו לך את הכישוף.

בעוד ש- Comet Azur הוא נהדר, הוא משתמש בהרבה FP ואינו בעצם כל מה שמפוצץ את המוח בלי כמה צעדים נוספים. תרצה לרכוש את דמעה נסתרת של Cerulean והחל את זה על בקבוק הפיזיק המופלא שלך כדי לחסל את צריכת ה- FP למשך זמן מה. ניתן למצוא את זה על ידי ניצחון רוח העץ הכיב ב Erdtree מינורי בדרך של אתר העון של החסד.

ואז, תרצה גם לרכוש את טרה מגה איות, שיוצר אזור שמגביר את נזק הקסם שלך בתוכו. אתה יכול לשים יד על זה על ידי השלמת מערת קריסטל האקדמיה. לאחר שפלל את שני הבוסים הקריסטליים, קח את המעלית מאחוריהם. תגיעו למגדל, ובחלק העליון חזה המכיל את הכישוף.

תוכנית הפעולה שלך בעת השימוש ב- Comet Azur היא להשתמש בטרה מגה, לשתות את בקבוק הפיזיק המופלא שלך ואז בום. עם זאת, אתה יכול לחזק את שביט Azur באמצעות שימוש הירח האפל של רני לפני שתשתית את הבקבוק שלך; זה מוריד את התנגדות הקסם של האויב שלך, אך הוא לא תמיד הכרחי.

Greatblade Phalanx

קלאסיקה של Souls, Greatblade Phalanx מזמינה חרבות רבות סביב הגלגלית, היורה החוצה ותוקפת אויבים כשהם מתקרבים. זה עוסק בנזק הגון, ומאפשר למשתמשי הקסמים להעלות התקפה נגדית הגנתית אוטומטית, או דרך להתמודד עם נזק נוסף בעת מהירות פנימה.

כדי לקבל את הכישוף הזה, אתה צריך להרוג בולס, אביר קריאן. ניתן למצוא את הבוס הזה ב , אליו תוכלו להגיע על ידי נסיעה ישירות דרומה מרגלי ארבעת אתר החסד של ארבעת החסד בליניה.

מאגמה מסתובבת

מאגמה מסתובבת יורה מכדור מרוכז. ובכן, מאגמה, ביעד שלך. . זה הוא על גופה בצריף של הנזיר, דרומית -מזרחית לוויירם מאגמה ליד פורט ליידד.

קלע להבה

קלע להבה הוא השטחה הבסיסית שלך מבוססת אמונה, אך הוא עוסק בנזק גבוה להפליא אפילו עם סטטוס אמונה נמוכה. זמן הקאסט הוא קצת ארוך, אבל אתה יכול להגדיל את זה עם קמע ועל ידי הגברת המיומנות שלך. קלע להבה מגיע מהאח קורהין באחיזה שולחן עגול, או ברמת אלטוס אם הוא ממשיך לפני שאתה קונה אותו.

להבת תזזיתיות

זה כישוף קטלני עבורך ועבור האויבים שלך. זה יורה קורות של להבה תזזיתית מעיניך. . השתמש בזה לעתים קרובות מדי, ותאבד נתח גדול של HP ו- FP – לא כיף. כך גם באויביך. להבה של תזזית אין השפעה מפוארת, מה שאומר שהאויבים שלך חופשיים להמשיך לתקוף אותך בזמן שאתה ליהק.

תפוס את זה מ כנסיית הטבילה של Callu בחצי האי הבכי.

Moonblade של אדולה

Moonblade של אדולה הוא כישוף קרח מצוין ואחד לא תשימו לו עד הרבה יותר מאוחר במשחק. שֶׁלָה טיפה מדרקון גלינטסטון אדולה, ובעוד שתתקלו לראשונה בבהמה בשלוש אחיות, בסמוך לעלייתו של רני, הדרקון עובר לקתדרלת מאנה סלס לאחר שנגרם נזק מסוים. .

Moonblade של אדולה יוצר חרב קרח ענקית שחתכה בקשת רחבה ומשחררת גל הלם של קרח בתהליך. יש לו גם דרישת סטטוס נמוכה למדי. אתה תצטרך 34 אינטליגנציה ללהק את זה.

Icecrag של Glintstone

זהו עוד כישוף קרח חזק, בדומה לגרסה קפואית של מגמה רווקה. זה יורה נתח קרח ענק לעבר המטרה ועוקב אחר התנועה שלהם. אתה יכול לרכוש Icecrag של Glintstone מ- Seluvis במגדל שלו בשלוש אחיות תמורת 7,500 רונות, וזה רק דורש .

מהם הכישופים האגדיים בטבעת אלדן?

אם אתה אחרי הישג הכישופים האגדיים, תצטרך לאתר את כל השבעה מהם. דרישות הסטטוס הגבוהות שלהם פירושן שסביר להניח שלא תוכל להשתמש באלה עד מאוחר יותר במשחק, אך הן בין החזקות ביותר שאתה יכול למצוא.

להבתו של האל הנפל בא מאדן, גנב האש ב Evergaol של Malefactor. תוכלו למצוא את הכלא בחופי הדרום של ליניה. החריכה מחייבת 41 אמונה להשתמש ושולחת כדור אש ענק לעבר אויבים, שמתפוצץ לאחר מספר שניות. .

שאגתו של גרייול מתנעלת לרכישה בקתדרלת דרקון פונה לאחר שניצח את גרייול בדרקונברו (צפון קליד, הגשר דרומית לקודש הטוב ביותר). זה יעלה לך שלושה לבבות דרקון ודורש 28 אמונה ו -17 ארקנה. ההפחתה מפחיתה את ההתקפה וההגנה על כל האויבים בטווח.

