היכן לצפות ב- LOL בשנת 2023: מדריך שלם כיצד לצפות ב- LOL esports, מדריך לצפייה ב- League of Legends Esports | Esports אחד

0

מדריך המתחילים השלם לצפייה ב- League of Legends Esports

יעדים גדולים יותר כוללים:

היכן לצפות ב- LOL Esports בשנת 2023

האם תהית אי פעם איפה לצפות בחחח? League of Legend משחקי Esports בעולם כרגע עם סצנה תחרותית משגשגת. עם ליגות אזוריות בכל רחבי העולם וטורנירים שוברי שיא כל השנה, תמיד יש טורניר לעקוב אחר כל עת של השנה. הרשה לנו לתת לך פנימה על עולם החחח של חחח ואיפה לתפוס את זה בשידור חי, לא משנה מאיפה אתה.

תוכן העניינים

  • LOL esports יורד
  • חמשת המובילים המובילים של חחח
  • על מה אתה יכול להמר בליגת האגדות
  • איפה למקם את ההימורים שלך

איפה ניתן לצפות ב- LOL esports

מאז שחרורו בשנת 2009, League of Legends גדלה עם Over מאה מיליון שחקנים והיה ה פָּנִים של משחקים מהמערב למזרח בעשור האחרון. למרות מעמדו, המשחק החל מההתחלות הצנועות לצד פלטפורמת הסטרימינג פִּרפּוּר בימיו הראשונים. בשנה שעברה, עולמות הטורנירים המיוחלים שלה היו 45.95 מיליון צופים כוונון לגמר בשנת 2020.

בין אם זה עולמות, הזמנת אמצע העונה, או ליגה אזורית קרוב לליבכם, תוכלו לבדוק את לוח הזמנים של הטורניר בכתובת LOL esports לחיות. עכשיו אם אתה מחפש לצפות בליגת האגדות, אתה יכול לבחור בין טוויץ ‘, YouTube, וכן HUYA. אבל, מה בדיוק גורם לפלטפורמה אחת להתבלט מאחרת?

פלטפורמות סטרימינג
בינלאומי פִּרפּוּר, YouTube, Afreecatv, HUYA
LCK פִּרפּוּר, HUYA
Lpl פִּרפּוּר, YouTube, HUYA
LCS פִּרפּוּר, YouTube
LEC פִּרפּוּר, YouTube
אדוני האיחוד האירופי פִּרפּוּר, YouTube
VCS YouTube, Nonolive
מחשבים אישיים פִּרפּוּר, YouTube, HUYA
LJL פִּרפּוּר, מילדות
LLA פִּרפּוּר, YouTube
LCL פִּרפּוּר, YouTube
Cblol פִּרפּוּר,
Tcl פִּרפּוּר, YouTube

איפה לצפות חחח על טוויץ ‘

כשמדובר בצפייה ב- LOL Esports בשידור חי, שום דבר לא מתקרב לטוויץ ‘. . טוויץ ‘ידוע במערב על שילובם של מרגשים אינטראקטיביים ושוחחים עם צופים עמיתים בזמן אמת.

בהתאם לאזור שלך, משחקי Riot אפילו הצטרפו לשידורים לטורנירים כמו עולמות ו- MSI ב . ליגת האגדות והטוויץ ‘עבדו יד ביד כדי לתת לגיימרים בעשור האחרון את התוכן שהם חיפשו. אם אתה רוצה לספאם “Pogchamp” כאשר השחקן האהוב עליך מקבל הריגת סולו או “עצא” כשהם מפסידים, טוויץ ‘הוא הפלטפורמה שלך לבחירה.

איפה לצפות חחח YouTube

בינתיים, YouTube הוא המקום ללכת על כל הסרטונים שלך לפי דרישה. למרות שטוויץ ‘עדיין פלטפורמת סטרימינג בשידור חי, סביר להניח שהליגות הללו טוענים מחדש את התוכן שלהן ב- YouTube. החמצה את המשחק 5 של צוות נוזל נגד ענן 9? ערוץ ה- VOD הרשמי של LOL Esports. אם אתה קצר בזמן ורוצה את הדגשי ההתאמה, אל תסתכל רחוק יותר מ Onivia, קאזה, אוֹ Epicskillshot. אתה יכול לקרוא עוד על הפופולרי ביותר חחח סטרימרים כאן.

