10 ציוד הזרמה והציוד הטוב ביותר למשחקים מקצועיים, כל הציוד שאתה צריך כדי להזמין משחק כמו מקצוען

0

בואו נמצא במהירות כמה מהדברים הבסיסיים שכדאי לזכור למכשירי שמע ומקור וידאו.

10 ציוד וציוד סטרימינג הטוב ביותר למשחקים מקצועיים

. .

כשחושבים על סטרימינג משחקים, הדברים שיופיעו בראשכם היו משהו כמו חוויות מהנות, טונות של צופים, שעות תקשורת ארוכות עם מעריצים, ועושים הון ��.

!

?

הדבר הראשון ובראשונה שאתה צריך הוא מכשיר לזרום עליו. הבחירה הפופולרית ביותר בקרב גיימרים היא מחשב או מק. המכשיר יהיה תלוי בסוג התוכן שאתה זורם. אתה יכול אפילו ללכת לזרם מסמארטפון או מסוף. שנית, אתה צריך לקבל חיבור אינטרנט אמין ומהיר כדי להעביר את מפגשי הזרמת המשחקים החיים שלך בפלטפורמות הסטרימינג.

ציוד סטרימינג

ישנם מכשירים רבים המעורבים בזרם. לשעבר – שמע, וידאו, מתגים, טבעות LED, מקור אור, חצובה, מצלמה וכו ‘.

בואו נמצא במהירות כמה מהדברים הבסיסיים שכדאי לזכור למכשירי שמע ומקור וידאו.

מקור שמע

מקור השמע אינו אלא מיקרופונים. בהתבסס על סוג החיבור ואיכות הצליל, שלושה מיקרופונים שונים זמינים בשוק. לפי מקורות מרובים, הוכח שהצליל חשוב יותר מתמונה. זו הסיבה לכך שהעדיפות העליונה ביותר שלך צריכה להיות השקעות בצליל.

בחירת המיקרופון הפופולרית ביותר בקרב גיימרים לסטרימינג בשידור חי היא מיקרופון ה- USB. יש לו יכולת להתחבר למחשב שלך ישירות ומספק גם איכות צליל טובה יותר. מיקרופון USB נחשב לאפשרות זולה יותר מכיוון שאין דרישה למכשירים נוספים. מצד שני, אם ברצונך להשתמש במיקרופון XLR, עליך קודם לרכוש מערבל שמע ייעודי. אם אתה נותן חשיבות רבה יותר לאודיו, אתה בהחלט חייב ללכת עם מיקרופון XLR.

 • המיקרופונים המובנים מציעים את הצליל האיכותי ביותר.
 • מיקרופוני ה- USB זולים יחסית ומספקים צליל איכותי יחסית טוב יותר.
 • . אתה צריך גם לרכוש מערבל שמע לשימוש בו.

מקור וידאו

מצלמת וידאו מקצועית הייתה מושכת יותר אנשים לזרם שלך, והיא גם תציג את המחויבות שלך לזרמי משחק.

מצלמות רשת

אם אתה חושב לפתח הגדרת סטרימינג חי בסיסית שהיא סבירה, מצלמת רשת תהיה המחשבה הראשונה שלך. מצלמות רשת יתחברו בקלות למחשבים האישיים שלך, מושלמים לזרמי משחקים וזרמים חיים, יש מיקרופונים מובנים, ועוד הרבה יותר. מצלמות רשת מודרניות יכולות להציע לפחות 720p רזולוציה של הסרטון, והם נחשבים לאפשרות הזולה ביותר עבור גיימרים לבצע זרמים חיים.

מצלמות DSLR

אם אתה מוכן למתוח קצת יותר על תקציב מקור הווידיאו, אתה יכול ללכת עם מצלמת DSLR לקבלת איכות וידאו טובה יותר. גרסה קומפקטית יותר של מצלמת DSLR היא המצלמה נטולת המראה. המצלמה נטולת המראה מציעה רזולוציית תמונה גבוהה במיוחד ואיכות וידאו מעולה. יחד עם מצלמת DSLR או מצלמה נטולת מראה, עליך לרכוש מקודד וידאו כדי להעביר את הסרטונים שלך בפלטפורמות סטרימינג שונות.

