דברים זרים עונה 5: כל מה שאנחנו יודעים עד כה – דקסרטו, דברים זרים עונה 5: תאריך שחרור, ספוילרים, צוות, חדשות וטריילרים – פופוז

0

דברים זרים עונה 5: תאריך שחרור, ספוילרים, צוות, חדשות וטריילרים

Contents

לאחר שהצליח בתוכניתו להקריב ארבעה ילדים, Vecna ​​מסוגל לפתוח שער ענק מעבר להוקינס, ולהביא את הפוך בצד ימין למעלה. ברגעים האחרונים של העונה, הגיבורים שלנו צופים בעשן שחור שופך מהשער, ומאיים על העתיד לבוא בעונה 5.

דברים זרים עונה 5: כל מה שאנחנו יודעים עד כה

הופר (דייוויד הארבור) וג'ויס (ווינונה ריידר) בזר דברים עונה 5. בתקווה

נטפליקס

מה יקרה סוף סוף למקס ואדי? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על תאריך השחרור, הטריילר, השחקנים, העלילה, ועוד דברים זרים עונה 5.

דברים זרים הם ללא ספק תופעה עולמית בשלב זה. האימה הכובשת של האחים דאפר והנוסטלגיה-פסט של שנות ה -80 הולכת חזק מאז 2016, כאשר האוהדים מתכוונים בשקיקה בין יציאתו של כל פרק חדש.

. .

אז הנה כל מה שאתה צריך לדעת על העונה האחרונה. במקרה שאתה עדיין עדיין לא צפית בזה,

 • האם יש תאריך שחרור של דברים זרים עונה 5?
 • האם יש דברים זרים עונה 5 פרטי ליהוק?
 • דברים זרים עונה 5 נגררים
 • דברים זרים עונה 5 עלילה: על מה זה יהיה?
 • דברים זרים עונה 5: מה קרה בעונה 4?

VECNA עומד מחובר לגפנים בדברים זרים 4

Vecna ​​הפך לאחד הנבלים הגדולים ביותר של התוכנית.

האם יש תאריך שחרור של דברים זרים עונה 5?

לא, טרם יאושר תאריך שחרור לעונה החמישית של דברים זרים. ועם השביתות האחרונות, ייצור עונה 5 מתעכב כעת.

בראיון לקולידר, דייוויד הארבור מרמז בתחילה כי עונה 5 של התוכנית הייתה אמורה להתחיל לצלם באמצע 2023.

המאמר נמשך לאחר המודעה

“אנחנו נכנסים לעונה חמש. יש לי עוד כמה חודשים להתאמן. עם זאת, אנו מתחילים לצלם את זה ביוני, וזו תהיה העונה האחרונה. עשיתי הרבה אימונים לעונה הרביעית. הוא [הופר] היה במצב מאוד ספציפי, אותו כלא רוסי.

עם זאת, תוכניות אלה הופסקו כעת. .

50 הסרטים המובילים ביותר בכל הזמנים

המאמר נמשך לאחר המודעה

“דופרים כאן. . אמנם אנו שמחים להתחיל בייצור עם צוות השחקנים והצוות המדהים שלנו, אך זה לא אפשרי במהלך השביתה הזו. אנו מקווים שמגיעים לעסקה הוגנת בקרוב כדי שכולנו יכולים לחזור לעבודה. עד אז – שוב שוב והחוצה.”

צוות השחקנים של דברים זרים עמד ונראה מודאג

The Stranger Things ילדים מתכוננים לגמר העונה 4.

עכשיו, מכיוון שזו הייתה העונה האחרונה, זה צפוי שלא כל דמות הולכת לעשות את זה. “ובכן, זו העונה האחרונה, כך שאנשים כנראה ימותו”, כמתוארת על ידי מאיה הוק לרולינג סטון. “הייתי שמח למות ולקבל את הרגע של הגיבור שלי. אשמח למות בכבוד, כמו שכל שחקן היה עושה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

“אבל אני אוהב את הדרך בה האחים דאפר אוהבים את השחקנים שלהם. . אני חושב שזו תכונה יפה שיש להם, ולא הייתי מאחל לה.”

. . .”

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

באותו ראיון אמר רוס דאפר: “באמת יגיע למרכז הבמה שוב בעונה 5. הקשת הרגשית הזו בשבילו היא מה שאנחנו מרגישים שתקווה לקשור את כל הסדרה יחד. וויל רגיל להיות הצעיר, המופנם, זה שמוגן. אז חלק מהמסע שלו, זה לא רק מיניות – זה יגיע לשלו כבחור צעיר.”

עוד אחת מחברי צוות השחקנים העיקריים, מילי בובי בראון, אמרה בראיון של אוגוסט 2023 ל- Women’s Wear Daily-שנערך לפני שביתת Sag-Aftra-שלמרות שהגמר העונה 5 יהיה מריר, היא מוכנה לסדרה להסתיים.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה
המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

“אני חושב שאני מוכן. זה היה גורם כה עצום בחלק מחיי, אבל זה כמו לסיים את בית הספר התיכון, זה כמו שנה בוגרת “, אמרה לשקע. “אתה מוכן ללכת לפרוח ולפרוח ואתה אסיר תודה על הזמן שהיה לך, אבל הגיע הזמן ליצור הודעה משלך ולחיות את החיים שלך.”