בהתחשב בעליית יוטיוב ו משחק יוטיוב בשנים האחרונות הפלטפורמה היא כעת מתחרה קרוב יותר להתעוות יותר מתמיד – אפילו בחלל הסטרימינג. עם הבחירה לצפות במשחקים בשידור חי ולצפות בהם מחדש באותה פלטפורמה בקלות, YouTube כבר לא סתם “אלטרנטיבה”.

איפה לצפות חחח HUYA

הגדול ביותר בסיס שחקנים ברחבי העולם, זה טבעי בלבד שלאזור יש פלטפורמת סטרימינג משלהם להזכיר. האזור המזרחי היה היחיד מלבד קוריאה שהניפה אי פעם את גביע הזימון בעשור האחרון. בחודש האחרון, הויה חתם על עסקת זכויות תקשורת בלעדית עבור חחח esports בסין בחמש השנים הבאות.

עם סך הכל 17 צוותים ב- LPL, ברור שגם לאזור יש סצנת eSports משגשגת מאחוריו. אז עבור הצופים הסיניים, אל תסתכל רחוק יותר מאשר הויה לצפות בתוכן LOL Esports.

LOL esports יורד

MSI זה, אתה יכול לצפות בליגת האגדות ולקבל תגמולים בלעדיים על רק כוונון בשידור חי! רגעים מיוחדים קורים. זה אומר שכאשר ברון נשאור נגנב או שקורה הרג סולו, ניתן להפעיל טיפה.

כדי לתבוע את התגמול שאתה חייב להיות מחובר ב- LOLESPORTS.com וצפה בשידור חי כדי לקבל סיכוי לתפוס את התגמול. דאג לשמור על עיניך קלופות מכיוון שהתגמולים מוגבלים במספר! זכור שאם אתה צופה ב- LOL דרך VODs, אתה לא יכול להפעיל טיפות. אבל, אתה עדיין יכול להרוויח תגמולים על ידי צפייה עד 10 משחקים מ- MSI! קרא עוד במדריך שלנו חחח msi הימורים.

חמשת המובילים המובילים של חחח

עבור חלק, או אולי רוב מאיתנו שם בחוץ, אנו צופים ב- LOL esports לחיות לריגוש התחרות. במצמד, שחקן בולט ואנחנו נלקחים ביראת כבוד כשהם נושאים את הקבוצה שלהם לאורך קו הסיום. מהגדולים ההיסטוריים כמו לי “פאקר“סאנג-היוק לכוכבים העולים ב DWG קיההוא heo “יצרנית ראווה“סו, תמיד יש את אותו שחקן אחד שהעניק לנו השראה לעקוב אחר סצנת Esports של המשחק.

שמנו את רשימת השחקנים והאישיות שלנו לעקוב אחריהם ולצפות בהם ב- LOL Esports – כך שגם אתם תוכלו להתחיל מסע משלכם.

פאקר

איך נוכל להתחיל לדבר על ליגת האגדות מבלי להעלות את מלך השדים הבלתי ניתן לניתוק? פייקר הוא ללא ספק השחקן הגדול ביותר של League of Legend. המוניטין שלו מקדים אותו וככזה, יש לו המוני עוקבים ברחבי שלו פִּרפּוּר, YouTube, וכן טוויטר.

למרות שבחיו, הוא עדיין משתוקק לחזור להיווצר בחזרה לבמת האליפות עם לא אחר מאשר T1. מאז נפילתו מחסד בשנת 2017, כולם עוקבים אחר הכוכב המקווה לראות אותו בא לקצה של גביע הזימון פעם נוספת. ראה את אלוהים עצמו כשהוא ממשיך להתמודד ב LCK.

יצרנית ראווה

בעקבות צעדיו של פאקר, ShowMaker הוא המפנה האמצעי המתקרב המקווה להקים שושלת עבור DWG קיה בשנים הבאות. יצרנית הראווה ודמוון פוצצו את התחרות בשנה שעברה בעולמות 2020 והם היו במצב טיפ-טופ מאז. האמצע האמצעי ידוע בבריכת האלופות העמוקה שלו ובמלאכה ללא דופי שהעמידו אותו על המפה לא בכדי.

