כיצד לקנות את המחשב הנייד המשחקים הנכון: מדריך לשנת 2023 | חומרת טום S, 3 מפרטים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניית המחשב הנייד הראשון שלך – HP Store Canada

0

3 מפרט עיקרי שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניית המחשב הנייד הראשון שלך למשחקים

חלפו הימים בהם יכולנו לדעת אם מעבד אחד היה עדיף על אחר על ידי התבוננות במהירות. היום זה קצת יותר מסובך.

כיצד לקנות מחשב נייד למשחקים: מדריך לשנת 2023

להב Razer 16

בעוד ששולחן העבודה נשאר עליון בקרב גיימרים רבים למחשבים, לפעמים אתה פשוט צריך משהו קצת יותר נייד. מחשב נייד למשחקים הוא אסדה תוך כדי תנועה, עם הכוח לשחק משחקים בגודל שאתה יכול לקחת איתך.

אבל כשאתה קונה מחשב נייד למשחקים, אתה לא סתם מסתכל על מפרט. . כאן אנו מסבירים את כל ההחלטות שתצטרך לקבל בעת קניית מחשב נייד למשחקים כדי שתוכל להשיג את הטוב ביותר לצרכים שלך ולתקציב שלך.

טיפים מהירים

מדוע אתה יכול לסמוך על החומרה של טום

הסוקרים המומחים שלנו מבלים שעות בבדיקה והשוואה בין מוצרים ושירותים כך שתוכלו לבחור את הטוב ביותר עבורכם. למידע נוסף על האופן בו אנו בודקים.

 • קבל GPU טוב: . .
 • שקול לשדרג מאוחר יותר: רבים, אם כי לא כולם, מחשבים ניידים משחקים מאפשרים לך לשדרג את ה- RAM ואת האחסון שלך.
 • בחר רזולוציה או מהירות: .
 • . כמה מחשבים ניידים מהשורה הראשונה משתמשים במקלדות מכניות, שהן המועדפות עלינו.
 • חיי הסוללה ככל הנראה יהיו רעים: מעט מאוד מחברות משחקיות מקבלות 8 שעות או יותר על חיוב, ואתה זקוק לאספקת החשמל כדי להשיג את הביצועים הטובים ביותר בכל מקרה.

?

. .

כרטיסי הגרפיקה האחרונים בסדרת NVIDIA הם כרטיסי ה- RTX 40-Series החדשים ביותר, מ- RTX 4050 דרך RTX 4090. בחזית AMD, יש את סדרת Radeon RX 7000M ו- 7000S, כאשר ההבדל העיקרי הוא מגבלות כוח, שהם גבוהים יותר בקו M. הקלפים האחרונים של AMD כוללים את Radeon RX 7600M ו- 7600M XT, RX 7700S ו- RX 7600S.

הערה ב- Max-Q: NVIDIA שינה את זה מסוג GPU למערכת טכנולוגיות שתוצרי מחשב נייד יכולים לבחור להשתמש בהם. .) הדרך הטובה ביותר לדעת אם תקבל NVIDIA GPU העומד בדרישות שלך היא לבדוק את המפרט, בעוד שיותר ויותר יצרנים רשמו במלואם.

דגמי ה- RTX פקדים על פרמיה. .

 • . RTX 4060 ייתן לך קצת יותר כוח, ואנחנו בדרך כלל חושבים שזה מורגש ושווה את ההשקעה. מחשב נייד עם כרטיסים אלה יעלה לך בערך בין 800 ל -1,100 דולר, אם כי לאחרונה ראינו אותם הם מעט יקרים יותר, ככל הנראה בגלל המחסור ברכיבים.
 • משחק מיינסטרים. .
 • RTX 4070 יאפשר לך לשחק כמעט בכל דבר בהגדרות גבוהות, ואילו ה- RTX 4080 או RTX 4090 הם כרטיסי 40 הסדרה החזקים ביותר שם ויאפשרו VR חלקים יותר ואפקטים מיוחדים. . מחשבים ניידים כאלה יכולים להתחיל בסביבות 2,000 $, ובהתאם לאילו מפרט אחר שאתה צריך, לעבור על 3,000 $. אבל עם סדרת ה- RTX החדשה, תוכלו לשחק במשחקי וידאו עם קרניים ולקבל שיעורי מסגרת מהירים יותר. RTX 4080 או RTX 4090 עשוי אפילו להספיק בכדי לשחק משחקים ב- 4K, תלוי בהגדרות בהן אתה משתמש.

