אופקי פוקימון פרק 1-8 סיכום: מה הגיבורים שלנו?, רשימת אופקי פוקימון: פרקי הסדרה – Bulbapedia, האנציקלופדיה המונעת על ידי הקהילה

0

רשימת אופקי פוקימון: פרקי הסדרה

. עם זאת, כאשר הוא מנסה לעלות על הספינה, הוא נמצא ומום על ידי קפטן פיקאצ’ו, שבסופו של דבר מתריע על מתמודדי וולט העולים.

?

. . .

עם אפר פונה הביתה אחרי וזכייה באליפות סדרת ההכתרה העולמית, אופקים מתרכזים בשני גיבורים פלדים חדשים: ליקו ורועי, וחבריהם, שפריגטיטו ופוקוקו.

. .

חוזרים על כל פרק של אופקי פוקימון עד לנקודה זו

בפרק הראשון של טייס שעה, הפרק הראשון של אופקי הפוקימון מציג אותנו בפני ליקו, ילדה ביישנית ומביכה במקצת בדרך לאקדמיה האינדיגו, בית ספר של מאמן באזור קנטו. לייקו עושה את דרכה לאקדמיה ופוגשת את שותפה לחדר אן, ילידת קנטו.

Liko מעיר שהיא מצטרפת לאקדמיה מכיוון שהוריה למדו פעם בבית הספר והתפעל בקרבות הפוקימון שמתרחשים, בתקווה שתוכל בקרוב להיות מפלצת כיס משלה כדי להתיידד עם.

במהלך טקס הכניס. .

. Liko בסופו של דבר מדביק את זה, והשניים מתבוננים בשקיעה יחד. עם זאת, Sprigatito עדיין נרתעת מה- Liko, שמניעה את הביטחון שלה כמאמנת ניצנת.

לאחר ניסיונות קרב לא מוצלחים עם אן וניסיון כושל להכשיר את Sprigatito, Liko תורם תליון מתחת למיטה שלה. היא מסבירה לאן שהתליון הוא מתנה מסבתה, שנועדה לעזור לה במסע הפוקימון שלה ולהגן עליה מפני סכנה. . במהלך הפסקת הלימודים, Liko נשארת בבית הספר בזמן שאן הולכת הביתה, וליקו מוצגת עם מכתב מדמות בשם אמטיו. על פי המכתב, סבתו של ליקו הייתה רוצה שהתליון יחזור אליה, אך ליקו חשדן מייד ומנסה לברוח מחדר המעונות שלה.

אמתיו וחבריו נותנים מרדף, וליקו וספריגטיטו פונים על ידי שני אנשים המכונים קוניה וזיר, שהאחרונים מהם מוציאים את הרידון שלו לקרב שלו.

. .

. כשהיא מבצעת קפיצת גג, מתקפה פסיכולוגית תועה מגישה של אמטיו מתקרבת. .

פרק ארוך של שעה המלווה את המחצית הראשונה של הטייס, חלק 2 ממשיך את הגדרת התליון של ההתחלה.

לאחר שניצלה על ידי התליון המסתורי שלה, ליקו הבחין בפוקימון מוזר שצף בסמוך לפני שהוא מתחלף לתליון. Liko ו- Sprigatito מתחילים ליפול כאשר המכשול נעלם, אך הם ניצלים על ידי האיש שטס לקרב נגד אמתיו בפרק הקודם. שמו הוא פריידה, והוא משאיר כמה מילות פרידה לאמתיו ושות ‘. .

לייקו מוצף מהאירועים המטורפים הרבים שקרה לה בימים האחרונים. .

פריידה ולמו טסים על גבו של צ’רייזארד לספינת אוויר מוזרה שהצביעה בפרק הקודם, אך לאו הוסחה מכדי לשים לב אליו בזמן שצפו באן ואושוט. .

אופקי פוקימון הגיבורה גם מגלה פאומי ופוקוקו מביתה מולדתה של פלדאה. .

נראה כי אמתיו וקוהורטיו נמצאים במרדף, והאסאגי האמיץ מתקרב לסערה גדולה באופק. פרידה עוזב את מולי להישאר עם לייקו כשהוא והכריזארד שלו פונים לעבר חדר המכונות.