Thinger Things Things Crailer Trailer: האם יש טריילר?

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תסלח לבלגן שלנו … תמונה.טוויטר.com/38frv5pt9a

– דברים זרים (@Stranger_things) 12 בספטמבר 2023

דברים זרים עונה 5 עלילה: על מה זה יהיה?

בשיחה עם מגוון בקטע של Showrunners Sitdown שלהם, האחים דאפר הסבירו כי “הדבר היחיד שאנחנו לא מתעמקים בו בכרך 2 הוא הפוך.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

נראה שהעונה הבאה תבשר את העולם התחתון הדמוני עוד יותר כמו “הרבה מהתשובות האלה עבור ההפוך הוא באמת מה שהבסיס לעונה 5 עוסק.”ההפוך הוא ביתם של מפלצות כמו המוח פלייר ועונה 4 Baddie Vecna, אבל האוהדים היו להוטים ללמוד יותר על מקורו.

. “אנחנו יודעים מה הסיום”, אמרו ל- SFX.

“ניתן להעלות על הדעת שזה ישתנה אבל אני חושב שזה לא סביר כי זה אחד מאותם סיומים שפשוט מרגיש, ותמיד הרגיש, נכון. זה גם מרגיש די בלתי נמנע. ואז כשאתה מעלה את זה, אתה אוהב, ‘נו כן, זה בהחלט מה שצריך להיות.״

המאמר נמשך לאחר המודעה

דייוויד הארבור אמר גם שהוא יודע איך הסדרה מסתיימת, והיא הולכת להיות “מאוד מאוד מרגשת.”

כמו כן, נראה כי עונה 5 מתהווה לעונה הרגשית ביותר עד כה. בראיון שנערך לאחרונה עם “ההוליווד ריפורטר”, יוצרי The Stranger Thing.

“גרמנו למנהלים שלנו לבכות, מה שהרגשתי היה סימן טוב לכך שהמנהלים האלה בוכים. הפעמים האחרות האחרות שראיתי אותם בוכה היו כמו פגישות תקציב, “התבדח מאט.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

הם גם הקניטו לפודקאסט המבולבל העצוב והמחושב: “הדמויות כבר הולכות להיות בפעולה, הן כבר עומדות לקבל מטרה ונסיעה, ואני חושב שזה הולך לגלות לפחות כמה שעות ולעשות את העונה הזו מרגיש ממש שונה.”

באשר לקאסט, פין וולפארד הצהיר בפני קולידר כי הוא קרא תסריטים לשלושת הפרקים הראשונים של העונה האחרונה, אבל הוא עדיין לא יודע את הסוף: “ובכן, אני חושב שזה עונה על כמות מטורפת של שאלות לגבי שפת דברים זרים, בניית העולם. אני חושב שהרבה אנשים ישמחו לחזור – זו העונה האחרונה, אז אנחנו די רוצים לחזור לשורשים של הסיבה שההצגה הייתה כל כך מיוחדת מלכתחילה, ומדוע הדינמיקה כל כך מיוחדת המקום הראשון, וסוג של לחזור לזה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

“זה יהיה ממש מרגש. ברור שאני נרגש לחזור ולירות בזה. אני חושב שזה יהיה עצוב מאוד, אבל אני גם פשוט מתרגש, כאוהד, להיכנס לזה, ואני נרגש לראות איפה כולם – אפילו לא ידעתי איך זה נגמר, באמת. קראתי רק את שלושת הראשונים, אז נראה. אבל כן, אני נרגש לראות לאן מסעות כל הדמויות.”

דברים זרים עונה 5: מה קרה בעונה 4?

במהלך עונה 4 ראינו את ילדי הוקינס מתערבלים כדי לחשוף את תעלומת ווקנה, רוצח על טבעי שהיה במקור 001 ב- DR. לימודי מרטין ברנר. לאחר שאחת עשרה גירשו אותו אל הפוך, התנאים הקשים של התחום העולמי הפכו אותו לאויב אימתני.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

. לרוע המזל, היא לא הייתה בר מזל מספיק כדי להתרחק ללא פגע בפעם השנייה, וכעת היא תקועה בתרדמת, שם נראה שהיא נשארת עד עונה 5.

לאחר שבילו זמן בכלא רוסיה, ג’ויס ביירס ומוריי באומן הצליחו להביא בהצלחה את הופר הביתה, אם כי לא לפני שהוא ערף דמוגורגון באפילציה. הצוות בקליפורניה של מייק, וויל, ג’ונתן, והדמות החדשה ארגייל גם החזרו להוקינס, אם כי הוקינס הוא לא בדיוק המקום הכי טוב להיות בו כרגע.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

לאחר שהצליח בתוכניתו להקריב ארבעה ילדים, Vecna ​​מסוגל לפתוח שער ענק מעבר להוקינס, ולהביא את הפוך בצד ימין למעלה. .

ייתכן שאחת עשרה החזירה את כוחותיה לאחר שעבדה עם הדוקטור ברנר המנוח, אך האם זה יספיק לה להתמודד עם הסכנה הגדולה ביותר הוקינס אי פעם ידעה?

המאמר נמשך לאחר המודעה

האם אתה מצפה לזר דברים עונה 5? הקפד לעדכן את המופע ככל שמתפתחות חדשות נוספות.

