9 MMOs המובילים ביותר של פעולות פעולה שיקבלו את שאיבת האדרנלין שלך בשנת 2023, Action MMORPGS – רשימה של כל פעולה MMORPG.

0

Action MMORPGS NEWS

Blade & Soul הוא פנטזיה תלת מימדית MMORPG עם לחימה בזמן אמת במסגרת אומנויות לחימה. השחקנים צפויים להקדיש כראוי את התקפותיהם ושילובי השרשרת שלהם כדי למקסם את פוטנציאל הנזק שלהם. המשחק מציע גם סביבות שופעות ועיצובי אופי אטרקטיביים.

9 MMOs המובילים ביותר של פעולות יקבלו את שאבת האדרנלין שלך בשנת 2023

MMOs ו- MMORPG המועדפים עלינו בפעולה ברשימה נוחה אחת.

מאת טרוי בלקברן, עורך חדשות 9 ביולי 2023

9 המובילים ביותר של פעולות MMO

אין כמו לחימה טובה ב- MMO, ופס-אקשן יכול להיות חלק מהכיף ביותר. אנחנו לא מורידים שום דבר מאותם מעריצים שנהנים ממטרת טאב, המשחקים האלה יכולים להיות מהנים בפני עצמם, אבל לפעמים אתה רק רוצה להתנתק ולתת לאויבים האלה טוב “מיושן” מיושן “בזמן שאתה מתחמק הימנעות מהתקפות נכנסות, אז היום אנו מסתכלים על MMOs המועדפים על הפעולה המועדפת עלינו שתוכלו לשחק בשנת 2023.

מדבר שחור ברשת

חזותיים מדהימים בשילוב פעולה עם פעולה קרבית עוזרת למדבר שחור מקוון להתבלט בקרב הקהל. הם שני הדברים ש- BDO ידועים ביותר, ולא יצליחו לספק אם אתם מחפשים משחק שמאפשר לכם להתנתק ולחתוך אויבים בצורה מהנה ומרתקת.

Neverwinter

אני נהנה לצלול לעיתים קרובות לעיתים קרובות והסבל האקשן הוא חלק גדול ממה שמאפשר לי לחזור. יש יכולות שתוכל להתמחות בהן, לבחור את העומס שלך וללכת לעלות על הרעים. תחילת המשחק התייעלה, ומודולי הקמפיין יעסיקו אותך שעות על שעות. אבל חנות המזומנים עשויה לכבות אותך אחרי שתסיים את כל הסיפורים שאתה רוצה לשחק.

מגילות זקנים ברשת

לא רק שהחיפוש ב”גלשי הגלגלים “מקוונים מקוונים בגלל משחק קול די הגון, אלא שהקרב יכול לרתק אותך גם במשחק. Build Craft הוא חלק גדול מהמשחק, שכן הלחימה הממוקדת בפעולה מאפשרת הרבה אפשרויות וחופש בעת מרכיב את הדמות שלך ואיך אתה רוצה לשחק.

עולם חדש

עולם חדש מכניס אותך לתפקיד של חוקר ביבשת חדשה קסומה, ומגלה מה מחזיקה הארץ והסודות האפלים שהיא שומרת עליה. בין אם אתה ממוקד בצידי PVE או PVP של המשחק, קרב האקשן די מרתק, דורש תזמון ומיומנות לטובת האויבים שלך.

להב ונשמה

Blade & Soul מציעה מערכת לחימה ייחודית מאוד המשתמשת במערכת משולבת, ומאפשרת להתקפות להיות חזקים יותר אם משתמשים בהם ברצף המתאים. המשחק מספק תחושה די חופשית להילחם בפעולה מהירה ובוויזואליות מדהימות, אך יש להזהיר, העדכונים הופכים להיות פחות ורחוקים בין לאחרונה.

מלחמות הגילדה 2

מלחמות הגילדה 2 כוללות מערכת לחימה היברידית המשלבת את מיטב היעד והקשרים של Tab, ותוכלו להשתמש במצלמת האקשן כדי לטבול את עצמכם במלוא. בחר את הנשק והעומס שלך ואז תלך בדרך העליזה שלך להפיל אויבים לפני גדולתך.

Warframe

Warframe אולי לא ה- MMO הטיפוסי שלך, אך הדגש הכבד שלה על הפעולה מביא אותו באופן מרובע לתחום הרשימה הזו. היורה הזה עוסק בפעולה מהירה, תנועה פתאומית וירי דברים עד שהם כבר לא נמצאים בחיים. מהיר ועצבני הוא איך הייתי מתאר את Warframe לכל מי ששואל, וזה עומד בהייפ.

Vindictus

וינדיקטוס זקן אבל טוב, היה בו זמנית נושאי הפעולה הסטנדרטיים בז’אנר MMORPG. הפעולה מהירה, קרקעית ובאמת מאפשרת לך לשחרר ולהשמיד אויבים על ידי העשרות. המשחק באמת מאיר בתהליך עיצוב כיתת הדמויות ובאנימציות לחימה. קפוץ פנימה, תפוס משימה והתכונן לטבח.

ארון אבוד

לבסוף, אנו מגיעים לארון האבוד, MMOARPG מלמעלה למטה עם הרבה קרב מהנה ומרתק להציע. בין אם אתה נמצא ב- PVE או ל- PVP, לתיבה האבודה יש ​​מה להציע. מערכות התקדמות התווים הנרחבות יאפשרו לך לעסוק תוך כדי שיפור הדבר שהכי חשוב; היכולת שלך לטבח את אויביך בהתקפות הרסניות.