מצלמות וידיאו

מצלמת וידיאה נחשבת לאפשרות המושלמת אם יש לך תקציב להתחייב לעצמך לזרום משחק לחלוטין לחלוטין. מצלמות וידיאו יכולות לייצר תפוקות HDMI צלולות קריסטל ורזולוציית 4K שעדיפה על ידי גיימרים וזרמים מקצועיים.

מצלמות פעולה

מצלמות אקשן הן מצלמות וידיאו קומפקטיות ומשכנעות שתוכננו לכידת סצינות עמוסות פעולה. מצלמות אלה הן אפשרות אידיאלית למשחקי ספורט סטרימינג בשידור חי.

אביזרים

הדבר האחרון שאתה צריך זה כמה ציוד סטרימינג נוסף, לא משנה מה התקציב שלך. חלק מהציוד הנוסף הנדרש הוא חצובה להחזקת המצלמה שלך, מסך ירוק לשינוי הרקע שלך, עמדות אור, טבעות LED, זרוע לשמירה על יציבות המיקרופון שלך וסוגים שונים של כבלים לחיבור כל מקורות השמע והווידיאו שלך.

מיקרופונים �� לגיימרים

Hyperx Quadcast

אם אתם מחפשים מיקרופון עצמאי מלא למשחקי סטרימינג בשידור חי, עליכם להסתכל על המיקרופון של Hyperx Quadcast. למיקרופון יש גם הר זעזוע אנטי-כיבוי כדי לבודד את המיקרופון. זה עוזר בדיכוי צלילי הסביבה בעזרת מתלי חבלים אלסטיים.

לא יהיו יותר תאונות שמע מכיוון שאתה יכול להשתמש בפונקציונליות הפשטנית-לאתית. . המצב הפעיל של המיקרופון נקבע כאשר האור דולק, ואילו המיקרופון אילם כאשר האור כבוי.

סרטון יוטיוב

Hyperx Quadcast תומך בארבע דפוסי קוטב לשיפור השמע בזמן הזרמה. סטריאו, קרדיואיד, כל-כיווני ודו כיווני הם ארבעת דפוסי השמש העומדים לרשות מיקרופון זה. . יש להבין את כל ארבעת התבניות הקוטביות לשימוש בו בצורה שוטפת.

אתה יכול להתאים בקלות את הרגישות של המיקרופון שלך באמצעות החוגה המסופקת בתחתית. בין אם אתה מחבר אותו למחשב, Mac שלך או בכל קונסולה אחרת, הצליל שלך יישמע בקול רם וברור. ה- MIC של Quadcast אושר על ידי TeamSpeak ו- Discord. אתה יכול אפילו לפקח על הצליל שלך בזמן אמת על ידי חיבור ל -3.שקע אוזניות 5 מ”מ.

Presonus

נניח שאתה מתחיל בזרם החי של הסולו שלך בזמן המשחק; עליכם להתחיל את מצב הקרדיואיד כך שהמיקרופון ירים רק נשמע שאתה רוצה שהוא יאסוף. אם אתה משתמש בו לכנס, עליך לעבור למצב הכל -כיווני כדי להרים צלילים מכל מקום סביב המיקרופון. מצב איור 8 מועיל במהלך ראיונות שבהם תוכלו להשתמש בצד אחד של המיקרופון בזמן שהאורח משתמש בגודל השני.

תכונת האודיו של Loopback משלבת את האודיו מיישומים מרובים בזמן שאתה זורם בשידור חי. הוא מספק שני ערוצים ייעודיים כדי להפוך את כל התהליך לפשוט הרבה יותר גם ב- Windows וגם ב- MacOS. זה מאפשר לך להקליט שני יישומים מהמכשיר שלך ואת הקול שלך בו זמנית.

Revelator Presonus מגיע עם תוכנה מקצועית כדי לצבוט את הקול שלך כמו שאתה אוהב אותו.

Shure MV7

ה- Shure MV7 הוא מיקרופון דינאמי עם תפוקות XLR וגם USB לשימוש בו עם מחשבים וגם ממשקים מקצועיים. המיקרופון מגיע עם טכנולוגיית בידוד קולית כדי להעניק לך תחושה של הקלטה מקצועית ולהשאיר את רעשי הסביבה.