המאמר נמשך לאחר המודעה

זה כל מה שאנחנו יודעים על דברים זרים עונה 5 ותוכלו לקרוא על ספר הפריקוול של אדי כאן. אנו נעדכן דף זה בהודעות נוספות, ובינתיים תוכלו לבדוק את רכזות הטלוויזיה האחרות שלנו למטה:

דברים זרים עונה 5: תאריך שחרור, ספוילרים, צוות, חדשות וטריילרים

? היוצרים מאט ורוס דאפר אישרו כעת כי עונה 5 תהיה סוף סדרת נטפליקס.

דברים זרים יותר דברים זרים 5 סוף סוף אושר כעונה האחרונה של סדרת נטפליקס.

בהצהרה לצד תאריך השחרור דברים זרים 4, יוצרי התוכנית, האחים דאפר, אמרו: “לפני שבע שנים תכננו את קשת הסיפור השלמה עבור דברים זרים יותר. באותה תקופה ניבאנו שהסיפור יימשך ארבע עד חמש עונות. זה הוכיח גדול מכדי לספר בארבע, אבל – כפי שתראה בעצמך בקרוב – אנו פוגעים כעת לקראת הסיום שלנו. עונה 4 תהיה העונה הלפני אחרונה; עונה 5 תהיה האחרונה.”

החדשות האחרונות על דברים זרים 5?

 • הפקה על דברים זרים 5 הושעה ללא הגבלת זמן בגלל שביתת הכותבים והשחקנים שביתה.
 • דברים זרים 5 הצילומים היו אמורים להתחיל במאי/יוני 2023.
 • הצילומים יכולים לארוך עד שנה שמשמעותה שתאריך יציאה של 2025 עשוי להיות בכרטיסים.
 • דברים זרים 5 פרק 1 יכמה ‘הזחילה’.
 • שליחות קטלנית האגדה לינדה המילטון מצטרפת לקאסט בתפקיד שלא הוסתר.
 • קו העלילה של עונה 5 יתקיים גם הוא כולו בהוקינס, כאשר וויל ביירס כמוקד העיקרי.

אבל מתי זה ישוחרר? מה יקרה בעונה 5? ומי יחזור לקאסט? תראה, אנחנו יודעים שזו רחוקה לדרך, אבל הנה כל מה שאנחנו יודעים עליו דברים זרים יותר עונה 5 עד כה.

מתי כן דברים זרים 5 צא בנטפליקס?

דברים זרים עונה 5: כל מה שאנחנו יודעים על העונה האחרונה

האם יהיה דברים זרים 5?

כן, דברים זרים 5 קורה – וזו תהיה העונה האחרונה.

בראיון חדש ל”הוליווד ריפורטר “אמר רוס דאפר בעבר:” עונה ארבע לא תהיה הסוף. אנו יודעים מה הסוף, ואנחנו יודעים מתי הוא. [המגיפה] נתנה לנו זמן להביט קדימה, גלה מה הכי טוב למופע. החל למלא את זה נתן לנו מושג טוב יותר כמה זמן עלינו לספר את הסיפור הזה.”

זה נשמע כאילו האחים דאפר בטוחים שהם יכולים לספק עונה איקונית נוספת של התוכנית, שהיא סימן נהדר באמת בהתחשב עד כמה עונה 4 מדהימה הייתה.

כאשר יהיה דברים זרים 5 להשתחרר?

ובכן, הכל תלוי מתי העונה מתחילה לצלם. באוגוסט 2022 אישרו האחים דאפר כי הם החלו לכתוב עונה 5. חברי צוות שחקנים אחרים רמזו בעבר כי הצילומים יתחילו בסביבות אמצע 2013, מה שהיה מצביע על תאריך יציאה אפשרי בסוף 2014. .

בראיון ל- Variety, האחים דאפר אמרו בעבר: “אל תחזיק אותנו בזה, אבל הפער צריך להיות לא מעט קצר יותר הפעם, בגלל העובדה שכבר יש לנו מתווה ראשוני, ואנחנו לא יכולים תאר לעצמך שתהיה עוד הפוגה מאולצת של שישה חודשים.”

עם זאת, כעת נראה כי יהיה עיכוב בלתי מוגדר לאחר שהאחים דאפר שיתפו את תמיכתם ב- WGA (אגדת סופרים של אמריקה) ובסופרים הנוכחיים מכה. השביתה של השחקנים תשפיע גם על תאריך השחרור. (עוד על זה למטה.)

.

פין וולפארד גם עורר לאחרונה ספקולציות כי האוהדים עשויים להידרש לחכות עד 2025 לעונה החמישית לאחר שאמר שהוא יהיה בן 22 עד שיצא לו. יום הולדתו ה -22 של פין ייפול ב- 23 בדצמבר 2024. בראיון של GQ אמר פין: “כשזה ייצא, אני אהיה בן 22, אני חושב. אוכל לשתות עם גטן וקיילב ונוח בבכורה של Stranger Things 5.”

לאוהדים ככל הנראה יהיה רעיון טוב יותר ברגע שההפקה תתחיל רשמית בעונה 5.

יש ל דברים זרים 5 התעכב?

נראה שעכשיו יהיה עיכוב בלתי מוגדר לתחילת הייצור דברים זרים 5 – אבל זה מסיבה טובה.

