10 משחקי Final Fantasy הטובים ביותר בכל הזמנים | Gamesradar, משחקי Final Fantasy המובילים, מדורגים: NPR

0

קָשׁוּר: בוא לגלות אם Final Fantasy 8 עשה את החיתוך לרשימת משחקי ה- PS1 הטובה ביותר שלנו.

משחקי Final Fantasy הטובים ביותר בכל הזמנים

משחקי Final Fantasy הטובים ביותר

. זוהי אחת מסדרות משחקי הווידיאו הארוכות והמשפיעות ביותר של כל הזמנים, ולעתים קרובות משמשת כדי להציג את כוחם של דורות קונסולה חדשים. לכולם יש דעה שונה על מה שהופך משחק Final Fantasy נהדר כתוצאה מכך – האם זה הסיפור והתפאורה, חוזק הדמויות, או מונע על ידי מסירת מערכת הקרב? קשה לומר, אבל ניסיתי לשמור על כל זה בחשבון לדירוג הזה של משחקי Final Fantasy הטובים ביותר בכל הזמנים.

רשימה זו עודכנה בעקבות יציאתו של Final Fantasy 16, הפרק הבלעדי של PS5 שהביא להתפתחות נוספת עם התמקדות בלחימה בזמן אמת. . .

10. Final Fantasy 14

מְשׁוּחרָר: 2013

. . . בין אם אתם נכנסים לסיפור הסיפורים המורכב או לגישה החשיבה קדימה למערכות RPG חברתיות, FF14 הוא מכתב אהבה אמיתי לזכיינית ה- Final Fantasy הרחבה יותר שלא מראה סימני האטה. .

9. Final Fantasy 12

מְשׁוּחרָר

Final Fantasy 12 נחשב בעבר ליותר מדי יציאה להיות אהובה כמו קודמיו המיידיים ביותר. עם זאת, עם הזמן, אנו יכולים לראות את זה למה שהיה באמת: ביטוי מדהים ומעוצב בצורה חכמה של הסיבה שרבים התאהבו בזכיינית הזו מלכתחילה. . .

קָשׁוּר: Final Fantasy 12: סקירת גיל המזלות: “סוף סוף מקבל את ההזדמנות השנייה שהיא תמיד ראויה”

8.

מְשׁוּחרָר: 2020

ייתכן כי Square Enix קוראת לזה גרסה מחודשת, אבל מה שהמפתח הציג כאן ביעילות הוא הדמיית מחדש של אחד ה- RPGs הטובים ביותר בכל הזמנים. גרסה מחודשת של Final Fantasy 7 לוקחת בסיס מוכר – סכסוך ענן וצוות המפולת, פונים לקרב כדי לעצור את ספירות ושינרה להשמיד את קרם החיים – ולעוות אותה, מגלף נתיבים חדשים לאחד הנרטיבים הכי קוריים בהיסטוריה של משחקי הווידיאו כדי לעקוב אחריו. שלב את זה עם אחת המצגות החזותיות הבולטות ביותר של התקופה המודרנית (Midgar הוא נוף עירוני מעורר התפעלות באמת) ומערכת לחימה טקטית בזמן אמת שמעניקה יותר אישיות למסיבה, ויש לך את כל ההכנות של ז’אנר קלאסי.

קָשׁוּר

7. Final Fantasy 16

מְשׁוּחרָר: 2023

Square Enix ביצעה את ההימור הנועז ביותר על המודרניזציה עדיין עם Final Fantasy 16. . . . זה בהחלט שונה, אבל אז Final Fantasy מעולם לא פחד להשתנות עם התקופות.

קָשׁוּרסקירה של Final Fantasy 16: “עומד לצד גדולי הסדרה”

.

Final Fantasy 4 היה פורץ דרך. הוא ייצג דור חדש של RPGs בשנת 1991, והביא את הזכיינית לעידן 16 סיביות עם מערכת הלחימה המהפכנית של Time Time (ATB) ותשומת לב מדהימה לפרטים הקטנים. חזור היום ל- FF4 וכל כך הרבה מהרעיונות הגדולים ביותר שלה ייראו מוזר, אם לא קלישאה – אבל זה בגלל שהיא קובעת תבנית שמפתחים רבים ממשיכים ללכת עד היום. . Final Fantasy 4 חשובה לא פחות להתפתחות עידן 16 סיביות כמו Final Fantasy 7 היא עליית ה- PS1.

