10 MMORPG שהושמעו ביותר משנת 2023, 10 MMOs הטובים ביותר | TechSpot

0

Runescape הוא MMORPG מבוסס דפדפן עם דגש גדול על חופש השחקנים. .

זה שוב הזמן לעדכון השנתי שלנו של ה- MMORPG הכי משחק משנת 2023.

? גלה למטה.

לעיתים קרובות קשה מאוד לגלות מה זה ה- MMORPG הכי משחק ואילו MMOs מתים לחלוטין. לפעמים שרתים מפוצלים בצורה לא אחידה מה שיכול לגרום לזה להיראות כאילו MMORPG הפופולרי שאתה משחק הוא משחק מת.

. . חלק מהמשחקים הפופולריים במדינות אסיה אחרות עדיין עשויים להיות רשומים כסטטיסטיקה לפעמים לא מוצגים לאזור.

מבלי להתייחס יותר, אלה הם ה- MMORPGs הפופולריים והכי- PLAYS של 2023 על ידי שחקנים פעילים יומיים. זה מוערך באמצעות ממשקי API וסטטיסטיקה זמינה לציבור מאתרים המגרדים נתונים.

10.

. ב- 2020 EVE Online דורגה במקום ה -7, למרות שיש לו כמעט 200K פחות שחקנים מאשר עכשיו.

.

EVE Online מתהדר בגרפיקה מדהימה עם משחק עמוק ומפורט. .

.

.

.

במשחק המתפתח הזה, שחקנים משתלטים על קפטן ספינת הכוכבים וחוקרים יקום עצום מלא בגופים שמימיים ושחקנים אחרים.

ישנן שתי הרחבות זמינות למשחק: אופקים ומחוצה לה – אלה מביאים שינויים מאסיביים לאופן בו המשחק פועל; זה כמעט כמו שיש משחק חדש לחלוטין לשחק!

עם זאת, רבים מסכימים כי Enterprise מסוכן לעיתים מציג עקומת למידה מפחידה בגלל המורכבות שלה.

!

. מדבר שחור מקוון (325K שחקנים יומיים)

הכפלת הקהל שלו רק בשנה – ב- Come Black Desert Online עם 325,000 משתמשים יומיים פעילים.

Desert Black Online הוא MMORPG מונחה ארגז חול ששוחרר כמעט בכל קונסולה ומחשב אישי. .

Desert Black Online מכוון בכבדות לקהל MMORPG הארדקור וזה MMORPG ממוקד מאוד ב- PVP. .

אתה רק צריך לקנות את המשחק פעם אחת וזה בדרך כלל מגיע במחיר זול (5-10 $).

. אתה יכול גם לצפות בזרמים זרמים על טוויץ ‘כדי ללמוד עוד.

. מלחמות הגילדה 2 (350K שחקנים יומיים)

. מלחמות הגילדה 2 ישנו את פני ה- MMOs עם קרב מדהים הפך את Guild Wars 2 ה- MMORPG השביעי ביותר של 2023.

.

.

. .

.

.

ג’סטין במייסד Bestreamer ורואה בכך משאב בחינם שיעזור לכל הגיימרים ברחבי העולם

TechSpot חוגג 25 שנה להיווסדו. TechSpot פירושו ניתוח טכנולוגי וייעוץ שאתה יכול לסמוך עליו.
כשאתה קונה דרך הקישורים שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה. .

אינדקס מאמרים

 1. הקדמה
 2. שר הטבעות ברשת

. .

. העובדה שאני יכול להתחבר ל- World of Warcraft, ליצור דמות משלי ולהתעמק בצינוק עם מישהו מגרמניה (מבלי לדעת זאת) היא רעיון די חדשני.

אחרי שאמרתי את זה, במהלך השנים כמה MMOs (קיצור עבור . חלקם, כמו World of Warcraft, עלו עד כמעט אלוף בעיני שחקניהם, בעוד שאחרים דעכו לטשטוש.

בשום סדר מסוים, זה מה שאני מאמין שהם 10 ה- MMO הטובים ביותר שיש כרגע.

לחץ על תמונה לווידיאו למשחקים

 • גרפיקה: טוב
 • דומה: World of Warcraft, Rift
 • מודל לשלם: F2P או P2P (חברות) עם חנות מזומנים קוסמטית (ותופעות משחק קלות), מעט מגבלות F2P. יכול להרוויח מטבע חנות במזומן במשחק

כבר בערך עשור, שר הטבעות ברשת ביקש להחיות את יקום הפנטזיה העשיר של טולקין בצורת MMORPG ממוקד סיפור-והם עשו זאת די בהצלחה, לדעתי.

.

רוצה לנגן פורץ הוביט ערמומי? לך על זה. ? ! ? חשבון.

עם משימות שהם למעשה מעניינים, עולם פנטזיה ענק לגלות, ודברים כמו דיור בבעלות שחקנים, LOTRO עושה הרבה דברים נכון. . .