התנשאות זו נובעת מטבעת האלדן עצמה ויורה שלל כוכבי זהב קטנים וגדולים באויבים. הקטנים שוברים את עמדת האויב, והגדולים מתפוצצים, מתמודדים עם נזק כבד. עומקים של Deeproot. פנו מערבה מפסגת המפל הגדול, במעלה השורשים ולמערה בראש השורשים. תוכלו למצוא את הכישוף בגווייה בפנים ותזדקק ל -50 פירות כדי להשתמש בו.

נסע דרומה מאתר האגם הקפוא של גרייס, ותיתקל בנקיק. עצור ושימו לב איפה הטלאים הלבנים נמצאים באמצע. אלה מסמנים מסלול בטוח שאתה יכול לעקוב אחר עלייה כופרית, ותמצא את הכישוף בחזה בחלקו העליון. יסוד גשם של כוכבים יוצר מקלחת של כוכבים נופלים ודורש 52 אינטליגנציה לשימוש.

זוהי גרסה חזקה יותר של כישוף הירח של רנאלה, אך תצטרך להתקדם את המסע של רני קרוב להשלמתו לפני שתוכל להשיג אותו. זה בעלייתו של צ’נאלה ברמה הגבוהה בליניה נפתח רק לאחר שהביס את אסטל. הירח האפל של ראני דורש 68 אינטליגנציה לשימוש.

כישוף זה הוא חלק מקו המסע של סאלן. המכשף שיש לו את הכישוף עומד מאחורי דמי-קווין מגי ב- MT. גלמיר, אם כי אתה יכול פשוט לרוץ על ידה ולתפוס את הכישוף בלי להשלים את קרב הבוס אם אתה רוצה. זה דורש 60 אינטליגנציה לשימוש.

Stars of Ruin היא גרסה משופרת של Star Wacher and Shreat. . תקבל את זה ממכשף לוסאט , וזה דורש 43 מודיעין לשימוש.

כאשר טבעת אלדן לוקחת את העולם בסערה, אתה עשוי להתעניין גם במדריך שלנו כיצד לשנות את המראה שלך בטבעת אלדן. אם אתה רק מתחיל, עליך לבדוק גם את מדריך למתחילים של טבעת אלדן!

אתה לא נרשם!

!

טבעת אלדן הכי לחשים: המכשפים הטובים ביותר וההתנשאות בטבעת אלדן

נגן טבעת אלדן לובש גלימות נביאים כורע על ברכיים כדי להטיל נטייה בזמן ש- IMPS רץ לעברם

? לחשים שלטו במטא טבעת אלדן, כאשר שחקנים רבים סומכים עליהם כדי להביס את הבוסים הקשים ביותר בטבעת אלדן. למרות נרפים שונים שהגיעו מאז ההשקה, כישופי טבעת אלדן נשארים חזקים להפליא. בין אם אתה מזמן חרב ספקטרלית כדי להרוג רעים או לשחרר קרן הרסנית של אנרגיה קסומה, תעשה עבודה קצרה מכל אויב.

במדריך זה, נפרק את הכישופים הטובים ביותר בטבעת אלדן, מכסה גם מכשפים וגם שחרורים ואז אספק א רשימה מלאה של כל כישוף ופרטים איפה למצוא אותם. מוזהרים כי המידע למטה אכן מכסה היכן למצוא לחשים מסוימים, כך שיכולים להיות ספוילרים קצרים לאזורי משחק קצה ואירועים.

אם אתה רוצה למצוא אחד מהאזורים, NPCs או אויבים שאנו מזכירים, תסתכל על ההליכה המלאה שלנו של טבעת אלדן, מדריך למסע הצד של אלדן טבעת וכל מיקומי הבוס של אלדן טבעת.

נגן טבעת אלדן בשריון קוקו נייט ומניף את חרב הקריאן הספקטרלית לעבר אויב דמוי באג על שביל אבן

Carian Pricer

  • דרישת תכונה: 14 אינטליגנציה
  • עלות FP: 4

. Carian Pricer מאפשר לך לחתוך קדימה עם חרב קסומה. אם משתמשים בו ברצף מהיר, זה יכה פעמים רבות בשילוב תגרה. זה מאפש. .

. כשיש לך את הגלילה, קח אותה בחזרה לסאלן והעביר אותו כדי לפתוח את כישוף הקריאן ואז קנה אותו עבור 1500 רונים.

קלע סלע

  • 18 אינטליגנציה

קלע רוק הוא כישוף מוקדם נוסף ששולט לחלוטין במטא טבעת אלדן. . עם זאת, החלק הטוב ביותר בקלע סלע הוא היכולת שלו להדהים בקלות אויבים. . זה גם הופך את Slock Sling לאפשרות נהדרת לתווים של תגרה/Mage Hybrid, מכיוון שאתה יכול בקלות להדהים אויבים ואז לבצע התקפה visceral.

קלע סלע נמצא בצפון -מערב לביצת Aeonia ב- Caelid, בסמוך למקום בו תוכלו למצוא את צוות המטאוריט. ברחוב חורבות חכמים, תוכלו למצוא גרם מדרגות שמוביל למרתף תת קרקעי קטן. כאן תוכלו למצוא חזה שמכיל קלע סלע.

נגן טבעת אלדן פוצץ שביט אזור מחרב הלילה והלהבות

שביט אזור

  • 60 אינטליגנציה
  • עלות FP: 40

שביט אזור הפך למעשה לחומר האגדות כאשר אלדן רינג השיקה, מכיוון שהיא אפשרה לשחקנים להתברג ללא מאמץ ברוב הבוסים. זה משחרר קרן של אנרגיית Glintstone העוסקת בכמות אדירה של נזק קסם. . זה בעיקר בזכות האופן בו הוא משתלב עם הדמעה הסרולית הנסתרת, שתוכלו להשתמש בו בבקבוק הפיזיק המופלא כדי לבטל באופן זמני כל עלויות FP עבור לחשים. .