.

מְשׁוּחרָר

Final Fantasy 9 סוגר את עידן התלת מימד הראשון של הזכיינית עם סגנון. . ובכל זאת, FF9 מציגה הרפתקה משכנעת שמלאה דמויות לב והרואיות – אין זה מפתיע שכמו זידאן, ויוי ופרייה עדיין נחשבים בין הטובים ביותר לסדרה. בעוד שעולמו של אלכסנדריה לא היה חסר את ההיקף והסחות דעתם של קודמיו, ריבוע נקט בצעדים כדי לפצות על מגבלות אלה בעזרת עיצוב חזותי מעורר ופסקול מרקיע. .

4.

מְשׁוּחרָר: 1999

יכולתי להעלות טיעון משכנע לכך שהאונבלייד הוא נשק משחקי הווידיאו הכי מגניב שנעשה אי פעם. . . בין חמשתות האדמה המובחנות שלה, מצגת קולנועית מדהימה ומערך עצום של דמויות אניגמטיות, Final Fantasy 8 ביססה את עצמה כקלאסיקה אמיתית של הז’אנר. .

קָשׁוּר: בוא לגלות אם Final Fantasy 8 עשה את החיתוך לרשימת משחקי ה- PS1 הטובה ביותר שלנו.

. Final Fantasy 7

: 1997

לעתים קרובות זוכה Final Fantasy 7 בפופולריות של סגנון זה של משחק תפקידים בשוק המערבי. אבל ההשפעה המונומנטלית שלה על נוף משחקי הווידיאו הרחב יותר אינה הסיבה ש- FF7 ראוי למקומו בדירוג זה. כראשון בסדרה שהסנוור עם גרפיקה תלת -ממדית וקולנוע FMV החלקלק, Squaresoft הצליחה לבנות עולם מעורר יותר ולהציג צוות דמויות בלתי נשכח יותר; קרב מבוסס תור קיבל חוזה שכירות חדש על החיים, ופסקול מדהים באמת עזר לקשור את כל ההרפתקה יחד. וכן עבור שחקנים חדשים שמנסים לקבל מושג טוב יותר על מה הסדרה הזו עוסקת.

: למד כיצד כיכר הפכה את אחד ה- RPGs המשפיעים ביותר בכל הזמנים ביצירתנו של Final Fantasy 7.

2. Final Fantasy 10

מְשׁוּחרָר

הייתה תקופה זו בה שום דבר לא ימכור את ההבטחה והפוטנציאל של דור קונסולות חדש ממש כמו משחק פנטזיה סופי. הפעם האחרונה שהייתה נכונה הייתה בשנת 2001 עם Final Fantasy 10, חווית RPG שמכרה את ה- PS2 למראה בזכות נאמנותו החזותית מעוררת התפעלות, פרט סביבתי ושימוש חי בצבע. . . .

.

1.

מְשׁוּחרָר: 1994

Final Fantasy 6 נחשב לאחד המשחקים הטובים ביותר בכל הזמנים. . .

: ראה היכן מדורגים Final Fantasy 6 ברשימת משחקי ה- SNES הטובים ביותר.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

דירגנו את 10 המשחקים הראשונים של ‘Final Fantasy’

Final Fantasies XV, IX, X

, .

. ?

Final Fantasy . אך לפני השחרור וההצלחה בסופו של דבר של 1987 , כיכר המפתחים התמודדה עם פשיטת רגל. . בפועל, הם רצו לקרוא לזה פנטזיה “להילחם”, אך השם כבר נלקח.

ביקורות על משחקי וידאו

עם זאת, הלייבל “הסופי” הפך לליבה של הפילוסופיה של יוצר הסדרה Hironobu Sakaguchi, שהאמין שיש לפתח כל משחק כאילו זה האחרון שהוא יעשה אי פעם.

מכיוון שהכנסתי לתוכו רק 20 שעות, מה שלא מספיק כדי לבדוק MMO. . פנטזיה II, , , .

רשימה זו עודכנה כך שתכלול Final Fantasy XVI.

אזכור מכובד: Final Fantasy VIII (1999)

Final Fantasy VIII מחדש

Final Fantasy VIII מחדש

Final Fantasy VIII. .

