מיקרוסופט להציג במקום 10 כ- Activison Prinks Lards | חדשות עסקיות | מנכ”ל Sky News, Activison Blizzard קורא לשופט הפדרלי לאפשר השתלטות על ידי מיקרוסופט | חדשות טכנולוגיות

0

מנכ”ל Activison Blizzard קורא לשופט הפדרלי לאפשר השתלטות על ידי מיקרוסופט

הוא ה- Xiaomi Pad 6 הטאבלט האנדרואיד הטוב ביותר שתוכלו לקנות תחת Rs. 30,000 בהודו? אנו דנים בטאבלט הבינוני האחרון של החברה בפרק האחרון של אורביטל, הפודקאסט של Gadgets 360. Orbital זמין ב- Spotify, Gaana, Jiosaavn, Podcasts Google, פודקאסטים של אפל, מוזיקת ​​אמזון ובכל מקום שתקבל את הפודקאסטים שלך.

מיקרוסופט להציג את מספר 10 כאדמות השלטות של Activison

הבמה הטכנולוגית תשתתף באירוע בתעשיית המשחקים ברחוב דאונינג בשבוע הבא באותו יום בו CMA אמור לשלוט על השתלטותה על יצרנית Call of Duty, Sky News מבינה.

יום חמישי 20 באפריל 2023 01:22, בריטניה

מיקרוסופט מציעה בקר עילית הניתן להתאמה אישית מאוד עבור קונסולות Xbox. תמונה: מיקרוסופט

מיקרוסופט הוזמנה להציג את מוצריה ברחוב דאונינג 10 באותו יום בו השתלטותה על 75 מיליארד דולר על פני יצרנית המשחקים Activision פרצופים שנחסמים על ידי כלבי השמירה הבריטיים בתחרות הבריטית.

Sky New פסק דין שלב -2 על עסקת Activision.

גורם בעיר אחד אמר כי קיימת “התנגשות” במפגש שני האירועים, ואמר כי החלטת CMA לדחות את העסקה תפקח על מערכת היחסים של מיקרוסופט עם הממשלה.

הם הוסיפו שמיקרוסופט התמודדה עם “מבוכה” כשהיא בתוך רחוב דאונינג אם פסק הדין של ה- CMA היה נגד החברה.

בחודש שעבר אמר ה- CMA שהיא כבר לא האמינה שתהיה “הפחתה משמעותית של התחרות” בשוק קונסולת המשחקים – שם למיקרוסופט יש נוכחות גדולה עם מוצר ה- Xbox שלה – אם היא קנתה את Activision, מה שהופך את הזיכיון של Call of Duty.

זה היה היפוך של עמדתה הקודמת של ה- CMA, ודיווחה כדחיפה משמעותית לתקוותיה של מיקרוסופט לראות את העסקה מאושרת.

עם זאת, מבפנים בתעשייה אמרו, הם עדיין האמינו שעדיין יש סיכון “משמעותי” של ה- CMA לחסום את ההשתלטות לחלוטין.

עוד על מיקרוסופט

נושאים קשורים:

מיקרוסופט אמרה בהצהרה כי היא “מעריכה [D] את ההערכה הקפדנית והמעמיקה של ה- CMA של הראיות”.

“העסקה הזו תספק ליותר שחקנים בחירה רבה יותר כיצד הם משחקים Call of Duty והמשחקים האהובים עליהם.”

מנכ”ל Activison Blizzard קורא לשופט הפדרלי לאפשר השתלטות על ידי מיקרוסופט

ועדת הסחר הפדרלית ביקשה מהשופט להפסיק את הרכישה של מיקרוסופט באופן זמני על מנת לאפשר לשופט הביתי של הסוכנות להכריע בתיק.