אתה יכול להשתמש ב- 3 המובנה.שקע אוזניות 5 מ”מ כדי לפקח על הצליל שלך ולהתאים את תערובת המסך, עוצמת האוזניות ורווח המיקרופון. ניתן לטפל בכל דבר בעזרת לוח המגע המובנה. זה לא רק תואם USB, אלא אתה יכול גם להשתמש במיקרופון דינאמי מקצועי זה בסביבות הקלטה מקצועיות באמצעות טכנולוגיית XLR.

סרטון יוטיוב

לפני שתבצע את הזרם החי הבא שלך, אתה יכול להגדיר לחלוטין ולהתאים אישית את הקול שלך באמצעות אפליקציית ShurePlus Motive. אתה יכול ללכת עם מצב האוטומטי אם אתה רוצה שהאפליקציה תבצע את כל העבודה, או שתוכל גם ללכת עם המצב הידני לטיפול בכל התכונות בעצמך.

בזמן ביצוע זרמי משחקים חיים, היית קצת רחוק מהמיקרופון. אבל, אין צורך לדאוג מכיוון שאתה יכול לעבור למצב של מיקרופון “רחוק” מוגדר מראש, והוא יתפוס את קולך בבהירות משופרת. גם אם ברצונך להישמע כמו זה ברדיו, אתה יכול להתאים אותו בעזרת היישום.

מצלמות �� לגיימרים

Logitech C922 Pro

בכל פעם שאתה גר לסטרימינג ב- YouTube ו- Twitch, עבור עם איכות וידאו מעולה עם Logitech C922 Pro HD Stream WebCam. עכשיו, תוכלו להמשיך בסטרימינג בשידור חי עם 1080p מלא ב 30 fps או אפילו ללכת עם היפר -מהיר 720p ב 60 fps. המצלמה מורכבת מעדשת זכוכית ומאפיין מיקוד אוטומטי, ושדה ראייה באלכסון של 78 מעלות.

אם אתה נמצא במשחקים רציניים, דבר חיוני הוא קצב המסגרת היפר -מהירה לתפקוד החלק של הסרטון. ה- C922 מספק 60 fps ב 720p לזרם חי חלק ללא בעיות של פיגור או עיוות. .

Logitech C922 Pro HD WebCam

תיקון האור האוטומטי ותכונת המיקוד האוטומטי של HD פועלים בצורה מושלמת לשיפור תנאי התאורה שלך ולהפיק סרטון בהבחנה גבוהה. גם אם אתה יושב בסביבת תאורה כהה, הסרטון בזרם החי שלך יהיה ברור גביש בגלל תיקון אור אוטומטי.

המצלמה הותאמה בשני מיקרופונים כל -כיווניים ללכידת צליל מציאותי מזוויות שונות. בזמן הזרמה, הצליל שלך נראה טבעי וברור. אפליקציית Capture מאפשרת לך להתקרב, לערוך, PAN ולהתאים אישית את הזרמים שלך להוספת מעברים ושכבות טקסט טובות יותר.

אם אתם מחפשים מקור וידאו מקצועי שיצפוצו את זרמי המשחקים החיים שלכם, אז C922 בהחלט שווה את זה.

Razer Kiyo

ברגע שתעלה את מצלמת הרשת של Razer Kiyo, אתה תרגיש כאילו החברים שלך והמעריצים שלך נמצאים רק לחיצה יחידה ממך. זה נחשב כמצוין לשיחות וידיאו וזרם חי בגלל יכולת ה- HD המלאה ותאורה דמוית סטודיו. עדכוני הקושחה של Razer Kiyo מיועדים להפוך אותה לאידיאלית למשחקים ולסטרימינג.

אתה יכול להתאים אישית לחלוטין את המצלמה על ידי מעבר בין מיקוד אוטומטי למוקד ידני. . ישנם מוגדרים מראש של תמונה שונים המופעלים על התאמה אישית משופרת. אתה יכול אפילו ליצור פרופילים שונים למטרות שונות ולשמור אותם בסינפסה של Razer 3.

סרטון יוטיוב

עם מצלמת הרשת של Razer Kiyo, אין צורך להקים אורות שונים לתאורה במצלמה. המצלמה שומרת על כמות האור וגם מבטלת כל צללים קשים. בעזרת רמות הבהירות המתכווננות, זה הופך להיות די קל להגדיר את האור.