לאחר הזכייה באביב ב- LCK 2021, נראה כאילו הוא ודמוון עדיין יש בהם את זה להמשיך את הדומיננטיות שלהם בכל סיבוב השנה. עקוב אחר אלוף העולם בזרמים שלו דויו כאשר MSI מסתיים. מי יודע, ייתכן שיש לו פשוט גביע נוסף עליו לאחר מכן.

פרקז

אחת העזים המערביות בכל הזמנים, לוקה “פרקז“פרקוביץ ‘עשה היסטוריה לאזורו כחלק מהאגדות G2 Esports זה זכה ב- MSI 2019. אחרי שהורדת Fnatic והתחיל עידן של דומיננטיות עבור G2, הוא לקח את העולם בסערה לאחר שהתפקיד החלף לסחוב מודעות ו למצוא הצלחה. אם זה לא הספיק, הוא עבר לצפון אמריקה בתור אמצע הנתיב וזכה בפיצול הראשון שלו עם Cloud9. מה לא יכול האיש הזה לַעֲשׂוֹת?

בשנת 2021, פרקץ עדיין מחפש להניף את גביע הזימון כפי שהיה תמיד ורק הזמן יגיד אם הוא וענן 9 יכולים לעשות היסטוריה למערב שוב. עקוב אחר האמצע האמצעי למאושר , YouTube, וכן טוויטר.

Rekkles

מרטין “Rekkles“לרסון נודע בשם הנשיאה הבולטת של Fnatic לאורך השנים גם כאשר ה- LEC נודע עדיין בשם ה- LCS של האיחוד האירופי. וזו הסיבה שזה הגיע כ- הֶלֶם כאשר Rekkles עבר ליריביו הוותיקים G2 Esports בגלל הכונן שלו לזכות בכול. ig.

מלבד היכולת המשחקה שלו והמוטיבציה הבלתי מעורערת שלו, Rekkles ידוע בסצנה בזכות המראה הטוב שלו שהביא אותו למיליון עוקבים ברחבי המדיה החברתית שלו. עקוב אחריו הלאה פִּרפּוּר, טוויטר, וכן אינסטגרם כשהוא ו- G2 מקפיצים בחזרה בעונת הקיץ הקרובה.

עשה

קים “doinb” tae-sang של Punplus phoenix הוא אלוף העולם לשעבר אך ידוע בדיוק בזכות התעלולים הדביליים שלו במצלמה ובמשחק. בעולמות 2019 הוא והקבוצה שלו עשו את דרכם לגביע הזימון על ידי משחק אלופי מחוץ למטא כמו נאוטילוס מלבד חתימתו היפר-קנה מידה. אבל, התבונן במהלכי הריקוד החתימה שלו בעקבות אלופים כמו זיגס אוֹ Fiddlesticks!

בשנת 2021 הוא כמעט התקרב להעפיל ל- MSI 2021 אך נפל ל Rng. בקיץ, צפו לראות את האמצע האסטרטגי של אמצע הנוסק למצוא את דרכו חזרה לעולמות לצילום בגאולה. עקוב אחר דוינב וזרמי המהנה והמידע שלו וכן טוויטר.

על מה אתה יכול להמר בליגת האגדות

אם אתה צופה ב- LOL Esports, אתה יכול לפלס את דרכך להמר על הלהיט Esport. בליגת האגדות, ישנן כמה דרכים שתוכל להמר עליהן במשחקי טורניר. ישנם הימורי קווי כסף, הימורי נכות, סיכומים, הימורי אבזרים וחוזים עתידיים. אתה יכול לחקור כיצד ההימורים האלה עובדים וטיפי ההימורים המעמיקים שלנו במדריך שלנו.

הימורים על ליגת האגדות, זה יהיה אופטימלי אם אתה יכול ללמוד על היסודות של המשחק קודם. מלבד לשחק את המשחק, ישנם משאבים שתוכלו לחפש כמו Mobalytics, פרוגוידס, וכן מיומנות מכוסה. אתה יכול לעקוב אחר סצנת Esports של המשחק ב LOL esports, פִּרפּוּר, וכן YouTube.

למי שרוצה להעמיק יותר ל”הגריטי “, אתה יכול לבדוק את סטטיסטיקות השחקנים והקבוצה אליקסיר של אורקל וכן משחקי אגדות. על ידי לראות את הסטטיסטיקה בעצמך, אתה יכול לקבל החלטות מושכלות על מי להמר.

