סיור פוקימון גו: הון – לאס וגאס – ברווז הכניסה | פוקימון גו חדשות ומשאבים, רחובות על שם פוקימון בהנדרסון, נבדה – מותחן

0

שכונת ווגאס זו פשוט קראה את כל רחובותיה על שם פוקימון

קודים סודיים יוסתרו לאורך כל פארק השקיעה. מצא אותם כדי להרוויח את ההזדמנות למפגשים עם פוקימון אגדי.

סיור פוקימון גו: הון – לאס וגאס

Pokémon Go Returns Tour בשנת 2023 לסיור Pokémon Go: Hoenn – Las Vegas ו- Pokémon Go Tour: Hoenn – Global! תתכונן לפנות ללאס וגאס ויש לך סיכוי לתפוס את רוב הפוקימון מאזור הון של פוקימון רובי ופוקימון ספיר – או לחוות את ההרפתקה ברחבי העולם בסוף השבוע שלאחר מכן!

תוכלו למצוא פרטים על האירוע הגלובלי כאן.

פוקימון רובי ופוקימון ספיר הם הדור השלישי של משחקי פוקימון, ששוחררו ב- Game Boy Advance. מאמנים נתקלו לראשונה בפוקימון קיוגרה וגרודון האגדי במשחקים האלה!

מאמנים המשתתפים בשני האירועים יוכלו לבחור בין כרטיס אודם או כרטיס ספיר. בחירה זו תעניק לך אפשרויות שונות להרפתקה שלך – אנו נפרסם מידע נוסף בהמשך כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה שלך!

תוכלו לרכוש כרטיסים כעת כדי לנצל הנחה מיוחדת של ציפור מוקדמת! ההצעה מסתיימת בשבת, 31 בדצמבר 2022.

כרטיסים לפוקימון גו סיור: הון בלאס וגאס אזל!

מאפיינים

רובי נגד. אתגר ספיר

בתור האדמה והים התנגשות, איזה צד תעמוד איתו? כל המאמנים יוכלו לבחור בין תג רובי לספיר. הצוות שתבחר יעצב מפגשי פוקימון אישיים מסוימים!

בכל שעה תוכלו להשלים מחקר שדה מיוחד מטעם הצוות שלכם. תלוי באיזה צוות משלים יותר מחקר בשטח, כל המאמנים יראו פשיטות ראשוניות מוגברות עבור קיוגרי ראשוני (ספיר) או ראשוני גרודון (רובי) – פלוס סיכוי מוגבר להיתקל בפוקימון פראי נוסף!

מאמני התג בוחרים ב- Pokémon Go Tour: Hoenn – Las Vegas תועבר לאירוע העולמי בסוף השבוע שלאחר מכן.

נחשולים ראשוניים!

גרודון וקיוגרה משטחים ומביאים איתם את כוח האדמה והים.

חווה את הכוח של היפוך ראשוני לראשונה בפוקימון Go ב- Pokémon Go Tour: Hoenn!

למאמנים להחזקת כרטיסים בלאס וגאס יהיו הזדמנויות נוספות להשלמת מחקר שדה מתח ראשוני המוביל למפגשים עם Primal Groudon או Kyogre Primal.

הפתעות מאירות

נתונים חדשים נכנסים שיש לו פרופסור ווילו סמוט – נראה כאילו מאמנים המשתתפים בסיור של פוקימון גו: הון – לאס וגאס* יהיה סיכוי מוגבר להיתקל בפוקימון מבריק שהתגלה במקור באזור הון!

* מאמנים להחזקת כרטיסים באירוע האישי בלאס וגאס עשויים להגדיל את המזל במפגש עם פוקימון מבריק. פוקימון מבריק אינו מובטח על ידי רכישת כרטיס.

קקלון פונה לפוקימון גו סיור: הון – לאס וגאס!

מאמנים! נתונים חדשים המשיכו להופיע, ולמדנו שלמאמנים ברי מזל שהשתתפו ב- Pokémon Go Tour: Hoenn – בלאס וגאס תהיה ההזדמנות הראשונה להיתקל בקסלון מבריק!

מאמנים שאינם מסוגלים להשתתף בסיבוב ההופעות של פוקימון גו: הון – לאס וגאס תהיה הזדמנות שלהם לתפוס את קקלון מבריק מעט אחר כך – זה יכניס את הופעת הבכורה שלה לפוקימון לשאר העולם במהלך סיור פוקימון גו: הון – גלובל.

כתזכורת, למאמני החזקת כרטיסים בלאס וגאס יהיו גם סיכוי מוגבר להיתקל בפוקימון מבריק שהתגלה במקור באזור הון!*

מאמנים להחזקת כרטיסים באירוע האישי בלאס וגאס עשויים להגדיל את המזל במפגש פוקימון מבריק. פוקימון מבריק אינו מובטח על ידי רכישת כרטיס.

מסע מקודד

קודים סודיים יוסתרו לאורך כל פארק השקיעה. מצא אותם כדי להרוויח את ההזדמנות למפגשים עם פוקימון אגדי.

הקודים הם כדלקמן:

Regirock: 6x4h9uca8f7tt
רג ‘: YKG5ZPC4SLXAX
Registeel: 6akrav5wjn5fs

שכונת ווגאס זו פשוט קראה את כל רחובותיה על שם פוקימון

לך לטייל במורד מסלול Squirtle או Jigglypuff Place בהנדרסון, נבדה.

פורסם בתאריך 6/1/2023 בשעה 9:39 בבוקר

הנדרסון, נבדה

זכור את קיץ 2016, כאשר אי אפשר היה לעזוב את הבית שלך בלי לראות שחקני פוקימון גו מנסים לתפוס את כולם? ובכן, הגיע הזמן לתת לאפליקציה הורדה מחודשת; אתה בטוח להיתקל בפוקימון כשאתה מטייל ברחובות בכותרת גחמתיים כמו Squirtle Lane ו- Jigglypuff Place בפיתוח חדש בנבדה.

הנדרסון, נבדה, פרבר 20 דקות מחוץ לאס וגאס, נמצא כיום ביתם של חמישה רחובות לכבוד דמויות פוקימון מקסימות של דור מקסים, כולל Squirtle, Jigglypuff, Charmander, Charizard ו- Snorlax. רעיון השינוי הגיע מאנדראה מילר, בונה ביתי במחוז קלארק שכינה בעבר רחובות על שם סדרת הילדים סיירת כפות ומתכנן לעשות את אותו הדבר עם תוכנית הטלוויזיה הלהיטים ילוסטון. אחרי שמות ספיטבול לרחובות לפיתוח בית העירייה החדש של Harmony Homes, Serenity Place, בנו הבכור של מילר נתן לה את הרעיון להשתמש בדמויות ממשחק נינטנדו האהוב.

האזור נמצא כעת בבנייה, אך אנשים רבים כבר החלו לנהר לשלטים הרחוב כדי לשוטט סביב שדרת צ’ארמנדרים ולקבל פריים צילום. אתה יכול לאתר את כולם?