כדי להשיג שביט אזור, עליכם לנסוע ל- MT. גלמיר בצפון -מערב רמת אלטוס. עקוב אחר נהר Seethewater לכיוון Ft Laidd ואז צא דרך מחנות החייל הסמוכים. . לאחר שניצחת את האויב הזה, חקר על פני הלבה ופעל בדרך עד שתגיע לבוס אחר, בשם דמי-אנושי המלכה מגי. . אינטראקציה עם גופם כדי לקבל את כישוף שביט אזור.

לחשבי השטחה הטובים ביותר של אלדן

. . למטה, נפרט את כישופי ההשתלמות הטובים ביותר בטבעת אלדן.

תזזית בלתי ניתנת לשינוי היא התנשאות המפתח שאנו מזכירים בבניית טבעת אלדן שלנו. זוהי גרסה חזקה יותר של להבת התזזית, המאפשרת לך לפוצץ אש מעיניך כשאתה נע לעבר אויבים. . כשאתה רודף לעבר אויבים ומפיץ להבות מעיניך מבלי אפילו לבזבז נקודה של FP, אתה בטוח להיות הישות החזקה ביותר בארצות שבין.

. .

נדר מוזהב

נדר מוזה. . נדר מוזהב מיישם את החצץ מייד בעת יצירתו, כלומר אינך צריך לעמוד באזור מסוים כדי לקבל את ההשפעות של כישוף זה.

כדי לקבל נדר מוזהב, עליכם לפנות אל צריף השחתה בגוויות בצפון-מזרח MT. גלמיר. תוכלו למצוא את הכישוף על הגופה בפנים, אך היזהר כשאתם מתקרבים, כ- NPC עוין בשם אנסטסיה, אטרם מכות.

נגן טבעת אלדן נושם ריקבון ארגמן מתוך ראש דרקון על שדה מכוסה שלג

הריקבון של Ekzykes

הריקבון של Ekzykes הוא אחד הכישופים האהובים עלינו של אלדן טבעת, המציג בכבדות בבניית ה- Alden Ring Taily שלנו. זה מאפשר לך לשחרר ענן רעיל שמביא את אפקט הריקבון הארגמן על כל אויבים סמוכים, ומטפל בנזק רב לאורך זמן. מכיוון שהשפעה זו נמשכת זמן מה, אתה יכול להשתמש בריקבון של Ekzykes ואז לבזבז את מרבית הקרב בהימנעות מהתקפות וחסימת נזק בזמן שאויבים מתרחקים לאט ומות.

אמנם יש הרבה שחרורים שמניבים אויבים עם ריקבון ארגמן, אך אנו חושבים שהריקבון של אקזיקס הוא הטוב ביותר בזכות הטווח שלה. אתה יכול להשתמש בזה כדי לזרוק ריקבון ארגמן על קבוצת אויבים כשאתה עומד במרחק בטוח, וזה לא אפשרי עם מרבית התנורויות הריקביות האחרות, כמו סקרלט איאוניה, שהוא הפרס על הבסת מלניה, להב מיקלה.

הריקבון של Ekzykes הוא התנשאות שאתה רוכש מהקתדרלה של דרקון פונה בקליד, אבל אתה חייב להביס קודם את הבוס של Ekzykes התפרק. זהו דרקון שתיתקל בו בדרך הראשית שמובילה באזור זה, באזור המכונה כביש קיאליד דרומה.

נחיל זבובים

  • דרישת תכונה:
  • עלות FP: 14

. אמנם זה אולי לא חזק כמו הבנייה של טבעת אלדן שלנו, אך נחיל זבובים הוא כישוף מדהים שעליך להשתמש בו. זה שולח זבובים צמא דם הניזונים מאויבים, מתמודדים עם הרבה נזק ובניית אפקט הדימום הזה.

. כאן אתה מוצא את מוהג, שר הדם, אבל לא תצטרך להביס את הבוס הזה בגלל זה. במקום זאת, פשוט פנו לארמון גישתו אתר כביש מדד של החסד ופנו אל ביצת הדם. חפש מערה בצד המזרחי של ביצת הדם הזו ובזוז את הגופה בפנים כדי לקבל את נחיל הזבובים כישוף.

נגן טבעת אלדן זינק לאוויר ומניף להב שחור לוהט מאחורי גבם, עומד לטרוק באדמה

מלכית ‘, הלהב השחור הוא בוס קשה במשחק מאוחר שתיתקל בו באלדן טבעת, אבל הביס אותו מעניק לך תגמול חזק. קח את זכרונו של הלהב השחור לאניה באחיזה השולחן העגול כדי לקבל את שחרור הלהב השחור. כאשר יצוק, הדמות שלך תזנק קדימה ותחתוך עם להב, תטפל בנזק לתגרה ותשלח גל אור שיפגע באויבים מרחוק.

. בעזרת שחרור הלהב השחור, אתה יכול לשמור על לחץ על האויב ולהמשיך לפגוע בהם בין להיטים. זה גם מוריד את בריאותם המרבית של אויבים, המונעת מתנגדים לריפוי בחזרה לבריאות מלאה.

כל הכישופים של טבעת אלדן: רשימה מלאה של כל כישוף בטבעת אלדן

יש המון לחשים אחרים הזמינים בטבעת אלדן שאולי תרצו לנסות. למטה, נפרט כל איות טבעת אלדן, את הדרישות שלהם ועלות ה- FP, ופרטים קצרים היכן ניתן להשיג אותם.