?

אמנם ה- GPU חשוב, אך תרצה גם לחפש מעבד טוב, מספיק זיכרון RAM והרבה שטח אחסון.

 • . אתה יכול גם למצוא מחשבים ניידים עם מעבדי שולחן עבודה. עם זאת, מרבית המשחקים נהנים יותר מ- GPU איכותי מאשר מעבד, כך שתוכלו בהחלט להסתדר עם מעבד Core i5.

אם אתה רואה משהו ישן יותר מהליבה העדכית ביותר של אינטל ה -13 (מספרי הדגם מתחילים עם 13) או עם פחות כוח, שקול לחסוך קצת. . .

 • . . . . אם אינך יכול להשיג עכשיו את המחשב הנייד שלך עם 16 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM, שקול לשדרג אותו בעתיד הקרוב. הזיכרון ניתן לשדרוג במחשבים ניידים רבים של משחקים, ולכן זהו אזור שתוכלו לשקול להגביר בהמשך אם אתם שימושיים עם מברג.
 • כונן קשיח או SSD? למה לא שניהם? כמה מחשבים ניידים למשחקים תקציביים יגיעו רק עם כונן קשיח טוב ביותר (בדרך כלל 1TB), אך רוב מחברות המשחקים כוללות גם SSD קטן המשמש ככונן אתחול. . אם אתה יכול להשיג SSD גדול יותר אתה עלול לראות ירידה בזמני העמסה, אבל זה גם יעלה לך לא מעט יותר כסף. .

. אז אם אתה זקוק ליותר מקום, אתה יכול לזרוק HDD 2TB ומעלה.

?

לעיתים קרובות מתעלמים מהתצוגה אך חשובים מאוד. .

 • לרוב המחשבים הניידים במשחקים יש 15 או 17 אינץ ‘מסכים, אם כי יש כמה מערכות ענקיות שיש בהן לוחות בגודל 18 אינץ’ וקומץ מערכות 14 אינץ ‘. .
 • פתרון הבעיה: . נדיר למצוא אחד עם רזולוציה פחותה, אבל אם כן, רץ. . יותר ויותר מחשבים ניידים משלוחים עם דרך אמצעית 1440p, וזו בחירה מצוינת.
 • לרוב המחשבים הניידים שתראה יהיו ברזולוציית 1080p ותצוגה של 60 הרץ. . . לכן עבור חלק מהגיימרים, 1080p עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר. ספקים מסוימים מציעים תצוגות FHD עם שיעור רענון מהיר יותר, 144 הרץ, 240 הרץ או אפילו 360 או 480 הרץ למשחק חלק יותר. כמובן שאתה צריך GPU נהדר ולשחק על הגדרות המדגישות את קצב המסגרת על פני נאמנות גרפית כדי לנצל את.
 • Nvidia g-sync ו- amd freesync: כמה מחברות משחק, במיוחד בטכנולוגיות המתקדמות, תומכות בטכנולוגיות המסונכרנות את התצוגה עם כרטיסי הגרפיקה, שמבטלים קריעת מסך ורוח רפאים.
 • אמנם לא רע מטבעו, אך מסכי המגע אינם נחוצים במחברות משחק (כמה דגמים של 2 ב -1 על אף זאת). הם הורגים את חיי הסוללה ויכולים להפוך את התצוגה למבריק מדי.
 • : מספר הולך וגדל של מחשבים ניידים משחקים משלוחים עם אפשרויות תצוגה של OLED. . עם זאת, יש גיימרים שדואגים מהאפשרות לשרוף בפאנלים אלה. Mini-Led הוכיח גם כמי שמציג צבעים מדהימים ללא סיכון לשרוף.

מה עלי לחפש במקלדת?