זו הרשימה שלנו של MMOs המובילים בפעולה המובילה שם בחוץ בשנת 2023. מה MMO ​​המועדף עליך על אקטון-קומו? נשמע בקטע התגובות.

מאמרים קשורים

  • MMORPGs הכי שיחקנו בשנת 2023
  • TGS 2023: בת’סדה מכריזה על מגילות הזקנים המקוונות המגיעות לקונסולות ביפן ונפילה 76 מקבלת עדכון שני חלקים
  • עולם חדש מקבץ עם יוצרי תוכן למדריך שחקנים “חדש וחוזר”

Action MMORPGS NEWS

נתיב הגלות הוא RPG פעולה תלת מימדית בהשראת ARPGs קלאסיים של העבר. למרות המראה הרטרו, נתיב הגלות הוא משחק מורכב ביותר עם מערכות מטבע ייחודיות והתקדמות אופי. פו מושלם לשחקנים שנמאס לפשטות המשחקים של ימינו או אלה המחפשים יורש רוחני אמיתי לדיאבלו 2.

נתיב של פרימיום גלות

איקס

((76 קולות, ממוצע: 3.58 / 5)

Phantasy Star Online 2

Phantasy Star Online 2 הוא RPG מבוסס לובי בו שחקנים מבצעים משימות להילחם במפלצות בשם Darkers. התחבר עם שחקנים אחרים או חקור לבד, עוסק בלחימה מהירה וציד אחר שלל נדיר.

Phantasy Star Online 2 Dash

איקס

((233 קולות, ממוצע: 3.13 / 5)

Neverwinter

Neverwinter הוא פעולה בתלת מימד MMORPG בעולם הצינוקים והדרקונים העולמים של תחומי הנשכחים. מיקומים איקוניים כמו שער בולדור, iCewind Dale, Neverwinter, ועוד מחכים לשחקנים ב- MMORPG המונע על ידי סיפור זה. המשחק כולל קרב מבוסס מיומנות המחייב שחקנים לכוון התקפות אינדיבידואליות ולהתחמק מהתקפות נכנסות.

Gore Neverwinter

איקס

((122 קולות, ממוצע: 3.40 / 5)

MAPLESTORY

Maplestory הוא MMORPG הדו-ממדי לגלגל צדדי עם גרפיקה מצוירת הכוללת מעל 30 שיעורים הניתנים לשחק. זה היה אחד ה- MMORPGs הפופולריים הראשונים לחופש-משחק במערב ועדיין נשאר אחד ה- MMORPGs הפופולריים והמלוטשים ביותר כיום.

MAPLESTORY 30 COMBO

איקס

((463 קולות, ממוצע: 3.69 / 5)

להב ונפש

Blade & Soul הוא פנטזיה תלת מימדית MMORPG עם לחימה בזמן אמת במסגרת אומנויות לחימה. השחקנים צפויים להקדיש כראוי את התקפותיהם ושילובי השרשרת שלהם כדי למקסם את פוטנציאל הנזק שלהם. המשחק מציע גם סביבות שופעות ועיצובי אופי אטרקטיביים.

להבה ונשמה הלם

איקס

((199 קולות, ממוצע: 3.68 / 5)

עובד נשמה

עובד נשמה הוא פעולה MMORPG הכוללת גרפיקה תלת מימדית בסגנון אנימה ומוצל. שחקו כנערה נפשית שנשמתו מאצדת את הנשק הייחודי שלהם להילחם במפלצות בעיר הקלודריאלם הפנויה.

מסיבת עובדי נשמה

שחק עובד נשמה

((473 קולות, ממוצע: 3.67 / 5)

מדבר שחור ברשת

Desert Online Black הוא פנטזיה תלת מימדית מכוונת פעולה MMORPG עם עולם גדול ופתוח לחקור. המשחק מתגאה בדגמי גרפיקה ודגמי אופי מפורטים מאוד יחד עם שפע של תכונות משחק כמו יצירה, דיור שחקנים, קרב רכוב, גידול בעלי חיים וקרבות PVP קבוצתיים.

תנוחה מקוונת של מדבר שחור

איקס

((232 קולות, ממוצע: 3.73 / 5)

סוגרים

סוגרים מקוונים: קונפליקט ממדים הוא פעולה בסגנון אנימה תלת מימדי MMORPG עם משימות מיועדות ומצב PVP בהשראת MOBA. שחקו כסוכן מחונן בכוחות נפשיים והציל את סיאול ממפלצות ממדיות המשתוללות ברחבי העיר!

רכבת מקוונת סוגרת

איקס

((83 קולות, ממוצע: 3.65 / 5)

Vindictus

VINDICTUS הוא MMORPG פנטזיה תלת מימדית עם משחק ארוז פעולה ובוסים מאסיביים לקרב. בחר מבין תשע דמויות מובחנות ונלחם דרך המוני מפלצות על שלבים מופיעים.

סקירה כללית של Vindictus

איקס

((89 קולות, ממוצע: 2.80 / 5)

DC Universe Online

DC Universe Online הוא MMORPG תלת מימדי-על-נושא המתרחש ברב-פסוק המרחיב המשלב את הזכיינות השונים של DC Comics Comics. שחקנים יוצרים גיבורי על משלהם וחוקרים את גות’אם, מטרופוליס ומיקומים איקוניים אחרים בזמן שהם נלחמים לצד או נגד באטמן, סופרמן, וונדר וומן, לקס לותור ודמויות ידועות אחרות.