במאי 2023, אגדת הכותבים של אמריקה יצאה לשביתה כדי להבטיח שכר הוגן יותר עבור חבריה, במיוחד בעידן הסטרימינג. האחים דאפר תומכים בסופרים, ואישרו כי ההפקה לא תתחיל עד שתסתיים השביתה ותושג עסקה הוגנת בין הכותבים לאולפנים, רשתות ושירותי סטרימינג הושגה.

בציוץ, האחים דאפר כתבו: “הכתיבה לא נעצרת כשמתחילה הצילומים. אמנם אנו שמחים להתחיל בייצור עם צוות השחקנים והצוות המדהים שלנו, אך זה לא אפשרי במהלך השביתה הזו. אנו מקווים שמגיעים לעסקה הוגנת בקרוב כדי שכולנו יכולים לחזור לעבודה. עד אז – שוב שוב והחוצה. #wgastrong “

ביולי 2023 הצטרף סאג-אפרה גם ל- WGA לשביתה לאחר שנפל המשא ומתן. שחקנים מבקשים להבטיח שכר טוב יותר והוגן יותר, שיפור בתנאי העבודה והתחייבויות מצד אולפנים, חברות ייצור ושירותי סטרימינג בכל הנוגע להגנה על דמותם בין השימוש ב-.אני. טֶכנוֹלוֹגִיָה.

אין לדעת כמה זמן השביתות הללו יימשכו. עוד בשנים 2007-2008, סופרים יצאו לשביתה במשך 100 יום לפני שהושגה עסקה. מבפנים בתעשייה צופים כי שביתות אלה יכולות להימשך זמן רב יותר. אנו נעדכן את המאמר הזה כאשר משותפים חדשות נוספות.

דאפרס כאן. . אמנם אנו שמחים להתחיל בייצור עם צוות השחקנים והצוות המדהים שלנו, אך זה לא אפשרי במהלך השביתה הזו. אנו מקווים שמגיעים לעסקה הוגנת בקרוב כדי שכולנו יכולים לחזור לעבודה. . #wgastrong

– סופרים זרים (@StrangerWriters) 6 במאי 2023

מתי כן דברים זרים יותר 5 התחל לצלם?

כרגע אין אישור רשמי בדיוק מתי הצילומים יחלו בעונה 5.

נוח שנאפ שיתף בעבר שהוא אמור להתחיל לצלם במאי 2023. בזרם חיים, נוח הגיב לאוהד ששאל אם “בית הספר יפריע לירי” העונה האחרונה. . באירוע סרטים וקומיקס קון 2023, דייוויד הארבור שיתף גם שהוא אמור להתחיל לצלם ביוני 2023.

עם זאת, נאמר על ידי הדאפרס כי שום צילום לא יחול עד שהסופרים יסתיימו. כמובן, שום צילום לא יקרה עד שגם השביתה תסתיים.

באוגוסט 2023, תמונות הופיעו בהפקה שהתחילו לבנות העתק של הוקינס במרכז העיר על מגרש גב לקראת תחילת הצילומים.

נוח שנאפ מאשר דברים זרים 5 מתחילים לצלם במאי 2023

האם יהיה זמן לקפוץ פנימה ?

כמו כל אוהד של דברים זרים יותר יידע, כל עונה מתחילה עם קצת קפיצה בזמן. ציר הזמן קפץ מנובמבר/דצמבר 1983 בעונה 1 עד אוקטובר 1984 בעונה 2, ואז ליולי 1985 בעונה 3. עונה 4 מתקיימת במרץ 1986, שמונה חודשים לאחר קרב סטארקורט.

עכשיו נראה שהאחים דאפר עשויים לשקול עוד יותר קפיצה. כשדיברו עם TVLine, הם אמרו כי פער ארוך כמעט בלתי נמנע בגלל עידן השחקנים הצעירים יותר: “אני בטוח שנעשה זמן לקפוץ זמן. באופן אידיאלי, היינו יורים [עונות 4 ו -5] גב אל גב, אבל פשוט לא הייתה שום דרך אפשרית לעשות זאת.”

במהלך הופעתו של דייוויד הארבור בסרט המזרח התיכון וקומיקס קון, הוא רמז כי לא מעט זמן עבר כשנחזור כי גופתו של הופר תהיה שונה מהפעם האחרונה שראינו אותו: “עכשיו הוא שוב בעיר, והוא חזרה באמריקה, שם יש להם צ’יזבורגרים. אז הוא ניזון היטב לעונה 5.”

עונה 5 זה כמו אם עונה 1 ו -4 נולדו תינוק. ואז התינוק הזה הוזרק לסטרואידים.

– סופרים זרים (@StrangerWriters) 21 במרץ 2023

באיזו שנה תהיה דברים זרים 5 ?

בכל עונה של דברים זרים יותר מתקיים שנה לאחר מכן, אך נותר לראות אם עונה 5 תתקיים בשנת 1987. כשההפוך מתפשט במהירות בהוקינס, והאיום של ווקנה הופך מאוד מאוד מיידי, בדיוק כמה רחוק קדימה בציר הזמן הם יקפצו?

נעדכן מאמר זה ברגע שנדע מידע נוסף.

אם המופע חורג מרץ 1988, זה יכול לחפוף עם שחרורו של מיץ חיפושית שכמובן מככבת בסופרסטאר החיים האמיתיים ווינונה ריידר. דברים זרים יותר יכול להתעלם מזה.

