העשרה המושלמת: 10 MMOs ועולמות מקוונים עם ויברציות סופר נעימות | תרבות MMO מוגזמת מאסיבית, MMO – MMORPG / MMO / משחקי ניידים / משחקי מחשב / חדשות משחקי חדשות / חדשות תעשייה / שמועות ועוד – תרבות MMO

0

מטוס חיצוני – RPG חדש של אנימה מ- Smilegate מכריז על ההשקה הגלובלית במאי

משחק מרובי משתתפים מהגוף הראשון הזה לכאורה הגיע משום מקום במהלך החודשים האחרונים כדי לגרוף בקיקסטארטר מכובד ולהביא אנשים להתלהב מהגישה המוקדמת שמתרחשת בהמשך השנה.

העשרה המושלמת: 10 MMOs ועולמות מקוונים עם ויברציות סופר נעימות

בעידן זה של חרדה וחיכוך מוגברים, יש רצון טבעי לסגת לחללים בטוחים. ובכל זאת, לא לכולנו יש חדר מתחת למדרגות מלאות מאגדים ואוכל נוחות (אם כי עלינו). זו אולי הסיבה שראינו עלייה של מה שמכונה “MMOS נעים” ופרויקטים דומים אחרים, מכיוון שהם מספקים נקודת נגד לסכסוך, לתחרות וללחץ כללי שהמשחק המקוון הטיפוסי שלך מייצר.

בואו ניצא לטיול בעשרה עולמות מקוונים עם ויברציות נעימות. עבור רשימה זו, בידדתי כותרות שדבקות באסתטיקה מקסימה, קרב משוחק, מציעים פעילויות סים חיים, דיור מתח, ובאופן כללי הופך את אלה למקומות מסבירי פנים ככל האפשר.

תחומים חינם

מעטים האנשים שזוכרים כי לקראת סוף שנות האלפיים, MMOs היו משוטטים די קשה לגישות צמאות דם וגרון לגרון כדי להראות בוגרות יותר אז World of Warcraft. אז בא תחומים חינם בשנת 2009 שהחליט וואו מספיק. עם צבעים בהירים, עולם מסוגנן מאוד, ושפע של משחקי מיני שאינם קרביים ליהנות, זה היה נסיגה לימים פשוטים יותר בוודאות.

אולי זה היה קצת יותר מדי “MMO הראשון של פישר פרייס” עבור הגיימרים המגניבים, אבל יש הרבה מעל לקו הבגרות שנהנה משינוי הקצב. .

PALIA

עם שחרור המחפש את השנה, אנו יכולים לטבול ב”מה שנקרא “MMO” זה זמן רב מדי זמן רב יותר מדי. עם דגש על יצירה שיתופית, פעילויות שאינן קרביות וחקירת עולם מהנה, זה יכול להיות ניקוי פלטות נהדר לאחר יום של סיסום דרך מבוכים.

PALIA כוכב פרוע לפניו, מערכת הדיור שלה. יצירת התאמה ביתית למשתמש אפשרית לחלוטין כאן, ו PALIA ברור שמצפה שהרבה זמן יבלה את המשחק – עד כדי כך שרבים מהמערכות שלו ניזונים לתוכו.

שר הטבעות ברשת

ואילו האדמה האמצעית של בהחלט יש את החלק ההוגן שלו באזורי אפל וגרור, הרגשתי שהמשחק הזה ראוי למקום ברשימה זו לטון הכללי שלו. , לוטר מחזיק את המאמצים החסויים של העמים החופשיים כדוגמה שיש לחקות (תרתי משמע, כאשר השחקן עובר את המסעות האלה).

נָאֶה, לוטר יכול לספק כמה מההגדרות הקוזי ביותר בכל MMO עם הדיור והאזורים שלו כמו הפלך, ברי-לנד, רוהאן ודייל-אדמות. שמעתי המון אנשים מבטאים שהם מאחלים שהם יוכלו לבקר – או לחיות – העולם מעוצב כאן, ואני יכול להאמין בזה.

בזמן זה World of Warcraft שיבוט לובש את השפעותיו ממש על שרווליו, זה לא דבר רע. תושבי הכפר והגיבורים תמיד הרגיש כמו א וואו שיבט עם הימור נמוך יותר, אם זה הגיוני. סגנון האמנות די מזמין, כמו גם ההתמקדות במתן דמות אורח חיים שאינו קרבי. בנוסף, MMORPG זה הציג לאחרונה מערכת דיור פנים כבנה שמבטיחה להשתפר עוד יותר עם הזמן.