סרטון יוטיוב

אתה יכול לבחור מבין שלושה שדות תצוגה שונים כדי ליצור מסגרת מושלמת לסרטון שלך. אתה יכול לבחור באלכסון 65 °, 78 ° או 90 מעלות לפי הנוחות שלכם. המצלמה מחזיקה גם במיקרופונים כפולים-כיוונים שיש להם טכנולוגיית ביטול רעש. האודיו יהיה ברור לחלוטין מבלי שיאספו רעשים בסביבה.

אם אתה עובד עם Windows 10, מצלמת Brio הייתה שימושית עבורך. זיהוי הפנים המאובטח והמדויק שלה עבור Windows לא ידרוש ממך להקליד סיסמה עבור Windows. כל מה שאתה צריך לעשות זה להסתכל על העדשה לכניסה. אפליקציית Desktop של Logi Tune מועילה לביצוע כל ההתאמות האישיות הנדרשות ולבחון קביעות מוגדרות מראש שונות לשיתוף פעולה וידאו ללא הפרעה.

בגלל קצב המסגרת הגבוה שמציע בריו בכל תנאי תאורה, לא יהיו פיגור או עיוותים במהלך זרמי המשחקים החיים שלך.

אביזרים לסטרימינג בשידור חי

כשמדובר באביזרים נוספים, עליכם גם לחפש אוזניות משחק וציוד שימושי אחר לשיפור המשחק שלכם.

אור אלגאטו

תאורה חיונית להקלטה ובביצוע זרמים חיים מקצועיים. אוויר קל המפתח Elgato יגרום לזרמי המשחקים שלך להיראות מקצועיים, וגם תרצה להשתמש בו לכל מטרה הקלטה. נוריות LED בדרגה התעשייתית עובדות באותה עוצמה למשך שעות ארוכות תוך שמירה על קור רוח.

אור האלג’אטו נוצר עם 80 נוריות LED של אוסראם פרימיום, מתוכם 40 חמים, ו -40 קרים. שלא כמו תאורת הסטודיו, זה יהיה די עדין בעיניך. .

אוויר קל מפתח אלג'אטו

לאוויר המפתח קל יש עיצוב קומפקטי שישתלב בכל הגדרה ולהתאים לאסתטיקה שלו. אתה יכול לנעול את הר המסתובב בזווית הקורה המושלמת ואילו הקוטב הטלסקופי מאפשר לך להתאים את הגובה בדיוק ובדיוק.

אתה יכול לחבר אותו באופן אלחוטי עם מכשיר אנדרואיד, Mac, PC ו- iPhone שלך. זה מקל על הבהירות וצבע התאורה של התאורה באמצעות אפליקציית Control Center וגם לקבל משוב בזמן אמת על המסך שלך. .

זה תואם גם לסיפוני זרם לביצוע פונקציות שונות. אתה יכול להתאים בקלות את רמות הבהירות, טמפרטורת הצבע ואפילו להפעיל או לכבות את האור באמצעות סיפון הזרימה.

קנו באמזון עוד היום.

חצובה מגנוס

אם אתם מחפשים חצובה וידאו יציבה ויציבה, אז מערכת חצובה מגנוס היא בחירה מושלמת. זהו חצובה עמידה וארוכת טווח. ראש גרירת הנוזל מאפשר לך להחליף ולהטות את המצלמה כך שלא יהיו בעיות עם תמונות או סרטונים מעוותים.

Magnus VT-4000 חצובה

יש לו עיצוב רגליים דו-שלבי המאפשר לך להתאים את גובה החצובה לפי הדרישות שלך מ- 27.6 עד 59 ″. המפזר האמצעי היה מחזיק את רגלי החצובה במצב נעול ליציבות משופרת. בין אם ברצונך להשתמש בו למטרת הזרמת המשחק המקורה שלך או כל מטרה אחרת לצילום חיצוני, חצובה מגנוס יכולה להתמודד עם שתי העבודות.

דוקרני הקרקע מועילים במהלך הקלטה בחוץ, בעוד שרגלי הגומי די שימושיות במהלך ההקלטות המקורה וזרמי המשחקים החיים.

מסך ירוק של אלג’אטו

המסך הירוק המתקפל באלג’אטו הוא טכנולוגיה מוקפצת שרק צריכה להיות נפתחת ממקרה האלומיניום שלו. זה אידיאלי, אפילו לאזורי משחק קטנים למדי. תקבל משטח כרומה-ירוק שהוא נטול קמטים. כל שעליך לעשות הוא להפעיל כמה אורות ולעבוד קסם יצירתי כדי לשפר את הרקע שלך עם המסך הירוק.