לאחר מכן מולי מגלה את הרודפים שלהם מתקרבים לספינה, ומזהה אותם כחוקרים. פריידה לוקח את ההגה מהקפטן של אסגי האמיץ, שהוא במקרה פיקאצ’ו לבוש היטב בכובע בסגנון ימי.

. .

החוקרים עולים בהצלחה על אסגי האמיץ ומוצאים את לייקו, דורשים תשובות כיצד התליון שלה עובד ואם היא באמת יכולה לסמוך על הקבוצה של פרידה. Sprigatito מנסה להתערב אך נלקח על ידי זיר, וליקו מציעה לוותר על עצמה אם החוקרים עוזבים את כל הפוקימונים בלבד. אמתיו מסכים.

. אמתיו בוחר את דרגת הדם שלו כמו בפרק הקודם, אבל פריטה שולח את קפטן פיקאצ’ו.

ככל שהקרב מתקדם, קפטן פיקאצ’ו טריקים את Ceruledge על ידי שימוש ב- Double Team לפני שעשה את דרכו לראש ספינת האוויר, ומאפשר לרעם להכות אותה ולהעביר את התקפת וולט מתמודד.

. Liko בתחילה קוראת להפסיק את הקרב, ואומרת שהיא תמסור את עצמה לחוקרים, אבל Sprigatito מגיעה ומשכנעת אותה להילחם בחזרה.

Sprigatito תוקף עם מהלך עלים עוצמתי השובר חלק מהמחסום על סיפון הכנף. זה גורם לרוחות הסערה לזרוק את Sprigatito על הסיפון. .

פרק 3 – כל עוד אני עם Nyahoja (Sprigatito), אני בטוח

אחרי חלמה חלום על סבתה, ליקו מתעורר באסאגי האמיץ, ונזכר שבן זוגה פוקימון שפריגטיטו עדיין נתון לחסדי החוקרים. היא נחושה לאחזר את Sprigatito, אך פריידה קובע שהוא איבד את השביל וכי לייקו לא יעמוד שום סיכוי להילחם בחוקרים בלי פוקימון לצדה.

.

כאשר אסאגי האמיץ מושך לעיירת נמל סמוכה, מרדוק קורא לרוקרוף שלו לעקוב אחר הניחוח המתוק המובהק של Sprigatito. מולי שולחת את Liko להרים כמה שיקויים ממרכז פוקימון סמוך, שם היא פוגשת את האחות ג’וי.

המראה של Vulpix פצוע הופך את Liko לחרטום על האופן בו מטפלים בספריגטיטו על ידי החוקרים, אך מתגלה כי קוניה מקלחת את הפוקימון מסוג הדשא עם חטיפים ומתנות.

. לאחר מכן זיר מתריע לאמתיו לעובדה שמטפלי וולט העולים הגיעו לעיר הנמל.

Liko חוזר עם השיקויים, והרוקראוף של מורדוק סוף סוף תופס את ניחוחו של Sprigatito, שמגיע מקוניה, שקנה ​​בעיירה בתחפושת. קוניה בורחת ומתריעה על החוקרים, המנחים אותה להוביל את מתמודדי הוולט העולים למחסן סמוך. מורדוק נשאר מאחור כדי לעזור לאנשים שהופכים על ידי קוניה בזמן שלקוו ופרידה נותנים מרדף.

במחסן שוב, קפטן פיקאצ’ו ואמטיו קרב של אמטיו, וליקו משתמשת בקרב כהזדמנות להתגנב עוד יותר למחסן כדי למצוא את Sprigatito. . . .

.

הקבוצה חוזרת לאסאגי האמיץ, שם לאו מודה שהיא סומכת על מתמודדי וולט העולים ומבינה שהיא מבינה את דבריה של סבתה שלהיות מאמנת פוקימון מפחידה רק בהתחלה.

מתמודדי וולט העולים מעירים כי הם מתכוונים ללמוד על תעלומות עולם הפוקימון, ולמו מצטרף אליהם ברצינות בזמן שהם קובעים מסלול לאזור פלדאה. .

במקום אחר, באי קטן ליד קנטו, ילד בשם רוי מגלה את דגלו הסמרטוט של אסגי האמיץ על החוף, ככל הנראה פוצץ שם בסערה בפרק הראשון של אופקי פוקימון.

