העונה הדוב 2: צוות שחקנים, חדשות, תאריך בכורה, ספוילרים, הדוב עונה 3: צוות שחקנים, תאריך שחרור, חדשות

0

בינתיים, הוסיף כמה שפים חדשים ומרתקים למדי למטבח. עדיף להתקשר לסול –מצטרף לקאסט של הדוב לעונה השנייה שלה. מדווח כי הדמות של אודנקירק בדרמה עדיין נמצאת תחת עטיפות, אך על פי הדיווחים הוא משחק “תפקיד אורח” בתוכנית. ? תינוק שיווה. למרבה הצער, נצטרך לחכות עד לבכורה של העונה כדי לראות איך כל זה מתנער – יצליח לקרוואן אינטנסיבי ביותר. ? . בדוק את זה למטה.

הזמנות ב הדוב נפתחים מוקדם יותר ממה שאתה חושב.

תצוגה מקדימה של מתי מת'סון | אוצר

. . .

בינתיים, הוסיף כמה שפים חדשים ומרתקים למדי למטבח. מצטרף לקאסט של הדוב . . האם כרמי זקוק לעורך דין? ) יצטרף גם לתפקיד לא מוגדר וחוזר על עונה שנייה. . קליפ חדש מ- FX מציע טעימה של העתיד לבוא, כולל תכנון מחדש של מסעדה מלאה, הכשרה מקצועית לצוות, ואולי גם החזרת חברה לשעבר? זה בטוח יניע את מד הלחץ של הצוות במעלה הקיר. בדוק את זה למטה.

? ג’רמי אלן ווייט ואייו אדברי יחזירו את תפקידיהם ככרמי וסידני, יחד עם שאר הקאסטים. בראיון עם יריד ההבלים מוקדם יותר השנה הודה ווייט שיש לו כמה עצבים מהעונה החדשה. “כל זה ממש מרגש, אבל אני קצת עצבני לחזור לצלם את העונה השנייה מכיוון שכל כך הרבה הבנות של העבודה הזו שעשינו עכשיו נדחפים עלינו,” הוא אמר. “אם אתה קורא יותר מדי ביקורות, הדבר הזה שהיה פעם שלנו היה כל כך הרבה רעיונות על זה. אני מקווה שנוכל לסגור קצת את העולם..

הדובהיוצרים גם הקניטו את עתיד התוכנית. על עתידה של הסדרה – מרמזת על כאבי גדילה יותר עבור אמני הקולינריה האהובים עלינו. “אף אחד לא קבוע וכולם עבודה בעיצומה”, אמר סטורר לשקע. “כל שנייה חשובה.”קאלו חשף כי עונה שנייה” תגיע הביתה באירוח, תטפל באחרים ויהפוך את חייהם של צוות השחקנים למעט גדולים יותר “, וכי” כרמי עדיין תסתובב ממותו של אחיו ומהשדים שלו שלו…

. . ? ואולי להקל על זה? – התחילו ממקום שלא דפוק? . ?”

מה עוד נראה בעונה השנייה? כרמי מוצא אהבה, כמובן. כשנשאל על האפשרות של הבחור המופנם לשמצה שיצא עם סיד, סיפר ווייט מגזין W, “זו הפעם הראשונה שלי, רק בשבועות האחרונים, אפילו לחשוב על כל מה שקורה עם מישהו,” אמר ווייט. . . הם עברו טראומות דומות והם באמת רואים זה את זה. .”

הנה לך, פטרונים רעבים של אסקווייר. . .

לורן קרנק היא עוזרת עורך אסטרטגיית התוכן באסקווייר, שם היא מנהלת את חשבונות המדיה החברתית של המותג ומכסה תרבות פופ וטלוויזיה, עם מומחיות צרה מדי בתכניות פשע אמיתיות

.

מאת ז’קלין סאגוין עודכן: 10 באוגוסט 2023

פשוט התחממו. . . בעוד שנדמה היה שהמטבח ג’ל יותר מתמיד העונה, פרק הסיום השליך את הצופים חזרה לתערובת מוכרת של צעקות, בטן לא נוחה ותפריט “כאוס” המעיד על הטבחים שיורדים את הכלים.

ג’רמי אלן ווייטמולי גורדון), לכאורה התפטר מאמונה שהוא צריך להיות לא מרוצה כדי להצליח. סידני (אייו אדבירי), למרות הכל, מוצאת אישור במרדף שלה לזכות בדוב כוכב מישלן, מכיוון שקרמי מזהירה אותה מהעלות: “אתה תצטרך לדאוג לכל דבר יותר מכל דבר אחר.

עונה 2 של סדרת ה- FX-to-Hulu Gritty צנחה ב -22 ביוני, אך האוהדים כבר רעבים לעוד. בשאלה הדוב ייפתח מחדש לעונה 3, הנה כל מה שאנחנו יודעים.

הדוב?

FX טרם הודיעה על עונה שלישית, אך עדיין אין צורך להתקשר לאמא. חדשות ההתחדשות של עונה 2 הוכרזה ב- 14 ביולי בשנה שעברה, אז עדכון עשוי להיות מעבר לפינה. בהתחשב בהשבתה הביקורתית המסומנת, יש סיכוי טוב לכך הדוב יבוא שוב. למעשה, מועד אחרון .

בזמן שאנו מחכים לפרטים רוחניים יותר, עדכונים.

מתי הדוב?