כמה פרקים יהיו דברים זרים 5 יש?

נצטרך לחכות לאישור לגבי אורך עונה 5, אך בהתחשב בעונות 1 ו -3 היו 8 פרקים, ובעונות 2 ו -4 היו תשעה פרקים, עונה 5 ככל הנראה תהיה בערך באותו אורך. הכל תלוי כמה סיפור האחים דאפר רוצים לספר בעונה האחרונה.

. האחים דאפר אמרו כי הפרק האחרון של עונה 5 יימשך “לפחות שעתיים”, אך לא כל עוד הפרק האחרון של עונה 4.

בראיון אחר עם הכתב ההוליוודי, מאט דאפר הקניט שהגמר “יהיה די מסיבי.

מה הם דברים זרים 5 כותרות פרק?

ובכן, סוף סוף יש את כותרת הפרק הראשון שלנו לעונה האחרונה. ‘הזחילה’.

עכשיו, מה לעזאזל זה אומר? האם זה מתייחס ל’זחילה ‘של ווקנה הרחק מבית קרל לאחר שנורה מהחלון על ידי ננסי? האם זה מתייחס לאחת הדמויות ‘זוחלות’ אל הפוך? האם זו התייחסות למילים של ‘Master of Puppets’ של מטאליקה? “בואו לזחול מהר יותר”? אדי?!

לאוהדים יש תיאוריה שהיא יכולה להתייחס לסריקת Dungeons & Dragon. עם הרמז של האחים דאפר שעונה 5 “תעבור די מהר” כשנפתח, האם הדמויות יכולות להיכנס אל הפוך בפרק הראשון?

עונה 5. פרק אחד. הזחילה. זרים שמחים דברים יום.טוויטר.

– דברים זרים (@Stranger_things) 7 בנובמבר 2022

רָצוֹן דברים זרים 5 להיות העונה האחרונה?

. דברים זרים יותר עונה 5 תהיה העונה האחרונה של התוכנית, אבל זה לא יהיה סוף דברים זרים יותר .

בהצהרה שדיברו על עתיד הזכיינית ותאריך השחרור של עונה 4, אמרו האחים דאפר: “יש עדיין הרבה יותר סיפורים מרגשים לספר בעולם של דברים זרים; תעלומות חדשות, הרפתקאות חדשות, גיבורים חדשים בלתי צפויים.”

בראיון לקולידר אמר דייוויד הארבור כי עונה 4 מטילה את הקרקע לסיום התוכנית: “אנחנו מציגים דברים חדשים, אבל אנחנו גם מתהדקים ונעטפים לכיוון מסוים. .”

המפיק שון לוי אמר גם לקולידר בראיון נפרד כי הוא והאחים דאפר יש את הסוף באופק: “יש תוכנית וגם זה ישותף לא ממש ברגע שהתחושה של העונה הרביעית יוצאת, אבל בקרוב מספיק.”

הוא המשיך: “אני יכול לומר את זה. אף אחד לא ממציא את זה כשאנחנו הולכים ויש משחק קצה, אם תרצו.”

צפו בטריילר עבור Stranger Things 4 כרך 2

אזהרה: ספוילר קדימה לסוף של Stranger Things 4!

אזהרה: Stranger Things 4 ספוילרים קדימה!

דברים זרים 5?

כעת, כאשר עונה 4 שוחררה, סוף סוף יש לנו רעיון כלשהו מה יכול לקרות בעונה 5.

הצופים למדו כעת על ווקנה, ההיסטוריה שלו, על מקורותיו ועל הקשר שלו לאחד -עשרה. ועכשיו כשאנחנו יודעים שהוא עדיין מתקרב על הוקינס בזכות החושים של וויל, עונה 5 תמשיך כמובן את סיפור העלילה הזה. אה, ויש את העניין הקטן של ההפוך עכשיו פורץ להוקינס עצמו.

בראיון לשנת 2022 עם Variety, האחים דאפר הקניטו כי התעלומות הנותרות של הפוך יהיו המוקד העיקרי של עונה 5 – כולל המשמעות של הפוך שנתקע בתאריך שהיה צוואה הועלה בשנת 1983.

“אנחנו לא ממש פותרים את זה העונה, אבל זה משחק את הרגע בו הם מבינים שהוא קפוא בזמן”, הם אמרו. “זה חלק עצום מעונה 5 וכך, רק רצינו פשוט לשים את זה שם ולגרום לאנשים לדבר על זה ולחשוב על זה.”

עונה 5 תחזיר גם את וויל למוקד ראשוני. “באמת יגיע שוב למרכז הבמה ב -5”, אמר רוס דאפר וראייטי באוגוסט 2023. “הקשת הרגשית הזו בשבילו היא מה שאנחנו מרגישים שתקווה לקשור את כל הסדרה יחד. וויל רגיל להיות הצעיר, המופנם, זה שמוגן. .”

דברים זרים 4 מסתיימים עם ההפוך המדביק את הוקינס

בסוף עונה 4, הוקינס נקרע לחתיכות על ידי ווקנה וכעת הוא בית לשער ענק בין העולם האמיתי לבין ההפוך. נראה כי ההפוך מתפשט כעת ברחבי הוקינס, כפי שאנו רואים בסצנת הסיום בה אחד עשרה יוצא לשדה על ידי תא הנוסעים של הופר כדי למצוא את הדשא והפרחים גוססים.

