10 הצעדה הטובה ביותר של כרטיסי המכונה בקסם: הסט האחרון של ההתכנסות | Dicebreaker, מבט ראשון במארס המכונה

0

מבט ראשון במארס המכונה

Contents

פיירקסים חשוב בערכה זו. [22] הם מופיעים בצבעים שונים: בעיקר ב הושלם יצורים בכל הצבעים. אבירים קיימים בעיקר, ומספקים עמוד שדרה עבור הארכיטיפ המוגבל שלו. שדונים מיוצגים במקצת ב דרקונים נראים בכרטיסים המרמזים על מטוס טרקיר.

10 הצעדה הטובה ביותר של כרטיסי המכונה בקסם: הסט האחרון של ההתכנסות

הצעדה הטובה ביותר של כרטיסי המכונה מגיעה כמעט מכל צבע וכל סוג קלפים, מכיוון שהקסם המרגש הזה: מערך ההתכנסות מלא בשפע של מפלצות מדהימות לשליטה וקרבות כדי לנצח. ברצינות, יש כל כך הרבה טעם במהדורה האחרונה הזו, והוא בא לידי ביטוי בכוח הקלפים שלו.

הצעדה הטובה ביותר של כרטיסי המכונה MTG

 • תאליה ומפלצת הגיטרוג
 • אורברסק/העבודה הגדולה
 • ערמה הלאה
 • זפיר זינגר
 • פלישה למתחם שנדלאר/ליין
 • פולוקראנוס נולד מחדש/פולוקראנוס, מנוע חורבה
 • משקיעה
 • פלישה לפירקסיה החדשה/טפרי אקוסה מז’לפיר
 • חרב של פעם ועתיד
 • פלישה לאינסטרד/מבול המתים

אין זה מפתיע שיש כמה כרטיסי יצור מצוינים במארס המכונה בהתחשב בכך שדמויות קלאסיות של MTG משתלבות כדי לשלב יכולות ומופיעות באותם קלפים – שלא לדבר על המלחמה הרב -גונית המסיבית שזועקת כרגע. המשכנו קדימה ובחרנו את המועדפים שלנו מבין הסט המעניין הזה, וזה תמהיל נפלא.

אנחנו לא בטוחים שאף אחד ציפה לשניים האלה להצטרף, אבל איזה צוות הם. זה 4/4 לבן, שחור וירוק 4/4 בטוח זה פצצה בכל פורמט. זה לא רק שיש לו Strike ו- Deathtouch ראשונה, מה שאומר שהוא צריך להיחסם על ידי חמישה יצורים רק כדי לפגוע בה, אלא יש גם שפע של יכולות מולדות.

זה גורם לשני היצורים וגם לאדמות שאינן בסיסיות מתנגדים לשחק כדי להיכנס לשדה הקרב, מאפשר לך לשחק ארץ נוספת בכל סיבוב, ולהפוך אותה כדי שתצטרך להקריב יצור או אדמה כשהוא תוקף ואז מושך לך קלף. זה פשוט טיפשי באמת, ולא יכולנו להיות מאושרים יותר.

2. אורברסק/העבודה הגדולה

ערך ערך

אורברסק, וכל הפרטורים, הם מחזה למראה, אבל 4/4 האדום הזה עם שביתה ראשונה הוא הבחירה העליונה שלנו של החבורה. בכל פעם שאתה מטיל רגע או כישוף, זה לא רק נזק אחד לכל יריב, אלא גם מעניק לך מאנה אדומה אחת. פשוט תשחק סיפון מלא בקנטריפס, ויש לך אסטרטגיה מנצחת. לא רק זה, אלא שניתן להפוך אותו למאנה אחת.

ברגע שהופך זה הופך לסאגה שנקראת היצירה הגדולה, העוסקת בשלושה נזק ליריב ולכל יצור שהם שולטים בו כשהוא נכנס, ואז יוצר שלושה אסימוני אוצר לאחר הצעד הבא שלך, לפני שאתה מאפשר לך להטיל כישופי כישוף מיידי וכישוף מבית הקברות שלך התור אחרי זה. ואז הוא פונה לאורברסק. הדבר הזה הוא מכות בכל דרך אפשרית.

3. ערמה הלאה

כוח העם

המיידי השחור הזה בן ארבע המנה יכול להרוס יצור יעד או מטוסי מטוס, ואז מאפשר למשתמש לסקור 2 – וכאן אתה מסתכל על שני הקלפים המובילים של הספרייה שלך, להכניס כל אחד מהם לבית הקברות ואז להחזיר אותם בראש הספרייה בכל סדר.

מה שהופך אותו לחזק באמת הוא העובדה שהיא שוכנת, מה שמאפשר לגלגלית להקיש על יצורים כדי לעזור להם לעלות על עלות הליהוק, כאשר כל יצור טפח להיות שווה מאנה אחת. המשמעות היא שאתה יכול לחסום את הכל מלבד יצור תוקף אחד, להקיש על יצורי החסימה שלך ואז להרוג את האיום האמיתי בזול.

4. זפיר זינגר

נותן לך כנפיים

בזמן שאנחנו מדברים על Countoke, בואו נדון בז’פיר זינגר. ארבע-מאנה 3/4 זה לא רק שיש לה טיסה וערנות, אלא גם שוחרר. יש כאן ניצחון גדול במיוחד, מכיוון ש- Connkoke אינו מיועד רק להפחתת עלות המאנה אלא גם לשדרג את היחידות שלך.

כאשר זפיר זינגר נכנס לשדה הקרב, אתה צריך לשים דלפק מעופף על כל יצור שפתח אותו. אמנם היצורים האלה לא יכולים לתקוף מייד, מכיוון שהקשתם אותם, זה מאפשר התקפה שעלולה לזכות במשחקים את התור הבא.

5. פלישה למתחם שנדלאר/ליין

ראשית קטטה, אחר כך דברים בחינם

כאן יש לנו את ראשוני הצעדה של מכונות כרטיסי הקרב החדשים של המכונות. קרבות הם ייחודיים, מכיוון שהם למעשה נכנסים לצד היריב בשדה הקרב ועליכם לנסות ולהשמיד אותם.

הפלישה לשנדלר היא קרב בן חמש מנה עם ארבע בריאות. כאשר זה נכנס לשדה הקרב, אתה צריך לחזור לשלושה קלפים קבועים מבית הקברות שלך לידך.

ברגע שזה נהרס, זה הופך לגידול לייין, קסם המאפשר לך לשים קבוע מהיד שלך לשדה הקרב בכל אחד מהתחזיות שלך. גם זה לא מלהק את זה – מה שאומר שלא ניתן להתמודד איתו.

6. פולוקראנוס נולד מחדש/פולוקראנוס, מנוע חורבה

הידרס לעולם לא מת

Polukranos נולד מחדש הוא 4/5 ירוק של שלוש מנים עם טווח הגעה, כך שהוא יכול לחסום יצורים מעופפים. ניתן להפוך אותו לשבע מאנה, אך ניתן לשלם לאחד מאותם מאנה עם מאנה לבנה אחת או בשניים חיים.