אבל אז דיסק 3 קורה והסיפור הולך לַחֲלוּטִין . סצינה אחרי סצנה של אקספוזיציה מבלבלת לא מצליחה לחבר את האירועים שקדמו לסיום האנטי -קלימטי שלה. Final Fantasyהגרסה של אחוזת ספנסר מ תושב הרשע.

.

ה- Pixel Remaster of Final Fantasy V

.

לראשונה, אתה יכול למעשה להעביר יכולות ממשרות שונות, ולהעניק לך את החופש ליצור טונות של שילובי אופי חזקים. .

בניגוד לקודמו והממשיכים הרציניים יותר, Final Fantasy V הוא גחמני ייחודי וקליל לב-מצחיק כמו שהוא מעורר פנים. כלומר, יש פיתול שבו האקז’ת ‘האנטגוניסט מתחפש לעצמו כמתפס נתפס באחת האצבעות של הדמות הראשית. .

9. Final Fantasy I (1987)

Final Fantasy i . . אתה תלך לעיירה, תדבר עם המקומיים כדי לקבל כמה רמזים, להתעמק בצינוק, ואז לשטוף ולחזור. .

. בנוסף להמציא את כל הרעיון של שימוש בספינות אוויר לנסיעות ב- RPG, כיכר קיבלה את ההחלטה החכמה להעניק לך אחת מוקדם, המספקת הצצה מרגשת להרפתקאות שממתינות.

אני חותך חלקם רפים על הסיפור מכיוון שהוא היה סולידי לזמנו, אך העלילה מתנדנדת מחילוף לבלתי נלאה. זה פשוט מסתכם ב”אני כאן כדי להרוג כאוס “.

8.

Final Fantasy XV

Oof, תוציא את המגרש שלך. אני מנסה לשפוט משחקים על סמך חוזקותיהם כל עוד הפגמים שלהם לא מאפילים עליהם לחלוטין. אהבתי לחלוטין Final Fantasy XV.

בהתחלה העולם הפתוח נראה מרגש, אבל כשאתה חוקר אותו תגלה שהוא ריק באופן מפתיע. אתה יכול לזכות ברוב הקרבות – אפילו קרבות בוס – רק על ידי החזקת כפתור ההתקפה. גם חוסר זהירות זולג לבניית העולם. .

עם זאת, ביותר במחלוקת, הגישה המולטימדיה של סיפורי סיפורים אולצת שחקנים להשקיע זמן וכסף מחוץ למשחק הבסיס כדי להבין זאת, עם אוסף יקר של חמישה פרקי DLC וסרט באורך מלא שממלא את העלילה הכללית.

אז למה דירגתי את המשחק הזה כל כך גבוה?

. תאהב את החברויות העמוקות שנבנו בין ארבע הדמויות הראשיות, ומסקנת המשחק יכולה לגרום אפילו לגיימר המוקשה ביותר לקרוע.

.

Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI לקלאסיקות האחרות ברשימה זו? .

. .

. . .

.

כן, היה לי קשה להחליט איפה לשים Final Fantasy XVI ברשימה זו (אמת נאמר, זה נתן לי משבר מיני קיומי). . .

6. Final Fantasy XIV (2010)

. כיף מסוג II הוא “אומלל בזמן שזה קורה, אבל כיף בדיעבד. .

.. תחום נולד מחדש . . למרבה המזל, זה כן.

MMO סיפור סיפורים באופן ייחודי מאפשר לך לעקוב אחר דמויות לאורך תקופות זמן ארוכות. אם בסופו של דבר אתה משחק בהרחבה האחרונה, , .

. Final Fantasy IX (2000)

Final Fantasy IX

Final Fantasy IX

סימן את סיום עידן. זה היה המשחק האחרון שיוצר הסדרות המעורב מאוד, Hironobu Sakaguchi. Final Fantasy XIV: תחום נולד מחדש). זה אפילו היה האחרון עם מפת עולם העולמית, תכונה מגדירה של הסדרה.

כדי לשים את העידן המבריק הזה, סקאגוצ’י וצוותו יצרו הומאז ‘אוהב לכל מה שהפך את הסדרה למיוחדת. כתוצאה, Final Fantasy IX הוא “Final Fantasy” ביותר של כל משחק בסדרה.