הידיעה כיצד אלופים עובדים, תפקידי האלופה הבודדים, מכניקת משחק, יעדים והכל הולך יחד זה קריטי להצלחה שלך בתור הימור.

איפה למקם את ההימורים שלך

להמר על MSI, עולמות וכדומה, אתה יכול למקם את ליגת האגדות שלך על הימורים על היוצרים כמו 1xbet, bet365 ו- dafabet. כדי לקרוא את ההמלצות שלנו, תוכלו לבדוק את שלנו ביקורות על אתרי הימורים .

מכיוון שההזמנה והעולמות באמצע העונה הם טורנירים שיש להם את כל האזורים המתחרים, אתה עלול להרגיש המום על כל הקבוצות שאתה צריך להדביק עליהן. אם אתה פשוט רוצה להמר על ליגות אזוריות בודדות, אתה יכול לבדוק את המדריכים שלנו הימורי LCS, הימורי LEC, הימורי LCK וכן הימורי LPL.

1xbet

1xbet שותף עם ארגוני ספורט ואספורט כמו FC ברצלונה ונאווי. הם מציעים הימורים על הטורנירים המתקיימים מדי שנה מהאזורים התחרותיים הגדולים. יתר על כן יש להם גם אפשרויות נרחבות עבור הימורי ספורט וירטואליים וכן הימורי ספורט סים. קרא על המקיף שלנו סקירת esports 1xbet להביא לכולכם להיקלע עם Bookie.

BET365

BET365 ממוקמת בבריטניה ומשרתת ממורים מהכדורגל האמריקני ועד ESPORTS. היוצר מציע הימורים על מפות, יעדים והרגים שקיבלו ציון. תסתכל על המקיף שלנו BET365 ESPORTS סקור כדי להתחיל את עצמך.

אתה יכול גם לבדוק רשימה של אתרי הימורי Esports בבריטניה כאן.

מדריך המתחילים השלם לצפייה ב- League of Legends Esports

קהל ב- MSI 2022 בבוסאן מחזיק מעמד לרשום הערות

קרדיט: משחקי מהומות

עודכן ב -16 בינואר, 12:05 עמ ‘.M. (GMT+8): שיפור הרלוונטיות.

League of Legend.

ישנן ארבע ליגות Esports Pro LOL בעולם: סדרת האלופות של ליגת האגדות של צפון אמריקה (LCS), ליגת האגדות באירופה באירופה (LEC), ליגת האגדות של דרום קוריאה, קוריאה (LCK), ו- League of Legends Pro של סין של סין ליגה (LPL).

יש גם עוד חצי תריסר ליגות אחרות באזורים קלים, כמו סדרת אליפות פסיפיק של Sea (PCS) וסדרת האליפות בווייטנאם בווייטנאם (VCS).

צוותי מקצוענים מתחרים באזורים שלהם בעונות הרגילות באביב ובקיץ. ישנם שני אירועים בינלאומיים גדולים, ה- Invitational באמצע העונה, שקורה בין האביב לקיץ, ואליפות העולם, או עולמות, שם הקבוצות הבכירות מרחבי העולם מתחרות על סיכוי להניף את גביע הזימון הנחשק.

מדריך למתחילים מלא זה יעזור לך להבין הבנה בסיסית של התאמות מקצועיות כשאתה צופה ב- LOL Esports.

הנה מה שאתה צריך לדעת כשאתה צופה במשחק ליגת האגדות

LOL הוא MOBA

ישנם ז’אנרים שונים של משחקים, ו- LOL מסווג כ- MOBA – זירת קרב מקוונת מרובה משתתפים. שמו של הז’אנר עצמו מרמז על כמה דברים.

ראשית, מדובר במשחק מרובה משתתפים עם חמישה שחקנים בכל קבוצה שנמצאו מול חמישה נוספים, מה שהופך בסך הכל עשרה שחקנים בכל משחק. זה משוחק ברשת, אז זה קבוצה ומתאים לשחקנים יחד כשהם מצטרפים לתור מקוון. לטורנירים, המשחקים משוחקים באופן לא מקוון כדי להפחית מאוד את הפיגור.

