10 חברות ה- Esports הגדולות בעולם, ומה שהן עשויות – מחשב היסטוריה, חברות Esports החשובות ביותר 2022

0

חברות ה- eSports החשובות ביותר 2022

צוותים מתמודדים עם מספר אתגרים אחרים מכל הכיוונים. הכנסות זכויות התקשורת לא הדביקו את מספרי הצופים האלה, ללא חלק בגלל חוסר תחרות, עם טוויץ ‘ויוטיוב עדיין הפלטפורמות היחידות כל מה שמעוניין בתוכן Esports. נוסף הערך מסוגל לדרוש עד 30,000 דולר לחודש, על פי מבקרי התעשייה.

10 חברות ה- eSports הגדולות בעולם, ומה הן עושים

Esports

Esports, או ספורט אלקטרוני, ראו צמיחה אדירה במהלך השנים האחרונות. זה הפך לאחת מצורות הבידור הרווחיות והמרגשות ביותר, כאשר אירועים משמעותיים משודרים כעת ברשתות טלוויזיה מרכזיות ופלטפורמות סטרימינג מרכזיות.

עם צמיחה זו הגיעה גל במספר החברות המציעות שירותים למתחרים ומעריצים של Esports. .

ממארגני טורנירים ופלטפורמות סטרימינג ועד מתכנני אירועים וכלי תקשורת, חברות אלה סייעו לעצב את העולם המודרני של Esports.

.38 מיליון

משחקי ליגת העל היא חברת Esports Entertainment גלובלית. זה מספק ליוצרים כלים ותכונות מתקדמות המאפשרות שיתוף פעולה חלק במהלך הפקות חיות. החברה הוקמה בשנת 2014 והיא ממוקמת בסנטה מוניקה, קליפורניה.

. .

. החברה מעודדת ותומכת במשחקים תחרותיים על ידי מתן לשחקנים תוכן, סטרימינג ייחודי, טורנירים וליגות ייחודיות.

. .

זה כולל שימוש בניתוח לזיהוי מגמות מתעוררות במשחקים, הצעת תוכניות אימונים של Esports ויצירת תוכן ייחודי לסטרימינג ערוצים. משחקי ליגת העל מוקדשים ליצירת סביבה כוללת המחבקת שחקנים מכל הרקע ומאפשרת להם להציג את כישוריהם על הבמה העולמית.

#9: קבוצת Fragbite – 35 $.42 מיליון

קבוצת Fragbite היא חברה שוודית הפועלת בתעשיית Esports. החברה, שנוסדה בשנת 2002, התרחבה כדי להקיף שירותי משחק רבים, כולל פלטפורמת טורניר מקוונת, אתר חדשות למשחקים וסוכנות ייצור משודרת.

. בנוסף לאירוח אירועים חיים, Fragbite מפעיל גם מספר טורנירים מקוונים למשחקים תחרותיים שונים, כמו Strike Counter-Strike: Global התקפה, Dota 2, League of Legends ו- Starcraft II.

Fragbite ביססה את עצמה כאחד הספקים המובילים בעולם של Esports Entertainment ושירותים, והשפעתה על הענף ממשיכה לצמוח. קבוצת Fragbite מפעילה גם מספר אתרי אינטרנט ושירותים הקשורים למשחקים ולספורט, כמו ה- Fragbite.אתר SE וסדרת טורניר ה- Fragbite Masters.

.32 מיליון

Allied Esports היא חברת בידור גיימינג בינלאומית שיוצרת אירועים מקצועיים של Esports, הפקת תוכן ובידור תחרותי. Allied Esports, שנוסדה בשנת 2017, מפעילה רשת עולמית של זירות, אירועים ושירותים המוקדשים לאספורט ולמשחקים, כולל מיקום הדגל באזירת היפרקס Esports Las Vegas ומשאיות Esports של בעלות הברית בצפון אמריקה ובאירופה.

בנוסף לטורנירים המקצועיים שלה, Allied Esports מייצרת אירועים שונים של Esports, כולל זרמים חיים של השקות משחקי וידאו מרכזיות ואירועי אורח חיים הקשורים למשחקים כמו The Hyperx Esports Truish.

Allied Esports הצטרף לשותפות עם כמה מהשמות הגדולים בתעשייה ליצירת חוויות משחק ייחודיות. שותפויות אלה כוללות טוויץ ‘, משחק יוטיוב, Activision Blizzard, Ubisoft ועוד. באמצעות מערכות יחסים אסטרטגיות אלה, Allied Esports מספקת מגוון של הזדמנויות חדשות למותגים להגיע ולהתקשר עם קהלים בדרכים חדשניות.