שם איות סוג איות אפקט איות עלות FP דרישות איות מיקום איות
Moonblade של אדולה כישוף חתך עם מפתח גדול ושחרר קשת של קסם כפור. 26 32 אינטליגנציה הרוג את דרקון Glintstone Adula בקתדרלה של Manus Celes.
שרד מארב . 16 23 אינטליגנציה .
כישוף . 34 מודיעין, 24 אמונה להרוג את ציפור טקס המוות בליניה של האגמים.
כישוף פצעים אויבים ומכריע אותם על שביל של טורני דם. 13 21 אמונה .
Briars of Sin מזמן קוצים גדולים משרפת דם. 9 24 אמונה הרוג אויב דרומית -מערבית לאתר החסד המזרחי של החסד, ליניה של האגמים.
כישוף זורק כדור תותח קסום בקשת. 45 25 אינטליגנציה בחלקו העליון של מגדל הפרינג ‘שהומר, הממוקם על הרכס מעל קטקומבות סכין שחורות בצפון מזרח ליניה של האגמים.
כישוף חתוך עם מילת גדול קסומה. 14 רכישה ממיריאל, כומר של נדרים בכנסיית הנדרים, ליניה של האגמים.
Carian Phalanx כישוף מזמן מצליחים מגנים המחפשים אויבים שמתקרבים. 26 רכישה מהקודם סלוויס בעלייתו של סלוויס, מאחורי אחוזה של קאריה.
קירן קירן כישוף מעלה מפתח קסם כדי להטיל אויבים. 19 27 אינטליגנציה הרגו את סקרב הדמעה בחצר המזרחית של אחוזה של קאריה.
תגמול קריאן כישוף מפזר מכשפים ונדבורים נכנסים ושולח נצנצים להכות בחזרה. 8 17 אינטליגנציה .
Carian Pricer חתך עם חרב קסומה. 4 .
כוכבים מתמוטטים יורה מספר טילי כבידה. . 18 בחזה בקטקומבות המתים המלחמה, הממוקם לאורך הקצה הצפוני של זירת הבוס של StarScourge Radahn, Caelid.
כוכב שביט לירות שביט של Glintstone. 52 מודיעין נמצא דרך קיר אשלייתי רגע לפני הזאב האדום של הבוס של רדגון באקדמיה של ראיה לוקריה.
שביט אזור כישוף לירות סיקור של אנרגיית Glintstone. 40 60 אינטליגנציה אינטראקציה עם מכשף קדמוני אזור על הצוקים מעבר ל- MT. .
כישוף יורה פרץ של שרסיסטון גלינטסטון. 23 אינטליגנציה .
פרץ קריסטל כישוף . 14 .
כישוף . 38 הרגו את הקריסטלים במערת הקריסטל האקדמיה, ליניה של האגמים.
סיקור קריסטל כישוף יורה במהירות סיקור של שרידי קריסטל. 24 47 אינטליגנציה הרגו את הקריסטלים הרקובים במתרדית סליה, Caelid.
חושך נצחי . 25 35 אינטליגנציה .
פלמת רוח רפאים נפוצה כישוף מפעילה פיצוץ של רוח רפאים השורף את האזור הסמוך. .
כישוף משחרר ענן ערפל שמביא למוות על אויבים. 25 23 אינטליגנציה, 18 אמונה .
יסוד גשם של כוכבים כישוף . 32 52 מודיעין .
ערפל מקפיא לשחרר ערפל של כפור באוויר. 20 רכישה מהקודם סלוויס בעלייתו של סלוויס, מאחורי אחוזה של קאריה.
חימוש קפוא כישוף חימוש קסום המוחזק ביד ימין עם כפור. 20 15 אינטליגנציה להרוג את סקרב הדמעה מאחורי אחוזה של קאריה.
כישוף סלאם עם פטיש נוצץ. בחלקו העליון של מגדל הפרינג ‘שהומר, הממוקם על הרכס מעל קטקומבות סכין שחורות בצפון מזרח ליניה של האגמים.
מאגמה מתפוצצת מהאדמה לעבר אויבים. 28 אינטליגנציה, 15 אמונה תגמול על השלמת המסע של ברנהל מחדש באחוזת הר געש, MT. גלמיר.
Glintblade Phalanx כישוף נצנצים מופיעים ומחפשים כל אויבים שמתקרבים. 20 רכוש מסאלן או מיראל לאחר שנתן להם את מגילת הבית המלכותי.
כישוף יורה קשת של אנרגיית גלינטסטון לעבר אויבים. 10 רכישה ממכשף סאלן בהריסות נקודת הדרך, Limgrave.
חצר השוואה של Glintstone כישוף . 36 אינטליגנציה .
Icecrag של Glintstone . 15 אינטליגנציה רכישה מהקודם סלוויס בעלייתו של סלוויס, מאחורי אחוזה של קאריה.
Glintstone Pebble יורה חלוק נוצץ לעבר האויב. 7 רכישה ממכשף סאלן בהריסות נקודת הדרך, Limgrave.
כוכבי Glintstone כישוף זימן שלושה כוכבים שרודפים אחר אויבים. 14 רכישה ממכשף סאלן בהריסות נקודת הדרך, Limgrave.
כוח המשיכה היטב כישוף . 12 17 אינטליגנציה .
כישוף יורה שרד גלינטסטון גדול לעבר האויב. 12 16 אינטליגנציה רכישה ממכשף סאלן בהריסות נקודת הדרך, לימגרב, לאחר שהעניקה לה את מגילת האקדמיה.
כישוף . 25 מודיעין, 18 ארקני הרוג את סקרב הדמעה בהריסות מעל יער המתפלל, נהר סיופה.
Greatblade Phalanx כישוף יוצר קשת הגנה של מצליחים קסמים גדולים יותר מעל התקורה. 29 אינטליגנציה .
זימן קשת ושחרר חץ קסום. 28 26 אינטליגנציה הרוג את רויאל נייט לורטה בקאריה מנור, ליניה של האגמים.
השליטה של ​​לורטה כישוף זימן קשת ושחרר ארבעה חצים קסומים. 43 46 מודיעין הרוג את לורטה, אביר ההליגטרי, כשאתה נוסע במורד ההליגטרי.