כל שנייה סופרת, ו . . . עם זאת, הכל תלוי מתי אושר ההתחדשות ואורך שביתת הסופרים המתמשכים.

מי יהיה הדוב ?

הדוב חזור, לוח הזמנים הרגיל של שפים המשמשים את המסעדה חייבים להיכנס מחדש למטבח. זה כולל:

  • ג’רמי אלן ווייט ככרמי
  • אייו אדבירי בתור סידני
  • EBON MOSS-BACHRACH בתור ריצ’י
  • אבי אליוט כנטלי
  • ליונל בויס בתור מרקוס
  • ליזה קולון-זאיאס כטינה
  • כמו ניל פק
  • אדווין לי גיבסון בתור Ebra
  • אוליבר פלאט בתור הדוד ג’ימי
  • כריס ויטסקה כפיט

הפרק האפי “דגים” לבדו עורר מספר הופעות אורח מפתיעות, כולל כמו בוב אודנקירק, , וויל פולטר, אוליביה קולמן וכן ג’ון מוליני. אם השחקנים האלה חוזרים או לא.

ג’ון ברנתל) עשוי לעשות קאמבק. . מי יודע, .

מה היית עושה הדוב עונה 3 תהיה בערך?

עונה 2 הסתיימה בליל חברים ובני משפחה אבל לא בלי תקלה. . אחרת, הדוב סוגר חנות לטוב.

? בדוק סדרות דומות ראויות לנטל בנטפליקס, הולו ועוד

. המופע מתעמק בסביבה האינטנסיבית של מטבחים בלחץ גבוה ומתעמק בדינמיקה המורכבת בין שפים לאנשי הצוות שלהם.

. המועמדויות הכירו גם בהופעות של ווייט לשחקן הראשי, אייו אדבירי על השחקנית התומכת, איבון מוס-באכרך לתמיכה בשחקן, כמו גם אוליבר פלאט וג’ון ברנתל לשחקן אורח מצטיין בקטגוריית הקומדיה.

. אם כבר סיימת לצפות בעונה 2 ומחפשת מופעים שובה לב כדי למלא את החלל עד שיגיעו פרקים חדשים (שלצערנו עשויים לקחת שנים), ריכזנו רשימה של מופעים דומים המקיפים דרמות קומדיות, קומדיות ואפילו סרטים מצוירים.

בדוק סדרות דומות ראויות לנטל בנטפליקס, הולו ועוד

כלבי הזמנה

. . . אתה יכול להזרים “כלבי הזמנה” על הולו, והעונה הראשונה מורכבת משמונה פרקים. העונה השנייה אמורה לבכורה ב -3 באוגוסט 2022.

ילד צמרת

“טופ בוי” היא סדרת דרמת פשע בריטית שיצר רונאן בנט. זה שודר בתחילה בערוץ 4 ב -13 בספטמבר 2011. צוות השחקנים כולל את אשלי וולטרס, קאנו ויסמין ג’ובסון, מציג סוחרי סמים השוכנים בשכונת הקיץ של לונדון. למרות שההצגה הופסקה לאחר שתי עונות, היא הוקמה מאוחר יותר על ידי נטפליקס בשנת 2019. תחיית נטפליקס זכתה לשבחים על האווירה הגרועה יותר שלה ותאר אותנטי יותר של סחר הסמים.“הלוטוס הלבן” הוא מיניזריות בז’אנר הקומדיה האפלה הסאטירית האמריקאית. זה נוצר על ידי מייק ווייט והוקרן בבכורה ב- HBO ב- 11 ביולי 2021. . .. זה ערך את הופעת הבכורה שלה ב- HBO ב- 16 בינואר 2022. המופע עוקב אחר סיפורו של סם, שהוצג על ידי ברידג’ט אוורט, כשהיא חוזרת לעיר הולדתה בקנזס לאחר שנמצאה למשך תקופה משמעותית. . העונה הראשונה של “מישהו איפשהו” מורכבת משמונה פרקים, המציעה חווית צפייה מבדרת.

שאלות נפוצות:

איפה אתה יכול לראות את ‘הדוב’?
אתה יכול להזרים את “הדוב” על הולו. כל הפרקים זמינים כעת לצפייה.

שהוא ג’רמי אלן ווייט?
ג’רמי אלן ווייט הוא שחקן אמריקאי המוערך המוכר בזכות הצגתו הבולטת בסדרות טלוויזיה שונות. הוא זכה להכרה נרחבת בתפקידו כשפת גלאגר בסדרת Showtime “ללא בושה” משנת 2011 עד 2021. נוסף.

תוכן זה נכתב על ידי צד שלישי. הדעות המובעות כאן הן של המחברים/ ישויות המתאימים ואינן מייצגות את השקפותיהם של התקופות הכלכליות (ET). ET אינה מבטיחה, לבטל או לאשר באף אחד מתוכנו ואינו אחראי להם בשום דרך שהיא כלשהי. אנא קח את כל הצעדים הדרושים כדי לוודא שכל מידע ותוכן המסופק נכונים, מעודכנים ומאומתים. .

קרא עוד חדשות

(תפוס את כל החדשות העסקיות, שבירת אירועי חדשות ועדכוני חדשות אחרונים על התקופות הכלכליות.)

הורד את אפליקציית החדשות של Times Times כדי לקבל עדכוני שוק יומיים וחדשות עסקיות חיות.