#7: שבט Faze – 0 $.

Esports

. .

על פי ההערכה, לשבט Faze יש שווי שוק של כ- $ 0.. יש להם גם ערוץ יוטיוב מרחיב הכולל סרטונים הקשורים למשחקים, זרמים חיים וראיונות.

החברה נותנת חסות למספר גיימרים, צוותים וטורנירים מקצועיים על פני תארים שונים של Esports, כולל Fortnite, Counter-Strike: Global Pounper, Call of Duty, Rocket League, Halo Infinite ו- Super Smash Bros. סופי. בנוסף למחסנות באירועים וטורנירים, Faze Clan מספקת גם לגיימרים סחורה, שירותי סטרימינג והזדמנויות יצירת תוכן.

. . כאשר הארגון ממשיך להרחיב את טווח ההגעה שלו בקהילת המשחקים, הוא בטוח יישאר אחת מחברות ה- Esports המובילות בעולם.

#6: Nazara Technologies – 0 $.46 מיליארד

Nazara Technologies היא חברת משחקים מבוססת מומבאי בענף Esports מאז 1999. החברה מציעה מספר שירותים לגיימרים, כולל משחקי סלולר, משחקי מחשב, משחקי ספורט ומירוץ, משחקי קונסולה וטורנירים מקוונים.

. .

בהודו יש לה שותפות בלעדית עם אליפות העולם לקריקט (WCC), אחד ממשחקי הקריקט הפופולריים ביותר במדינה. נזארה היא גם שותפה של יוזמת Esports של Vodafone ו- Reliance Jio Premier League (MPL).

החברה היא שחקנית מרכזית בענף האספורט האסייתי ומשקיעה רבות בחלל. כאחד השחקנים הגדולים במרחב, ל- Nazara Technologies יש נוכחות מסיבית בסצנת המשחקים התחרותית, והם ממשיכים להתרחב לשווקים חדשים.

.

Esports

. .

Huya מציע סטרימינג בשידור חי של אירועי משחקים פופולריים, טורנירים וטורנירים מקצועיים כמו ליגת הליגה המקצועית של League of Legends (LPL). Huya מארחת גם טורנירים רבים, כמו הזמנת חורף Huya.

. להויא נוכחות חזקה בשווקים אחרים, כמו יפן ודרום קוריאה, המאפשרת לה להגיע ליותר קהלים.

. .

#4: Take-Two Interactive-17 $.57 מיליארד

Esports

. היא מבוססת מעיר ניו יורק והיא ידועה בעיקר בזכות סדרת ה- Grand Theft Auto שלה ושאר הכותרות המוערכות שלה כמו Borderlands, Bioshock, Mafia ו- NBA 2K.

החברה הייתה מובילה בתעשיית המשחקים במשך שנים רבות, והצלחתה מיוחסת לחדשנות ומחויבותה המתמשכת ליצירת משחקים באיכות גבוהה. הוא מציע גם שירותי סטרימינג, פורטל משחקים מקוונים ופלטפורמת משחקים סלולרית.

אמנם Take-Two לא בהכרח ידוע בזכות מעורבותה בענף Esports, אך יש לה מספר יוזמות של eSports. לדוגמה, ליגת ה- NBA 2K, ליגת Esports מקצועית הכוללת קבוצות של שחקנים שמתמודדים במשחק NBA 2K, מופעלת על ידי מחלקת המשחקים 2K של Take-Two. Take-Two גם נותנת חסות למספר צוותי Esports מקצועיים ואירועים.

בסך הכל, Take-Two Interactive ביססה את עצמה כאחת מחברות ה- Esports הגדולות בעולם, ומספקת חוויות מרגשות ומרתקות עבור גיימרים בכל מקום. נוכחותה בענף ממשיכה לצמוח מכיוון שהיא נראית להביא מוצרים ושירותים חדשניים לקהילת המשחקים.

#3: אמנויות אלקטרוניות – 34 $.20 מיליארד

אמנויות אלקטרוניות (EA) היא אחת מחברות ה- ESPORTS הגדולות בעולם. . החברה פופולרית במשחקי ספורט שונים, כולל פיפ”א ומאדן NFL, וזכיינות משחק פופולריים כמו הסימס, הצורך במהירות, שדה הקרב, מאס אפקט ותקופת הדרקון.

. . זה גם מנהל אירועים אחרים של Esports, כמו גביע ה- EA Sports Fifa Eworld והסדרה הגלובלית של EA Sports FIFA.