אם אתה מקבל מקלדת למשחקים ברמת כניסה, אתה הולך לקבל מפתחות שיקיל עם תאורה אחורית של LED. אבל יש כל כך הרבה מה לקחת בחשבון:

 • נסיעות מפתח: זה עד כמה אתה יכול ללחוץ על מקש. באופן כללי, אנו מעדיפים מפתחות עם מעל 1.5 מילימטרים של נסיעות מפתח, ואם אתה מכה ב -2 מ”מ, זה אפילו טוב יותר. זה יכול למנוע ממך “להתחתן”, או להכות את מסגרת המקלדת. .
 • הפעלה: . בדרך כלל אנו אוהבים את זה בין 65 ל -70 גרם, וזה מספיק בכדי לספק התנגדות מבלי להרגיש רך.
 • קשה יותר למצוא מפתחות מאקרו במחברות משחקים מאשר במקלדות שולחניות, אבל זה לא בלתי אפשרי. קבוצה טובה של מפתחות מאקרו הניתנים לתכנות תאפשר לך להשלים בקלות את המשימות הנפוצות ביותר שאתה משלים במשחקים. .
 • אלה שתי תכונות שימשיכו להופיע במיטבכם במשחקים. אנטי-גוסטינג פירושו שכאשר אתה מועבר למספר מפתחות לשילובים או לבצע מספר פעולות, כולם יירשמו. .
 • תאורה אחורית: בעוד מחשבים ניידים למשחקים תקציביים יספקו תאורה אחורית, זה פשוט אדום או לבן. למקלדות הטובות ביותר יש תאורה אחורית של RGB. . חלקם אפילו מאפשרים לך לשנות את התאורה בהתאם למשחק.

מה מציעים מותגים ספציפיים?

לכל מותג מחשב נייד משחק יש קצת רוטב מיוחד. לחלקם יש עיצובי חומרה ספציפיים הבולטים בעוד שאחרים מתמקדים בתוכנה מותאמת אישית.

. Dell מייצרת גם מכונות ברמת כניסה משלה בסדרת Dell G..

אסוס – למותג Gamers של ASUS של ASUS יש כמה עיצובים חלקלקים. תוכנת ה- ROG Center Center שלה משתפת מידע על מכשירים כולל טמפרטורה, אחסון ושימוש ב- RAM, ואילו תוכנית ארגז Armory מאפשרת לך להתאים אישית את תאורה אחורית של RGB. .

אקר – ACER ידועה כמי שיש לה חומרה בר השגה, אם כי היא העבירה אותנו בחדשנות כמו Predator 21x המגוחך שלה הכוללת תצוגה מעוקלת ומקלדת מכנית. .

Lineup של HP של HP יש עיצוב קלאסי יותר מאוחר, אך שומר על אסתטיקה של גיימר. .

– . . לא משנה מה אתה הולך, תקבל תוכנת היתוך להתאמה אישית של RGB. למכונות AORUS יש פקודה ושליטה עבור Overclocking Easy.

לנובו – . .

MSI – המחשבים הניידים של MSI של MSI הם לרוב גדולים, שחורים ואדומים, אם כי התגנבות האחרונה של החברה הראה שהיא יכולה לעשות משהו יותר מאופק גם כן. כמובן שתמיד תבחין בלוגו הדרקון הסימן המסחרי. . זה מאפשר ניטור מערכות, פרופילי ביצועים מרובים, שליטה על המאווררים והתאמה אישית של תאורה אחורית של מקלדת.

האם מישהו אמר כרומה? . Synapse Razer מאפשר לך להקליט מקרו ולהגדיר תאורה במחשבים ניידים וגם באביזרים.

מה דעתך על חיי סוללה?

.

אם אתה משתמש במחשב הנייד שלך כדי לשחק משחקים, עליך לשמור על מחשב הנייד שלך לחיבור כדי להוציא את הביצועים המלאים מה- GPU שלך. ואם לא תעשה זאת, יהיה לך מזל אם המחשב הנייד שלך נמשך שעה משחק. בחוויית הבדיקה שלנו, מרבית המחשבים הניידים של המשחקים נמשכים רק כמה שעות על תשלום בעת ביצוע משימות אחרות, אך לעולם לא כל עוד אולטרה -מורדים ללא GPUs נפרדים. אם אתה צריך משהו שיימשך 8 שעות בזמן שאתה עובד, זה לא יהיה מחברת משחק.