Arena Arena פירושו שיש מיקום קבוע בו התחרות מתרחשת, המכונה Rift של Summoner.

הקרע של זימון

המפה בליגת האגדות מכונה קרע של זימון, או השבר בקיצור. Summoner הוא המונח משחקי Riot משתמשים לשחקנים שלה, שם הם מזמינים את האלופה הרצויה לשדה הקרב כדי להתמודד במקומם.

יש יותר מ -150 אלופים לבחירה. כל שחקן יבחר אלוף אחד ייחודי להיות חלק מקבוצת החמישה האיש שלהם.

בתחילת המשחק, חמישה מאלופי השחקן ישריטו בבסיסים שלהם, או בשטח הבית. אזור זה מתואר על ידי קורות האור הכחולות והסגולות המוארות בפינות העליונות והתחתונות של המפה למעלה.

השבר מעוצב מרובע, ומפוצל לחצי אלכסון על ידי נהר. המטרה היא להשמיד את נקסוס האויב – קריסטל גדול שיושב באמצע הבסיס בצד הנגדי של המפה – כדי לנצח את המשחק. לשם כך, צוות החמישה יצטרך לעבוד יחד כדי להתגבר על מכשולים ברחבי השבר.

שלושה נתיבים, ג’ונגל אחד

מה שמייחד את MOBAS הוא הדרך האסטרטגית בה צוותים מנווטים את המפה, המורכבת משלושה נתיבים. צורת Boomerang מתוארת בגרפיקה של משחקי Riot, צורת Boomerang מראה לך את הנתיב העליון והתחתון, ואילו המלבן תוחם את הנתיב האמצעי.

ההגנה על הבסיס וצד המפה שלהם הם מגדלים. כל נתיב מכיל שני צריחים חיצוניים בכל צוות בהתאמה, שעושה נזק כבד לכל יחידות האויב.

בבסיס, יש צריח נוסף שמגן על כל כניסה (שלוש בסך הכל), ושניים נוספים מגנים על הנקסוס שלהם.

.

כל מה שביניהם, כולל הנהר, מכונה “הג’ונגל”, מלא בשיחים, מפלצות ג’ונגל, צמחים וקירות. בגלל האופן בו המפה מתפצלת, הצוות בצד הכחול יתחיל לשלוט במחצית התחתונה של הנהר, בעוד הצוות האדום שולט בחצי העליון.

כדי לנצח את המשחק, הקבוצה תצטרך להשיג יעדים מסוימים לפני שתוכל להבטיח ניצחון על ידי ה- Nexus.

תפקידי שחקנים

בגלל האופן בו המפה מובנית, בדרך כלל שחקן אחד ממקם את עצמם בנתיב העליון (המפגש העליון), אחד באמצע (האמצע האמצעי), ושניים בתחתית (בוט לינר ותמיכה). השחקן החמישי משוטט בג’ונגל, הורג מפלצות ומסייע לנתיבים להשיג יתרונות.

שחקנים משתי הקבוצות יתפשטו במערך זה בתחילת כל משחק. תנועה זו על פני המפה נקראת מטלות נתיב. כשלעני השחקנים (כן, פועל) נגד יריבם, גלי מיניון יופיעו בתזמונים קבועים מהבסיס שלהם כדי לסייע להם.

אלופות שונות נבחרות בתפקידים שונים, שכן הם משרתים מטרות ספציפיות. צוותים מקצועיים מנוהלים על ידי צוות מאמנים וצוות. המאמן הראשי מצטרף לקבוצה על הבמה לניסוח, כמו בספורט המסורתי. במהלך הבחירות והאיסורים הם מבצעים את הקריאה הסופית לשחקנים שלהם על אלופות לבחור, ובאיזה סדר.

בחירות ואסורים

. לכל ליגה או בטורניר עשויים להיות שכבת -על ייחודית משלהם, אך המידע החיוני הסטנדרטי מוצג תמיד.

בחלקו העליון, תוכל לראות אילו שתי קבוצות משחקות זו מול זו. בגמר העולמות 2019, נציגי ה- LPL סין פונכל הפניקס (FPX) התמודדה מול צוות Esports Team G2 (G2) (G2).

הקבוצה משמאל נמצאת בצד הכחול, ומתחילה את המשחק בבסיס התחתון של המפה, ואילו הקבוצה מימין היא הקבוצה האדומה, והם יתחילו את המשחק מהבסיס העליון.