אחרי ציר להגדרות מודרניות יותר ב וכן VIII, . . .

, Final Fantasy IX לא נמכר טוב במיוחד – זה יצא אחרי שהפלייסטיישן 2 פגע במדפים ו כבר הוכרז. אבל זה תמיד יהיה מועדף על המעריצים, וחגיגה בלתי נשכחת של הסדרה.

4.

Final Fantasy x

מכל המשחקים ששיחקתי מחדש במהלך הפרויקט הזה, הנוסטלגיה פגעה איתם ביותר .

. . לא רק שזה ייחודי לחלוטין .

Final Fantasy x. Final Fantasy XIII, תרם סוג חדש של אווירה סביבתית כדי להחמיא.

Final Fantasy x נחשב לרבים גם למערכת הקרב המבוססת על התור הטוב ביותר בסדרה. זה חלק, מהיר ובסופו של דבר) מורכב מספיק כדי להישאר מרתק לאורך כל המשחק.

3. Final Fantasy VII (1997)

סצנת הפתיחה האייקונית של Final Fantasy VII

סצנת הפתיחה האייקונית של Final Fantasy VII

Final Fantasy VII JRPGs כמעט פופולרי ביד אחת בשוק המערבי. .

. Final Fantasy VII . .

.

.

אחד הרגעים האדישים של Final Fantasy IV

. Final Fantasy I, II, . זה מלא בסצנות רגשיות: ססיל הופך מאביר אפל לפלאדין, רידיה חוזרת למסיבה כזימון מבוגר לחלוטין, אדוארד מציל את כולם ממוות מסוים על ידי משחק הנבל שלו כדי להפוך את האלף האפל פגיע. הרגעים האלה עדיין פגעו קשה.

. Iv Final Fantasy .

Final Fantasy IV . .

1.

עוסק בחוסן מול צער. . . בוא אלי, היידו קוג’ימה חוֹטֵף.

הכוח טמון בקאסט ההרכב המבריק שלו. בניגוד לערכים אחרים בסדרה, כל אחד מחברי הצוות החלום של הפיתוח שלה תרם לתרחישים של אופי, וכתוצאה מכך מעורב סיפורי גב ופיתוח אופי אדיר. קשה לבחור חביב מכיוון שלכולם יש אישים ומוזרויות חביבות (למעט אומארו וגוגו. ואולי סטראגו. .

, כולל גם את הנבל המשכנע ביותר של הסדרה – הקפקה האכזרית והפסיכופית. הרצון הבלתי יודע שובע שלו לאלימות מביא לאחד הפיתולים המזעזעים ביותר בתולדות משחקי הווידיאו – הוא למעשה משיג את מטרתו להרוס את העולם. .

Final Fantasy VI . אין ספק שזה משחק הווידיאו האהוב עלי בכל הזמנים.

.

ברק, סקוול וענן מסדרת Final Fantasy

. להלן, דירגנו את 10 משחקי Final Fantasy הטובים ביותר שתוכלו לשחק כרגע ב- Steam, תוך סיום הוויכוח שעליו ראוי המספר הרומי למקום הראשון.

. נהל הגדרות עוגיות

משחקי Final Fantasy הטובים ביותר במחשב האישי

. . .

באירוע (ככל הנראה) שהטיעון הנצחי על משחק Final Fantasy הטוב ביותר ממשיך להשתולל, אתה יכול לזמן את הדעות שלך בתגובות. . דברו על החלק ב- Final Fantasy Z שם אתם הולכים במזחלת קריסטל, או על הכפר של אנשי הגזר, או על הקטע הזה בו קורופציון נופל לאולפן טלוויזיה ועליכם לשחק את המיני -משחק בו אתם מעמידים פנים שאתה אחד ממגישי מזג האוויר של האימפריה. ? .