. אחרים מקבלים מתגי MUX טובים יותר, שבוחרים בין הגרפיקה הדיסקרטית והמשולבת על סמך מה שאתה עושה במחשב האישי.

למרבה המזל, מספר הולך וגדל של מחשבים ניידים משחקים עובדים עם מטעני חבית וגם USB Type-C. .

חוסך כסף במחשב נייד למשחקים

אנו גם מקיימים רשימה של עסקאות המחשבים הניידים הטובים ביותר למחשבים ניידים.

שורה תחתונה

בעת קניית מחברת משחק, קבל ספר שיחזיק אותך כמה שנים. אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך, קבל טווח בינוני ל- GPU יוקרתי, אם כי ברור שכרטיס טוב יותר יציע ביצועים טובים יותר. . האחסון הוא הסיכוי הגבוה ביותר לשדרוג, אך יותר טוב, מכיוון שמשחקים תופסים מקום רב. . .

. .

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

אנדרו ה. . . חובב כל הדברים והטכנולוגיה, עבודתו הקודמת הופיעה במדריך של טום, מחשב נייד מג, קוטאקו, PCMAG ומורכבים, בין היתר. עקוב אחריו בטוויטר: @freedmanae

3 מפרט עיקרי שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניית המחשב הנייד הראשון שלך למשחקים

. . החלטת שאתה רוצה לקנות מחשב נייד למשחקים, ואתה משכנע את עצמך שאתה צריך לשדרג את הישן שלך בכל מקרה. איפה להתחיל? .

להלן שלושת הרכיבים העיקריים שעליכם להסתכל על המחשב הנייד הראשון שלכם למשחקים:

. , א , RAM זה עושה את העבודה. . עם זאת, כל אדם שונה ותעדוף אחת מהתכונות הללו על פני האחרים יכולה להביא אותך לחוויית המשחק הספציפית שאתה מחפש. בואו ניתן לך סיור מהיר למפרט העיקרי של מחשב נייד למשחקים ולהביא כמה הצעות טובות לכל תכונה.

כרטיס גרפי

GPU. . ? כרטיס גרפי, המכונה גם כרטיס מסך, או GPU, הוא היחידה שמעבדת מידע שיוצג על המסך שלך. . . אם אתה מתחיל אבל אתה יודע שאכפת לך מתצוגת המשחק, מחשב נייד ביתן HP זה הכולל כרטיס גרפי של NVIDIA® GEFORCE® GTX 1650 הוא בחירה טובה. ! ביתן HP 15-EH1008CA FHD מסך מגע מחשב נייד.

מעבד

. לא כל המעבדים נוצרים שווים, אך כל המעבדים בנויים עם ליבות, חוטים ומהירות שעון. . תכונות אלה יחד פועלות כרכיב שמפיץ את עומס העבודה של התהליכים, הגורמים למחשב שלך לעבוד מהר יותר. אם מה שאכפת לך ממנו הוא מהירות אתה יכול להתחיל עם מחשב נייד משחק נייד של HP Victus 16-E0010CA עם 6 ליבות ו -12 חוטים. בחירה זו הופכת את המשחקים והצרכים היומיים לרוח. אם אתה רוצה לחקור אלטרנטיבות נוספות, לכו על מחשב נייד המשחקים של HP Victus 16-D0020CA. . מחשב נייד זה מושלם גם עבור ריבוי המשימות הדרושות לבית הספר ולעבודה. ויקטוס מאת HP 16 -D0020CA משחק נייד - NVIDIA® GEFORCE RTX ™ 3060 מחשב נייד GPU

איל

אנו מאחסנים המון מידע על שימוש יומיומי במחשבים שלנו. אבל יש מידע מסוים שאנחנו לא צריכים לשמור לנצח. . כאשר אנו משיקים משחק, המידע שלו מאוחסן באופן זמני בזיכרון הגישה האקראית כך שהתוכנית תוכל לטעון מהר יותר. . אם אתה רוצה להוכיח את המחשב שלך בעתיד, אתה יכול לבדוק את המחשב הנייד הזה של HP Envy 15 עם 32 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM. לעולם לא תוכל לקבל מספיק זיכרון RAM. HP Envy x360 15-ES1008CA FHD מחשב נייד להמרהקנו מחשבים ניידים של HP Pavilion Gaming תוהים מדוע איננו יכולים לקבל את הטוב משני העולמות, או במקרה זה “שלושה עולמות”? . ? בעתיד הלא רחוק אנו עשויים להיות גם את העוגה שלנו ולאכול אותה.