פרק 4 – אוצר שטוף אפר

Liko מתעורר באסאגי האמיץ ושומע רעש מוזר. כשהיא וספריגטיטו חוקרים, הם מוצאים את הצליל שמגיע מהפוקוקו של הספינה, ששר.

עגינה באי סמוך, אורלה מתחילה לבצע תיקונים בשקיות המתנפחות של האסאגי האמיץ בזמן שפרידה עף עם Charizard כדי למצוא את המנטור והאפוטרופוס לשעבר שלו. עם זאת, Fuecoco נותן מרדף ובסופו של דבר נופל מהאסאגי האמיץ.

Liko מגלה ש- Fuecoco חסר ומתכוון למצוא אותו עם Sprigatito. .

בינתיים, לאחר שחלם לקבל פוקימון משלו, רוי מוצא סט של עקבות בבסיס היער שלו ושומע שיר סמוך, שהוא עוקב אחריו למצוא את Fuecoco. הפוקימון מסוג האש בורח, אבל רוי מציל אותו לפני שהוא נופל מצד צוק סמוך, שם השניים מוצאים את נקודת הנחיתה של האמיץ האמיץ.

רוי ופוקוקו מתחילים לשיר יחד, ופרידה לא מצליחה לקבל סיוע מהגרדיאן לשעבר שלו כדי לתקן את הבלונים האמיצים של אסאגי ואת התיקים המתנפחים. לאחר ששמעו צעקה, רועי ופוקוקו נתקלים ביער כדי למצוא את ליקו וספריגטיטו מותקפים על ידי פרא סקיטר פראי.

על ידי הסחת דעת הסקית ‘עם סלע, ​​רועי מציל את ליקו, לומד את שמו של פוקוקו ומציג את עצמם כראוי. רוי מראה כמוו את החזקה המוערכת ביותר שלו, פוקבול עתיק שנמצא על ידי סבו, אך הוא לא הצליח לפתוח.

רוי חולק את חלומו לחקור את העולם ולמצוא פוקימון אגדי כפי שעשו החוקרים הקדומים לפני שנים רבות. . Sprigatito ו- Fuecoco מנסים להילחם בחזרה אך קשורים לצילומי מיתרים מקטרפי וווידל. מתגלה כי פוקוקו אכל את סטאש הפירות של פוקימון הבר.

פריידה וקפטן פיקאצ’ו מגיעים לעזור, ומרמים את הפוקימון המחמיר לעטוף את עצמם בצילומי המיתרים שלהם לפני שמאכילים אותם פירות יער כדי להרגיע אותם. אחרי שרועי ולמו משוחררים, רועי שואל אם פריידה הוא פרופסור לפוקימון בגלל כישוריו, שפרידה מודה שהוא כן.

. Liko, Friede, Captain Pikachu, Sprigatito, Fuecoco ו- Charizard חוזרים לאסאגי האמיץ, אבל רועי מבין עד כמה הוא מתגעגע לחברה של פוקוקו כמעט מייד מייד.

Fuecoco ממשיך לשיר באותו לילה, מתעורר על לייקו בזמן שרועי אינו מסוגל להירדם. במקום אחר, החוקרים פונים לאטלר בשם המבר, שעובד במנהיג הארגון גיבון. אמתיו מבקש ממבר לא להתריע עדיין על גביון על המצב. .

על סיפון צוללת, הקבוצה פונה לעבר אסאגי האמיץ בזכות מכשיר מעקב שהשאירו החוקרים על ספינת האוויר.

פרק 5 – מצאתי אותך, Hogator (Fuecoco)

מבלי להיות מסוגל לישון, רועי פונה לעבר אסאגי האמיץ, שם הוא נשאר נחת. .

לייקו ופרידה מוצאים את רוי, שמתנצל וקובע שהוא פשוט רצה לראות שוב את פוקוקו. פריידה מאפשרת לרועי לבלות את הערב באסאגי האמיץ. רוי מנסה למצוא את פוקוקו על ידי שירה את השיר שהוא שר איתו בפרק הקודם.

. רוי דואג שפוקוקו אולי לא יאהב אותו, אבל ליקו מבטיח לו שהדברים יהיו בסדר, שכן ספריגטיטו לקח זמן להתחמם גם לה.