. Final Fantasy XIII

אישה עם שיער ורוד מסתכל על חוסר אמון על גבר בלונדיני בכובע שחור ב- Final Fantasy XIII

רשומה חדשה
2014
איפה אני יכול לקנות את זה:

Final Fantasy XIII נובע לעתים קרובות כ”משחק FF של המסדרון שרק הופך טוב אחרי 30 שעות “, אך הערכה מחודשת באור הקור של היום מגלה שזה פשוט לא נכון. Final Fantasy XIII הוא סטונר מוחלט במחשב האישי, ומרשים מה- OFF עם הוויזואליות השופעות שלו, פסקול מדהים, וההקדשה הקבועה והכלבנית שלו לשמור על שחקנים בקצה אצבעות הרגליים שלהם, זורקת זיווגי אופי וטכניקות קרב שונות כל כמה שעות כך שאף שני חלקים לא מרגישים אותו דבר. וחוץ מזה, זה לא יותר מסדרון אינסופי מאשר Final Fantasy X היה כמה שנים קודם לכן, אז מדוע כל ה- Hubbub? זה ראוי טוב יותר, זה מה שאני אומר, וכדאי בהחלט לבקר מחדש כשאנחנו מתחילים את רשימת משחקי Final Fantasy הטובים ביותר שלנו.

בטח, צוות הדמויות שלה הוא תיק מעורב במקצת (לרשומה, סטואק באזס ברק ופאנג ואבא צ’וקובו עייף סאז יושב בראש הערימה, ואילו תקווה שמיכה רטובה תמידית יכולה להירקב בקוקון הבלתי פוסק שלה לכל מה שאכפת לי), אבל הניצחון הגדול ביותר שלה הוא מערכת הקרב הפעילה שלה. לא רק שזה תעלה שיעורי תווים ייעודיים למערכת תפקידים הניתנת ליותר מכונה ‘פרדיגמות’, אלא שהיא גם הציגה את הרעיון של אויבים מדהימים לפני שהתיישבו בהם באמת – מושג שמאז נצמד ונגרם במגוון JRPGs אי פעם מאז. , רוב עלילות פנטזיה סופיות הן סיבובים מוחלטים כשאתה באמת מתיישב וחושב על זה, אז עם זה בחשבון, בואו נעבור לכניסה הבאה שלנו.

. Final Fantasy IV (גרסה מחודשת בתלת מימד)

המסיבה מכינים את עצמם לקרב ב- Final Fantasy IV

7 (-2)
תאריך הוצאה: 2014
איפה אני יכול לקנות את זה: קִיטוֹר

הגעתי ל- Final Fantasy IV – או II, אם אתה משתמש בנו מספרים – די מאוחר ביום, כך שמעולם לא שיחקתי אותו בצורתו המקורית (כעת זמין, מינוס כמה גופנים מקוריים, כגרסת הפיקסלים מחדש ). במקום זאת, הטעם הראשון שלי הגיע מהגרסה המחודשת התלת -ממדית ב- Nintendo DS, שאתה עדיין יכול לקנות ב- Steam היום. למען האמת, אני הכל בשביל הגרסה הספציפית הזו של המשחק, כי כל דבר שהופך את הרגע הקלאסי של ‘אתה ספוני ברד’ של התרגשות אפילו יותר מהנה הוא דבר טוב בספרים שלי.

. יש את דרקון קין הזקן והמצבני ואהבתו הנוקבת ללבן למוז ‘רוזה, הפיכתו של ססיל מאביר כהה מסוכסך לפלדין חוסך עולמי, סופר מגניב, שנעלם כשהוא נבוך, הברדס חסר התועלת של אדוארד שפשוט לא יכול להשיג את שלו לפעול יחד כדי להתוודות על אהבתו לאנה היקרה שלו, ולתאומים המאגרים השובבים פאלום ופורום שאתה מחליט שיבצעו תוספות מבריקות למסיבת הנסיעות שלך למרות העובדה שהם רק בני חמש (שירותים חברתיים צריכים בבירור לחבר את המעשה שלהם ביחד בגרסה זו של כדור הארץ). . ?

. Final Fantasy XV

5 (-3)
תאריך הוצאה:
איפה אני יכול לקנות את זה:

Final Fantasy XV הוא בלגן מוחלט של משחק שאין לו זכות להיות טובה, מלוטשת או משפיעה באמת כמו שהוא לאחר עשור של התפתחות. . .

כשאתה יורד לזה, פשוט אין תיאור גדול יותר של חברות בכל משחקי הווידיאו. . תשכח מהתחתן ולהציל את העולם; אני רק רוצה להסתובב עם בני הזוג שלי קצת יותר זמן – ולשמור על הבישול של איגניס, כי חם לעזאזל הכריך השמן של צ’וקובו משולש נראה כל כך טעים לעזאזל.