ברגע שהופך, הוא הופך להיות פולוקראנוס, מנוע חורבה, שהוא 6/6 עם טווח הגעה וקישור חיים וקורא: “בכל פעם שפולוקראנוס, מנוע חורבה או הידרה אחרת שאינך שולט בו מתים, צור יצור 3/3 ירוק ולבן פיירקסיאן הידרה אסימון עם טווח הגעה ואסימון יצור פיירקסאן ירוק ולבן 3/3.”

אפילו בלי יצורי הידרה אחרים, העובדה שהכרטיס הזה יתפצל לשניים זה מדהים – אבל עם מעט סיפון חכם, זה יכול להפוך את הסיפון שלך לבלתי ניתן לבלתי ניתן להחלפה.

7.

כמעט הכל מת

תמיד כדאי לשים לב למגבוני לוח, מכיוון שהיכולת לפנות כל יצור מציק בבת אחת חיוני בכל כך הרבה סיפונים. הפעם סביב Sunfall הוא הטוב ביותר של החבורה, והכישוף הלבן של חמש מאנה באמת עושה קצת יותר מאשר סתם להרוג כמה יצורים.

בתור התחלה, זה למעשה מגלה את כל היצורים, וזה שימושי להפסקת אסטרטגיות בית הקברות. לאחר מכן זה מאפשר לך לדגור את x, כאשר x הוא מספר היצורים שהוגלו בכרטיס זה. זה יוצר אסימון חממה עם מונה עליו x +1/ +1, שאפשר להפוך אותו ליצור לשני מאנה בלבד, ויכול להיות תנאי ניצחון לבד.

8. פלישה לפירקסיה החדשה/טפרי אקוסה מז’לפיר

טפרי מפתיע

הקרב הבא שלנו הוא פלישה לפיירקסיה חדשה, שעולה X ואחד לבן וכחול אחד. יש לו שישה בריאות וכאשר היא נכנסת, אתה צריך ליצור אסימוני יצור של אביר לבן 2/2 לבן וכחול, שהוא כבר די טוב.

עם זאת, לאחר הובס, זה הופך לטפרי אקוסה מז’לפיר, מטוס מטוסי ארבע נאמנות שיכול להוסיף נאמנות לציור שני קלפים ולהשליך שני קלפים, או סתם להשליך כרטיס יצור אחד. אתה יכול לשלם שתי נאמנות כדי לקבל סמל שמאפשר לכל האבירים שאתה שולט +1/ +0 ומחלקה אחת. לבסוף, אתה יכול לשלם שלוש נאמנות כדי להקיש על יצורי X שאתה שולט בו כדי לקבל את היריב הקבוע שלך בשליטה עם ערך מאנה x או פחות תדבק בחזרה לסיפון שלהם.

9. חרב של פעם ועתיד

זה די החרב

חרב של פעם ועתיד הוא ציוד לשלושה מנה שעולה שני מאנה לצייד. זה מעניק את היצור המאובזר +2/ +2 והגנה מפני כחול ושחור, מה שמפסיק הרבה כישופי הסרה ממוקדים.

הוא נכתב גם: “בכל פעם שיצור מצויד עוסק בנזק קרבי לשחקן, Surveil 2. אז אתה יכול להטיל כישוף מיידי או כישוף עם ערך מאנה 2 או פחות מבית הקברות שלך מבלי לשלם את עלות המאנה שלה. אם הכישוף הזה יוכנס לבית הקברות שלך, גלה אותו במקום.”

היכולת לא רק לשלוט בחלק העליון של הסיפון שלך, אלא גם להטיל משהו בחינם, זו עסקה מאסיבית.

10. פלישה לאינסטרד/מבול המתים

הנה מפלצות

כרטיס הקרב האחרון שלנו ממרץ המכונה הוא הפלישה של Innistrad, קרב שחור עם ארבע מאנה עם חמש בריאות ופלאש. כאשר הוא נכנס לשדה הקרב, הוא נותן יצור -13/-13 עד סוף הסיבוב, שהוא נהדר.

זה משתנה למבול המתים, שהוא קסם שיוצר שני יצורי זומבים 2/2 כשנכנסים. זה יכול לשמש גם לשלם שלוש מאנה כדי לגלות כרטיס מכל בית קברות, ואז תוכל ליצור יצור זומבי שחור נוסף 2/2 אם הכרטיס הזה היה יצור. אסימונים אלה לא מגיעים גם הם טופלים, כך שהם יכולים לשמש כחוסמי חירום.

מבט ראשון במארס המכונה

המסקנה האפית של קֶסֶםהקרב הגדול ביותר הוא עלינו! אלש נורן וצבא פיירקסיה פלשו סוף סוף לרב -גוונים, והפרו אינספור מטוסים. האם שרידי שעון השערים יכולים להפוך את הגאות כאשר המוני הפירקסיה מאיימים להטמיע או להרוס את הכל בדרכם? גורל כל המטוסים מונח על כף המאזניים.

הגיע הזמן להצטרף לשאר המולטיברס בקרב השיא הזה הנוגע לכל מטוס שהכרת ואהבת אי פעם. המבט הראשון שלך מרץ המכונה כאן.

מרץ המכונה הוא שיאו של יותר מעשור של מעצבים פיירקסיים, והכל יוביל למשמרת שישנה באופן מהותי את המולטי -גוונים.

ג'ין גיטקסיאס

הסינתזה הגדולה

הפר את המולטיברס

גורלם של אינספור מטוסים תלויים במאזן, אבל יש תקווה – המטוסים האלה לא מתכננים לרדת בלי להילחם.

לעמוד עם הגיבורים הגדולים ביותר של קֶסֶם כמעט מכל מטוס בו ביקרנו ב- Multiverse. הפיירקסים יסודיים – אם כי בעלי ברית בלתי צפויים הצטרפו כעת למאבק בגיבורים שלנו נגד ההתקפה הפיירקסית.

צ'נדרה, הופYargle and Multani

Ghalta and Mavernתאליה ומפלצת הגיטרוג

זה ייקח כל אחד אחרון מהם, מכיוון שעץ הפלישה פתח פורטלים בכל פינה של המולטיברס, לא משנה עד כמה לכאורה תמימים . . .

מערות דם חולות פורחיםמים אחוריים עגומים

ג'ונגל הולוהרמות המחוספסות

סרק את בארנס מצוקי סוויפטווטרמפלי ת'ורווד

Crence FoveCrag מצולע רוח

או מוכר הרסני . . .

Heliod The Crowiant

Heliod, ליקוי החמה המעוות

אומנת, לוקוס של כולם

לפירקסים יש את כל מה שהם צריכים כדי להשלים את עבודתם הנהדרת. יש להם את הרב -גוונים בקצות אצבעותיהם השומניות, יש להם צבא שכמו שאף מטוס לא ראה מעולם, והם הרסו ושלימו את מטוס המפלסים שביקשו לעצור אותם.