מתגרה בעונה 5 על הפודקאסט המבולבל המאושר והבלבול, מאט ורוס חשפו כי לא יהיו אף אחד מהדמות הרגילה שהתרגלנו אליהם בעונות האחרונות: “זה הולך לזוז – אני לא יודע אם זה הולך ללכת 100 מיילים לשעה בתחילת 5 – אבל זה הולך לנוע די מהר. .

עם זאת, כיוון שזו העונה האחרונה, הדאפרס הבטיחו שההצגה ייקח זמן לעטוף קשתות אופי: “הרבה מהדמויות האלה צומחות מאז העונה הראשונה, כך שזה מעשה איזון בין לתת להם זמן להשלים את שלהן קשתות אופי וגם קשירת קצוות רופפים ועושה את הגילוי הסופי שלנו.”

נטליה דייר “מרגישה רע” שננסי עזבה את סטיב לג’ונתן ב Stranger Things עונה 1

עונה 5 תתקיים גם בהוקינס, מהדהד את האווירה של עונה 1 אך בקנה מידה הרבה יותר גדול. . ואז התינוק הזה הוזרק לסטרואידים.

“זה הולך להרגיש הרבה יותר גדול בקנה מידה מאשר בעונה 1, אבל אנחנו רוצים לחזור להרבה דברים שעשינו בעונה 1, הרבה קבוצות וקלעים מקוריים – יש משהו נחמד לבוא בקנה מידה מלא”, הקניטו האחים. “זה ירגיש גדול יותר מעונה 1, הרבה יותר מסיבי מבחינת ההימור והסולם, אבל אנחנו רוצים לבקר הרבה דברים שעשינו בעונה 1.”

בנוסף לכך, מאט ורוס חשפו גם כי עונה 5 תהיה “שיא של כל העונות, כך שזה קצת יש קצת מכל אחת עונה עם המפלצת הגדולה שלנו; ארבע היו האימה הפסיכולוגית.”

רוס המשיך: “אני חושב שמה שאנחנו מנסים לעשות זה לחזור להתחלה קצת בטון של [עונה], אבל מבחינת בקנה מידה זה תואם יותר את [עונה] ארבע.”

“אני מקווה שיש לזה קצת מהכל.”

מיהו ווקנה בדברים זרים 4?

במקום אחר, עונה 5 ככל הנראה תתעמק במה שקרה בפועל למקסימום. מקס נהרג על ידי ווקנה בגמר העונה 4, אך היא חזרה לחיים וכעת נמצאת בתרדמת (גם אם, אישרו את המוח ועיוור). נראה שאחת עשרה החיו אותה באמצעות זיכרונותיה המאושרים, אך העונה הסתיימה לפני שהוסבר.

האחים דאפר חשפו כעת כי העובדה שמקס נמצא בתרדמת תהיה “רלוונטית להפליא” לסיפור העלילה של עונה 5.

“עונה 5, והעובדה שהיא בתרדמת. אני לא ממש יכול להיכנס לפרטים אבל חשוב שהיא, “מאט דאפר הקניט. “וזה יהיה השפעה משמעותית על 5. זה לא ‘רמאות’, זה רלוונטי להפליא ל -5.”

דברים זרים 5: מקס

דברים זרים 5 סיום: מה אמרו האחים דאפר?

בנובמבר 2022 הקניטו האחים דאפר כי סיום המופע ישלב כמה רעיונות ישנים שהם הציגו לעונה 2 שמעולם לא הגיעו לעונה הספציפית ההיא. “לעונה 5, אנחנו שולפים מהרבה מאותם רעיונות גדולים בעונה 2”, הם חשפו. “הרבה מהדברים הגדולים שלנו הסתיימו מחברים שחשבנו שהולכים להיות בעונה 2.”

אמנם הם לא חשפו בְּדִיוּק מה שהם שופטים מרעיונות השאריות שלהם, הם אכן הקניטו שהם חוזרים לבקר ועיוותו מחדש הרבה מהדברים שהם במקור הציגו לנטפליקס. .

. .”

נוח שנאפ גם לאחרונה הקניט שהסיום יגיע למעגל מלא עבור וויל. דיבר עם פורבס אמר נוח: “אני חושב שהם עשו עבודה נהדרת עם הדמות של וויל העונה, ופנו להפליא לכל מה שהם היו צריכים. האופן בו הם סגרו את ההצגה פשוט מושלם – הסיפור התחיל עם וויל, והוא ייגמר עם וויל.

בנוסף, פין וולפארד הקניט כי המעריצים יכולים בתקווה לצפות לסיום שמח עבור הדמויות האהובות עליהם. “מה שהולך להיות כל כך מדהים בעונה החמישית הוא שהדאפרס מנסים לשחוט את המחט הזו של ניסיון לגרום לכל דמות לקבל את הסוף המושלם שלהם,” הוא אמר ל- Indiewire. “אז אני נרגש לראות מה בסופו של דבר קורה.”

דברים זרים 5 שחקנים: מי יחזור?

נתחיל עם החדשות הטובות, נכון? חברי צוות השחקנים החוזרים עבור כלול: מילי בובי בראון (אחת עשרה), פין וולפהרד (מייק), נוח שנאפ (וויל), גתן מטאראצו (דסטין), קאלב מקלונין (לוקאס), פרייה פרגוסון (אריקה), ג’ו קירי (סטיב), נטליה דייר (ננסי) , צ’רלי היטון (ג’ונתן) ומאיה הוק (רובין).