מתחת לשמות הצוות, אנו יכולים לראות את ציון הסדרה הנוכחית. FPX מוביל בשני משחקים בסדרה הטובה ביותר מחמשת החמישה הזו, בעוד ש- G2 לא ניצחה עד כה משחק אחד. הפלייאוף משוחק בדרך כלל בפורמט הטוב ביותר מחמש. .

כל אלוף מיוצג על ידי דיוקנו. מתחת לקו הניקוד המסומן בשלט “עצירה” על כל אחד מהם הם אלופים ששתי הקבוצות אסרו, ולא יופיעו במשחק הספציפי ההוא.

באמצע, 9.19 מתייחס לטלאי שעליו משחק הטורניר. אלה עדכוני משחק המשנים את מצב המשחק, שם כמה אלופים מתחזקים מאחרים. לכן צוותים היו אסטרטגיים באופן שונה בהתאם לכל עדכון משחק או תיקון.

מתחת ל 9.19 הוא הטיימר, לשתי הקבוצות בכל סיבוב יש רק זמן מוגבל לאסור ולבחור אלופים.

הסבר עצמי הוא שמו של המאמן מתחת ללוגו של הקבוצה בצד שמאל וימין בהתאמה. .

משם, אנכית למטה הם האלופים שכל קבוצה בחרה לעצמם. השחקנים מסודרים על פי התפקידים שלהם, מלמעלה למטה. Gimgoon ו- Wunder הם הכניסה המובילה של הצוותים שלהם, טיאן וינקוס הג’ונגלרים, מעניקים ומכסים את אמצע הנוסעים, LWX ו- Perkz The Bot Laners, and Crisp and Mikyx את התומכים. סדר השחקנים קבוע בכל משחק.

השמות שלהם במשחק, למשל “Gimgoon”, “Tian”, “Doinb”, מוצגים יחד עם האלוף שנבחר לקבוצה.

לאחר סיום שלב הטיוטה, הם יכולים להחליף אלופים בשלב ההחלפה כך שיתאים לתפקידיהם. אנו רואים ש- FPX Gimgoon משחק Gangplank, טיאן משחק את לי חטא, עושה על גליו וכן הלאה. שים לב שלפעמים התצוגה אינה משקפת שמות אלופים ורק שמות שחקנים.

שני שלבי טיוטה

יש רצף קבוע במהלך הבחירות והאיסורים המורכבים משני שלבים. ראשית, שלוש אלופות יאסרו על ידי שתי הקבוצות אחת אחת. ואז, הקבוצה הכחולה (זו שבצד שמאל, במקרה זה, פיניקס פניקס), תבחר את האלופה הראשונה. זה יתרון, מכיוון שהם מקבלים דיבס ראשונים.

בשלב הבא, הצד האדום (G2) יבחר שני אלופים, ואז הוא חוזר לכחול לבחור עוד שניים ואז אדום לבחור אחד. זה מסיים את סיום שלב הראשון בו נבחרו שלוש אלופות על ידי שתי הקבוצות.

לאחר מכן הם אוסרים שני אלופים נוספים ברצף בשלב השני. משם, צוות אדום (G2), יבחר באלוף אחד. לאחר מכן צוות הכחול (FPX) מסיים את הדראפט שלהם על ידי בחירת השניים האחרונים שלהם.

. זה מאזן את הבחירה הראשונה של הכחול סייד, שכן הקבוצה האדומה מסוגלת להעריך את הרכב הקבוצה של הכחול, ואז לבחור אלוף שהם רואים דלפק, או נכס למה שהקבוצה הכחולה הרכיבה.

התקדמות משחק

על מנת להגיע מקצה אחד של המפה, לניצחון על השני, הקבוצות יצטרכו להשלים שערים קטנים יותר ויעדים גדולים יותר.