ובכל זאת התקווה, כמו תמיד, נשארת.

רגע של אמת

זה מרץ המכונה.

מרץ המכונה פרטים

מרץ של לוגו סט המכונה

מרץ של סמל ערכת המכונה מרץ של סמל מפקד המכונה

מרץ המכונה הגדר קוד: אמא

מרץ המכונה קוד מפקד: מוק

הזמן מראש עכשיו: מקוון ב אֲמָזוֹנָה ובחנות המשחקים המקומית שלך

מרץ המכונה תאריכים חשובים

 • מרץ המכונה כַּתָבָה: 16-28 במרץ
 • הגדר הופעת בכורה, טריילר קולנועי ותצוגה מקדימה מתחילה: 29 במרץ, 2023
 • תצוגה מקדימה של כרטיסים: 29 במרץ – אפריל 4
 • גלריות תמונת כרטיסים מלאות: 5 באפריל
 • אירועים מראש בחנות: 14–20 באפריל
 • MTG Arena וכן קסם ברשת שחרור דיגיטלי: 18 באפריל
 • שחרור השולחן העולמי: 21 באפריל
 • אירועי מסיבות השקה בחנות: 21-23 באפריל

אתה יכול להשלים את שלך מרץ המכונה אוסף עם:

 • הגדר מאיצים
 • מאיצי טיוטה
 • מאגרי אספנים
 • חבילה
 • חבילות מראש
 • Bumpstart Boolsers
 • חמישה סיפוני מפקד

מרץ של תצוגת המאיץ של טיוטת המכונה

מרץ של תצוגת בוסטרים סט מכונה

מרץ של תצוגת המאיץ של אספן המכונות

מרץ המכונה תצוגת בוסטרים של המכונה

מרץ של חבילת ההפרה המוקדמת

מרץ המכונה יהיו חמישה סיפוני מפקד. מה הטקסט האדום בחלק העליון של אותה תיבה בצורת שונה? הממ, זה כנראה כלום. (זה בהחלט משהו – בדוק למטה לעוד.)

מרץ של סיפון מפקד האיום ההולך וגדל

מרץ של סיפון המפקד של מפקד מטען הפרשים

מרץ של המכונה סיפון מפקד השעה אלוהי

מרץ של המכונה קוראים לסיפון מפקד הגיבוי

מרץ המכונה טינקר טינקר מפקד סיפון

PlaneChase חוזר!

עם הפלישה הפיירקסית של כל המולטי -גווני, זהו הזמן המושלם לפלאשאז! תוסף מרובי משתתפים זה מאפשר לך לנסוע ממיקום אחד למשנהו, כאשר הכללים משתנים על סמך היכן מתקיים הקרב שלך. רדפו אחר הפיירקסים סביב המולטי -מגוונים או הוסיפו קצת טעם לקרב המפקד הבא שלכם.

כל אחד מרץ המכונה סיפון המפקד מגיע עם עשרה כרטיסי PlaneChase שונים – חמש חדשים וחמישה הדפסים חוזרים. להלן תצוגה מקדימה של 50 כרטיסי PlaneChase שעוברים בדרך שלך.

Towashi האי ווסובהמיזוג מרחבי

מבט ראשון בכיף בוסטר

מרץ המכונה באמת הוא קרב על הרב -מגוון, ופתיחת חבילה צריכה להרגיש שאתה תופס חזיונות של מטוסים מכל רחבי העולם. לשם כך, כללנו את שתי הדמויות מרחבי הרב -מגוון וכן גבולות מבוקרים וטיפולים מיוחדים ממערכות עבר.

ראשית הוא אגדות Multiverse, גיליון בונוס לא סטנדרטי-חוקי כמו הארכיון המיסטי מ Strixhaven: בית הספר למאז’ים או חפצי הרטרו של מלחמת האחים. הוא יכיל הדפסים חוזרים של דמויות איקוניות בטיפול בוסטר של עולמי הבית שלהם.

Halo Foil Atraxa, Praetorרדיל הילה ראגוואן, פילפר זריז

בנוסף, אגדות מרובות יכולות להופיע גם בטיפול חדש ב- Halo Foil שתצטרך רק לחכות לראות!

כרטיסים חדשים נכנסים גם לטיולים הרב -גביים. דמויות מרחבי הרב -מגוונות ספורטיבות בטיפול מהנה של ג’רזי בוסטרים של ג’רסי בוסטרי עולם מהסטים הקודמים – או במקרים מסוימים, מקבלים אחד מסט שלא היה לו אחד באותה תקופה.

מרץ המכונה

מרץ המכונה

מרץ המכונה הוא סט אירועים, עם המיקוד במטוסים. [8] [9] תצוגה מקדימה של אמנות הוצגה דמויות ממטוסים שונים שנלחמים יחד. [10] [11] כתוצאה מהאירועים במערכה זו, נאמר כי מרקם המולטי -גוון משתנה באופן מהותי.

סט זה כולל את כרטיס הזרקורים של Yuta Takahashi, Faerie Mastermind. [12] החל מהערכה הזו, מספרי האספנים משתנים לארבע ספרות, וה”מספר הפנימי “(בצורה של שבר כמו 10/250) ננטש. מחוון הנדירות מועבר לחזית מספר האספן. [13] מטפלים במספור הקודם, מרץ המכונה מכיל 281 כרטיסים רגילים (116 Common, יתר על כן יש 10 אדמות בסיסיות מלאות פיירקסיות (#282-291). כרטיסי חלון ראווה שונים (תלוי במישור המוצא) הם #292-319. מכשירי מטוס ללא גבולות הם #320-322. כרטיסי Jumpstart משפטיים סטנדרטיים הם #323-337. אמנות חלופית ללא גבולות פראטור/סאגות הן #338-342. כרטיסי יצירות אמנות מורחבות ממוספרות #343-380. כרטיסי הטיפול במסגרת הכהה מחבילת הפרומו האוניברסלית ממוספרים #381-385, פרומו הצרור הוא #386, וכרטיס הקנייה הוא #387. [14]

לאחר שהקניטו אותו פיירקסיה: הכל יהיה אחד, קרב הוא סוג קלפים חדש שמוצג בערכה זו, כמו גם במצור, סוג תת קרב. [15]

סיפור עלילה [| ]

זו המסקנה הדרמטית של קשת הסיפור הפירקסיאנית עם ארבעה חלקים שהחלה דומינריה יונייטד – ומסתיים ב קֶסֶם השתנה לנצח. כל המולטי -מגוונים מתפגרים יחד לקרב אקלימי אחד. אלש נורן מרחיבה את טווח ההגעה שלה ומביאה את תפארתו של פיירקסיה החדשה למטוסים האחרים. סיעתה הפכה ללגיון המכונה, ליבת הארמדה הפיירקסית. [16] אנשים ויצורים על מטוסים רבים ושונים מקבלים הושלם. [6]

מרץ המכונה: לאחר מכן משמש כאפילוג לסט זה, קושר כמה קצוות רופפים ומתחיל התחלה חדשה.