משחק מרובי משתתפים מהגוף הראשון הזה לכאורה הגיע משום מקום במהלך החודשים האחרונים כדי לגרוף בקיקסטארטר מכובד ולהביא אנשים להתלהב מהגישה המוקדמת שמתרחשת בהמשך השנה.

Solarpunk נראה שהוא לוקח רמז מז’אנר משחק ההישרדות בזמן שלוקח אותו לכיוון עליז יותר בהחלט: “לבד או יחד עם חבריך, אתה יכול לבנות בניינים, לגדל אוכל, לגאדג’טים של מלאכה ולקפוץ על ספינת האוויר שלך כדי לחקור איים רחוקים ב השמיים.”

כל עוד לא אכפת לך להיראות כמו ילד ביקום מלא בילדים אחרים, אז לופיה יכול להיות “Solarpunk MMO” נעים שכדאי לחקור. התואר הקרוב הזה, שנוצר על ידי ריידר לשעבר של Hardcore, מתרחש באי שמיים צף בו שחקנים יעבדו יחד כדי להתמודד עם פרויקטים, לחוות, לצאת להרפתקאות דרך צינוקים של פאזל ופלטפורמות, לארגן מועדונים, מלאכה ולקשט דירות.

אנו עשויים להיכנס להמתנה על זה, מכיוון שמבחני אלפא לא אמורים לקרות עד השנה הבאה. ובכל זאת, יכול להיות שווה לצפות!

מפתח Dauntless Phoenix Labs עובד על הפנטזיה פחות אינטנסיבית חוות FAE. תואר שיתוף פעולה זה יראו שחקנים המתגוררים בכפר שמשתנה ומתפתח כל יום. שוב, אנו רואים את תבנית חציית החיה נכנסת לתמונה … אבל האם זה דבר רע? אני לא אומר דרך!

חוות FAE נראה מקסים לחלוטין עם המבנים הדמויי בובות וצבעים שמחים, אך נראה כי פיטורים אחרונים תרמו לעיכוב עד מאוחר יותר השנה. עם זאת, אתה יכול להזמין אותו מראש עכשיו אם תרצה.

Final Fantasy XIV

רק בגלל של- MMO יש קרב ואפילו כמה נושאים כהים למדי לפעמים זה לא אומר שזה לא יכול להיות די נעים, ואני חושב את זה Final Fantasy XIV . זה מפריש קסם וסגנון אנימה של צ’יפר בכל סיבוב (כלומר, הסתכלת על זנבות הכבשים במשחק הזה? בחייך!).

בנוסף, יש המון דרכים להתנער מהקרב ולהתיישב בעולם המשחק הזה. יש ביקורים בצלוחית הזהב עבור מיני-שימורים והימורים, מערכת דיור די מורכבת של שחקנים (אם אתה יכול להרשות לעצמך), משחק משנה ענק, ואפילו מקדשי האי החדש.

כוכב יציב

אני יודע שיש כאלה שעלולים לזלזל (ניקרים?) ב- MMO מרוכז בסוסים-ועשינו באהבה בדיחה או שתיים כוכב סטייל הגדרה דמוית שומר טאפר. אבל אתה לא ממש יכול לשנוא על כותרת שמאמצת הרפתקאות, קשרים עם הטבע ואמנות עליזה. יש לו בסיס מעריצים נאמן שנמצא איתו כבר למעלה מעשור, וזה ללא ספק עוזר בכך שהמשחק הזה מסרב לסטר את השריון על הסוסים שלו ולאלץ אותם לג’וסט למוות.

אם אתה מחפש שינוי קצב – כלומר, שינוי קצב אמיתי – במשחקים שלך, אתה יכול למוסי את העולם האינטימי של . שם, תוכלו לשוטט בנופים דמויי ציור לחקור, לפתור תעלומות, סחר חליפין ומרחקים. משחק המשחק שלה עשוי להיות מעט סתום עבור חלקם, אבל הסביבה של הכותרת הזו היא נקודת החופשה המושלמת עבור מטייל MMO העייף.

כולם אוהבים רשימה טובה ואנחנו לא שונים! עשר מושלמים לוקחים נושא MMO ומגדיל אותו ל -10 קטעים טעימים, מבדרים ולעתים קרובות אינפורמטיביים להנאת החטיפים שלכם. קיבלתי רעיון טוב לרשימה? שלח לנו דוא”ל ל- [email protected] או [email protected] עם שורת הנושא “מושלם עשר.”

MMOS

מיני עולם: Creata, זמין ב- Google Play, מציע חווית ארגז חול מהנה לשחקנים. עם 4 מוצק.דירוג כוכבים אחד, ניכר שהמשחק מצא בסיס מעריצים. המשחק מאפשר לשחקנים לשחרר את היצירתיות שלהם בבנייה ובחקר ..

אתגר הקהילה ביוני – שחק טמפסט: פיראטים RPG בחינם

Tempest: Pirate RPG, זמין ב- Google Play ו- Steam, הוא משחק בעל דירוג גבוה שמספק חוויה מהנה עם נושא פיראטים. Tempest מתפרסם על ידי Herocraft, סטודיו לפיתוח משחקים הידוע ביצירת חוויות טבולות ומרשימות חזותית. עם 4 מוצק.6 ..

ציוויליזציה: שלטון הכוח – Nexon מכבה את האסטרטגיה הניידת כותרת 5 חודשים לאחר ההשקה הרשמית

בעקבות ההשקה הרשמית של התרבות: שלטונו של הכוח רק לפני 5 חודשים בנובמבר 2022 בדרום מזרח אסיה, נקסון הודיע ​​לאחרונה כי משחק האסטרטגיה הסלולרית נסגר ב- 8 ביוני 2023 “לאחר שיקול דעת ודיון מדוקדק.” מבוסס על…

בלטורס

דיברנו לראשונה על Bellatores באפריל 2022, ולאחרונה המפתח הקוריאני Nyou חשף פרטים נוספים וצילומי מסך עבור PC MMORPG בפיתוח MMORPG. כותרת חלקה בעולם פתוח (ללא טעינת מפה) מופעלת על ידי Unreal Engine 5, Bellatores כולל ..

. MMORPG נייד, הוא מבוסס על סיפור Priston Plice Classic Classic Like Story בסערה לפני שנים רבות. מציג את השניים ..

מטוס חיצוני – RPG אנימה חדש מ- Smilegate מכריז על ההשקה העולמית במאי

. מטוס חיצוני הוא RPG מבוסס תור העוקב אחר סיפורו של גיבור שזומן לפתע מכדור הארץ ..

– טריילר אלפא שנחשף עבור יורה של MOBA מהמדבר השחור לשעבר ו- Tera Devs

רק היסטוריה מהירה, משחקי Changerers הוא סטודיו קוריאני שנוסד בשנת 2022 על ידי ותיקים שעבדו בעיקר על מדבר שחור ברשת ועל גרסאות הקונסולה של TERA. במחלקת הקולנוע יש צוותים שעבדו על אלדן רינג ..

שבעת החטאים הקטלניים: מקור – NetMarble מציג קרוואן חדש עבור Unreal Engine Title 5

Netmarble, שהוכרז לראשונה בינואר 2022, הציגה לאחרונה טריילר משחק עבור שבעת החטאים הקטלניים: מקור בכנס מפתחי המשחקים המתמשכים (GDC). זה כדי להדגיש בעיקר את מה שמנוע ה- Unreal איפשר לצוות לעשות ו ..

– NetMarble משיקה אתר רשמי עבור RPG של Action Pocie ו- PC

NetMarble חשפה היום את אתר המשחק הרשמי עבור פילוס סולו: Arise, ה- RPG הפעולה הקרובה שלה בפלטפורמות הנייד והמחשב עם תמיכה חוצה משחק. המשחק מבוסס על פילוס הסולו הפופולרי של סדרת האינטרנט, מוגדר בעולם שבו ..

גרנאדו אספדה מ – מפרסם לאזור אינדונזיה אושר עבור MMORPG נייד

Granado Espada M הוכרז לראשונה בשנת 2020, הוא הגרסה הניידת הרשמית של המחשב האהוב MMORPG, גרנאדו אספדה (המכונה חרב העולם החדש) מהמפתח המקורי Hanbitsoft. עד כה ראינו רק 2 צילומי מסך רשמיים, ..