בנוסף לאירועים אלה, EA השקיעה רבות בליגות Esports, בחסות קבוצות ושחקנים בודדים. . .

#2: Activision Blizzard – 60 $.

חברות משחק ניידות גדולות ביותר

. זה הוקם בשנת 2008 באמצעות מיזוג משחקי Activision ו- Vivendi, שתי חברות משחקי וידאו מבוססות.

Activision Blizzard ידועה בעיקר בזכייניו הפופולריים כמו Call of Duty, World of Warcraft ו- Overwatch. לזכיינות אלה נוכחות חזקה באספורט, עם ליגות וטורנירים מקצועיים המאורגנים סביבם.

. . .

יוזמה מרכזית נוספת של Esports של Activision Blizzard היא הליגה Call of Duty, ליגה מקצועית למשחק היורה הפופולרי בגוף ראשון Call of Duty. בדומה לליגת Overwatch, לליגת Call of Duty יש מבנה קבוצתי מבוסס עיר ומודל זיכיון.

באופן כללי, Activision Blizzard הוא שחקן מרכזי בענף Esports ועשה השקעות משמעותיות במרחב. הזכיינות הפופולריים שלה וליגות המאורגנות היטב סייעו להקים אותה כאחת החברות המובילות בענף.

.09 מיליארד

Esports

Tencent הוא קונגלומרט סיני שהוא אחת החברות הגדולות בעולם, עם שווי שוק של מעל 436.09 מיליארד. יש לה כמה חברות בנות והשקעות בענפים שונים, כולל משחקים, מדיה וטכנולוגיה. Tencent מעורב רבות בענף Esports, עם מספר השקעות והגדילות בעלות בחברות וארגונים של Esports.

זה הבעלים של משחקי Riot, המו”ל שמאחורי League of Legends (LOL), אחד ממשחקי Esports הגדולים בעולם. בנוסף ל- LOL, Tencent גם מפרסם ומנהל משחקי Esports ניידים פופולריים כמו Honor of Kings and Arena of Valor.

ההשקעות של Tencent ב- Esports הפכו אותם לאחד השחקנים המשפיעים ביותר בענף. החברה השיקה לאחרונה את פלטפורמת Esports שלה, שנקראה TGA (Tencent Gaming Arena), שם היא מציגה טורנירים מקצועיים ומשדר תוכן מכמה מליגות האספורט הפופולריות ביותר, כמו אליפות העולם LOL.

בנוסף להשקעות Esports שלה, Tencent הפכה גם לחלק בלתי נפרד מתעשיית המשחקים של סין, עם השקעותיה הרבות במפתחי משחקים, מפרסמים ועסקים קשורים אחרים. Tencent הוא שחקן דומיננטי בתעשיית המשחקים של סין וממשיך להרחיב את נוכחותו ברחבי העולם.

סיכום

. .

צמיחת המשחקים התחרותיים הייתה מטאורית בעשור האחרון והיא צפויה להמשיך לצמוח בפופולריות. כיוון שכך, עשר חברות אלה ימשיכו להיות בחזית הענף ולשלוט בה עוד שנים.

. לא משנה מה צופן העתיד, ברור שתעשיית האספורט היא מרחב מרגש ודינאמי שכדאי לשים לב אליו.

10 חברות Esports הגדולות בעולם: סיכום

דַרגָה
Tencent – 436 $.09 מיליארד
2 Activision Blizzard – 60 $.72 מיליארד
.
4 Take-Two אינטראקטיבי-17 $.57 מיליארד
5 HUYA – $ 1.
6 נזרה טכנולוגיות – 0 $.
7 שבט פאז – 0 $.
8 Allied Esports – 54 $.32 מיליון
9 קבוצת Fragbite – 35 $.42 מיליון
10 משחקי ליגת העל – 14 $.38 מיליון

הבא:

  • חברות הטכנולוגיה הסביבתית הגדולות בעולם, ומה הן עושים
  • 10 יצרני ה- DRAM הגדולים בעולם
  • 10 חברות הרובוטיקה הכירורגיות והרפואיות הגדולות בעולם

מה זה Esports?

. .

?

.

מיהי החברה הגדולה ביותר ב- Esports?

Tencent היא חברת Esports הגדולה בעולם, עם שווי שוק של כמעט 500 מיליארד דולר. . ל- Tencent יש גם הימור בחברות משחק רבות אחרות, כמו SuperCell ו- Epic Games.

מהו Esport מספר 1 בעולם?