יעדי המיקרו הם:

  • להרוג מיניונים בנתיב לצורך ניסיון וזהב
  • הרוג מפלצות ג’ונגל לצורך ניסיון וזהב
  • להרוג את אלופת האויב על ניסיון וזהב, מה שמוציא את האויב מהפעולה למשך זמן זמני

יעדים גדולים יותר כוללים:

  • להרוג דרקונים לקבלת חובבים קבועים, Rift Herald כדי לסייע במגדלי דאונינג, וברון למאגר זמני בהמשך המשחק, כולם שנותנים זהב
  • מעכבי למטה בבסיס האויב (שלושה בסך הכל, אחד בכל נתיב)

בור הדרקון ממוקם בצד התחתון של המפה, ואילו הברון בצד העליון. השבר הראלד מוליד במשחק המוקדם, לפני שברון תופס אותו אחר כך. המפלצות הגדולות יותר האלה שתוכלו לתאר כ”קרבות בוס “דורשות עבודת צוות כדי להרוג מכיוון שהן חזקות יותר, אך גם להעניק תגמולים טובים יותר.

כאשר צוות מפיל דרקון אלמנטרי, הם מקבלים דחיפה קבועה לסטטיסטיקה מסוימת, כמו כוח פוגעני או הגנתי. כאשר צוות הורג את מבשר ומזמן את זה, הוא נטען במגדלים ועוסק בצ’אק של נזק.

כאשר הקבוצה מנצחת את הברון, הם משיגים חובב שכאשר קרוב לגל מיניון, מגביר את כוחם מה שמסייע להם לדחוף לצריחים ולבסיס האויב כדי לסגור את המשחק.

מעצבים את כל הפעולות הללו מאפשרות לצוות לשלוט במפה באמצעות חזון. תחשוב על זה כמו אמנות המלחמה. ככל שאתה שולט יותר בטריטוריה, כך יש לך יותר מידע על האויב, כך תוכל להפתיע את היריב שלך, או ישר לרכישת פריטי רכישה שהם הרבה יותר חזקים מהם.

הכוח של חוויה וזהב

כפי שאתה יכול לראות, המשאב הקבוע האולטימטיבי בליגת האגדות הוא זהב – שניתן להרוויח רק ולא לאבד. עם זהב, השחקנים יוכלו לשדרג פריטים עבור האלופות שלהם ולהתחזק יותר ככל שהמשחק מתקדם.

בכל פעם שמושגים יעדי מיקרו, הם גם מרוויחים ניסיון. זה עוזר להם לרמה, מה שמאפשר להם סטטיסטיקות בסיס גבוהות יותר והופך אותם לחזקים יותר.

כאשר יש להם כלי נשק חזקים יותר והם ברמה גבוהה יותר ממתנגדיהם, יש סיכוי גבוה יותר שהם יזכו בהתכתשויות ובקטבות צוותים. על ידי הריגת אלופי האויב, הם משיגים עוד יותר זהב, ויש להם הזדמנות לשלוט באזור גדול יותר במפה.

משחקי מהומות מתארים את זה כמחזור: יותר הרוגים, יותר זהב, יותר פריטים.

הבנת ה- HUD

עכשיו כשאתה מבין את זרימת המשחק ומה כל קבוצה מנסה להשיג, הגיע הזמן להבין את המידע שניתן כאשר משחק מתמשך.

ממש במרכז הסרגל העליון מציג את מספר ההרג של כל קבוצה. כל הטקסט הכחול הם משאבים שהצוות הכחול צבר, וטקסט אדום לצוות האדום. .

ברומטר מדויק יותר הוא כמות הזהב שנצבר, המספר ליד שני מטבעות הזהב. לצוות המוביל יהיה זהב שנצבר יותר. ליד אותו אייקון נמצא צריח, העוקב אחר מספר המגדלים שכל צוות הוריד.

מתחת לסרגל העליון באמצע יושב טיימר המשחק. אייקוני היסוד מסמלים את הדרקונים היסודיים שכל קבוצה הבטיחה במשחק.

בקצה הרחוק ביותר תבחין גם באייקון למראה אלמנטלי עם טיימר המציג את הספירה לאחור לשרץ הדרקון הבא. בצד ימין הספירה לאחור לשרץ הברון הבא – שניים מהיעדים החשובים ביותר במשחק.

בצד, אנו רואים פרטים על אלוף השחקן, רמת האלופה שלהם, סרגל הבריאות שלהם (ירוק) ומאנה בר (כחול). בסמוך לדיוקנאות האלופות הם שני סמלי זימון. כל שחקן מצייד שני כישופי זימון המעניקים להם תוספות נוספות לביצוע מחזות. מתואר בין אם הם זמינים לשימוש, או ב- Cooldown, מתואר. כישוף הזימון הנפוץ ביותר המוצג בצהוב הוא פלאש, שכל אחד מחברי G2 מצויד.