הקלפים המייצגים את הסיפור זרקורים מרץ המכונה הם:

 • הפר את המולטיברס
 • נכנס חם
 • הרשעה פגומה
 • המכה של אלספת
 • לתוך האש
 • פלישה לפירקסיה חדשה // Teferi Akosa of Zhalfir
 • חוזרת נטולת רחמים
 • מירודין נקם
 • לִשְׁלוֹל
 • לערוך אינרטי
 • חותם מהקיום
 • זרע של תקווה
 • סערו את הזרעים
 • נחשול הישועה
 • הודעה טרנסצנדנטית
 • התגלות טראומטית
 • WRENN ו- RealMBREAKER
 • הנחישות של רן

קֶסֶם סיפור [| ]

כותרת מְחַבֵּר תאריך פרסום הגדרה (מטוס) כולל
מרץ המכונה – פרק 1: ניצחון הבשר ק. ארסנול ריברה 2023-03-15 מרץ המכונה פיירקסיה חדשה אלש נורן, קאיה קסיר, קייטו שיזוקי, הימוטו, טייבר קל, לוקקה, רוטגה, אג’אני גולדמן, שולדרד, ג’ייס בלרן, נחירי, ניסא רביין, תמיו, אטרקסה, אפררה
מרץ המכונה – פרק 2: עוצר נשימה ק. ארסנול ריברה 2023-03-15 מרץ המכונה דומינריה צ’נדרה נלאר, ורן, שבע, טייבר קל, קאיה קסיר, קייטו שיזוקי, הימוטו, ליליאנה אינץ ‘, ויויאן ריד
מרץ המכונה – פרק 3: אמא, בן וסיפור ק. ארסנול ריברה 2023-03-17 מרץ המכונה קמיגאווה Tamiyo, Kaito Shizuki, Himoto, Kaya Cassir, Nashi, The Landerer, Kyodai
מרץ המכונה – פרק 4: מתחת לעיניים לא ממצמצות ק. ארסנול ריברה 2023-03-17 מרץ המכונה קלדהיים, קלדש, קפנה Tyvar Kell, Harald, Pia Nalaar, Saheeli Rai, Atraxa
ארקוויוס: לב קורן אוולין טנג 2023-03-20 מרץ המכונה Arcavios קווינטוריוס קנד, רותה סקוואל, דינה, זימון וולה, קיליאן לו, שייל טלונרוק, אמבקו לו, נסארי, ליליאנה
IKORIA: הישרדותם של החזקים ביותר רוי גרהאם 2023-03-20 מרץ המכונה איקוריה ג’ירינה קודו, בריד, ויויאן ריד, שברון, לוקקה, רוטגה, הלדן, ואדרוק
מרץ המכונה – פרק 5: איחוד קתארטי ק. ארסנול ריברה 2023-03-21 מרץ המכונה פיירקסיה חדשה Chandra Nalaar, Wrenn, Seven, Koth of the Hammer, Melira, Orabrask, Nissa Revane
Ixalan: שלוש מאות צעדים מתחת לשמש מיגל לופז 2023-03-21 מרץ המכונה Ixalan Huatli, Inti, Apatzec Intli III, Mavern Fein, etali, Saheeli Rai, Zetalpa, Tetzimoc, Ghalta, Nezahal, Zacama
Innistrad: ליל המשחק המשפחתי SEANAN MCGUIRE 2023-03-22 מרץ המכונה Innistrad GISA CECANI, Geralf Cecani, Jeleva, Sorin Markov, Ludevic
אלדרינה: הרפתקאותיו של ראנקל, אדון האהבה ג’נה הלנד 2023-03-22 מרץ המכונה אלדרינה Rankle, Orla, Fifer, Mags, Chulane, Ayara, Torbran
מרץ המכונה – פרק 6: האחרון לעזוב ק. ארסנול ריברה 2023-03-23 מרץ המכונה קפנה, תרוס, פיירקסיה חדשה אלספת טירל, אטרקסה, דקסוס, אלש נורן, אורברסק, קות מהפטיש, ורן, צ’נדרה נלאר, ניסא רוויין, קרן, ג’ין-גטקסיאס, סרה
מרץ המכונה – פרק 7: התערבות אלוהית ק. ארסנול ריברה 2023-03-23 מרץ המכונה פיירקסיה חדשה קרן, אלש נורן, קות מהפטיש, ג’ין-גיטקסיאס, צ’נדרה נלאר, מלירה, אלספת טירל, וורינקלקס, ורן
מרץ המכונה – פרק 8: ורן ושמונה ק. ארסנול ריברה 2023-03-24 מרץ המכונה פיירקסיה חדשה, זלפיר WRENN, CHANDRA NALAAR, NISSA REVANE, KOTH OF The HAMMER, MELIRA, שמונה, Teferi Akosa, Wezna
Ravnica – אחד וזהה אליסון לוהרס 2023-03-24 מרץ המכונה Ravnica Vraska, Ral Zarek, Jace Beleren, Tomik Vrona, Ludmilla
Zendikar – קרבות בשדה ובנפש א. T. גרינבלט 2023-03-27 מרץ המכונה זנדיקר נחירי, אקירי, טזרי, אורה, קאזה, לינבאלה
קפנה חדשה – נפילת פארק הייטס אליז קובה 2023-03-27 מרץ המכונה קפנה Atraxa, Anhelo, Parnesse, Arrant, Della, Perrie, Kamiz, Henzie Torre, Falco Spara
מרץ המכונה – פרק 9: החטאים הישנים של פיירקסיה החדשה ק. ארסנול ריברה 2023-03-28 מרץ המכונה קפנה, פיירקסיה חדשה, תרוס, זלפיר ג’יאדה, אטרקסה, הליוד, קאיה קסיר, אג’אני גולדמן, אלספת טירל, טפרי אקוסה, קות מהפטיש, צ’נדרה נלאר, אלש נורן, וורינקס, ג’ין-גיטקסיאס, מלירה, ניסא רוויין, קרן, שמונה, שמונה
מרץ המכונה – פרק 10: מקצבי החיים ק. ארסנול ריברה 2023-03-28 מרץ המכונה קמיגאווה, קלדהיים, קלדש, זלפיר נאשי, תמייו, טייבר קל, האראלד, פיה נלאר, קארן, טפרי אקוסה, קאיה קסיר, ת’רון, קות הפטיש, אג’אני גולדמן, ניסה רוויין, צ’נדרה נלאר, מלירה, סהיליי ראי, טירל

שיווק [| ]

מרץ המכונה נמכר במאיצי דראפט רגילים של 16 קלפים (כרטיס אחד הוא כרטיס שיווק), מאגרי אספנים, מגדירים מגדירים, Bumpstart Boofers, The מרץ המכונה צרור וחמישה סיפוני מפקד. [6]

אגדות מרובות [| ]

אגדות מרובות היא מערכת כרטיסים נפרדת הקשורה מרץ המכונה, דומה ל ארכיון מיסטי וכן חפצי רטרו. ב אגדות מרובות, מכשפי החוף הדפיסו מחדש 65 דמויות איקוניות בטיפול המהנה של מטוסי הבית שלהם, ועם הקוד המוגדר. מרץ המכונה טיוטה ומאיצים מכילים אחד אגדות מרובות לכרטיסים, ולאיגוד אספנים יש לפחות שלושה. אלה יהיו חוקיים רק בפורמטים שהם כבר חוקיים בהם ובהיסטורי. הם אינם חלק מהסביבה הסטנדרטית, אולם ניתן להשתמש בכרטיסים באירועים מוגבלים.