Strike Counter-Strike: Global Pounper. המשחק מציג שתי קבוצות זו מול זו בקרב על עליונות, כאשר קבוצה אחת משחקת כטרוריסטים והשנייה כטרוריסטים נגד.

. מארגני טורנירים גדולים כמו ESL, DreamHack ו- FaceIt מארחים טורנירים וליגות רגילות, ומציעים לשחקנים את ההזדמנות להתמודד על נתח של מאות אלפי דולרים כספי פרס.

האם ענף האספורט גדל?

כן, שוק Esports העולמי צפוי להגיע לשווי של 5 $.48 מיליארד בשנת 2029, עם קצב צמיחה שנתי מורכב של 21.0% משנת 2022 עד 2029. .

ג’יין וואנגוי, סופרת למחשב היסטוריה

. . עם תואר ראשון במדעי הטבע, ג’יין מתמחה בכתב על נושאי מדע וטכנולוגיה. היא נהנית במיוחד לכתוב על מדע בדיוני, EVS, משחקי וידאו, GPUs, ההיסטוריה של הטכנולוגיה, החלל, התכנות, הטכנולוגיה האישית, אבטחת הסייבר, VR/AR ו- Cryptocururrency. .

מאמרים פופולריים

Kubernetes Word Cloud

Docker Swarm VS. Kubernetes: 10 הבדלי מפתח והשוואה מלאה

.

בתור מקורב באמזון אני מרוויח מרכישות מתאימות. למידע נוסף עלינו וקרא את גילוי השותפים שלנו.

חברות ה- eSports החשובות ביותר 2022

העשירייה הראשונה שווים כעת 353 מיליון דולר בממוצע, עלייה של 46% לעומת 2020, אך רובם מגוונים במהירות את עסקיהם כשהם מתמודדים עם האתגרים של הענף.

W Hen Faze Clan, חברת Esports and Entertainment עם תמונת כוכב סלע ומפרש של שותפי סלבריטאים, חשפה באוקטובר כי היא תכננה לפרסם את המיזוג SPAC, ההכרזה הגיעה עם טענה נועזת: זה כבר שווה את הפאז. 650 מיליון דולר ויגיע למיליארד דולר עם הכסף שגייס בעסקה.

האם הערכה של שבט Faze היה שווה רק עשרה חודשים קודם לכן. זה היה גם איתות כי ענף האספורט חידש את עלייתו לאחר מספר שנים בהן ערכי הצוות היו ברובם שטוחים. פורבס ‘ .

. . 2 חברה, 100 גנבים, שמספרת את דרייק, מוסיקה קוטנוע בראון והמיליארדר דן גילברט בין בעליה, זינקה 142%, ל 460 מיליון דולר.

. הקול תרועה סביב הערכת השווי הגבוה בשמיים שהוקצתה לפאז בסתיו העלתה כמה חששות מהותיים בעסקיו-נושאים שהפכו חריפים יותר כאשר, בהגשת SEC מתוקנת בשבוע שעבר, היא תיקנה את תחזיותיה כלפי מטה כלפי מטה כלפי מטה כלפי מטה כלפי מטה כלפי מטה כלפי מטה. הספקנים מצביעים על 36 דולר של החברה.9 מיליון הפסד נטו לשנת 2021, בין היתר, ו עכשיו ערכים faze במחיר של 400 מיליון דולר, לא. 4 בדירוג.

.

“המונטיזציה נותרה האתגר העיקרי עבור כל צוות Esports,” אומר בובי שארמה, משקיע מניות פרטי והשותף המנהל בחברת המייעצת של חברת Electronic Group. “בשלב זה, רובם מנסים למצוא את דרכם סביב המבוך, כאשר חלקם תקועים על גלגל אוגר. .”

העשירייה הראשונה

.. TSM שוב לא. 1, אבל אף צוות לא העריך יותר מכל. 2, 100 גנבים.

ל- Esports בבירור יש פוטנציאל מסיבי. . .

ובכל זאת, צבירה מסוג זה אינה משקפת את ההזדמנות בשום אסקפורט אחד – אוהד של תחושת שליחות, באותה דרך שמאוורר NFL לא בהכרח צופה ב- NBA. הקבוצות לא רק צריכות לבחור את המשחקים הנכונים כדי להתמודד בהם, אלא גם צריכים לקוות שהתארים האלה יישארו רלוונטיים. לדוגמה, .

צוותים מתמודדים עם מספר אתגרים אחרים מכל הכיוונים. הכנסות זכויות התקשורת לא הדביקו את מספרי הצופים האלה, ללא חלק בגלל חוסר תחרות, עם טוויץ ‘ויוטיוב עדיין הפלטפורמות היחידות כל מה שמעוניין בתוכן Esports. נוסף הערך .