כשראו כי מקס נמצא בתרדמת, סאדי סינק גם יחזור אבל מי יודע באיזו יכולת. נצטרך לחכות ולראות מה קורה עם העלילה שלה.

וכמובן, ווינונה ריידר ודייויד הארבור יחזרו לעסקים כאמא ואבא, א.ק.א. ג’ויס והופר, שנמצאים עכשיו (סוף כל סוף!) יחד כזוג.

. ובעוד שמקום הימצאו אינו ידוע כרגע, יתכן שנוכל לראות את ה- DR של פול רייזר. אוונס שוב. כיוון שהוא לא מת וכעת הוא ככל הנראה מסתתר ב- U.ג. עם מוריי, אנחנו הָיָה יָכוֹל ראו גם את חזרתו של דמיטרי/אנזו של טום וולצ’יהה. .)

בעיקרון, כל מי שלא נפטר יכול היה לחזור בעונה 5. הוא מתים יכולים גם לקפוץ לגבות בפלאשבקים או בחזונות של ווקנה.

דברים זרים יותר 5 דמויות חדשות: האם יהיו דמויות חדשות המצטרפות לקאסט?

. . אנחנו מנסים לא לעשות את זה כדי שנוכל להתמקד בדמויות OG, אני מניח.”

עם זאת, ביוני 2023 הוכרז כי לינדה המילטון (הידועה בעיקר בזכות שיחקה את שרה קונור ב שליחות קטלנית זיכיון) יצטרף לקאסט בתפקיד שלא הוסתר.

דברים זרים 5: האם אדי מונסון יחזור?

האם אדי מונסון יהיה ב דברים זרים 5?

למרות מותו המוחלט בעונה 4, האוהדים נואשים לראות את אדי מונסון של ג’וזף קווין איכשהו לחזור בעונה 5.

כאמור, אדי יכול לצוץ באופן מציאותי בפלאשבקים באמצעות קטעים מעונה 4. אבל עם ווקנה עדיין משוחרר, קיימת גם אפשרות שהחזונות הטראומטיים של דסטין יכולים להעלות גרסה מתים של אדי, ממש כמו בילי בחזון של מקס. אבל זה הכל ספקולציות כרגע, כמובן.

? . אחד טוב, אבל עדיין רק תיאוריה.

האם Vecna ​​יהיה ב ?

כן, ג’יימי קמפבל באוור יחזור לעסקים כנבל הפוך. . .

בראיון ל- NME, ג’יימי הקניט את חזרתו: “הוא מעוצבן, הוא נדלק כראוי. אני לא חושב שהוא מלקק את הפצעים שלו בסבל. הוא בונה מחדש, והוא יוצא לדם. זה כאילו, באמת לדחפת את הכפתורים עכשיו, את העניין הקלאסי של ג’ייסון פרהיס – עשית טעות גדולה.”

למרות שהוא עדיין לא יודע מה יש עונה 5 בחנות, ג’יימי גם הקניט: “אני חושב ש- VECNA ויהיה לו חיבור שטרם ייחקר.”

קרא עוד אודות דברים זרים 5 כאן:

 • דברים זרים 5 יכללו קפיצה בזמן
 • יוצרי דברים זרים חושפים את התוכניות שלהם לעונה 5 גרמו למבצעי נטפליקס בכי
 • פין וולפהרד מטפל בתיאוריה שמייק ימות בדברים זרים 5
 • מאיה הוק רוצה שרובין ימות בדברים זרים 5
 • אדיסון ריי מגיבה לשמועות שהיא נחתה חלק בדברים זרים 5
 • האם וויל ביירס הומו בדברים זרים 4? נוח שנאפ נפתח בנוגע למיניות הדמות שלו
 • דברים זרים 5 יהיו העונה האחרונה של סדרת נטפליקס

דברים זרים יותר עונה 5: כל מה שאנחנו יודעים

יביא לראשונה בסתיו הקרוב.

מאת בריידי לנגמן שפורסם: 20 בספטמבר 2023
סמל שנשמר סמל סמל מתואר ריק המציין את האפשרות לשמירת פריט

תצוגה מקדימה לדברים זרים 4 חלק 2 | בפנים או בחוץ

דברים זרים יותר . . דברים זרים: הצל הראשון הוא מחזה שנקבע בשנת 1959, כמעט 20 שנה לפני אירועי סדרת הטלוויזיה. הסיפור עוקב אחר ילד בשם הנרי קריל (נשמע מוכר?) שעובר להוקינס, אינדיאנה להתחלה חדשה. כשקרל מגיע, הוא פוגש את ג’ים הופר צעיר וג’ויס מלדונאדו, שני בני נוער שנאבקו גם הם למצוא את מקומם בעולם. .

. . מופעי תצוגה מקדימה צפויים להתחיל ב- 14 בנובמבר. נכון לעכשיו, המופע יהיה ניתן לראות רק באופן אישי. עם זאת, אלו מאיתנו שלא יכולים להגיע לרוחב הבריכה יכולים להתנחם בידיעת המחזה בידיים טובות. לפי הכתב ההוליוודי, הצל הראשון .