סיכום

.

מהם מפרט טוב למחשב נייד למשחקים בשנת 2021?

.

כריס רמהולד

.

התחלת החיפוש אחר מחשב נייד למשחקים יכולה להיות מכריעה. יתכן שאתה תוהה, “אילו מפרט אני צריך למחשב נייד למשחקים?. כדי להקל על תהליך הקנייה, אספנו את המידע החשוב שאתה צריך לדעת, בין אם אתה רוצה מחשב נייד משחק זול או מכונה למשחק הארדקור. אנו עוברים על מפרטי המחשב הנייד החשובים למשחקים, בתוספת המכונות המתאימות לסוגים שונים של גיימרים (ותקציבים).

מהם מפרט טוב למחשב נייד למשחקים?

ה- ABCs של מפרט המחשב הנייד של המשחקים

 • מעבד:
 • יחידת עיבוד גרפיקה או כרטיס וידאו/גרפיקה
 • VRAM:
 • פריימים לשניה
 • כונן דיסק קשיח או כונן קשיח
 • HD+: 1600×900 16: 9 רזולוציית תצוגה או 900p
 • FHD: 1920×1080 16: 9 רזולוציית תצוגה או 1080p

חלפו הימים בהם יכולנו לדעת אם מעבד אחד היה עדיף על אחר על ידי התבוננות במהירות. היום זה קצת יותר מסובך.

. . כעת, עם כניסת סדרת ה- Ryzen של AMD, אינטל מוצאת את עצמה לרוב על קרקע ברמה, ואפילו מפגרת אחרי AMD מבחינת הביצועים במחיר. למידע נוסף על היצרנים הללו ועל הצעות ה- CPU שלהם, בואו נסתכל על מוסכמות השמות שלהם.

איקס-xxxxx
אניאיקס
ix-xxx
xxx

IX-XXXXU
ix-xxxxxח
IX-XXXX
ix-xxxxx
IX-XXXX
IX-XXXX
. מספרים גבוהים יותר בדרך כלל פירושו ביצועים טובים יותר. דוֹר. . . ביצועי אור ופרץ. לא למשחקים ממושכים. מופעל גבוה יותר. ביצועים ממושכים. . . מכפיל לא נעול עבור Overclocking. מופעל גבוה יותר, עם Radeon Vega M GPU משולב.

תוכנית השמות של אינטל היא יחסית פשוטה, אך יש לה אזהרות רבות. השוואה בין כמו דומה פירושה ש- I5-10600 מהדור העשירי יופיע טוב יותר מהדור הקודם i5-9600, אפילו במהירויות שעון דומות. . .

Ryzen איקס
3, 5, 7, או 9. . . . . .. ביצועי אור ופרץ. לא למשחקים ממושכים. .”ביצועים ממושכים. פועל חם יותר. “ביצועים גבוהים, עם XFR.”ביצועים ממושכים, עם שעוני דחיפה דינמיים. .

AMD ממשיכה לספק ביצועים נהדרים במחירים גדולים עוד יותר עם כל דור ברציפות, לרוב קניבליזציה של מכירות של מעבדים ישנים משלהם עם שחרורים חדשים במחיר תחרותי. שימו לב למכונות Ryzen אלה, מכיוון שהן מספקות המפץ רב עבור הדולר שלכם. . מעבדי Ryzen מתקדמים יותר יכולים לתפוס ספירת ליבה מרשימה ולהיקף קצת יותר טוב מאינטל-במחיר-לעומסי עבודה אינטנסיביים יותר.


. למרות העובדה ש- GPU נפרד הוא הבחירה האידיאלית למשחקים, דע כי גרפיקה משולבת הפכה לליגות טובות יותר מכפי שהיו בעשר השנים האחרונות. . גרפיקה משולבת פשוט לא כל כך נהדרת למשחקים.