. רוי ממליץ לבקש עזרה מהפוקימון הפרוע של האי ובאופן פוטנציאלי לבקש ממנו עזרה. . כשפוקוקו מוצא אותם, מולי מודיעה לכך שרועי עזב אותם. פוקוקו קופץ מיד מהאסאגי האמיץ כדי למצוא את רוי.

במקום אחר, פרידה מגלה שהמנטור הזקן שהיה לו פעם היה, למעשה, סבו של רוי, שמציע קצת דנגו לאורחיו. הדנגו נותן לפריידה את הרעיון שהם יכולים להשתמש בקטרפי/הווידל הבר כדי לחרוך ולסגור את החורים במתנפחים של אסגי האמיצים, וסקית ‘יכול היה לחתוך את המיתרים.

בינתיים, פוקוקו מחפש את רוי אך לא מצליח. .

. Fuecoco רץ ומוצא את ביתו של רוי, מנסה להתריע בפני כולם על נוכחותם של החוקרים, ופרידה עפה על Charizard כדי לחקור.

פריידה, אורלה ומרדוק נכנסים לעומק עם קוניה וזיר ליד אסגי האמיץ, וקוניה מסכנת את זה שהיו חייבים להיות בכיוון אליו הגיע פרידה. ליקו מסביר לרועי וסבו מי הם החוקרים לפני שהם פונים ליער כדי לגייס את עזרת הפוקימון מסוג Bug-Type Wild.

. Liko קורא לקרב עם Sprigatito ואומר לרועי לרוץ קדימה, ושאנסי של מולי נכנס לקרב נגד רידון של זיר אך נאבק להתגבר עליו. פוקימון הבאג מצליח לתקן את החורים באסאגי האמיץ.

. . הוא משתמש בפוקימון קורוויקנייט שלו כדי לעורר מערבולת, צולל פנימה לחטיפה על לייקו.

פרק 6 – כדור המפלצת העתיק (פוקבול)

כאשר הקורוויקינייט של אמטיו מתנודד פנימה, התליון של ליקו מפעיל ויוצר מגן נוסף סביבה. .

. התליון שלה ופוקבול של רוי מתחילים לזוהר, והפוקבול הקדום נפתח לשחרר רייקוזה מבריקה. לאחר שתקפו עם דראקו מטאור, החוקרים נסוגים, והרייקאזה השחורה מסתכלת על ליקו לפני שתטוסו לשמיים.

. Liko, Roy ו- Friede מדברים עם סבו של רוי על הרייקאזה השחורה והפוקבול העתיק. עם זאת, לסבא של רוי אין תשובות לתעלומת הפוקימון, מכיוון שהוא קובע שהוא בדיוק מצא את הפוקבול על החוף כשהיה צעיר.

.

על החוף, רוי אומר לפוקוקו שהוא רוצה להמשיך לבלות איתו, והפוקימון משיב על ידי יריקה של הפוקבול הריק מהפה שלו כדי שרועי יוכל לתפוס אותו.

Liko מזמין את רוי להצטרף למתמודדי וולט העולים להרפתקה שלהם לפלדאה, שכעת הוא יכול לבצע כמאמן עם פוקימון כדי להגן עליו. .

במקום אחר, אמתיו נותן דיווח למנהיג החוקרים גיבון ומלעג לאומרו כי רייקוזה שחורה סיכמה את תוכניותיו. .

אסאגי האמיץ יוצא מהאי, כאשר ליקו ורועי מנופפים לאנשים שנאספו מעיר הולדתו של רוי כדי לראות אותו, כולל סבו.

פרק 7 – הכשרה מיוחדת! קפטן פיקאצ’ו

. .

Friede מתקין אפליקציית טלפונים מיוחדים של וולט וולט בטלפונים של Lako ו- Roy’s Rotom וגם מעניק אפליקציית Pokedex לרוי.

שני גיבורי הפוקימון פוגשים גם הם בניסיון לפגוש את DOT, חבר במתמודדי וולט העולים שפיתחו את האפליקציה ומתמחה באיסוף מידע. .

. לייקו ורועי מתחילים בתחילה להילחם בשכבה של פרידה, אך קפטן פיקאצ’ו מופיע במקום נוצץ ולוקח את Sprigatito ו- Fuecoco. פריידה מחליט שרועי ולמו ייחשבו למנצחים אם הם יכולים להנחית להיט יחיד ב”כובע “.”