צְלִילוּת מקל על הצטברות שינה וטירוף. 17 אינטליגנציה .
קסם זרימת קסם כישוף לגרום לרידי קסם יורדים על אויבים. 20 15 אינטליגנציה .
כישוף . 14 אינטליגנציה רכישה ממיריאל, כומר של נדרים בכנסיית הנדרים, ליניה של האגמים.
מאגמה ירה LOB MAGMA כלפי אויבים. 24 19 אינטליגנציה, 10 אמונה שוחח עם טנית ‘באחוזת הר הגעש לאחר שסיימה את הריגת החוזה הראשון שלה.
מטאוריט כישוף מטאוריטים קטנים יורדים מלמעלה. 30 .
כישוף מטאוריטים יורדים מלמעלה. 60 55 אינטליגנציה .
שביט לילה . 24 38 אינטליגנציה בחזה מוסתר מאחורי מחסום קסום בסליה, Caelid.
ערפל של מיידן לילה לשחרר ערפל שמנקז את בריאות האויב. 20 רכישה מגווירי בקליד לאחר שקידם את מסעו במילוסנט קווסטליין.
שרת לילה כישוף ראשית שרת קסמים. 7 18 אינטליגנציה .
בועות אורקל . 19 מודיעין, 15 ארקני הרוג חראב של דמעה בהריסות רגע לפני קרב הבוס של הדמעות, נהר סיפור.
. 14 16 מודיעין, 14 ארקני הרוג את סקרב של דמעה שנמצא לאחר שנפל לחלק התת -קרקעי של טירת סטורמוויל.
הירח האפל של רני כישוף . . 62 68 אינטליגנציה נמצא בעלייתו של צ’לונה, מגדל במזבח אור הירח, ליניה של האגמים.
הירח המלא של רננלה כישוף שולח ירח לעבר אויבים המפזרים מכשפים. . 70 אינטליגנציה .
רוק פלייסטר צור גל הלם קסום מסיבי. 25 בחזה במנהרת Crystal Sellia, Caelid.
לזרוק שלושה סלעים לעבר אויבים. 18 אינטליגנציה נמצא ברחוב חורבות חכמים בביצת איאוניה, Caelid.
מאגמה מסתובבת יורה מאגמה נפוצה באויבים. 21 אינטליגנציה, 12 אמונה נמצא על גופה בצריף של הרמיט, ממש מעבר לבריכת Magma Wyrm ב- MT. גלמיר.
Rykard Rykard שולח רוחות העוקבות אחר פיצוצים מאחוריהם. 35 40 מודיעין, 18 אמונה להרוג את ריקרד, לורד חילול הקודש באחוזה הר געש וקח את הזיכרון של חילול הקודש לאניה בשולחן העגול.
כישוף . 25 12 אינטליגנציה רכישה ממכשף סאלן בהריסות נקודת הדרך, Limgrave.
. 12 אינטליגנציה .
ספירלת שרד כישוף . 14 .
מנפץ אדמה ליצור גל הלם קסום. 15 אינטליגנציה על גופה במנהרת הקריסטל של ראיה לוקריה, ליניה של האגמים.
. 38 אינטליגנציה על גופה בקומה העליונה של כנסיית הקוקיה, בסמוך למקום בו אתה מוצא את מפתח ה- Glintstone השני.
מקלחת כוכבים . 23 רכוש מסאלן או מיראל לאחר שנתן להם את מגילת Conspectus.
כישוף . .
כוכבי חורבה שלח שנים עשר כוכבי ירי כהים אחרי אויבים סמוכים. 38 עקוב אחר קו המסע של Sourceress Sellen ושוחח עם Master Lusat בסליה Hideaway, Caelid.
Swift Glintstone Shard . 5 12 אינטליגנציה רכישה ממכשף סאלן בהריסות נקודת הדרך, לימגרב, לאחר שהעניקה לה את מגילת האקדמיה.
טרה מגה כישוף . 20 אינטליגנציה הרגו את הקריסטלים במערת הקריסטל של האקדמיה ועקוב אחר השביל מחדר הבוס.
מחסום Thops כישוף יוצר מגן קסמים שמסיט מכשפים אחרים ודיכאונים. 18 אינטליגנציה .
הזימון של טיביה כישוף . 20 .
להב לא נראה כישוף חימוש חרוץ מוחזק ביד ימין, מה שהופך אותו לבלתי נראה לחלוטין. 18 12 אינטליגנציה בחזה בראש עליית מיראז ‘, מישור אלטוס.
צורה בלתי נראית הופך את הגלגל לבלתי נראה למחצה. 20 16 אינטליגנציה בחזה בראש עליית מיראז ‘, מישור אלטוס.
סערת קרח זאמור כישוף זימן טורנדו קרח. .
לחש . 23 אמונה, 15 arcane רכישה בקתדרלה של דרקון פונה לאחר שהרגה את הדרקון המעופף אג’ל.
חנית הברק של דרקונים קדומים יוצר חנית של ברק אדום ודוקר אותו לאדמה מלמעלה. 42 32 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של הדרקון העתיק לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
. 36 26 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של הדרקון העתיק לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
היבט של כור היתוך: נשימה יוצר כיס גרון על צווארו של הגלגיל, ומאפשר להם לזרוק נשימה לוהטת בזמן ההליכה. 28 27 אמונה . .
לחש יוצר קרן אדירה על כתפו של הגלגיל לאויבים מעמד נמוך. 30 27 אמונה . הרוג את האביר הכור היתוך בתחתית מצוק זה.
היבטים של כור היתוך: זנב לחש יוצר זנב גמיש הסוחף את האויבים לפני הגלגיל. 32 27 אמונה .
הגישה של מתנקש . 10 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של המתנקש לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