גרפיקה משולבת מצוינת לגלישה באינטרנט ולסרטוני הזרמה, אך הם לא כל כך נהדרים למשחקים.

אם אתה מחויב ונחוש להשתמש בגרפיקה משולבת, היה מוכן לקצב מסגרת תת -60FPS באמצעות ההגדרות הנמוכות ביותר ב 900p במיטב התרחישים.

. AMD
. . מרבית המחשבים הניידים במשחקים יכללו את NVIDIA כמנחות הפורה ביותר.

. . . .

תחשוב על איל כמו תפוחי האדמה בבשר ותפוחי האדמה שלך. קל לרצות לעבור את כל ה- GPU וה- CPU, אבל RAM חיוני גם לחוויית משחק מאוזנת היטב. מה שהכי טוב בשבילך יהיה תלוי בסוגי המשחקים שאתה רוצה לשחק, אם כי אנו נותנים לך סקירה מהירה של המצב.

?
4GB של זיכרון RAM, אבל אנו ממליצים בחום נגד זה. .

באמצע עקומת הפעמון למחשבים ניידים זולים למשחקים, והמינימום שהמלצנו, הוא 8 ג’יגה -בייט של זיכרון RAM. .

אם כבר מדברים על פרימיום, 12 ג’יגה-בייט-פלוס אמורים להחזיר לך קצת יותר, אבל זה גם אומר שתצטרך רק לדאוג ל”כרום-ת’ולו, טורף של ראם “-ולא אם זה מספיק למשחקים.

מה עם מהירות?
. התשובה היא כן מוסמך. . לרוב מה שתמצאו זמינים יהיה ללא ספק גרסה זו בכל מקרה, אם כי העלות/הביצועים בדרך כלל לא שווה צעד למטה ל- DDR3.

מהירויות חשובות יותר עם מעבדי Ryzen, אך אתה יכול רק לצפות לרווחים צנועים. במקום לכוון למהירויות הגבוהות ביותר, מצא אפשרות זולה עם CL נמוך יחסית (חביון CAS) כדי להפיק את המרב מהמעבד Ryzen שלך.

. . אחסון SSHD

. .

הצגת SSDS הייתה מחליף משחקים, דומה לעבור מחיוג לפס רחב. מהירויות גבוהות ממוצעות של משמעות תהיה ההשפעה הגדולה ביותר על המחיר. .

חישוב של כמה שטח צריך לכלול את מערכת ההפעלה שלך, חבילת התוכניות שלך ואת גודל המשחקים שאתה רוצה להתקין, בתוספת מאגר לעדכונים וטלאים עתידיים. .

מחשב נייד ובקר משחק

האם אתה זקוק לאביזרי משחק?

עולם האביזרים הוא אחד מלא וריאציה, שם תוכלו להוציא כמעט כמו שהייתם על המחשב הנייד עצמו. .

גיימרים מזדמנים עשויים שלא להזדקק לדיוק ובמהירויות שתוכלו להשיג עם מקלדת ועכבר חיצונית, לשניהם אפשרויות להגדרת מקרו – אלה מועילים לגיימרים אינטנסיביים יותר. השקעה קטנה כאן יכולה גם לחסוך לך כמה כאבי שורש כף היד בעתיד. .

קבוצה של אוזניות יכולה לספק נאמנות שמע טובה יותר מרוב רמקולי המחשבים הניידים המובנים-ולהקטין תלונות רעש מצד שכנים, חברים ומשפחה כאחד. זה חשוב במיוחד במשחקים כמו Hellblade: ההקרבה של סנואה Resident Evil 2: Biohazard.

במקרים מסוימים, ייתכן שתרצה צג נפרד. . עם זאת, אם אתה הולך בדרך זו, וודא שה- GPU שלך יכול להפיק את ההגדרות הרצויות שלך. .

רפידות קירור יכולות לעזור להקל על זרימת האוויר להפיל כמה מעלות מהזמנים המקסימליים שלך. עם זאת, עליכם לדעת שיש מספר אופטימיזציות שתוכלו לבצע בשתי Windows והן לתוכניות המותקנות שלכם כדי להפחית את עומסי המעבד מבלי שתצטרכו להוציא אגורה.