מאת רויטרס | עודכן: 28 ביוני 2023 23:51 IST

  • חלק גדול מהעדות במשפט התמקדו בקריאת החובה של Activision
  • המנכ”ל אמר שהוא שקל להנגיש את Call of Duty במתג נינטנדו
  • ה- FTC, האכילה את חוק ההגבלים העסקיים, לקח קו קשה יותר על מיזוגים

מנכ

מיקרוסופט הציעה רישיון Call of Duty of Trivals

המנכ”ל של Call of Duty Maker Activision Blizzard, בובי קוטיק, הלך ביום רביעי בפני שופט פדרלי כדי להפציר בה לאפשר לרכוש את החברה שלו על ידי מיקרוסופט תמורת 69 מיליארד דולר (כמעט Rs. 5,66,300 crore).

קוטיק אמר כי כל מאמץ להפוך את Call of Duty בלעדי לפלטפורמה אחת, כפי שאמרו מבקרי מיקרוסופט עלולים לקרות, יתנכר כמאה מיליון אנשים שמשחקים את המשחק בכל חודש.

“היה לך מרד אם היית מוציא את המשחק מפלטפורמה אחת,” אמר קוטיק.

הוא אמר כי הסרת Call of Duty מ- PlayStation, שנעשתה על ידי Sony Group, תהיה “מאוד מזיקה” לעסקיו של Activision.

ועדת הסחר הפדרלית ביקשה מהשופט להפסיק את הרכישה של מיקרוסופט באופן זמני על מנת לאפשר לשופט הביתי של הסוכנות להכריע בתיק. בעבר, הצד שהפסיד בבית המשפט הפדרלי הודה לעתים קרובות והתהליך פנימי נחרט.

חלק גדול מהעדויות במשפט התמקד בקריאת החובה של Activision, אחד משחקי הווידיאו הנמכרים ביותר בכל הזמנים. זה זמין כיום בסמארטפונים, קונסולות מרובות ובמחשבים שולחניים.

קוטיק אמר שהוא שקל להעמיד את Call of Duty ב- Nintendo Switch אך החליט נגד זה מכיוון שהוא הרגיש שהקונסולה לא תהיה מוכרת גדולה. “עשיתי שיפוט רע,” אמר.

מנכ”ל מיקרוסופט, סטיה נדלה, אמור להעיד ביום רביעי אחר הצהריים לפני השופטת ז’קלין סקוט קורלי בבית המשפט הפדרלי.

ה- FTC, האכילה את חוק ההגבלים העסקיים, לקח קו קשה יותר על מיזוגים במהלך ממשל ביידן. בסוכנות אומרים כי העסקה תעניק למיקרוסופט, מה שהופך את קונסולת ה- Xbox, גישה בלעדית למשחקי Activision, ותשאיר את נינטנדו וסוני קבוצת בקור.

כדי לטפל בדאגות בנושא ההגבלים העסקיים, מיקרוסופט הציעה רישיון Call of Duty of Rivals. היא גם טענה שעדיף כלכלית על ידי רישוי המשחקים לכל המגיעים.

העסקה זכתה באישור תחומי שיפוט רבים אך התנגדה על ידי ה- FTC ברשות התחרות והשווקים של ארצות הברית ובבריטניה.

© תומסון רויטרס 2023

הוא ה- Xiaomi Pad 6 הטאבלט האנדרואיד הטוב ביותר שתוכלו לקנות תחת Rs. 30,000 בהודו? אנו דנים בטאבלט הבינוני האחרון של החברה בפרק האחרון של אורביטל, הפודקאסט של Gadgets 360. Orbital זמין ב- Spotify, Gaana, Jiosaavn, Podcasts Google, פודקאסטים של אפל, מוזיקת ​​אמזון ובכל מקום שתקבל את הפודקאסטים שלך.

קישורי שותפים עשויים להיווצר אוטומטית – עיין בפרטי הצהרת האתיקה שלנו.

לחדשות וביקורות הטכנולוגיות האחרונות, עקוב אחר Gadgets 360 בטוויטר, בפייסבוק וב- Google News. לסרטונים האחרונים בנושא גאדג’טים וטכנולוגיה, הירשם לערוץ היוטיוב שלנו.