בקרב עז, שפריגטיטו ופוקוקו מנסים להסיר את שיבוטים הקבוצה הכפולה של קפטן פיקאצ’ו עד שנשאר רק אחד מהם. .

אחרי ארוחת צהריים מהירה וקצת מנוחה, פרידה מציע כי לייקו ורועי השתמשו במה שלמדו נגד כובע ומתמודדים עם קרב זה עם זה שוב. .

Fuecoco עובר להתקפת אמבר סופית, אבל Sprigatito עובר דרכו במהירות להפליא ומפיל את פוקוקו, מה שהופך את המנצח למנצח. השניים מגלים ש- Sprigatito השתמש בהתקפה מהירה כדי להבטיח את הזכייה, ושני מאמני הפוקימון מודים לקפטן פיקאצ’ו על חונכותו.

לפתע, השניים יוצרים קשר עם הנקודה החמקמקה. כאשר הם מנסים לחזור לחדרה, שוב עולה בקו -קק. הפתק מתאר רישום של רייקוזה השחורה כמו גם את אזור פלדאה, ומרמז על זה המקום בו נסע הפוקימון האגדי החזק.

פרק 8 – סוד הדלת הלא נפתחת

רוי ופוקוקו מתעוררים באמצע הלילה למצוא את פריידה ומרדוק פותחים ארון נסתר במטבח. עם זאת, פריידה אומר לשניים לחזור למיטה.

פריידה ומורדוק מאוכזבים למצוא צלחת של סופגניות לא מכובדות, כך שהשניים חולקים אותם ומדברים בזמן שמצותות מקוונות בקרבת מקום. כשמגיע הבוקר, מתמודדי הוולט העולים אוכלים ארוחת בוקר כאשר מוצג כי המושב של דוט ריק. פריידה מציין ש- DOT הוא קצת מופנם ונוטה להישאר בחדרה ולאכול גומי תזונה במקום לאכול ארוחת בוקר עם שאר הצוות.

עם זאת, מולי מבחין שרבים מהמרכיבים המתוקים בספינה נעלמים לאחרונה. חברי הצוות חושדים שמרדוק ופרידה מייצרים ממתקים בסתר, והצוות מסכים לפנות לעיירה סמוכה כדי לקבל יותר אספקה.

לייקו ואן מדברים ברשת לפני שיעור, שניהם מתרגשים מהזרם החי הקרוב של נידוד, אישיות פוקימון ששתי הבנות נהנות. בינתיים, רוי מנסה למצוא את הרייקוזה השחורה בעננים, אך פרידה מציין כי הפוקימון האגדי שוכן בסטרטוספרה. .

לאחר שביצע כמה מטלות סביב אסאגי האמיץ, Liko מחפש אוכל במטבח לפני שפתח בטעות את הארון הנסתר ומופתע מפיצוץ מאלקרמי.

מורדוק מציין לה שיש קופסאות צהריים זמינות עבור הצוות לאכול, כך שלקו תופס קופסאות לעצמה ולודלו לפני שהבחין בדוט יש גם קופסת צהריים. Liko מנסה לפנות לנקודה כדי לאכול אותה לאכול ארוחת צהריים עם הקבוצה על ידי פונה לחדרה, שם היא שומעת אודיו מתוך וידאו של נידוד.

Liko מציע לתת לנקוט לצפות איתה עם Nidothe Livestream. . לאחר מכן מתגלה כי דוט הוא נידוד כשהיא תורמת את התחפושת של הזרם.

.

במחשבה שאנשים אלה עשויים להיות קשורים לחוקרים, פרידה מציעה לקנות את מרכולתו של המוכר בתקווה לקבל מידע נוסף. .

.

בחזרה לעיר, רוי זוכה בקרב הפוקימון הראשון שלו נגד חנית לפני ש- Griing Volt מתמודדים חוזרים לספינה. . . .

. נקודה קוראת בסופו של דבר הודעה של מורדוק בו נכתב כי הוא מצא ספר מתכונים חדש. לשמחתו של מרדוק, הוא בודק את הארון הנסתר במטבח בהמשך הלילה כדי לגלות ש- DOT אכל את הסופגניות שהוא השאיר עבורה.