עולמות 2019 FPX לעומת G2 Game Game Three Champions HUD

כאשר דיוקנו של אלופה אפור, זה אומר שהדמות שלהם מתה בשבר. הספירה לאחור הוא טיימר המוות שלו, המשקף את מספר השניות שהוא ייקח כדי להחזיר את הבסיס. בדוגמה שלמעלה, ינקוס יוצא מהפעולה למשך 43 שניות.

בפינה השמאלית התחתונה הסמוכה לסורגי HP ו- MP הם שני רוני אבן המפתח שהנגן צייד. רונים הוסיפו או משפרים את יכולות האלופות וסטטיסטיקה, ונותנים לשחקנים אפשרויות הניתנות להתאמה אישית להתאים אותם על פי האלוף שנבחר והפליסטייל האישי שלהם. הם מוגדרים מראש לפני שהמשחק מתחיל, ולא ניתן לשנותם ברגע שהוא מתחיל.

בפינה השמאלית העליונה נמצא מעגל שמכיל אייקון של כל אלוף האולטימטיבי. אלופי ליגת האגדות הם בעלי יכולת אולטימטיבית. זו היכולת החזקה ביותר שלהם, או כישוף, ויש לה את ההשתלמות הארוכה ביותר בין שלוש היכולות האחרות שלהם. דרך ה- HUD, אנו יכולים לראות אם האולטימטיבי שלהם מוכן לשימוש או ב- Cooldown.

הרכיב העיקרי השלישי הוא לוח התוצאות החי בתחתית המסך. זה מראה אלופים לפי סדר מהטופ ליין לתמיכה, וכמות החווה שהם רכשו. החווה כוללת את מספר המיניונים כמו גם מפלצות ג’ונגל. בדרך כלל לתמיכה יש כמות פחותה של החווה (16 ו -64 במקרה זה) מכיוון שמטרתם לסייע לבוט שלהם ולתת להם את כל החווה כדי שיוכלו לשאת את המשחק.

בטור הבא נמצא ה- K/D/A: הורג, מקרי מוות ואסיסטים. סמוך לפריטים שכל שחקן קנה, ולבסוף החזון שלהם. התכשיטים הצהובים, האדומים והכחולים הם שלושה סוגים של כלים ששחקנים יכולים לרכוש בחינם בחנות במשחק. כאשר הם משתמשים בהם כדי לספק או להכחיש חזון, ה- AI מחשב סוצרת חזון.

תומכים וג’ונגלים תלויים בשליטה על הראייה על המפה, מה שבתורו מספק את אינטל לצוות שלהם, כך שציון הראייה שלהם הוא בדרך כלל הגבוה ביותר.

סטטיסטיקה שלאחר המשחק

לאחר משחק, השידור בדרך כלל יציג את סיכום הפוסט-משחק. שם, אנו יכולים להסתכל על זמן המשחק, ציון הסדרה, צוות KDA משולב, Total Team Gold, Towers Hold, דרקונים נלקחו, מספר הברונים ומספר הדרקונים הזקנים מאובטחים.

הגרף המוצג הוא תמיד הבדל מזהב לאורך זמן, שם אנו יכולים להבין אילו חלקים מהמשחק היו קבוצה בהובלה, או שנגררים אחריהם. אזורים כחולים מעל קו האפס מציינים מתי צוות הכחול היה קדימה, ואילו אזורים אדומים ממחישים מתי הצוות האדום הוביל.

בחלק השמאלי התחתון אנו רואים את קו האלופה ושמות שחקנים תואמים, כמו גם הנזק שלהם נגע באלופות. מהדוגמה, LWX ב- ASHE עשתה את הנזק ביותר בקרב עשרה שחקנים במשחק. בתחתית אלופות שנאסרו.

עם זה, כולכם מתכוונים לצפות ולהבין משחק מקצועי של ליגת האגדות. לקבלת סקירה מהירה על צפייה בעולמות, עיין בסרטון של Riot למטה:

עקוב אחר ספורט אחד בפייסבוק ובטוויטר לקבלת חדשות, מדריכים והדגשים נוספים של LOL.