צוותים מוגבלים גם כיצד הם יכולים להרוויח את כספם מכיוון שהם אינם בעלי הקניין הרוחני של המשחקים שהם מתחרים בהם – הם לא יכולים, למשל, למכור אקדח מיוחד ב . זה הבדל מרכזי בספורט המסורתי, בו אף אחד לא מחזיק ברעיון של, למשל, בייסבול. . טורניר יחיד יכול להניב מאות אלפי דולרים בכספי פרס, אבל כמעט כל זה הולך לשחקנים. מרבית הכנסות המודעות מסרטוני זרם מוחזרים לזרם.

.

. . .G השיקו אפליקציות הדרכה ואילו חברות כמו Rektglobal ו- Loud Run סוכנויות שיווק מצליחות.

במבט קדימה, חברות רואות הזדמנות ענקית לייצר רווחים מבסיסי האוהדים שלהן באמצעות טכנולוגיות מתפתחות כמו blockchain, nfts ו- metaverse. .com, כפי שעשו TSM ו- Fnatic, אבל התשלומים האמיתיים יכלו להגיע אחר כך. . ישנם גם רעיונות המופיעים סביב משחקי משחק-ארן שנקראו, המתגמלים משתמשים עם NFTs או Cryptocoins.

בעתיד רחוק עוד יותר, הקמת מטאברס המקשר בין משחקים פופולריים ביחד יכול לגנוב כוח מסוים מצד מפרסמים, ולאפשר לצוותים למכור פריטים או אווטרים שיכולים להעביר ממשחק למשחק ולהפחית את סוגיות ה- IP שהם מנווטים כרגע.

אבל בזמן שכסף נשפך למטברס –Fortnite משחקי האפי של המו”ל הודיעו בחודש שעבר כי גייסה מימון של מיליארד דולר לתמיכה ביוזמת המטברס שלה – הימים האלה הם דרכים ארוכות, ומייצרי המשחקים לא ממהרים לשלוט בשליטה. הדאגה כעת היא שחברות Esports עלולות להיחטף לבועה מטאברסית.

. .

אולם בינתיים, נותני חסות חדשים מצאו את דרכם לצוותים שכן למגיפה יש מספרי צופים מקוונים-על, כאשר הקהל הגברי הצעיר של Esports נחשב מזמן כדמוגרפי רצוי אך קשה להגיע אליו בקרב מפרסמים. ובניגוד, למשל, כדורגל ליגת המייג’ור – שמכר קבוצות בכפולות גבוהות באותה מידה – יש לספורט קהל ענק; התעשייה רק ​​צריכה למצוא דרך לייצר רווחים מכל גלגלי העיניים האלה.

. “אבל ביסודו אני מאמין שחלקם יהפכו לעסקים גדולים ובר קיימא.”

.

Lee Aik בקרוב/Riot Games Inc. באמצעות Getty Images

ב- Esports הוא עכשיו.

אנחנו גיימרים וחולמים. אנחנו תחרותיים והכי טובים במה שאנחנו עושים. ! בין אם אתה עסק בינלאומי שרוצה לנקוט בצעדים הראשונים שלו באחד השווקים הצומחים במהירות או שחקן מתקרב שרוצה צילום בתהילה, אנחנו כאן כדי להקים אותך ולהביא אותך למסלול הנכון ל לפרוץ מגבלות.

?

קשה לשים דמות מדויקת על הפוטנציאל של ענף Esports, אם כי חברות מחקר מובילות מעריכות כי זרמי ההכנסות של הסצנה יגדלו לקראת מאות המיליונים בשנים הקרובות. אין ספק אם כדאי לקחת את הסיכון ולהסתבך ב- Esports עכשיו.

למצוא הזדמנויות
למה אתה?

. הליבה שלה היא האנשים שאליהם אתה רוצה להגיע ולקשור עם המותג והחזון שלך. Esports יכול לעזור ביצירת נקודות מגע עם קבוצת יעד, שאחרת יהיה קשה מאוד להגיע.

למה אנחנו?

עם כמעט 10 שנות ניסיון בסצנה, אנחנו כבר מזמן היכן שכולם עכשיו רוצים להיות. תרמתי משמעותית לסצנת הספורט הווירטואלית של ימינו ועדיין יש לנו אותה אנרגיה כמו כשהתחלנו. עשינו טעויות כדי שלא תצטרך.