לאהבת כל המשחקים, אנא נקה אבק מהמכונה שלך!

. . לא משנה מה תעשה, לאהבת כל המשחקים, אנא נקה אבק מהמכונה שלך!

מה לחפש במחשב נייד למשחקים

? סוגים שונים של גיימרים יכולים ליהנות משימוש בסוגים שונים של מכונות. . .

. חלק מהמפרט הממוצע למחשב נייד למשחקים שתמצאו בטווח זה כוללים:

 • GPU נפרד עם 2-4GB VRAM
 • מעבד אינטל i3/i5 או ryzen 3/5

צפו לשלם באמצע 300 דולר על עד 700 דולר בטווח זה. יתכן שאתה מוכן יותר לחכות לעסקת מחשב נייד כדי להשיג את המפץ הכי הרבה עבור הדולר שלך, במיוחד מכיוון שאנחנו נוטים לראות מבצעים נהדרים סביב יום שישי השחור. .

מחשבים ניידים לגיימר הממוצע

The Witcher 3: Hunt Wild .

 • GPU נפרד עם 4-8GB VRAM
 • SSDs גדולים יותר של כ- 256 ג’יגה -בייט עד 512 ג’יגה -בייט, ו- HDDs של 1TB ומעלה (או אפילו שילובים של שניהם)

. .

צפו להוציא 700 עד 1,200 דולר על מחשב נייד למשחקים בינוניים.

תַרְבּוּת המעריצים עשויים לרצות במקום מעבד חזק יותר, כך שעדיף לחפש מכונה שיש לה משהו כמו מעבד Ryzen 7 4800h ו- GTX 1650 4GB GPU. זו דוגמה למעבד Ryzen כל כך טוב, עד שייתכן שיהיה שווה לשלם מחיר מחיר.

.

. . . מראות כמו מחשב נייד למשחקים של Dell Alienware-51M R2, המציגים את ה- CPU הניתן לשעון של הדור האחרון, RTX 2080 Super 8GB GPU, ומעלה של 64 ג’יגה-בייט, מציעים פשוט ביישנים של נופים מפוארים מהגבוהים הגבוהים ביותר, אך יכולים להגיע למחירים בגובה הגבוה ביותר בגובה הגבוה ביותר בגובה הגבוה ביותר בגובה הגבוה ביותר בגובה הגבוה ביותר בגובה הגבוה ביותר הגבוהים הגבוהים הגבוהים הגבוהים לגובה הגבוה הגבוה הגבוה הגבוה לגובה הגבוה הגבוה הגבוה לגובה הגבוה הגבוה הגבוה לגובה הגבוה הגבוה הגבוה הגבוה לגובה גבוה כמו Cults בגובה הגבוה הגבוהים הגבוהים הגבוהים הגבוהים הגבוהים, גבוה הגבוה הגבוה הגבוה לגובה הגבוה כמו Wiffeuling of Putnartops הגבוה הגבוה הגבוה. 3,800 דולר, אם לא יותר.

אלא לחסוך כמה מקרן המכללות הבכורה שלך? . .”

?

תוהה מה בסופו של דבר לחפש במחשב נייד למשחקים? ההתחייבות שלנו היא שזה עניין למצוא איזון בין מחיר לביצועים. שולחנות עבודה מציעים באופן אובייקטיבי את היכולת למקסם את הביצועים, אך חסרים את הניידות שהמחשבים הניידים מעניקים. כיום, אפילו המחשבים הניידים ביותר כמעט ולא משווים למשקל המשולב של הספרים שנמצאו בבית הספר. המעבדים הופכים חסכוניים יותר ויותר, ומייצרים ביצועים גדולים יותר באותה טמפרטורות עם תמחור תחרותי איחור במידה ניכרת.

.

קוראים, מה אתה מחשיב כמפרט החשוב ביותר למחשב נייד למשחקים? האם יש לך סיפורי אימה של המותג? או אולי משחקים אהובים? !

 • ?

עוזר נתוני תוכן

. .

DealNews עשוי להיות מפוצה על ידי חברות המוזכרות במאמר זה. .