World of Warcraft

לחץ על תמונה לווידיאו למשחקים

 • גרפיקה: קריקטורי, אבל מושך
 • דומה: LOTRO, Allods Online, Rift
 • מודל לשלם: P2P (מנוי חודשי) עם חנות מזומנים קוסמטית (חיות מחמד, רכבים, שירותים שונים הקשורים לחשבון)

אין רשימת MMO שלמה ללא World of Warcraft. WOW, שנחשב לאחד ה- MMOs הגדולים בכל הזמנים, הצליח לתפוס – ולרוב, לשמור – את האינטרס של מיליוני גיימרים באמצעות סגנון האמנות המצויר שלה והדגש על ציד הילוכים ופשיטות ברמה גבוהה (וגמדים, כי הם מתחרפנים מקסימים).

ככל ש- World of Warcraft צמח עם השנים, הגרפיקה וההצגה הכללית של המשחק השתפרו, אך משחק הליבה נשאר זהה. אם אתה מסורתי של MMO שאוהב לעבוד יחד עם אחרים כדי להוריד את הבוסים הפשיטים הקשים והמורכבים מכנית (או פשוט להפסיק את זה עם שחקנים אחרים בשדות קרב PVP), וואו הוא הימור בטוח מאוד.

.

טרה

לחץ על תמונה לווידיאו למשחקים

 • גרפיקה: יפה
 • .)

טרה היא MMO קוריאנית שנחשבת לרבים למדיום שמח בין מערכות המשולבות המסובכות במיוחד של משחקים כמו מדבר שחור ברשת לבין הפשטות היחסית של משחקים כמו WOW או LOTRO.

ב- TERA, בעוד שיש לך יכולות, יש לך גם מערכת לחימה בפעולה עם רשת מכוונת (שם ההתקפות שלך ינחת – חשוב במיוחד עבור שחקנים טווחים) ודגש על התחמקות או חסימת פעילות של התקפות באופן פעיל כדי להקל על הנזק, ולא על קפיצות סדרה של ירידות מגניבות הגנתיות.

בסופו של יום, אם אתה סוג השחקן שלא מוצא הנאה רבה במערכות הלחימה הכבדות של הסיבוב של MMOs “מסורתיים”, סביר להניח שאתה תהיה ממש בבית בטרה.

מלחמות הגילדה 2

לחץ על תמונה לווידיאו למשחקים

 • גרפיקה: טוב
 • מודל לשלם: B2P (שלם פעם אחת) עם חנות מזומנים קוסמטית

מלחמות הגילדה 2 מציעה עוד נקודת אמצע דרך בין משחקי פעולות מלאות-על-על כמו משחקי מדבר שחור מקוון לבין משחקים מבוססי סיבוב כמו WOW. אתה יכול לקבל 5 יכולות שנמצאות בכל פעם, אבל אתה יכול למעשה ללמוד הרבה יותר מזה – במלחמות הגילדה 2, יש לך מגוון עצום של כישורים לבחירה.

.), כישורי שירות (חובבים וכדומה), כישורי ריפוי ואפילו יכולות אולטימטיביות. זה לבד יאפשר כמויות התאמה אישית מטופשות, אבל זה הופך להיות מגוחך עוד יותר כשאתה מבין שאפילו מיומנויות הנשק נבדלות מכיתה לשיעור!

מלחמות הגילדה 2 גם מסלקת את מערכת החיפוש MMO המסורתית, במקום זאת בוחרת להפוך את הפילוס למופע אורגני יותר טבעי. כשאתה משוטט בכל האזורים, תמצא אירועים שקורים שאתה יכול לקחת בהם חלק. שחקנים אחרים יכולים ללכת למעלה ולעזור לך בכל עת, לקבל קרדיט ליעדים. .

Runescape

 • מודל לשלם: F2P או P2P עם חנות מזומנים קוסמטית (מנוי חודשי מבטל את הנעילה של “חברים בלבד” – תחומים, משימות, מיומנויות)

Runescape הוא MMORPG מבוסס דפדפן עם דגש גדול על חופש השחקנים. אתה יכול להיות מי שאתה רוצה, ולעשות כל מה שתרצה, בכל עת (עם כמה מיומנות ומשאבים ואזורים מוגבלים למסע חיפוש, כמובן).

אתה לא בוחר שיעור או מירוץ, ואתה לא מוגבל לאף סגנון קרבי אחד. ! אם מתחשק לכם לשבת ביער ולחתוך עצים כל היום, לכו על זה. .

. כל חיפוש בודד הוא סיפור עצמאי משלו, עם דמויות ייחודיות, יעדים, חידות ותגמולים משלו – תגמולים אלה כוללים לעתים קרובות אזורי מישוך חדשים לחלוטין, ערים או נשק אפי ו- XP תגמולים. אמנם יש הרבה מקום לשחקני הארדקור ב- Runescape, אולם AFK של Scilling – והעובדה שזה משחק מבוסס דפדפן – הופכים אותו לבחירה מצוינת לכל מי שאין לו זמן רב כמו שהוא היה רוצה להקדיש ל- MMO כמו World of Warcraft.