אירועים [| ]

 • מראש: 14-20 באפריל, 2023 [17]
  • לְרַבּוֹת קפיצת פתיחה מראש: שחקנים מקבלים שניים קפיצת פתיחה אורזות לפתוח, לדשדש יחד ולשחק.

  פרומואים [| ]

  חבילת פרומו של אמא

  • מראש: כרטיס חותם שיכול להיות נדיר או נדיר מיתיים של מרץ המכונה.
  • פרומואים של מפקד-חוקי מראש: אמנות חלופית גורו-גורו וסאטורו, קטילדה ושייר ורזה-סחף וסחטה
   • אלה בעלי קוד ה- MOC, אינם חוקיים סטנדרטיים ואינם ניתנים להשמעה בסיפוני השחרור לפני כן. [18]
  • אירועים אחרים: קלפים מה- מרץ המכונהחבילת פרומו אוניברסלית.
   • הפרומואים העונתיים של מסגרת כהה הם: האינקוויזיטור של נורן, Scrappy Bruiser, Kami של תקוות לחישה, Browler Botanical, Halo Forager.
  • רכישה קופסת: אמנות חלופית Omnath, לוקוס של כולם
  • פרומו של צרור: אמנות חלופית Ghalta and Mavern
  • פרומואים באליפות חנות: Strangle (השתתפות), Aether Channeler (Top 8), Textlessthalia ו- The Gitrog Monster (Winner) [19]
  • מפלגת המפקד: שפה פיירקסית ב
  • פרומוס יום השנה ה -30: עד נצחי, אקורד פורטוגלי של שיחות וניב-מיזט, הפירמינט

  אסימונים וסמלים [| ]

  מרץ המכונה יש עשרים ואחד אסימונים ושני סמלים. זה הסט הראשון שתווה הפיכת אסימונים כפולים. [20]

  1. 1/1 יצור נזיר עם יכולת למנטור מנזר.
  2. 1/1 יצור חייל עם LifeLink עבור Archangel Elspeth.
  3. 1/1 יצור ערפדים עם LifeLink עבור Ghalta ו- Mabren.
  4. 1/1 יצור קראקן עם רמוס לפלישה לסגוביה.
  5. 2/2 יצור זומבי למטלטת המתים.
  6. בן זוג ראשון ראגוואן, יצור קופי -סיפירט 2/1 אגדי עבור Baral ו- Kari Zev.
  7. יצור דינוזאור x/x עם טרמוס לגאלטה ומברן.
  8. 1/1 Phyrexiansaproling יצור עבור Blightsower Thallid.
  9. 1/1 יצור אלמנטרי לשמחה של Stormsculptor, Kyren Flamewright, אלוף מראש ותגבורת RAL.
  10. 2/2 יצור אביר עם ערנות לפלישה לבלנון, פלישה לפירקסיה החדשה, אביר הקואליציה החדשה ו- Xerex Strobe-Knight.
  11. 3/3 יצור Hydra Phyrexian עם LifeLink לפולוקראנוס, מנוע חורבה.
  12. 3/3 יצור הידרה פיירסיאן עם טווח הגעה לפולוקראנוס, מנוע חורבה.
  13. 1/1 יצור רוח עם טיסה לשמיים השבורים.
  14. 3/2 יצור רוח לקווינטוריוס, לורמסטר.
  15. 3/2 יצור לוחם עם “בכל פעם שיצור זה ולפחות התקף אסימון יצור אחד אחר, הניח מונה +1/ +1 על היצור הזה.”לצוות תגיות ההגעה של חיל.
  16. חפץ חממה עם “: הפוך את החפץ הזה.”// 0/0 יצור חפץ פיירקסני לתמצית הטמעה, תחריטי הארגנטיות, התנשאות מתפתחת, מעבד נפוח, כרום מארח זרעים, משלים את האנטמאסטר, חיית ממיר, שחיתות טוואשי, שומר Vatish, מהות של אורתודוקסי, עיניים של גיטקסיות, ריהוט גרימה, versace, מהות אורתודוקסי, אורתודוקסי, אורתודוקסי, gitaxias, gremica, gremica, gremica, gremica, gitoxyoxy, gitaxyoxy, gitoxy, alv/ מתנת חנייה, גליסה, מבשר על טורפים, שחר נוצץ, שותה איקור, עריק נדבק, תנין מזרק, אידיאה מפוארת, חוזרת נטולת רחמים, האינקוויזיטור של נורן, התעוררות פיירקסיאנית, אבות אקסרץ ‘, שלמות שלמות, ברב, השמש את השערה, שמות, שמות,, אבות,, אבות, שלמות שלמות, שופעת, השמש, שמות,, שמות,,, שמות,, קו הרקיע הסבוך, מסגרת בשר והתגלות טראומטית.
  17. חפץ חממה עם “: הפוך את החפץ הזה.”// 0/0 יצור חפץ פיירקסיאני.
  18. חפץ חממה עם “: הפוך את החפץ הזה.”// 0/0 יצור חפץ פיירקסיאני.
  19. 1/1 יצור חפץ ת’ופטר עם טיסה לפלישה לקלדש.
  20. חפץ אוצר (מגן) עבור Axgard Artisan, Beamtown Beatstick, Drise קטלני, מושכות תנור, פלישה לארגמון ורנקל וטורברן.
  21. חפץ אוצר (פיירקסיאן) ליצירה הגדולה.
  22. סמל לטפרי אקוסה מז’לפיר.
  23. סמל לרן ולחבר מחדש.

  בנוסף ישנם שני אסימונים עם אגדות מרובות הגדר קוד וסמל שניתן למצוא גם בחבילות בוסטר: [20]

  1. 2/1 יצור פיירסיאנמייר עבור ברודיקלאד, מהנדס טלצ’ור.
  2. 3/1 יצור אלמנטלי עם טרמוס וחיפזון לוואלדוק, שומר הלהבה.

