? הנה איך לשחזר את זה

0

מדריך אב להחלפת חשבון Tiktok שלך

.

לא יכול להיכנס לטיקוק שלי:/

הטקטוק שלי היה מתנודד אז מחקתי את האפליקציה והתקנתי אותה מחדש . . אני לא זוכר שאי פעם העברתי סיסמה מכיוון שאני פשוט בדרך כלל מתחבר עם המספר שלי וקוד האימות שלי . .

. . ניסיתי לשלוח להם דוח משוב וקיבלתי תשובה שביקשה לאמת את הבעלות שלי על החשבון שעשיתי על ידי מענה על שאלותיהם וזה היה כמו 4 ימים עכשיו ולא קיבלתי תגובה שוב . גם אני תפסתי אותם בטוויטר אבל הם אמרו לי לשלוח דוח משוב שברור שעשיתי כבר מספר פעמים . האם מישהו יודע מה עוד אני יכול לנסות לעשות ? .

מדריך אב מתאושש

. זה אומר שלנעול או לאבד את חשבון Tiktok שלך יכול להחמיץ את כל הטרנדים האחרונים. ישנן מספר סיבות לכך שחשבונך עשוי להיות נעול. הסברנו כמה מהם – יחד עם הצעדים שתוכלו לנקוט כדי לשחזר אותו ולחזור לגלול.

מדוע איני יכול לגשת לחשבון Tiktok שלי?

. הסיבה הנפוצה ביותר לחשבון שאינו נגיש היא פשוט ששכחת את הסיסמה או את פרטי הכניסה שלך.

עם זאת, Tiktok נועל גם חשבונות שעסקו בפעילות המנוגדת לתנאים ושירותים של הפלטפורמה. . .

הדרך הטובה ביותר לוודא שלא תסתלק מחשבון Tiktok שלך היא פשוט להכיר את הנחיות הקהילה של הפלטפורמה ולעקוב אחר הכללים כדי להימנע מהשעיות, איסורים ועונשים אחרים שיכולים להנעול אותך מהחשבונך שלך.

כיצד אוכל לחזור לחשבון Tiktok שלי?

התהליך של השבת גישה לחשבון Tiktok נעול יכול להשתנות, תלוי בסיבה שגרמה לך לאבד גישה. אבל בלי קשר מדוע היית נעול מחשבונך, טיקטוק ממליץ לנקוט בצעדים אלה קודם לפני שתנסה משהו אחר או הסלע את הבעיה לצוות התמיכה של Tiktok לקבלת עזרה נוספת.

  • הפעל מחדש את המכשיר שלך. הפעל מחדש את הטלפון שלך כדי לראות אם אתה יכול להחזיר את הגישה.
  • בדוק חיבור לאינטרנט: אם Tiktok לא יכול לאתר חיבור לאינטרנט, יתכן שלא תוכל להתחבר. .
  • נקה מטמון אפליקציות. כדי לעשות זאת, פתח את האפליקציה שלך, בחר בתפריט “Me” בפינה הימנית התחתונה, הקש על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה כדי לפתוח את ההגדרות שלך ואפשרויות הפרטיות שלך, ואז הקש על האפשרות “נקה מטמון” שנמצא מתחת למטמון וכותרת נתונים סלולרית.

Nurphoto/Nurphoto/Getty Images

אם אתה עדיין לא מסוגל להתחבר לחשבונך, יתכן שיש לך אישורים שגויים – א…, שכחת את שם המשתמש או הסיסמה שלך. למרבה המזל, אתה יכול לאפס את הסיסמה שלך עבור Tiktok כך שתוכל להחזיר גישה לחשבונך.

כשאתה פותח את האפליקציה, הקש על האפשרות “הירשם”, ואז הקש על “התחבר” בתחתית העמוד. . משם, הקש “שכחת סיסמה?”יישלח לך קישור לכתובת הדוא”ל או למספר הטלפון המשויך לחשבונך שיאפשר לך לאפס את הסיסמה שלך.

מה אם מחקתי את חשבוני?

. למרבה המזל, אתה עדיין יכול לשחזר את חשבון Tiktok שלך תוך 30 יום ממחיקתו.

פתח את אפליקציית Tiktok, הקש על סמל הפרופיל בפינה הימנית התחתונה של המסך והקש על “הירשם.”בתחתית המסך תראה באנר שאומר” כבר יש חשבון?. הקש על “התחבר.”בחר” השתמש בטלפון/דוא”ל/שם משתמש “והתחבר עם פרטי החשבון שלך. . הקש על “הפעל מחדש” כדי לשחזר את החשבון.

. יהיו לך שוב 30 יום לפני שנמחק חשבונך.

מה אם החשבון שלי נפרץ?

חשבונות Tiktok-במיוחד פופולריים עם מעקב גדול והרבה מעורבות, או כאלה עם שמות משתמש ראויים לציון או קשה להשיג-יכולים להיות יעדים להאקרים. אם אתה מבחין בהתנהגות חשודה בחשבונך, אתה עשוי להיות קורבן של פריצה. .

אם כל זה קורה, זה יכול לגרום לנעול חשבונך. .

לאחר איפוס הסיסמה שלך, קשר את חשבונך למספר הטלפון שלך. היכנס לטיקוק ובחר בתפריט ME, ואז הקש על שלוש הנקודות בפינה הימנית העליונה כדי לפתוח את ההגדרות ותפריט הפרטיות. הקש על “נהל חשבון” ואז בחר “מספר טלפון..

לבסוף, תרצה לוודא שלאף מכשירים אחרים לא תהיה גישה לחשבונך. . הקש על “אבטחה” ובחר “המכשירים שלך.”זה יראה לך רשימת מכשירים עליהם התחברת. אם מישהו לא מוכר או חשדן, הסר אותם.