סרטון יוטיוב

אם אתה גיימר מקצועי ומבצע זרמים חיים יומיים, עדיף שיהיה רקע מותאם אישית לזרמים שלך. . אין צורך להיות תלוי בקירות הריקים שלך כאשר אתה יכול לעבוד את היצירתיות שלך עם המסך הירוק של אלג’אטו.

קבל סיכוי להתמקד לחלוטין בקהל שלך בזמן שסטרימינג בשידור חי ב- YouTube ו- Twitch עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר של Elgato. סיפון הזרם של אלגאטו מאפשר לך להיות יצירתי יותר בזמן הזרמת המשחקים האהובים עליך. אם אתה רציני בזרם חי, עליך לשקול לרכוש אותו.

אתה יכול להשתלט על הזרמים שלך עם 15 מפתחות ה- LCD שסופקו על הסיפון. זה מאפשר לך לבצע פעולות שונות כך שלא תצטרך לזכור קיצורי מקשים. אתה יכול להתאים שמע, להפעיל מדיה, להחליף סצינות, ועוד הרבה תוך כדי הזרמה בהישג ידך. המשוב החזותי יאשר כי הפקודה בוצעה.

אתה יכול לשלב בקלות את פלטפורמות הסטרימינג המועדפות עליך עם סיפון הזרם כדי לשלוט בכל פעולה עם ברז מהיר של המפתח. ההתאמה האישית של סיפון הסטרימינג היא די פשוטה, שם אתה רק צריך לגרור ולפיל כמה פעולות. .

אתה יכול לפרוס את Intros ו- Outros החתימה שלך עם ברז יחיד כדי לקחת את הסטרימינג שלך לשלב הבא.

סיכום

אם אתה רציני בזרם משחק חי ולחשוב על בניית קריירה בו, אתה צריך לשדרג את הציוד שלך. איכות הווידיאו והציוד בו אתה משתמש ישפיעו רבות על עסק הזרם שלך. אז קדימה, קבל דלפק משחקים, כיסא משחק, ומעל ציוד סטרימינג מגניב כדי לפלס את קריירת הסטרימינג שלך.

Dhruv הוא סופר תוכן בכיר ב- Geekflare עם מיומנות בכל נישה. הוא מתמקד בעיקר בטכנולוגיה, ביקורות על מוצרים, קריפטו, blockchain ומאמרים כיצד לבצע. מלבד הגומחות האלה, הוא גם אוהב לכתוב על פרילנסינג, … קרא עוד

 1. Shure MV7
 2. Logitech C922 Pro
 3. Razer Kiyo
 4. Logitech Brio
 5. אור אלגאטו
 6. חצובה מגנוס
 7. מסך ירוק של אלג’אטו
 8. סיפון זרם אלגאטו

כל הציוד שאתה צריך כדי למשחק-זרם כמו מקצוען

זו העונה להיעים מול הצג שלך עם שמיכה גדולה, כוס קקאו חם, משחק נהדר וכל החברים הכי טובים שלך בצ’אט הטוויץ ‘. אבל לפני שאתה יוצא לחיים בטוויץ. אם אתה רוצה להצליח כזרם, זה גם לוקח תרגול, כריזמה, מזל וכמובן, הציוד הראוי.

אמנם איננו יכולים לעזור בסבלנות, בכישרון טבעי או בגורמים חברתיים שקובעים מי הופך לכוכב סטרימינג, אך אנו יכולים להמליץ ​​על הכלים לגרום לערוץ להיראות מקצועי ככל האפשר מהיום הראשון. אם מישהו ברשימת המתנות שלך רציני לצלילה בעסקי הזרמת משחקי וידאו, אלה הגאדג’טים שהם יהיו באקסטזה כדי לפרוק (ולהשוויץ במצלמה).

גל אלג’אטו: 3

מיקרופון Beacn

Astro A10 Gen 2

SteelSeries Arctis Nova Pro

סיפון זרם אלגאטו

בקר Bluetooth 8bitdo Pro 2

Razer Ripsaw HD

Logitech StreamCam