  ניתן למצוא סמל אחד עם קוד קביעת סיפון המפקד וסמל בחבילות בוסטר: [20]

  ערכות נושא ומכניקה [| ]

  קרב הוא גם מכונאי חדש וגם סוג כרטיס חדש. קרבות הופכים כרטיסים כפולים. הצד הקדמי עם אמנות נוף ממוקם אופקית בשדה הקרב (הקבע הראשון שעושה זאת). ניתן ליהק קרבות בשלב הראשי שלך, ממש כמו מכשפים יצורים וכישופים אחרים שאינם אינדיים. כל קרב נכנס לשדה הקרב עם מוני ההגנה עליו, שווה להגנתו, שנמצא בפינה הימנית התחתונה של הפנים הקדמיות. זה אומר לך כמה נזק נגרם כדי להביס קרב. באופן ספציפי, כל הקרבות בערכה זו הם מצור; קרבות אלה נכנסים למוגנים על ידי יריב, שחייבים למנוע מבקר הקרב לתקוף אותו ולקצור את תגמולים שלו. כרטיס קרב אחד יהיה זמין בכל דראפט בוסטר ויגדיר בוסטר. [15] [21]

  השימוש ב- TDFCs המייצג את הפיירקסים איפשר למו”פ להשתמש ב”ענייני טרנספורמציה “כנושא העובר בצד הפיירקסי של הסכסוך. [22]

  המכונאי האופייני של הפיירקסים בערכה זו הוא לִדגוֹר, פעולה של מילות מפתח שיוצרת אסימון חממה טרנספורמציה שהופכת לפירקסית בגודל משתנה. כמו עם שבט Amass ו- Zombie מלחמת הניצוץ, פיירקסים מקבלים תמיכה שבטית כדי לאפשר אסימונים אלה. [21] [22]

  בינתיים, ההתנגדות הרב -גוונית תומכת זו בזו גיבוי. גיבוי הוא טריגר שדה קרב נכנס על יצורים, שמכניס +1/ +1 מונה על יצור יעד אחר ומאפשר ליצור זה להשיג את היכולות האחרות של יצור הגיבוי עד סוף התור. [21]

  לְכַנֵס הוא מכונאי חוזר. [22] לנדלינג בסיסי מ קונפלוקס חוזר לסטנדרט לראשונה. בועט מקודם לשיר.

  סוגי כרטיסים [| ]

  פלישה לאמא זנדיקר

  קרב מוצג כסוג כרטיס. לכל שלושים ושש הקרבות יש רק סוג משנה אחד – מָצוֹר.

  מרץ המכונה מציג את מַדגֵרָה סוג חפץ.

  סוגי יצורים [| ]

  הסט עושה שימוש בסוגי יצורים קיימים שונים ומספק תמיכה שבטית לחלקם.

  פיירקסים חשוב בערכה זו. [22] הם מופיעים בצבעים שונים: בעיקר ב הושלם יצורים בכל הצבעים. אבירים קיימים בעיקר, ומספקים עמוד שדרה עבור הארכיטיפ המוגבל שלו. שדונים מיוצגים במקצת ב דרקונים נראים בכרטיסים המרמזים על מטוס טרקיר.

  מרץ המכונה רואה דמויות רבות “צוות UP”, המתוארות בכרטיס אחד הכוללות את שתי הדמויות עם סוגי היצורים הקשורים לשניהם. [9] [22] [23]

  סוגי דלפק [| ]

  מרץ המכונה מציג דלפקי הגנה ועושה שימוש נרחב במונים +1/ +1 (בעיקר בירוק ולבן).

  ארכיטיפים מוגבלים [| ]

  מרץ המכונה כולל את הארכיטיפים המוגבלים הבאים: [24]

  • : אביר שבט
  • : ענייני בית קברות
  • : הקרבה
  • : קרבות
  • : +1/ +1 מונים
  • : שבטי פיירקסיאן
  • : שותף
  • : דגירה
  • : גיבוי
  • : טרנספורמציה עניינים

  מחזורים [| ]

  שם מחזור
  סאגות פראטור אלש נורן // תחריטי הארגנט ג’ין-גיטקסיאס // הסינתזה הגדולה Shooldred // הכתובים האמיתיים אורברסק // העבודה הגדולה Vorinclex // The Grand Evolution
  חמישה פרטורים נדירים מיתיים עם סאגות בצד האחורי. . [24]
  משלים גנרלים Heliod, השחר הקורן // Heliod, ליקוי החמה המעוות
  (ספינקס מקדש)
  רונה, מבש
  (מחלל פיירקסיה)
  אייארה, אלמנת התחום // איארה, מלכת הכבשן
  (גת, שר הכספת)
  Etali, כובש ראשוני // etali, מחלה ראשונית
  (Blightsteel Colossus)
  Polukranos נולד מחדש // פולוקראנוס, מנוע חורבה
  (מנוע wurmcoil)
  חמישה יצורים אגדיים נדירים בצבע מונו עם יכולת מופעלת של מאנה מחוץ לצבע צבעונית שיכולה להפוך לגרסה פיירקסית חזקה יותר בעלות הברית בצבע בעלות הברית. כל אחד מהצדדים הפיירקסיאנים שהופנו מרמז על כרטיס פיירקסי עוצמתי בעבר.
  טרנספורמציה של זהב משלים לא נוראים סרף של קפנה חדשה // סרף של פיירקסיה חדשה מוזר לשבוי // Constoated Construer Blightreaceer Thallid // Blightsower Thallid Artisan // Phyrexian Skyflayer Gnottvold Hermit // Chrome Holt Hulk
  גרדיאן מבורך שמש // כובש מבורך תנור Skyclave Aerialist // Skyclave Invader Nezumi Freewheeler // גלגל בשר מחריד Khenra Spellspear // Gitaxian Spellstalker מדריך Herbology // Malady Invoker
  עשרה יצורים מונו-צבעוניים לא שכיחים עם יכולת מופעלת של מאנה מאנה בצבע אויב שיכול להפוך לגרסה פיירקסית חזקה יותר, כפולה בצבע כפול.
  טרנספורמציה של זהב משלים Commons Tarkir Duneshaper // Dunestomper משוררת סדר המראה // סדר המארח Alabaster Aetherblade Agent // Gitaxian Mindstinger Pyretic Prankster // goremonger נוצץ Herdbeastsed // קילנבסט מצופה
  חמישה יצורים נפוצים בצבע מונו עם יכולת מופעלת של מאנה בצבע בעלות הברית שיכולה להפוך לגרסה פיירקסית חזקה יותר בצבע כפול יותר.
  פלישות נדירות פלישה לארקאוויוס // פתיחת המייסדים פלישה לפיורה // מרצ’סה, מלוכה רזולוס פלישה לקלדהיים // פייר עץ העולם פלישה לאיקוריה // זילורטה, איקקס איקוריה
  פלישה לתרוס // אפררה, מקררת תמיד פלישה לסגוביה // caetus, רודן הים של סגוביה פלישה ל- Karsus // Elemental Refration פלישה לאקסלן // רגיסאור לוחמני
  תשעה קרבות מצור נדירים מונוקולוריים, שניים לכל צבע למעט (שבמקום זאת יש פלישה לטולבדה // השמים השבורים פנימה).
  פלישות “טמפו” נדירות פלישה לבלנון // המנון מלחמת בלנון פלישה לקמיגאווה // חבלני גג פלישה לאולגרותה // סבתא רבי סנגיר פלישה לרג’אתה // תלמידי התופת פלישה למורגנדה // פלסום קדמוני
  חמישה קרבות מצור לא שכיחים מונוקולוריים יקרים יותר בשיעור אך משפיעים על הלוח לצורך דפדוף מהיר.
  פלישות “כישוף” נדיר פלישה לדומינריה // סרה אמונה פלישה ל- Vryn // טבעת קוסמים עמוסים מדי פלישה לאלדרינה // חסידות עקיצות פלישה למרקדיה // קירן פלמייטרייט
  חמישה קרבות מצור לא שכיחים מונוקולוריים שדומים בקצב לכישומי המשאבים של העבר, כאשר הצד האחורי כעל העלויות.
  שנאת צבע אויב נחשול הישועה שנה את המשוואה מבול נוצץ מטח ליטומנטי Sandstalker Moloch
  חמישה קלפים לא שכיחים ששונאים בצבעי אויב.
  אלבסטר מארח מתווך טרור גאות ושפל Mauler של Fellolemange מטען מארח תנור טימברלנד קדומה
  לכל אחד מכרטיסי היצור הנפוצים הללו יש ערך מאנה שהוא גדול מ- 5 ועשוי להיות רכיבה על קרקע עם סוג אדמה בסיסי.
  שם מחזור
  UPS צוות נדיר מיתיים תאליה ומפלצת הגיטרוג Zurgo ו- Ojutai זימון ודינה קרוקה וקונורוס Borborygmos ו- fblthp
  חמישה יצורים אגדיים נדירים בצבע טריזים מיתיים המייצגים דמויות מאותו מטוס שמתמודד מול הפלישה הפיירקסית, במקרים מסוימים מולידים בריתות בלתי צפויות. (שימו לב שאפשר לראות במחזור זה גם מחזור מגה אם גם בשילוב עם סיפוני המפקד של הסט הזה, שכן חמשת שילובי הצוות האגדי הנדיר בצבעי שרד מופיעים שם.)