7.

קבוצת בני אדם נלחמת במפלצות פנטסטיות ב- Final Fantasy XII

בתפקידו הקודם:
תאריך הוצאה:

לפני זמן רב, בפנטזיה רחוקה, רחוקה, קיפוד רחוב מאובק התחבר עם קפטן ספינת אוויר שופע ובן זוגו הראשון עם אוזני הארנב, לקחת מושב אחורי בסיפור של לוחם חופש ונסיכה לוחמת. !”וכן,” בעצם, זה לא רע!

Storywise, Final Fantasy XII מסביב לשטח הבינוני של הסדרה. . קריסטלים, אבירים ומפלצות. . ואן וחברו פנלו הם רק שני ילדי רחוב שנחשפים בסיפור גדול יותר, ורק בסופו של דבר נלחמים בשופטים גדולים בשריון מפחיד מכיוון ששאר הדמויות עשו זאת קודם. זה מרענן באופן מוזר, כמו גם מערכת הלחימה. לראשונה, כיכר השליך את מערכת התפריטים והכפפות הלבנות הקטנות. הם מילאו את העולם העולמי באויבים ללכת אליהם ולבלול בזמן אמת, והעניקו לוואן ובני ארצו את מערכת הגמביט כדי לעזור לתכנת את כל מהלכי הדמויות שלך מראש. מרפאים היו מרפאים, טנקים היו טנקים, סורגים היו דוקרים, הכל לפי הכללים שיצרת בעצמך. .

6. Final Fantasy vi Pixel Remaster


2022
קִיטוֹר

סוף סוף, גרסה של Final Fantasy VI שכדאי לשחק במחשב. כן, גופני הפיקסלים Remaster אינם. מבריק, אבל בכנות, אני אקח אותם על נמל הנייד הישן והנורא בכל יום בשבוע (שלמרבה המזל כבר לא נמכר עכשיו Remaster המעולה הזה הגיע). ואיזה משחק זה. . .

האימפריה הרעה באפוקליפסה בה הוחלף על ידי קסם פוסט של Steampunk, שם הוחלף הקסם על ידי מכונות נהדרות, האימפריה הרעה האחראית על הסדר העולמי החדש הזה מתחילה להרגיש קצת חמה מתחת לצווארונים המתכתיים הגדולים שלהם כאשר אישה מסתורית בשם טרה מופיעה עם כוחות מוזרים וקסומים. . הם (ו -14 חברי המפלגה הניתנים למשחק) ממלאים תפקיד עצום ב- Final Fantasy VI, ותזדקקו לכל העזרה שתוכלו להשיג להוריד את הנבל המפחיד והמדוק שלה. הייתי מזהיר אותך לשחק את זה במחשב האישי לפני כן, אבל בזכות הירק והפוח של ה- Pixel Remaster החדש, הפנינה הגרועה פעם הזו קרצפה ממש די יפה.

.

בתפקידו הקודם: 4 (-1)
2016
איפה אני יכול לקנות את זה:

. . . .

מערכת המאבק, מפת העולם, חנויות השיקוי. . Final Fantasy IX היה גם האחרון בסדרה הראשית שקיבלו את הסביבות הסטטיות הערמומיות האלה. . . .

.איפה אני יכול לקנות את זה:

. . ואז אתה נלחם על נקמה. ואז אתה נלחם כי יש אדם רע בגלימה ארוכה. . להרוס את העולם? ? . . הם את כל .

אז בואו נזכור את האווירה של VII, אם לא את החומציות. בואו נזכור ששוטט סביב העיר מידאר, מלוכלכת, מלוכלכת, חצי רובוטית, של מידאר. המפעלים והשכונות העוני שלה, גורדי השחקים שלה, מנהרות וכבישים מהירים. . . זה סוג הגרסה המחודשת הלוואי שכיכר Enix תיתן את כל הפנטזיות הסופיות מתקופת PS1. לא אכפת לי אם אני בן 102 כאשר סוף סוף יסיימו להכין אותם. .

. Final Fantasy XIV

בתפקידו הקודם:
2013
?