למחרת בבוקר, פרידה וקפטן פיקאצ’ו מתעוררים, וכובע מבחין במשהו באופק. בבדיקה מקרוב, פרידה מגלה שהצוות סוף סוף עשה את דרכם לאזור פלדאה, ללא ספק שלם עם הרבה יותר הרפתקאות ואתגרים של פוקימון.

אופקי פוקימון: הסדרה

זוהי רשימה של פרקים של , . .

צילום מסך כותרת אנגלית תואר יפני שידור יפן זמן בין
HZ001 התליון של התחלה, חלק 1 はじまり の ペンダント 前編
התליון של התחלה, חלק 1
14 באפריל 2023 מאז שידור יפני
HZ002 התליון של התחלה, חלק 2 אין כותרת אנגלית はじまり の ペンダント 後編
התליון של התחלה, חלק 2
אין תאריך אוויר 14 באפריל 2023 מאז שידור יפני
HZ003 כל עוד אני עם Nyahoja, אני בטוח אין כותרת אנגלית ニャオハ と なら 、 きっと
אין תאריך אוויר מאז שידור יפני
אין כותרת אנגלית הוכרז 28 באפריל 2023
HZ005 מצאתי אותך, Hogator みつけ た よ 、 ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ 、 、 、 、 、 、 、
מצאתי אותך, Hogator
אין תאריך אוויר
הוכרז
142 ימים
אין תאריך אוויר 135 יום
HZ007 אין כותרת אנגלית אימון מיוחד! קפטן פיקאצ’ו מאז שידור יפני
סוד הדלת הלא נפתחת אין כותרת אנגלית あかず の 扉 の ひみつ
אין תאריך אוויר
הוכרז
HZ009 הגעה לפלדאה! パルデア 到 着!
הגעה לפלדאה!
אין תאריך אוויר
הוכרז
2 ביוני 2023
HZ010 אין כותרת אנגלית אין תאריך אוויר
הוכרז
מאז שידור יפני
יער של אוליבה オリ オリ オリ オリ オリ オリ オリ の 森 森 森 森
אין תאריך אוויר 100 יום
מאז שידור יפני
HZ012 אין כותרת אנגלית わたし が 選ぶ 未来
העתיד שאני בוחר
מאז שידור יפני
אין כותרת אנגלית ピクニック は 突然 に
אין תאריך אוויר 14 ביולי 2023 מאז שידור יפני
と べ! カイデン !!
לטוס, זבוב! קיידן !!
מאז שידור יפני
HZ015 אין כותרת אנגלית みえ ない ヤツ だ! 何 者 な んじゃ?
מישהו שאנחנו לא יכולים לראות! Whosawhatsit?
אין תאריך אוויר 28 ביולי 2023 58 יום
מאז שידור יפני
クワッス と なら 、 できる よ
אין תאריך אוויר
הוכרז
51 יום
מאז שידור יפני
HZ017 אין כותרת אנגלית カイデン と ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ ホゲ 秘密 の 大特訓 大特訓!!!!
!
44 יום
מאז שידור יפני
מעופף פיקאצ'ו, מרקיע גבוה! そら とぶ ピカチュウ 、 どこ まで も 高く!
!
מאז שידור יפני
マホイップ の ホント
אין כותרת אנגלית
HZ021 ひと りぼっち の ミブリム
Mibrim הבודד
8 בספטמבר 2023
激突! ガラル こうざん
הִתנַגְשׁוּת!
אין תאריך אוויר
הוכרז
15 בספטמבר 2023
אין תאריך אוויר מאז שידור יפני
HZ024 אין כותרת אנגלית 古城 で の 再 会
הוכרז עד לשידור יפני

זמן בין
TBA אין כותרת אנגלית TBA
הוכרז 26 יום
  • אנימה
  • אופקי פוקימון: פרקי הסדרה

רשימת פרק

מינורי סוזוקי בפוקטו מונסוטה (2023)

כאשר ספינת האוויר נוחתת חירום, הפוקוקו של הספינה נעלם. .

יוקה טרסאקי ודיקי יאמאשיטה בפוקטו מונסוטה (2023)

S1.E5 ∙ מצאתי אותך, fuecoco

כדי לפגוש את Fuecoco, רועי חייב ללכת לספינת האוויר של מתמודדי וולט העולים. בינתיים, הצוללת של החוקרים מתקרבת לספינת האוויר.