  מחזורים כפולים [| ]

  שם מחזור
  UPS צוות נדיר שגוי וג’יאדה Hidetsugu ו- Kairi RANKLE ו- TORBRAN קוגלה וידרו Ghalta and Mavern דרנה ולינבלה Baral and Kari Zev Yargle and Multani Djeru ו- Hazoret אינגה ואסיקה
  עשרה יצורים אגדיים נדירים בצבעים כפולים המייצגים דמויות מאותו מטוס שמתמודד מול הפלישה הפיירקסית, ובמקרים מסוימים מולידים בריתות בלתי צפויות.
  שלטי זהב מרשל מז’לפיר Halo Forager Stormclaw Rager משתולל Geoderm Browler Botanical שלמות מפוסלת מפצל סערה שמחה שומר מע”מ אלוויש Hoplite מגן מראה אנין מוטגן
  עשרה כרטיסים לא שכיחים בצבע כפול, שכל אחד מהם תמרור לארכיטיפ טיוטה.
  פלישות תמרור זהב פלישה ל- Xerex // קודקוד פלדין פלישה לאמונקהט // lazotep להמיר פלישה לאזגול // אשן רייפר פלישה ל- Ergamon // Truga Cliffcharger פלישה ל- MOAG // Bloomwielder Dryads פלישה לקפנה החדשה // קנון קדוש קדוש פלישה לקלדש // Aetherwing, ספינת דגל בקנה מידה מוזהב פלישה ללורווין // כוחות זוכה פלישה לקילם // צוות תגיות ההגעה של Valor פלישה לפירולאה // גרגנטואן סלאבהורן
  עשרה קרבות מצור כפולים לא שכיחים, שכל אחד מהם תמרור לארכיטיפ טיוטה.
  Taplands עם רווח חיים Crence Fove מים אחוריים עגומים מערות דם הרמות המחוספסות סרק את בארנס מצוקי סוויפטווטר ג’ונגל הולו Crag מצולע רוח מפלי ת’ורווד
  עשר אדמות נפוצות שנכנסות לשדה הקרב טפח, זוכות לבקר חיים אחד ויכולים להקיש לשני צבעים שונים של מאנה. נדפס מחדש מ חאנס מטארקיר. בהדפסה זו, כל כרטיס מראה את הפלישה הפיירקסית למטוס אחר.

  מיני מחזורים [| ]

  שם מחזור
  פלישות נדירות מיתיות פלישה לאינסטרד // מבול המתים פלישה לטרקיר // Thundermaw Defiant פלישה לשנדלר // מתח לליין
  שלושה קרבות מצור נדירים מונוקולוריים נדירים (ובמקום זאת מיוצגים יחד בפלישה לפירקסיה חדשה // Teferi Akosa מ- Zhalfir AS).

  זוגות [| ]

  זוג תואם תיאור
  פלישה לאלרה // מתעוררת את ה- Maelstrom
  ()
  פלישה לרבניקה // פרגון הגילדה
  ()
  שני קרבות מצור המתארים את המטוסים הראשונים שנועדו להתמקד בסיעות רב -צבעוניות: שרידי אלרה (שרדס) וגילדות רבניקניות (זוגות צבעים). הפנים האחוריות של הקרבות מייצגות מכנית את סיעות המטוס העובדות יחד: רמיזה לכל צבע שחרור אולטימטום בעיר את המפלסטרום ורמז לניב-מיזט שנולד מחדש, הגילדה החיה בפרגון הגילדה. זהות הצבע של שני הפנים היא כל הצבעים (אלרה) או אף אחד (Ravnica).
  זפיר זינגר
  ()
  אימפריוזאור עתיק
  ()
  שני יצורים נדירים עם Constoke ויכולת שמציבה מספר דלפקים על סמך מספר היצורים שקיבלו אותו.
  Archpriest of Shadows
  ()
  לוחם Doomskar
  ()
  שני בני אדם נדירים עם גיבוי ויכולת מופעלת המופעלת בעת פגיעה בשחקן או בקרב.
  אביר הקואליציה החדשה
  ()
  אלוף מראש
  ()
  שני אבירים נפוצים שיוצרים אסימון כשנכנסים לשדה הקרב.
  שותה איקור
  ()
  Rottentail Plate
  ()
  שני 1/1 נפוצים עבור מ ‘אחד, שיש להם יכולת שבהם על ידי תשלום מאנה והגילוי מבית הקברות מציב שני מונים +1/ +1 על שדה הקרב.

  מחזורי מגה-מגה [| ]

  • ה- Omnathcycle “משלים” עם אומנת, לוקוס של כולם, החבר Wubrg.
  • מחזור החרב של מיררן הושלם בחרב פעם ועתיד, החבר.