לחץ על תמונה לווידיאו למשחקים

 • גרפיקה: יפה
 • דומה: טרה, קן הדרקון, אלדר מגילות ברשת
 • דגם של תשלום: B2P (שלם פעם אחת) עם חנות מזומנים (משקיעת משחק). יכול לשלם עבור יתרונות שונים במשחק

מדבר שחור מקוון הוא החלום של אוהד PVP של הארדקור מתגשם. עם דגש עצום שהושם על PVP העולמי (בעיקר בגלל הכלכלה המונעת על ידי השחקנים, ומחסור במשאבים במשחק) ומערכת לחימה מסובכת ומבוססת משולבת, יש לה גם אחת מעקומות הלמידה התלולות ביותר שתעוד אי פעם מצא ב- MMO.

.

הפעל אימפריות עובדים במשחק, שהם בעצם עסקים במשחק המונעים על ידי עדר של סלאבים וירטואליים של NPC, עובדים, עולה על סירה וצוד מפלצות ים מאסיביות, או אפילו סתם רץ סביב הרס את יום האחרים- זה קיים לך!

 • דגם לשלם: F2P או P2P עם חנות מזומנים

. .

ראשית, Rift הוא 100% בחינם, מה שהופך אותו מצוין לכל מי שלא יכול להרשות לעצמו את העלות החודשית של WOW או להרחבות. . אף על פי שכיתות הבסיס הן מחיר MMO סטנדרטי (לוחם, איש דת, סורג, קוסם), תת -סוגים הם הגורמים למערכת זו להתבלט. . לדוגמה, אתה יכול ליצור קוסם מבוסס תגרה או סורר ריפוי. !

!. המוני אויבים יתחילו לשפוך דרכם, וזה כאשר אתם – בדרך כלל יחד עם חבורה של שחקנים סמוכים אחרים – יכולים לבחור להילחם בהם, ובסופו של דבר סוגרים את השבר לחלוטין. .

לחץ על תמונה לווידיאו למשחקים

. עָצוּם .

מלבד מערכת לחימה מוצקה, הרעיון החשוב ביותר בו מתמקד ESO הוא מלא וחופש הבחירה המוחלט עבור שחקניה – אפשר לטעון יותר מכל MMO אחר ברשימה זו. . איזה שריון וכלי נשק, והיכולות שהולכות איתם, אתה משתמש הם לגמרי הבחירה שלך.

. ספר לי MMO אחד אחר שמאפשר לי לעשות זאת ועדיין להיות יעיל בלחימה. תמשיך, אני אחכה.

Final Fantasy XIV

לחץ על תמונה לווידיאו למשחקים

 • דומה: Rift, World of Warcraft
 • דגם של תשלום: P2P (מנוי חודשי, חייב לקנות גם את משחק הבסיס), חנות מזומנים קוסמטית

Final Fantasy XIV הוא משחק חובה עבור כל מי שלוקח את האגודה והטבילה ברצינות ב- MMOS שלהם. FFXIV זמין ב- PS4, PC ו- Mac (YUP, משתמשי Mac סוף סוף מקבלים אהבה), מביא את העולם העשיר בסיפור וההיסטוריה של משחקי השחקן היחיד ועד עולם עצום ומרובה משתתפים מאסיבי.

. הסיפור המרכזי כתוב להפליא, עם דמויות ומסקרנות באמת. יש גם סיפורי סיפורים ספציפיים לכיתה שגורמים לך להרגיש שהדמות שלך מתחזקת עם הזמן, לא כמו אולמות ההזמנה הכיתתיים האחרונים של WOW בלגיון – אבל בלי היומנים והטחינה המעצבנים.

Final Fantasy XIV הוא משחק נהדר לשקול לשחק אם לא אכפת לך MMO מבוסס מנוי, ועדכוני תוכן מאסיביים מתרחשים לעתים קרובות מספיק כדי להעניין אותך.

מלחמת הכוכבים: הרפובליקה הישנה

לחץ על תמונה לווידיאו למשחקים

 • דומה: טרה, מדבר שחור ברשת, מלחמות הגילדה 2

מלחמת הכוכבים: הרפובליקה הישנה לא הייתה ממש סרט ההמשך של מעריצי הרבים של אבירי הנגן היחיד של הזכיינית הישנה של הרפובליקה קיוו, אך היא הוכיחה כ- MMO מספיק הגון בפני עצמה עם שחרורו. .

. . לכל רצפי הדיאלוג במשחק יש את המצלמה הקולנועית ומשחק הקול המלא שבדרך כלל היית רואה ב RPG של נגן יחיד BioWare (כמו Mass Effect).

.

. זה חופשי למשחק, וכן – נו באמת – אתה יכול להפעיל את המשחק האן סולו, למען השם.

קריאות קשורות

 • משחקי המחשב הטובים ביותר (אתה צריך לשחק)

.

 • ההבטחה שלנו: כל התרומות של הקוראים יעברו למימון תוכן רב יותר
 • זה אומר: יותר תכונות טקיות, יותר מדדים וניתוח