Final Fantasy XIV הוא אחד מסיפורי הקאמבק הגדולים ביותר בתולדות משחקי הווידיאו. לאחר השקה ראשונית הרת אסון בשנת 2010, היא שיפצה גלגול מחדש של תחום מחדש, עלתה מאז והפכה לאחד ה- MMORPGs הטובים ביותר בזיכרון האחרון, והכל תלוי בכיכר אניקס וונדרמן נאוקי יושידה (שהוא גם אחד מכוחות הנהיגה העיקריים מאחורי הקרובים גם Final Fantasy XVI).

ההתחלה היום היא, ככל הנראה, קצת התחייבות אדירה, עם מה ארבע הרחבות עיקריות כעת תחת חגורה, שכולן יחזיקו לך כמה עשרות ומאות שעות. . אכן, קראנו לזה “אחד הסיפורים הגדולים ביותר בכל הזמנים” בסקירת ה- Endwalker שלנו בשנה שעברה, ועם עדכונים נוספים שהעלו התמקדות גדולה עוד יותר בתוכן של שחקן יחיד, מעולם לא היה זמן טוב יותר לטפטף את בהונותיך.

. Final Fantasy X / Final Fantasy X-2 HD Remaster

TIDUS צוחק גדול ב- Final Fantasy X

בתפקידו הקודם:
תאריך הוצאה:
איפה אני יכול לקנות את זה:

. . ככאלה, אתה צריך שהכל יוסבר לך על ידי החברים החדשים שלך – איש ג’ינג’ר עם מבטא ג’מייקני, אריה מהלך וגברת גותית אובססיבית לחגורות בקרב רבים אחרים. . כשהוא לומד על הדת האנטי-טכנולוגית המוזרה השולטת בעולם הספרה, כך גם אתה. כשהוא שואל על מפלצות, גם אתה. כשהוא בוכה כמו בכי גדול בחיתול של קריאה, או צוחק כמו לון ממש, גם אתה. .

זה כנראה גם המשחק האחרון האחרון בתלת מימד Final Fantasy, Bars the MMO הבלתי ניתן לעצירה שהוא Final Fantasy XIV, כמובן. . תקראו לי משוגע, אבל לראות את יונה החלף את הצוות שלה לזוג אקדחים ובועט קצת בתחת עם התספורת החדשה שלה לא פחות גרועה הייתה בדיוק מה שקתרין בת ה -15 רצתה ממשחקים אחורה מתי, ומיזם קליל אליו תחומי ההלבשה המבוססים על כיתת FF5, בלדות כוח ואבדות אבודות היו ללא ספק מה שהסדרה הייתה צריכה לאחר הנושאים הכבדים והרצינות הכללית של קודמתה. סוף סוף זה נתן ל- Final Fantasy X את המסקנה והסגירה שהגיעו גם היא, בתנאי ששרגרו שלוש פעמים מול מזרחה ב- NetherRealm ומחאו כפיים פעמיים בזמן ששפשפת את הבטן בצורה נכונה, כמובן. ככה כל סיום המשחקים הטוב עובד, נכון? ?

1. Final Fantasy VIII מחדש

בתפקידו הקודם: 1 (אין שינוי)
תאריך הוצאה: 2019

. . ?.

. . אתה נרדף בעיירה על ידי עכביש מכני ענק, אתה הולך לחלל ומשמיד שווי דינוזאורים חייזרים של ספינה, צבא חיילים באופנועים עף באוויר ומפזיר את פנימיית המעופפת שלך, ואז . .

. . היכולת ‘לצומת’ או להקצות גם את זימוןך וגם את כישופי הקסם שלך לדמויות בודדות על מנת לכוונן את הסטטיסטיקה שלהם הופכת את זה לאחד ממשחקי Final Fantasy האישיים ביותר בקיום. . עם זאת, הדבר הטוב ביותר בזה הוא שלמרות הניסיונות הברורים שלה לגרפיקה דמוית חיים, Final Fantasy VIII הוא עדיין מהותי משחק על אקדמיה צבאית צפה שהוקמה כדי לעצור מכשפה מסע בזמן להחזיק ילדה מתבגרת (והכלב שלה) בעתיד כדי שתוכל לבצע את רצונה לדחוס זמן ולהתחיל את העולם מחדש. . עכשיו הגיע הזמן לדחוס זמן ולהתחיל שוב. הֱיה שלום!

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

.