מחסום זהב לחש מגביר מאוד את שלילת הנזק לקסם עבור הגלגלית ובעלי ברית סמוכים. 30 .
טופר חיה לחש . 10 8 אמונה .
חוקה מיטבית . .
קלע מיטב לחש . 10 אמונה .
חיוניות מיטבית משחזר את HP לאורך פרק זמן. 18 12 אמונה ביטול הנעילה על ידי מתן Gurranq, איש דת חיה, 3 Deathroot בסנקנטום הטוב ביותר, Caelid.
להב שחור קפוץ קדימה כדי לספק חותך מסתובב עם להב שחור הפולט גל של אור. 26 46 אמונה הרוג את מלכית ‘, הלהב השחור, וקח את הזיכרון של הלהב השחור לאניה בשולחן העגול.
להבה שחורה . 18 .
להב להבה שחור לחש . 15 בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של עור האל לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
טקס להבה שחור לחש . .
ההגנה של להבה שחורה . 30 30 אמונה דברו עם גדעון אופניר לאחר שקיבלו את שני חלקי מדליון ההליגטרי.
ברכת הארדטרי משחזר בהדרגה כמות גדולה של HP לעצמך ובעלי ברית. 60 .
ברכה של ברכה לחש . רכישה ממיריאל, כומר של נדרים בכנסיית הנדרים, ליניה של האגמים.
Bloodboon . .
להב דם . 20 להרוג את סקרב הדמעה שנמצא ליד כנסיית רוז בליניה של האגמים.
טוני פלאם דם יוצר ליקציות של דם דם לפני הגלגל, שמתפוצץ ברגע. 18 Kill Mohg, The Omen, בשטח התת-קרקע התת-קרקעי מתחת ליינדל, בירת רויאל.
הערפל של בוריאליס לחש הופך גלגיל לדרקון כדי להטיל נשימה קפואה מלמעלה. 48 23 אמונה, 15 arcane .
צריבה, הלהבה! לחש מעלה סדרה של עמודי להבה סביב הגלגיל. 30 הרוג את ענק האש וקח את הזיכרון של ענק האש לאניא בשולחן העגול.
לתפוס להבה לרגע מנצנץ להבה מידו של הגלגיל. 10 8 אמונה .
לחש מקל על הצטברות הרעל ומרפא רעל. 7 10 אמונה רכישה מהאח קורין בהחזקת השולחן העגול.
חוֹשֶׁך לחש יוצר מעטה של ​​חושך שמסתיר את הגלגול. בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של המתנקש לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
ברק מוות לחש מכה בסביבה בסערת ברק מוות. .
דיסקוס של אור לחש מייצר טבעת אור ויורה אותה קדימה. 11 רכישה מהאח קורהין כשהוא עוזב את האחיזה העגולה ועובר לרמה של אלטוס.
ביצור אלוהי לחש מגביר את שלילת הנזק הקדוש. 20 להרוג את סקרב הדמעה שנמצא ממזרח לאורגאול הבכי.
ברכת דרקונבולט לחש . ההתקפות הופכות להיות קלות יותר להטיה והתנגדות לכל המחלות מוגברת. 21 אמונה בחזה בכנסיית Stormcaller, אלטוס מישור.
DragonClaw . 42 17 אמונה, 13 ארקין רכישה מכנסיית הדרקון פונה לאחר חציית מערת החוף בלימגרב.
דרקון לחש הופך גלגיל לדרקון כדי לזרוק נשימה בוערת. 28 15 אמונה, 12 arcane רכישה מכנסיית הדרקון פונה לאחר חציית מערת החוף בלימגרב.
דרקון הופך גלגיל לדרקון כדי לזרוק נשימה קפואה. 36 .
דרקון לחש . רכישה מכנסיית הדרקון פונה לאחר חציית מערת החוף בלימגרב.
הופך גלגל לדרקון כדי לזרוק נשימה של ריקבון ארגמן מלמעלה. 48 23 אמונה, 15 arcane .
יוצר זרם של כוכבי ירי מוזהבים שמקפים את האזור. 47 50 אמונה במערה מלאת נמלים במעמקי Deeproot.
חשמל חימוש חימוש אנכנטים המוחזק ביד ימין עם התקפות ברק-זיקה. 27 15 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של דרקון לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
לחש . .
לחש מגדיר גם את הגלגלית וגם את האזור שמסביב ללהבות סוערות. עקוב אחר ציור הציפורים חסר הטיסה לכפר טחנת הרוח במישור אלטוס.
לחש מגביר את שלילת נזקי האש. 20 10 אמונה רכישה מהאח קורין בהחזקת השולחן העגול.
קלע להבה לחש מייצר וזורק כדור של אש גועשת. 11 10 אמונה רכישה מהאח קורין בהחזקת השולחן העגול.
להבת האל הנפל לחש משחרר כדור אש גועש שנאמר שהוא מאוכלס על ידי אלוהים נפל. להרוג את אדן, גנב האש, באורגאול של הרזולציה בלינה של האגמים.
להבה, נקה אותי מקל על הצטברות הרעל והריקבון הארגמן ומרפא את המחלות הללו. 12 אמונה נמצא במחנה אויב ליד כנסיית הנדרים בליניה של האגמים.
לחש . 24 28 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של הענק לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
לחש יוצר אש ממריצה בתוך זה משפר את כוח ההתקפה הגופנית והאש-זיקה. 15 אמונה נמצא ליד פורט גאל, בפינה הדרומית -מערבית של Caelid.