S1.

.

Megumi Hayashibara, Daisuke Namikawa, Yuka Terasaki, Daiki Yamashita, and Minori Suzuki בפוקטו מונסוטה (2023)

S1.!

כאשר המסע של מתמודדי וולט העולה ממשיך בשמיים, ליקו ורועי מחליטים להתאמן תחת קפטן פיקאצ’ו כדי להשתפר בפוקימון נאבק. לא Sprigatito ולא Fuecoco אפילו מרחוק התאמה למכסה החזק להפליא, אבל האימונים גורמים לייבו לממש משהו.

.E8 ∙ מסתורין של הדלת הבלתי פוסקת

. אולי מישהו ממלא את עצמו בסתר. . מצד שני, בהתחשב בחובת השמירה על הספינה בהיעדרם של כולם, ליקו השלימה את חובות הכביסה והניקיון שלה ביעילות ומחליטה להציץ בסוד המיוחד ששמעה עליו מרוי.

.E9 ∙ הגעה לפלדאה!

מתמודדי הוולט העולים מגיעים לאזור פלדאה, שם נמצא הבית של ליקו. . . ?

פוקטו מונסוטה (2023)

.

. . . עם זאת, כאשר מאמנת המדורגת אלופה מופיעה, היא לוקחת אותם לאטלייה של בראסיוס.

S1.

. . . ?

Houko Kuwashima ו- Tatsuki Kobe בפוקטו מונסוטה (2023)

S1.E12 ∙ העתיד שאני בוחר

. .

Megumi Hayashibara ו- Daiki Yamashita בפוקטו מונסוטה (2023)

.E13 ∙ פתאום, פיקניק

בדיוק כמו שמתמודדי הוולט העולים מוכנים לצאת לדרך לאזור הגאלאר בו נמצאת סבתו של ליקו, יש קשיים טכניים עם מערכת הבקרה של ספינת האוויר. . .

S1.E14 ∙ זבוב, ווטרל!!

רוי ופוקוקו הולכים לראות ווטרל מוזר שאינו בלהקה שלו. ברגע שרועי מגלה שווטרל לא יכול לעוף, הוא מציע לעזור לו. האם ווטרל יוכל לטוס להיות עם הצאן שלה או שהוא יחליט למצוא את דרכו משלה?

פוקטו מונסוטה (2023)

S1.! Whosawhatsit?

Liko פתאום נעלם בזמן קניות. מתמודדי וולט העולים מחפשים את ארטזון אחר כך על סמך הדיווחים על מקום הימצאה נקודה התאספה דרך האינטרנט, אך אינם מסוגלים לאתר אותה. .

S1.

. אבל אז הכדור המפלצת העתיק ארבוליבה נכנס לתחילת הזוהר, והאור מוביל את הקבוצה ליעד לא ידוע?

DAIKI YAMASHITA בפוקטו מונסוטה (2023)

.!

קאידן והוגור נלחמים כל הזמן, וזה ממש מפריע לרועי שהם לא מסתדרים. הוא חושב על איך הם עשויים להתחבר על ידי נאבק יחד נגד קפטן פיקאצ’ו.

Ikue ôtani ו- Taku Yashiro בפוקטו מונסוטה (2023)

.E18 ∙ פיקאצ’ו מעופף, עולה גבוה!

ליקו ורועי שואלים את פריידה על עברו כדי להתקרב לכובע. .

יושינו אויאמה בפוקטו מונסוטה (2023)

S1.E19 ∙ האמת של Mawhip

הקבוצה הגיעה לאזור גאלאר, שם הם מחליטים להשאיר את ספינת האוויר הבולטת מאחור ולנסוע ביבשה אל סבתא של הטירה הוותיקה של ליקו דיאנה אמורה להיות. עם זאת, מכיוון שהרכבת נמצאת כרגע מחוץ לשירות, הם מחליטים לבלות קצת במוטוסטוק, שם ליקו ורועי ראש לקפה הקרב לצד טבחית המתמודדים של וולט, מורדוק, Murdock. שם, הם נתקלים במיטשל, פטיסייר ועמיתו לשעבר של מורדוק. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *