לאחר שהקורבן לטרוף ויראלי גזעני, הקומיקאי פנג דנג מכניס חלון ראווה לעולים | דאלאס משקף, הקומיקאי טוני הינצ’קליף צנח על ידי סוכנים לאחר שכינה את הקומיקס הסיני פנג דנג גזען על הבמה | העצמאי

0

“כעולה שהגיע לכאן כשהייתי בן 25, התקשיתי להסתגל לסביבה, לתרבות החדשה”, אומר דנג. “הבנתי מוקדם מאוד שחוש הומור במדינה זו הוא פריבילגיה.”

לאחר היעד של הטרחה גזענית, פנג דנג מכסה חלון ראווה של קומיקאים מהגרים

הקומיקאי של דאלאס פנג דנג מצא את עצמו לאחרונה באור הזרקורים הלאומי, אך לא באופן שהוא או כל קומיקאי אחר מקווה להיות.

הקומיקאי פנג דנג מבצע סט בשיפור אדיסון. . כלב סקוט

הקומיקאי של דאלאס פנג דנג מצא את עצמו לאחרונה באור הזרקורים הלאומי אך לא באופן שהוא או כל קומיקאי אחר מקווה להיות.

במאי האחרון, הוא ביצע 10 דקות מוצקות בשיתוף הגז של אוסטין של אוסטין. זה כלל סיפורים ובדיחות על נושאים שנגעו במגוון יעדים הכוללים גזענות, הגירה ותותחים, לאורך כל עדשת נקודת המבט שלו כיליד סיני שחי באמריקה.

“איך אתה יכול לשנוא אנשים אסייתיים אבל לאהוב אקדחים?”אמר דנג במהלך הסט שלו. “המצאנו אבק שריפה.”

זמן קצר לפני התפאורה שלו, דנג התבקש להציג את הקומיקאי טוני הינצ’ליף, המארח של הפודקאסט הקומדיה הפופולרי להרוג את טוני, מי נכתב גם עבור צלי הסלבריטאים המרכזיים של הקומדיה של ברוס וויליס, ג’סטין ביבר וג’יימס פרנקו. לאחר ההקדמה של דנג, הינקליף המשיך לטרוף, כינה את דנג רם גזעי, עושה קצת על איך אוכלוסיית העטלפים של אוסטין מושכת אליה אנשים ממוצא אסייתי ולועג למבטאים אסייתיים. סרטון של Exchange הציב את שני הקומיקס למספר דיונים בתקשורת ובאינטרנט על הקו הנע בין אמנות לגזענות בקומדיה.

“מישהו בקהל צילם את התפאורה של [Hinchcliffe], אבל זה היה זה שפרסמתי שהפך לוויראלי”, אומר דנג. “האדם שצילם את זה שלח לי את זה. הוא רצה לצלם את הסט שלי כי הוא אהב את הסט שלי, והוא התחיל ממש באמצע הסט שלי אבל הסוף תפס את תחילת הסט של טוני.”

דנג אומר שהוא הלך קדימה ואחורה במשך שבוע שלם לפני ששיתף את הסרטון של תגובתו של הינצ’ליף למבוא שלו, אך החליט שהוא צריך כי “אני עדיין חייב לעמוד על עצמי.

הסרטון נשאב לוואקום הוויראלי של האינטרנט ועדיין מתלבט ומשותף זמן רב אחרי שזה קרה. דנג עשתה כמה ראיונות על אותו לילה עם TMZ ו , אבל מאז, הוא בחר להישאר מחוץ לדרכו ולהתמקד במקום לכבד את תרומתו לדיון באמצעות הקומדיה שלו. ביום שישי הקרוב הוא יעמוד על חלון ראווה מיוחד בסטנדאפ בתיאטרון הקומדיה של Streting Ground בשם מהגרים . אנחנו מקבלים את העבודה עם סגל של קומיקאים מקומיים שנולדו מהצד השני של גבולות אמריקה.

“כעולה שהגיע לכאן כשהייתי בן 25, התקשיתי להסתגל לסביבה, לתרבות החדשה”, אומר דנג. “הבנתי מוקדם מאוד שחוש הומור במדינה זו הוא פריבילגיה.”

דנג התחילה לערוך סטנד-אפ לפני חמש שנים באטלנטה. הוא עבד בשיווק במדיה החברתית ויצר מעשה סטנד-אפ שהוא תכנן לבצע בפונקציה של החברה, אך ראש מחלקת משאבי אנוש חשב שהוא “מאוד לא הולם לאירוע תאגידי כזה”, אומר דנג.

“חברי לעבודה ממש אהבו את זה ואמרו שנלך למיקרופון פתוח ונצפה בך,” אומר דנג. .”

הוא עבר לדאלאס לעבודה ובזמן מה אחר כך, המגיפה Covid-19 כיבתה את המקומות ופתחה מיקרופונים ועלתה לו את העבודה החדשה שלו במשרה מלאה. ההסגר “נתן לי הרבה השראה”, הוא אומר ועזר לו להתמקד ב”הרציף ממש בסטנד-אפ.”

“זה שינה את ההבנה שלי בקומדיה,” אומר דנג. “לפני כן, עשיתי אולי הרבה מהבדיחות החכמות, בדיחות ג’וקי. אכפת לי מהמבנה של בדיחה, כל סוג כזה של טכניקה וכאלה, אבל אז אני פשוט מרגיש שאני צריך להיות אמיתי יותר ואישי יותר ולדבר על המאבק האמיתי שלי ולהיות פיזית יותר.”

במהלך ההתפרצות הוא נאלץ לעבור מדאלאס ולמקום זול יותר בגרלנד. לילה אחד, מישהו פרץ לביתו וזה נתן לו הזדמנות לעשות קומדיה כנה יותר.

“הדברים שלי היו שכבו, אבל גיליתי שהם לא לוקחים ממני שום דבר”, אומר דנג. “זה בעיניי היה הרסני יותר מאשר להתפרץ. הם לא חשבו שיש לי משהו שווה לגנוב. אז באותו לילה, כתבתי קצת על שנשדדתי לאן שלא נלקח וזה ממש פגע בהערכה העצמית שלי. הרגשתי שאני עומד ליד תאריך חם.”
דנג ניצל את מלוא זמנו הפנוי החדש שלו כדי לכוונן את הסטנד-אפ שלו לפתיחה מחודשת של המועדונים אך בלתי נמנעים. הוא היה אחד הקומיקאים הראשונים שהופיעו בשיפור אדיסון כאשר המקום הפך לשלב הקומדיה הראשון שלאחר הפנדמי שנפתח מחדש במאי 2020. מאז, ההופעה הפכה למוקד העיקרי שלו במקומות סביב DFW ומעבר לגבולות טקסס. הוא אפילו יוצא לסיור קומדיה של טקסס-אוקלהומה עם לין מורגן.

האירוע הידוע לשמצה עם הינצ’ליף באוסטין הגיע שנה לאחר שובו לבמה. דנג אומר שהוא חש “המום” בפעם הראשונה ששמע עליו את הבדיחות של הינצ’ליף לאחר שנתן לו “מבוא חם.”

דנג אומר שהוא הצלייה של הינצ’ליף היה מקרה של “תזמון רע” בגלל עשוי להיות חודש ההיסטוריה האמריקני באסיאת האוקיאנוס השקט ועליית האירועים של הטרדה ממוקדת ואלימות כלפי אמריקאים אסייתים. חודש מרץ, לפני הסט, הוחלף באלימות בגלל הירי בספא באטלנטה, בהם הרג רוברט אהרון שמונה אנשים, כולל שישה ממוצא אסייתי שאליו כוון לשלוש פיגועים נפרדים בעסקים המנוהלים על אסיה.

דנג מדברת בגילוי לב על הבמה על הבמה על הירי ואיך זה השפיע עליו, במיוחד מכיוון שהוא אומר שהוא היה באטלנטה ליד אחד ממקומות הירי באותה תקופה שזה קרה. .”

“הייתי על הבמה דיברתי על כל הנושאים האלה”, אומר דנג. . הייתי ממש ברחוב. כמה ימים אחר כך חזרתי לדאלאס והאימפרטורה של אדיסון במקום שעשיתי שם מופע ודיברתי על האירוע ועשיתי קצת על האירוע והלכתי להפסקה של עצירת השנאה האסיאתית.”

דנג אומר שהוא קיבל גל של תמיכה חיובית להפליא, אך התגובות השליליות נמשכות עד היום. “עברו שישה חודשים והם עדיין לא יכולים להתגבר על זה”, אומר דנג.

. “אני רוצה שיזכרו אותי המעשה שלי ולא רוצה שיזכרו אותי האירוע האחד הזה.”

תשומת הלב המקוונת עשויה להיות מטרידה, אך היא לא הפסיקה את דנג לרדוף אחר הקומדיה שלו בתנאים שלו.

“הדבר הגדול שלי הוא לעשות את הקומדיה שלי, ואני מניח שהסטנדרט שלי הוא לא לחרבן על האנשים שלי. . ” הוא אומר. “אני מקווה שהקהילה שלי תצא ומעריכה את מה שאני עושה.”

שמור על הצופה בחינם. מאז שהתחלנו את דאלאס משקיף, זה הוגדר כקול החופשי והעצמאי של דאלאס, ואנחנו רוצים לשמור עליו ככה. עם התקשורת המקומית תחת מצור, חשוב מתמיד לנו לתמוך מאחורי מימון העיתונות המקומית שלנו. אתה יכול לעזור על ידי השתתפות בתוכנית “אני תומך” שלנו, ומאפשר לנו להמשיך להציע לקוראים גישה לסיקור החותך שלנו של חדשות, אוכל ותרבות מקומיות ללא קיר תשלום. .

היה תורם קבוע ל דאלאס משקיף . יש לו גם תכונות, מאמרים וסיפורים עבור MTV, the שיקגו טריביון, , סדוק, חוט נפשי, השבוע, CNET ומועדון ה- AV Onion.

Hinchcliffe (משמאל) ודאנג על הבמה באוסטין בשבוע שעבר

הקומיקאי טוני הינצ’ליף על פי הדיווח.

העלבון האמריקני קומיקס הינצ’קליף, שנפתח בעבר לג’ו רוגן, הופיע בקומדיה של ביג צחוק באוסטין בשבוע שעבר בתוכנית שהוגדר על ידי הקומיקאי הסיני פנג דנג.

דנג סיים את הסט שלו כשדיבר על הפסקת שנאה נגד אנשים אסייתיים, והציג את הינצ’ליף בכך שאמר לקהל “לוותר על זה לטוני הינצ’ליף האחד והיחיד”.

עם זאת, הינצ’קליף החל את התפאורה שלו בכך שקרא לנגן דלייג גזעי, מה שהניע את הצחוק מכמה מחברי הקהל.

.

דנג שיתף את הקליפ בטוויטר ביום שלישי (11 במאי), וכתב: “בשבוע שעבר באוסטין, הייתי צריך להעלות את טוני הינצ’ליף. זה מה שהוא אמר. חודש מורשת אסייתי שמח (AAPI)!”הציוץ אהב יותר מ -10,000 פעמים והוצב מחדש על ידי 3,600 חשבונות.

כעת דיווח כי Hinchcliffe הוטל מסוכני כישרונות WME.

בשיחה לפרסום אמר דנג: “הייתי במדינה הזו כמעט 11 שנים, גרתי באלבמה, ג’ורג’יה, טקסס, ומעולם לא שמעתי מישהו קורא לי את ה- C-Word הזה.”

דנג אמר כי הצחוק הגיע מ”חלק קטן “של הקהל וכי חברים רבים – בפרט הנשים – לא היו נוחים להערותיו של הינצ’ליף.

הוא גם אמר כי הינצ’קליף עשה יותר “בדיחות סיניות” במערך שלו, ואמר: “כקומיקאי בעצמי אני יכול לכבד את המקצוע שלו … מה שיש לי בעיה איתו היה כאשר הוא השתמש במילה C, האסיאתית הגזעית האסיאתית.

Hinchcliffe עדיין לא מעיר בפומבי על הקליפ. העצמאי יצר קשר עם נציגיו המשפטיים לתגובה.

הצטרף לפורום התגובות שלנו

הצטרף לשיחות מעוררות מחשבה, עקוב אחר קוראים עצמאיים אחרים וראה את תשובותיהם

גזענות הסטנד-אפ של טוני הינצ’ליף

להרוג את טוני המארח משוטט את הקומיקס פנג דנג

מאת רוברט פיירס,

פנג דנג האם סדרת בדיחות הקשורה ל- #StopasianHate.”ואז הוא הציג בחינניות את הקומיקס הבא, טוני הינצ’ליף, מי ביקש מהקהל להמשיך ולמלא את זה “המזוין המזוין והמטונף שהיה פשוט כאן למעלה..

טוני הינצ’קליף בתכנית הקומדיה הגדולה של צחוק בחברת גז וולקן ב- 6 במאי

אתה יכול לשמוע אותם בעצמך בסרטון ששיתף השבוע את הדאנג במדיה החברתית.

הציוץ של פנג דנג של הסרטון

.

לכל מי שמכיר את השטיק של הינצ’ליף-מהפודקאסט שלו ארוכת טווח להרוג את טוני, הופעותיו עם חבר ג’ו רוגן, או עבודתו על כמה צלי קומדיה מרכזית – התקפה כזו לא מפתיעה. . ובכל זאת, יש משהו מעורער בדרך בה הוא נשען לתוכו בסרטון. הוא עובר הרבה מעבר ללהיט הראשוני על דאנג כדי לבזבז, לפי הערכתו של דאנג עצמו, שתי דקות שלמות המתרחשות נגד אסייתים ואמריקאים אסייתיים, כולל לועג לסט של דנג עם הפניות לכך שהינצ’ליף מספק במבטא אסייתי קריקטורי. הוא אפילו מבטל את חברי הקהל הלבנים, ממתג אותם “בוגדי מירוץ” לצחוק על הבדיחות של דנג ואמר שה”החישוק וההולינג “שלהם היה” פוקינג בדלי מזוין “, והוא עושה את הכל בלי להראות אף פעם לאירוניה. או הומור.

אם “הבדיחות” של הינצ’ליף האם אתה מתפתל או מושיט דלי בעצמך, אתה רחוק מלהיות לבד. הפוסטים של דנג של הסרטון בפייסבוק ובטוויטר הובילו אלפי תגובות, בעיקר ביטויים של הלם וזעם על הגזענות המנוקדת המוצגת. אפילו הקהל בתכנית לא היה עם הינצ’ליף במהלך הטרוף שלו. בראיון ל- TMZ, דנג ציין כי הוא מאמין שרוב האנשים שהשתתפו לא היו נוחים ולא צחקו.

המיעוט שעלה להגנתו של הינצ’קליף פנה למתחם הישן, “זו הקומדיה”, ומתעקש שמדובר בטופס שאינו מחויב לכללים ותקינים. דנג, קומיקאי עצמו, יש כבוד כלשהו לטיעון הזה, והוא אמר ל- TMZ שהוא יכול היה לקבל את מרבית הפרשנות הנפגנת של הינצ’ליף כחלק ממעשה שלו, אך זה נקרא המילה C חצה שורה. בעשר שנותיו שחיו ב- U.ג., לאורך כל תקופתו באלבמה, ג’ורג’יה וטקסס, מעולם לא היה לו את ההשפכה הזו שמופנית אליו.

אבל זה לא אומר שפרסום הסרטון הגיע בקלות לטאנג. הוא חיכה כמה ימים לפני שפרסם את זה, שוקל את ההשפעה האפשרית על הקריירה שלו והוא באופן אישי. קומיקאי אוסטין ותיק מק בלייק (האדם הכי מצחיק באוסטין, מאסטר פנקייק) מבין את הסיכונים, בהתחשב בבסיס המעריצים הנאמן של הינצ’ליף. “ההיבט האחר של זה הוא ההטרדה,” הוא אומר. “אני בטוח שפנג יכול לאשר את זה, אבל דיבור נגד מישהו עם עקבות כמו הינצ’ליף פותח אותך עד הטרדה על ידי המעריצים שלו והקליקה שלו. זה לא היה הישג קטן עבור פנג לפרסם את זה. זה הראה הרבה גבורה, והכובע שלי יוצא אליו.”

יכול להיות שכדאי לציין כאן שהינצ’ליף אינו קומיקס אוסטין. הוא אפילו לא היה בעיר כבר שנה. הוא עבר לאוסטין מלוס אנג’לס במהלך המגיפה, בעיקר בגלל שרוגן עבר לכאן. ולפני תקרית המופע של קומדיה הגדולה של הצחוק, שנראה היה שהוא עובד טוב בשבילו. הוא עשה חי להרוג את טוני פודקאסטים אצל אנטון. הוא המשיך להתארח ב חוויה של ג’ו רוגן. והוא קיבל הזמנה לתוכניות חיות במועדונים המארחים קומדיה, כמו חברת גז וולקן-למעשה, הוא אמור להופיע עם חברו רוגן ביום רביעי הקרוב וחמישי במערה, מערה, ניו יורק ידועה מועדון הקומדיה שעבר לאוסטין השנה. אבל זמן קצר לאחר שהסרטון של הינצ’קליף הפך לוויראלי, רשימת לוח השנה של המועדון עברה מתמונה של רוגן והינצ’ליף זה לצד זה לצילום של רק רוגן. (אם כי עדיין ניתן לראות את שמו של הינצ’ליף באירוע “לואיס ג’יי. גומז מציג את הניתוק.”) לוח השנה של האנטון לא מראה עוד הקלטות של להרוג את טוני. כמו כן, על פי TMZ, Hinchcliffe הושמט זה עתה על ידי סוכנות הכישרון וויליאם מוריס אנדואור (WME). אז אולי עליו לחשוב מחדש על אם אוסטין הוא המקום בשבילו. הוא בהחלט צריך לחשוב מחדש להיות שכותרתו קומיקס לבן שנא על אסייתים, במיוחד בתקופה שבה פשעי שנאה ואלימות נגדם נמצאים במגמת עלייה.

בזמן הפרסום הזה, הינצ’ליף טרם הצהיר פומבי על האירוע.

נועז ולא מצונזר, כרוניקה של אוסטין היה מקור החדשות העצמאי של אוסטין כבר למעלה מ 40 שנה, והביע את הדאגות הפוליטיות והסביבתיות של הקהילה ותמיכה בסצנת התרבות הפעילה שלה. עכשיו יותר מתמיד, אנו זקוקים לתמיכתך כדי להמשיך לספק לאוסטין עיתונות עצמאית חופשית. אם חדשות אמיתיות חשובות לך, אנא שקול לתרום של 5 $, 10 $ או כל מה שאתה יכול להרשות לעצמך, כדי לעזור לשמור על העיתונות שלנו על דוכנים.