להבה, הגן עלי לחש יוצר שריפה בתוך שמגדיל מאוד את שלילת נזק האש. 30 דרך דלת מפתח של Stonesword בקברו של הגיבור הענק, הממוקם בפסגות ההר של הענקים.
דוקר שני חניתות של ברק אדום באדמה. .
פרץ תזזיתי משחרר תקיעות מרוכזות של להבת התזזית הצהובה מעיני הגלגול. 24 22 arcane הרוג את סקרב הדמעה ליד כנסיית העכבה בליניה של האגמים.
לחש יוצר חנית של ברק קרח ודוקר אותו לאדמה מלמעלה. 36 34 אמונה הרגו את חייל הדרקקין של נוקסטלה בנהר איינל.
הענקים קח אותך לחש מזרק כדור מסיבי של אש גועשת. 32 30 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של הענק לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
נשימה של Glintstone לחש הופך גלגיל לדרקון כדי לזרוק נשימה קסומה. .
. 30 .
נדר מוזהב מגביר את כוח ההתקפה וההגנה על הגלגלית ובעלות ברית סמוכות. 47 . גלמיר.
ריפוי נהדר לחש מרפא מאוד את HP עבור הגלגלית ובעלות ברית סמוכות. 15 אמונה רכישה מהאח קורהין כשהוא עוזב את האחיזה העגולה ועובר לרמה של אלטוס.
שאגה של גרייול לחש הופך את הגלגול לדרקון כדי לפלוט שאגה נוראה, ומפחית את כוח ההתקפה והגנתם של אויבים סמוכים. 75 28 אמונה, 17 arcane רכישה בקתדרלה של דרקון פונה לאחר שהרגה את הזקן דרקון גרייול.
טופר החיה של גורנק לחש יוצר טפרי חיה שמגיעים לסביבה עם גלי הלם. ביטול הנעילה על ידי מתן Gurranq, איש דת חיה, 8 מוות ב”סנקטום הטוב ביותר “, Caelid.
לְרַפֵּא לחש מרפא HP עבור הגלגלית ובעלות ברית סמוכות. 32 12 אמונה רכישה מהאח קורין בהחזקת השולחן העגול.
בולט מושחז לחש מזמן בריח של ברק להכות אויבים מלמעלה. 12 24 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של דרקון לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
יללת שברירי לחש משחרר צווחה מטורפת הגורמת להצטברות טירוף באויבים בקרבת מקום. 21 בחזה במגדל הממוקם צפונית לאתר הכפר הלהבה התזזיתי של החסד בליניה של האגמים.
מגן בלתי ניתן לשינוי לחש מגן אנכנטים המוחזק ביד שמאל עם אור הרגרסיה, מה שמגדיל את כל הצורות של שלילת נזק לא פיזית והתנגדות מחלה. 15 19 אינטליגנציה, 19 אמונה רכישה מהאח קורהין כשהוא מגיע לקולוסיאום.
לחש גורם ללהבת התזזית הצהובה להבהות מעיני הגלגול. 32 21 אמונה בסמוך לתחתית הקרקע התת-קרקעית, לצד הבור שנמצא מאחורי המזבח בחדר הבוסים של מוהג.
Glaive של Lansseax לחש יוצר גליב של אור אדום וסוחף את האזור מלמעלה. 35 40 אמונה להרוג את הדרקון העתיק Lansseax במישור אלטוס.
חוק הסיבתיות לחש . 22 29 אינטליגנציה דברו עם גדעון של חניר לאחר שהרג את מוהג, שר הדם בארמון מוהווין.
חוק הרגרסיה לחש מרפא את כל הסטטוסים השליליים, מפזר אפקטים מיוחדים ומגלה חיקוי על כל צורותיו. 55 37 אינטליגנציה בטל את הנעילה על ידי מתן סדר הזהב עקרונות לאח קורין או מיראל, כומר של נדרים.
ביצור ברק לחש מגביר את שלילת נזקי הברק. 20 10 אמונה רכישה מהאח קורהין כשהוא עוזב את האחיזה העגולה ועובר לרמה של אלטוס.
לחש מזמן חנית ברק ומטיל אותו לפני הגלגיל. 18 17 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של דרקון לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
מכת ברק לחש מזמן בריח ברק שמתפזר ומתפשט סביב הסביבה. 21 28 אמונה הרגו את סקרב הדמעה בנקיק הקטן שממזרח לארדטרי הקטין בחצי האי הבכי, Limgrave.
ליטניה של מוות ראוי לחש . רכישה מ- D, האנטר של המתים, באחיזה השולחן העגול.
עזרה של לורד מקל על הצטברות הרעל, אובדן דם ושינה עבור הגלגלית ובעלי ברית סמוכים. בנוסף, מרפא רעל. 12 12 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של שתי האצבעות לאחי קורין או למריאל, כומר של נדרים.
ביצור האלוהי של לורד לחש מגביר מאוד את שלילת הנזק הקדוש עבור הגלגלית ובעלות ברית סמוכות. 27 אמונה דברו עם גדעון של ניר לאחר שהרג את מלניה, להב מיקלה.
הריפוי של לורד מרפא כמות אדירה של HP עבור הגלגלית ובעלי ברית סמוכים. 55 20 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של שתי האצבעות לאחי קורין או למריאל, כומר של נדרים.
ביצור קסמים לחש מגביר את שלילת נזק הקסם. 20 10 אמונה רכישה מהאח קורין בהחזקת השולחן העגול.
לחש הופך גלגיל לוויירם כדי לזרוק נשימה של מאגמה. 30 14 אמונה רכישה בקתדרלה של דרקון פונה לאחר שהרגה את ה- MT. Gelmir Magma Wyrm.
נוכחות אצילית לחש דחף את הבטן עם גוסטו כדי לייצר גל הלם שמפיל את האויבים הסמוכים. 20 הרוג את הבוס האצילי של עור האל באחוזה הר הגעש, הר. גלמיר.
! לחש לרגע נוצץ להבה שואגת מידו של הגלגיל. 16 16 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של נזירי האש לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
סדר ריפוי לחש מקל על הצטברות מוות מוות. 15 11 אינטליגנציה, 11 אמונה הרוג את סקרב הדמעה באמת האמה של סיופה.
הלהב של הזמנה לחש . 22 13 אינטליגנציה, 13 אמונה רכישה מ- D, האנטר של המתים, באחיזה השולחן העגול.
חוטי מזיקים מפריש אינספור חוטים דביקים, משיק אותם קדימה. 19 11 אמונה רכישה מגווירי בקליד לאחר שקידם את מסעו במילוסנט קווסטליין.
חורבן של Placidusax לחש . 80 36 אמונה הרוג את דרקונלורד placidusax וקח את הזיכרון של הדרקון לאניה בשולחן העגול.
חימוש רעל לחש חימוש קסום המוחזק ביד ימין עם רעל. 15 10 אמונה הרוג את סקרב הדמעה הבלתי נראה בביצת איאוניה של קיאליד.
ערפל רעל לחש משחרר ערפל רעיל לפני הגלגלית. 12 אמונה להרוג את סקרב של דמעה שנמצא לצפון -מזרח לטירה מורן.
הגנה על ה- ERDTREE לחש הגדל את שלילת הנזק לכל הזיקה למעט פיזי, הן לגלגול והן לבעלות ברית סמוכות. 30 35 אמונה הרוג את סקרב הדמעה שנמצא צפונית לרמה של אלטוס מינור ארדטרי.
טבעות האור של רדגון . 29 .
דְחִיָה לחש מייצר גל הלם שמפיל את האויבים הסמוכים. 12 אמונה רכישה מהאח קורין בהחזקת השולחן העגול.
נשימה רקובה לחש הופך גלגל לדרקון כדי לזרוק נשימה של ריקבון ארגמן. 36 15 אמונה, 12 arcane .
סקרלט איאוניה לחש . 56 להרוג את מלניה, להב מיקולה וקח את הזיכרון של אלת הריקבון לאניה בשולחן העגול.
סורק להבה שחורה לחש סוחף אזור רחב לפני הגלגלית עם להבה שחורה. 27 28 אמונה הרוג את שליח עור האל בכפר טחנת הרוח, מישור אלטוס.
פיתיון צל לחש יוצר צל זהב בהיר לפני הגלגלית, מפתה אויבים של בנייה אנושית ומושך את התוקפנות שלהם. 15 13 אמונה נמצא על גופה בתוך הקרקע התת-קרקעית.
לחש . 36 23 אמונה, 15 arcane רכישה בקתדרלה של דרקון פונה לאחר שהרגה את סמראג דרקון גלינטסטון.
אבן גורנק לחש מזרוק סלע לפני הגלגיל. 15 13 אמונה .
נחשול, הלהבה! לחש יוצר זרם אש לשריפת האזור לפני הגלגול. 1 9 אמונה בטל את הנעילה על ידי מתן ספר התפילה של נזירי האש לאחי קורין או מיראל, כומר של נדרים.
נחיל זבובים לחש משחרר נחיל של זיהי דם לפני הגלגלית לתקיפת אויבים. נחיל הווייל עוסק בנזק ובונה הופעת אובדן דם. 14 11 אמונה, 16 arcane על גופה בביצות הדם של ארמון מוהגווין.
להבת התזזית לחש גורם ללהבת התזזית הצהובה להתפרץ מעיני הגלגול. 16 16 אמונה על גופה בכנסיית הטבילה של Callu בחצי האי הבכי, Limgrave.
המאגמה של תיאודוריקס לחש הופך גלגל לוויירם נהדר כדי לזרוק נפח גדול של נשימה של מאגמה. 45 21 אמונה, 14 arcane .
טבעות אור משולשות לחש מייצר שלוש טבעות אור ומפטר אותן קדימה. 23 23 אינטליגנציה, 23 אמונה דרך דלת מפתח של אבני מילה באלפאל, סד ההליגטרי, מתחת לאתר חדר התפילה של החסד.
תזזית בלתי ניתנת לניתוח לחש גורם ללהבת התזזית הצהובה להתפרץ באלימות מעיני הגלגלית. 31 אמונה .
ריפוי דחוף לחש מרפא כמות קטנה של HP. 16 8 אמונה רכישה מהאח קורין בהחזקת השולחן העגול.
Dragonbolt של Vyke חמושים של קסמים עם התקפות ברק-זיקה ומגדילה את עומס הציוד המרבי. 35 23 אמונה .
! . 21 13 אמונה הרוג את סקרב הדמעה על הכביש דרומית לארדטרי הקטין בקליד.
זעם של זהב מייצר גלי הלם מוזהב שמפיל את האויבים הסמוכים. 40 32 אמונה נמצא במרתף של כמה חורבות מדרום של ארדטרי הקטין במרכז מישור אלטוס.

זה מכסה את הכישופים הטובים ביותר בטבעת אלדן וכל כישוף שתוכלו להשיג במשחק. אם ברצונך להשתמש בכישופים אלה, אנו ממליצים להשתמש במדריך מיקומי אבן הזיכרון של אלדן כדי לבטל את הנעילה של יותר כישוף. כדי לשדרג את הדמות שלך עוד יותר, התבונן בטבעת אלדן שלנו דמעות קדושות ומדריכי זרעי זהב. אם אתה רוצה לנסות מבני טבעת אחרים של אלדן, וודא שאתה יודע להתגורר בטבעת אלדן.

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.