  כרטיסים מודפסים מחדש [| ]

  • כל עשר עשר גינלנדס, הודפסו לראשונה ב חאנס מטארקיר, לאחרונה נראה כמחזור שלם ב קמיגאווה: שושלת ניאון.
   • מים אחוריים עגומים
   • מערות דם
   • הרמות המחוספסות
   • חולות פורחים
   • סרק את בארנס
   • מצוקי סוויפטווטר
   • ג’ונגל הולו
   • Crag מצולע רוח
   • מפלי ת’ורווד

   כרטיסים בולטים [| ]

   • Yargle and Multani הוא יצור הווניל הראשון המודפס בערכה ראשונה בעוד 25 חודשים. זה גם מחליף את הכוח המודפס הגבוה ביותר מגדורת אטומה.
   • מנטור מנזר הוא הכרטיס הלבן היחיד עם יכולות מודפסות במערכת ראשונה מאז עצמה ואחרים הגורל חזר מחדש, למרות שהוא לבן “משני” ביכולות.
   • Malady Invoker הוא הכרטיס החדש הראשון מאז 2009 פיירקסיה חדשה ‘S altentoror exarch לשימוש -0/-n. שניהם מכופפים בתבנית, מכיוון שהשיטה הצפויה תטפל בנזק.

   טביעה שגויה [| ]

   • אשראי האמן למטען מארח הכבשן מופיע באופן שגוי כדניאל רומנובסקי בכל השפות. אשראי האמנים הנכון הוא אנדראס זאפיראטוס. [25]

   סיפונים מראש [| ]

   מרץ המכונה כולל חמישה סיפוני מפקד המשוחררים כחלק קבוע מקו המוצרים של הסט.

   נושא
   שם הסיפון
   זהות צבע מְפַקֵד
   איום הולך וגובר W ב ברימאז, מצוקת אורסקוס
   מטען פרשים W U ב סידאר ג’בארי מז’לפיר
   התקשר לגיבוי W ר ‘ ז דו-פאק בהיר, נשמה מתעוררת
   השכבה אלוהית U ר ‘ קסלה, ההילה השבורה
   זמן טינקר U ר ‘ ז GIMBAL, GREMLIN PRADIGY

   קישורים חיצוניים [| ]

   • אמילי טנג (11 באפריל 2023). “המדריך של Planeswalker ל מרץ המכונה: הפלישה הפיירקסית של המולטי -מגוון “. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   • מרץ המכונה – טריילר טיזר רשמי (וידאו). קסם: ההתכנסות. YouTube (19 בפברואר 2023).
   • מרץ המכונה – קולנוע רשמי רשמי (וידאו). קסם: ההתכנסות. YouTube (30 במרץ, 2023).
   • מרץ המכונה – תצוגה מקדימה של כרטיסים, סוג כרטיס קרב, מכניקה חדשה (וידאו). קסם: ההתכנסות. YouTube (30 במרץ, 2023).
   • מארק רוזווטר (8 במאי 2023). “מרץ המכונה מסמך מסמך עיצוב חזון, חלק 1 “. MagicThateding.com. .
   • מארק רוזווטר (31 ביולי 2023). “מצב העיצוב 2023”. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   • דף מוצר רשמי.
   • דף WPNProduct.

   הפניות [| ]

   1. ↑ דניאל הולט (23 במרץ, 2023). “הרבה אנשים שנתפסו לסמל Set Mtgmachine בהתייחסות לנשק של אלספת על גילוי.”. טוויטר.
   2. ↑ מידע מתחת לתיבת הטקסט
   3. ↑ מכשפים מציגים 2022 (וידאו). קסם: ההתכנסות. YouTube (18 באוגוסט 2022).
   4. ↑ אדם סטיבורסקי (18 באוגוסט 2022). “השנה הבאה של קסמים ממכשפים מתנות”. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   5. ↑ מכשפי החוף (13 בדצמבר 2022). “מרץ המכונה מגיע בשנת 2023 “. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   6. אבגמכשפי החוף (19 בפברואר 2023). “מבט ראשון על מרץ המכונה“. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   7. ↑ ג’ס דונקס, אריק לוין ומאט טאבק (13 באפריל 2023). “מרץ המכונה מכתבי שחרור”. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   8. ↑ מארק רוזווטר (Janauary 29, 2023). “האם אמא היא סט אירועים?”. Blogatog. טאמבלר.
   9. אבמבט ראשון במארס המכונה (וידאו). קסם: ההתכנסות. YouTube (19 בפברואר 2023).
   10. ↑ מרץ המכונה יתקיים במספר מטוסים. Reddit (18 באוגוסט 2022).
   11. Baral, Borborygmos ו- Esika נמצאים באחת התצוגה המקדימה של האמנות למארס המכונה. Reddit (18 באוגוסט 2022).
   12. ↑ יוטה טקהאשי (19 בפברואר 2023). !”. טוויטר.
   13. ↑ PleasantKenobi (19 בפברואר 2023). “האם אנו עומדים להשיג 1000 כרטיסים שונים במערכה אחת?”. טוויטר.
   14. ↑ מקס מקאל ואדם סטיבורסקי (29 במרץ, 2023). “איסוף מרץ המכונה“. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   15. אב. Reddit (21 בפברואר 2023).
   16. ↑ ג’יי אנלי. (2022.) קסם: ההתכנסות – המדריך הוויזואלי, KB
   17. ↑ גאווין ורהיי (10 באפריל 2023). “מרץ המכונה פריימר מראש “. קֶסֶם.GG.
   18. ↑ WPN (20 בפברואר 2023). “חפש תחילה עבור קמעונאים: מרץ המכונה”. מכשפים משחקים רשת.
   19. ↑ WPN (30 במרץ, 2023). “סקירה כללית של אירועי המכונה ופרומוס”. מכשפים משחקים רשת.
   20. אבגקנדל פפל (10 באפריל 2023). “האסימונים של מרץ המכונה“. MagicThateding.com. נשבר מהמקור ב- 10 באפריל 2023.
   21. אבגהופעת הבכורה החדשה – March of the Machine – תצוגה מקדימה של כרטיסים, סוג כרטיס קרב, מכניקה חדשה (וידאו). קסם: ההתכנסות. YouTube (30 במרץ, 2023).
   22. אבגדהמארק רוזווטר (29 במרץ, 2023). “מרץ המכונה למידה, חלק 1 “. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   23. ↑ דייב הדמפריס (4 באפריל 2023). “קרב על הדורות: מוביל מרץ המכונה עיצוב במה”. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   24. אבמארק רוזווטר (3 באפריל, 2023). “מרץ למידת המכונה, חלק 2”. MagicThateding.com. מכשפי החוף.
   25. ↑ מכשפי החוף (5 באפריל 2023). “הצהרה על מרץ המכונה יצירות אמנות למטען מארח תנור “. MagicThateding.com. מכשפי החוף.