מדוע Tiktok לא נותן לי להתחבר (איך לתקן את זה)

? תאר לעצמך שלא משנה כמה תנסה להיכנס לחשבון Tiktok שלך, זה לא יעבוד.

יתכן שאתה שואל, מדוע טיקטוק לא נותן לי להתחבר? מה עלי לעשות?

אנא המשך לקרוא כדי לגלות מדוע אינך יכול להיכנס לחשבון Tiktok שלך ומה אתה יכול לעשות כדי לפתור אותו.

מדוע Tiktok לא נותן לי להיכנס לחשבוני?

בין אם אתה רוצה ליהנות מהאפליקציה אחרי יום עמוס בעבודה או שאתה יוצר תוכן ויצירת Tiktok זו העבודה שלך בפועל, אי היכולת להיכנס לחשבונך היא בעיה מתסכלת. אם אינך יכול להיכנס לחשבון Tiktok שלך, יכולות להיות כמה סיבות פוטנציאליות:

1 – מידע כניסה שגוי

.

2 – ייתכן שחשבונך נאסר

. . .

אם אתה עוסק באחת מההתנהגויות הללו, אתה יכול להיות מושעה או לאסור על Tiktok.

3 – אתה משתמש בגרסה מיושנת של האפליקציה

4 – באג תוכנה

. .

מה לעשות אם Tiktok לא יאפשר לך להיכנס לחשבונך?

הגישה הטובה ביותר לאחזור הגישה לחשבון Tiktok שלך יכולה להשתנות תלוי מדוע איבדת את הגישה מלכתחילה. .

בדיוק כמו רוב הבעיות האחרות, הפעלה מחדש של המכשיר שלך צריכה להיות הדבר הראשון שאתה עושה כדי לנסות לפתור את סוגיית הכניסה של Tiktok. .

2- בדוק את חיבור האינטרנט שלך

רוב הזמן, הנושאים שנראים רציניים בהתחלה הם רק תוצאה של בעיות באינטרנט. . אז הסיבה לכך ש- Tiktok לא יאפשר לך להתחבר עשויה להיות רק בעיה באינטרנט.

נניח שאתה ב- wifi; בדוק את החיבור שלך; בדוק אם אתה יכול לפתוח דף אחר בדפדפן שלך. .

אם אתה עדיין לא יכול להיכנס לחשבון Tiktok שלך לאחר בדיקת חיבור הנתב וה- WiFi שלך, נסה להשתמש בנתונים ניידים. אתה יכול לקנות חבילה כדי לגלוש באינטרנט בחיבור במהירות גבוהה.

4- בדוק את השרתים של Tiktok

לפני שתעשה משהו אחר, עליך לבדוק אם השרתים של Tiktok עובדים כראוי. . . אתה יכול להשתמש באתר של צד שלישי כמו Downcector כדי לקבל עדכונים חיים לגבי הסטטוס של Tiktok.

אם השרת של Tiktok יורד, הבחירה היחידה שיש לך כרגע היא לחכות. אנא המשך לבדוק את האתר לקבלת עדכונים, מכיוון שהם עשויים להיות זמינים בקרוב.

5- מטמון אפליקציות Tiktok ברור

אם ניסית את כל הפתרונות שלמעלה ועדיין יש לך בעיה, ניקוי מטמון האפליקציה של Tiktok עשוי לעזור. לשם כך, בצע את הצעדים הבאים:

  1. פתח הגדרות
  2. הקש על אפליקציות (או אפליקציות אחרות בגרסאות קודמות)
  3. הקש על נקה מטמון

6- עדכן את אפליקציית Tiktok

אחת הסיבות לכך ש- Tiktok לא מאפשר לך להתחבר יכולות להיות בגלל שאתה משתמש באפליקציה מיושנת. אתה יכול לעדכן ללא מאמץ את אפליקציית Tiktok שלך בפחות מכמה דקות כדי לפתור את הבעיה הזו.

. . ,

.

לטיקוק מגבלת גיל בת 13 והיא תשבית את כל החשבונות מתחת לגיל זה. .

אבל לפעמים קורה שכאשר בוחרים את תאריך הלידה בהרשמה לחשבון, אנו קובעים תאריך אקראי כלשהו ואיננו מקדישים תשומת לב רבה.

8- השבת את ה- VPN שלך

.

.

9- התקן מחדש את האפליקציה

. מדי פעם זה יכול לעזור.

.

אם אתה עדיין נתקל בבעיות להיכנס לטיקוק, שקול לפנות לצוות התמיכה של Tiktok.

. כמו תמיד, אל תהסס להגיב על החוויות או השאלות שלך למטה.

האם זה היה מועיל?

תודה על המשוב שלך!

פוסטים קשורים

כיצד להאט או להאיץ סרטוני Tiktok

כיצד להאט או להאיץ סרטוני Tiktok

. . זה גם לא משתמש ב- Tiktok בסך הכל זה נושא; זה נכנס באופן ספציפי. . . ? . אם אני מקליד את שם המשתמש או הדוא”ל שלי? מסך טעינה אינסופי. ? מנסה להכריח אותי ליצור חשבון חדש שאני לא רוצה. . . . לאף אפליקציות אחרות לא היו בעיה זו. כל רעיון איך לגרום לזה לעבוד? כי אני אובד עצות ושום דבר שחיפשתי לא עזר.

?

כתוב הערה בטל תגובה

לחפש

בעידן הדיגיטלי של ימינו, המדיה החברתית התגלה ככלי חיוני לסוכנויות רכב ..
.

צלול לעולם הדינמי של מכירת נעלי ספורט! .

כן, אפשר לחפש מספר טלפון ב- TextNow. . .