בהצהרת עיתונאים הביעו הדאפרס את התרגשותם מהרחבת הסדרה ועבודה עם כישרון חדש. דברים זרים: הצל הראשון זה לא פחות מפנומנלי, “הם אמרו. “השחקנים האלה חוקרים בצורה מבריקה את הימים הראשונים של הרבה מועדפים על מעריצים – כולל הופר, ג’ויס, בוב, הנרי וד”ר. .

דברים זרים יותר צוות השחקנים מתכונן לקולנוע עונה חמש. . מאז, הייצור נעשה מושהה בגלל שביתת SAG-AFTRA המתמשכת. עד שתתחיל ההפקה, כל מה שאנחנו יודעים בוודאות הוא שעונה חמש היא הפרק האחרון של המופע.

הכתב ההוליוודי. דברים זרים יותר,” הם כתבו. . זה התגלה כגדול מכדי לספר בארבע, אבל – כפי שתראה בעצמך – אנו פוגעים כעת לקראת הסיום שלנו.”

בואו נשנה את הנושא, נכון? דברים זרים יותר עד כה.

?

אל תדאג, דברים זרים יותר . . . ? אנו שונאים לומר את זה, אבל כן, סביר להניח, במיוחד בהתחשב בצוות הדברים הזרים בחוץ, ומקניט את מקביהם של עמיתיהם. . אשמח למות בכבוד, כמו שכל שחקן היה עושה.”מאיה, תפסיק את זה! עצור את זה עכשיו. אנחנו לא יכולים לקחת הרבה יותר. .”אוף.

האם יש דמויות חדשות בעונה חמש של דברים זרים יותר?

לינדה המילטון, שכיכבה במפורסם בטרם הטרמינציה, מצטרפת לעונה החמישית של דברים זרים. ? אני מניח שנצטרך לחכות ולראות!

. לאחר שברכה את כוכבה המשותף לשעבר ארנולד שוורצנגר, שהוא מנהל הפעולה הראשי של נטפליקס (!), היא אמרה, “טוב לראות אותך, ארנולד. . וכל השאר, אני אראה אותך בהוקינס.

האם אדי יחזור פנימה דברים זרים יותר ?

. (למרות גורלו של דמותו.) “כן, כמובן,” אמר קווין. “הוא כיף גדול לשחק והם אנשים נהדרים לשחק איתם. אז כן, הייתי עומד לחזור, אבל זה מרגיש כאילו הסיפור שלו נאמר לי מעט.. לפחות יש סיכוי.

. מבקר טלוויזיה, נראה כי גתן מטאראצו, שמגלם את דסטין, יש מחשבות מאוד ספציפיות על האופן בו הדמות שלו תחיה עם הטראומה. כמו שאמר מטאראצו, “אין להכחיש כי יש צורך להיות משמר.

[דסטין] התמודד עם אובדן בעבר. . . . . .

מה יקרה בעונה חמש ?

? המלחמה בין ההפוך להוקינס פועלת לחלוטין. הצילום הסופי מראה עננים מאסיביים, גיהינום, המתנשאים מעל השכונה – ושדה פרחים מתים לאט לאט. זה כמעט למותר לציין שעל ידי פתיחת הדלת בין הפוך להוקינס, העיר אינדיאנה המופרזת לעתים קרובות תשתנה לאט לאט לגיהינום האדום ושחור, שהקידואים האהובים עלינו נלחמו להרוס בשלמותו של דברים זרים יותר. TBD כמה זמן תושבים יוכלו לשכנע את עצמם שהכל היה רק ​​רעידת אדמה.

? . . !. . .

איכשהו או מקסימום יפתח סמכויות, איכשהו. אולי הזמן של וויל בפוך הפך אותו ליכולות שהוא יגלה רק כשהוא מתקרב לבגרות. ? רַק שורדים את אחיזתו של ווקנה, אולי האחים דאפר. תכתוב בתוך הארי פוטר-אסק, ילד שחי סיטואציה, שם היא מצולקת מהחוויה הקרובה-מוות אבל יש לה איזשהו יתרון נגד הרדי בגלל זה. כך או כך, היא בטח תתעורר מהתרדמת שלה די מהר, אבל אחת עשרה תצטרך למשוך טריקים נוספים כדי לגרום לזה לקרות. עם זאת הכל יורד, עונה חמישית ככל הנראה תביא לגיבורים שלנו נאבקת לשים את הפוך הפוך – או להרוס אותו לחלוטין.

אם כבר מדברים על רצון, נראה שהילד המסכן נמצא בצרות רציניות. בראיון עם מגוון, . . ?! נוח, אתה יכול להתעסק עם דוג’ה חתול. אל תתעסק איתנו.

במקום אחר ב דברים זרים יותרהכתב ההוליוודי . “תן לי לנסח את זה ככה: אני יודע על עונה חמש. קח מזה מה שתעשה, “אמר קמפבל. ? . . . ויש דבר ענק, נהדר ומגניב – אני צריך לשמור על סגירת הפה שלי!- אבל יש גם דבר ענק, נהדר ומגניב שאתה רואה!? דברים זרים יותר זה קצת יותר מאשר דבר ענק ומגניב?!

עכשיו, התחל את מעגלי התפילה שלך, כך שאף אחד מהדמויות האהובות עליך לא ימות בידי המפלצתי של ווקנה בסיום הסדרה. סדקו את עצמכם למען האימה, אנשים